Problem do wakacji :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-20, 14:16   #1
piegowata piratka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 272
GG do piegowata piratka
Lightbulb

Problem do wakacji :(


witam

Mam problem,który może wydać się Wam oklepany,ale dla mnie jest wielki Otóż do wakaji chciałabym zrzucić 5 kg. Wiem,że może wydaje się Wam to nierealne,ale bardzo mi zależy. Główny problem to problemy z żywieniem. Potrafie nic nie jesć do obiadu. Albo strasznie się objeść. Czasami byle czym. Do tego dodam,że uwielbiam gotować i nie mogę się często powstrzymać od niezjedzenia takich pyszności Jednego dnia czuję,że jestem chuda, następnego płaczę,że za gruba. Łapię różne diety. Narazie schudłam 5 kg,ale chcę jeszcze... Mam 2 razy w tygodniu tenisa,ale pół godziny przed nim ćwiczymy na bieżni. Często 1 kółko to dla mnie problem. Skaczę na skakance,jak mam ochote. 200-300 razy pod rząd. W czwartki wsiadam na rowerek(stały) i oglądam serial. Czasami też ćwiczę indywidualnie. Niestety jestem ogromnym żarłokiem. Proszę o natychmiastową pomoc,bo boję się wystąpić w bikini,a na początku wakacji czekają mnie ciepłe kraje ( Dzięki z góry za pomoc.
piegowata piratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 08:59   #2
gujana
Wtajemniczenie
 
Avatar gujana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 682
Dot.: Problem do wakacji :(

Cytat:
Napisane przez piegowata piratka Pokaż wiadomość
witam

Mam problem,który może wydać się Wam oklepany,ale dla mnie jest wielki Otóż do wakaji chciałabym zrzucić 5 kg. Wiem,że może wydaje się Wam to nierealne,ale bardzo mi zależy. Główny problem to problemy z żywieniem. Potrafie nic nie jesć do obiadu. Albo strasznie się objeść. Czasami byle czym. Do tego dodam,że uwielbiam gotować i nie mogę się często powstrzymać od niezjedzenia takich pyszności Jednego dnia czuję,że jestem chuda, następnego płaczę,że za gruba. Łapię różne diety. Narazie schudłam 5 kg,ale chcę jeszcze... Mam 2 razy w tygodniu tenisa,ale pół godziny przed nim ćwiczymy na bieżni. Często 1 kółko to dla mnie problem. Skaczę na skakance,jak mam ochote. 200-300 razy pod rząd. W czwartki wsiadam na rowerek(stały) i oglądam serial. Czasami też ćwiczę indywidualnie. Niestety jestem ogromnym żarłokiem. Proszę o natychmiastową pomoc,bo boję się wystąpić w bikini,a na początku wakacji czekają mnie ciepłe kraje ( Dzięki z góry za pomoc.

a napisz nam ile wazysz, ile masz wzrostu i lat Schudlas juz 5kg, moze wcale niepotrzebnie chcesz zrzucic kolejne 5...
__________________
Życie jest zbyt ważne, żeby brać je na serio. [Oscar Wilde]






gujana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 13:46   #3
piegowata piratka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 272
GG do piegowata piratka
Dot.: Problem do wakacji :(

mam ok 169 cm wzrostu i ważę 60 kg. Mam ok 16 lat.
piegowata piratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 13:59   #4
avacorgan
Raczkowanie
 
Avatar avacorgan
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 135
Dot.: Problem do wakacji :(

Myślę, że problem może leżeć w tym, że jesz nieregularnie. Pamiętam, aby w ciągu dnia jest 5 razy, to bardzo ważne! Nie podjadaj między posiłkami, staraj się jeść dużo białka i ograniczać węglowodany w drugiej połowie dnia, warzywa niech staną się podstawą twojej diety.
Zajrzyj również do wątku "Nasze codzienne jadłospisy" tan dziewczyny na pewno pomogą Ci ułożyć jakiś sensowny jadłospis dzięki, któremu schudniesz. Dobrze się ćwiczysz. Trzymam kciuki
avacorgan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 21:10   #5
Niuniutek
Raczkowanie
 
Avatar Niuniutek
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 123
Dot.: Problem do wakacji :(

Cytat:
Napisane przez avacorgan Pokaż wiadomość
Myślę, że problem może leżeć w tym, że jesz nieregularnie. Pamiętam, aby w ciągu dnia jest 5 razy, to bardzo ważne! Nie podjadaj między posiłkami, staraj się jeść dużo białka i ograniczać węglowodany w drugiej połowie dnia, warzywa niech staną się podstawą twojej diety.
Zajrzyj również do wątku "Nasze codzienne jadłospisy" tan dziewczyny na pewno pomogą Ci ułożyć jakiś sensowny jadłospis dzięki, któremu schudniesz. Dobrze się ćwiczysz. Trzymam kciuki



ja od siebie jeszcze polecam jedzenie co 3 godziny, to zapobiega atakom wilczego glodu powodzenia
__________________
Niuniutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 11:21   #6
awangardowa
Raczkowanie
 
Avatar awangardowa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 40
Dot.: Problem do wakacji :(

ja polecam porządne śniadanie-to podstawa
awangardowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:04.