Czy u kogoś liposukcja ultradźwiękowa zadziałała? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-29, 13:03   #1
stevemajster
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 21

Czy u kogoś liposukcja ultradźwiękowa zadziałała?


Szukam opinii ludzi, którzy korzystali z liporoyal I lub II, ale w gabinecie bez żadnych zniżek i ofert z groupona po 50zł, bo to wielka ściema. Czy ktoś kupował takie zabiegi?
Osoby z kilkoma postami (ja w sumie też mam tylko parę, ale ja tylko pytam) niech nawet nie piszą, bo wiadomo, że w tych tematach większość użytkowników to tylko konta do reklamy, które mają po 20 postów.

Jedyną pozytywną informację przeczytałam od użytkownika "panna mrau", która zachwalała w 2011 liposukcję, i nie podała gdzie robiła zabieg. Sama ma ponad 3000 postów, więc wygląda na to, że nie jest to ustawione.
Poza tym nikt za bardzo nie chwalił się efektami.
stevemajster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 20:13   #2
JoasiaHa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: miasto krasnali
Wiadomości: 59
Dot.: Czy u kogoś liposukcja ultradźwiękowa zadziałała?

Korzystałam z tego rodzaju liposukcji i zero efektu; robiona jakieś 3,5 roku temu (serie przez parę miesięcy).
Przyznam jednak, że w tamtym okresie żadne diety, ćwiczenia i kuracje nie pomagały i straciłam kg dopiero po zdiagnozowaniu i wyleczeniu.

Ostatnio mam wrażenie, że wszyscy rzucili się na 'nowsze' zabiegi, szczególnie że patrząc na multum wpisów przez lata na kafeterii i innych forach, ten zabieg nie powala skutecznością.
JoasiaHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 15:53   #3
stevemajster
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 21
Dot.: Czy u kogoś liposukcja ultradźwiękowa zadziałała?

dzięki za odpowiedź. No w teorii brzmi bardzo ładnie. Ciekawe w ogóle czy to ma jakąś udowodnioną skuteczność
stevemajster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 19:15   #4
Cocodrillo
Raczkowanie
 
Avatar Cocodrillo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 108
GG do Cocodrillo
Dot.: Czy u kogoś liposukcja ultradźwiękowa zadziałała?

Nie mam co prawda dużo postów, ale robiłam te zabiegi w Katowicach jakieś 3 lata temu w studiu kosmetycznym Makai. Wykupiłam 2 zabiegi Liporoyal II w pełnej cenie oraz zabiegi fal radiowych na twarz i chyba coś jeszcze ale już nie pamiętam dokładnie.

Z zabiegów Liporoyl byłam niezadowolona- efekt zerowy (ani bezpośrednio po, ani po jakimś czasie od zabiegu), więc nie zdecydowałam się na więcej... Do tego zabieg był średnio przyjemny.
Z samego gabinetu byłam zadowolona- miła i profesjonalna obsługa, ładne wnętrza.

Potem wyczytałam, że zabiegi lipolizy kawitacyjnej mogą być szkodliwe, szczególnie u osób szczupłych (a ja właśnie jestem szczupła- walczę tylko z lekkim cellulitem). Nie wolno ich wykonywać w okolicach szyji i głowy (np. na podwójny podbródek) albo nerek (czyli na tzn. boczki) ze względu na ryzyko uszkodzenia innych tkanek. Podobno nawet w niektórych krajach (chyba we Francji) mają zakazać tych zabiegów.

Jeśli mogę coś polecić to lipolizę laserową. Wykupiłam 3 zabiegi i za każdym razem miałam spadki centymetrów w obwodach na udach, a skóra zrobiła się bardziej jędrna i gładka. Chcę iść znowu na 2 zabiegi przed samym urlopem

Ale tutaj też trzeba uważać, bo jest dużo gabinetów które naciągają klientów i robią zabiegi na tanich chińskich urządzeniach, które nie są laserami.

Ja zabiegi robiłam w Warszawie w Slim Express (mają kilka punktów, ja byłam w Blue City), ale wydaje mi się, że mają też punty w innych miastach. Ten punkt w którym ja byłam mogę szczerze polecić, jak jest w innych pod kątem obsługi to nie wiem.
Cocodrillo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 09:02   #5
Moi80
Przyczajenie
 
Avatar Moi80
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 18
Dot.: Czy u kogoś liposukcja ultradźwiękowa zadziałała?

u mnie zadziałała niestety na krótko Obecnie zrezygnowałam z półśrodków i robię abdominoplastykę.
Moi80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 21:02   #6
Teresaw11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2
Dot.: Czy u kogoś liposukcja ultradźwiękowa zadziałała?

Korzystałam w gabinecie Nowa Linia w Katowicach - www.nowa-linia.pl
Jak dla mnie efekt był bardzo korzystny.
Teresaw11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-08 22:02:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:30.