wiosenna odmiana ;)) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-15, 17:46   #31
agulaa16
Raczkowanie
 
Avatar agulaa16
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 74
Dot.: wiosenna odmiana ;))

poczytam na kwc i moze sie skusze. Bo przetluszczanie mojej twarzy juz mnie przerasta...
__________________
Zapuszczam wlosy xDD


"Odnalazlam aniola. Spojrzalam w jego dumne oczy i ujrzalam smutek..."
agulaa16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 11:53   #32
agulaa16
Raczkowanie
 
Avatar agulaa16
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 74
Dot.: wiosenna odmiana ;))

Znalazlam juz ta maseczke na KWC. I ma dobre opinie ;D chyba sie skusze na nia. Ale mam pytanko. Czy ona matuje tylko zaraz po uzyciu czy na dluzszy czas?? I czy po zastasowaniu konieczne jest uzycie kremu nawilzajacego?
__________________
Zapuszczam wlosy xDD


"Odnalazlam aniola. Spojrzalam w jego dumne oczy i ujrzalam smutek..."
agulaa16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 09:24   #33
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: wiosenna odmiana ;))

Mnie zmatowił na cały dzień a potem przez kilka następnych twarz zdecydowanie mniej mi się świeciła niż zwykle, nawet bez podkładu. Ja od razu po jej zmyciu nałożyłam krem bo mam skórę bardzo suchą. Oprócz matu wyraźnie zmniejszyły mi się zaskórniki 2 saszetki kostują 5 zł więc to nie majątek, próbuj
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 09:37   #34
Joszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 44
Dot.: wiosenna odmiana ;))

ja polecam maseczke oczyszczająca Perfecta Cera Mieszana, przeznaczona jest ona dla osób w każdym wieku, do specjalnej pielęgnacji cery mieszanej, czyli tłustej w strefie T -czoło, nos, broda- no i suchej na policzkach.
ps. bardzo podobaja mi sie Twoje kręcone włosy, zawsze marzyłam o takich, ale niestety moje włosy nawet po zakręceniu nie wytrzymywały nawet godziny.
Joszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 14:26   #35
agulaa16
Raczkowanie
 
Avatar agulaa16
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 74
Dot.: wiosenna odmiana ;))

Bylam wczoraj w drogerii ale niestety nie znalazlam maseczki z bielendy. Postanowilam kupic rozgrzewajaca z garniera. Dziala na tej samej zasadzie. Trzymalam ja wczoraj na twarzy 5 min. Nie mialalam czasu dluzej z nia siedziec wiec szybko zmylam. Twarz byla matowa i oczyszczona. Rano nalozylam podklad i mialam nadzieje,ze chociaz troche moja twarz przetsanie sie przetluszczac. Ale sie zawiodlam... Po 3h mialam twarz mokra jakbym zmoczyla ja woda. Moze efekt pojawi sie po kilku zastosowaniach?? Ile razy w tyg mam jej uzywac?
Powoli zaczynam watpic,ze kiedys bede miec matowa twarz przez caly dzien albo przynajmniej przez pare h.
Co oprocz maseczek moge zrobic zeby miec matowa cere? wolalabym nie stosowac jakis pudrow czy bibulek matujacych. Chcialabym miec poprostu zmatowiona twarz nawet bez podkladuu.
__________________
Zapuszczam wlosy xDD


"Odnalazlam aniola. Spojrzalam w jego dumne oczy i ujrzalam smutek..."
agulaa16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 17:34   #36
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: wiosenna odmiana ;))

Hmmmm... wiesz co, wydaje mi się że takie rzeczy to się reguluje bardziej od środka. Może warto zainwestować w jakieś apteczne specyfiki zmniejszające wydzielanie sebum? Wiem, że Iwostin ma chyba taką serię dla skóry tłustej, może poczytaj recenzje na KWC. Wydaje mi się że maseczki działają bardziej powierzchniowo od kremów, no i używa się ich rzadziej, dlatego efekt jest słabszy. Co do maseczki rozgrzewającej Garniera to jeżeli chodzi o taką niebieską z cynkiem, to nie przejmuj się - mnie przy mojej suchej i umiarkowanie zanieczyszczonej cerze niewiele pomogłą
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:06.