Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-08, 14:17   #1651
Rene84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 39
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Masz świętą rację Ananas iż na pewno bym żałowała swojej decyzji o rezygnacji z tego szkolenia. Tak się już wciągnęłam że po raz 2 czytam cały wątek od początku i muszę przyznać że można znaleźć wiele cennych wskazówek za co z góry dziękują wszystkim forumowiczkom. Dla mnie nowicjusza, który dopiero zaczyna swoją przygodę z rzęsami to skarbnica wiedzy. Kurs mam w przyszły weekend i nie mogę się już doczekać.
Pozdrawiam
Rene84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 10:34   #1652
ivredevie
Raczkowanie
 
Avatar ivredevie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 139
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cześć dziewczyny
Poczytuje sobie ten wątek i zastanawiam sie jak dbać o przedłużone rzęsy. Znalazłam w internecie to http://www.starflower.pl/pdf/Jak%20d...toda%201-1.pdf

Piszą tam o odżywkach do przedłużonych rzęs. Polecicie jakieś konkretne?

Pozdrawiam
Ivi
ivredevie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 15:40   #1653
amaniac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 64
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

@ivredevie
Twoja stylistka powinna polecić Ci odżywkę / utrwalacz do rzęs zaaplikowanych
amaniac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 08:27   #1654
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ivredevie Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Poczytuje sobie ten wątek i zastanawiam sie jak dbać o przedłużone rzęsy. Znalazłam w internecie to http://www.starflower.pl/pdf/Jak%20d...toda%201-1.pdf

Piszą tam o odżywkach do przedłużonych rzęs. Polecicie jakieś konkretne?

Pozdrawiam
Ivi
Ta jest najbardziej zaawansowana http://www.beautique.com/product/LA_...Treatment.aspx .

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

Nie wyobrażam sobie pracy bez płatków pod oczami,zmieniam firmy bo albo z q 10 albo z kolagenem,ale zawsze,bo to delikatny obszar.Żeby się nie zsuwały ,przyklejam je taśmą medyczną z jednej strony do noska,a z drugiej do skroni i nie ma szans na przesuwanie.Dodatkowo docinam je "anatomicznie" pod kształt dolnej powieki.

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Cytat:
Napisane przez wi agi Pokaż wiadomość

Przez link do tej ulotki można dotrzeć do strony zapewne osoby od której ją dostałaś. Nie chcę jej urazić, ale przeglądając galerię zdjęć jej prac, nie znalazłam ani jednej poprawnie wykonanej. Odnoszę wrażenie, że cyrkoniami starała się zamaskować źle zrobioną aplikację. Na każdym zdjęciu rzęsy się krzyżują, widoczne są grudki kleju. Nie znalazłam również nic konkretnego na temat firmy która wystawiła certyfikat trenerski.
Wiem, że niektóre osoby mogą odebrać mój wpis za zbyt krytyczny, ale ręce mi opadają jak widzę szerzące się grono korespondencyjnych stylistek przedłużania rzęs i tak zwane trenerki przeszkolone przez firmę krzak gdzie ani jedna, ani druga strona nie ma bladego pojęcia o poprawnym zabiegu. A takim pseudo trenerem można zostać już za ok 500zł. Poczekajmy jeszcze pół roku, rok a pojawią się nam na rynku trenerki bez podstawowego szkolenia, które nie potrafią trzymać pęset i rozdzielać rzęs. Przecież wszystko można kupić - NAJLEPIEJ KORESPONDENCYJNIE.
Mogę się w 100% podpisać pod oceną AGI,ilość zdjęć ma świadczyć o doświadczeniu,ale obrazy świadczy zupełnie o czymś innym .
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 09:37   #1655
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Przerażenie bierze.Moja stylistka opowiadala mi ostatnio jak pełno dostaje na maila ofert sprzedaży fantastycznych rzęs o baaardzo konkurencyjnej cenie.Niestety firm szkoleniowych i produkujących rzęsy narasta jak grzybów po deszczu.Faktycznie róznice w cenie mogą byc ogromne bo sama znalazlam w necie pania co zakłada rzesy niby metoda 1:1 za 60 zł.Ja się pytam w takim razie ile kosztowały ja rzęsy i ile klej??!!!.Wrrrr.A potem tysiace postów na temat poniszczonych,popuchnięty ch,czerwonych,zeszpeconyc h oczach!Nie no błagam ja co mc płace 150 za uzupełnienie i absolutnie uważam że to cena warta pracy i kosztów materiałów jakie ponosi stylistka.
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 11:46   #1656
Nadine1
Raczkowanie
 
Avatar Nadine1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Roxanaa Pokaż wiadomość
Przerażenie bierze.Moja stylistka opowiadala mi ostatnio jak pełno dostaje na maila ofert sprzedaży fantastycznych rzęs o baaardzo konkurencyjnej cenie.Niestety firm szkoleniowych i produkujących rzęsy narasta jak grzybów po deszczu.Faktycznie róznice w cenie mogą byc ogromne bo sama znalazlam w necie pania co zakłada rzesy niby metoda 1:1 za 60 zł.Ja się pytam w takim razie ile kosztowały ja rzęsy i ile klej??!!!.Wrrrr.A potem tysiace postów na temat poniszczonych,popuchnięty ch,czerwonych,zeszpeconyc h oczach!Nie no błagam ja co mc płace 150 za uzupełnienie i absolutnie uważam że to cena warta pracy i kosztów materiałów jakie ponosi stylistka.
Jak zawsze i wszędzie pojawiają się niestety nieuczciwi ludzie, którzy chcą się dorobić cudzym kosztem i w tym przypadku tez zdrowiem... Pojawia się mnóstwo firm "krzaków", które twierdzą, że mają świetne produkty, produkty przetestowane, sprawdzone, itd. Warto w takim przypadku poprosić o dowód przebadania ich np. w Kosmetyczno-Lekarskiej Spółdzielni Pracy IZIS, o certyfikat ISO 9001:2000. Ja na takich produktach pracuje i śpię spokojnie )

Kilka dni temu miałam okazję być na targach kosmetycznych. Było kilka firm "rzęsowych". Wiekszość miała fajne stanowiska, przygotowane z klasą i na wysokim poziomie. Na każdym z nich odbywała się prezentacja aplikacji rzęs na klientkach. Wiekszość była ok Jednak gdy zobaczyłam jedną firmę "no name" szczena mi opadła... Kobieta nie była w ogóle przygotowana, nie miała nawet żadnego pojemniczka na klej. Klej był wylany na kawałek jakiegos opakowania i rozlewał się na lewo i prawo a ona się w nim babrała.Rzęsy były mega plastikowe i wyglądały jak obcięte lalce Barbie- tak sztuczne i błyszczące. Do jednej sztucznej przyklejła kilka naturalnych , pozostałości kleju otaczały każdą rzęskę itd...

Ale dlaczego o tym piszę? mieli najdłuższą kolejkę chętnych na zapisy na aplikację... Cena była niska więc i mega dużo chętnych... Zaczęłam się zastanawiać nad świadomością tych kobiet... Jak myslicie? Czy one nie są świadome konsekwencji pracy takiej stylistki? na takich produktach? w tak niedbałych warunkach? Nie boją się o swoje oczy?
...

pozdrawiam
N

Edytowane przez Nadine1
Czas edycji: 2010-10-13 o 11:49
Nadine1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 12:37   #1657
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

150zł ,czyli około 30 funtów,to tak naprawdę niewiele,bo cena materiałów to jedno,ale nie doszacowujemy kosztów naszej pracy! Ile lat można prcaować w takiej pozycji i w takim skupieniu? Przyleciałam teraz do Polski bo kręgosłup mi siada,jadę jutro na badania,ale już jestem pewna że rwa kulszowa u mnie jest od zakładania.
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-13, 16:28   #1658
amaniac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 64
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

@Nadine1
krew może człowieka zalać czytając lub widząc takie "szaleństwa" na targach ... świadomość tych kobiet jest na bardzo niskim poziomie, ale przekonają się pewnie jak ich naturalne rzęsy będą poniszczone, wypadając - posklejanych kilka będą ciągnąć te dobre...

może kiedyś kobiety przekonają się, że naprawdę warto troszkę więcej zapłacić za dobre, markowe produkty i stylistkę z certyfikatem dobrej firmy - tak jak napisałaś Nadine1 - przebadane i bezpieczne produkty są ważne, pracujemy obie na JB, które właśnie takie są i tego będę się trzymać no i stylistki też warto aby wiedziały, że nie powinno się oszczędzać na produktach bo można komuś krzywdę zrobić...
no i cenić siebie i swój czas i swoje zdrowie
amaniac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 19:42   #1659
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez papadan1 Pokaż wiadomość
150zł ,czyli około 30 funtów,to tak naprawdę niewiele,bo cena materiałów to jedno,ale nie doszacowujemy kosztów naszej pracy! Ile lat można prcaować w takiej pozycji i w takim skupieniu? Przyleciałam teraz do Polski bo kręgosłup mi siada,jadę jutro na badania,ale już jestem pewna że rwa kulszowa u mnie jest od zakładania.
Pewnie ze i to 150 zł to nie jest dużo ale jak na uzupełnienie to myśle że cena przyzwoita.
ps.Matko Boska co to rwa kulszowa,jak się objawia?
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 20:10   #1660
szprocia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 9
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Roxanaa Pokaż wiadomość
Pewnie ze i to 150 zł to nie jest dużo ale jak na uzupełnienie to myśle że cena przyzwoita.
ps.Matko Boska co to rwa kulszowa,jak się objawia?
To taka nieprzyjemna dolegliwość polegająca na ostrym bólu w okolicy lędźwiowej (w dole pleców) przechodzącym aż do posladków. Każdy ruch (tym bardziej gwałtowny) wywołuje bardzo nieprzyjemny ból... Zdarza się że trzeba sie wtedy położyć na kilka dni i każdy, nawet najmniejszy ruch wywołuje nieprzyjemne dolegliwości.
Nie znam tego na szczęście z autopsji, ale z obserwacji dobrze...

Dziewczyny jak radzicie sobie z klientkami, które rzęsy w zewnętrznym kąciku mają słabe, delikatne i wręcz poskręcane w loczki? W końcu dobre wykończenie zewnętrznego kącika jest bardzo ważne ale jak to zrobić przy takich rzęsach....?
szprocia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 00:34   #1661
Nadine1
Raczkowanie
 
Avatar Nadine1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez szprocia88 Pokaż wiadomość
To taka nieprzyjemna dolegliwość polegająca na ostrym bólu w okolicy lędźwiowej (w dole pleców) przechodzącym aż do posladków. Każdy ruch (tym bardziej gwałtowny) wywołuje bardzo nieprzyjemny ból... Zdarza się że trzeba sie wtedy położyć na kilka dni i każdy, nawet najmniejszy ruch wywołuje nieprzyjemne dolegliwości.
Nie znam tego na szczęście z autopsji, ale z obserwacji dobrze...

Dziewczyny jak radzicie sobie z klientkami, które rzęsy w zewnętrznym kąciku mają słabe, delikatne i wręcz poskręcane w loczki? W końcu dobre wykończenie zewnętrznego kącika jest bardzo ważne ale jak to zrobić przy takich rzęsach....?
szprocia88
ja najpierw prostuje takie rzęski za pomoca pensety. Tak jak byś prostowała tasiemkę. Oczywiście robie to delikatnie, żeby nie uszkodzić rzęsy. Jedną pensetą trzymam rzęskę przy powiece by nie ciągnąć rzęsy i by nie bolało klientkę a drugą pensetą prostuje rzęsę. (mam klientkę, która 40% rzęs ma pokręconych więc już mam obczajone )
Jak juz masz pzygotowaną podstawe do nałożenie rzęs dobieram odpowiednio rzęsy. Jesli są słabe tak jak piszesz dobieram zwykle cieniutkie (nawet 0,15) by jeszcze bardziej nie obciążać rzęsy, no i krótkie. jesli są słabe "kocie oko" raczej odpada. Choć nie widzę tych rzęs stąd trudno jest mi się wypowiadać

spróbuj i daj znać czy sie udało powodzenia
N
Nadine1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-14, 08:21   #1662
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

[QUOTE=madzikk83;22656444]witam serdecznie. Przez przypadek zobaczylam ten post i pozwole sobie skomentowac.jestem włascicielem firmy face star a jednoczesnie instruktorem 11 firm w europie zajmującymi się przedłużaniem rzespani mam nadzieje odpowiedziała sobie jakie ma doswiadczenie osoba prowadząca szkolenia! Przedłużaniem rzęs zajmujemy sie dłużej niz trwa ten temat na forum,poza tym jako jedyna firma jestesmy producentem kosmetków a nie dystrybutorem ani posrednikiem ciagnącym "badziew z chin"

Ciekawych rzeczy się dowiaduje. Instruktorka 11 firm europejskich-jakich uznanych?! Czy instuktorka"salon zosia lashes","salon basia lashes","salon tamara lashes"itp.pochwal się? 500 przeszkolonych w rok :profesjonalistek czy liczymy pokazy w szkołach! A o firmie pierwsze słyszę,a już też jestem w temacie od długiego czasu.
Gazik ze spirytusem w przedłużaniu rzęs,służy do dezynfekcji pęsety między zabiegami.
Co do klejów nie znam się ale wygooglowałam,twój klej może jest czystym cjanoakrylatem,ale ten który ja stosuje klej ULTIMATE firmy Lash Perfect ,to nie zwykły cjanoakrylat,tylko "2 octyl- cjanoakrylat",czyli ten który w chirurgi stosuje się do klejenia ran i nietoksyczny http://www.mp.pl/artykuly/index.php?...005C4CAA6483B6 . Ale wiem też jedno są kleje które widać że są zabarwione i się rozwarstwiają ,widać czarne na dole i są kleje które cały czas mają jeden kolor.Moje doświadczenie mówi też że wyższa temperatura negatywnie wpływa na właściwości klejów,tak samo jak klej wyjęty prosto z lodówki,gdzie trzymany wytrzymuje dłużej .Zresztą podstawy chemi mówią że temperatura zawsze ma wpływ na reakcje i może być katalizatorem.

Edytowane przez papadan1
Czas edycji: 2010-10-14 o 08:26
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 11:37   #1663
Evel1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

GAZIK ZE SPITTUSEM NIE SŁUŻ DO DEZYNFEKCJI PENSET TYLKO ROZPORZADZENIE Z SANEPIDU NAKAZUJE ODDAWAC PENSETY DO SANEPIDU LUB NAJBLIZSZEGO SZPITALA W CELU DEZNFEKCJI)) ZA BRAK PODPISANEJ UMOWY SANEPID MA PRAWO ZAMKNĄC SALON TO TAK NA MARGINESIE

Pani Magdaleno,
otóż tak się składa że jestem pracownikiem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w m.st.Warszawie i bardzo bym prosiła podanie mi tego rozporządzenia.

Kilka minut temu byłam zarówno u kierownika Higieny Komunalnej i Higieny Pracy i nikt o takowym rozporządzeniu nie słyszał,także Pani wprowadza ludzi w błąd i opowiada totalne bzdury.

Nie wiem skąd Pani ma takie wiadomości,ale szczerze współczuję osobom,które ukończyły u Pani kurs.
Z ciekawości sprawdziłam firmę Face Star i jak na tak dobrze rozwiniętą i wspaniale prosperującą firmę to kiepsko jesteście rozreklamowani w sieci. Strona www(jeżeli tak mozna ją nazwać) to jakaś amatorszczyzna;/

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

a i proszę pisać małymi literami,bo niestety tego się nie da czytać;/
Evel1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 12:07   #1664
Kasztela
Raczkowanie
 
Avatar Kasztela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 62
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Hej Ja w innej sprawie. Mam pytanie - czy jest tu moze jakas dziewczyna z Nowego Sącza lub okolic??? Szukam kogos z kim moglabym robic sobie nawzajem rzesy. Mam juz dosc ich braku! Pozdrawiam i mam nadzieje, ze ktos sie zglosi...
Kasztela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 13:28   #1665
Kocior
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Rene84 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny
ZAPISAŁAM się na kurs robienia rzęsek - po wielu moich przemyśleniach i dyskusjach jednak się zdecydowałam - najwyżej stracę - ale kto nie ryzykuje ten nie wie . Trzymajcie za mnie kciuki, zdam relację po kursie jak było i oczywiście o moich efektach.
Pozdrawiam .
Droga Rene84, daj koniecznie znać jak po kursie Ja obecnie myślę również o zrobieniu tego typu kursu i ciekawa jestem opinii świeżo upieczonej stylistki rzęs. A przy okazji czy może ktoś polecić takie kursy w Szczecinie? Pozdrawiam
Kocior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 14:53   #1666
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Roxanaa Pokaż wiadomość
Pewnie ze i to 150 zł to nie jest dużo ale jak na uzupełnienie to myśle że cena przyzwoita.
ps.Matko Boska co to rwa kulszowa,jak się objawia?
Objawia się bólem najpierw pośladka,później nogi,a u mnie nawet stopy.
Lekarz stwierdził u mnie dyskopatie ,a to wpłynęło na zapalenie nerwu kulszowego.Najchętniej na operację,ale jak go przycisnęłam to prywatnym zdaniem odradza operacje,bo jedna może nie pomóc,a może coś nie wyjść. Idę wieczorem na ustawianie kręgosłupa i na jakieś znieczulenie obwodowe.Podobne nasza pozycja przy zkładaniu i na takich krzesłach grozi kalectwem i polecił mi krzesło-klęcznik.
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 14:58   #1667
czabalaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 10
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

hej wam
zobaczcie tu koniecznie - aukcja na kurs przedluzania rzes!
Ja sie uczylam wlasnie u tej Pani (Maja Szafraniec) i jestem bardzo zadowolona
http://allegro.pl/kurs-przedluzania-...273275309.html
czabalaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 18:56   #1668
szprocia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 9
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

madzikk83 po pierwsze nie pisz drukowanymi literami, jeśli nie wiesz to w języku forum oznacza to krzyczenie i nie jest mile widziane na jakimkolwiek forum.
Po drugie to co napisałaś o pęsetach jest jedną wielką bajką, skończyłam studia na kierunku kosmetologii co upoważnia mnie do otworzenia własnego gabinetu kosmetycznego, a z kolei z tego faktu wynika moja wiedza na temat sterylizacji w gabinetach kosmetycznych. Kosmetyczki używaja specjalnych roztworów dezynfekujących, sterylizatorów kulkowych (coraz rzadziej stosowanych i w dzisiejszych czasach raczej uwazanych za urządzenia za mało skuteczne), czy też autoklawów - bardzo skutrecznych. Nie muszą nigdzie zanosić narzędzi pracy do dezynfekcji, jak to sobie wyobrażasz? że po każdej pacjentce musisz lecieć do szpitala na sterylizacje? Powodzenia...

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Nadine1 Pokaż wiadomość
szprocia88
ja najpierw prostuje takie rzęski za pomoca pensety. Tak jak byś prostowała tasiemkę. Oczywiście robie to delikatnie, żeby nie uszkodzić rzęsy. Jedną pensetą trzymam rzęskę przy powiece by nie ciągnąć rzęsy i by nie bolało klientkę a drugą pensetą prostuje rzęsę. (mam klientkę, która 40% rzęs ma pokręconych więc już mam obczajone )
Jak juz masz pzygotowaną podstawe do nałożenie rzęs dobieram odpowiednio rzęsy. Jesli są słabe tak jak piszesz dobieram zwykle cieniutkie (nawet 0,15) by jeszcze bardziej nie obciążać rzęsy, no i krótkie. jesli są słabe "kocie oko" raczej odpada. Choć nie widzę tych rzęs stąd trudno jest mi się wypowiadać

spróbuj i daj znać czy sie udało powodzenia
N
dziękuję za radę, choc obawiam się, że będę miała opory przed takim prostowaniem, jestes pewna, że to nie uszkadza rzęsek? Nawet jeśli nie, to czuję, że minie sporo czasu zanim zacznę je prostować a nie wyrywać :P

Edytowane przez szprocia88
Czas edycji: 2010-10-14 o 17:30
szprocia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 19:31   #1669
Nadine1
Raczkowanie
 
Avatar Nadine1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

dziękuję za radę, choc obawiam się, że będę miała opory przed takim prostowaniem, jestes pewna, że to nie uszkadza rzęsek? Nawet jeśli nie, to czuję, że minie sporo czasu zanim zacznę je prostować a nie wyrywać :P [/QUOTE]

szprocia88
tak zostałam wyszkolona. Tak samo przecież robisz z rzęsami, które są wywiniete w dół. Najpierw przed aplikacja muisz je "przygotować" odpowiednio ułożyć, wywinąć. Jesli robisz to bardzo delikatnie nie wyrywasz. Popróbuj może na jakiejś lalce To łatwe a jesli masz duzo takich rzęsek chyba nie masz wyjścia, dasz radę!

pozdrawiam
N
Nadine1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-14, 19:54   #1670
szprocia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 9
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Nadine1 jeszcze raz dziękuję, będę ćwiczyć do skutku, oczywiście mając na względzie dobro klientki
szprocia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 09:22   #1671
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Teraz dopiero weszłam na stronę Face coś tam ,pełna profeska-z danych teleadresowych tylko nr telefonu! Ktoś chciał tu zabłysnąć , a tu tylko spalił się na własne życzenie.
Co do zakrzywionych rzęsek-biorę dwie proste pęsety i podczas separowania rzęs ,te zakrzywione biorę trzymam jedna pęsetą od strony cebulki a drugą pęsetą ją prostuję jeżdżąc po niej ,ruchem od siebie,między końcówkami pęsety.Ciężko to dobrze opisać,ale analogicznie jakby między palcami prostować pogięty cienki drucik.
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 22:52   #1672
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie
 
Avatar Alice in Wonderland
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 093
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Jestem tu przypadkiem, poprostu zainteresowalam sie przedluzaniem rzes jako klientka i jak tak czytam to faktycznie warto wydac wiecej, ale miec pewnosc, ze jest to zrobione prawidlowo i przez bdb osobe. W sumie jak ze wszystkim fryzjer, paznokcie... oczywiście są wyjatki od reguły przystępna cena = bdb efekt końcowy, ale takich osób ze świeca szukać


a co to powstalej kótni, nie znam się na tym co robicie i jak to robicie ( sprzęcie itp.)
ale jak na firme /face star/ co to niby dziala juz przez "xxx lat" (nie wiem jaka prawda i z kim wspolpracuje) i to w europie, prowadzi szkolenia itp. itd,
strona internetowa.... EKHEM.... brak słów...
DZIECI W PODSTAWÓCE ROBIĄ LEPSZE
....
pozdrawiam
__________________
23.12.2014
23.04.2016
Alice in Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 09:34   #1673
monias_p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Milanówek
Wiadomości: 11
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Alice in Wonderland Pokaż wiadomość
Jestem tu przypadkiem, poprostu zainteresowalam sie przedluzaniem rzes jako klientka i jak tak czytam to faktycznie warto wydac wiecej, ale miec pewnosc, ze jest to zrobione prawidlowo i przez bdb osobe. W sumie jak ze wszystkim fryzjer, paznokcie... oczywiście są wyjatki od reguły przystępna cena = bdb efekt końcowy, ale takich osób ze świeca szukać


a co to powstalej kótni, nie znam się na tym co robicie i jak to robicie ( sprzęcie itp.)
ale jak na firme /face star/ co to niby dziala juz przez "xxx lat" (nie wiem jaka prawda i z kim wspolpracuje) i to w europie, prowadzi szkolenia itp. itd,
strona internetowa.... EKHEM.... brak słów...
DZIECI W PODSTAWÓCE ROBIĄ LEPSZE
....
pozdrawiam
Zdecydowanie male piniedze za zaozenie z regly prowadzi do slabych kosmetykow lub slabej jakosci wykonania.
Mam przykad na swoje znajomej ktora zaluje juz ze nie zalozyla u mnie rzes
monias_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 09:51   #1674
karolina80i
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 20
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

witam to ja pytałam się o firmę face star i chyba jestem zadowolona że nie ukończyłam kursu właśnie u nich.... teraz chciałam się dowiedzieć co myślicie o kursach w poznaniu w firmie Diamond Cosmetics oraz w Salonie który nosi nazwę Salon i Elegancja. Mam nadzieje że ktoś ukończył tak szkolenie i wyrazi opinie Pozdrawiam
karolina80i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 10:04   #1675
amaniac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 64
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez karolina80i Pokaż wiadomość
witam to ja pytałam się o firmę face star i chyba jestem zadowolona że nie ukończyłam kursu właśnie u nich.... teraz chciałam się dowiedzieć co myślicie o kursach w poznaniu w firmie Diamond Cosmetics oraz w Salonie który nosi nazwę Salon i Elegancja. Mam nadzieje że ktoś ukończył tak szkolenie i wyrazi opinie Pozdrawiam
zupełnie nie rozumiem dlaczego wyszukujesz takie firmy, które nie zajmują się tylko przedłużaniem rzęs, a różnymi, wieloma kursami ...
nawet nie ma szczegółowych informacji dot. marki na jakiej pracują
albo zawartość kuferka jest beznadziejna.... i czy w salonie kosmetycznym prowadzi szkolenie trenerka i gdzie ukończyła kurs, czy po prostu stylistka, która uczy (no comment, jeżeli tak jest)
jeżeli chcesz mieć pewność, że trafisz do dobrej firmy, będziesz pracować na dobrych produktach to szukaj np. JB, NL, XL....
amaniac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 10:41   #1676
mewa_3miasto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 22
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Zdecydowałam się na szkolenie LASH PERFECT,bo jest najbardziej znaną firmą na wybrzeżu,ale nie wiem który zestaw wybrać, za 2200 czy 2900 lub 3900 .Sam jeszcze nie wiem czy będę to robiła zawodowo,ale z drugiej strony ten trochę droższy jest na dużo więcej klientek.Doradźcie.
mewa_3miasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 11:23   #1677
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mewa_3miasto Pokaż wiadomość
Zdecydowałam się na szkolenie LASH PERFECT,bo jest najbardziej znaną firmą na wybrzeżu,ale nie wiem który zestaw wybrać, za 2200 czy 2900 lub 3900 .Sam jeszcze nie wiem czy będę to robiła zawodowo,ale z drugiej strony ten trochę droższy jest na dużo więcej klientek.Doradźcie.
Bardzo dobry wybór . To bierz ten najtańszy,zawsze mniejsza strata.Ale nasuwa mi się inne pytanie;skoro nie wiesz czy chcesz to robić,to po co w ogóle chcesz zaczynać działać w tej dziedzinie?!
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 12:12   #1678
karolina80i
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 20
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

myślałam że zrobie tańszy kurs bo nie wszystkich stać na taki za 4 tys a pracować zawsze moge na produktach np. Secret Lashes
karolina80i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 13:15   #1679
amaniac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 64
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez karolina80i Pokaż wiadomość
myślałam że zrobie tańszy kurs bo nie wszystkich stać na taki za 4 tys a pracować zawsze moge na produktach np. Secret Lashes
zawsze możesz rozłożyć szkolenie na raty
są różne ceny dobrych marek od ok. 2,5 tys przez 3,4 tys do powyżej 4 tys i więcej, po prostu porównaj zawartości pakietów - bo zrobisz tańszy kurs, a zaraz będziesz musiała coś dokupić bo się skończy albo w ogóle nie ma w pakiecie szkoleniowym...
to często takie pozorne oszczędzanie na kursie
a propo Secret Lashes - czy to nie było tu na forum o tym ich kleju??
że nie można było go zdjąć? i trzymał jak beton?
amaniac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 13:20   #1680
01tiger
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 12
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

uff!! za mna szkolenie jb. Jestem przeszczesliwa!! Szkolenie super. tylko gorzej ze mna. Tak jak sie spodziewalam mam drewniane rece i rzesy mi sie sklejaja. Ale jak sie skupie to idzie mi calkiem calkiem. Tak czy siak moja modelka zadowolona, bo efekt widac. Mimo ze pierwszy raz to calkiem mozliwie tom wyszlo. Oczywiscie to ja widze bledy itd, ale modelka widzi mefekt. Przedluzone rzesy. Teraz jeszcze nad nimi popracuje zeby byl full efekt. Obawiam sie tylko tego ze bede zbyt surowa dla siebie i zdjecia do certygikatu wysle za pol roku
01tiger jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:36.