Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje ciê motoryzacja? Do³±cz do forum Auto Marianna, podziel siê swoj± pasj± i wiedz±.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-03-30, 16:38   #781
sylwiszon757
Zakorzenienie
 
Avatar sylwiszon757
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 5 494
GG do sylwiszon757
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

o super Gosia to jutro tez
__________________
When so many are lonely as seem to be lonely, it would be inexcusably selfish to be lonely alone
sylwiszon757 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-30, 16:42   #782
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 6 407
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez sylwiszon757 Poka¿ wiadomo¶æ
o super Gosia to jutro tez
Nasz w±tek powinien siê przekwalifikowaæ na zawodowe trzymaczki kciuków, czy co¶
__________________
Blogujê

LunatyczkaBB jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-30, 17:09   #783
sylwiszon757
Zakorzenienie
 
Avatar sylwiszon757
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 5 494
GG do sylwiszon757
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

no tak, jeste¶my w tym niezast±pione
__________________
When so many are lonely as seem to be lonely, it would be inexcusably selfish to be lonely alone
sylwiszon757 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-30, 17:21   #784
kraska12345
Raczkowanie
 
Avatar kraska12345
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Piszê znad piêknych mazurskich jezior :)
Wiadomo¶ci: 59
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Witam przysz³e i obecne "kierowczynie"
Trochê za pó¼no odkry³am Wasz w±tek bo ju¿ jestem po egzaminie...
Trochê Wam opiszê jak wygl±da³ mój kurs i mój egzamin. Mianowicie zapisa³am siê na egzamin dok³adnie 15 listopada. I ju¿ tego dnia wraca³am z du¿ego miasta do domu za kierownic±, podczas pierwszej lekcji!!! ¯adnych wprawek na parkingu czy gdziekolwiek indziej, tylko pytanie: Czy wiesz gdzie jest sprzêg³o, hamulec i gaz. Ja: hmm wydaje mi siê, ¿e wiem... No i oczywi¶cie pomyli³am hamulec z gazem! Drugie pytanie: Czy kiedykolwiek ju¿ je¼dzi³a¶? Ja: Troszkê, ale nie za wiele. Instruktor: Ok, to jedziemy. Ja w szoku, hmmm no dobra ... I pojechali¶my, w sumie podczas mojej pierwszej lekcji przejecha³am ok. 40 km, (parê w mie¶cie i reszta w trasie, dodaj±c w porze wieczorowej, krótko mówi±c by³o ju¿ ciemno). ¯e te¿ nie ba³ siê ze mn± jechaæ, bo w pewnym momencie na liczniku wybi³o mi prêdko¶æ 90 km na godzinê!!! (Dodam, ¿e to by³o poza miastem ju¿ ). Tak wygl±da³a moja pierwsza lekcja.
__________________
"Je¶li potrafisz o czym¶ marzyæ, to potrafisz tak¿e tego dokonaæ". W.D

kraska12345 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-30, 17:24   #785
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 6 407
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez kraska12345 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam przysz³e i obecne "kierowczynie"
Trochê za pó¼no odkry³am Wasz w±tek bo ju¿ jestem po egzaminie...
Trochê Wam opiszê jak wygl±da³ mój kurs i mój egzamin. Mianowicie zapisa³am siê na egzamin dok³adnie 15 listopada. I ju¿ tego dnia wraca³am z du¿ego miasta do domu za kierownic±, podczas pierwszej lekcji!!! ¯adnych wprawek na parkingu czy gdziekolwiek indziej, tylko pytanie: Czy wiesz gdzie jest sprzêg³o, hamulec i gaz. Ja: hmm wydaje mi siê, ¿e wiem... No i oczywi¶cie pomyli³am hamulec z gazem! Drugie pytanie: Czy kiedykolwiek ju¿ je¼dzi³a¶? Ja: Troszkê, ale nie za wiele. Instruktor: Ok, to jedziemy. Ja w szoku, hmmm no dobra ... I pojechali¶my, w sumie podczas mojej pierwszej lekcji przejecha³am ok. 40 km, (parê w mie¶cie i reszta w trasie, dodaj±c w porze wieczorowej, krótko mówi±c by³o ju¿ ciemno). ¯e te¿ nie ba³ siê ze mn± jechaæ, bo w pewnym momencie na liczniku wybi³o mi prêdko¶æ 90 km na godzinê!!! (Dodam, ¿e to by³o poza miastem ju¿ ). Tak wygl±da³a moja pierwsza lekcja.
To wygl±da³o to u Ciebie podobnie jak u wiêkszo¶ci z nas
__________________
Blogujê

LunatyczkaBB jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-30, 17:49   #786
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 6 733
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

dzieñ dobry
poje¼dzi³am dzisiaj z dziadkiem by³am na skrzy¿owaniu równorzêdnym widzia³am, ¿e mam pana z prawej wiêc siê zatrzyma³am, ten bez kierunku usi³owa³ skrêciæ w lewo wje¿d¿aj±c na mój pas..stojê, migam sobie w prawo a ten zatrzyma³ siê przed "moim" samochodem i macha za t± swoj± kierownic±... ja siê z niego ¶miejê, mój dziadek siê ¶mieje, jego pasa¿er tak¿e a ten nadal macha.. no i stojê sobie czekam a¿ on co¶ zrobi prócz machania i ja¶nie pan w koñcu wrzuci³ wsteczny i siê ustawi³ jak nale¿y.
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobrali¶my siê
princeseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-30, 17:59   #787
kar0link4
Zadomowienie
 
Avatar kar0link4
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie/Pomorskie
Wiadomo¶ci: 1 958
GG do kar0link4
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

mala zmiana, i trzymamy kciuki jutro

kraska12345, witaj!
__________________
"To mo¿liwo¶æ spe³nienia marzeñ sprawia, ¿e ¿ycie jest tak fascynuj±ce."
- Paulo Coelho

Czasami potrzeba odrobiny szaleñstwa, by postawiæ kolejny krok.

Nieustanna marzycielka.!
kar0link4 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-03-30, 18:06   #788
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez izoOolda Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Dziewczyny! Ogl±da³y¶cie mo¿e wczoraj rozmowy w tokach o blondynkach za kierownic±? Ja nie¼le siê u¶mia³am
Ja siê ¶mia³am przy pierwszej pani. Ale przy ostatniej to usiad³am z wra¿enia.
Gosia, zeby siê uda³o

Kraska, witaj
pierwsza jazda jak wiêkszo¶ci.
A jak wynik egzaminu?

Dzisiaj us³ysza³am - po co Ty robi³a¶ to prawo jazdy??
¯eby mieæ drugi dokument ze zdjêciem!!!
__________________

jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-30, 18:12   #789
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 25 752
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez LunatyczkaBB Poka¿ wiadomo¶æ
Nasz w±tek powinien siê przekwalifikowaæ na zawodowe trzymaczki kciuków, czy co¶
genialne!
jestem za

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Cytat:
Napisane przez jomic Poka¿ wiadomo¶æ
Ja siê ¶mia³am przy pierwszej pani. Ale przy ostatniej to usiad³am z wra¿enia.
Gosia, zeby siê uda³o

Kraska, witaj
pierwsza jazda jak wiêkszo¶ci.
A jak wynik egzaminu?

Dzisiaj us³ysza³am - po co Ty robi³a¶ to prawo jazdy??
¯eby mieæ drugi dokument ze zdjêciem!!!
Ja dzisiaj rozmawia³am ze znajomymi i jako¶ weszli¶my na temat prawka i jako¶ ja powiedzia³am (nie wiem w jakim kontek¶cie): "ja to robie prawko nie po to ¿eby je¼dziæ na razie, tylko po to ¿eby mieæ ju¿ na przysz³o¶æ, w koñcu ca³e ¿ycie siê przyda" a niektórzy popatrzyli na mnie jak na wariatkê... a chodzilo mi tylko o to ¿e wiem ¿e na razie nie bêde du¿o je¼ziæ, a wrêcz prawie wcale, ale tylko dlatego ¿e nie bêde mia³a czym, a oni ju¿ wilekie halo...

Te¿ ogl±da³am rozmowy w toku i na pocz±tku le¿a³am ze ¶miechu, ale ta ostatnia to by³o przegiêcie...
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-30, 18:34   #790
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 2 272
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Witaj kraska12345
A opis egzaminu gdzie?

Gosia, trzymam kciuki
Eroll jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-30, 18:47   #791
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;26060411]Te¿ ogl±da³am rozmowy w toku i na pocz±tku le¿a³am ze ¶miechu, ale ta ostatnia to by³o przegiêcie... [/QUOTE]
Ale ta dziewczyna nic sobie z tego nie robi³a. Od 16 r.¿. je¼dzi samochodem - ktos jejna to pozwala. A ¿e jeszcze dzieciê ma³e wozi...

U mniw problem samochodu jest zawsze jak oswiadczam, ze jade do pracy autobusem.
__________________

jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-30, 18:52   #792
sylwiszon757
Zakorzenienie
 
Avatar sylwiszon757
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 5 494
GG do sylwiszon757
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

a dzisiaj w szkole najlepsze siedzimy na wf i gadamy, ¿e we wtorek jedziemy na dni otwarte na UE w Kato, no i pad³ pomys³, ¿e wybierzemy sie autami, ¿eby by³o szybciej, no i oczywi¶cie wymy¶lili, ¿e ja na 100 muszê wzi±æ auto, bo jako jedyna porusza³am siê po Kato, no wiêc fajnie mnie wrobili, jaja bêd± jak do tego czasu nie dostanê prawka
__________________
When so many are lonely as seem to be lonely, it would be inexcusably selfish to be lonely alone
sylwiszon757 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-30, 18:57   #793
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 2 272
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Nie ogl±da³am tego popularnego odcinka "Rozmów...". Ale dlaczego tak naje¿d¿acie na tych ludzi je¿d¿±cych bez prawka? Czasami osoby nie posiadaj±ce prawa jazdy je¿d¿± tysi±c razy lepiej od tych z prawkiem. Wypadek mo¿e spowodowaæ zarówno osoba z ró¿owym plastikiem jak i bez niego.
Eroll jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-30, 18:58   #794
kraska12345
Raczkowanie
 
Avatar kraska12345
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Piszê znad piêknych mazurskich jezior :)
Wiadomo¶ci: 59
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez LunatyczkaBB Poka¿ wiadomo¶æ
To wygl±da³o to u Ciebie podobnie jak u wiêkszo¶ci z nas

O proszê, a ja my¶la³am, ¿e nale¿ê do niewielkiej grupki piratów drogowych rozpoczynaj±cych sw± przygodê z czterema kó³kami

Teraz opiszê pokrótce ten mój kurs, aby Was nie zanudziæ. Druga lekcja-jazda w trasie i w ... miasto! No có¿, nigdy siebie nie wyobra¿a³am za kierownic± je¿d¿±c± po mie¶cie a tu druga lekcja i w³a¶nie miasto. Ma³y szok na pocz±tku, stresik, ¿e wjadê w kogo¶ nie daj Bo¿e ... no ale, kiedy instruktor powiedzia³, ¿e jak spowodujê jak±¶ st³uczkê, to mo¿e nawet i lepiej bo dostanie odszkodowanie Ja w delikatnym szoku, se my¶lê ok, jak tak to luzik, no i je¼dzi³am ju¿ bez tego stresika na ramieniu. A zapomnia³am dodaæ, druga lekcja - zaczê³y siê opady ¶niegu i tak praktycznie do koñca mojego kursu je¼dzi³am po za¶nie¿onych drogach (znaczy siê: listopad, grudzieñ, styczeñ), ¶nieg, ¶nieg, ¶nieg, s³aba widoczno¶æ, widoczno¶æ linii na asfalcie - marna, zawieje, zamiecie, ja: jazda po placyku, ³uk, koperta itp. a instruktor : jazda po placyku z ³opat± Ogólnie wspominam bardzo mi³o ten mój kurs, i jak ju¿ skoñczy³am swoje "jazdy" to by³o mi smutno, ¿e to ju¿ koniec. A co najwa¿niejsze: do po³owy kursu mi siê bardzo podoba³o, je¼dzi³o mi siê dobrze itp., jednak¿e po tych 15 wyje¿d¿onych godzinach co¶ siê nagle zmieni³o, nic mi nie wychodzi³o, robi³am coraz wiêcej b³êdów, zamiast je¼dziæ coraz lepiej to ja je¼dzi³am coraz gorzej!!! I tak ju¿ praktycznie by³o do koñca mojego kursu, wraca³am do domu za³amana, z³a i zrezygnowana. Oczywi¶cie nie oby³o siê bez tekstów typu: Zachcia³o mi siê tego prawka nie wiadomo po co. Mój instruktor mówi³, ¿e to normalne, ¿e tak maj± wszyscy. Wy te¿ tak mia³y¶cie???
__________________
"Je¶li potrafisz o czym¶ marzyæ, to potrafisz tak¿e tego dokonaæ". W.D

kraska12345 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-30, 19:07   #795
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Eroll Poka¿ wiadomo¶æ
Nie ogl±da³am tego popularnego odcinka "Rozmów...". Ale dlaczego tak naje¿d¿acie na tych ludzi je¿d¿±cych bez prawka? Czasami osoby nie posiadaj±ce prawa jazdy je¿d¿± tysi±c razy lepiej od tych z prawkiem. Wypadek mo¿e spowodowaæ zarówno osoba z ró¿owym plastikiem jak i bez niego.
Masz racjê ale to dziewczê ... rêce opadaj±. Zero przygotowania, jej faceci j± uczyli (z tego co zrozumia³am z komentarza eksperta to niekonieczni oni mieli prawko), wiêc pewnie ta nauka ograniczy³a siê do ruszania, zatrzymania i zmiany biegów. Jak j± zapytali o teoriê to stwierdzi³a ze ma ksi±zkê i nawet trochê znaków zna. JAk zwrócil jej uwagê, ze dziecko nara¿a (bo mówi³a o tym ze w co¶ walnê³a i odpi±³ siê fotelik z dzieckim i spad³z siedzenia czy jako¶ tak) to uparcie twierdzi³a ze dziecko jest w foetliku za jej fotelem i nie ma mowy zeby w razie powa¿nego zderzenia wylecia³o z samochodu (gdyby znów te pasy siê odpie³y). Skasowa³a te¿ samochód.
To ja siê pytam: po co kursy i egzaminy? Umiesz ruszyæ i siê zatrzymaæ to jed¼.
__________________

jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-30, 19:07   #796
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 2 272
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Bo do po³owy kursu je¼dzi siê beztrosko. Mo¿na pope³niaæ b³êdy, bo siê dopiero kurs zaczyna. A po po³owie po g³owie chodz± ju¿ te my¶li "coraz bli¿ej do egzaminu, powinnam je¼dziæ coraz lepiej" i st±d te kryzysy. Mia³am podobnie
Kraska, a relacja z egzaminu bêdzie? Czy tak po kolei wszystkie godziny jazd?
Eroll jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-30, 19:07   #797
mala zmiana
Rozeznanie
 
Avatar mala zmiana
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 829
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Dziekuje dziewczynki, co ja bym bez was zrobila...
__________________
Zakochana w yarisce
mala zmiana jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-30, 19:08   #798
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 25 752
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez jomic Poka¿ wiadomo¶æ
Ale ta dziewczyna nic sobie z tego nie robi³a. Od 16 r.¿. je¼dzi samochodem - ktos jejna to pozwala. A ¿e jeszcze dzieciê ma³e wozi...

U mniw problem samochodu jest zawsze jak oswiadczam, ze jade do pracy autobusem.
Te¿ siê zastanawia³am jak rodzice nic sobie z tego nie robi± tak samo jak ch³opak, a wrêcz 2 ch³opaków... kompletna bezmy¶lno¶æ... takim ludziom powinno siê zabierac dzieci...
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-30, 19:09   #799
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 2 272
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez jomic Poka¿ wiadomo¶æ
Masz racjê ale to dziewczê ... rêce opadaj±. Zero przygotowania, jej faceci j± uczyli (z tego co zrozumia³am z komentarza eksperta to niekonieczni oni mieli prawko), wiêc pewnie ta nauka ograniczy³a siê do ruszania, zatrzymania i zmiany biegów. Jak j± zapytali o teoriê to stwierdzi³a ze ma ksi±zkê i nawet trochê znaków zna. JAk zwrócil jej uwagê, ze dziecko nara¿a (bo mówi³a o tym ze w co¶ walnê³a i odpi±³ siê fotelik z dzieckim i spad³z siedzenia czy jako¶ tak) to uparcie twierdzi³a ze dziecko jest w foetliku za jej fotelem i nie ma mowy zeby w razie powa¿nego zderzenia wylecia³o z samochodu (gdyby znów te pasy siê odpie³y). Skasowa³a te¿ samochód.
To ja siê pytam: po co kursy i egzaminy? Umiesz ruszyæ i siê zatrzymaæ to jed¼.

Ten program ma wiêkszo¶æ odcinków wyre¿yserowanych. Wiêc mam nadziejê, ¿e ta dziewczyna by³a tylko aktork±. Nie wierzê, ¿e ulicê mo¿e wyjechaæ kto¶ tak nieodpowiedzialny i jeszcze nara¿aæ ¿ycie dziecka.
Eroll jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-30, 19:14   #800
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Eroll Poka¿ wiadomo¶æ

Ten program ma wiêkszo¶æ odcinków wyre¿yserowanych. Wiêc mam nadziejê, ¿e ta dziewczyna by³a tylko aktork±. Nie wierzê, ¿e ulicê mo¿e wyjechaæ kto¶ tak nieodpowiedzialny i jeszcze nara¿aæ ¿ycie dziecka.
niestety je¿d¿±. U mnie z miejscowosci chlopak sobie je¼dzi³, je¼dzi³ i tak siê pewnie poczu³ ,ze pojecha³ w Polskê, spowodowa³ wypadek i chyba kto¶ zgin±³. Ch³opak siedzi. Jakby przestrzega³ prawa to by nie pojecha³.
Pewnie, ze móg³ mieæ prawko i zrobiæ to samo. Ale jednak znajomosc podstawowcyh przepisow chociaz troche to ryzyko minimalizuje (bo nie eliminuje).

Za to w przypadku pierwszej pani jak powedziala ze je¼dzi po miescie 120km/h to zastanowilo mnie gdzie ona je¼dzi?? I kó³ w dziurach nie zostawia
__________________

jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-30, 19:17   #801
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 25 752
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Eroll Poka¿ wiadomo¶æ

Ten program ma wiêkszo¶æ odcinków wyre¿yserowanych. Wiêc mam nadziejê, ¿e ta dziewczyna by³a tylko aktork±. Nie wierzê, ¿e ulicê mo¿e wyjechaæ kto¶ tak nieodpowiedzialny i jeszcze nara¿aæ ¿ycie dziecka.
a ja Ci powiem, ¿e wierzê, ¿e tacy ludzie s± i je¿dz±, sama znam masê ludzi, którzy je¿z± bez prawka i nawet nie maj± zamiaru i¶æ na kurs bo im kasy szkoda
albo kumpel mi mówi³, ¿e jak jego matka zdawa³a prawko to z ni± na kursie by³ taki kole¶ który na jazdê przyje¿za³ samochodem , przesiada³ siê do eLki i jak wraca³ to do w³asnego auta i do domu... albo te¿ s³ysza³am o jakiej¶ babce, która nie mog³a zdaæ to w koñcu na egzaminy przyje¿dza³a samochodem, nie zdawa³a to spowrotem do w³asnego auta i do domu...

albo dzisiaj kumpel mi opowiada³ ¿e je¼dzi pomie¶cie na pi±tce... nie wiem jak w tym mie¶cie da siê tak jechaæ, ale on mówi³ ¿e je¼dzi... chyba w nocy jak ruchu nie ma

Edytowane przez 3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Czas edycji: 2011-03-30 o 19:19
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-30, 19:20   #802
kraska12345
Raczkowanie
 
Avatar kraska12345
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Piszê znad piêknych mazurskich jezior :)
Wiadomo¶ci: 59
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Mia³am tylko 2 godziny jazdy na placyku, bo stwierdzili¶my z instruktorem, ¿e wiêcej mi nie potrzeba, bo ³uk mi bardzo dobrze wychodzi³, tak wiêc nie by³o sensu æwiczyæ go nie wiadomo ile. Podjazdu nie æwiczy³am, bo na tym¿e placyku nie by³o ku temu warunków Moje lekcje up³ywa³y na gadaniu z instruktorem o "pierdo³ach", ¿e siê tak wyra¿ê Podczas której¶ lekcji powiedzia³am mu nawet, aby do mnie nic nie mówi³ (wiadomo oprócz ; prosto, w prawo, w lewo), bo nie mogê siê skupiæ i przez to gadanie robiê du¿o b³êdów, bo tak by³o, nie do¶æ, ¿e trzeba monitorowaæ ca³± drogê z ka¿dej strony, innych u¿ytkowników drogi, sygnalizacjê, znaki!! (a co wa¿ne, rzadko kiedy widzia³am znaki pionowe!), oczywiscie jeszcze zmieniaæ biegi, w³±czaæ kierunkowskazy itp., itd., to we¼ Ty tu jeszcze rozmawiaj nie wiadomo o czym W koñcu stwierdzi³, ¿e jestem nisko reaktywna Co i tak nie przeszkodzi³o mu w poruszaniu wieeelu tematów podczas tych moich lekcji niezwi±zanych oczywi¶cie z nauk± jazdy.

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Bo do po³owy kursu je¼dzi siê beztrosko. Mo¿na pope³niaæ b³êdy, bo siê dopiero kurs zaczyna. A po po³owie po g³owie chodz± ju¿ te my¶li "coraz bli¿ej do egzaminu, powinnam je¼dziæ coraz lepiej" i st±d te kryzysy. Mia³am podobnie
Kraska, a relacja z egzaminu bêdzie? Czy tak po kolei wszystkie godziny jazd?

Momencik ... zaraz napiszê wszystko o egzaminie
__________________
"Je¶li potrafisz o czym¶ marzyæ, to potrafisz tak¿e tego dokonaæ". W.D

kraska12345 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-30, 19:21   #803
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 25 752
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

kraska mi ³uk od 1 razu wychodzi³ idealnie, a na 2 egzaminie obla³am w³asnie na ³uku a na kolejnym ledwie go wyrobi³am, musia³am go poprawiaæ...
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-30, 19:25   #804
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Kraska, a znad którego jeziora do nas piszesz?

Eroll i misislipy - dok³adnie tak jest. Po co mi kurs, on kosztuje. Do tego opinia, ze oblewa siê za totalne g³upoty, to po co mam isc na egz, skoro bêdê zdawaæ nascie razy. Za to to ja mam 200 litrów paliwa. A mandat? Co to jest 500z³ - raptem 1/3 kursu.
S³ysza³am o ch³opaku, ktory straci³ prawko za punkty, przyjecha³ na egz samochodem, nie zda³ na ³uku, przeskoczy³ przez p³otek, wsiad³ do samochodu i odjecha³...
__________________

jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-30, 19:29   #805
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 2 272
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Bo podej¶cie do jazdy jest ró¿ne. Jedni potrafi± je¼dziæ bezpiecznie bez ¿adnych drogich kursów. A inni nawet po kilkudziesiêciu godzinach jazd w eLce nie potrafi± bezpiecznie zachowaæ siê na drogach. Na to regu³y nie ma.
Eroll jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-30, 19:30   #806
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 25 752
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

No w³a¶nie: to, ¿e "umiem" je¼dziæ wcale nie znaczy, ¿e "powienieniem", kurs idziemy po to ¿eby nauczyæ siê nie tele je¼dziæ jak "mistrz" ale znaæ wszystkie przepisy ruchu i gdu ju¿ je znamy kto¶ stwierdza czy an prawdê je znamy i umiemy zastosowaæ.
A wiele osób w³asnie ogranicza siê tylko do nauczenia siê je¼dziæ, typu ruszanie, jechanie, zmiany biegów i my¶li ¿e mu prawo jazdy nie jest ju¿ potrzebne bo on umie je¼dziæ... normalnie krew zalewa..
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-30, 19:33   #807
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Bo mo¿na "umieæ" i "umieæ". Mo¿na te¿ ³amaæ prawo.
__________________

jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-30, 19:36   #808
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 25 752
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Dok³adnie. W koñcu przepisy s± po to ¿eby zmniejszyæ mo¿liwo¶æ wypadków, a nie dlatego, ¿e kto¶ je sobie wymy¶li³...
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-30, 19:36   #809
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 2 272
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

"Znaæ przepisy ruchu drogowego" i "umieæ je zastosowaæ" - dwie kompletnie ró¿ne rzeczy. A kurs w obecnej formie wymaga jedynie nauczeniu siê ok 400 pytañ i odpowiedzi na pamiêæ.
Oczywi¶cie ja wcale nie popieram prowadzenia auta bez odpowiednich dokumentów. Ale chcê pokazaæ, ¿e jednak ten kurs taki ¶wiêty i niezbêdny nie jest
Eroll jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-30, 19:41   #810
kraska12345
Raczkowanie
 
Avatar kraska12345
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Piszê znad piêknych mazurskich jezior :)
Wiadomo¶ci: 59
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Eroll .... spokojnie jeszcze tylko o 2-óch ostatnich godzinkach kursu. dodam, ¿e te dwie ostatnie godzinki by³y dzieñ przed egzaminem .... oczywi¶cie stres niebywa³y, stresowa³am siê okropnie bo .... robi³am masê b³êdów ... ja mia³am ju¿ do¶æ tego mojego instruktora a on podejrzewam mnie ... wyobra¼cie sobie, ¿e ¶piewa³ piosenkê pt. "Coraz bli¿ej ¶wiêta"!!! (a to by³o w lutym, tak wiêc by³o ju¿ po ¶wiêtach ) Dopiero moja mama w domu mi uswiadomi³a, ¿e pewnie mu chodzi³o o egzamin
Wykupi³am sobie jeszcze pó³ godzinki na jazdê po placyku przed WORD-em i powiem Wam, ¿e je¿eli macie tak± mo¿liwo¶æ to chocia¿ raz skorzystajcie z tego placu przed tym WORD-em, aby siê oswoiæ z przestrzeni±, z tak± ilo¶ci± pacho³ków i w ogóle, ¿eby podczas samego ju¿ egzaminu nie byæ w szoku, ¿e ten sporo siê ró¿ni od tego na którym siê æwiczy³o, chocia¿ ³uk jest jakby nie by³o ten sam (no prawie ten sam ). I æwiczy³am ³uk - no i jak na z³o¶æ, za cholirkê nie wychodzi³ mi, ju¿ p³akaæ mi siê chcia³o, bo egzamin za kilkana¶cie godzin, a ja ³uku nie umiem!! Ale na szczê¶cie mnie ol¶ni³o i przypomnia³o mi siê co i jak trzeba robiæ na tym ³uku : nie wiem czy Was tak uczyli instruktorzy ale mój mnie nauczy³ pokonywaæ ³uk w nastêpuj±cy sposób:
1 - jazda w przód wiadomo
2- gdy stoimy ju¿ w kopercie nale¿y wyprostowaæ kierownicê, cofaj±c nale¿y spogl±daæ w boczn± szybê (z przodu), gdy w po³owie tej szyby pojawi siê drugi s³upek, szybkim i zdecydowanym ruchem nale¿y obróciæ kierownicê o 180 stopni w prawo
3- wyje¿d¿aj±c z ³uku, nale¿y spogl±daæ w boczne, lewe lusterko i gdy w nim pojawi siê pierwszy s³upek z koperty, w któr± musimy wjechaæ nale¿y znowu szybkim, zdecydowanym ruchem obróciæ kierownicê o 180 stopni w lewo
4- maj±c wyprostowan± kierownicê trzymaæ kurs ju¿ do koperty

I jak mnie o¶wieci³o, tak ju¿ wychodzi³ mi ten ³uk. Z podjazdem na szczê¶cie nie mia³am problemów.
Jednak¿e wracaj±c do domu po tych moich dwóch ostatnich godzinach kursu ryczeæ mi siê chcia³o... by³am zdruzgotana i oczywi¶cie przekonana, ¿e egzaminu na bank nie zdam...
__________________
"Je¶li potrafisz o czym¶ marzyæ, to potrafisz tak¿e tego dokonaæ". W.D

kraska12345 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Auto Marianna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:08.