Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje ciê motoryzacja? Do³±cz do forum Auto Marianna, podziel siê swoj± pasj± i wiedz±.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-03-30, 19:43   #811
3mw
Raczkowanie
 
Avatar 3mw
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 389
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

jak tak Was czytam dziewczyny to przypomnia³a mi siê jedna rzecz...
otó¿ moi s±siedzi: ma³¿eñstwo, Ona ma prawko ale nie umie je¼dziæ (jak Boga kocham nie umie! by³am ¶wiadkiem jak ja M±¿ uczy³ je¼dziæ a Ona je¼dzi³a jak oszala³a jakby nigdy w ¿yciu za kierownica nie siedziala, nie wiem kto da³ jej to prawko:/), On prawka nie ma, bo mu kiedy¶ zabrali, nie wnikam za co. I wiecie co sobie wymy¶lili? ¯e wszêdzie bêd± je¼dziæ razem, tzn. On bêdzie kierowac, a Ona siedzieæ na miejscu pasa¿era i w razie gdyby z³apa³a ich policja to powiedz±, ¿e ona poprostu siê ¼le poczu³a i On musia³ j± zast±piæ...
__________________
3mw jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-30, 19:44   #812
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

A co z brakiem znajomosci przepisów?
Ja tam jestem za drastycznymi rozwi±zaniami - nie masz uprawnien, z³api± ciê - zakaz prowadzenia poajzdów. Pewnie doprowadzi³abym tym do tego, ze duzo osob by tak je¼dzi³o To obowiazkowy kurs rozpoczêty w ciagu np 2 miesiêcy.
Pewnie, ze problem w systemie. Ale samowolkê to zostawmy Falkowi.
__________________

jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-30, 19:47   #813
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 2 272
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Osoby je¿d¿±ce bez prawa jazdy na pewno znaj± przepisy. Powtarzam, ¿e nie wierzê a¿ w taki brak odpowiedzialno¶ci u ludzi. Dziewczyny, wsiad³yby¶cie do auta i pojecha³y na miasto nie znaj±c przepisów?
Eroll jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-30, 19:48   #814
kraska12345
Raczkowanie
 
Avatar kraska12345
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Piszê znad piêknych mazurskich jezior :)
Wiadomo¶ci: 59
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Dziewczyny o egzaminie napiszê Wam na dniach bo teraz niestety muszê ¶migaæ. Pozdrawiam
__________________
"Je¶li potrafisz o czym¶ marzyæ, to potrafisz tak¿e tego dokonaæ". W.D

kraska12345 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-30, 19:50   #815
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 25 752
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Ja uwa¿am, ¿e egzamin jest btrochê zbyt "trudny" w sensie mog± ciê oblaæ za co¶ ca³kowicie bez sensu... w koñcu ¿aden kierowca nie je¼zi w 100% tak jak na egzaminie, zawsze mo¿e siê zdarzyæ najechaæ na podwójn± ci±g³± czy trochê ¶ci±æ zakrêt lub zahamowaæ jak "wariat", to jest droga i siê ka¿demu mo¿e zdarzyæ b³±d i egzaminatorzy powinni byæ trochê bardziej ludzcy bo sami nie je¿dz± idealnie

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Eroll wiem, ¿e s± ludzie, którzy zaczynaj± je¼ziæ a po³owy znaków nie znaj±
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-30, 19:53   #816
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: st±d..ale juz nied³ugo..
Wiadomo¶ci: 678
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Eroll Poka¿ wiadomo¶æ
Osoby je¿d¿±ce bez prawa jazdy na pewno znaj± przepisy. Powtarzam, ¿e nie wierzê a¿ w taki brak odpowiedzialno¶ci u ludzi. Dziewczyny, wsiad³yby¶cie do auta i pojecha³y na miasto nie znaj±c przepisów?
widze ostra dyskusja sie toczy, wtrace sie..
nie , ja bez znajomosci przepisow nie wybralabym sie w miasto, w ogole nie wybralabym sie nigdzie, ale ja to tchorz jestem z natury
i po sobie moge stwierdzic ze, kurs naprawde to podstawa zeby jezdzic moim zdaniem...i zgodze sie z jomic. tez bardzo bardzo zaostrzylabym przepisy, jestem za tym , ze jedno wykroczenie zwiazane z alkoholem, i facet /kobieta ma zabrane prawko od razu.. i ... bez mozliwosci zrobienia go kiedykolwiek. bo nie mam litosci dla pijakow za kolkiem
blondi1041 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-30, 19:57   #817
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 25 752
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

blondi w 100% siê zgodzê, ale ja nawet teraz bym nie wsiad³a za kó³ko mimo ¿e jestem z przepisami na "¶wie¿o", uwa¿am, ¿e ¿eby prowadziæ trzeba najpierw mieæ takie uprawnienie, wsi±dê za kó³kiem innego samochodu ni¿ eLka lub auto egzaminacyjne dopiero jak bêdê mia³a ju¿ plasticzek w portfelu
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-03-30, 20:03   #818
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

3mw, dla tych pañstwa

Ja bym nie pojecha³a. Taka g³upia nie jestem. Ale znam ludzi w moim wieku, którzy je¼dzili - bo jak siê uczyc w samochodówce to jasne ze potrafi je¼dziæ. A mo¿e go nie z³api±... A co poje¼dzi to jego. I to nie by³y sytuacje, ze kogo¶ trzeba szybko do szpitala dowie¼æ. Tylko poszpanujemy sobie (czy tak siê jeszcze mówi?).

Blondi - z alkoholem zgadzam siê absolutnie. I jeszcze cholera mnie bierze jak wo¿± dzieci bez fotelików/w fotelikach ale nie przypiête.
Mam w rodzinie ludzi, którzy wo¿± dzieci (3 i 2 lata) bez fotelików - bo jedzie 5 doros³ych samochodem to dzieci na kolanach. I nie dociera, ze w razie czego to te dzieci s± bez szans. Wa¿ne, jest ze dzieci obcykane i siedz± grzecznie wtulone w doros³ych, ze maj± CBradio (nie wiem jak siê pisze) i s± na bie¿±co informowani o policji na drogach, jad± "bocznymi drogami" bo tam policji nie ma, przyklejaj± roletki na szybach zeby nie by³o widaæ przeludnienia. I takimi sposobami trasa 150km.
Nasze "rodzinne" dzieci, mimo ze juz na¶cie lat pokoñcz± wkrotce niektore to bez dyskusji (wiedz±, ze nie maj± szans) siadaj± i ju¿ same siê zapinaj±. JAk pasy je gryz± to jest przerwa, ale nie ma mowy o je¼dzie bez. Wpojone od noworodków i teraz nie ma problemów.
__________________

jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-30, 20:06   #819
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: st±d..ale juz nied³ugo..
Wiadomo¶ci: 678
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

moje dziecko tak samo, od urodzenia wozone w foteliku i z pasami. nie pojechalabym z dzieckiem bez fotelika, albo "na kolanach" , dla mnie to nieodpowiedzialnosc i glupota totalna :/
blondi1041 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-30, 20:07   #820
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 25 752
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez jomic Poka¿ wiadomo¶æ
3mw, dla tych pañstwa

Ja bym nie pojecha³a. Taka g³upia nie jestem. Ale znam ludzi w moim wieku, którzy je¼dzili - bo jak siê uczyc w samochodówce to jasne ze potrafi je¼dziæ. A mo¿e go nie z³api±... A co poje¼dzi to jego. I to nie by³y sytuacje, ze kogo¶ trzeba szybko do szpitala dowie¼æ. Tylko poszpanujemy sobie (czy tak siê jeszcze mówi?).

Blondi - z alkoholem zgadzam siê absolutnie. I jeszcze cholera mnie bierze jak wo¿± dzieci bez fotelików/w fotelikach ale nie przypiête.
Mam w rodzinie ludzi, którzy wo¿± dzieci (3 i 2 lata) bez fotelików - bo jedzie 5 doros³ych samochodem to dzieci na kolanach. I nie dociera, ze w razie czego to te dzieci s± bez szans. Wa¿ne, jest ze dzieci obcykane i siedz± grzecznie wtulone w doros³ych, ze maj± CBradio (nie wiem jak siê pisze) i s± na bie¿±co informowani o policji na drogach, jad± "bocznymi drogami" bo tam policji nie ma, przyklejaj± roletki na szybach zeby nie by³o widaæ przeludnienia. I takimi sposobami trasa 150km.
Nasze "rodzinne" dzieci, mimo ze juz na¶cie lat pokoñcz± wkrotce niektore to bez dyskusji (wiedz±, ze nie maj± szans) siadaj± i ju¿ same siê zapinaj±. JAk pasy je gryz± to jest przerwa, ale nie ma mowy o je¼dzie bez. Wpojone od noworodków i teraz nie ma problemów.
znam przypadek, ¿e w³a¶nie przez co¶ takiego ma³e dziecko zginê³o, jecha³o z rodzink± na kolanach z ty³u u siostry, mieli wypadek, wszytscy prze¿yli, tylko ta ma³a dziewczyna (ok. 2 latka) wylecia³a przez przedni± szybê i ³adne pare lat ju¿ nie ¿yje...

Ja siê bardzo trzymam przepisów w tych sprawach, takiego czego¶ nie mo¿na lekcewa¿yæ, proste - nie mam prawka = nie jadê!
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-30, 20:15   #821
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

blondi, niektórzy wo¿± w fotelikach, ale niezapiête dzieci. Ale jak ktos zapyta to fotelik maj±
Ja siê bardzo trzymam przepisów w tych sprawach, takiego czego¶ nie mo¿na lekcewa¿yæ, proste - nie mam prawka = nie jadê!

Nie ma 18lat - nie g³osujê (i nikogo nie obchodzi, ze masz wiêcej oleju w g³owie ni¿ nie jeden "Doros³y") itd itp

Dziewczynki mê¿atki (i nie tylko)- czy mozecie podes³aæ mi na priv pomys³ na prezent dla m³odej - taki tylko dla niej, nie ¶lubny albo jak±s propzycjê na wieczór panieñski (inn± ni¿ bielizna, striptiz)? Z gory dziêkujê. Chyba za pó¼no siê za to zabra³am.
__________________

jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-30, 21:25   #822
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 13 778
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez mala zmiana Poka¿ wiadomo¶æ
a odnosnie stazu to bylam na rozmowie. rozmawialam z naczelnikiem i myslalam ze nie zadzwoni, ale zadzwonil i jutro mam rozmowe z pania dyrektor i zobaczymy
Ooo to jeszcze mocniej bêdê jutro trzymaæ

Cytat:
Napisane przez blondi1041 Poka¿ wiadomo¶æ
bo nie mam litosci dla pijakow za kolkiem
dok³adnie

Cytat:
Napisane przez Eroll Poka¿ wiadomo¶æ
Osoby je¿d¿±ce bez prawa jazdy na pewno znaj± przepisy. Powtarzam, ¿e nie wierzê a¿ w taki brak odpowiedzialno¶ci u ludzi.
Yyy?
Wybacz, ale chyba w takim razie jeszcze du¿o rzeczy nie widzia³a¶/ nie s³ysza³a¶ radzê zej¶æ na ziemiê.
__________________
I tylko Twój u¶miech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-31, 04:40   #823
karolciab93
Raczkowanie
 
Avatar karolciab93
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Podkarpacie :)
Wiadomo¶ci: 249
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Dzien dobry ! Ostatnio nie mam trochu czasu sie udzielac ale nadrobie to mam nadzieje w niedziele . Tymczasem mam dzisiaj jazde ... Jestem w wiekszym stresie niz przed pierwsza po prostu :/ prosze trzymajcie za mnie kciuki zebym jakos dala rade ... Bo w sumie to strasznie sie denerwuje
__________________
".Bo s± dwa rodzaje bólu (...). Cierpienie fizyczne i cierpienie duchowe. Cierpienie fizyczne siê znosi. Cierpienie duchowe siê wybiera."
Éric-Emmanuel SchmittOskar i pani Ró¿a

Wygralam walkê o marzenia : Projekt 'Prawo jazdy' zakonczony powodzeniem!
karolciab93 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-31, 05:31   #824
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Karolcia, trzymam.
Jaka beznadziejna noc. Spa³am mo¿e ze 4h, oczywiscie o 5 zasnê³am ale to juz za pó¼no. A ¶ni³o mi siê chyba wszystko przez ten czas.
__________________

jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-31, 06:07   #825
sylwiszon757
Zakorzenienie
 
Avatar sylwiszon757
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 5 494
GG do sylwiszon757
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

dzieñ dobry ja kawka, sniadanko, spacer z psem i do szkól na 3h, a potem wybiorê sie na dzia³kê
__________________
When so many are lonely as seem to be lonely, it would be inexcusably selfish to be lonely alone
sylwiszon757 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-31, 06:30   #826
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 6 733
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

witam

trzymam kciuki za wszystkie potrzebuj±ce

---------- Dopisano o 07:26 ---------- Poprzedni post napisano o 07:19 ----------

mój wujek (kierowca z niema³ym do¶wiadczeniem) wczoraj nadzia³by siê na samochód...on zawsze lubi sobie poszpanowaæ (jomic, chyba siê u¿ywa) no i jecha³ sobie miastem z niema³± prêdko¶ci± "bo widzia³em ¿e inne samochody jecha³y" rozgl±da³ siê gdzie¶ na boki i w ostaniej chwili zobaczy³ ze samochód przed nim siê zatrzymuje...ten hamulec a ¿e autko ma ABS to i droga hamowania d³u¿sza..Bogu dziêki nic nie jecha³o z przeciwka i uda³o mu siê uciec na przeciwny pas...

---------- Dopisano o 07:30 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Eroll Poka¿ wiadomo¶æ
Osoby je¿d¿±ce bez prawa jazdy na pewno znaj± przepisy. Powtarzam, ¿e nie wierzê a¿ w taki brak odpowiedzialno¶ci u ludzi. Dziewczyny, wsiad³yby¶cie do auta i pojecha³y na miasto nie znaj±c przepisów?
my jeste¶my kursantkami, wiêc mamy inne podej¶cie do tego wszystkiego...to pytanie powinno byæ napisane na jakim¶ forum pt. "nie mam prawka, a je¿d¿ê"
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobrali¶my siê

Edytowane przez princeseczka
Czas edycji: 2011-03-31 o 06:27
princeseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-31, 07:50   #827
kar0link4
Zadomowienie
 
Avatar kar0link4
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie/Pomorskie
Wiadomo¶ci: 1 958
GG do kar0link4
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Dzieñ dobry!
Wpad³am siê przywitaæ i ¿yczyæ wszystkim mi³ego dnia!
Muszê uciekaæ, bo mam masê rzeczy do zrobienia
Siostra ma dzisiaj urodziny, wiêc muszê sprz±tn±æ mieszkanie, wszystko jako¶ ogarn±æ, a ile garów mam do mycia, to g³owa ma³a

karolciab93, bêdzie dobrze- zobaczysz, w ka¿dym razie trzymam kciuki
__________________
"To mo¿liwo¶æ spe³nienia marzeñ sprawia, ¿e ¿ycie jest tak fascynuj±ce."
- Paulo Coelho

Czasami potrzeba odrobiny szaleñstwa, by postawiæ kolejny krok.

Nieustanna marzycielka.!
kar0link4 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-31, 08:00   #828
catttt
Zakorzenienie
 
Avatar catttt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Miñsk Mazowiecki
Wiadomo¶ci: 5 699
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez jomic Poka¿ wiadomo¶æ
blondi, niektórzy wo¿± w fotelikach, ale niezapiête dzieci. Ale jak ktos zapyta to fotelik maj±
Ja siê bardzo trzymam przepisów w tych sprawach, takiego czego¶ nie mo¿na lekcewa¿yæ, proste - nie mam prawka = nie jadê!
Witam wszystkie, co mnie jeszcze pamiêtaj±, i te co nie te¿

Obejrzyjcie sobie na VOD 'Rozmowy w toku'- odcinek 'Z drogi ¶ledzie bo blondynka jedzie' .


Ja te¿ jestem za bezwzglêdnymi karami dla pijaków, jak narazie to mog± daæ zakaz prowadzenia poj. mechanicznych na rok lub wiêcej->i wtedy trzeba jeszcze raz zdawaæ egzamin. To zdecydowanie za ma³o...

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Cytat:
Napisane przez kar0link4 Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieñ dobry!
Wpad³am siê przywitaæ i ¿yczyæ wszystkim mi³ego dnia!
Muszê uciekaæ, bo mam masê rzeczy do zrobienia
Siostra ma dzisiaj urodziny, wiêc muszê sprz±tn±æ mieszkanie, wszystko jako¶ ogarn±æ, a ile garów mam do mycia, to g³owa ma³a

karolciab93, bêdzie dobrze- zobaczysz, w ka¿dym razie trzymam kciuki
Z³ó¿ jej ¿yczenia od nas
catttt jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-31, 08:19   #829
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 13 778
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez catttt Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ jestem za bezwzglêdnymi karami dla pijaków, jak narazie to mog± daæ zakaz prowadzenia poj. mechanicznych na rok lub wiêcej->i wtedy trzeba jeszcze raz zdawaæ egzamin. To zdecydowanie za ma³o...
Pewnie, ¿e za ma³o. Sama nie wiem co by³oby skuteczn± kar±. Bo ta na pewno nie jest skuteczna... Znam przypadki, które pomimo tego i tak je¿d¿± samochodem, same te¿ pewnie o tym s³ysza³y¶cie...
__________________
I tylko Twój u¶miech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-31, 09:10   #830
evienil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Hej
Jestem tu zupe³nie ¶wie¿a, przypadkiem wpad³am na w±tek
W³asnie jestem w trakcie kursu na prawko, mam do wyje¿d¿enia jeszcze 12 godzin i szczerze powiem, ¿e niespecjalnie mi to wychodzi
A, ¿e w domu nie bardzo mam z kim o tym pogadaæ to przybywam tutaj.

Zastanawiam sie czy która¶ z was mia³a taka dziwna sytuacje z instruktorem jak ja, otó¿ na pocz±tku wszystko fajnie dobrze, pokaza³ mi co i jak i wyt³umaczy³, a jako¶ po 10 godzinie stwierdzi³ (i do tej pory to powtarza), ¿e on mnie nauczy³ wszystkiego czego móg³.
Mówi, ¿e mo¿e mnie nauczyc tylko obs³ugi samochodu a reszty jak nie umiem, to on nic na to nie poradzi. I za ka¿dym razem jak cos robiê ¼le to mówi, ¿e nie my¶lê i nie potrafi mi wyja¶niæ jak robic, ¿eby nie pope³niac tego b³êdu.

Mo¿e jestem przewra¿liwiona, ale teraz mam wra¿enie, ¿e powinnam p³ynnie ¶migac i ¿e serio sie do tego nie nadajê...
evienil jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-31, 09:40   #831
kar0link4
Zadomowienie
 
Avatar kar0link4
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie/Pomorskie
Wiadomo¶ci: 1 958
GG do kar0link4
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Ufff, kuchnia ju¿ ogarniêta, naczynia pomyte
Teraz zjad³am drugie ¶niadanko i zaraz zabieram siê za pokoje- kurze, odkurzanie, itp.

Cytat:
Napisane przez catttt Poka¿ wiadomo¶æ
Witam wszystkie, co mnie jeszcze pamiêtaj±, i te co nie te¿


Z³ó¿ jej ¿yczenia od nas
Witaj! Ja jestem w¶ród tych, które pamiêtaj±

¯yczenia przeka¿ê pó¼niej, dziêkujê!

Cytat:
Napisane przez evienil Poka¿ wiadomo¶æ
Hej
Jestem tu zupe³nie ¶wie¿a, przypadkiem wpad³am na w±tek
W³asnie jestem w trakcie kursu na prawko, mam do wyje¿d¿enia jeszcze 12 godzin i szczerze powiem, ¿e niespecjalnie mi to wychodzi
A, ¿e w domu nie bardzo mam z kim o tym pogadaæ to przybywam tutaj.

Zastanawiam sie czy która¶ z was mia³a taka dziwna sytuacje z instruktorem jak ja, otó¿ na pocz±tku wszystko fajnie dobrze, pokaza³ mi co i jak i wyt³umaczy³, a jako¶ po 10 godzinie stwierdzi³ (i do tej pory to powtarza), ¿e on mnie nauczy³ wszystkiego czego móg³.
Mówi, ¿e mo¿e mnie nauczyc tylko obs³ugi samochodu a reszty jak nie umiem, to on nic na to nie poradzi. I za ka¿dym razem jak cos robiê ¼le to mówi, ¿e nie my¶lê i nie potrafi mi wyja¶niæ jak robic, ¿eby nie pope³niac tego b³êdu.

Mo¿e jestem przewra¿liwiona, ale teraz mam wra¿enie, ¿e powinnam p³ynnie ¶migac i ¿e serio sie do tego nie nadajê...
Witaj!
¦wietnie, ¿e do nas trafi³a¶
Ta sytuacja z Twoim instruktorem wydaje siê byæ nieco dziwna, cz³owiek nie powinien podchodziæ do tego w taki sposób
Nie wiem co by Ci na to poradziæ, ale na pewno nie mo¿esz mówiæ, ¿e siê nie nadajesz, bo z pewno¶ci± tak nie jest.
A p³ynnie ¶migaæ, to Ty bêdziesz jak ukoñczysz kurs, zdasz egzamin i poje¼dzisz sobie trochê nabieraj±c wprawy i do¶wiadczenia
G³owa do góry!
A gdzie w ogóle robisz kurs?
__________________
"To mo¿liwo¶æ spe³nienia marzeñ sprawia, ¿e ¿ycie jest tak fascynuj±ce."
- Paulo Coelho

Czasami potrzeba odrobiny szaleñstwa, by postawiæ kolejny krok.

Nieustanna marzycielka.!
kar0link4 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-31, 09:55   #832
evienil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Kurs robiê w Zielonej Górze,
ogólnie chyba za szybko trace wiarê w siebie ale za nic nie moge wyczuc auta a¿ mi g³upio czasami jak jadê
evienil jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-31, 10:22   #833
3mw
Raczkowanie
 
Avatar 3mw
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 389
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez evienil Poka¿ wiadomo¶æ
Hej
Jestem tu zupe³nie ¶wie¿a, przypadkiem wpad³am na w±tek
W³asnie jestem w trakcie kursu na prawko, mam do wyje¿d¿enia jeszcze 12 godzin i szczerze powiem, ¿e niespecjalnie mi to wychodzi
A, ¿e w domu nie bardzo mam z kim o tym pogadaæ to przybywam tutaj.

Zastanawiam sie czy która¶ z was mia³a taka dziwna sytuacje z instruktorem jak ja, otó¿ na pocz±tku wszystko fajnie dobrze, pokaza³ mi co i jak i wyt³umaczy³, a jako¶ po 10 godzinie stwierdzi³ (i do tej pory to powtarza), ¿e on mnie nauczy³ wszystkiego czego móg³.
Mówi, ¿e mo¿e mnie nauczyc tylko obs³ugi samochodu a reszty jak nie umiem, to on nic na to nie poradzi. I za ka¿dym razem jak cos robiê ¼le to mówi, ¿e nie my¶lê i nie potrafi mi wyja¶niæ jak robic, ¿eby nie pope³niac tego b³êdu.

Mo¿e jestem przewra¿liwiona, ale teraz mam wra¿enie, ¿e powinnam p³ynnie ¶migac i ¿e serio sie do tego nie nadajê...
Witaj
Jaki¶ dziwny ten Twój Instruktor
On w³a¶nie od tego jest, ¿eby Ci wyt³umaczyæ, nauczyæ, kiedy nie dajesz sobie z czym¶ rady. Pewnie, ¿e naj³atwiej jest powiedzieæ "zrobi³em co mog³em, reszta nale¿y do Ciebie", ale to nie jest moim zdaniem powa¿ne potraktowanie kursanta. Instruktor powinien siê trochê wysiliæ, przy³o¿yæ do swojej pracy, a nie robiæ co¶ za przeproszeniem na odwal

A z tym ¶miganiem to nie ma siê co przejmowaæ, jeszcze masz 12 godzinek, wszystko da siê wypracowaæ, cierpliwo¶ci
__________________

Edytowane przez 3mw
Czas edycji: 2011-03-31 o 10:28
3mw jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-31, 11:04   #834
Aurealia
Raczkowanie
 
Avatar Aurealia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ¶l±skie^^
Wiadomo¶ci: 182
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Hey dziewczyny,

co do tego, czy powinno siê je¼dziæ skoro nie ma siê prawa jazdy - otó¿ wed³ug mnie taka osoba nie powinna je¼dziæ. Ale znam taki przypadek - moi znajomi otó¿, ona ma prawo jazdy i jest ok. Natomiast, on, podchodzi³ parê razy do egzaminu, i niestety za ka¿dym razem wynik by³ negatywny. W koñcu siê zdenerwowa³ i powiedzia³, ¿e bêdzie je¼dziæ bez prawka - jak go z³api± to dostanie tylko mandat za nieposiadanie prawa jazdy ( w wysoko¶ci chyba 500 z³). Rozumiem ¿e negatywne wyniki egzaminu s± po pewnym czasie irytuj±ce i cz³owiek ma wszystkiego do¶æ, ale ja chyba nie by³abym taka odwa¿na Co jak co, ale wolê mieæ spokojne sumienie. A gdyby co¶ sie sta³o, jaki¶ wypadek czy co, to chyba bym sobie tego nie wybaczy³a.
__________________
Trzeba marzyæ tak, jakby siê mia³o ¿yæ ca³± wieczno¶æ i ¿yæ tak, jakby siê mia³o umrzeæ jutro.
Aurealia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-31, 11:32   #835
sylwiszon757
Zakorzenienie
 
Avatar sylwiszon757
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 5 494
GG do sylwiszon757
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

witam

Karolina: wszystkiego najlepszego dla Kamili!

evienil: hej no dziwna sprawa z Twoim I. a nie masz mo¿liwo¶ci zmieniæ Go na kogo¶ innego? czasem takie zmiany wychodz± na dobre...
__________________
When so many are lonely as seem to be lonely, it would be inexcusably selfish to be lonely alone
sylwiszon757 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-31, 12:18   #836
Ewi22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: ¦widnicy okolice
Wiadomo¶ci: 156
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Hej:d ja mam ten sam problem Je¿d¿ê 16 godzinê i marnie mi idzie...Mo¿e to stres,co?

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Teraz to ju¿ stres mnie z¿era,jak wsiadam,bo my¶lê,¿e lepiej nie bêdzie...16h za mn± a marniutko chyba bêdê dokupywaæ jazdy...Tylko nie wiem,czy to ma sens,skoro po 16 h gubiê siê na krzy¿ówkach i instruktor musi za mnie hamowaæ ma do¶æ,¿e inym lepiej idzie a mi jakbym sta³a w miejscu co to jest,dziewczyny?? Instruktor jest bardzo fajny i cierpliwy...A ja wpadam w deprechê

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Nie wyczuwam auta,nie ma koordynacji Kierownica-oko-samochód,za ma³o obserwujê drogê...CO TO JEST?????!!!!

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez evienil Poka¿ wiadomo¶æ
Kurs robiê w Zielonej Górze,
ogólnie chyba za szybko trace wiarê w siebie ale za nic nie moge wyczuc auta a¿ mi g³upio czasami jak jadê
Dobrze Ciê rozumiem... u mnie podobnie,choc instruktora mam fajnego
Ewi22 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-31, 12:24   #837
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 6 733
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

KU POKRZEPIENIU
"pó³ godziny je¼dzi³am po ³uku mimo tego ze piêknie mi wychodzi³... pó¼niej wzniesienie chyba z 10 razy tez wszystko w porz±dku.. wyjecha³am na miasto i nie czu³am w ogóle sprzêg³a... strasznie napiêta mia³am nogê a do tego mi zdrêtwia³a...
wiêc mo¿ecie sobie wyobraziæ jak wygl±da³o moje ruszanie... instr. stwierdzi³,¿e jest tragedia... chyba pod koniec mnie ola³, bo wracaj±c by³am na podporz±dkowanej i mia³am skrêciæ w lewo, ruch by³ nie samowity bo to godziny szczytu i jechali i z lewej i z prawej wreszcie lew by³ wolna i po prawej jecha³ samochód ale wolno(mia³am wra¿enie ze chcia³ nas przepu¶ciæ) pytam siê mogê? ten nic... no i czeka³am dalej..."


powy¿ej opis mojej 20/21 godziny w eLce króciutko streszczony. Chcia³am wtedy zrezygnowaæ, us³ysza³am, ¿e jest "tragedia" i ¿e je¿d¿ê coraz gorzej. Samochód zgas³ mi milion razy i w ogóle we wszystkim chyba siê pogubi³am.
Dziewczyny na forum skutecznie mnie zatrzyma³y i oto jestem przyk³adem na to, ¿e wszystko jest do opanowania
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobrali¶my siê

Edytowane przez princeseczka
Czas edycji: 2011-03-31 o 12:31
princeseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-31, 12:51   #838
3mw
Raczkowanie
 
Avatar 3mw
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 389
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Princeseczka mia³am co¶ podobnego w 17-18 godzinie jazdy...
Nic, a nic mi nie wychodzi³o, czu³am siê jak jakie¶ têpe ciele w tej eLce
teraz mogê siê z tego ¶miaæ, ale pamiêtam jak siê wtedy czu³am...
co chwila mi gas³, siedzia³am i modli³am siê ¿eby by³o np. zielone ¶wiat³o lub na skrzy¿owaniach równorzednych ¿eby nikogo nie by³o z prawej bo najzwyczajniej w ¶wiecie ba³am siê zatrzymaæ, bo wiedzia³am ¿e jak bêdê próbowa³a ruszyæ to znów zga¶nie. Nie wiem co siê wtedy ze Mn± dzia³o? Mo¿e poprostu mia³am z³y dzieñ. To w³a¶nie wtedy pierwszy raz (i ostatni) mój instruktor powiedzia³ mi "mam nadzieje, ¿e to Twoje zaæmienie jest chwilowe, bo jak tak bêdzie dalej to co¶ marnie to widze" Zapamiêta³am jego s³owa i obieca³am sobie, ¿e nastêpnym razem skupie siê i poka¿e co umiem... No i to chyba pomog³o bo na nastêpnym spotkaniu sz³o mi ju¿ super, nie zgas³ ani razu, je¼dzi³am p³ynnie, sama z siebie by³am dumna a I. do mnie "Wróci³a¶ do ¿ywych, cofam to co ostatnio powiedzia³em: dobrze to widzê oj dobrze"

Dziewczyny jak macie jakie¶ chwilowe za³amania to poprostu to przeczekajcie chyba ka¿dy ma taki moment zw±tpienia w trakcie kursu, bo przecie¿ zdarza siê nam gorszy dzieñ, jeste¶my tylko lud¼mi, nie zawsze wszystko musi nam wychodziæ idealnie

a i w ogóle to siê cieszê, ¿e ujawini³y Nam siê nowe kursantki, bo jako¶ tu ma³o ostatnio opowie¶ci z eLkowych jazd
__________________
3mw jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-31, 13:38   #839
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 2 272
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Martolek Poka¿ wiadomo¶æ
Wybacz, ale chyba w takim razie jeszcze du¿o rzeczy nie widzia³a¶/ nie s³ysza³a¶ radzê zej¶æ na ziemiê.
Zej¶æ na ziemiê? Wiem na co staæ ludzi, wiem co mog± zrobiæ, wiem co zrobili, znam skutki takich "m±drych" akcji. Ale ja nie wrzucam wszystkich do jednego worka. Wszêdzie zdarzaj± siê wyj±tki. S± osoby nieodpowiedzialne. ALE je¿eli kto¶ siê nauczy³ je¼dziæ sam, bez kursu, to wiadomo, ¿e nie ma prawa je¼dziæ po ulicach, ale dlaczego go od razu skre¶lacie, ¿e nie zna przepisów? Na pewno zna je lepiej od nie jednej osoby, która ukoñczy³a kurs. Poruszanie siê po drodze, to nie jest takie widzi mi siê, chcê to to zrobiê. Tu jest wielka odpowiedzialno¶æ zarówno o siebie jak i o innych uczestników ruchu.
Ja tu nie mówiê o osobach, które zrobi³y 30h godzin kursu, nie mog± zdaæ egzaminu i powinny je¼dziæ bez prawka. Ja mówiê o osobach, które naprawdê potrafi± to robiæ i z jaki¶ tam wzglêdów tego prawa jazdy nie maj±. Chocia¿ NIE POPIERAM takiego zachowania.


Witaj evienil

Dziewczyny, nie przejmujcie siê, ¿e co¶ Wam nie wychodzi. 12, czy tam 16 godzin. Co to jest? To jest dopiero pocz±tek. Nauka jazdy nie jest prosta, do tego potrzeba czasu.

Równie¿ mia³am podobnie jak dziewczyny wy¿ej. Oko³o 20h. Nie wiem co ja wyprawia³am, ale nic mi nie wychodzi³o. Instruktor do mnie mówi³, a ja nie reagowa³am. Na koniec jeszcze po raz pierwszy æwiczy³am parkowanie równoleg³e. Instruktor musia³ mnie mieæ ju¿ do¶æ, bo zachowywa³ siê podobnie jak ten z opisu princeseczki. Wysz³am z tego auta i omal siê nie pop³aka³am.

Edytowane przez Eroll
Czas edycji: 2011-03-31 o 13:39
Eroll jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-31, 14:17   #840
0ded61e046991206639e8e1572f46db6f3368a3a_62799cf2a5728
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Hej
Te¿ zdaje na prawko i z tego co czytam to nie tylko ja mam obecnie gorsze jazdy
W sumie nigdy nie sz³o mi dobrze, ale teraz kiedy poczu³am siê pewniej i szk³o mi lepiej nagle mam mega kryzys.
Nie wiem czemu, przecie¿ mam takich dobrze ucz±cych, sympatycznych i fajnych instruktorów
0ded61e046991206639e8e1572f46db6f3368a3a_62799cf2a5728 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Auto Marianna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:33.