Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje ciê motoryzacja? Do³±cz do forum Auto Marianna, podziel siê swoj± pasj± i wiedz±.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-04-03, 20:36   #1051
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

amelsss, mo¿liwy jest niezakrkowany Koszalin? Trochê ¼le mi siê to miasto kojarzy (je¶li chodzi o drogi).
Mi istr nie sugerowa³ zadnych butow, jakby wogóle nie zauwa¿al. Raz tylko wsiadaj±c uprzedzilam ze mam inne buty (chcia³am zeby byl przygotowany do hamowania jakby co) a on zapyta³ tylko czy szpilki.
Te¿ siê dosuwalam max, a kosmita mnie odsun±³. A dzisiaj wsiadlam i stwoerdzilam, ze a co tam. Nie bêdê je¼dziæ z tym fotelem w przod i w tyl. I jakos lu¼no i daleko do wszystkiego mia³am.
__________________

jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-03, 20:36   #1052
3mw
Raczkowanie
 
Avatar 3mw
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 389
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez catttt Poka¿ wiadomo¶æ
My byli¶my w Siedlcach, za to brat by³ w S³omczynie
o nawet nie wiedzia³am, ¿e tam te¿ jest gie³da samochodowa
ale nic dziwnego, by³am tam raz w ¿yciu


dziewczyny a macie mo¿e co¶ takiego, ¿e Wasz T¿ b±d¼ rodzice sk±pi± Wam auta? Pytam, bo moja siostra i jej narzeczony kupili sobie ostatnio auto (wcze¶niej ka¿de z nich mia³o swój samochód, ale stwierdzili, ¿e nie potrzebuj± dwóch, sprzedali tamte i kupili sobie nowe) i dzi¶ siê pytam Anki jak tam nowy samochód siê spawuje a Ona mi na to, ¿e nie wie bo Pawe³ jej nie daje Nim je¼dziæ...kurde moim zdaniem to troche chore, bo ustalali ¿e bedzie to ich wspólne auto a Ona mo¿e sobie co najwy¿ej na nie popatrzeæ... ech, Ci faceci
__________________
3mw jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-03, 20:42   #1053
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Ja siê nie spotkalam z odmow±. Póki co.
I zaczynam w kwietniu jexdziæ do pracy autkiem. Kupilam bilet na pól miesi±ca, z nadziej± ze w okolicy ¶wi±t bêdê miala tylko jaki¶ dyzur i duuu¿o wolnego, i bedê je¼dziæ samochodem. Gorzej jak tak nie bêdzie to trochê do³ozê do tego interesu.
3mw - wspólna kasa by³a a jedno jexdzi?? Pan mo¿e sie cieszyc, ze nie jest moim narzeczonym
__________________


Edytowane przez jomic
Czas edycji: 2011-04-03 o 20:44
jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-03, 20:51   #1054
201607111632
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 9 280
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez jomic Poka¿ wiadomo¶æ
amelsss, mo¿liwy jest niezakrkowany Koszalin? Trochê ¼le mi siê to miasto kojarzy (je¶li chodzi o drogi).
Te¿ siê dosuwalam max, a kosmita mnie odsun±³. A dzisiaj wsiadlam i stwoerdzilam, ze a co tam. Nie bêdê je¼dziæ z tym fotelem w przod i w tyl. I jakos lu¼no i daleko do wszystkiego mia³am.
Ano mo¿liwy, oczywi¶cie nie z wczesnego ranka i od jakiej¶ 14, bo wtedy to jest istna tragedia. Z dworca na pó³noc czasem 20min siê jedzie ;/
Liczê na pustki na drodze

No w³a¶nie mój instruktor na mojej pierwszej godzinie pyta³ siê mnie sto razy czy aby na pewno mi wygodnie i wszêdzie siêgam
201607111632 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-03, 20:56   #1055
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Przejezdzalam przez Koszalin o ró¿nych porach i jako¶ ciasno bylo zawsze.
Przypomnialo mi siê - znajomych syn tam zdawa³. Rok albo dwa lata temu. I twierdzi³, ze kursant musi caly egzamin komentowac sowje ruchy, tzn: bêdê zmieniala pas ruchu dlatego wlaczam kierunkowskaz itp itd. S³ysza³a¶ co¶ o tym. Bardzo mnie tym zdziwi³.
__________________


Edytowane przez jomic
Czas edycji: 2011-04-03 o 20:58
jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-03, 21:18   #1056
3mw
Raczkowanie
 
Avatar 3mw
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 389
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez jomic Poka¿ wiadomo¶æ
3mw - wspólna kasa by³a a jedno jexdzi?? Pan mo¿e sie cieszyc, ze nie jest moim narzeczonym
Tak, nie do¶æ, ¿e kasa by³a wspólna to jeszcze siostry samochód który sprzeda³a wart byl sporo wiêcej ni¿ Jego, wiêc teoretycznie wiêcej w niego w³o¿y³a... no ale to by³a ich wspólna decyzja, nikt siê w to nie wtr±ca³, wiêc niech jako¶ to rozwi±¿± sami.
A znaj±c ¿ycie rozwi±zanie bedzie takie, ¿e siostra bêdzie musia³a polubiæ autobus i swoje nogi.
__________________
3mw jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-03, 21:32   #1057
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 25 752
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

3mw u mnie T¯ nie ma jeszcze prawka a ma ju¿ 20 lat, po prostu albo nie ma kasy albo uwa¿a ¿e na razie bardziej potrzebny mu bêdzie laptop wiêc ja go bêde musia³a na razie woziæ
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-04-03, 21:38   #1058
kar0link4
Zadomowienie
 
Avatar kar0link4
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie/Pomorskie
Wiadomo¶ci: 1 958
GG do kar0link4
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Ale siê rozpisa³y¶cie na wieczór
Ale to dobrze, trochê siê tu o¿ywi³o

Ja po dwóch dniach nieruszania w ogóle autka, jutro ponownie ruszam na uczelniê. W weekend zapewne poje¼dzi³abym sobie, gdzie¶ siê wybra³a, ale gdybym mia³a wiêcej benzyny, a jak na razie krucho z kas±, wiêc trzeba siê ograniczaæ do niezbêdnego minimum

No nic, ja znikam. Dobranoc!
__________________
"To mo¿liwo¶æ spe³nienia marzeñ sprawia, ¿e ¿ycie jest tak fascynuj±ce."
- Paulo Coelho

Czasami potrzeba odrobiny szaleñstwa, by postawiæ kolejny krok.

Nieustanna marzycielka.!
kar0link4 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-03, 22:18   #1059
kraska12345
Raczkowanie
 
Avatar kraska12345
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Piszê znad piêknych mazurskich jezior :)
Wiadomo¶ci: 59
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Eroll: „Kraska lubiê takie relacje.
Zda³a¶ w urodziny mojego taty. Jeste¶ zapisana A gdzie zdawa³a¶?”

Dziêkujê dziewczyny.
PS. My¶la³am, ¿e ¿adna z Was nie wytrwa do koñca tej mojej relacji z egzaminu Zdawa³am w Olsztynie.


Lunatyczka: „Przeczyta³am ca³± relacjê. Gratulujê
Ale d³ugo czeka³a¶ na prawko

Prawo Jazdy mog³am odebraæ ju¿ po ok. 2 tygodniach jednak¿e nie bardzo kiedy mog³am po nie jechaæ, tak wiêc odebra³am je równo po miesi±cu, (dzieñ po moich urodzinach)

Eroll: „Zapomnia³abym! ¦ni³o mi siê to forum I by³a tu jaka¶ za¿arta dyskusja. A potem je¼dzi³am w eLce na jazdach doszkalaj±cych.”

Mi te¿ ¶ni³o siê to forum, a¿ w szoku by³am jak rano siê obudzi³am, I tak jak napisa³a¶, toczy³a siê jaka¶ „za¿arta dyskusja”

Abiblabla : „ja ju¿ po dzisiejszych jazdach... s³abo mi cos idzie ostatnio a do tego wjecha³am dzi¶ w krawê¿nik pierwszy raz”

Nie martw siê, ka¿demu mo¿e siê zdarzyæ, poza tym kiedy¶ musi byæ ten pierwszy raz

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Wiecie co Wam powiem, ¿e dopiero teraz to ja siê uczê je¼dziæ ... Do tej pory, a mia³am ju¿, albo mo¿e dopiero 4 wyjazdy do du¿ego miasta, ¿e jeszcze sama nie odwa¿y³abym siê je¼dziæ po centrum... nie czujê siê na tyle pewna ... musi kto¶ ze mn± byæ, jak do tej pory je¿d¿ê ze swoim narzeczonym, ¿e te¿ on nie boi siê dawaæ mi swojego audika hmmm no i ostatnio mia³am ma³± przygodê ...... niezbyt mi³± ...... chcieli¶my skróciæ sobie drogê .... i wybrali¶my siê skrótami, skrót: droga ¿wirowa, tzw. polna no i na tej drodze by³o pe³no dziuuuur .... dziura pogania³a dziurê i .... oczywi¶cie wszystkich nie uda³o siê omin±æ ..... wjecha³am w jak±¶ nadzwyczaj spor± i ............ urwa³am os³onê pod silnikiem dobrze, ¿e misce olejowej nic siê nie sta³o to by dopiero by³ wydatek tak wiêc, zdane prawo jazdy nie ¶wiadczy o tym, ¿e siê posiada jakie¶ mega umiejêtno¶ci w prowadzeniu autem
__________________
"Je¶li potrafisz o czym¶ marzyæ, to potrafisz tak¿e tego dokonaæ". W.D


Edytowane przez kraska12345
Czas edycji: 2011-04-03 o 22:32
kraska12345 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-03, 23:01   #1060
201607111632
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 9 280
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez jomic Poka¿ wiadomo¶æ
Przejezdzalam przez Koszalin o ró¿nych porach i jako¶ ciasno bylo zawsze.
Przypomnialo mi siê - znajomych syn tam zdawa³. Rok albo dwa lata temu. I twierdzi³, ze kursant musi caly egzamin komentowac sowje ruchy, tzn: bêdê zmieniala pas ruchu dlatego wlaczam kierunkowskaz itp itd. S³ysza³a¶ co¶ o tym. Bardzo mnie tym zdziwi³.
O kurczê, nie s³ysza³am o tym. Kole¿anki zdawa³y i nic na ten temat mi nie mówi³y, ale popytam dok³adniej
201607111632 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-04, 06:47   #1061
sylwiszon757
Zakorzenienie
 
Avatar sylwiszon757
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 5 494
GG do sylwiszon757
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

dzieñ dobry pijê sobie kawkê dzisiaj jadê do szko³y autem
__________________
When so many are lonely as seem to be lonely, it would be inexcusably selfish to be lonely alone
sylwiszon757 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-04, 07:27   #1062
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 6 733
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez amelsss Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie mój instruktor na mojej pierwszej godzinie pyta³ siê mnie sto razy czy aby na pewno mi wygodnie i wszêdzie siêgam
a mi pokaza³ jak ma wygl±daæ pozycja mojego cia³a
kaza³ po³o¿yæ nogê na sprzêgle i je wcisn±æ do koñca- noga ma byæ lekko ugiêta w kolanie. Bo jak za bardzo to bêdzie bola³a a jak bêdzie wyprostowana to trudno bêdzie operowaæ peda³ami.
Rêce lekko ugiête w ³okciach
i g³owa ma byæ na wysoko¶ci zag³ówka tak, ¿e w razie uderzenia zag³ówek ja"przytrzyma".
Kaza³ zapi±æ pas i zadziwi³ mnie ochraniacz. Moja mina by³a taka nigdy czego¶ takiego nie widzia³am i zjecha³am tym do samego do³u a ten mówi,¿e to ma chroniæ szyjê przed obtarciem.

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Cytat:
Napisane przez kraska12345 Poka¿ wiadomo¶æ
tak wiêc, zdane prawo jazdy nie ¶wiadczy o tym, ¿e siê posiada jakie¶ mega umiejêtno¶ci w prowadzeniu autem
prawdziwa szko³a dopiero siê zaczyna

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Cytat:
Napisane przez kraska12345 Poka¿ wiadomo¶æ


Wiecie co Wam powiem, ¿e dopiero teraz to ja siê uczê je¼dziæ ... Do tej pory, a mia³am ju¿, albo mo¿e dopiero 4 wyjazdy do du¿ego miasta, ¿e jeszcze sama nie odwa¿y³abym siê je¼dziæ po centrum... nie czujê siê na tyle pewna ...
mnie przera¿a wizja zepsutego samochodu. Zastanawiam siê ca³y czas co bym zrobi³a dyby mi siê zepsu³ gdzie¶ na ¶rodku skrzy¿owania. W³±czy³a awaryjne ii???
1.zadzwoni³a po jakiego¶ faceta
2. do czasu jego przyjazdu co bym robi³a??
3. Mo¿e jakie¶ dobry pan zepchn±³ by mi samochód na bok
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobrali¶my siê
princeseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-04, 07:31   #1063
nadzwyczajna
Rozeznanie
 
Avatar nadzwyczajna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 834
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Ja te¿ wczoraj by³am na gie³dzie. Z mam± i jej znajomymi. I jako¶ bez mojego brata nie umia³am podj±æ decyzji. Niby faceci siê znali ale jako¶ nic mi siê nie podoba³o. Nie mia³am nawet ze sob± kasy,bo tak tylko chcia³am siê rozejrzeæ.

Moja mama dzi¶ rano powiedzia³a, ¿e nie mog³a spaæ, bo prze¿ywa³a co to bêdzie. Mówi, ¿e nie bêdzie spaæ po nocach tylko bêdzie patrzeæ czy mi samochodu sprzed domu nie zwinêli.
My¶lê, ¿e bêdê siê ba³a mojej pierwszej samodzielnej jazdy. Bez mojego I. przy boku to bêdzie tak dziwnie. Zdana sama na siebie. WOW. Panika bêdzie
nadzwyczajna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-04, 10:41   #1064
_gatinha_
Zadomowienie
 
Avatar _gatinha_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 1 542
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Marzy mi siê w³asne autko
Wed³ug Was Seicento na pocz±tek to dobry wybór, co nie?
Ma³e, zwrotne, nie pali du¿o...Jak na pocz±tkuj±c± 'kierownicê' mi siê wydaje idealne Te¿ tak s±dzicie?
Pozdrawiam!
__________________
Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa!
_gatinha_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-04, 13:13   #1065
tur3cka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 461
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Hej. Ostatnio policja zatrzymala mojej kuzynki meza (Anglik, z polskim prawem jazdy od kilku miesiecy) zapytala tylko czy w PL zdawal kuzynja sie smiala ze chyba nie usmiechalo im sie rozmawiac po angielsku
tur3cka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-04, 13:29   #1066
mala zmiana
Rozeznanie
 
Avatar mala zmiana
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 829
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

ale mnie dzisiaj wytrzeslo na tych dziurach za wszystkie czasy. Ciekawe jak tam Sylwunia, czy w cos nie przywalila
__________________
Zakochana w yarisce
mala zmiana jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-04, 14:01   #1067
201607111632
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 9 280
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez mala zmiana Poka¿ wiadomo¶æ
ale mnie dzisiaj wytrzeslo na tych dziurach za wszystkie czasy. Ciekawe jak tam Sylwunia, czy w cos nie przywalila
Mnie dzi¶ tak samo
Moja pierwsza jazda po mie¶cie zaliczona, raz zgas³ na obrze¿ach
A potem ci±gle co¶ w prawo zje¿d¿a³am, ale jako¶ to posz³o, w sumie to mi siê podoba
201607111632 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-04, 14:10   #1068
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 2 272
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Mia³am dzisiaj wyj¶cie szkolne na przedstawienie teatralne. Do domu kultury kawa³ek jest, wiêc wiadomo niektórzy sobie poprzyje¿d¿ali autami, coby sobie poszpanowaæ Wychodzimy z budynku, s³yszymy huk, patrzymy - ch³opak z równoleg³ej klasy wychodzi z samochodu. Auto wgniecione, bez zderzaka, wycieka z niego benzyna. Nie wiem jak to siê sta³o, ch³opak musia³ zahaczyæ o inny samochód i go odepchnê³o spory kawa³ek.

Pó¼niej tak z dziewczynami sobie rozmawia³y¶my o tym i a¿ siê zdziwi³am jak du¿o naszych znajomych mia³o wypadki zaraz po wyrobieniu prawka. Ludzie s± strasznie nieodpowiedzialni.
Eroll jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-04, 14:22   #1069
mala zmiana
Rozeznanie
 
Avatar mala zmiana
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 829
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Eroll Poka¿ wiadomo¶æ
Mia³am dzisiaj wyj¶cie szkolne na przedstawienie teatralne. Do domu kultury kawa³ek jest, wiêc wiadomo niektórzy sobie poprzyje¿d¿ali autami, coby sobie poszpanowaæ Wychodzimy z budynku, s³yszymy huk, patrzymy - ch³opak z równoleg³ej klasy wychodzi z samochodu. Auto wgniecione, bez zderzaka, wycieka z niego benzyna. Nie wiem jak to siê sta³o, ch³opak musia³ zahaczyæ o inny samochód i go odepchnê³o spory kawa³ek.

Pó¼niej tak z dziewczynami sobie rozmawia³y¶my o tym i a¿ siê zdziwi³am jak du¿o naszych znajomych mia³o wypadki zaraz po wyrobieniu prawka. Ludzie s± strasznie nieodpowiedzialni.
Mnie to denerwuje taki szpan, jezdzi strupem i co to nie on, sloma w butach nic wiecej
__________________
Zakochana w yarisce
mala zmiana jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-04, 14:41   #1070
sylwiszon757
Zakorzenienie
 
Avatar sylwiszon757
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 5 494
GG do sylwiszon757
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez mala zmiana Poka¿ wiadomo¶æ
ale mnie dzisiaj wytrzeslo na tych dziurach za wszystkie czasy. Ciekawe jak tam Sylwunia, czy w cos nie przywalila
Sylwunia w nic nie przywali³a super mi siê dzisiaj je¼dzi³o
__________________
When so many are lonely as seem to be lonely, it would be inexcusably selfish to be lonely alone
sylwiszon757 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-04, 14:44   #1071
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 6 733
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Eroll Poka¿ wiadomo¶æ

Pó¼niej tak z dziewczynami sobie rozmawia³y¶my o tym i a¿ siê zdziwi³am jak du¿o naszych znajomych mia³o wypadki zaraz po wyrobieniu prawka. Ludzie s± strasznie nieodpowiedzialni.
W¶ród moich te¿ jest "kilka" osób. Raz kole¿anka pok³óci³a siê z T¯ u niego w domu. I mi opowiada "ca³a siê trzês³am i wesz³am do samochodu" ja- i jecha³a¶??? ona-"nie, bo Piotrek zd±¿y³ zabraæ mi kluczyki"...



---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Cytat:
Napisane przez _gatinha_ Poka¿ wiadomo¶æ
Marzy mi siê w³asne autko
Wed³ug Was Seicento na pocz±tek to dobry wybór, co nie?
Ma³e, zwrotne, nie pali du¿o...Jak na pocz±tkuj±c± 'kierownicê' mi siê wydaje idealne Te¿ tak s±dzicie?
Pozdrawiam!
moim zdaniem jak najbardziej ok
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobrali¶my siê
princeseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-04, 14:45   #1072
kar0link4
Zadomowienie
 
Avatar kar0link4
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie/Pomorskie
Wiadomo¶ci: 1 958
GG do kar0link4
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

_gatinha_, ja bym bardziej poleca³a Corsê
sylwiszon757, brawo za jazdê

Ja mam dzisiaj jaki¶ taki nieciekawy dzieñ, to na pewno przez tê pogodê Nic mi siê nie chce, jestem nie do ¿ycia
__________________
"To mo¿liwo¶æ spe³nienia marzeñ sprawia, ¿e ¿ycie jest tak fascynuj±ce."
- Paulo Coelho

Czasami potrzeba odrobiny szaleñstwa, by postawiæ kolejny krok.

Nieustanna marzycielka.!
kar0link4 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-04, 14:52   #1073
mala zmiana
Rozeznanie
 
Avatar mala zmiana
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 829
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Sylwus czym jechalas?
__________________
Zakochana w yarisce
mala zmiana jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-04, 14:54   #1074
Trinu08
Raczkowanie
 
Avatar Trinu08
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 240
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez amelsss Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie dzi¶ tak samo
Moja pierwsza jazda po mie¶cie zaliczona, raz zgas³ na obrze¿ach
A potem ci±gle co¶ w prawo zje¿d¿a³am, ale jako¶ to posz³o, w sumie to mi siê podoba

Hej ......ooo jak fajnie, ja te¿ bêdê zanied³ugo ¶migaæ Elk± po Koszalinie hehe gratulujê pierwszej jazdy...mo¿e siê bêdziemy mijaæ kiedy¶ na drodze jak wra¿enia z dzi¶? ...fajnego masz I ?
Trinu08 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-04, 15:08   #1075
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 969
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez mala zmiana Poka¿ wiadomo¶æ
Brrr, tam moj kolega jest egzaminatorem czesto jezdzi autem nr 8. mnie sie smutna zle kojarzy, ja zdawalam w Sieradzu
Nie mia³am okazji jechaæ tym numerem
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-04, 15:16   #1076
_gatinha_
Zadomowienie
 
Avatar _gatinha_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 1 542
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Sylwia No i super! Tak trzymaæ

kar0link4 Corsiaczka ju¿ luuuubiê! Tylko to ju¿ ciut wiêkszy wydatek ni¿ Seicento...No ale siê oka¿e wszystko Ju¿ jestem zdecydowana, jak uzbieram kaski to kupujê co¶ swojego, co by zrzêdzenia, ¿e to co¶ uszkodzisz, to co innego nie s³uchaæ

Aaaa i nie przejmuj siê Ja te¿ dzi¶ co¶ nie do ¿ycia jestem, na deszcz siê zbiera tu troszkê, mo¿e dlatego ; ) Poodpoczywaj sobie i mo¿e siê poprawi wkrótce
__________________
Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa!
_gatinha_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-04, 15:50   #1077
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;26140350]3mw u mnie T¯ nie ma jeszcze prawka a ma , po prostu albo nie ma kasy albo uwa¿a ¿e na razie bardziej potrzebny mu bêdzie laptop wiêc ja go bêde musia³a na razie woziæ [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez amelsss Poka¿ wiadomo¶æ
O kurczê, nie s³ysza³am o tym. Kole¿anki zdawa³y i nic na ten temat mi nie mówi³y, ale popytam dok³adniej
dziwne by to by³o, bo jeszxcze nikt nic takiego tu nie mowi³. A on szczêsliwie zda³ - za 8 albo 9 razem. Oczywiscie wiekszosc to wina egzaminatorów
Cytat:
Napisane przez kraska12345 Poka¿ wiadomo¶æ
Zdawa³am w Olsztynie.


Kiedy¶ czytalam jakis artyku³ (kraska, to nie jest absolutnie przeciwko Tobie, zwyczajnie zapamieta³am bo o Olsztynie by³o http://motoryzacja.interia.pl/prawo_...o,1529542,3461 ) i pan tam psioczy³ na oak olsztyñskie. Zarzuca³, ze ucz± je¼dziæ tylko po wyznaczonej (jest taka wogóle) trasie egzaminacyjnej, w okolicach Dworcowej, tam je¿d¿± piêknie a potem odbieraj± plasticzki i nie potrafi± pojechaæ sami poza t± tras±. Oczywiscie jego syna tez tak uczyli, ale on mu nie pozwoli samemu je¼dziæ póki nie nauczy siê przy nim - bo przecie¿ na kursie go nie nauczycli.

Co do pogody to u mnie leje i jakis p...debil mnie ochlapa³. Tak piratowal, ze nawet nie widzia³am rejestracji(zd±zylam siê tylko odwrócic, popukaæ w g³owe - co wywo³a³o u¶miech na twarzy pani id±cej za mna - zd±zy³a siê schowaæ za jaki¶ murek)
__________________


Edytowane przez jomic
Czas edycji: 2011-04-04 o 15:56
jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-04, 15:56   #1078
liwiusz
Rozeznanie
 
Avatar liwiusz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 521
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Eroll Poka¿ wiadomo¶æ
Mia³am dzisiaj wyj¶cie szkolne na przedstawienie teatralne. Do domu kultury kawa³ek jest, wiêc wiadomo niektórzy sobie poprzyje¿d¿ali autami, coby sobie poszpanowaæ Wychodzimy z budynku, s³yszymy huk, patrzymy - ch³opak z równoleg³ej klasy wychodzi z samochodu. Auto wgniecione, bez zderzaka, wycieka z niego benzyna. Nie wiem jak to siê sta³o, ch³opak musia³ zahaczyæ o inny samochód i go odepchnê³o spory kawa³ek.

Pó¼niej tak z dziewczynami sobie rozmawia³y¶my o tym i a¿ siê zdziwi³am jak du¿o naszych znajomych mia³o wypadki zaraz po wyrobieniu prawka. Ludzie s± strasznie nieodpowiedzialni.
No niestety, czêsto tak bywa. Znajoma mojej znajomej w tydzieñ po odebraniu prawka rozwali³a lusterko, kilka godzin pó¼niej urwa³a jeszcze zderzak A ch³opak przyjació³ki skasowa³ pó³ auta na skrzy¿owaniu.
Ale przekona³am siê, ¿e to nie tylko m³odzi kierowcy maj± takie problemy. Siedzê sobie ostatnio w pokoju z uchylonym oknem, podje¿d¿a jaka¶ wypasiona fura i nagle taki okropny zgrzyt. Pan wycofuje, podje¿d¿a jeszcze raz do przodu - znowu zgrzyt, prawdopodobnie przytuli³ siê do samochodu s±siada. Stwierdzi³ w koñcu, ¿e ucieka st±d, opar³ siê o wysoki krawê¿nik - zgrzyt. Musia³o boleæ
__________________
It's okay to love them both. I did.



liwiusz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-04, 16:30   #1079
orchidea24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 191
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

cze¶æ dziewczyny

Mogê do Was do³±czyæ? generalnie to kurs skoñczony a za 2 tygodnie mam egzamin nie wiem czemu ale coraz czê¶ciej o tym my¶lê! Ogarnia mnie strach! Co bêdzie przed???? a jeszcze niby tyle czasu!

Zdawa³a która¶ w Bytomiu ?
__________________
67 -> 66 -> 65,5 -> 64 -> 63 -> 62-> 61-> 60 -> 59,5

Robiê prawko ZDANE! 20.04.2011



orchidea24 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-04, 16:46   #1080
3mw
Raczkowanie
 
Avatar 3mw
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 389
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez orchidea24 Poka¿ wiadomo¶æ
cze¶æ dziewczyny

Mogê do Was do³±czyæ? generalnie to kurs skoñczony a za 2 tygodnie mam egzamin nie wiem czemu ale coraz czê¶ciej o tym my¶lê! Ogarnia mnie strach! Co bêdzie przed???? a jeszcze niby tyle czasu!

Zdawa³a która¶ w Bytomiu ?
Witaj
Przed egzaminem? Pewnie stres, za to po wielka ulga
__________________
3mw jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Auto Marianna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:24.