Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje ciê motoryzacja? Do³±cz do forum Auto Marianna, podziel siê swoj± pasj± i wiedz±.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-04-04, 20:38   #1111
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 6 733
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez jomic Poka¿ wiadomo¶æ
uciekam spaæ
dobranoc
Misislipy - znasz termin?
te¿ uciekam
dobranoc

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

abiblabla pan sikaj±cy w krzakach tak mnie rozbroi³
idê do ³ózka z tak± min±
pa!
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobrali¶my siê
princeseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-04, 20:41   #1112
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 25 752
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

jomic jeszcze nie ale mo¿e jutro poznam, dobranoc

abiblabla
moi I. jedz± ca³y czas jedna z pañ I. jest bardzo szczup³a a ci±gle je s³odycze i chce nas czêstowaæ, a jak podziêkujê to mówi ¿e przytyje a ta duga je batoniki a potem liczy kalorie i mówi ¿e jest za gruba i wszyscy ci±gle wisz± na telefonie

to ja te¿ siê k³adê spaæ, dobranoc

Edytowane przez 3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Czas edycji: 2011-04-04 o 20:43
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-04, 21:14   #1113
marteczka69
Raczkowanie
 
Avatar marteczka69
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: krakow
Wiadomo¶ci: 55
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cze¶æ Dziewczyny.mam do Was pytanie mo¿e jeste¶cie bardziej w tym zorientowane.ukoñczy³am juz 30 godz jazdy ,dodatkowo za namowa instruktota dokupi³am jeszcze 2 godz.Czuje sie juz na tyle ,zeby sprobowac przystapic do egzaminu,ale mój instruktor nie chce mi wydac za¶wiadczenia o ukoñczeniu kursu,bo on uwa¿a ze nie jestm jeszcze gotowa do egzaminu i tym sugeruje mi dokupienie dodatkowych jazd.Czy on wogóle mo¿e mi nie wydac tego za¶wiadczenia?ja naprawde jezdze dobrze ,czuje sie pewnie za kierownica itp ,i jeszcze mi powiedzial ze musze je¿dzic lepiej ni¿ wszyscy na drodze.Jestem taka zdenerwowana az p³akaæ siê chcê
marteczka69 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-04, 21:48   #1114
liwiusz
Rozeznanie
 
Avatar liwiusz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 521
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Uff, próbowa³am siê zalogowaæ przez kilka ³adnych godzin i nic, ale w koñcu jestem.
Co prawda ja tak ostatnio z doskoku Was podczytujê i nie bardzo orientujê siê we wszystkim, o czym tu piszecie, ale nadrobiê to... kiedy¶.

Witam wszystkie nowe dziewczyny, z którymi siê jeszcze nie przywita³am

Mój straszy instruktor pali³, pozwala³ sobie zazwyczaj wtedy, kiedy np. ja robi³am ³uk, a on bezczynnie sta³ na zewn±trz. I kilka razy jak ju¿ chyba mia³ mnie do¶æ, bo mia³am momenty, ¿e móg³ mi co¶ t³umaczyæ dziesiêæ razy, a ja dalej robi³am po swojemu Ale nie mia³am z nim zbyt czêsto jazd, wiêc nie odczuwa³am jako¶ tego, ¿e pali³ (a mo¿e dlatego, ¿e sama w domu mam na³ogowych palaczy?). Za to jego syn, a mój ulubiony instruktor nie pali³ i zawsze narzeka³ na syf w eLce, jaki zostawia jego ojciec, na to, ¿e ¶mierdzi dymem, ¿e popió³, a on dopiero co wysprz±ta³ itd. W zamian czêsto popija³ herbatkê lub wodê mineraln±, wcina³ banany i karmi³ mnie mandarynkami, cukierkami i innymi s³odko¶ciami, które mia³ pod rêk± a jako ¿e to by³a zazwyczaj wieczorna pora to a¿ zdziwi³am siê, ¿e przez ca³y kurs mi siê nie uty³o

marteczka nie jeste¶ sama, jedna z dziewczyn (bodaj¿e sweet, tak?) mia³a podobn± sytuacjê. Nie wiem jak to z egz. wewnêtrznym w osk, czy by³ i je¶li tak, to jak ci posz³o, ale instruktor musi wydaæ ci to za¶wiadczenie. Prawdopodobnie liczy, ¿e wyci±gnie od ciebie wiêcej kasy, ale je¶li czujesz, ¿e dodatkowe jazdy nie s± ci ju¿ potrzebne to nie daj siê, walcz o swoje.
__________________
It's okay to love them both. I did.



liwiusz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-05, 06:53   #1115
sylwiszon757
Zakorzenienie
 
Avatar sylwiszon757
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 5 494
GG do sylwiszon757
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

hej a ja dzisiaj nie idê do szko³y, bo jadê na dni otwarte na UE chcia³am pojechaæ autem, ale mama dzisiaj wziê³a krowê do pracy
__________________
When so many are lonely as seem to be lonely, it would be inexcusably selfish to be lonely alone
sylwiszon757 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-05, 07:10   #1116
orchidea24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 191
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez 3mw Poka¿ wiadomo¶æ
Witaj
Przed egzaminem? Pewnie stres, za to po wielka ulga
no przed egz! jeszcze niby 2 tyg ale ja ju¿ to czujê! zdanie za pierwszym razem w Bytomiu to raczej cud

Wykupi³am dodatkowe jazdy ¿eby czuæ siê pewniej oby to co¶ da³o!

Fajnie tu u Was! widzê, ¿e spoooro piszecie

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

Witaj orchidea
Którego dnia dok³adnie masz egzamin? Wiesz, trzeba zapisaæ, ¿eby¶my mog³y kciuki trzymaæ [/QUOTE]

czesc

18 kwietnia musicie trzymac mooooocno kciuki !!

Aha zapomnia³am napisaæ ze zaraz z rana ;-)

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwiszon757 Poka¿ wiadomo¶æ
Gosia: je¿d¿ê krow± chrysler stoi zepsuty, mój tatu¶ siê troszkê nad nim pastwi³

witaj orchidea24

hejooo

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Cytat:
Napisane przez amelsss Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Orchideo
Hej hej

Wogóle to cze¶æ wszystkim!!
__________________
67 -> 66 -> 65,5 -> 64 -> 63 -> 62-> 61-> 60 -> 59,5

Robiê prawko ZDANE! 20.04.2011




Edytowane przez orchidea24
Czas edycji: 2011-04-05 o 07:06
orchidea24 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-05, 13:10   #1117
kraska12345
Raczkowanie
 
Avatar kraska12345
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Piszê znad piêknych mazurskich jezior :)
Wiadomo¶ci: 59
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez marteczka69 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Dziewczyny.mam do Was pytanie mo¿e jeste¶cie bardziej w tym zorientowane.ukoñczy³am juz 30 godz jazdy ,dodatkowo za namowa instruktota dokupi³am jeszcze 2 godz.Czuje sie juz na tyle ,zeby sprobowac przystapic do egzaminu,ale mój instruktor nie chce mi wydac za¶wiadczenia o ukoñczeniu kursu,bo on uwa¿a ze nie jestm jeszcze gotowa do egzaminu i tym sugeruje mi dokupienie dodatkowych jazd.Czy on wogóle mo¿e mi nie wydac tego za¶wiadczenia?ja naprawde jezdze dobrze ,czuje sie pewnie za kierownica itp ,i jeszcze mi powiedzial ze musze je¿dzic lepiej ni¿ wszyscy na drodze.Jestem taka zdenerwowana az p³akaæ siê chcê
Hmmm a jakim prawem od nie chce Ci wydaæ tego za¶wiadczenia? Wydaje mi siê, ¿e chce Ciê naci±gn±æ na kasê ... Bo to od Kursanta zale¿y czy chce wykupiæ sobie dodatkowe godziny czy te¿ nie. Ja czu³am siê niepewnie przed egzaminem i mówi³am mojemu I. ¿e chyba sobie wykupiê dodatkowe godziny, a on mi mówi³, ¿e jestem przygotowana do egzaminu i nie wie czy te dodatkowe s± potrzebne. Mimo wszystko dokupi³am 1 godzinkê, ale faktycznie nic mi ona nie da³a. Je¿eli czujesz siê pewnie, to nie dokupuj ¿adnych godzin.
Powodzenia

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

[QUOTE=jomic;26152325]

Kiedy¶ czytalam jakis artyku³ (kraska, to nie jest absolutnie przeciwko Tobie, zwyczajnie zapamieta³am bo o Olsztynie by³o http://motoryzacja.interia.pl/prawo_...o,1529542,3461 ) i pan tam psioczy³ na oak olsztyñskie. Zarzuca³, ze ucz± je¼dziæ tylko po wyznaczonej (jest taka wogóle) trasie egzaminacyjnej, w okolicach Dworcowej, tam je¿d¿± piêknie a potem odbieraj± plasticzki i nie potrafi± pojechaæ sami poza t± tras±. Oczywiscie jego syna tez tak uczyli, ale on mu nie pozwoli samemu je¼dziæ póki nie nauczy siê przy nim - bo przecie¿ na kursie go nie nauczycli.

O proszê, dziêkujê za link, bo jako¶ wcze¶niej nie mia³am okazji zapoznaæ siê z tym artyku³em Ju¿ wyra¿am swoje skromne zdanie na temat tego, co w³a¶nie przeczyta³am.

Ucz±c siê je¼dziæ nigdy nie je¼dzi³am ca³y czas t± sam± tras±. Nie mia³am ¿adnych wyrysowanych planów, rond etc.etc., I. nie informowa³ mnie, ¿e np. jedziemy tu gdzie zazwyczaj je¿d¿± egzaminatorzy, po prostu je¼dzili¶my zazwyczaj po centrum, rzadko wybierali¶my siê na jakie¶ obrze¿a, ale siê zdarza³o, poza tym w trasie te¿ siê uczy³am je¼dziæ, zarówno w dzieñ jak i pó¼nym wieczorem. Tak wiêc tê teoriê, ¿e Elki w Olsztynie je¿d¿± tylko po trasach egzaminacyjnych ¶mia³o mogê "obaliæ".

Je¶li chodzi o placyk, to fakt faktem I. uczy³ mnie pewnej techniki pokonywania ³uku, tu siê zgodzê. Jednak¿e parkowa³am równie¿ w mie¶cie na parkingach i uczy³ mnie jak to powinnam prawid³owo robiæ.
A wracaj±c do jazdy w mie¶cie czy poza miastem, równie¿ instruowa³ mnie, ¿e na przyk³ad za wolno jadê, i tym samym utrudniam ruch innym.

Trochê prawdy jest w tym artykule, jednak¿e Pan który pisa³ ten artyku³ za bardzo przesadzi³ ... nie mo¿na wszystkich mierzyæ jedn± miar±., mo¿e faktycznie trafiaj± siê tacy instruktorzy, którzy stosuj± takie a nie inne metody, ale s± i tacy, którzy chc± nauczyæ je¼dziæ, a nie tylko zdaæ. Wiadomo s± ró¿ne szko³y nauki jazdy, ró¿ni instruktorzy, i ró¿ne metody nauczania. Pewnie tak jest w ka¿dym mie¶cie, a nie tylko w Olsztynie.

Poza tym, prawdziwa nauka zaczyna siê dopiero po egzaminie jak obok nie ma ju¿ Instruktora.
A jeszcze jedno, moim zdaniem 30 godzin to jest za ma³o aby kogo¶ nauczyæ bardzo dobrze je¼dziæ. To jest minimum aby opanowaæ podstawowe umiejêtno¶ci do prowadzenia auta.

Podobaj± mi siê zmiany, które zaproponowa³ autor artyku³u:

"Jakie widzia³bym pilne zmiany? Otó¿ takie: - zdanie teorii na zasadzie pytania przez komisjê egzaminacyjn± z faktycznej znajomo¶ci kodeksu i innych zasad zamiast testów komputerowych, a je¶li testy - to taka mnogo¶æ wariantów, ¿e bezu¿yteczna sta³aby siê zasada ZZZ (zakuæ - zdaæ - zapomnieæ); - skoñczenie z oklepanymi trasami egzaminacyjnymi - zdaj±cy móg³by zostaæ umówiony na rozpoczêcie jazdy egzaminacyjnej w dowolnym punkcie miasta (np. po zdaniu teorii i placu grupa egzaminowanych dostaje informacjê, ¿e jej egzamin rozpoczyna siê za dwie godziny w okre¶lonym punkcie miasta), obowi±zkowa jazda za miastem z takimi elementami jak np. wyprzedzanie; - dopasowanie zasad placu do rzeczywisto¶ci (np. wymiary miejsc parkingowych, parkowanie pomiêdzy atrapami aut); - tak samo jak natychmiastowe przerwanie egzaminu za przekroczenie dopuszczalnej prêdko¶ci o ponad 20 km/h tak samo "oblewanie" za jazdê z prêdko¶ci± mniejsz± o ponad 20 km/h od dopuszczalnej, je¶li z warunków ruchu wynika, ¿e jazda z prêdko¶ci± dopuszczaln± jest ca³kowicie bezpieczna (podstawa niezaliczenia - brak p³ynno¶ci w ruchu - jest takie kryterium); - wprowadzenie systemu pierwsze prawko "tymczasowe" wa¿ne rok, w tym czasie kursant musia³by siê obowi±zkowo doszkoliæ siê w takich kategoriach jak jazda po zmierzchu, jazda w warunkach ograniczonej widoczno¶ci (mg³a, deszcz), w warunkach zimowych, etc.

Pozdrawiam
__________________
"Je¶li potrafisz o czym¶ marzyæ, to potrafisz tak¿e tego dokonaæ". W.D


Edytowane przez kraska12345
Czas edycji: 2011-04-05 o 13:19
kraska12345 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 13:23   #1118
kate3388
Raczkowanie
 
Avatar kate3388
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 217
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Hej dziewczyny! Moge siê do³aczyæ? Jestem po 6jazdach i jestem absolutnie zakochana w jezdzie samochodem
Moj instruktor pali,ale zawsze pyta czy staniemy i wychodzi z samochodu. Jakos tak szybko nam leci i juz przerobilismy wszystko,na miasto wyjechalam po 15minutach na placu,ale to pewnie dlatego,ze zobaczyl ze jezdze juz w miare (uczylam sie troche wczesniej a tata czy znajomymi,takze obycie mialam)
Sluchamy radia, a wrecz czasem spiewamy jakies hity na rozluznienie atmosfery.

Co do przekraczania zgadza sie na lekkie widelki,ale ja siebie sama pilnuje,bo teraz bede to olewac,a potem na egzaminie sie zapomne i pomachaja mi ³apeczk±.

Najgorszy moj problem na poczatku to ze stresu byly kierunki, przyszlam na drugie zajecia w L i P dlugopisem na reku i juz jest okey

Warszawski word...30%zdawalnosci,ale nie mysle tak o tym,stwierdzilam,ze zero presji,co ma byc to bedzie jak nie za pierwszym to za drugim

Jutro na 12 znowu 2 godzinki

Dobre sa te zmiany w teorii! Bo serio,polowa uczy sie na pamiec,a potem Instruktor zadaje jakies banalne pytanie o znak i co...i nie wiedza.
Mnie pochwalil za moj atut: wiedza teoretyczna opanowana!
za to moj minus ...tj parkowanie on mi mowi a ja i tak na swoje wyczucie
__________________
O idee warto walczyæ, nawet je¶li walka jest z góry przegrana.
-51,50,,49,48,47,3 dietujê i æwiczê
-Prawko zdane! 28.06.11

Edytowane przez kate3388
Czas edycji: 2011-04-05 o 13:25
kate3388 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-05, 13:26   #1119
kraska12345
Raczkowanie
 
Avatar kraska12345
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Piszê znad piêknych mazurskich jezior :)
Wiadomo¶ci: 59
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;26157212]

a mam pytanie: czy wasi I. te¿ pal±? moja ca³a trójka pali, a ca³a reszta któr± widzia³am te¿ pal±.

Mój na szczê¶cie nie pali³, nawet gdyby próbowa³ to bym powiedzia³a, ¿e na czas moich jazd niech siê powstrzyma, bo nie znoszê dymu papierosowego.
__________________
"Je¶li potrafisz o czym¶ marzyæ, to potrafisz tak¿e tego dokonaæ". W.D

kraska12345 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-05, 13:35   #1120
sylwiszon757
Zakorzenienie
 
Avatar sylwiszon757
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 5 494
GG do sylwiszon757
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

witaj kate

mój I. nie pali
__________________
When so many are lonely as seem to be lonely, it would be inexcusably selfish to be lonely alone
sylwiszon757 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-05, 14:31   #1121
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 6 407
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Witam .
Nie nadrabia³am, jeden post mi siê tylko w oczy rzuci³. Resztê doczytam.
Cytat:
Napisane przez marteczka69 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Dziewczyny.mam do Was pytanie mo¿e jeste¶cie bardziej w tym zorientowane.ukoñczy³am juz 30 godz jazdy ,dodatkowo za namowa instruktota dokupi³am jeszcze 2 godz.Czuje sie juz na tyle ,zeby sprobowac przystapic do egzaminu,ale mój instruktor nie chce mi wydac za¶wiadczenia o ukoñczeniu kursu,bo on uwa¿a ze nie jestm jeszcze gotowa do egzaminu i tym sugeruje mi dokupienie dodatkowych jazd.Czy on wogóle mo¿e mi nie wydac tego za¶wiadczenia?ja naprawde jezdze dobrze ,czuje sie pewnie za kierownica itp ,i jeszcze mi powiedzial ze musze je¿dzic lepiej ni¿ wszyscy na drodze.Jestem taka zdenerwowana az p³akaæ siê chcê
Nie ma prawa Ci odmówiæ!
Wyje¼dzi³a¶ swoje 30 godzin, a czy dokupisz jeszcze, czy nie to tylko Twoja sprawa. Musia³aby¶ dokupiæ, ale to po 3 oblanych egzaminach i to ju¿ inna bajka.
My¶lê, ¿e próbuje Ciê naci±gn±æ na kasê, a przy okazji niszczy Twoj± wiarê w Twoje mo¿liwo¶ci.
Je¶li tylko Ty czujesz, ¿e jeste¶ gotowa podej¶æ do egzaminu to bierz te papiery. On nie ma prawa Ci ich nie wydaæ!
__________________
Blogujê

LunatyczkaBB jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 14:57   #1122
kate3388
Raczkowanie
 
Avatar kate3388
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 217
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Moje 30h konczy sie praktycznym na prawo jazdy i mowili ze moga nas nie puscic,ale jak popelnimy jakis karygodny blad i zasugerowac dokupienie kilku jazd, ale powiedzial od razu ze nikogo na kase nie chca naciagac i jak sie ktos uprze to mu wystawi papier. Ogolnie podejscie bardzo mi sie podoba, mam 33h do wyjezdzenia po 30 EWP i moja decyzja co z 3, czy jezdze od razu czy zostawiam przed egzaminem.
__________________
O idee warto walczyæ, nawet je¶li walka jest z góry przegrana.
-51,50,,49,48,47,3 dietujê i æwiczê
-Prawko zdane! 28.06.11
kate3388 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-05, 15:54   #1123
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Hello,
kraska, zgadzam siê w 100%. Gdyby tam by³o inne miasto pewnie nie zwróci³abym uwagi.
Zmiany w egzaminach z teorii bardzo by siê przyda³y. JAk nosi³am ze sob± zeszycik z teorii albo podrêcznik - zawsze mozna doczytaæ w autobusie - to otoczenie siê dziwi³o, ze po co mi to, skoro mam testy do rozwi±zywania?? To po co lekarz ma siê uczyæ 30 chorób skoro na egzaminie omówi tylko 3? Jestem za "ciêzkim", ustnym egzaminem z teorii.

orchidea, witaj
JAk pozna³am swój termin to dopiero by³ stres. Ale tak mam, póki wiem ze egz w kwietniu jest ok, ale jak siê dowiem którego kwietnia to siê zaczyna.

marteczka, witaj
Chyba s± dwa za¶wiadczenia - za¶wiadczenie o ilo¶ci wyje¿d¿onych godzin (potrzebne np jak siê zmienia OSK) i takie jakie dostaje siê i sk³ada w WORDzie ustalaj±c termin. Tam instr stwierdza, ze kursant jest przygotowany i chyba ze zda³ egzaminy wewnêtrzne. O ile z pierwszym nie powinnas miec problemów, o tyle z drugim raczej te¿ nie (ale mi wysz³o zdanie). Póki co instr nie ponosz± konskwencji za to, ze kursant nie zda³.
Mo¿e to ten sam instr co Sweet.

kate3388, witaj

O papierosach cd widzê. To mój pali. NAsze spotkanie zaczê³o siê od jego papierosa (w czesie gdy ja ustawia³am fotel i lusterka). Pali³ na placu, albo jak mia³am 2h to po godzinie by³a przerwa na papierosa. I przyzywczai³am siê do tego. Jak mi nie sz³o na koniec to je¼dzi³am i je¼dzi³am i cos mi nie pasowa³o. Po chwili ol¶nienie (przerwy nie by³o): "M. nie chce Ci siê paliæ?"
Parkowanie sko¶nie æwiczy³am pod sklepem, gdzie wyskakiwa³ po snickersa i wodê. Nigdy nie mia³m kanapek, raz trafi³ siê rogalik z czekolad±, bardzo rzadko jaka¶ cola.
__________________

jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-05, 16:03   #1124
201607111632
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 9 280
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez kate3388 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny! Moge siê do³aczyæ? Jestem po 6jazdach i

Najgorszy moj problem na poczatku to ze stresu byly kierunki, przyszlam na drugie zajecia w L i P dlugopisem na reku i juz jest okey
Hej Kate
Ja dopiero jutro mam trzeci± godzinê, tak¿e jestem mega pocz±tkuj±ca

Cytat:
Napisane przez jomic Poka¿ wiadomo¶æ
Hello,
kraska, zgadzam siê w 100%. Gdyby tam by³o inne miasto pewnie nie zwróci³abym uwagi.
Zmiany w egzaminach z teorii bardzo by siê przyda³y. JAk nosi³am ze sob± zeszycik z teorii albo podrêcznik - zawsze mozna doczytaæ w autobusie - to otoczenie siê dziwi³o, ze po co mi to, skoro mam testy do rozwi±zywania?? To po co lekarz ma siê uczyæ 30 chorób skoro na egzaminie omówi tylko 3? Jestem za "ciêzkim", ustnym egzaminem z teorii.
Dok³adnie! Mnie te¿ siê dziwili, ¿e po co siê uczê tego wszystkiego, skoro wystarczy same testy wykuæ.
201607111632 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-05, 16:12   #1125
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Dziesiejszy tekst dnia: jak siê wolno jedzie to siê nic nie stanie. Nawet jak siê nie zna przepisów.
__________________

jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-05, 17:06   #1126
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 6 733
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Witam wszystkie panie

co do jedzenia to mój najczê¶ciej jada³ cukierki "nimm 2" a gdy jedzi³am w godzinach 13-15 to pod koniec jazd podje¿d¿ali¶my pod "chiñczyka" tam ju¿ dane na wynos na niego czeka³o. Raz kradli¶my komu¶( chyba komu¶ z jego rodziny bo szuka³ klucza pod wycieraczk±) winogrona, ale to dawne czasy...(pocz±tek pa¼dziernika).


Kupi³am zapach truskawkowy do samochodu
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobrali¶my siê
princeseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-05, 17:51   #1127
Ewi22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: ¦widnicy okolice
Wiadomo¶ci: 156
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Hej mój instruktor ¿uje gumê i pytaczy chcê-a ja nie,bo nie cierpiê gumy tego smaku na szczê¶cie nie pali Dzi¶ æwiczy³am parkowanie itp i... MASSSSAKRA!!! dalej nie wyczuwam tego auta a to JU¯ 17 godzina instruktor mówi-wiêcej wiary w siebie... Jak skupiam siê na sprzêgle to zapominam o gazie itd; gdzie ta moja podzielno¶æ uwagi????

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Dawno bym zrezygnowa³a...Ale muszê pokazaæ innym,¿e dam radê bardziej uparta ni¿ m±dra ehhhh...Dobrze,¿e pracujê to sama sobie zafundujê dodatkowe godziny ale poma³u zaczyna traciæ tê pocz±tkow± rado¶æ...Dziewczyny...HEL P
Ewi22 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-05, 17:54   #1128
orchidea24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 191
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez jomic Poka¿ wiadomo¶æ

orchidea, witaj
JAk pozna³am swój termin to dopiero by³ stres. Ale tak mam, póki wiem ze egz w kwietniu jest ok, ale jak siê dowiem którego kwietnia to siê zaczyna.
haha te¿ tak mam! i najgorsze jeszcze to to, ¿e wszyscy wokó³ siê mnie pytaj± kiedy go mam a ja zmy¶lam nie chce siê przyznaæ ¿eby nie odczuwaæ dodatkowej presji hihi, wystarczy ¿e wie mój I i kurde to chyba najwiêksza presja bo strasznie na mnie liczy w ogóle jest taki super i doda³ mi tyle wiary w siebie! posz³am w sumie tak na spontana na kurs! zdecydowa³am siê dzieñ przed i nie ¿a³ujê! pokocha³am moj± Elkê i z sentymentem na nie patrzê i tak zostanie
__________________
67 -> 66 -> 65,5 -> 64 -> 63 -> 62-> 61-> 60 -> 59,5

Robiê prawko ZDANE! 20.04.2011



orchidea24 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-05, 17:54   #1129
Ewi22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: ¦widnicy okolice
Wiadomo¶ci: 156
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

I jak na z³o¶æ -du¿o znajomych siê pa³êta³o My¶lê ¿e jak do 30h siê nie wyrobiê to pajac nieuleczalny ze mnie i sie nie nadajê,czy jak...
Ewi22 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 17:55   #1130
liwiusz
Rozeznanie
 
Avatar liwiusz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 521
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ewi22 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej mój instruktor ¿uje gumê i pytaczy chcê-a ja nie,bo nie cierpiê gumy tego smaku na szczê¶cie nie pali Dzi¶ æwiczy³am parkowanie itp i... MASSSSAKRA!!! dalej nie wyczuwam tego auta a to JU¯ 17 godzina instruktor mówi-wiêcej wiary w siebie... Jak skupiam siê na sprzêgle to zapominam o gazie itd; gdzie ta moja podzielno¶æ uwagi????
Nie przejmuj siê, ja do samego koñca mia³am problemy z parkowaniem. Zawsze mia³am jakie¶ ale, bo trochê krzywo, bo z 10 cm za blisko samochodu zaparkowanego obok i wszystko poprawia³am po 'n' razy, a¿ wreszcie I. stwierdzi³, ¿e marudzenie mam chyba we krwi i da³ mi taki wycisk z tego parkowania, ¿e ju¿ mia³am do¶æ i nie pisnê³am s³owem, ¿e co¶ mi siê nie podoba
Do tej pory, mimo i¿ na egzaminie wysz³o mi naprawdê perfekcyjnie to parkowanie jest najmniej lubianym elementem ka¿dej jazdy i absurdalnie wciskam siê wszêdzie ty³em, bo ³atwiej ni¿ tak normalnie, przodem
__________________
It's okay to love them both. I did.



liwiusz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-05, 18:01   #1131
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 5 108
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez liwiusz Poka¿ wiadomo¶æ
Nie przejmuj siê, ja do samego koñca mia³am problemy z parkowaniem. Zawsze mia³am jakie¶ ale, bo trochê krzywo, bo z 10 cm za blisko samochodu zaparkowanego obok i wszystko poprawia³am po 'n' razy, a¿ wreszcie I. stwierdzi³, ¿e marudzenie mam chyba we krwi i da³ mi taki wycisk z tego parkowania, ¿e ju¿ mia³am do¶æ i nie pisnê³am s³owem, ¿e co¶ mi siê nie podoba
Do tej pory, mimo i¿ na egzaminie wysz³o mi naprawdê perfekcyjnie to parkowanie jest najmniej lubianym elementem ka¿dej jazdy i absurdalnie wciskam siê wszêdzie ty³em, bo ³atwiej ni¿ tak normalnie, przodem
ooo ja nie znosze parkowania bo wlasnie prawie nigdy nie wychodzi mi równo, nie wyobrazam sobie co to bedzie na egzaminie
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-05, 18:06   #1132
Ewi22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: ¦widnicy okolice
Wiadomo¶ci: 156
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

"ja naprawde jezdze dobrze ,czuje sie pewnie za kierownica'' Marteczka-zazdroszczê Ci tej umiejêtno¶ci
Ewi22 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-05, 18:07   #1133
liwiusz
Rozeznanie
 
Avatar liwiusz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 521
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

abiblabla z tego co zauwa¿y³am z w³asnego do¶wiadczenia, ale te¿ z relacji znajomych, którzy pozdawali wywnioskowa³am, ¿e nie czepiaj± siê tak bardzo. Ja wjecha³am i nim jeszcze dobrze siê zatrzyma³am, us³ysza³am 'no to wyje¿d¿amy'
__________________
It's okay to love them both. I did.



liwiusz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-05, 18:07   #1134
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 25 752
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

marteczka je¶li czujesz siê na egzamin to uwa¿am, ¿e powinna¶ umówiæ siê z I. ¿e podejdziesz chcia¿by do 1 egzaminu i potem zobaczysz czy jeste¶ pewna ¿e chcesz zdawaæ kolejny raz, uwa¿am ¿e powinien daæ Ci tak± szansê

jomic co do wolnego jechania, to mój I. zawsze mówi³ ¿e jak jecha³am zbyt wolno: "jedziesz, jedziesz! my teraz nie jedziemy, my siê toczymy" ale sama widzê, ¿e jak kto¶ inny jedzie wolno to denerwuje innych kierowców

princeseczka truskawka... mmm... poszukujê jak±¶ chinkê tacie do samochodu, bo u niego w samochodzie jest taki dziwny zapach, a jak ja bêde nim je¼dziæ musze mieæ ³adny zapach w samochodzie tylko nie mogê nigdzie nic dostaæ

a propos palenia, wczoraj jecha³ ze mn± jeszcze taki ch³pak, który te¿ pali³, oboje z pani± I. wychodzili co godzinê sobie zapaliæ i jak ju¿ wsiadali¶my ¿eby wracaæ nawet pani I. powiedzia³a: "fuj, jak w tej eLce ¶mierdzi same fajki, nawet ja to czujê: jak dobrze ¿e mnie nie dotyczy ten straszliwy na³óg
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-05, 18:10   #1135
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 6 733
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

ja z parkowaniem mia³am problemy dopóki nie wyczu³am momentu w któym mam wcisn±æ sprzêg³o( zawsze je wciska³am równo ze skrêtem kierownicy i auto jecha³o szybko parkowanie byle jakie. A¿ w koñcu te¿ dosta³am wycisk z parkowania musia³am robiæ je na 1 biegu ile¶ tam razy i wtedy dopiero uwierzy³am instruktorowi ¿e w du¿ej mierze to prêdko¶æ wp³ywa na to jak siê ustawi samochód. Pó¼niej parkowa³am ju¿ na 2 ale zwalnia³am ¿eby samochód tyle co siê "toczy³" ale i ¿eby nie zgas³. Na egzamin sz³am z przekonaniem ¿e zrobiê je na 1, ale zrobi³am na 2. Mia³am parkowanie prostopadle po prawej wiêc sobie troszkê odjecha³am coby korekty nie robiæ, ³adnie zwolni³am i wysz³o pieknie
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobrali¶my siê
princeseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-05, 18:12   #1136
Ewi22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: ¦widnicy okolice
Wiadomo¶ci: 156
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Heh,to nie ja marudzê ale instruktor mi mówi a dzi¶ pierwszy raz tak powa¿nie æwiczy³am parkowanie Sprzêg³o-sprzêg³o.Gorze,j¿e mam 2 instruktorów i jeden ma inne metody drugi inne jeden mówi: nie odbijaj kierownic±,drugi-dawaj dawaj!! B±dz tu m±dra ja my¶lê o aucie,jezdzie ale co¶ mi to nie wychodzi Mo mê¿czyzna powiedzia³(Te¿ mnie pocieszy³),¿e jak do 30 h nic siê nie zmieni to szkoda kasy,by dalej próbowaæ
Ewi22 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-05, 18:13   #1137
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 25 752
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez abiblabla Poka¿ wiadomo¶æ
ooo ja nie znosze parkowania bo wlasnie prawie nigdy nie wychodzi mi równo, nie wyobrazam sobie co to bedzie na egzaminie
ja w³a¶nie parkowa³am g³ównie równolegle, bojê siê g³ównie 1 miejsca na egzzaminie, jest parkowanie sko¶ne miêdzy drzewami tam jest ciê¿ko zaparkowaæ tak ¿eby by³o równo, raz tam tylko parkowa³am i wysz³o mi dopiero za 2 razem
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-05, 18:18   #1138
Ewi22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: ¦widnicy okolice
Wiadomo¶ci: 156
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

JAK ODRÓ¯NIÆ CZY MA SIÊ DRYG DO BYCIA KIEROWC¡ CZY PASA¯EREM??? Ja LUBIÊ jezdziæ-ale to chyba nie wystarczy...
Ewi22 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-05, 18:18   #1139
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 6 733
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;26176630]

princeseczka truskawka... mmm... poszukujê jak±¶ chinkê tacie do samochodu, bo u niego w samochodzie jest taki dziwny zapach, a jak ja bêde nim je¼dziæ musze mieæ ³adny zapach w samochodzie tylko nie mogê nigdzie nic dostaæ
[/QUOTE]
ja zawita³am dzisiaj w "carrefour". Szuka³am pokrowców na siedzenia ale brzydkie by³y i ruszy³am w poszukiwania zapachu. I znalaz³am to choinkowe-truskawkowe cudo
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobrali¶my siê
princeseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-05, 18:25   #1140
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 25 752
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

a ja chyba wiem gdzie by mog³y byæ w sklepach takich w których kupujesz pokrowce, wycieraczki, ajkie¶ ¶rodki do samochodów bêdê musia³a raz z tat± siê wybraæ
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Auto Marianna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.