Kolor włosów a pyzata buzia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-13, 16:34   #1
doha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8

Kolor włosów a pyzata buzia


Mam pytanie: czy przyciemnienie włosów może wpłynąć na to, że twarz wyda się mniejsza? Po pierwsze mam strasznie pyzatą buzię, do tego długie włosy koloru czerwonego. W najbliższych dniach wybieram się do fryzjera, żeby obciąć włosy na krótko. Poniżej fryzurka. Problem w tym, że całe życie miałam czerwone włosy, a teraz muszę zmienić kolor ze względu na pracę (fakt, są dosyć intensywne). Myślałam o tym, żeby je rozjaśnić, ale żeby wciąż były rude, ale boję się, że dalej będą się czepiać. I tak się właśnie zastanawiam, bo może jak je przyciemnię to trochę mi się ta pyzata gęba "skurczy". Co o tym myślicie. Dołączam drugie zdjęcie koloru jaki ewentualnie wchodziłby w grę (choć trochę mi tych rudości szkoda)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img (231).jpg (59,6 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1 (171).jpg (69,9 KB, 31 załadowań)
doha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 17:26   #2
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Kolor włosów a pyzata buzia

Witaj
Jestem zdania, że ciemne włosy wyszczuplają buzię,może to kwestia tego,że nadaja wyrazistosci i twarz odcina się od koloru włosów...zauważ że te wszystkie odcienie karmelu który stał sie modny zlewaja się z karnacja i twarz wydaje się szersza niż jest w rzeczywistosci.Sama widzę po sobie kiedy mam włoski jasniejsze niż ciemny braz twarz wydaje sie pucołowata kiedy sa ciemne wyraznie widać róznicę...
wysyłam fotki evy longorii oraz beyonce w jasniejszych oraz ciemniejszych włoskach
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z3997251X.jpg (35,5 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg eva-longoria-desperate-housewives-extra-juicy-edition-season-2-dvd-launch-1YUxfd.jpg (62,6 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Beyonce%25205%5B1%5D.jpg (40,7 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg UKHOF6.jpg (65,0 KB, 48 załadowań)
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 17:47   #3
doha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8
Red face Dot.: Kolor włosów a pyzata buzia

Dzięki za radę. No to teraz mam chociaż jeden argument za tym, żeby przyciemnić włosy i pożegnać się z rudym
doha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 20:57   #4
asica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Dot.: Kolor włosów a pyzata buzia

Podobno ciemniejsze wlosy u nasady a jasniejsze od mniej wiecej wysokosci ucha w dół wyszczuplają buzię. Samemu troche ciezko takie cos wykombinowac (chociaz ja sie w to bawie) i nie kazda fryzjerka chce sie tego podjac, np mi jedna kiedys odmowila, bo stwierdzila ze pomysl bez sensu i ludzie pomysla ze fuszerę mi odwaliła...
asica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 06:01   #5
doha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8
Talking Dot.: Kolor włosów a pyzata buzia

Hmm, w moim przypadku to się chyba nie sprawdzi, bo poniżej ucha to już niewiele zostanie z racji tego, że obcinam włosy na krótko. A swoją drogą nigdy nie słyszałam o takiej metodzie. To chyba, rzeczywiście niełatwa sztuka tak ufarbować włosy
doha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:21.