Odlotowy program - z dziennika pewnej stewardessy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Zostań ambasadorką Garnier

Notka

Zostań ambasadorką Garnier Jedyna, niepowtarzalna okazja aby zostać ambasadorką Garnier. Weź udział w naszej akcji i wygraj wspaniałe nagrody.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-02-22, 19:12   #1
basiorbasior
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1

Odlotowy program - z dziennika pewnej stewardessy


Witam wszystkich Uczestników forum!

Od niedawna staram się opracować własny program pielęgnacji, a najbardziej zależy mi na tym by był prosty i przyjemny

Moja praca niestety oznacza ekstremalne warunki dla ciała i duszy: brak snu, klimatyzowane pomieszczenia (a raczej samoloty, zmiany temperatury i ciśnienia oraz niezdyscyplinowani pasażerowie. Z drugiej strony oczekuję się ode mnie świeżości o piątej rano, promiennego uśmiechu po 11 godzinach pracy i bycia piękną o każdej porze roku.

Na szczęście pracuje z kobietami i one są dla mnie zawsze kopalnią wiedzy i ciocią dobra rada ( z wzajemnością). Fajnie jest czasem zajrzeć do cudzej kosmetyczki i przejąć jakiś kapitalny pomysł wraz z poradą w pakiecie.

Odkąd odkryłam z przerażeniem, że w ciągu roku moja cera z mieszanej zamieniła się w delikatnie suchą z problemami naczynkowymi postanowiłam stawić czoła niekorzystnym procesom. Oto mój 3- stopniowy program.

1. Dieta
Powtarzając za pewną znana dietetyczką - jesteś tym co jesz - staram się wcinać to co wartościowe ( też smaczne). Gotowanie to świetny relaks, ale wizyta w cichej knajpce wegetariańskiej również dobrze wpisuje sie w mój program. Dobrze jem, więc czuje się zdrowo i tak też wyglądam. Podstawa pielęgnacji!

2. Ruch
Urodziłam się pod znakiem leniwca, więc na siłowni się nie spotkamy. Na szczęście ktoś wymyślił jogę i pilates - bardzo przyjemne i zdrowe formy ruchu, wyciskające najwyżej czwarte poty. Moim eliksirem młodości, całkiem darmowym jest też świeże powietrze i promień słońca złapane podczas nieplanowanego spaceru po starówce.

3. Kosmetyki
Wybrane po licznych testach (to takie przyjemne
Stosowane konsekwentnie każdego dnia, ponieważ twarz ma się tylko jedną i na całe życie :
*woda micelarna Bioderma Sensibio- maleńkie micele w tymże płynie podobno wiążą kurz i tłuszcz, a nawet usuwają makijaż bardzo skutecznie dzięki swoim cudownym właściwościom fizycznym. Zaprzyjaźniona pani farmaceutka poradziła mi, że jest to coś stworzonego dla cery z problemami naczynkowymi. Jeżeli spędzasz dużo czasu w klimatyzowanym pomieszczeniu, pomyśl o wodzie micelarnej!
*krem- także z polecenia- Rosakalm od Planet System. Jest to 3-miesięczna kuracja dla cery naczynkowej, a jakże. Ciekawie pachnie, a efekty już widzę. To rano, a na noc bardzo nawilżający krem Garniera dla regeneracji podczas snu.
*krem pod oczy Dermedic Effectival, odżywczy, profilaktyka starzenia skóry, jak się przekroczyło magiczne 25 wiosen to bez tego ani rusz.

Poza tym maseczka nawilżająca lub odżywcza 2 razy w tygodniu, balsam silnie regenerujący i błyszczyk z Body Shopu w każdym smaku ale oczywiście najważniejszy uśmiech i pozytywne podejście do świata!

Pozdrawiam i zachęcam do dyskusji
Basior
basiorbasior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 18:51   #2
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Odlotowy program - z dziennika pewnej stewardessy

Co do ruchu to ja wręcz przeciwnie . Uwielbiam się ruszać .
Ja też zwracam uwagę na dietę . Od wczoraj mam miesiąc bez słodyczy .
megie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 19:46   #3
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Odlotowy program - z dziennika pewnej stewardessy

chętnie przeczytam jakieś twoje porady dotyczące nawilżania, bo wiem że w tej pracy musisz mieć spore kłopoty z przesuszoną cerą wiec czekam na dalszy ciąg pielęgnacji
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Zostań ambasadorką Garnier


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:17.