Farby Zmywalne A Rozjaśniane Włosy....prosze O Pomoc. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-14, 13:04   #1
Nicoll_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18
Smile

Farby Zmywalne A Rozjaśniane Włosy....prosze O Pomoc.


Witam serdecznie drogie Panie Chce troche poeksperymentować z kolorem włosów i bardzo bym chciała zobaczyć jak bedę wygladać w brąz pasemkach. Ogólnie włosy mam w kolorze bardzo jasnego blondu rozjaśniane. Mam pytanie czy takia farba zywalna zmyje sie napewno z włosów rozjaśnianych? Pół osób twierdzi, że takie farby zmywalne sie wogóle nie zmywajają z rozjasnionego blondu ponieważ włos jest juz otworzony i bardzo mocno w niego wnika pigment natomiast inni sugeruja, że kolor się spucze jeszcze szybciej bo taki rozjasniany włos jak jest otwarty to gorzej utzrymuje pigment... zatem kto ma racje?
Nicoll_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 14:15   #2
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Farby Zmywalne A Rozjaśniane Włosy....prosze O Pomoc.

Cytat:
Napisane przez Nicoll_ Pokaż wiadomość
Witam serdecznie drogie Panie Chce troche poeksperymentować z kolorem włosów i bardzo bym chciała zobaczyć jak bedę wygladać w brąz pasemkach. Ogólnie włosy mam w kolorze bardzo jasnego blondu rozjaśniane. Mam pytanie czy takia farba zywalna zmyje sie napewno z włosów rozjaśnianych? Pół osób twierdzi, że takie farby zmywalne sie wogóle nie zmywajają z rozjasnionego blondu ponieważ włos jest juz otworzony i bardzo mocno w niego wnika pigment natomiast inni sugeruja, że kolor się spucze jeszcze szybciej bo taki rozjasniany włos jak jest otwarty to gorzej utzrymuje pigment... zatem kto ma racje?
Z własnego doświadczenia mogę Ci napisać, że mi tzw. farba zmywalna (masz zapewne na myśli szmpon koloryzujący?taki do 20-stu kilku myć?) nie zmyła się do końca z włosów. Kiedyś stosowałam szampon koloryzujący na naturalne włosy i kolor nie wymył sie nawet po 50-ciu myciach. Ja myślę że z Twoimi włosami będzie podobnie, że kolor się nie zmyje do końca. Tym bardziej że masz tak jasne włosy.
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:54.