Brak namiętności w łóżku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-29, 13:57   #1
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243

Brak namiętności w łóżku


Hej,
ostatnio czuję to co napisałam w temacie.
Jest miłość, jest przyjemność, jest orgazm.
Niby nie ma się do czego przyczepić, wiem że to naprawdę dużo.

Ale brakuje mi takiej iskry, a może nawet czegoś ostrzejszego.
Kiedyś seks zaczynał się poza łóżkiem - jakieś spojrzenia, gesty, delikatne dotknięcie to tu to tam.

Mój TŻ niedawno zmienił pracę, więc jest bardziej spięty, ma więcej pracy. Wiem, przynajmniej wydaje mi się (bo ja tak nie mam), że to może wpłynąć na libido, rozumiem to i nie mam o nic żalu do TŻ.

I teraz moje pytanie, myślicie, że powinnam z nim o tym porozmawiać?
Wydaje mi się, że jak tak zrobię, to TŻ zmartwi się i skutek będzie odwrotny.
Może sama powinnam coś zmienić? Nie lubię tego niemiłego uczucia bycia niepociągającą. Bo w sumie tak się czuję, czuję się kochana, co do tego nie mam wątpliwości, ale moja kobiecość wyparowuje gdzieś.

A może mam się puknąć w głowę i nie przesadzać? Bo mój TŻ to naprawdę wyjątkowy facet.
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 15:59   #2
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Brak namiętności w łóżku

Ale chcesz, żeby ta iskra była z jego strony?
Może (na początek) sama coś zainicjuj?

Chyba rozumiem, o co ci chodzi.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 15:59   #3
lanabananaa
Banana Fana Fo!
 
Avatar lanabananaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 422
Dot.: Brak namiętności w łóżku

Cytat:
Napisane przez fleur05 Pokaż wiadomość
Hej,
ostatnio czuję to co napisałam w temacie.
Jest miłość, jest przyjemność, jest orgazm.
Niby nie ma się do czego przyczepić, wiem że to naprawdę dużo.

Ale brakuje mi takiej iskry, a może nawet czegoś ostrzejszego.
Kiedyś seks zaczynał się poza łóżkiem - jakieś spojrzenia, gesty, delikatne dotknięcie to tu to tam.

Mój TŻ niedawno zmienił pracę, więc jest bardziej spięty, ma więcej pracy. Wiem, przynajmniej wydaje mi się (bo ja tak nie mam), że to może wpłynąć na libido, rozumiem to i nie mam o nic żalu do TŻ.

I teraz moje pytanie, myślicie, że powinnam z nim o tym porozmawiać?
Wydaje mi się, że jak tak zrobię, to TŻ zmartwi się i skutek będzie odwrotny.
Może sama powinnam coś zmienić? Nie lubię tego niemiłego uczucia bycia niepociągającą. Bo w sumie tak się czuję, czuję się kochana, co do tego nie mam wątpliwości, ale moja kobiecość wyparowuje gdzieś.

A może mam się puknąć w głowę i nie przesadzać? Bo mój TŻ to naprawdę wyjątkowy facet.
A z kim masz niby o tym porozmawiać? Przecież jak mu o tym nie powiesz to nagle się nie domyśli. Rozmowa to podstawa.
__________________
Zapuszczam włosy
lanabananaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 16:25   #4
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: Brak namiętności w łóżku

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Ale chcesz, żeby ta iskra była z jego strony?
Może (na początek) sama coś zainicjuj?
Staram się - zainicjować samo zbliżenie to oczywiście mi się udaje szybko, ale fajna bielizna nie pomaga na dalszy rozwój sytuacji, który jest zwykle podobny, jak już pisałam. Nie mówię, że mi się coś nie podoba, tylko że czegoś mi brakuje.


Jak już pisałam rozmowy się boję, żeby TŻ źle tego nie odebrał, poza tym co mu powiem, "pożądaj mnie bardziej"?

Może to jakaś związkowa rutyna, albo coś, bo kiedyś było inaczej i jak na złość ja jeszcze wtedy byłam na etapie romantycznym.
Myślałam też o tym, czy to ze mną nie jest coś nie tak, ale ja się właściwie nie zmieniłam...
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 18:05   #5
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Brak namiętności w łóżku

Nie, wszystko z tobą "tak"
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 19:16   #6
green way
Zadomowienie
 
Avatar green way
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Łóżeczko - moje ulbione miejsce
Wiadomości: 1 003
Dot.: Brak namiętności w łóżku

Zacznij go podrywać, inicjować intymne sytuacje, po prostu bądź uwodzicielska. I zobaczysz czy on zarazi się Twoją seksualną energią. Jeżeli to nie pomoże, to powinnaś zacząć rozmawiać na ten temat. Ale może to faktycznie tylko stres, więc na razie nie panikuj.
green way jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 14:01   #7
rozalka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 3
Dot.: Brak namiętności w łóżku

Mam ten sam problem, jeszcze przed ślubem było inaczej jakaś długa gra wstępna, igraszki itp, a teraz jest mega rutyna. Seks wygląda zazwyczaj tak samo kładziemy się do łóżka, gaśnie świtało, dwa całusy i szybka akcja... ale czy ja tego chcę?.... Nie.
Próbowałam rozmowy i mówiłam o swoich problemach i usłyszałam, "ale co jest Ci aż tak źle, skoro tak to możemy coś zmienić"... i na tym się to wszystko zakończyło.

fleur05 rozumiem Cię i sama szukam rozwiązania tego problemu, ale jeszcze nic minie przyszło do głowy... mój mąż jest wyjątkowy, ale.... ( właśnie dlaczego pojawiło się, to ALE?)
rozalka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-31, 14:21   #8
LeosiaTom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 10
Dot.: Brak namiętności w łóżku

Można po prostu odpuścić...?
Ale nie związek tylko po prostu temat. Mam cudownego mężczyznę, z którym nigdy nie było jakoś rewelacyjnie pod tym względem. Myślałam, że moje wyjazdy służbowe ożywią trochę rutynę i dodadzą nieco namiętności - nic z tych rzeczy. W końcu odpuściłam, on też. Jesteśmy szczęśliwą parą od 9 lat, choć mam wrażenie, że niektórzy (moje przyjaciółki, siostra) na siłę próbują doszukać "nieszczęścia" jakim jest brak seksu. W zasadzie tylko to powoduje, że czasem się zastanawiam czy aby nie robię czegoś źle, gdyby nie inii to chyba bym nawet o tym nie myślała...
LeosiaTom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-31, 15:00   #9
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Brak namiętności w łóżku

Leosia - jak się ma zerowe libido to można sobie "odpuścić" i niczego w życiu nie brak.
Gorzej, jak kocha się długi, namiętny i częsty seks. Wówczas jego brak jest powodem frustracji.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-31, 18:50   #10
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Brak namiętności w łóżku

Cytat:
Napisane przez LeosiaTom Pokaż wiadomość
Można po prostu odpuścić...?
Ale nie związek tylko po prostu temat. Mam cudownego mężczyznę, z którym nigdy nie było jakoś rewelacyjnie pod tym względem. Myślałam, że moje wyjazdy służbowe ożywią trochę rutynę i dodadzą nieco namiętności - nic z tych rzeczy. W końcu odpuściłam, on też. Jesteśmy szczęśliwą parą od 9 lat, choć mam wrażenie, że niektórzy (moje przyjaciółki, siostra) na siłę próbują doszukać "nieszczęścia" jakim jest brak seksu. W zasadzie tylko to powoduje, że czasem się zastanawiam czy aby nie robię czegoś źle, gdyby nie inii to chyba bym nawet o tym nie myślała...
No świetna rada. Może jeszcze brom do tego?

Mojemu też nie zawsze się chce, a ja mam spore libido, chętnie kochałabym się codziennie, jemu wystarcza 2-3 razy w tygodniu. I na dłuższy czas jak odpuszczę to mam taką chcicę że myślę o seksie niemal cały czas. W pracy, w tramwaju, na zakupach. I w końcu przychodzi taki dzień kiedy już nie mogę wytrzymać, nie interesuje mnie czy on chce i wręcz nalegam. A później czuję się jakbym go gwałciła chociaż jak już zaczniemy to i jemu przychodzi ochota.

To mnie czasem wkurza. Jak już mu stoi i robię mu loda to nie protestuje, wręcz przejmuje inicjatywę choć 5 minut temu mówił że nie ma siły i chce spać.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-31, 18:57   #11
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Brak namiętności w łóżku

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
No świetna rada. Może jeszcze brom do tego?

Mojemu też nie zawsze się chce, a ja mam spore libido, chętnie kochałabym się codziennie, jemu wystarcza 2-3 razy w tygodniu. I na dłuższy czas jak odpuszczę to mam taką chcicę że myślę o seksie niemal cały czas. W pracy, w tramwaju, na zakupach. I w końcu przychodzi taki dzień kiedy już nie mogę wytrzymać, nie interesuje mnie czy on chce i wręcz nalegam. A później czuję się jakbym go gwałciła chociaż jak już zaczniemy to i jemu przychodzi ochota.

To mnie czasem wkurza. Jak już mu stoi i robię mu loda to nie protestuje, wręcz przejmuje inicjatywę choć 5 minut temu mówił że nie ma siły i chce spać.
Przepraszam, ale skoro macie różne potrzeby seksualne to po co jesteście razem? Lepiej się pomęczyć niż poszukać kogoś lepszego, przecież to wcale nie prowadzi do frustracji
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-01, 07:36   #12
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Brak namiętności w łóżku

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale skoro macie różne potrzeby seksualne to po co jesteście razem? Lepiej się pomęczyć niż poszukać kogoś lepszego, przecież to wcale nie prowadzi do frustracji
Nie chodzi o to ze sie męczę czy jestem sfrustrowana. Zazwyczaj sie dogadujemy ale bywa tak że w ciągu tygodnia nie ma czasu czy chęci i w weekend nadrabiamy jak już mam ogromną ochotę. Może źle mnie zrozumiałas, nie chodzi mi o to za mój facet wiecznie odmawia mi seksu, wtedy długo bym z nim nie wytrzymała. No i jeżeli nie ma ochoty na seks to np zrobi mi palcówkę, tylko dla mnie to nie to samo.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 19:08   #13
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Brak namiętności w łóżku

Cytat:
Napisane przez fleur05 Pokaż wiadomość
Staram się - zainicjować samo zbliżenie to oczywiście mi się udaje szybko, ale fajna bielizna nie pomaga na dalszy rozwój sytuacji, który jest zwykle podobny, jak już pisałam. Nie mówię, że mi się coś nie podoba, tylko że czegoś mi brakuje.


Jak już pisałam rozmowy się boję, żeby TŻ źle tego nie odebrał, poza tym co mu powiem, "pożądaj mnie bardziej"?

Może to jakaś związkowa rutyna, albo coś, bo kiedyś było inaczej i jak na złość ja jeszcze wtedy byłam na etapie romantycznym.
Myślałam też o tym, czy to ze mną nie jest coś nie tak, ale ja się właściwie nie zmieniłam...

Ruszyło coś?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 20:52   #14
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: Brak namiętności w łóżku

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Ruszyło coś?
Teraz dni luźniejsze od pracy, ochoty więcej więc lepiej się dzieje...

Ogólnie zauważyłam, że kręcą mnie ostatnio ostrzejsze klimaty, mój TŻ na nie na pewno nie jest, ale sam z siebie rzadko taki bywa.
A ja znowu nie chcę mu powiedzieć wprost, bo jakoś nie potrafię się przełamać. Nie jestem ani nieśmiała, ani wstydliwa, ale do tego muszę chyba kupić sobie jakieś wino.
Już widzę siebie mówiącą "skarbie, ja lubię przed tobą poklęczeć" albo "zwiąż mnie porządnie".
Właściwie nie wiem, o co chodzi, może chodzi o jakieś skrępowanie, że TŻ może potem patrzeć na mnie w inny sposób.
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 09:49   #15
Azurri
Raczkowanie
 
Avatar Azurri
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 105
Dot.: Brak namiętności w łóżku

U mnie sytuacja odwrotna, na poczatku iskra dziki sex kilka razy dziennie... a teraz... sex jak juz to po 23 i tez szybka akcja i spanie. staram sie cos inicjowac zakrywanie oczu, pieszczenie roza... masaz itp... ze strony partnerki brak jakieś inicjatywy... podobno jestem najlepszym jej partnerem w łóżku... ja pracuje ona nie... wstaje o 5.30 wracam do domu po 17.30 i mam ochote... ale nie po 23 gdzie juz jestem wypruty, szkoda ze ona nie chce tego zrozumiec... w weekendy raczej nie nadrabiamy... kiedys poranki weekendowe byly fantastyczne... teraz jest to straszny marazm... rozmowy nic nie daja... i zaczynam obierac chyba złą taktyke ,, życ z dnia na dzień"... Ona tlumaczy ze ma wszystkow lozku co chce... nawet gdy zapytam ofantazje jaka by chciala bysmy spelnili to slysze ze nie ma takiej... moje nie sa wygórowane jakies seksowne ciuszki, makijaz... coż...
Azurri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 10:09   #16
Rhapsody1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 384
Dot.: Brak namiętności w łóżku

Cytat:
Napisane przez Azurri Pokaż wiadomość
U mnie sytuacja odwrotna, na poczatku iskra dziki sex kilka razy dziennie... a teraz... sex jak juz to po 23 i tez szybka akcja i spanie. staram sie cos inicjowac zakrywanie oczu, pieszczenie roza... masaz itp... ze strony partnerki brak jakieś inicjatywy... podobno jestem najlepszym jej partnerem w łóżku... ja pracuje ona nie... wstaje o 5.30 wracam do domu po 17.30 i mam ochote... ale nie po 23 gdzie juz jestem wypruty, szkoda ze ona nie chce tego zrozumiec... w weekendy raczej nie nadrabiamy... kiedys poranki weekendowe byly fantastyczne... teraz jest to straszny marazm... rozmowy nic nie daja... i zaczynam obierac chyba złą taktyke ,, życ z dnia na dzień"... Ona tlumaczy ze ma wszystkow lozku co chce... nawet gdy zapytam ofantazje jaka by chciala bysmy spelnili to slysze ze nie ma takiej... moje nie sa wygórowane jakies seksowne ciuszki, makijaz... coż...
Niech tyłek gdzieś ruszy to się jej zachce, jak się siedzi i nic nie robi to człowiekowi się nic nie chce z samych nudów.

Sport to endorfiny, a treningi 3 razy w tygodniu to większa ochota na sex.
I nie lataj za sexem, zluzuj i nie inicjuj przez 2 tygodnie, zobaczysz co zrobi i czy ją coś ździwi. A jak nic się nie zmieni to i tak wcześniej czy później pękniesz i wymienisz na "bardziej ruchliwą" każdy facet by tak zrobił gdyby z czysto nie zdrowotnych problemów lecz lenistwa wynikały takie sytuacje.

Codzienność, codziennością ale jak się kombinuje, stara i urozmaica to nie wyobrażam sobie żeby mi się seks znudził.
Rhapsody1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 12:15   #17
Azurri
Raczkowanie
 
Avatar Azurri
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 105
Dot.: Brak namiętności w łóżku

Ostatnio po sporcie uslyszalem,, dzis mi sie nie chce bolą mnie nogi"... cóż szkoda ze ludzie sie tak zmieniają... tylko z jakiego powodu. czytałem tu opinie ze minal pierwszy etap itd, tylko ze raptem jestesmy razem niecale 1,5 roku. uslyszalem ze ja z zadna inicjatywa nie wychodze itp... wyszedlem pare razy i nic...
Azurri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 12:53   #18
Rhapsody1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 384
Dot.: Brak namiętności w łóżku

Cytat:
Napisane przez Azurri Pokaż wiadomość
Ostatnio po sporcie uslyszalem,, dzis mi sie nie chce bolą mnie nogi"... cóż szkoda ze ludzie sie tak zmieniają... tylko z jakiego powodu. czytałem tu opinie ze minal pierwszy etap itd, tylko ze raptem jestesmy razem niecale 1,5 roku. uslyszalem ze ja z zadna inicjatywa nie wychodze itp... wyszedlem pare razy i nic...
Najważniejsze to sobie nic z tego nie robić żeby dziewczyna nie widziała że tobie na seksie bardzo zależy bo będzie miała piłeczkę po swojej stronie i będzie to wykorzystywać.

"Bolą mnie nogi", mówię "ok" i siadam do komputera

Ego nie może ci ucierpieć bo to nie w tobie jest problem. A ludzie sie zmieniają po ślubie i przed i z czasem, krótszym lub dłuższym.

Ty myslisz ze skąd się biorą te wszystkie memy/obrazki na temat kobiet że je głowa boli.

Jak dziewczyna nie potrafi czerpać przyjemności z seksu, to powinna zacząć robić coś by tą przyjemność czerpać chyba ze po prostu jej już to wisi czy będzie czy nie.



Nikt ci tu nie napisze odpowiedzi która rozwiąże twój problem, ale może i faktycznie ją te nogi bolały. Moja rada może być sprzeczna do tego co pisałem wyżej. Ale bierz ją na ręce, rzuć na łóżko na kołdrę i pokaż że wcale się męczyć nie musi/ raz ty więcej podziałasz następnym razem ona.

Ale takie rzeczy to już kto co woli, i się je ustala.
Rhapsody1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 13:21   #19
Azurri
Raczkowanie
 
Avatar Azurri
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 105
Dot.: Brak namiętności w łóżku

Ta... zaraz wyjdzie ze książe ze mnie albo psychol... bo juz takie opinie czytalem... ja poprostu nie ogarniam i tyle jak mozna siedzac caly dzień w domu nie miec ochoty zrobic czegos milego dla 2 osoby w tej kwesti... nie wiem moze mysle dlatego ze ja bym tak zrobil.... ehhh na mysl przychodzi smutna refleksja...
Azurri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-02, 14:50   #20
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: Brak namiętności w łóżku

Cytat:
Napisane przez Azurri Pokaż wiadomość
Ta... zaraz wyjdzie ze książe ze mnie albo psychol... bo juz takie opinie czytalem... ja poprostu nie ogarniam i tyle jak mozna siedzac caly dzień w domu nie miec ochoty zrobic czegos milego dla 2 osoby w tej kwesti... nie wiem moze mysle dlatego ze ja bym tak zrobil.... ehhh na mysl przychodzi smutna refleksja...
Ej ja tego też nie rozumiem.
Jak siedzę cały dzień w domu (co niestety rzadko się zdarza) i wraca TŻ to zwykle rzucam się na niego.

Może jej coś nie pasuje i nie chce Ci powiedzieć? Bo tak to trochę wygląda.
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 17:34   #21
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Brak namiętności w łóżku

Cytat:
Napisane przez fleur05 Pokaż wiadomość
Teraz dni luźniejsze od pracy, ochoty więcej więc lepiej się dzieje...

Ogólnie zauważyłam, że kręcą mnie ostatnio ostrzejsze klimaty, mój TŻ na nie na pewno nie jest, ale sam z siebie rzadko taki bywa.
A ja znowu nie chcę mu powiedzieć wprost, bo jakoś nie potrafię się przełamać. Nie jestem ani nieśmiała, ani wstydliwa, ale do tego muszę chyba kupić sobie jakieś wino.
Już widzę siebie mówiącą "skarbie, ja lubię przed tobą poklęczeć" albo "zwiąż mnie porządnie".
Właściwie nie wiem, o co chodzi, może chodzi o jakieś skrępowanie, że TŻ może potem patrzeć na mnie w inny sposób.
No to zacznij od czegoś waniliowego, jakaś apaszka do wiązania czy coś
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 08:36   #22
Azurri
Raczkowanie
 
Avatar Azurri
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 105
Dot.: Brak namiętności w łóżku

Cytat:
Napisane przez fleur05 Pokaż wiadomość
Ej ja tego też nie rozumiem.
Jak siedzę cały dzień w domu (co niestety rzadko się zdarza) i wraca TŻ to zwykle rzucam się na niego.

Może jej coś nie pasuje i nie chce Ci powiedzieć? Bo tak to trochę wygląda.
No właśnie podobno wszystko jest dobrze, a ja jestem miłością jej życia (w co nie wierze)... Milo wlasnie gdy ktos jak wracasz z roboty nie mowie ze codziennie ale rzuci sie na ciebie albo przywita w jakiś miły sposób...
Azurri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 10:46   #23
rozalka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 3
Dot.: Brak namiętności w łóżku

Cytat:
Napisane przez fleur05 Pokaż wiadomość
Ej ja tego też nie rozumiem.
Jak siedzę cały dzień w domu (co niestety rzadko się zdarza) i wraca TŻ to zwykle rzucam się na niego.

Może jej coś nie pasuje i nie chce Ci powiedzieć? Bo tak to trochę wygląda.

Wydaje mi się, że fleur05 ma rację, coś może chce Ci powiedzieć, ponieważ to tak wygląda jakby miała jakiś problem bądź coś ją 'gryzło'.
Ja w swoim związku też miałam takie okresy, że nasze życie erotyczne nie było zbyt bogate ( i mi osobiście to mega przeszkadzało, teraz nie jest to szczyt moich marzeń ale jest lepiej...) Może musisz spróbować podejść z innej strony i podejść Twoją partnerkę sposobem.
rozalka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 11:47   #24
Azurri
Raczkowanie
 
Avatar Azurri
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 105
Dot.: Brak namiętności w łóżku

Cytat:
Napisane przez rozalka88 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że fleur05 ma rację, coś może chce Ci powiedzieć, ponieważ to tak wygląda jakby miała jakiś problem bądź coś ją 'gryzło'.
Ja w swoim związku też miałam takie okresy, że nasze życie erotyczne nie było zbyt bogate ( i mi osobiście to mega przeszkadzało, teraz nie jest to szczyt moich marzeń ale jest lepiej...) Może musisz spróbować podejść z innej strony i podejść Twoją partnerkę sposobem.
Podobno nie mamy przed sobą tajemnic... rozmawiamy szczerze... ja juz sie boje nawet rozmawiać z nia o sexie by nie bylo awantury... bo słysze mało masz, źle Ci i nawiazuje do mojego poprzedniego zwiazku gdzie sex byl pańszczyzna i bywał raz na jakiś czas... obecna partnerka na poczatku zwiazku byla wulkanem sexu... potrafilimsy kochac sie 3 4 razy na dzien... urozmaicac, a teraz... tekst ,, bzykamy sie ?" itp nie jest to fajne, nie ma zadnej otoczki. Sex juz raczej coraz rzadziej... gdy pytam o co chodzi uslyszalem ze na poczatku tak byla bo chciala sie mna nasycic... teraz juz jest inny etap zwiazku... gdy teraz pytam czemu nie chce tego czy tamtego slysze ze nie czuje takiej potrzeby... a ja czuje ze moze to bylo jakies zauroczenie nie wiem...
Azurri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 22:19   #25
Rhapsody1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 384
Dot.: Brak namiętności w łóżku

Cytat:
Napisane przez Azurri Pokaż wiadomość
Podobno nie mamy przed sobą tajemnic... rozmawiamy szczerze... ja juz sie boje nawet rozmawiać z nia o sexie by nie bylo awantury... bo słysze mało masz, źle Ci i nawiazuje do mojego poprzedniego zwiazku gdzie sex byl pańszczyzna i bywał raz na jakiś czas... obecna partnerka na poczatku zwiazku byla wulkanem sexu... potrafilimsy kochac sie 3 4 razy na dzien... urozmaicac, a teraz... tekst ,, bzykamy sie ?" itp nie jest to fajne, nie ma zadnej otoczki. Sex juz raczej coraz rzadziej... gdy pytam o co chodzi uslyszalem ze na poczatku tak byla bo chciala sie mna nasycic... teraz juz jest inny etap zwiazku... gdy teraz pytam czemu nie chce tego czy tamtego slysze ze nie czuje takiej potrzeby... a ja czuje ze moze to bylo jakies zauroczenie nie wiem...
Zdystansuj się chłopie i miej honor, zobaczysz jak dziewczyna zareaguje.

Jakby od rozmowy jej ochota na seks wzrosła to by było za proste i nie wiem czego się spodziewałeś.
Ja jestem zdanie że wręcz przeciwnie, nudzenie i oczekiwanie od dziewczyny kiedy ona widzi że jesteś na głodzie jest dla ciebie zmorą. Bo grasz w jej grę, ona stawia warunki, zresztą zobacz co ci napisała.

Chciała się nasycić, gówno prawda, jak dziewczyna dostaje na tacy wszystko to się szybko znudzi - każdy tak ma.

Weź wyluzuj i się w aktora pobaw, skup się na pracy na trening wyjdź z autem porów, lakier, woskowanie, pranko. Zajmij się czymś i nie myśl o tym dlaczego, bo to nie w tobie jest problem jako tako.

Pograj s☠☠☠☠iela i nie nadskakuj, mniej dotykaj, mniej całuj - dużo mniej, zabaw się w aktora tyko bez przesady. Udawaj głupiego jak gdyby nigdy nic i nie tłumacz się przed nikim.

Jak będzie mówić że co taki dziewczyny jesteś, albo dlaczego coś, to odpowiadaj że wszystko ok z bananem na ustach i że się jej zdaje, przytul, zarzucaj wędkę na chwilę.

To nie ma trwać jeden dzień tylko do skutku.


Rozmową ciężko coś wskórać. U mnie kiedyś były 2 dni obiecanek co ona to mi nie zrobi i że już się doczekać nie może. Później byłą zbyt zmęczona, i nic. Myślę sobie trudno i idę spać.

Sytuacja kilka razy się powtórzyła, rozumiem każdy jest zmęczony ale nie lubię pieprzenia głupot i jak każdy facet się napalałem. Ale nigdy nie rzucałem fochami i nie drążyłem, siadasz do kompa i uwalniasz myśli.

A jak coś dziwnego się dzieje i podejrzewasz że dziewczyna jest dla ciebie zimna to masz czarno na białym w 90% że ma innego lub będzie miała.

W przeciwnym razie, cię przeprosi i sama się wytłumaczy. Przecież on tak czekał na to, a teraz mu obojętne że nie zrobiłam mu tego co obiecałam? Czerwona lampka, i szala po twojej stronie, i to ona ma myśli że kogoś masz.


Podkolorowałem to by każdy nawet największy laik cokolwiek wydumał i wyciągnął wnioski.

Najlepszy seks jest z pożądaniem o które czasami ciężko z czasem. Bo z łaski to sobie wolę porno odpalić i samemu obsłużyć albo jechać do panny która to zrobi za niewielkie pieniądze.
Rhapsody1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 03:54   #26
MalineczkaCalineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 147
Dot.: Brak namiętności w łóżku

Momentami jestem zaskoczona. Według mnie z partnerem trzeba rozmawiać. Nie wymagajmy przecież by się domyślał wszystkiego co nam w głowie siedzi. Związek powinien być oparty na zaufaniu i przejrzystości. Jeśli nie potraficie ze sobą rozmawiać, to według mnie jest największym problemem a nie same różnice co do ilości seksu. Czasem naprawdę trzeba się jasno określić, mam na to i na to ochotę, może spróbujemy tego itd.

Związek to nie puste słowo, ludzie dobierają się w pary z jakiegoś powodu a nie tak hop siup by jedno prało a drugie gotowało :P
MalineczkaCalineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-04 04:54:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.