Tabletki antykoncepcyjne- wątek zbiorczy! - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Pokaż wyniki sondy: Przy stosowaniu tabletek pojawiły się u mnie:
niewielki wzrost wagi 735 19,73%
znaczący wzrost wagi (kilka kg lub więcej) 635 17,05%
niewielki spadek libido 549 14,74%
znaczący spadek libido 1 051 28,21%
ból głowy 769 20,64%
depresja 669 17,96%
plamy po opalaniu 234 6,28%
uczucie opuchnięcia 643 17,26%
żylaki 229 6,15%
ryzyko zakrzepicy 168 4,51%
plamienia, krwawienie 547 14,68%
cellulit/rozstępy 847 22,74%
ból brzucha, nudności 540 14,50%
pogorszenie stanu cery 406 10,90%
inne 471 12,64%
NIE POJAWIŁ SIĘ ŻADEN SKUTEK UBOCZNY 734 19,70%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 3725. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-14, 16:50   #3631
merszja
Raczkowanie
 
Avatar merszja
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 443
Dot.: Wypadek, jazda bez prawka-co mi grozi?

Zdaje sobie sprawę że będę musiała zapłacić, liczę się z tym, sprawa będzie właśnie m.in. o ustalenie kwoty, chciałam się tylko dowiedzieć

y@kor, Nie musisz mnie umoralniać. Wydaję mi się że wypadki zdarzają się każdemu, i tym z prawem jazdy i bez. A że to nie powinno się stać? Każdy popełnia błędy.

Dzięki za odpowiedzi

Edytowane przez merszja
Czas edycji: 2012-11-14 o 16:55
merszja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 19:57   #3632
y@kor
Silveris
 
Avatar y@kor
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 489
Dot.: Wypadek, jazda bez prawka-co mi grozi?

Cytat:
Napisane przez merszja Pokaż wiadomość

y@kor, Nie musisz mnie umoralniać. Wydaję mi się że wypadki zdarzają się każdemu, i tym z prawem jazdy i bez. A że to nie powinno się stać? Każdy popełnia błędy.

Dzięki za odpowiedzi
Powiedz to mojej koleżance której ojciec został zabity przez taki "błąd" ot tak, nie mam prawka ale sobie pojeżdżę po mieście cudzym autem, bo przecież: Każdy popełnia błędy...
y@kor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 20:41   #3633
merszja
Raczkowanie
 
Avatar merszja
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 443
Dot.: Wypadek, jazda bez prawka-co mi grozi?

Cytat:
Napisane przez y@kor Pokaż wiadomość
Powiedz to mojej koleżance której ojciec został zabity przez taki "błąd" ot tak, nie mam prawka ale sobie pojeżdżę po mieście cudzym autem, bo przecież: Każdy popełnia błędy...
Nie pochwalam tego, ale znam kilka osób które nie posiadając prawa jazdy jeżdżą lepiej niż niektórzy posiadający.
Broń boże nie usprawiedliwiam się bo uważam to za największą głupotę swojego życia, i strasznie tego żałuję ale to już nic nie zmieni, niestety...
merszja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 22:22   #3634
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wypadek, jazda bez prawka-co mi grozi?

Cytat:
Napisane przez merszja Pokaż wiadomość
Nie pochwalam tego, ale znam kilka osób które nie posiadając prawa jazdy jeżdżą lepiej niż niektórzy posiadający.
Broń boże nie usprawiedliwiam się bo uważam to za największą głupotę swojego życia, i strasznie tego żałuję ale to już nic nie zmieni, niestety...
Amen. Niektórzy z prawkiem nigdy nie powinni go dostać i stanowią prawdziwe zagrożenie na drodze - zresztą kto wie ile osób bez plastiku człowiek mija na drodze jak jedyną karą za to jest 500 zł - tyle kosztują 4 egzaminy.

Oczywiście zgadzam się że to nie jest żadne usprawiedliwienie, nie namawiam nikogo do jeżdżenia bez uprawnień, ale mimo wszystko przyznaję rację.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 09:49   #3635
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Wypadek, jazda bez prawka-co mi grozi?

Cytat:
Napisane przez y@kor Pokaż wiadomość
Oprócz tego co napisali przedmówcy grozi Ci głupota... Zacznij myśleć i nie ryzykuj cudzym życiem! Wystarczy nam na drogach idiotów z prawkiem, ci bez niego są naprawdę zbędni...
Zgadzam się w 100%

Cytat:
Napisane przez merszja Pokaż wiadomość
Zdaje sobie sprawę że będę musiała zapłacić, liczę się z tym, sprawa będzie właśnie m.in. o ustalenie kwoty, chciałam się tylko dowiedzieć

y@kor, Nie musisz mnie umoralniać. Wydaję mi się że wypadki zdarzają się każdemu, i tym z prawem jazdy i bez. A że to nie powinno się stać? Każdy popełnia błędy.

Dzięki za odpowiedzi
Zabawna jesteś.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 16:24   #3636
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Wypadek, jazda bez prawka-co mi grozi?

plus jeśli właściciel się wypiera karę za przywłaszczenie mienia
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 22:46   #3637
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Wypadek, jazda bez prawka-co mi grozi?

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
plus jeśli właściciel się wypiera karę za przywłaszczenie mienia
Czemu przywłaszczenie? Przywłaszczenie byłoby gdyby pożyczył jej to auto, a ona by nie oddała i je przetrzymywała.
Jak właściciel powie, że nie pożyczał to za kradzież.
I w sumie nie dziwie się mu, bo za dopuszczenie do kierowania osoby bez uprawnień też jakaś kara grozi(na pewno mandat, nie wiem czy coś więcej).

Ale to wszystko są tylko możliwe konsekwencje, sporo zależy od uznania sędziego, okoliczności itd.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-15, 23:38   #3638
Kasiasta89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 290
Dot.: Wypadek, jazda bez prawka-co mi grozi?

Fakt faktem dziewczyna zrobiła głupotę ale kto ich nie popełnia? na tyle, na ile zdążyłam poznać głupotę innych ludzi to szczerze dla mnie to naprawdę nie był szczyt głupoty, bo ludzie robią dużo gorsze rzeczy, czasami człowiek pod wpływem impulsu robi coś czego niestety potem żałuje Ja mam sąsiada, który nie mając jeszcze prawka ze względu na młody wiek jeździł bez niego (rodzice już mu autko kupili) tyle że jeździł, o zgrozo, pijany też go kiedyś bez prawka złapali to tatuś mu załatwił (czyt. zapłacił) i nie miał żadnych konsekwencji z tego powodu.

Ostatnio w radiu mówili że u mnie w mieście złapali kobitkę bez prawka, która jechała z mężem. Najlepsze było to że mąż był przekonany że żona ma prawko (skończyła kurs, oblała jeden egzamin po czym dalej już nie zdawała a mężowi powiedziała że zdała i tak jeździła) co najlepsze jeździła tak chyba 2 lata a złapali ją na zwykłej kontroli w akcji znicz
Kasiasta89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 07:23   #3639
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Wypadek, jazda bez prawka-co mi grozi?

"..Sprawca, który przywłaszcza sobie rzecz postępuje z nią tak, jakby był jej właścicielem..
Jeżeli wartość przywłaszczonej rzeczy nie przekracza 250 zł sprawca odpowiada za wykroczenie (art. 119 kw). Przywłaszczenie prawa majątkowego zawsze stanowi przestępstwo z art. 284 k.k., niezależnie od wartości prawa."
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 16:30   #3640
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wypadek, jazda bez prawka-co mi grozi?

Cytat:
Napisane przez jurekasd Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że za takie coś można dostać wyrok i to chyba do 3 lat więzienia
A niby na jakiej podstawie? Uszkodziła tylko mienie, nikt zdrowia ani życia nie stracił, więc jedyne co jest to jazda bez uprawnień.
Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Jak właściciel powie, że nie pożyczał to za kradzież.
Kradzież to to na pewno nie będzie - raz mojemu bratu ktoś ukradł świeżo kupiony samochód, okazało się że poprzedni właściciel miał dorobiony trzeci klucz i zrobił "żarcik". Oczywiście mój brat w końcu samochód odzyskał, ale policja powiedziała że nie może nic z tym zrobić, bo jak auto wróciło do właściciela to jest to tylko "użyczenie bez wiedzy właściciela".

Dodatkowo najważniejsze jest pytanie - kto miał dowód rejestracyjny? Bo wydaje mi się że to właśnie będzie rozpatrywał sąd, bo niewielu złodziei posiada dowód rejestracyjny samochodu który ukradł
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 23:45   #3641
merszja
Raczkowanie
 
Avatar merszja
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 443
Dot.: Wypadek, jazda bez prawka-co mi grozi?

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
A niby na jakiej podstawie? Uszkodziła tylko mienie, nikt zdrowia ani życia nie stracił, więc jedyne co jest to jazda bez uprawnień.


Kradzież to to na pewno nie będzie - raz mojemu bratu ktoś ukradł świeżo kupiony samochód, okazało się że poprzedni właściciel miał dorobiony trzeci klucz i zrobił "żarcik". Oczywiście mój brat w końcu samochód odzyskał, ale policja powiedziała że nie może nic z tym zrobić, bo jak auto wróciło do właściciela to jest to tylko "użyczenie bez wiedzy właściciela".

Dodatkowo najważniejsze jest pytanie - kto miał dowód rejestracyjny? Bo wydaje mi się że to właśnie będzie rozpatrywał sąd, bo niewielu złodziei posiada dowód rejestracyjny samochodu który ukradł
Dowód rejestracyjny miałam ja;p Chłopak od którego miałam klucze do auta dostał mandat 800 zł, może z tego względu że sam nie miał prawa jazdy o czym dowiedziałam się na komisariacie jeździł 3-4 lata, policja go zatrzymała 2 razy, ale tatuś wszystko załatwiał, aż w końcu go dorwali nie dalej niż miesiąc temu :p

Edytowane przez merszja
Czas edycji: 2012-11-17 o 23:49
merszja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-20, 14:45   #3642
olivien
Raczkowanie
 
Avatar olivien
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 442
GG do olivien
Dot.: Wypadek, jazda bez prawka-co mi grozi?

z tego co słyszałam od znajomych, to raczej nic ci nie grozi, może jakiś mandat no, a kwestie pieniędzy za autko to będziesz omawiała z chłopakiem, od którego pożyczyłaś samochód.. głowa do góry, będzie dobrze, każdy popełnia błędy daj znać po rozprawie
__________________
zapuszczam naturalki, ostatnie farbowanie 25.09.2013r
dbam o zdrowie i o włosy
olivien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 21:34   #3643
maagdao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 41
tabletki i pierwszy raz

Planuję z moim chłopakiem zacząć współżycie. Będzie to mój pierwszy partner seksualny. Ja stosuję tabletki, a mój chłopak nie chcę prezerwatyw. Czy będzie to bezpieczne przy pierwszym razie tylko stosowanie tabletek?
maagdao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 21:41   #3644
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: tabletki i pierwszy raz

1) Chłopak nie chce, bo nigdy ich nie używa? Bo osoba, która seksu nigdy nie uprawiała raczej nie będzie się wystrzegać środka, których chroni nie tylko przed ciążą, ale i chorobami różnego rodzaju! Na pewno ufasz mu na tyle, że możesz spokojnie uprawiać z nim seks bez prezerwatywy?
2) Jeśli bierzesz tabletki prawidłowo, jesteś zabezpieczona. Poza tym - od takich rzeczy to jest ulotka. Jak można brać coś, nie wiedząc do czego to coś służy?

PS. Czy chłopak zmusił Cię do łykania antykoncepcji hormonalnej, bo nie lubi prezerwatyw? Takie pytanie mi się nasunęło po Twoim poście.
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 22:00   #3645
maagdao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 41
Dot.: tabletki i pierwszy raz

Nie zmusił. Ja też będę jego pierwszą partnerką seksualną. Mieliśmy próbę przy zakładaniu prezerwatyw, ale nie wyszło nam i chyba się zraził.
maagdao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 22:01   #3646
Ingridelle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 33
Dot.: tabletki i pierwszy raz

Pytanie czy ty chcesz bez prezerwatywy czy wolisz ten pierwszy raz dla pewności z...?

Bezpieczeństwo tabletek jest opisane w ulotce tabletek antykoncepcyjnych, bezpieczeństwo prezerwatywy też

A poćwiczyć zakładanie można do skutku aż się uda, lekcja która przyda się na całe życie

Edytowane przez Ingridelle
Czas edycji: 2012-11-28 o 22:03
Ingridelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 22:47   #3647
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: tabletki i pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez maagdao Pokaż wiadomość
Nie zmusił. Ja też będę jego pierwszą partnerką seksualną. Mieliśmy próbę przy zakładaniu prezerwatyw, ale nie wyszło nam i chyba się zraził.
Maj gad. Rozwaliła mnie ta odpowiedź. Facet raz założył gumkę i od razu się do nich zraził. Bez komentarza. A jak nie będziesz mogła brać tabletek, to co wtedy? Przerywany?

Popieram post wyżej - jeśli będziesz się czuła spokojniej, użyjcie prezerwatyw.
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 10:44   #3648
coffee_candy
Raczkowanie
 
Avatar coffee_candy
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 458
Dot.: tabletki i pierwszy raz

Jeśli RAZEM podjęliście decyzję o tabletkach i po dłuższych rozmowach OBOJE tego chcecie, nie przejmuj się powyższą krytyką, bo to Wasz związek i wybierz tabletki.. Idź do gina, zapoznaj się z ulotką i tak, będziesz zabezpieczona przed ciążą (jeśli będziesz stosować tabsy poprawnie).

Jednak jeśli Ty wahasz się co do tabletek i wciąż myślisz o prezerwatywach, warto to jeszcze obgadać i faktycznie, jak ktoś wyżej napisał, nie zniechęcać się i nauczyć się je zakładać, bo to nauka na całe życie. Enjoy!
__________________
"So hit me with music!"

coffee_candy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 10:46   #3649
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: tabletki i pierwszy raz

Może najpierw czytaj ze zrozumieniem, zanim coś skomentujesz i wyzwiesz od krytyki. Dziewczyna napisała, że bierze już tabletki.
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-29, 10:51   #3650
Kwiatuszek133
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 217
Dot.: tabletki i pierwszy raz

Okej jak sie bierze tabletki to nie mam nic przeciwko, zeby kochac sie bez prezerwatywy. Ale boze xD Jakie to zalosne. To jest wasz pierwszy raz a on mowi, ze on nie chce z... Jak dla mnie pierwszy raz powinien wyjsc ze spontana ale zarazem z zaplanowania, czyli zabezpieczenie, nastroj... I jak dla mnie koles powinien miec gumke a nie wydziwiac :/ Przynajmniej na poczatku. Ja oczywiscie wole bez prezerwatywy ale te co uzywalam nie byly takie zle, ze gdybym miala to robic z strasznie bym to nazekala jak niektore dziewczyny sie tak z tym obnosza ze nie lubia prezerwatyw wiec ich w ogole nie uzwaja.
__________________
W życiu nie ma powrotów, czas przecież nigdy nie zawraca...
Kwiatuszek133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 11:02   #3651
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: tabletki i pierwszy raz

No właśnie, facet nie powinien narzucać Tobie formy antykoncepcji - ona powinna być ustalona wspólnie, nie pod naciskiem.
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 11:15   #3652
Kwiatuszek133
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 217
Dot.: tabletki i pierwszy raz

Jeszcze jakos mi przejdzie pierwszy raz bez gdy ponioslo gdy sie nie planowalo serio gdy sie nie umialo przestac. Ale tak mowic ofen ze chce bez? To fajnego masz chlopaka Widze bardzo sie toba interesuje Raczej tym by sobie tylko sprawic przyjemnosc
__________________
W życiu nie ma powrotów, czas przecież nigdy nie zawraca...
Kwiatuszek133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 14:18   #3653
Palpi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa/Wrocław
Wiadomości: 101
Dot.: tabletki i pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez Kwiatuszek133 Pokaż wiadomość
Jeszcze jakos mi przejdzie pierwszy raz bez gdy ponioslo gdy sie nie planowalo serio gdy sie nie umialo przestac. Ale tak mowic ofen ze chce bez? To fajnego masz chlopaka Widze bardzo sie toba interesuje Raczej tym by sobie tylko sprawic przyjemnosc
A ja nie rozumiem jak można uważać, że pierwszy raz bez zabezpieczenia można przeżyć bo miało się mega wielką chęć sobie ulżyć. Litości dziewczyno bo to co piszesz jest przerażające!

maagdao same tabletki będą wystarczającym zabezpieczeniem przed ciążą jeśli je poprawnie stosujesz (regularnie itd.). Pamiętaj jednak, że tabletki nie chronią przed chorobami wenerycznymi, a prezerwatywy zmniejszają ryzyko zarażenia się. Może porozmawiaj z partnerem na ten temat, ja rozumiem że mógł się zrazić do prezerwatyw, ale to nie znaczy, że nie możecie jeszcze "potrenować" ich użycie. Poza tym zawsze możecie się obydwoje zbadać na choroby przenoszone drogą płciową i mieć pewność, że niczym się od siebie nie zarazicie.
Palpi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 17:38   #3654
Kwiatuszek133
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 217
Dot.: tabletki i pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez Palpi Pokaż wiadomość
A ja nie rozumiem jak można uważać, że pierwszy raz bez zabezpieczenia można przeżyć bo miało się mega wielką chęć sobie ulżyć. Litości dziewczyno bo to co piszesz jest przerażające!

maagdao same tabletki będą wystarczającym zabezpieczeniem przed ciążą jeśli je poprawnie stosujesz (regularnie itd.). Pamiętaj jednak, że tabletki nie chronią przed chorobami wenerycznymi, a prezerwatywy zmniejszają ryzyko zarażenia się. Może porozmawiaj z partnerem na ten temat, ja rozumiem że mógł się zrazić do prezerwatyw, ale to nie znaczy, że nie możecie jeszcze "potrenować" ich użycie. Poza tym zawsze możecie się obydwoje zbadać na choroby przenoszone drogą płciową i mieć pewność, że niczym się od siebie nie zarazicie.

Nie, nie mowie, ze mozna i to nic zlego. Ale rozne rzeczy sie zdazaja. Ja swoj pierwszy raz mialam z tabletkami i uwazam, ze jest to wystarczajace jednak chlopak sam powinien powiedziec, ze chce z prezerwatywa a nie mowic ze nie chce :/
__________________
W życiu nie ma powrotów, czas przecież nigdy nie zawraca...
Kwiatuszek133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 19:31   #3655
maagdao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 41
Tabletki

Hej Mam takie głupie pytanie? Czy popijacie tabletki wodą? Bo podobno w ulotkach jest napisane, że nie powinno się popijać.
maagdao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 19:41   #3656
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Tabletki

Cytat:
Napisane przez maagdao Pokaż wiadomość
Hej Mam takie głupie pytanie? Czy popijacie tabletki wodą? Bo podobno w ulotkach jest napisane, że nie powinno się popijać.
podobno... tym słowem zaczyna się mnóstwo tabletkowych mitów
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 19:48   #3657
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Tabletki

Zaraz się popłaczę.
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 20:12   #3658
Osobliwy
Przyczajenie
 
Avatar Osobliwy
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: \
Wiadomości: 26
Dot.: tabletki i pierwszy raz

Hm.. czytając posty wnioskuję, że chłopak troszkę nieogarnięty ale cóż, nie o tym jest temat Myślę, że to będzie bezpieczne, jednak z prezerwatywą zawsze masz tę dodatkową pewność Oczywiście jeśli bardzo nie chce ( co mnie bardzo dziwi ) to go nie nakłaniaj, tylko pamiętaj o regularnym braniu tabletek i powinno się obejść bez kłopotów, powodzenia
__________________
Osobliwy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 21:03   #3659
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Tabletki

Cytat:
Napisane przez maagdao Pokaż wiadomość
Hej Mam takie głupie pytanie? Czy popijacie tabletki wodą? Bo podobno w ulotkach jest napisane, że nie powinno się popijać.
Jest napisane, że powinno się popijać wodą.

Choć ja osobiście zapijałam już chyba wszystkim, oprócz kawy, bo tej akurat nie piję.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 23:31   #3660
Ingridelle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 33
Dot.: tabletki i pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez Serenely Pokaż wiadomość
No właśnie, facet nie powinien narzucać Tobie formy antykoncepcji - ona powinna być ustalona wspólnie, nie pod naciskiem.
E tam, nie zgadzam się.
Koniec końców - to kobieta zachodzi w ciążę.
A w najgorszym przypadku to ona samotnie wychowuje dziecko.
Toteż uważam, że kwestia wyboru zabezpieczenia powinna spoczywać na kobiecie, zgodnie z możliwościami partnera.
Możliwościami określam np. uczulenie na lateks, czy środki będące wewnątrz prezerwatyw a nie to czy umie się ubrać na wielkie wejście

A z tymi lekarzami i badaniami na choroby weneryczne...
Trochę chory świat niektórzy chcą nam tu stworzyć.
Choć z drugiej strony... Facet ZAWSZE powinien się zapytać czy cię w kroku nie swędzi aby nie dostać grzybicy jamy ustnej przez seks oralny czy oblizanie paluszka
Według statystyk mamy epidemie grzybic pochwy
Ingridelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-27 19:47:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:50.