Wklejajcie swoje fotki-oceniamy na ile lat wyglądamy. Cz. II - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-16, 14:04   #1171
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
A mi się ten nosek podoba i myślę, że pełne oprawki+ czerwień na ustach i byłabyś nie do poznania.
Zgadzam się
Styl ubierania zdecydowanie poprawiłaś na duży plus i bardzo Ci z tym do twarzy Zrobiłabym coś z tą grzywką , jak już mówiłam poprzednio, bo moim zdaniem lepiej by było albo się jej pozbyć, albo ściąć ją np na ukos, dodała troszkę mocniejszy makijaż(odrobinkę, nie jakiś tam wieczorowy, ale na zdjęciach w ogóle nie wiem,czy takowy masz)i będzie naprawdę super

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2013-09-16 o 14:05
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 18:37   #1172
201703160940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 900
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Dobrze Ci w spódnicach maxi, tylko te wystające ramiączka psują efekt.
Pozbądź się grzywki i będzie ok!
201703160940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 20:44   #1173
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Ojej jaka ty ładna jesteś! Grzywkę zapuść, rozpuszczaj częściej włosy, delikatna szminka, tusz do rzęs, eyeliner i zobaczysz jak kompleksy cię opuszczą
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 20:51   #1174
niceness
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 204
Dot.: Na ile lat wyglądam?

27?
niceness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 21:12   #1175
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
popieram ręcami i nogami- swój wiek w wyglądzie szarej myszki
Dokładnie, wyglądasz myszkowato i mało ciekawie. Już nawet nie chodzi o fryzurę bo ta jest ok, brak makijażu tez obleci, ale ciuchy masz jak 10-letni chłopiec. Sugeruje to albo totalne zaniedbanie, albo coś ala "o popatrzcie jak młodo wyglądam". Jeżeli zmienisz ciuchy na normalne tzn np jeansy + koszulkę, baleriny i fajne dodatki to spokojnie będziesz wyglądała na swój wiek. Uważam Twój obecny wygląd za bardzo nieatrakcyjny...

Edit. Doczytałam watek do końca i zobaczyłam nowsze zdjęcia - jest lepiej.
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa

Edytowane przez verda
Czas edycji: 2013-09-16 o 21:19
verda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 19:01   #1176
litera01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 76
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Ojej jaka t dlatwgoy ładna jesteś! Grzywkę zapuść, rozpuszczaj częściej włosy, delikatna szminka, tusz do rzęs, eyeliner i zobaczysz jak kompleksy cię opuszczą
Dziękuję (chyba dlatego, że tak trzeba). Nie uznaję komplementów (o ile to można traktować jako komplement), uważam, że na nie nie zasługuję, ale to tylko moje zdanie.
litera01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 20:31   #1177
Apelly
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 392
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Autorko, rzeczywiście wyglądasz bardzo młodo. Natomiast nowsze zdjęcia zdecydowanie lepsze. Ale i tak nie dalabym Ci więcej niż 18/19 lat. Ale myślę, że to żadna zbrodnia. Popracuj jeszcze nad stylem ubrań, a będzie naprawdę dobrze. I kompletnie nie mogę się zgodzić z tym, że wyglądasz na szarą mysz. Moim zdaniem Twoja uroda jest całkiem ciekawa


Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Jezu kolejna co w Holandii znalazła błogi raj
A Ty kolejna zazdrosna?
Apelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-18, 10:33   #1178
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Ja bym spróbowała jeszcze trochę zapuścić grzywkę i wycieniować na bok
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 10:50   #1179
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez litera01 Pokaż wiadomość
Słyszałam opinie innych, że wyglądam na 11/12 lat, jeszcze inni dawali mi 16-17, drudzy nie więcej niż 20. Chciałabym znać Waszą opnie. Ile mi dajecie lat?

PS. Wiem, że wyglądam młodo i możecie nie wierzyć, ale mam 22 lata, w grudniu skończę 23.
11

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Ojej jaka ty ładna jesteś! Grzywkę zapuść, rozpuszczaj częściej włosy, delikatna szminka, tusz do rzęs, eyeliner i zobaczysz jak kompleksy cię opuszczą
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 20:01   #1180
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez litera01 Pokaż wiadomość
Dziękuję (chyba dlatego, że tak trzeba). Nie uznaję komplementów (o ile to można traktować jako komplement), uważam, że na nie nie zasługuję, ale to tylko moje zdanie.
Nawet jeśli nie uznajesz komplementów, to wystarczy w takiej sytuacji podziękować. Dopiski są niegrzeczne.
Szkodzisz sobie taką postawą, każdy zasługuje na miłe słowo i jeśli ktoś Ci je pisze, to najpewniej tak myśli.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 20:08   #1181
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Autorko, jestes ladna, zgrabna dziewczyna i sliczny masz ten nosek - zazdroszcze, lubie takie noski.
Poszukaj swojego stylu, swoich kolorow, wyjdzi z tej szaro-burowatosci i od razu bedzie lepiej A wygladac mlodziej to w zasadzie tylko plus Moze zaluz watek na metamorfozach, tam dostaniesz wiecej konkretnych porad.
__________________
(\__/)
{ ^y^}
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-18, 23:04   #1182
litera01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 76
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Nawet jeśli nie uznajesz komplementów, to wystarczy w takiej sytuacji podziękować. Dopiski są niegrzeczne.
Szkodzisz sobie taką postawą, każdy zasługuje na miłe słowo i jeśli ktoś Ci je pisze, to najpewniej tak myśli.
Wiem, nie powinnam tak pisać. Dziękuję

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Autorko, jestes ladna, zgrabna dziewczyna i sliczny masz ten nosek - zazdroszcze, lubie takie noski.
Poszukaj swojego stylu, swoich kolorow, wyjdzi z tej szaro-burowatosci i od razu bedzie lepiej A wygladac mlodziej to w zasadzie tylko plus Moze zaluz watek na metamorfozach, tam dostaniesz wiecej konkretnych porad.
Dziękuję
litera01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 05:35   #1183
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez litera01 Pokaż wiadomość
Wiem, nie powinnam tak pisać. Dziękuję
[...]
Wiesz, siedzimy w internetach, nikt nas nie zna, więc myślę, że jesteśmy szczere w stosunku do Ciebie. Jesli któraś z nas pisze, że jesteś ładna, to najpewniej tak myśli Mi się Twoja uroda podoba i chciałabym zobaczyć Cię kiedyś z małej czarnej, z czerwonymi ustami, na szpilkach. Myślę, że byłoby Ci w tym dobrze. I myślę, że przydałoby Ci się trochę pewności siebie, bo jesteś fajną dziewczyną. To, jak przeżyjesz swoje życie zależy tylko od Ciebie, powinnaś rozpieszczać samą siebie jak nikt inny. I myśleć sobie wyłącznie dobrze, żeby czuć się ze sobą jak najlepiej
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 18:13   #1184
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez verda Pokaż wiadomość
Jeżeli zmienisz ciuchy na normalne tzn np jeansy + koszulkę, baleriny i fajne dodatki to spokojnie będziesz wyglądała na swój wiek. Uważam Twój obecny wygląd za bardzo nieatrakcyjny...
jeansy, koszulka, baleriny - to sprawia że wygląda sie dojrzalej ?

Serio, ja to zakładam jak chcę wyglądac, młodziej i swobodniej i odjąc sobie lat

podobnie grzywka - u wielu osób odejmuje lat.

Jesli zalezy Ci na powazniejszym wyglądzie to na pewno mozna pojsc w bardziej formalny, elegancki strój - nie jakis sztywny, ale kobiecy, nowoczesny. Zalezy to oczywiscie od tego co robisz na co dzień.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dress-trends-2012-ladies-office-wear.jpg (69,1 KB, 54 załadowań)
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 20:08   #1185
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
jeansy, koszulka, baleriny - to sprawia że wygląda sie dojrzalej ?

Serio, ja to zakładam jak chcę wyglądac, młodziej i swobodniej i odjąc sobie lat

podobnie grzywka - u wielu osób odejmuje lat.

Jesli zalezy Ci na powazniejszym wyglądzie to na pewno mozna pojsc w bardziej formalny, elegancki strój - nie jakis sztywny, ale kobiecy, nowoczesny. Zalezy to oczywiscie od tego co robisz na co dzień.
Taki styl sprawi, że Autorka będzie wyglądać dojrzalej w porównaniu do jej wcześniejszego ubioru.

W wieku 23 lat w życiu nie założyłabym sukienek, które zaproponowałaś, za wyjątkiem jakiejś ważnej uroczystości. Większość tych sukienek to klasyczny dress code, który noszę obecnie w zestawieniu z dopasowanym żakietem / rozpinanym sweterkiem - jako 31 latka w kancelarii adwokackiej.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 21:01   #1186
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
jeansy, koszulka, baleriny - to sprawia że wygląda sie dojrzalej ?

Serio, ja to zakładam jak chcę wyglądac, młodziej i swobodniej i odjąc sobie lat

podobnie grzywka - u wielu osób odejmuje lat.

Jesli zalezy Ci na powazniejszym wyglądzie to na pewno mozna pojsc w bardziej formalny, elegancki strój - nie jakis sztywny, ale kobiecy, nowoczesny. Zalezy to oczywiscie od tego co robisz na co dzień.
Na pewno bardziej kobieco To wpłynie że nie bedzie wygladała dziecinnie. Dopasowana ładna bluzka nie z myszką miki, ale kobieca... Od razu by było lepiej wg mnie Zamiast luznej bluzy, jakis sweterek... (Zalezy w czym autorka czułaby się tez dobrze. )
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 06:22   #1187
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość

W wieku 23 lat w życiu nie założyłabym sukienek, które zaproponowałaś, za wyjątkiem jakiejś ważnej uroczystości. Większość tych sukienek to klasyczny dress code, który noszę obecnie w zestawieniu z dopasowanym żakietem / rozpinanym sweterkiem - jako 31 latka w kancelarii adwokackiej.
Klasycznie i elegancko można naprawdę ubierać się w każdym wieku
Na modowym jest nawet cały wątek o klasycznej elegancji, kiedys sledzilam, pozniej za duzo jest w nim 'plotkowania', ale pierwsza czesc obfituje w zdjecia:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=606769

Akurat reakcja kogoś ze swiata prawa mnie dziwi wydaje mi sie ze to srodowisko, które bardzo lubi formalny ( w znaczeniu pozytywnym) strój. Ze studiów pamiętam, ze wchodząc na wydział prawa mozna bylo zauważyć 2 aspekty

1. Buchający dym tytoniowy (tłumaczylam sobie to poziomem stresu na studiach)

2. wszyscy studenci, począwszy od 1 roku byli ubrani w garnitury (!) , garsonki lub eleganckie sukienki.

Osoba, ktora przychodzila na wydzial w jeansach wzbudzala zainteresowanie
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 07:48   #1188
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Na ile lat wyglądam?

no ale nie każdy się w tym czuje dobrze i komfortowo ja na przykład od razu mam wrażenie wbijania się w "mundurek", coś mnie uwiera, buty niewygodne...póki co też zostawiam takie stroje na specjalne okazje.

jest jeszcze coś pośrodku - baleriny, dopasowane dżinsy, koszulka, żakiet albo spódniczka, jakaś bluzka i sweterek.

autorko, na ostatnich zdjęciach wyglądasz już naprawdę ok i na pewno nie dałabym Ci 13 lat pokombinuj jeszcze z doborem ubrań, ale to i tak spory postęp.
__________________
How I choose to feel is how I am.


Edytowane przez kasiencja
Czas edycji: 2013-09-20 o 07:49
kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 08:33   #1189
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
Klasycznie i elegancko można naprawdę ubierać się w każdym wieku
Na modowym jest nawet cały wątek o klasycznej elegancji, kiedys sledzilam, pozniej za duzo jest w nim 'plotkowania', ale pierwsza czesc obfituje w zdjecia:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=606769

Akurat reakcja kogoś ze swiata prawa mnie dziwi wydaje mi sie ze to srodowisko, które bardzo lubi formalny ( w znaczeniu pozytywnym) strój. Ze studiów pamiętam, ze wchodząc na wydział prawa mozna bylo zauważyć 2 aspekty

1. Buchający dym tytoniowy (tłumaczylam sobie to poziomem stresu na studiach)

2. wszyscy studenci, począwszy od 1 roku byli ubrani w garnitury (!) , garsonki lub eleganckie sukienki.

Osoba, ktora przychodzila na wydzial w jeansach wzbudzala zainteresowanie
Załączone przez Ciebie propozycje zrobią z 23-latki "starą maleńką".

Dziewczyna jest młodziutka, ma świetną figurę, powinna pokazywać zgrabne nogi, podkreślać swój dziewczęcy urok, a nie wbijać się w strój odpowiedni dla pani z biura. Na takie stylizacje przyjdzie pora.

Toż nawet preferująca klasykę 40-letnia Kożuchowska znacznie bardziej odsłania nogi, niż modelki w tych sukienkach.

A co do osobistego przytyku..
Kończyłam studia dzienne parę lat temu i owszem zdarzały się osobniki w gajerach, czy garsonkach, ale na pewno nie był to ogół, czy "wszyscy" jak napisałaś. Przekonanie o studentach prawa paradujących na sztywno uważam za kolejną urban legend.
Buchającego dymu nie kojarzę, a nigdy nie paliłam i zawsze mi to przeszkadzało, aczkolwiek nie zamierzam się kłócić.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-20, 08:48   #1190
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Na ile lat wyglądam?

strój klasyczny i elegancki utozsamiacie ze sztywnoscia lub nudą lub babcia klocią, a ja z kobiecością i pieknym wygladem

mozna go nie lubic lub nie czuc sie z tym najlepiej - ale to raczej główna bohaterka musi stwierdzic - dla niej była ta rada

poza tym wiele osób w wieku 23 lat juz pracuje...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg q7.jpg (35,1 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg q11.jpg (25,9 KB, 56 załadowań)
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.




Edytowane przez dezire
Czas edycji: 2013-09-20 o 08:53
dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 08:56   #1191
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
strój klasyczny i elegancki utozsamiacie ze sztywnoscia lub nudą lub babcia klocią, a ja z kobiecością i pieknym wygladem

mozna go nie lubic lub nie czuc sie z tym najlepiej - ale to raczej główna bohaterka musi stwierdzic - dla niej była ta rada
A moim zdaniem nie bez przyczyny na zdjęciach są 40-letnia Cielecka i 30-letnia Socha.

Autorka nie pracuje, a na pewno nie w miejscu, które wymagało by oficjalnego stroju, biorąc pod uwagę, że jeszcze do niedawna nosiła się jak 13-latka.

Jak znajdę czas, to wkleję swoje propozycje dziewczęcego stylu.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 09:15   #1192
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez litera01 Pokaż wiadomość
Słyszałam opinie innych, że wyglądam na 11/12 lat, jeszcze inni dawali mi 16-17, drudzy nie więcej niż 20. Chciałabym znać Waszą opnie. Ile mi dajecie lat?

PS. Wiem, że wyglądam młodo i możecie nie wierzyć, ale mam 22 lata, w grudniu skończę 23.
Jesteś śliczna! I mówię to absolutnie szczerze Zwłaszcza na ostatnim zdjęciu - wydaje mi się, że nie masz makijażu, a masz naprawdę cudowną urodę. Fakt jednak, że nie wyglądasz na swój wiek. Kwestia tego, żebyś jakoś powoli znalazła swój styl. Następne zdjęcia, które wstawiłaś, są bardzo fajne - a to w sukience to w ogóle Jesteś bardzo zgrabna i dobrze, że wreszcie to pokazujesz. Zestaw spodnie + balerinki + sweterek już zmienił Twój wygląd na plus. Eksperymentuj z bardziej kobiecymi ubraniami, ale tak, żebyś nadal czuła się sobą - ubrana, a nie przebrana Trzymam kciuki, bo wszystko idzie w dobrym kierunku!

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
strój klasyczny i elegancki utozsamiacie ze sztywnoscia lub nudą lub babcia klocią, a ja z kobiecością i pieknym wygladem

mozna go nie lubic lub nie czuc sie z tym najlepiej - ale to raczej główna bohaterka musi stwierdzic - dla niej była ta rada

poza tym wiele osób w wieku 23 lat juz pracuje...
Zgadzam się z Wizażanką powyżej - nie bez powodu na zdjęciach są kobiety po 30-stce Jasne, że elegancja to nie tylko mała czarna i żakiet, ale nie każda młoda dziewczyna ma ochotę (i możliwość) ubierać się tak na co dzień - niektóre dojeżdżają do pracy/szkoły na rowerze, niektóre nie mają pieniędzy na totalną zmianę garderoby lub czułyby się źle w takim wydaniu. Ja np. lubię elegancję, koszule i spódnice/sukienki noszę na co dzień (też mam 23 lata), ale jednak większość moich koleżanek ubiera spodnie i sweterki. Większość 23-latek jednak nadal preferuje swobodny styl niż elegancki.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 09:16   #1193
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość

poza tym wiele osób w wieku 23 lat juz pracuje...
z czego ponad połowa w sklepach z ciuchami i budkach z kebabami
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 09:19   #1194
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
z czego ponad połowa w sklepach z ciuchami i budkach z kebabami
No coś Ty, wszyscy na pewno już w korporacjach z dress codem W mojej pracy dress code to była koszulka z logiem kina, więc nie wypowiem się o ubiorze do pracy
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 09:20   #1195
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość



Zgadzam się z Wizażanką powyżej - nie bez powodu na zdjęciach są kobiety po 30-stce Jasne, że elegancja to nie tylko mała czarna i żakiet, ale nie każda młoda dziewczyna ma ochotę (i możliwość) ubierać się tak na co dzień - niektóre dojeżdżają do pracy/szkoły na rowerze, niektóre nie mają pieniędzy na totalną zmianę garderoby lub czułyby się źle w takim wydaniu. Ja np. lubię elegancję, koszule i spódnice/sukienki noszę na co dzień (też mam 23 lata), ale jednak większość moich koleżanek ubiera spodnie i sweterki. Większość 23-latek jednak nadal preferuje swobodny styl niż elegancki.
dlaczego wkleiłam link do watku powyzej gdzie mlodsze dziewczyny pokazuja swietne przyklady tego stylu. Socha Cielecka sa starsze, ale tez stanowia jakby inspirację - tu raczej chodzi o styl niz wiek.

Przyczepilam sie do tego stylu, bo w kwestii 'dodania' sobie powagi warto przejsc na klasykę - kwestia piniedzy nie ma tu nic do tego: tak czy siak trzeba kupic sobie spodnie czy kurtke - wszystko zaczyna sie od decyzji jaką.
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 09:27   #1196
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
Przyczepilam sie do tego stylu, bo w kwestii 'dodania' sobie powagi warto przejsc na klasykę - kwestia piniedzy nie ma tu nic do tego: tak czy siak trzeba kupic sobie spodnie czy kurtke - wszystko zaczyna sie od decyzji jaką.
No widzisz, a ja uważam, że młoda dziewczyna wcale nie musi dodawać sobie powagi - wręcz przeciwnie, powinna zachować dziewczęcość, jeśli tak woli Jasne, że dobrze, jak założy coś, w czym wygląda na 20 lat a nie na 12 - ale zwykła sukienka czy nawet jasne rurki, sweterek i baletki już są dla mnie takim ubiorem. Nie widzę sensu proponowania dziewczynie, która dopiero co nosiła sportowe koszulki, garsonek i bardzo eleganckich zestawów. Jak dla mnie nawet, jeśli autorka wygląda nie na 23, a na 20 lat, to wcale nie ma w tym nic złego, bo ma fajną, delikatną urodę.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 09:35   #1197
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
No coś Ty, wszyscy na pewno już w korporacjach z dress codem W mojej pracy dress code to była koszulka z logiem kina, więc nie wypowiem się o ubiorze do pracy
właśnie

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
dlaczego wkleiłam link do watku powyzej gdzie mlodsze dziewczyny pokazuja swietne przyklady tego stylu. Socha Cielecka sa starsze, ale tez stanowia jakby inspirację - tu raczej chodzi o styl niz wiek.

Przyczepilam sie do tego stylu, bo w kwestii 'dodania' sobie powagi warto przejsc na klasykę - kwestia piniedzy nie ma tu nic do tego: tak czy siak trzeba kupic sobie spodnie czy kurtke - wszystko zaczyna sie od decyzji jaką.
dziewczyna ma 23 lata, ze zdjęć widzimy, że w kwiestiach modowych dopiero raczkuje, więc nie wbijałabym jej od razu w eleganckie sukienki i garsonki, bo może wyjść z tego stara malutka można mieć styl luźniejszy, ale dodatkowo podkreślający to, co trzeba.

Moje przykłady zestawów dla 23-latki

http://photos.posh24.com/p/913221/z/...nzas_style.jpg
http://photos.posh24.com/p/913217/l/...nzas_style.jpg
http://i2.pinger.pl/pgr154/cf998e6a0...5a/kenzas1.jpg
http://photos.posh24.com/p/1136501/z...asogon_gra.jpg
http://i.pinger.pl/pgr346/aaa58a2100...33/Kenza3a.jpg
http://stylio.pl/moja-szafa/kenza-470986.jpg
http://i.pinger.pl/pgr336/4b11a19700...13701-n600.jpg
https://lh6.googleusercontent.com/-I...2521660146.jpg
http://data.whicdn.com/images/540941...jpg?1291919537
http://photos.posh24.com/p/1085535/z...za_zouiten.jpg
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2013-09-20 o 09:36
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 09:41   #1198
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
No widzisz, a ja uważam, że młoda dziewczyna wcale nie musi dodawać sobie powagi - wręcz przeciwnie, powinna zachować dziewczęcość, jeśli tak woli Jasne, że dobrze, jak założy coś, w czym wygląda na 20 lat a nie na 12 - ale zwykła sukienka czy nawet jasne rurki, sweterek i baletki już są dla mnie takim ubiorem. Nie widzę sensu proponowania dziewczynie, która dopiero co nosiła sportowe koszulki, garsonek i bardzo eleganckich zestawów. Jak dla mnie nawet, jeśli autorka wygląda nie na 23, a na 20 lat, to wcale nie ma w tym nic złego, bo ma fajną, delikatną urodę.

nie mówię o każdej dziewczynie, że ma sobie dodawac powagi - ale to jest rada dla bardzo konkretnej osoby, która w balerinkach dzinsach i koszulce nadal wygląda bardzo młodziutko.
Jesli faktycznie chce wyglądać powazniej - moze niekoniecznie

To czasami bardzo sie przydaje - nie wszyscy chca byc zawsze traktowani na mlodsi niz są.

Nie proponuje garsonek - ale zalozenie bialej eleganckiej koszuli chocby do dzinsów od razu zmienia człowieka

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość

Moje przykłady zestawów dla 23-latki

http://photos.posh24.com/p/913221/z/...nzas_style.jpg

dla mnie to idealny zestaw dla nastolatki, a nie dla młodej kobiety

Ale teraz taka moda, że dobrze jesli kazdy wyglada na nastolatka
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.




Edytowane przez dezire
Czas edycji: 2013-09-20 o 09:44
dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 09:45   #1199
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
dla mnie to idealne zestawy dla nastolatki, a nie dla młodej kobiety
A dla mnie to bardzo fajne zestawy dla dziewczyny - a dla mnie 23-latka to nadal dziewczyna, która może założyć dżinsową kurtkę i rurki i wygląda w tym fajnie. Nie wszystkie 20-sto i 20-kilkulatki chcą nosić koszule i dopasowane spódnice
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 09:51   #1200
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
nie mówię o każdej dziewczynie, że ma sobie dodawac powagi - ale to jest rada dla bardzo konkretnej osoby, która w balerinkach dzinsach i koszulce nadal wygląda bardzo młodziutko.
Jesli faktycznie chce wyglądać powazniej - moze niekoniecznie

To czasami bardzo sie przydaje - nie wszyscy chca byc zawsze traktowani na mlodsi niz są.

Nie proponuje garsonek - ale zalozenie bialej eleganckiej koszuli chocby do dzinsów od razu zmienia człowieka

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------




dla mnie to idealny zestaw dla nastolatki, a nie dla młodej kobiety

Ale teraz taka moda, że dobrze jesli kazdy wyglada na nastolatka
no dobra, na zdjęciu widzimy zwykłe jeansy, białą bawełnianą podkoszulkę i jeansową katanę. Serio taki zestaw nie przystoi 20latce? na chodzenie w eleganckich ciuchach będzie miała całe życie, nie rozumiem, dlaczego 20tka nie może zaszaleć.


zaraz znajdę Jessicę Albę albo Megan Fox w trampkach, no ale starszym kobietom to nie przystoi :P
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-02 12:31:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:56.