Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy. - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-16, 14:29   #2671
kletrus
Przyczajenie
 
Avatar kletrus
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 6
Dot.: Przedłużanie, zagęszczanie włosów, włosami na spinki.

?
kletrus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 16:51   #2672
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
A więc... Sa to włosy Clip In kolor #1B długość 60cm włosy europejskie pytacie o długość moich przed założeniem? Asiulka, wklejałaś kiedyś też zdjęcia swoich przed założeniem, moje są identycznej długości. Jeżeli chodzi o cenę... jak na niecałe 300 zł myślę że było warto
a co ty opowiadasz??? takiej dł jak moje? czyli nawet ni do łopatek , hmmm lepiej u ciebie wygladaja niż u mnie
ale są dłuższe od moich, twoje tak po tyłek widze
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 12:15   #2673
Haarfee
Przyczajenie
 
Avatar Haarfee
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bonn-Köln
Wiadomości: 1
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Witam serdecznie,

mam pytanie do was, czy ktoras z was uzywala wlosy firmy kegel? czy mogly byscie mi pomoc napisac jakie one sa gatunkowo.

z gory bardzo dziekuje za odpowiedz

serdecznie pozdrawiam
Haarfee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 17:18   #2674
ruda228
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 126
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

aGrAwA_26 - czy to są te włosy ? ;>
http://dobrewlosy.pl/product_info.ph...379f3138ff9d66

Twoje zdjęcia, są fenomenalne! To jest tylko 100 gram ? : O
Wyglądają na o wiele gęstsze!
ruda228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 18:24   #2675
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ruda228 Pokaż wiadomość
aGrAwA_26 - czy to są te włosy ? ;>
http://dobrewlosy.pl/product_info.ph...379f3138ff9d66

Twoje zdjęcia, są fenomenalne! To jest tylko 100 gram ? : O
Wyglądają na o wiele gęstsze!
tez mam te wloski, po przerobieniu na pasemka wcale nie wychodzi tego znowu tak duzo, napewno wiecej niz na allegro gotowe pasemka.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 20:27   #2676
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
tez mam te wloski, po przerobieniu na pasemka wcale nie wychodzi tego znowu tak duzo, napewno wiecej niz na allegro gotowe pasemka.
więcej??
ja mam z all 150g gotowych clipów

teraz musze zainwestować w falowane włosy, bo moim włosom coś odbiło i się zaczęły kręcić
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 21:14   #2677
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
więcej??
ja mam z all 150g gotowych clipów

teraz musze zainwestować w falowane włosy, bo moim włosom coś odbiło i się zaczęły kręcić
odejmij wage spinek, kore waza dosyc dosyc ... chyba ze dalas 400 zł za czysty wlos 150 gram w clipach to chyle czoła
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-21, 21:27   #2678
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

witam, mogłybyście podać mi nazwy sprzedawców na allegro, u których kupujecie włosy na clipach, którzy was nie oszukali? zależy mi aby kupić włosy w pełni naturalne, dobrej jakości.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 14:35   #2679
Cczarnula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 9
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Jezeli nie wiecie jaki kolor wloskow kupic to w tym filmiku dziewczyna dokladnie do kamery pokazuje kazdy odcien wlosow moze komus sie przyda

http://www.youtube.com/watch?v=R52y8...feature=relmfu
Cczarnula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 23:14   #2680
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

witam, tak jak obiecałam wklejam fotki swoich cameronów po 2 ms użytkowania. Sa bardziej puszyste niż na początki i nie są już tak "lejące". Fotka robiona dzis/ dodam ze włoski zakładam bardzo często, jednaj nie codziennie/ gdy upinam włosy i nie widać czy mam krótkie to nie przypinam taśm/, zresztą oceńcie same
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 23:24   #2681
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

p.s wogóle nie prostowałam, więc efekt jak widać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05143 (1111 x 2296).jpg (73,3 KB, 169 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05144 (1165 x 1961).jpg (70,1 KB, 179 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05148 (1528 x 2296).jpg (78,2 KB, 147 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05149 (1528 x 2296).jpg (66,3 KB, 143 załadowań)
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-23, 00:13   #2682
MADZIA2609
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

witajcie kochane
Gdybyś cie miały do wyboru mikroringi i keratynę co byście wybrały ??dodam że mam blond włosy gęste w miare i zdrowe nie bardzo zniszczone a sztuczne chciałabym na jakieś 5-6 mies. podpowiedzcie błagam
MADZIA2609 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 11:56   #2683
laadym
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Witam

Kiedyś miałam podobny dylemat, przedłużałam włosy wszystkimi dostępnymi metodami i zdecydowanie najbardziej polecam metodę microringów (sama obecnie ją noszę) i choć ukończyłam kursy przedłużania i zagęszczania włosów wszystkimi dostępnymi metodami najczęściej polecam ją klientką - przede wszystkim dlatego, ponieważ jest całkowicie nieinwazyjna. Ma one oczywiście swoje plusy i minusy, jak każda z dostępnych opcji, dlatego sprawą indywidualna jest na co się zdecydujemy, co wybieramy kosztem czego. Kilka słów o metodzie microringów : polega na łączniu naszych włosów z pasmami doczepianymi za pomocą aluminiowo-miedzianych obrączek wypełnionych sylikonem w środku (lub gwintowanych ale tych nie używam ze względu na mniejszą trwałość) dopasowanych kolorem do naszych włosów. Przede wszystkim przy wybraniu tej opcji włosy nie są narażone ani na wysoką temperaturę ani na działanie środków chemicznych. W dodatku możemy z niej korzystać przez 3,7, a nawet 10 lat. Wiele osób wypowiada się o niej źle-jak zresztą o każdej metodzie ale jest to z pewnością przyczyną nieprofesjonalnego założenia, złych materiałów - zła jakość włosów niedobranych strukturą do naszych, zbyt grube pasma, które obciążają włosy, bądź zbyt cienkie, które powodują, że na głowę musi zostać przeznaczona nienaturalna ilość ringów, ringi z gwintem zamiast sylikonu, czy ringi słabej jakości etc, bądź niedbania o włosy. Po profesjonalnie wykonanej usłudze pasemka NIE MAJĄ PRAWA odpadać, może się tak dziać dopiero po 2,5 mies gdy włosy wymagają ponownego podciągnięcia i w ten sposób się tego domagają, dotykanie, a nawet szarpanie nie ma na to wpływu, choć oczywiście trzeba przestrzegać pewnych zasad pielęgnacji (ale nie o tym tutaj rozmiawiamy ). Co więcej, BEZ WZGLĘDU NA TO CZY MAMY PRZEDŁUŻONE WŁOSY CZY TEŻ NIE, NIE UNIKNIEMY NATURALNEGO PROCESU ICH WYPADANIA. Codziennie każdemu człowiekowi wypada ok 100 pasm, podczas gdy przedłużamy swoje włosy i podciągamy je po ok 2-3 mies, co wymaga ich zdjęcia, uwalniamy wszystkie nasze naturalne włosy, które i tak zgubilibyśmy w przeciągu miesięcy - TWORZY TO MYLNE WRAŻENIE, IŻ ZGUBILIŚMY ICH NIENATURALNĄ ILOŚĆ. Reasumując jeżeli stylistka dobierze nam odpowiedni rodzaj i wagę poszczególnych pasm, będzie korzystała z materiałów z najwyższej półki, a także posiadała odpowiednie kwalifikację metoda microringów nie ma prawa wpłynąć negatywnie na stan naszych włosów, wręcz przeciwnie - mówię o własnym przykładzie. Moje naturalne włosy zawsze były bardzo cienkie, słabe, nie mogłam ich zapuścić, ani zrobić ładnej fryzury, codziennie rano poświęcałam im wiele czasu katując je suszarką, prostownicą etc. Po przedłużeniu moje włosy tak pięknie się układały, że nie musiałam ich już codziennie myć, ani układać, wystarczyło 5 minut, by upiąć wysoką kitkę, po nocy w warkoczu wystarczyło zaś go rozpuścić by stworzyć efekt loków - dzięki temu przestałam tak bardzo katować moje włosy, co pozwoliło mi odżyć. Przedłużam włosy wszystkimi metodami, zawsze jednak najbardziej namawiam klientki do powyższej, przede wszystkim dlatego, ponieważ nawet po 5 latach stosowania zabiegu (zwykle kobiety się uzależniają )przedłużania stan naszych włosów nie pogarsza się, wręcz przeciwnie. Microringi mają oczywiście pewne minusy, jeśli będziemy w zoo i jakaś małpa postanowi "pogrzebać" nam we włosach faktycznie zobaczy microringi, a kreatyny być może nie dostrzegłaby (mówię o tym ponieważ czytam opinie na forum gdzie dziewczyny opisują ringi jako "obrzydliwe" - ja zaś opisałabym tak stan naszych włosów po keratynie -może trochę przesadzam, ale keratyna na pewno bardzo niszczy włosy, a noszenie jej dłużej niż rok naprawdę może się źle skończyć szczególnie dla osłabionych włosów). Wracając do tematu, jeśli nikt nie będzie nam nic takiego robił, nikt ringów nie zauważy, nie przeszkadzają one w noszeniu wysokiego kucyka, nie straszny im wiatr. Jeżeli liczą się dla Pani względy estetyczne nie powinna Pani patrzeć na ringi ukryte pod włosami, a na cały efekt, szczególnie po pewnym czasie, zwracając szczególną uwagę na stan naszych włosów (w przyszłości). Jeśli zamierza Pani ukrywać fakt przedłużania włosów przed potencjalnymi partnerami (może nie tyle przy gładzeniu, ale przy bawieniu się włosami ringi są delikatnie wyczuwalne) ta metoda również odpada. Warto dodać jeszcze, że przez pierwsze dni po założeniu ringi mogą nam delikatnie przeszkadzać, przyzwyczajamy się jednak do nich i po czasie w ogóle ich nie czujemy (zaznaczam przy profesjonalnym założeniu). Napisałam o wszystkich możliwych minusach tej metody ponieważ chce by informacje, które podaje były rzetelne. Pozostałe metody jednak mają tych minusów więcej, a największym jest fakt, iż niszczą włosy.
Metoda keratynowa (na ciepło) - włosy doczepiane są za pomocą zgrzewów wykonanych klejem żywicznym bądź keratynowym. Po upływie kilku miesięcy (3,4 ) włosy należy zdjąć, nie zawsze jednak udaje się odzyskać odpowiednią ich ilość by założyć pasma ponownie. Wiele dziewczyn, pań uważa, że łączenia są dużo mniej widoczne niż przy microringach, a w dodatku całkowicie niewyczuwalne. Warto zaznaczyć, że pozwala ona na założenie większej ilości pasm ponieważ nie ma tu żadnych czynników ograniczających jak np. w metodzie microrings hair extension grubość ringa determinuje grubość zakładanego pasma (proszę nie obawiać się jednak, że decyzja o wyborze ringów będzie oznaczać efekt mysiego ogonka, nigdy w życiu ! zawsze staram się (podobnie jak inni profesjonaliści) założyć jak najwięcej pasm, w dodatku najczęściej (chyba, że zachodzi możliwość osłabienia włosów tak grubymi pasmami) korzystam z pasm gramowych (bez wagi końcówki keratynowej), które mieszczą się do ringów, które używam, co tworzy jak najbardziej profesjonalny efekt, włosów jest dużo i wyglądają na puszyste). Ultradźwięki - fale dźwiękowe rozpuszczają keratynę, zgrzewy rzeczywiście mogą być mniejsze, ale wszystkie ryzyka jakie niesie ze sobą tradycyjna metoda keratynowa dotyczą również tej nowej. Każda z nas musi więc sama dokonać wyboru, czy wolimy by łączenia były b. mało widoczne, niewyczuwalne, ale chcemy ryzykować stratą dużej ilości włosów (keratyna) czy wolimy metodę nieinwazyjną, być może bardziej widoczną ale nie gołym okiem a dopiero po uniesieniu pasm do góry (mikroringi) - tutaj jak już mówiłam wątpię by ktoś nam coś takiego robił. W dodatku czy chcemy mieć przedłużone włosy na kilka miesięcy -3,4 i ponownie inwestować w nowe ( po zdjęciu pasm doczepianych na keratynę nie zawsze udaję sie odzyskać odpowiednią ilość włosów do ponownego założenia), czy wolałybyśmy móc cieszyć się włosami dłużej (mikroringi). Czy chcemy nosić przedłużone włosy rok czasu (ze względu na negatywne działanie keratyny nie poleca się przedłużania nią więcej niż 2, max 3 razy) czy nawet kilkanaście lat (mikroringi). Pozdrawiam
laadym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 15:57   #2684
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez MADZIA2609 Pokaż wiadomość
witajcie kochane
Gdybyś cie miały do wyboru mikroringi i keratynę co byście wybrały ??dodam że mam blond włosy gęste w miare i zdrowe nie bardzo zniszczone a sztuczne chciałabym na jakieś 5-6 mies. podpowiedzcie błagam
przyznam szczerze że ja mam niemiłe doświadczenia z keratyną , choc na początku wyglądały ślicznie to po dłuzszym użytkowaniu posklejały mi sie strasznie włosy, z każdym myciem keratyna jak by" pęczniała", u mnie lepiej sprawdziły sie microringi+taśma, miałam też pojedynczymi pasemkami przedłuzone włoski, jednak bardziej byłam zadowolona z taśmy. no ale ile metod tyle opinii...
pozdrawiam
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 19:00   #2685
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
p.s wogóle nie prostowałam, więc efekt jak widać
klask i:
bardzo naturalny efekt - super!!

ja nie lubiłam tych lejących włosków i myłam je dotąd aż ta powłoka z nich zlazła
masz gdzieś zdjęcie bez clipów? W ogole nie widac u Ciebie granicy gdzie sie kończą Twoje włosy..
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 19:58   #2686
GosposiaSzatana
Raczkowanie
 
Avatar GosposiaSzatana
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: całkiem spore miasto
Wiadomości: 474
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
ja nie lubiłam tych lejących włosków i myłam je dotąd aż ta powłoka z nich zlazła
Mnie też wkurzały kiedy takie były. Na szczeście po kilku myciach zaczely byc wlasnie takie lekko pierzaste. Dla mnie idealnie, mam kręcone wlosy, wiec moje naturalnie sie puszą i pierzą
__________________
KIEDYŚ... bliżej nieokreślony termin, w którym wszystko już będzie takie jak chcemy ...
GosposiaSzatana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 20:37   #2687
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
klask i:
bardzo naturalny efekt - super!!

ja nie lubiłam tych lejących włosków i myłam je dotąd aż ta powłoka z nich zlazła
masz gdzieś zdjęcie bez clipów? W ogole nie widac u Ciebie granicy gdzie sie kończą Twoje włosy..
dzięki, tak mam zaraz wkleje, jeśli chcesz cofnij sie kilka stron wczesniej ( 79,80), dałam tez fotki jak założyłam te clipy pierwszy raz.
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 20:41   #2688
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

wklejałam już je kiedys, ale na Twoją prosbe wtawiam jeszcze raz. 2 fotka w pokreconych clipach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00716.jpg (96,6 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05107 (1196 x 1528).jpg (110,3 KB, 155 załadowań)

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2011-03-23 o 20:45
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 21:56   #2689
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
wklejałam już je kiedys, ale na Twoją prosbe wtawiam jeszcze raz. 2 fotka w pokreconych clipach
Wyglądają super!
jakim sposobem je kręcisz? mam grubą lokówkę ale NIGDY mi takie nie wyszly
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-23, 22:09   #2690
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Wyglądają super!
jakim sposobem je kręcisz? mam grubą lokówkę ale NIGDY mi takie nie wyszly
jak to ci nie wyszły??? każde pasmo zanim nawine na lokówke to psikam lakierem odrobine. A kręce ,hmm nie wiem czy mnie zrozumiesz: tak jakby pod kątem, w pionie. nawijam ok 10 cm skóry głowy.
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 22:16   #2691
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
jak to ci nie wyszły??? każde pasmo zanim nawine na lokówke to psikam lakierem odrobine. A kręce ,hmm nie wiem czy mnie zrozumiesz: tak jakby pod kątem, w pionie. nawijam ok 10 cm skóry głowy.
Twoje naturalne tak ładnie się w nie wpasowaly jak u kim kardashian
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 22:24   #2692
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Twoje naturalne tak ładnie się w nie wpasowaly jak u kim kardashian
hehe, robie bardzo podobnie jak ona:/ tylko moja to 32mm a ona ma cieńszą/
http://www.youtube.com/watch?v=AWlSN...eature=related
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 07:02   #2693
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez GosposiaSzatana Pokaż wiadomość
Mnie też wkurzały kiedy takie były. Na szczeście po kilku myciach zaczely byc wlasnie takie lekko pierzaste. Dla mnie idealnie, mam kręcone wlosy, wiec moje naturalnie sie puszą i pierzą
ja sie przymierzamdo kupna clipów falowanych, moje włosy zwariowały i sie pokręciły, w niektórych miejscach mam normalne sprężyny
Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
wklejałam już je kiedys, ale na Twoją prosbe wtawiam jeszcze raz. 2 fotka w pokreconych clipach
dziękuję ci bardzo. Nie śledziłam aż z taką uwagą wątku.
do tak krótkich włosków idealnie ci sie wpasowały
Nie widac granicy, gdzie kończą sie twoje włosy przy wpiętych clipach? Na zdjęciach jej nie ma a jak w normalnym użytkowaniu?
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 07:13   #2694
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

to super że nie widac, na żywo tez sie nie odznacza granica, moze dlatego ze mam clipy 120gr?, wczesniejsze zestawu miałam 60-70 gr, i efekt był taki ze moje puszyste, a potem cieniutkie koncóweczki ... ale jak by sie wpatrzyc do granice zawsze sie znajdzie... zwłaszcza jeśli ktos wie ze istnieje takie cos jak " przedłużanie włosów", miłego dnia
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 08:18   #2695
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
to super że nie widac, na żywo tez sie nie odznacza granica, moze dlatego ze mam clipy 120gr?, wczesniejsze zestawu miałam 60-70 gr, i efekt był taki ze moje puszyste, a potem cieniutkie koncóweczki ... ale jak by sie wpatrzyc do granice zawsze sie znajdzie... zwłaszcza jeśli ktos wie ze istnieje takie cos jak " przedłużanie włosów", miłego dnia
u mnie odznacza sie granica, mam dłuższe trochę włosy i clipy 150gr
ale moje włosy to takich puchatki

dopiero po przejechaiu prostownicą granicy nie było jej widać w ogóle ( ale nie chce swoich włosków katować prostownicą więc szukam złotego środka)
zakładasz całe 120gr na głowę?
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 08:30   #2696
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Laadym jak microringi są nieinwazyjne?? Ja po pierwszym założeniu dostałam takiego uczulenia że szok ( o zapaleniu mieszków włosówych nie wspomne). Miałam wielkie czerwone swędzące placki na głowie, myślałam że zwariuję! Na szczescie było to 4 lata temu- teraz są nowsze, lepsze metody dla wrażliwych głów
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 12:36   #2697
laadym
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Mikroringi są nieinwazyjne jeżeli zabieg wykonywany jest przez profesjonalistę. Jeżeli występuje możliwość, iż klientka jest uczulona na nikiel zawsze zakładam 2,3 pasemka na próbę na kilka godzin bądź na noc. Wtedy nie ma możliwości by wystąpiła reakcja alergiczna. Często również to co opisujesz nie jest alergią a początkowym stadium zapalenia mieszków włosowych spowodowanym zbyt dużym naprężeniem, zbyt bliskim założeniem łączeń etc.
laadym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 15:41   #2698
Et_na
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 336
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

hej mam pytanie
od 4 lat nosze doczepiane włosy na ringi miałam dostkonałą sprzedawczynie na allegro od której zamawialam włosy jednak teraz od dłuzszego czasu zaprzestała ona sprzedawania przez internet
kupywałam od dwóch innych uzytkowniczek z mysla ze nie beda znacznie odbiegały od moich wczesniejszych lecz, włosy na peirwszy rzut oka były ładne gładkie lśniące lecz po dwoch miesiacach pasa z nich wypadła z pod zgrzewów i wyglada to nieciekawie doczepiałam 120 pasemek a moje wlosy wygladaja jak po doczepieniu 30 w pierwszych dniach macie jakiegos sprawdzonego sprzedawce na allegro włosów naturalnych minimim 50cm?? cena nie gra roli byle by wlos byl naturalny lsniący i zgrzewy wykonane perfekcyjnie? borykam sie z druga sprawa jeszcze mianowicie myslalam o zakupie samych clipów aby troche dac wlosą odpoczac?? czekam na pomoc oczywiscie rowniez z poleceniem sprzedawcy gdzie moglabym kupic dobre gatunkowo z dobrym wykonaniem

z góry dziekuje
Et_na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 14:39   #2699
smerfetka88
Rozeznanie
 
Avatar smerfetka88
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kalwaria Zebrzydowska
Wiadomości: 890
GG do smerfetka88
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Hej Czy moge prosic o pomoc W czerwcu mam ślub , jednak juz chcialabym zakupić wloski ze strony dobrewlosy.pl , prosze doradzcie mi czy lepiej kupic slowianskie czy europejskie? pleaska..prosze o pomoc
__________________
smerfetka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 15:41   #2700
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Et_na Pokaż wiadomość
hej mam pytanie
od 4 lat nosze doczepiane włosy na ringi miałam dostkonałą sprzedawczynie na allegro od której zamawialam włosy jednak teraz od dłuzszego czasu zaprzestała ona sprzedawania przez internet
kupywałam od dwóch innych uzytkowniczek z mysla ze nie beda znacznie odbiegały od moich wczesniejszych lecz, włosy na peirwszy rzut oka były ładne gładkie lśniące lecz po dwoch miesiacach pasa z nich wypadła z pod zgrzewów i wyglada to nieciekawie doczepiałam 120 pasemek a moje wlosy wygladaja jak po doczepieniu 30 w pierwszych dniach macie jakiegos sprawdzonego sprzedawce na allegro włosów naturalnych minimim 50cm?? cena nie gra roli byle by wlos byl naturalny lsniący i zgrzewy wykonane perfekcyjnie? borykam sie z druga sprawa jeszcze mianowicie myslalam o zakupie samych clipów aby troche dac wlosą odpoczac?? czekam na pomoc oczywiscie rowniez z poleceniem sprzedawcy gdzie moglabym kupic dobre gatunkowo z dobrym wykonaniem

z góry dziekuje
włosy kegel abo rapunzel,najlepsze
http://allegro.pl/wlosy-naturalne-ro...510796865.html
http://www.rapunzelofsweden.pl/
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:38.