Problem z zębem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-16, 17:19   #1
Nathalie91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3

Problem z zębem


Na 28 stycznia jestem umówiona do chirurga na wyrwanie dolnej piątki. Mam otóż pytanie, gdyż dentystka nie powiedziała mi zbyt wiele, tylko tyle, że mam w recepcji zapisać się do chirurga. Więc tak, ząb wyrósł mi bokiem, i jest zwrócony do języka i teraz pojawiają się pytania: miał ktoś już taki przypadek? I mam nadzieję, że nie będzie konieczne nacinanie dziąsła?
Nathalie91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 17:34   #2
rudo-zielona
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 155
Dot.: Problem z zębem

Cytat:
Napisane przez Nathalie91 Pokaż wiadomość
Na 28 stycznia jestem umówiona do chirurga na wyrwanie dolnej piątki. Mam otóż pytanie, gdyż dentystka nie powiedziała mi zbyt wiele, tylko tyle, że mam w recepcji zapisać się do chirurga. Więc tak, ząb wyrósł mi bokiem, i jest zwrócony do języka i teraz pojawiają się pytania: miał ktoś już taki przypadek? I mam nadzieję, że nie będzie konieczne nacinanie dziąsła?
Jeśli ząb wyrósł to nie powinno być problemu. Wyrywanie u chirurga jest zawsze bezpieczniejsze niż u zwykłego dentysty. W razie jakichkolwiek komplikacji nie będziesz musiała zmieniać fotela żeby zostać pozszywana. Teoretycznie zabieg powinien przebiec standardowo, chyba, że z korzeniami coś jest nie takk..

Edytowane przez rudo-zielona
Czas edycji: 2010-01-16 o 17:35
rudo-zielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 10:36   #3
Nathalie91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: Problem z zębem

To znaczy tak, ząb wyrósł delikatnie za dziąsło. Wiem, że jest bezpieczniejsze, ale to nie zmienia faktu, że się trochę tego boję i pierwszy raz mam usuwany ząb chirurgicznie.
Nathalie91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 10:45   #4
rudo-zielona
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 155
Dot.: Problem z zębem

Nigdzie nie jest powiedziane, że dziąsło będzie rozcinane. Po drugie nawet jeśli wszystko robione jest w znieczuleniu. Sam zabieg nie boli. Później możesz być trochę opuchnięta, ale to też nie jest normą.
Zabieg musi być przeprowadzony i tyle. Nie stresuj się niepotrzebnie.
rudo-zielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:50.