Zmartwienia:((( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-02, 22:50   #1
Anna Maria Magdalena
Raczkowanie
 
Avatar Anna Maria Magdalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Birmingham
Wiadomości: 143

Zmartwienia:(((


Postanowilam zalozyc ten watek moze dlatego ze jest mi zle i chce mi sie plakac. Dzisiaj wlasnie dowiedzialam sie ze, moja mam musi isc do szpitala na operacje bo ma miesniaki na macicy. Do tego jeszcze nie moga sie podjac operacji gdyz potrzebna jest tranfuzja krwi. To schorzenie spowodowalo niedokrwistosc i anemie. Wiem rowiez ze, ma problemy z zoladkiem i rowniez czeka ja malo przyjemne badanie (prawdopodobienstwo wrzadow) Najgorsze jest jednak to ze, nie widzialm jej od kilku miesiecy bo jestem za granica. Nic nie moge zrobic i to najbardziej mnie boli. Czasami mysle ze przez to ze, jestem za granica od prawie trzech lat i planuje tu pozostac moze i na stale moge stracic najlepsze lata z moja rodzina. Przyznam sie ze nie dopuszczam mysli ze moglo by jej sie cos stac. Tak strsznie ja kocham i tak bardzo wazna jest w moim zyciu. Nie lubie sie rozczulac i dzielic takimi problemami ale musialam to z siebie wyrzucic. Jak macie potrzebe i problemy tego lub podobnego rodzaju mozecie sie do mnie przylaczyc.
Anna Maria Magdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 22:57   #2
nena-mycha
Zadomowienie
 
Avatar nena-mycha
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 062
Dot.: Zmartwienia:(((

Cytat:
Napisane przez Anna Maria Magdalena
Postanowilam zalozyc ten watek moze dlatego ze jest mi zle i chce mi sie plakac. Dzisiaj wlasnie dowiedzialam sie ze, moja mam musi isc do szpitala na operacje bo ma miesniaki na macicy. Do tego jeszcze nie moga sie podjac operacji gdyz potrzebna jest tranfuzja krwi. To schorzenie spowodowalo niedokrwistosc i anemie. Wiem rowiez ze, ma problemy z zoladkiem i rowniez czeka ja malo przyjemne badanie (prawdopodobienstwo wrzadow) Najgorsze jest jednak to ze, nie widzialm jej od kilku miesiecy bo jestem za granica. Nic nie moge zrobic i to najbardziej mnie boli. Czasami mysle ze przez to ze, jestem za granica od prawie trzech lat i planuje tu pozostac moze i na stale moge stracic najlepsze lata z moja rodzina. Przyznam sie ze nie dopuszczam mysli ze moglo by jej sie cos stac. Tak strsznie ja kocham i tak bardzo wazna jest w moim zyciu. Nie lubie sie rozczulac i dzielic takimi problemami ale musialam to z siebie wyrzucic. Jak macie potrzebe i problemy tego lub podobnego rodzaju mozecie sie do mnie przylaczyc.
ja niemam takich problemów i nawet nieznam osoby z takimi dlatego właśnie niewiem co ci powiedzieć
TRZYMAJ SIE wszytko będzie dobrze
__________________
Jeśli To Raj To Chyba Mnie Wrobili...aj kil juXD
nena-mycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 23:02   #3
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Zmartwienia:(((

Na pewno wszystko będzie dobrze,polscy lekarze są naprawdę bardzo dobrymi specjalistami .A czy ktoś z rodziny nie może oddać krwi dla Twojej mamy,to by na pewno przyspieszyło termin operacji .Trzymam kciuki za zdrowie Twojej mamy-też mieszkam za granicą ,ale jeszcze nie miałam takiego zmartwienia jak Ty ,ale myślę,że wiem co czujesz-powodzenia .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 23:15   #4
Anna Maria Magdalena
Raczkowanie
 
Avatar Anna Maria Magdalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Birmingham
Wiadomości: 143
Dot.: Zmartwienia:(((

Dzieki bardzo, naprawde nikomu tego nie zycze. Najgorsze ze nie moge myslec o niczym innym a w tych dniach czeka mnie zmiana pracy. Boje sie ze to sie moze jakos odbic na moim zachowaniu. Nie chciala bym od pierwszego dnia pokazac ze jestem osoba smutna i przygnebiona, a tym bardziej nie mam zamiaru dzielic sie moimi problemami w nowej pracy. Dlaczego czasami pewne sprawy sie nawarstwiaja?? Tego nie rozumiem.
Anna Maria Magdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 23:23   #5
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Zmartwienia:(((

Bo takie jest po prostu życie .Zawsze myślimy,że złe rzeczy przytrafiają się tylko nam-a to nie jet prawdą,bo każdy ma jakieś swoje zmartwienie .
My jesteśmy w tej gorszej sytuacji,że mieszkamy za granicą-w takich sytuacjach jak właśnie Twoja-to naprawdę jest podwójnie ciężko,zwłaszcza,że nie możesz być teraz przy mamie.Mam nadzieję,że nie odbije się to ani na Twojej nowej pracy,ani na Twoim zdrowiu przede wszystkim.Postaraj się myśleć pozytywnie,że wszystko będzie dobrze-współczesna medycyna potrafi zdziałać cuda .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 23:29   #6
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Zmartwienia:(((

wiesz są jeszcze gorsze choroby niz miesniaki (tez mam mimo ze nie mam jeszcze 30tki:/)...........zrobia jej transfuzje operacje i dobrze bedzie,na pewno
dzwon czesto do mamy i wspieraj ja
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 20:51   #7
Anna Maria Magdalena
Raczkowanie
 
Avatar Anna Maria Magdalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Birmingham
Wiadomości: 143
Dot.: Zmartwienia:(((

Wiec moja mama ma jutro operacje o 9.00 rano do 11.30 Trzymajcie za nia kciuki i zmowcie za nia jakos modlitwe. Strasznie sie boje cala rodzina bedzie z nia poza mna Operacje przyspieszono gdyz zaczela zabardzo krwawic. Ostatnie kilka dni byly ciezkie poniewaz trudno bylo dostac krew dla niej a bez tego nie mozna bylo zrobic operacji. Mam nadzieje ze bedzie dobrze................... ...........
Anna Maria Magdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-13, 20:58   #8
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zmartwienia:(((

Aniu bedzie dobrzemusisz mieć dobre myśli!
jeśli chodzi o zmartwienia to u mnie jest tak,że nie raz zamartwiam się sprawami,które tak naprawdę są błahostkami,ale potem zdaję sobie sprawę,że inni ludzie mają o wiele większe zmartwienia...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 21:03   #9
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Zmartwienia:(((

Na pewno będzie dobrze,Polscy lekarze są jednymi z najlepszych specjalistów-ja wierzę,że operacja się uda i oczywiście będę trzymała kciuki.Współczuję Ci,że nie będziesz mogła być jutro z mamą ,ale na pewno ktoś z rodziny będzie na bieżąco Cię informował o tym co się dzieje.
Pozdrawiam
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 11:07   #10
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Zmartwienia:(((

Anno i jak Twoja mama?Bo już jest chyba po operacji? Wszystko w porządku?
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 12:36   #11
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Zmartwienia:(((

Aniu, przytulam cie mocno.
Bardzo mi przykro że masz takie kłopoty i zmartwienia, to rzeczywiście okropne kiedy ktoś nam bliski cierpi a my niczego nie możemy zrobić.
Ale byłaś i jesteś z nią myslami i ona na pewno czuje twoją obecność.
Jestem pewna że mamusia wróci do zdrowia, mamy przecież takich dobrych polskich lekarzy.
To o czym piszesz jest do wyleczenia i dobrzeże mama trafiła do specjalistów.
Trzymam kciuki za nią i za ciebie
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-14, 13:13   #12
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Zmartwienia:(((

Hej, Aniu, i jak tam po operacji? Jak się czuje mama?
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 13:57   #13
Anna Maria Magdalena
Raczkowanie
 
Avatar Anna Maria Magdalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Birmingham
Wiadomości: 143
Dot.: Zmartwienia:(((

Dziekuje dziewczyny z calego serca za wsparcie. Rozmawialam z babcia i mama jest po operacji. Wybudzila sie ze spiaczki, wszystko ja boli ale to normalny objaw. Lekarz powiedzial ze, powinno byc wszystko ok. Niestety musieli jej wyciac cala macice i nie bylo innego rozwiazania. Czekam jeszcze tylko na wyniki z wycinka miesniaka tak dla upewnienia. Balam sie najbardziej o podanie jej narkozy bo zle ja znosi. Kiedys miala operacje i nie bylo ciekawie. Mysle ze teraz powinno byc juz tylko dobrze, dwa razy dziennie wisze na suchawce bo chce byc na bierzaco. Jeszcze raz dzieki. Odezwe sie za jakis czas i napisze Wam jak sie czuje. Pozdrawiam
Anna Maria Magdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 14:07   #14
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Zmartwienia:(((

To dobrze Anno ,że wszystko w porządku Szkdoa ,że całą macicę ,ale najważniejsze jest zdrowie
Pozdrawiam Ciebie i Twoją mamę
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 15:36   #15
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Zmartwienia:(((

Aniu,cieszę się,że operacja się udała ,to najważniejsze .
Teraz można życzyć szybkiego i pełnego powrotu do zdrowia .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 19:45   #16
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Zmartwienia:(((

Aniu, zdrowie jest najcenniejsze.
Teraz ważne żeby mama szybko doszła do siebie i była zdrowa
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 19:51   #17
czapeczkaelfa
Zadomowienie
 
Avatar czapeczkaelfa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 876
Dot.: Zmartwienia:(((

Życze duzo duzo zdrowia Twojej mamie!
__________________
I'm not sad. I'm just complicated.

czapeczkaelfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:15.