Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-28, 22:19   #61
e19c5719f6a7940d002dc7b15b591184dc08028e_5f8782f23d7b5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 222
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Szybko naginacie w tym wątku, byłam rano a tu tyyyyle nowego Dobrze

xTync a propos a6w trochę mnie boli kręgosłup, ale ćwiczę na miękkim dywanie Więc jest okej, poza tym wg mnie to ćwiczenie NAPRAWDE daje rezultaty
e19c5719f6a7940d002dc7b15b591184dc08028e_5f8782f23d7b5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 22:28   #62
Gruszeczka
Raczkowanie
 
Avatar Gruszeczka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 102
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez MONIKA1850 Pokaż wiadomość
O widzę że gabaryty podobne jak moje

Faktycznie W sumie może nast to fajnie motywować

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Cytat:
Napisane przez xxagacxx Pokaż wiadomość
a ma ktoś rozpisaną na jadłospisy dobrą, godną polecenia dietę? cokolwiek... nadal szukam inspiracji...
Jeśli szukasz inspiracji to pozwolę sobie zareklamować ten wpis na moim blogu: http://na-dobre.blogspot.com/p/jak-sie-odchudzam.html
Na tak mniej więcej wyglądającej diecie schudłam 14 kilogramów, choć niezbyt szybko, bo były okresy, że jadłam więcej, więc nie zachowywałam odpowiedniego deficytu kalorii. Ale takie rozłożenie posiłków bardzo mi odpowiada, no i nie rezygnuję z żadnych rzeczy, które kocham, czyli- pieczywa, makaronów, owoców...
__________________
When life gives you lemons, make lemonade.

Wypełnij proszę moją ankietę do pracy dyplomowej: http://www.ankietka.pl/ankieta/18391...chudzaniu.html
Dziękuję!

Zapraszam na mojego bloga o odchudzaniu:
http://na-dobre.blogspot.com/
Gruszeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 22:36   #63
MrsKamla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 26
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Hej dziewczyny Chętnie dołączę do Waszej grupy jeśli można W domu nie mam wagi, więc narazie nie podam dokładnych danych. Jedynie może to, że mam 173 cm wzrostu i 24 lata. Przez ostatni miesiąc chodziłam na aerobik, ale jakoś teraz motywacja mi spada-pewnie dlatego, że nie za bardzo widac efekty (chyba po prostu niezbyt zdrowo się odżywiam). Także pójdę się jutro zważyć i ... zaczynam działać razem z Wami )
MrsKamla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 22:48   #64
xxagacxx
Przyczajenie
 
Avatar xxagacxx
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Złotoryja/Berlin
Wiadomości: 17
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

www.strefazdrowiaiurody.pl - zamierzam zmienić swój tryb życia z tą stroną - podoba mi się
xxagacxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 07:10   #65
Pani_Budowlaniec
Rozeznanie
 
Avatar Pani_Budowlaniec
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 818
GG do Pani_Budowlaniec
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Dzień dobry wszystkim, zapraszam na poranną kawkę Dziewczyny, Wy jesteście szalone, nie było mnie jeden dzień, a tu 3 strony do czytania
Dzisiaj pierwszy dzień dbania o siebie już bez taryfy ulgowej! To jakie robimy postanowienia/wezwania?


Ps. Ja też zapuszczam włosy Na razie mam je do ramion ale mam kręcone więc dłużej muszę czekać żeby było w ogóle widać efekt. A stosujecie jakieś specjalne odżywki do włosów?
Pani_Budowlaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 08:24   #66
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Mogę się do was przyłączyć? Jestem juz załamana moim wyglądem, od wczoraj zaczełam intensywne dbanie o siebie.


mój wzrost 161 cm
waga 60 kg

najgorsze są moje wymiary bo jestem typową gruszką, z sporą ilością tłuszczu w dolnych partiach

talia: 83 cm
biodra 92 cm
pupa... 102 cm

dąże do 50 kg i zlikwidowania cellulitu.


na poczatek zdrowa dieta i zero SŁODYCZY, jak zaczne jeść to jestem jak alkoholik na ciągu


do tego zaczynam smarowanie czerwonym eveline wyszczuplającym i szukam jakiś ćwiczeń, dziś może będzie skakanka? ( musze ją jeszcze kupić)
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 08:33   #67
xxagacxx
Przyczajenie
 
Avatar xxagacxx
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Złotoryja/Berlin
Wiadomości: 17
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
do tego zaczynam smarowanie czerwonym eveline wyszczuplającym i szukam jakiś ćwiczeń, dziś może będzie skakanka? ( musze ją jeszcze kupić)
jestem ciekawa, czy któraś z Was już używała tego eveline'a? Jakieś opinie?
Skakanka to moim zdaniem super pomysł! Sama chcę ją zakupić, do tego też body ball
Byłam dziś biegać, ale powiem szczerze, że ja jako krótkodystansowiec nie nadaję się do tego. Myślałam, że się zachęcę, ale jednak domowy fitness wygra.

Marzec przyszedł... czas start!
xxagacxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-01, 08:36   #68
lora113
Raczkowanie
 
Avatar lora113
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 163
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez Pani_Budowlaniec Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim, zapraszam na poranną kawkę Dziewczyny, Wy jesteście szalone, nie było mnie jeden dzień, a tu 3 strony do czytania
Dzisiaj pierwszy dzień dbania o siebie już bez taryfy ulgowej! To jakie robimy postanowienia/wezwania?


Ps. Ja też zapuszczam włosy Na razie mam je do ramion ale mam kręcone więc dłużej muszę czekać żeby było w ogóle widać efekt. A stosujecie jakieś specjalne odżywki do włosów?
uwierz mi nie jest jeszcze tak źle, byłam zapisana raz do forum gdzie po 2-godzinnej nieobecności miałam 4 strony do przeczytania....

Ja osobiście przestałam farbować włosy, tak jak wspominałam wcześniej moje włosy rzadko kiedy przyjmują farbę, więc jak pofarbowałam w miarę naturalny odcień - teraz nie muszę nic z nimi robić (używałam farby Palette Salon Colors bodajże odcień 7-0) nie prostuje ich tylko na jakąś specjalną okazję szampon i odżywka dove - zakochałam się w ich produktach - do włosów farbowanych.
Raz na jakiś czas maseczka, polecam Sleek Line, Reprair & Shine Hair Mask - używana raz na jakiś czas daje świetne efekty, a wg mnie do tego pięknie pachnie
Słyszałam również same dobre opinie na temat Wax Treatment do włosów rozjaśnianych - niestety nie miałam okazji jeszcze wypróbować. Tak samo jak dużo osób poleca picie albo łykanie drożdży na porost włosów
__________________
Lecimy! Nie śpimy!

www.tardless.blogspot.com
lora113 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 09:08   #69
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez xxagacxx Pokaż wiadomość
jestem ciekawa, czy któraś z Was już używała tego eveline'a? Jakieś opinie?
Skakanka to moim zdaniem super pomysł! Sama chcę ją zakupić, do tego też body ball
Byłam dziś biegać, ale powiem szczerze, że ja jako krótkodystansowiec nie nadaję się do tego. Myślałam, że się zachęcę, ale jednak domowy fitness wygra.

Marzec przyszedł... czas start!
ja już uzyłam pare opakowań, teraz do niego wracam po przerwie i uważam że jest świetny o ile się zaraz po wysmarowaniu zacznie się ćwiczyć, wytwarza dość mocne ciepło( czasem aż sie nie da wytrzymać !) które pozwala spalać wiecej kalori podczas treningu, ale UWAGA w lecie to istna katorga, robi sie po nim za gorąco wiec w ciepłe dni stosuje te kremy z efektem chłodzącym

P.S tez jestem krótkodystansowcem, szybko się męczę. Niestety z cwiczeniami mam taki problem ze w jeden dzień ćwicze a na 2 umieram z zakwasów i odpuszczam, ma tak jeszcze któraś?
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 09:09   #70
xTync
Wtajemniczenie
 
Avatar xTync
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 881
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
Mogę się do was przyłączyć? Jestem juz załamana moim wyglądem, od wczoraj zaczełam intensywne dbanie o siebie.


mój wzrost 161 cm
waga 60 kg

najgorsze są moje wymiary bo jestem typową gruszką, z sporą ilością tłuszczu w dolnych partiach

talia: 83 cm
biodra 92 cm
pupa... 102 cm

dąże do 50 kg i zlikwidowania cellulitu.


na poczatek zdrowa dieta i zero SŁODYCZY, jak zaczne jeść to jestem jak alkoholik na ciągu


do tego zaczynam smarowanie czerwonym eveline wyszczuplającym i szukam jakiś ćwiczeń, dziś może będzie skakanka? ( musze ją jeszcze kupić)
Znam to, mam rowniez dolne partie ogromne .

Dzis zaczelo sie nie fajnie. wciagnelam juz muffinka, redbulla i wafelka :x.. Kolezanka ma urodziny, dlatego ..
__________________
xTync jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 09:39   #71
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cześc dziewczynki

kicia069 polecam skakanke zaczynaj od 5minut dziennie
Ja skakałam rok temu i w tydzien zeszłam 2kg ale cwiczylam ok.15 minut dziennie

Krem Eveline moge polecić przez miesiąc stosowania(brak u mnie systematyczności) bylo widać efkty w postaci wygladzonej skory na udach,posladkach i brzuchutakże na dłuższą metę jest pewnie szansa pozbyc się celulitu w znacznej ilości i ten efekt mrowienia i pieczenia fajny

Od wczoraj jem jak nalezy czyli 5 posiłkow co 3godz i powiem wam szczerze ze nie czuję sie taka pełna jak dotychczas,ostatni posiłek o 18,30 jadłam i duuuużo wody ok.2 litrów co poskutkowało ciągłym lataniem do wc

Damy radę
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-01, 09:53   #72
Pani_Budowlaniec
Rozeznanie
 
Avatar Pani_Budowlaniec
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 818
GG do Pani_Budowlaniec
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

kicia069 Witaj, w grupie zawsze raźniej! Ja też mam wielką du*ę, dlatego od dzisiaj zaczynam biegać i co poniedziałek (mam siłownię na uczelni w ramach zajęć) ćwiczyć pośladki i uda.

xxagacxx ja chce też od dzisiaj zacząć biegać ale muszę najpierw poczytać jak to zacząć prawidłowo, bo przyznam się bez bicia że po 3 minutach mam taką zadyszkę jakbym miała ze 78lat

lora113 dzisiaj zaczął się marzec to aż się boję jak się dziewczyny rozkręcą muszę popróbować tych Twoich sposobów na włosy. Ostatnio gdzieś na Wizażu wyczytałam że włosy kręcone warto myć samą odżywką i powiem wam po 2 tygodniach widzę naprawdę różnicę, loki zrobiły mi się bardziej wyraźne a i włosy nie są takie przesuszone na końcówkach

A ja na razie dzisiaj idealnie się prowadzę Pewnie dlatego, że wczoraj byłam na urodzinach koleżanki i zjadłam trochę tego świństwa studenckiego i teraz odpokutowuję Kupiłam sobie wczoraj szczotkę do masażu (również do stosowania na sucho). Pierwszy masaż za mną, skóra w dotyku na razie przyjemna, ale po pierwszym razie więcej powiedzieć nie mogę, będę stosowała regularnie i kiedyś wam powiem o rezultatach
Pani_Budowlaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 09:53   #73
shine_on
Rozeznanie
 
Avatar shine_on
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 886
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez Pani_Budowlaniec Pokaż wiadomość
A stosujecie jakieś specjalne odżywki do włosów?
Moje ostatnie odkrycie https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...age-serum.html rewelacyjny kosmetyk, ja go nakładam na suche włosy i prostuje, kudły nie do poznania przez pewien czas (kilka miesięcy) olejowałam włosy na noc, maskowałam, nie prostowałam, ale wyglądały beznadziejnie więc się z tego wycofałam.

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
najgorsze są moje wymiary bo jestem typową gruszką, z sporą ilością tłuszczu w dolnych partiach

talia: 83 cm
biodra 92 cm
pupa... 102 cm
A tą talię to w którym miejscu mierzyłaś? Ja mam 102 w pupie, 70 w talii i absolutnie nie jestem gruszką... Chyba, że mierzyłaś brzuch, talia to jest to najwęższe miejsce

Cytat:
Napisane przez xxagacxx Pokaż wiadomość
jestem ciekawa, czy któraś z Was już używała tego eveline'a? Jakieś opinie?
Ja kiedyś miałam i dla mnie dramat, posmarowałam się po kąpieli i nie mogłam wytrzymać, tak piekło... dla mnie to pic na wodę te właściwości rozgrzewające czy chłodzące, i tak najbardziej znaczący w całym procesie jest fakt wmasowywania czegokolwiek więc uważam że lepiej wziąć jakiś olejek, zrobić porządny masaż czy to palcami, czy masażerem
shine_on jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 10:10   #74
Pani_Budowlaniec
Rozeznanie
 
Avatar Pani_Budowlaniec
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 818
GG do Pani_Budowlaniec
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

shine_on dziękuję za rady, poszukam o nim czegoś więcej
Pani_Budowlaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 10:11   #75
Martynus91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 46
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

I ja się dołącze

Zaczęłam dietę od poniedziałku, już 2 razy w tym tygodniu ćwiczyłam z Mel B i raz callanetics
Ważę 65kg przy wzroście 165cm, chciałabym powrócić do wagi sprzed 2 lat - 55kg.

Niestety dzisiaj dopadł mnie stres związany z dzisiejszym egzaminem na studiach i zjadłam całą tabliczkę czekolady ale teraz mam wyrzuty sumienia
co robić żeby nie ciągnęło mnie do słodyczy?
Martynus91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 10:12   #76
xxagacxx
Przyczajenie
 
Avatar xxagacxx
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Złotoryja/Berlin
Wiadomości: 17
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Pani_Budowlaniec http://www.strefazdrowiaiurody.pl/ca...dobra-forma-2/ polecam! ta strona w ogóle jest naprawdę dobra.
__________________
cel: płaski brzuch do wakacji !
xxagacxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 10:14   #77
Martynus91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 46
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez xxagacxx Pokaż wiadomość
jestem ciekawa, czy któraś z Was już używała tego eveline'a? Jakieś opinie?
Skakanka to moim zdaniem super pomysł! Sama chcę ją zakupić, do tego też body ball
Byłam dziś biegać, ale powiem szczerze, że ja jako krótkodystansowiec nie nadaję się do tego. Myślałam, że się zachęcę, ale jednak domowy fitness wygra.

Marzec przyszedł... czas start!
Ja stosuje Eveline 4d (niebiesko-srebrne diamentowe serum),
co prawda zastosowałam dopiero 3 razy ale jest uczucie najpierw chłodzenia a potem lekko piecze. Ale zauważyłam że moje uda i pośladki są gładsze
Martynus91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 10:27   #78
Pani_Budowlaniec
Rozeznanie
 
Avatar Pani_Budowlaniec
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 818
GG do Pani_Budowlaniec
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

xxagacxx dzięki Rozpisałam sobie plan treningowy na przyszły tydzień. Nie mam teraz za dużo wolnego czasu bo praca, bo studia, bo praca inżynierska ale średnio 4 razy w tygodniu zaplanowałam sobie bieganie/rower stacjonarny a w pozostałe dni będę chodzić przeszło godzinę pieszo na uczelnię i z niej wracać. Jedynie środa będzie dla mnie dniem błogiego lenistwa bo jestem od 8:00 do 19:30 na uczelni więc siłą rzeczy nie będę miała kiedy zrobić czegokolwiek. A po drugie jakiś dzień zupełnego odpoczynku mi się należy
Takie więc stawiam sobie wezwanie, ciekawe czy wytrwam Od przyszłego tygodnia dodaję kolejny punkt do moich pielęgnacji: ZĘBY, chciałabym je bardziej wybielić bo od picia kawy i herbaty niestety stały się trochę takie dziwne.

Ale my w czerwcu- lipcu będziemy laski
Pani_Budowlaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 10:32   #79
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez shine_on Pokaż wiadomość


A tą talię to w którym miejscu mierzyłaś? Ja mam 102 w pupie, 70 w talii i absolutnie nie jestem gruszką... Chyba, że mierzyłaś brzuch, talia to jest to najwęższe miejsce



Ja kiedyś miałam i dla mnie dramat, posmarowałam się po kąpieli i nie mogłam wytrzymać, tak piekło... dla mnie to pic na wodę te właściwości rozgrzewające czy chłodzące, i tak najbardziej znaczący w całym procesie jest fakt wmasowywania czegokolwiek więc uważam że lepiej wziąć jakiś olejek, zrobić porządny masaż czy to palcami, czy masażerem
w takim razie źle zmierzyłam talie bo na wysokości pępka

co do smarowania eveline po gorącej kąpieli to ja raz w trakcie desperacji ( w nocy oczywiście) uciekłam w stringach w zimie na balkon żeby jakoś przezyć

W kazdym razie próbowałam dalej i zauwazyłam ze z każdym użyciem to uczucie rozgrzania maleje ( pewnie skóra się przyzyczaja) i później było nawet ok
Cytat:
Napisane przez Martynus91 Pokaż wiadomość
I ja się dołącze

Zaczęłam dietę od poniedziałku, już 2 razy w tym tygodniu ćwiczyłam z Mel B i raz callanetics
Ważę 65kg przy wzroście 165cm, chciałabym powrócić do wagi sprzed 2 lat - 55kg.

Niestety dzisiaj dopadł mnie stres związany z dzisiejszym egzaminem na studiach i zjadłam całą tabliczkę czekolady ale teraz mam wyrzuty sumienia
co robić żeby nie ciągnęło mnie do słodyczy?
Witaj w klubie, ja tez mam 10 kg to zrzucenia, a co do słodyczy to mi pomaga jedzenie owoców, chyba ze chodzi Ci konkretnie o smak czekolady ( kakao) ja mam z tym straszny problem.



któraś z was pije koktajle zamiast jednego posiłku? takie z proszku z jakimiś witaminami i błonnikiem ( zależy mi na zdrowym odchudzaniu i normalnej diecie)
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-01, 10:39   #80
Martynus91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 46
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
w takim razie źle zmierzyłam talie bo na wysokości pępka

co do smarowania eveline po gorącej kąpieli to ja raz w trakcie desperacji ( w nocy oczywiście) uciekłam w stringach w zimie na balkon żeby jakoś przezyć

W kazdym razie próbowałam dalej i zauwazyłam ze z każdym użyciem to uczucie rozgrzania maleje ( pewnie skóra się przyzyczaja) i później było nawet ok


Witaj w klubie, ja tez mam 10 kg to zrzucenia, a co do słodyczy to mi pomaga jedzenie owoców, chyba ze chodzi Ci konkretnie o smak czekolady ( kakao) ja mam z tym straszny problem.



któraś z was pije koktajle zamiast jednego posiłku? takie z proszku z jakimiś witaminami i błonnikiem ( zależy mi na zdrowym odchudzaniu i normalnej diecie)
Kakao też na diecie nie można pić Gdy mnie coś najdzie to prostu sięgam po coś słodkiego co mam pod ręką i jak już zaczne to nie umiem się opanować:p

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

A może któraś z Was chciałaby ze mną biegać z Parku Zachodnim lub Polana Popowicka we Wrocku?
Martynus91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 10:44   #81
Pani_Budowlaniec
Rozeznanie
 
Avatar Pani_Budowlaniec
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 818
GG do Pani_Budowlaniec
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez Martynus91 Pokaż wiadomość


A może któraś z Was chciałaby ze mną biegać z Parku Zachodnim lub Polana Popowicka we Wrocku?
Ja bardzo chętnie, ale do Wrocławia mam jakieś 200km
Pani_Budowlaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 10:45   #82
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez Martynus91 Pokaż wiadomość
Kakao też na diecie nie można pić Gdy mnie coś najdzie to prostu sięgam po coś słodkiego co mam pod ręką i jak już zaczne to nie umiem się opanować:p

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

A może któraś z Was chciałaby ze mną biegać z Parku Zachodnim lub Polana Popowicka we Wrocku?
nie chodziło mi konkretnie o picie kakao tylko o to ze jest w czekoladzie, bo można miec ochote na coś słodkiego np cukierki lub coś słodkiego związanego z zawartością kako np batony, czekolada


ale tak sobie mysle ze przecierz sa koktalje odchudzające o smaku czekoladowym o obnizonej zawartości tłuszczu mające oprócz tego np tauryne i inne składniki na odchudzanie, może dla niektórych taki shake będzie dobrą alternatywą dla słodyczy


btw ja właśnie zostałam poczestowana czekoladą i połówką pomarańczy tak 5 min już leży ta czekolada i jej nie tykam bo wiem ze jak chociaż powącham to wpadne w ciąg słodyczowy, ale pomaraczę zjem
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 10:53   #83
xxagacxx
Przyczajenie
 
Avatar xxagacxx
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Złotoryja/Berlin
Wiadomości: 17
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
nie chodziło mi konkretnie o picie kakao tylko o to ze jest w czekoladzie, bo można miec ochote na coś słodkiego np cukierki lub coś słodkiego związanego z zawartością kako np batony, czekolada


ale tak sobie mysle ze przecierz sa koktalje odchudzające o smaku czekoladowym o obnizonej zawartości tłuszczu mające oprócz tego np tauryne i inne składniki na odchudzanie, może dla niektórych taki shake będzie dobrą alternatywą dla słodyczy


btw ja właśnie zostałam poczestowana czekoladą i połówką pomarańczy tak 5 min już leży ta czekolada i jej nie tykam bo wiem ze jak chociaż powącham to wpadne w ciąg słodyczowy, ale pomaraczę zjem
wyczytałam gdzieś, że na początku diety radykalne odsunięcie wszystkiego co dotychczas się jadło może przynieść odwrotne do oczekiwanych skutków. Zauważyłam wczoraj, że po 5 posiłkach dobrze przygotowanych nawet nie mam ochoty na nic słodkiego. Nie masz tak, że największa ochota na słodycze przychodzi wtedy, gdy jesteś głodna? Też jestem czekoladoholikiem, ale lepiej mi było wczoraj, kiedy po odpowiednich posiłkach nie potrzebowałam jej wcale.
__________________
cel: płaski brzuch do wakacji !
xxagacxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 11:04   #84
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez xxagacxx Pokaż wiadomość
wyczytałam gdzieś, że na początku diety radykalne odsunięcie wszystkiego co dotychczas się jadło może przynieść odwrotne do oczekiwanych skutków. Zauważyłam wczoraj, że po 5 posiłkach dobrze przygotowanych nawet nie mam ochoty na nic słodkiego. Nie masz tak, że największa ochota na słodycze przychodzi wtedy, gdy jesteś głodna? Też jestem czekoladoholikiem, ale lepiej mi było wczoraj, kiedy po odpowiednich posiłkach nie potrzebowałam jej wcale.
próbowałam tego sposobu stopniowego odstawiania, jednak u mnie to wyglądało tak ze zjem troszkę a potem jeszcze troszkę a potem jadłam jak świnia spowrotem

u mnie jedynym sposobem jest całkowity detoks słodyczowy i zastąpienie owocami np banany są dla mnie na tyle słodkie ze nie mam ochoty na cukierki, wiem ze jak zjem choć kostkę czekolady to się poddam i rzucę się na czekolady i te wszystkie małe potworki tłuszczowe
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 11:07   #85
xxagacxx
Przyczajenie
 
Avatar xxagacxx
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Złotoryja/Berlin
Wiadomości: 17
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

kicia069 to w takim razie może warto dołączyć jogurty do diety? są na tyle słodkie, że też po nich nie ma się ochoty i marchew też jest dobra!
__________________
cel: płaski brzuch do wakacji !
xxagacxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 11:18   #86
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez xxagacxx Pokaż wiadomość
kicia069 to w takim razie może warto dołączyć jogurty do diety? są na tyle słodkie, że też po nich nie ma się ochoty i marchew też jest dobra!
jogurciki są oczywiście, tylko te całkiem naturalne bo je lubię i chodzi mi tez o wapń


mam w sobie tyle samozaparcia ze dam radę, wszystkie damy radę !!!!

ja teraz mykam na zakupy, poszukam jakiegoś zamienika na moje pieczywo pszenne
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 11:32   #87
shine_on
Rozeznanie
 
Avatar shine_on
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 886
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
ale tak sobie mysle ze przecierz sa koktalje odchudzające o smaku czekoladowym o obnizonej zawartości tłuszczu mające oprócz tego np tauryne i inne składniki na odchudzanie, może dla niektórych taki shake będzie dobrą alternatywą dla słodyczy
Bo sam proszek kakaowy nie jest kaloryczny, ja będąc kiedyś na diecie SB jadałam jogurt naturalny z kakao (ale nie to słodzone tylko zwykłe gorzkie) i słodzikiem, ale teraz słodzików już nie używam i unikam. Jak ktoś stosuje, to dobry patent, smaczny taki jogurcik
Ale nic niestety nie zastąpi smaku czekolady, trzeba się odkochać, nie ma innej rady pocieszam się, że kiedyś uwielbiałam chipsy, a teraz są dla mnie obojętne, wręcz zbyt tłuste, lubię tylko laysy z pieca ale mogę bez nich żyć. Może i ze słodyczami tak się kiedyś stanie na mnie metoda "jedna kosteczka czekolady" nie działa, ale to tak, jakby alkoholik stosował metodę "jednego małego kieliszeczka", ni dy rydy także mam kicia tak jak Ty, tylko zupełny detoks... wywal tą czekoladę albo komuś oddaj, bo Cię w końcu skusi

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Z chlebów to polecam biedronkowy Just Fit, taki typowy żytni http://pani-domu-w-akcji.blogspot.co...ecznikiem.html skład ma chyba nienajgorszy bo niestety wszelkie bułki ciemne i miękkie chleby są barwione karmelem... Tyle, że mają ziarenka. Dobre są też biedronkowe wafle ryżowe, ale te pełnoziarniste
shine_on jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 13:21   #88
Pani_Budowlaniec
Rozeznanie
 
Avatar Pani_Budowlaniec
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 818
GG do Pani_Budowlaniec
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez shine_on Pokaż wiadomość
Z chlebów to polecam biedronkowy Just Fit, taki typowy żytni http://pani-domu-w-akcji.blogspot.co...ecznikiem.html skład ma chyba nienajgorszy bo niestety wszelkie bułki ciemne i miękkie chleby są barwione karmelem... Tyle, że mają ziarenka. Dobre są też biedronkowe wafle ryżowe, ale te pełnoziarniste
A ja w chleb zaopatruję się w TESCO już teraz nie pamiętam jak się dokładnie nazywa ale skład jest bardzo prosty a to w chlebie jest chyba najważniejsze bo prócz mąki żytniej powinien mieć jeszcze jak najmniej chemii w sobie.
Pani_Budowlaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 13:27   #89
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez shine_on Pokaż wiadomość
Bo sam proszek kakaowy nie jest kaloryczny, ja będąc kiedyś na diecie SB jadałam jogurt naturalny z kakao (ale nie to słodzone tylko zwykłe gorzkie) i słodzikiem, ale teraz słodzików już nie używam i unikam. Jak ktoś stosuje, to dobry patent, smaczny taki jogurcik
Ale nic niestety nie zastąpi smaku czekolady, trzeba się odkochać, nie ma innej rady pocieszam się, że kiedyś uwielbiałam chipsy, a teraz są dla mnie obojętne, wręcz zbyt tłuste, lubię tylko laysy z pieca ale mogę bez nich żyć. Może i ze słodyczami tak się kiedyś stanie na mnie metoda "jedna kosteczka czekolady" nie działa, ale to tak, jakby alkoholik stosował metodę "jednego małego kieliszeczka", ni dy rydy także mam kicia tak jak Ty, tylko zupełny detoks... wywal tą czekoladę albo komuś oddaj, bo Cię w końcu skusi

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Z chlebów to polecam biedronkowy Just Fit, taki typowy żytni http://pani-domu-w-akcji.blogspot.co...ecznikiem.html skład ma chyba nienajgorszy bo niestety wszelkie bułki ciemne i miękkie chleby są barwione karmelem... Tyle, że mają ziarenka. Dobre są też biedronkowe wafle ryżowe, ale te pełnoziarniste
fajnie ten chleb wygląda, szkoda tylko ze nie mam w okolicy biedronki... na razie kupiłam te takie okrągłe ryżowe



udało mi się kupić tą skakankę całkiem fajna, z licznikiem a tylko 11 zł. Tylko mam mały problem, skakałam już troszkę i teraz mnie od tego kregosłup boli ja to mam w życiu pecha...
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 14:12   #90
oleczka55
Raczkowanie
 
Avatar oleczka55
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 69
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

zrobiłam ogromne dietetyczne zakupy i mogę rozplanować posiłki

własnie czytam ciekawy artykuł o deficytach kalorycznych i jak w czasie ich trwania zmusić organizm do palenia tłuszczów, chyba się skuszę i spróbuję

a włosomaniaczkom polecę maski waxa, na moje włosy świetnie działają, stają się mięciutkie, gładkie i łatwo je ułożyć a z natury są raczej oporne i przesuszone
oleczka55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:07.