Scend Barł czyli Scent Bar LVIII - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-01, 15:33   #1861
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
A mój kryzysik perfumiany przeistacza się w wielki perfumowy głód i odrodzenie fascynacji Dziś zrobiłam porządki w odlewkach, flaszek mam kilka używek zaledwie. Polowanie czas zacząć
To ja Ci może nie powinnam pisać, ze widziałam na Alledrogo flaszencję Cri.... a, miałam nie pisać
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 15:49   #1862
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Rejcz, może http://www.fragrantica.pl/perfumy/To...ove-13161.html ? Nie znam osobiście.
Bvlgari Black pewnie zbyt męskie i gumowe?

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

Ad szminek w kredce Golden Rose jakby to kogo interesowało bo dziś wreszcie doszły:
nr 05 to piękny kolor wina Ale tak strasznie rzuca się w oczy, nie wiem czy mam odwagę go nosić, może na jakieś okazje, randki (pff, z kim) i inne takie.
Nr 19 w sam sedes, dość ciemny brudny róż ale wygląda naturalnie więc mogę w nim wystąpić na codzień. Może i Rejcz by pasował
Muszę je jutro obczaić w świetle dziennym.
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 16:08   #1863
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Rejcz, może http://www.fragrantica.pl/perfumy/To...ove-13161.html ? Nie znam osobiście.
Bvlgari Black pewnie zbyt męskie i gumowe?

Ad szminek w kredce Golden Rose jakby to kogo interesowało bo dziś wreszcie doszły:
nr 05 to piękny kolor wina Ale tak strasznie rzuca się w oczy, nie wiem czy mam odwagę go nosić, może na jakieś okazje, randki (pff, z kim) i inne takie.
Nr 19 w sam sedes, dość ciemny brudny róż ale wygląda naturalnie więc mogę w nim wystąpić na codzień. Może i Rejcz by pasował
Muszę je jutro obczaić w świetle dziennym.
A testnę kiedyś z ciekawości.

Blv Black odpada za jaśminowatość ale i za syntetyczność, palony plastik fantastik także

No to Bordów na ustach nie ponoszę, bo zbyt żółte zęby mam. Pozostaje mi podziwiać i zazdrościć Róż obczaję. Ale one suche ?

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2015-12-01 o 16:13
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 16:10   #1864
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Wiem już że szukam ukochanego Gaiac, Micallef, Tea for Two i UBV - najchętniej w używkach bo flach pełnych nie spiję a odlewki się kończą Tylko co do kompletu? Czy na Was też UBV jest delikatne? Jestem w szoku, bo z reguły Lutki są na mnie mocarne. Pozytywny to szok, gdyż szukam delikatniuchów takich mięciutkich
Az poszlam się zlać UBV i na mnie nie jest ani miękkie ani delikatne ( uffff ), tylko cudna, gryząca i przypalona wanilia z lukrecją chyba


Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Rejcz, może http://www.fragrantica.pl/perfumy/To...ove-13161.html ? Nie znam osobiście.
Bvlgari Black pewnie zbyt męskie i gumowe?

Ad szminek w kredce Golden Rose jakby to kogo interesowało bo dziś wreszcie doszły:
nr 05 to piękny kolor wina Ale tak strasznie rzuca się w oczy, nie wiem czy mam odwagę go nosić, może na jakieś okazje, randki (pff, z kim) i inne takie.
Nr 19 w sam sedes, dość ciemny brudny róż ale wygląda naturalnie więc mogę w nim wystąpić na codzień. Może i Rejcz by pasował
Muszę je jutro obczaić w świetle dziennym.

1, 2 i 3 cuuuudne
Szkoda,że nie mogę nosić takich mocnuych kolorów...tylko jakieś nudziaki jeśli już, albo pomadki ochronne

Ale tą 11 obmacam jak spotkam gdzieś na żywo



I porownanie Annabel Minerals i CB

Annabel bardzo fajne,ale dużo barzdiej błyszczące/ma wyrażne drobinki. Jak sypnęłam na dłoń, to się pzrestraszyłam. Na szczęście na twarzy giną. Robi taki fajny weet look, przynajmniej na mojej paszczy. Tylko nie daje takiego efektu zwężenia poróv jak CB. CB jest bardziej subtelne i jakoś lepiej się wtapia.
AM jest chyba idealne dla ludzi bez porow. Nie mowię że nie zużyję, bo zużyję możliwe że skuszę się na pelny wymiar.

Warte potestowania.

Pzryleciało do mnie 14 gram Goldena 620 z CB

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
A testnę kiedyś z ciekawości.

No to Bordów na ustach nie ponoszę, bo zbyt żółte zęby mam. Pozostaje mi podziwiać i zazdrościć Róż obczaję. Ale one suche ?
Mam to samo
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 16:11   #1865
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
To ja Ci może nie powinnam pisać, ze widziałam na Alledrogo flaszencję Cri.... a, miałam nie pisać
Czego?

Siedzę na Frag i sobie czytam artykuły na temat wybranych nutek. Tam dają fajne propozycje perfum Bo w wyszukiwarce jednak wyskakuje zbytnia mnogość. Ślinę mam już po kolana od tej lektury
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 16:11   #1866
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

snad syfozy zaokiennej i bólu guowy
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ta jest.
nareszcie można odpocząć
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Aj see No mnie drażni nawet nie ciut, nie wiem co ja sobie myślałam, że będę pachnieć seksi fleksi Moja głowa nie potrafi się z jaśminami dogadać. W perfumach, bo ten na krzaku
mnie nie jaśmin tam drażni a kwiat pomarańczowy , jaśminu tam za chińskiego luda nie czuję jaśmin w perfumach zniosę bez zmrużenia oka a nawet się przymierzam , kwiat pomarańczy przeważnie mnie drażni nie wiem czemu .
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość

Jeszcze wyczytałam, że zarobiłam na buty bo za każdy dzień hospitalizacji PZU daje 80 zeta Czyli 320 w kieszeni

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
A faktycznie, niby na jednej rozpisce mam, że za każdy, ale na starej napisałam ołówkiem że od 4tego :/ Łeee.
o chorera
Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Patrzcie, upolowałam nowe buty za całe 9.99 plus przesyłka

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Tak, ale zauważyłam po swojej Mam, że po przejściu na emeryturę z roku na rok ta manifestacja postawy życiowej zaczęła narastać. Sprawy, które dla Niej kiedyś byłyby mało istotne urastają do rangi spraw życiowych. A na swoim punkcie stała się wręcz przewrażliwiona a nigdy taka nie była. Egocentryzm i rozstawianie wszystkich po kątach stał się "normą". Ale biorę na to poprawkę i po prostu się nie przejmuję, bo albo byśmy się do siebie nie odzywały, albo stale kłóciły. Babcia też tak miała, ale dopiero w wieku lat 90.
A po udarze, to już
tak , ale tak czy siak jest to manifestacja charakteru jakby nie patrzeć , z wiekiem się nasila , ale jest już przedtem też niestety . A udar niestety wpływa na działanie mózgu nawet jak nieduży jest , znaczy udar nie mózg
Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Wreszcie się odblokowałam na basenie. tzn. wreszcie przepływam cały basen z deską na brzuchu i nie musze robić 3 przystanków na zadyszkę lub wypluwanie wody za tydzień mam zaczać ćwiczyć ręce do żabki, nareszcie jakiś postęp

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
joł joł baru sna bólu garła zwiększam dawkę vit C



Mojego wlania gresa do próbki podkładu nic nie przebije




Ja to bym chciała byc rozsypana w lesie , po prostu A nie gnić w jednym miejscu
1.
2.
3.ja miałam upatrzone miejsce na rozsypkę względnie pochówek w gołej ziemi , ale wybudowali tam ośrodek sportu i rekreacji
Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Yyyyy a co to jeeeest oprócz tego że to herbata? Dobre to? Mam metę na herbatę pod halą mirowską
wędzona czarna herbata , jedzie dymem jak T4T tylko cały czas i bardziej a najlepsza jest w Demmersie na Krakowskim naprzeciwko św. Anny
Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość


Wychodzę rano z domu a tu śnieg pada
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 16:15   #1867
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Ale one suche ?
Właśnie nie, kremowe. Ale też nie ciapające, raczej idealna konsystencja i nie powinny podsuszać.

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
AM jest chyba idealne dla ludzi bez porow.

Pzryleciało do mnie 14 gram Goldena 620 z CB
1. czyli dla ludzi, których nie ma
2. gratulacje Ja zapisałam się do newslettera z fikcyjną datą urodzin 28.12.

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Czego?
Jak mniemam Cristobbb...
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-01, 16:17   #1868
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Az poszlam się zlać UBV i na mnie nie jest ani miękkie ani delikatne ( uffff ), tylko cudna, gryząca i przypalona wanilia z lukrecją chyba
Ale po zlaniu się dopiero? Ja się jeszcze nie zlałam, za chwilkę tego dokonam. Jednak w porównaniu do Chergui, Szpilek czy Sułtana to puszek okruszek jest Mi się to podoba.

Gryząca (odrobinkę) jest na początku i to przez 5 min max. Czuję jakby aromatyzowany proszek do pieczenia. Ale potem jest tylko lepiej

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość


Jak mniemam Cristobbb...
No tak też pomyślałam, ale nie szukam już bo mam, więc mi nie pasowało do mych obecnych poszukiwań, bo już poczynione of kors i nada.

Doczytałam o kremowości, kuszenie wzrosło do 100%

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2015-12-01 o 16:33
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 16:23   #1869
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Znowu bajka z potencjałem do obejrzenia: http://www.filmweb.pl/film/%C5%81owc...du-2016-684721 trąci GoTem a Freya Daenerys. Nawet Chris jakoś przystojnie wygląda.
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 16:27   #1870
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Ależ oczywiście, że można. Fajoskie nuty ma ten słodziaczek. Ja jednak pozostanę przy waniliowych herbatkach i wariacjach na temat.

A mój kryzysik perfumiany przeistacza się w wielki perfumowy głód i odrodzenie fascynacji Dziś zrobiłam porządki w odlewkach, flaszek mam kilka używek zaledwie. Polowanie czas zacząć

Wiem już że szukam ukochanego Gaiac, Micallef, Tea for Two i UBV - najchętniej w używkach bo flach pełnych nie spiję a odlewki się kończą Tylko co do kompletu? Czy na Was też UBV jest delikatne? Jestem w szoku, bo z reguły Lutki są na mnie mocarne. Pozytywny to szok, gdyż szukam delikatniuchów takich mięciutkich
DObrze wiedzieć, bo myslalam, ze cuś juz ze mna nie tak
Z drugiej strony jak z czasem mozna mniej lubic jakis zapach to i logiczne, ze w druga strone tyż No, ale zaskoczyło mnie, bo coraz piekniejszy ten Nuit sie robi, normalnie bym sie w nium co dzien kapała, gdyby nie mała pojemnosć tego zestawu
Prorokuje sobie długą love z tym fragrance

No powiem, ze po czystkach perfumowych spory kawałek temu tez mam jakiś niedosyt teraz i chętnie bym cos capneła. Najchetniej jakiegos Fodziaka, ale cenowo nie wyrobie

A Daim Blond, jaki jest na Tobie? A Fajf o klok?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 16:28   #1871
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość

1. czyli dla ludzi, których nie ma
2. gratulacje Ja zapisałam się do newslettera z fikcyjną datą urodzin 28.12.



Jak mniemam Cristobbb...

1 .niestety, widziałam takie osobniczki na żywo. Nawet mam wrażenie ,ze wiecej jest bez porow niż z porami jak kratery

2. Jaj jestem też jakoś na styczeń zapisana, ale już chyba nie skorzystam....jak czekalaś na rozpakowanie, to zrobli - 25 % ....

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Ale po zlaniu się dopiero? Ja się jeszcze nie zlałam, za chwilkę tego dokonam. Jednak w porównaniu do Chergui, Szpilek czy Sułtana to puszek okruszek jest Mi się to podoba.

Gryząca (odrobinkę) jest na początku i to przez 5 min max. Czuję jakby aromatyzowany proszek do pieczenia. Ale potem jest tylko lepiej
Po zlaniu


O, proszek do pieczenia, to je to

Tak czy inaczej świetny zapach
Prawie tak jak Cedr i Pomarańcza
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-01, 16:33   #1872
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
jak czekalaś na rozpakowanie, to zrobli - 25 % ....
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 16:40   #1873
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
DObrze wiedzieć, bo myslalam, ze cuś juz ze mna nie tak
Z drugiej strony jak z czasem mozna mniej lubic jakis zapach to i logiczne, ze w druga strone tyż No, ale zaskoczyło mnie, bo coraz piekniejszy ten Nuit sie robi, normalnie bym sie w nium co dzien kapała, gdyby nie mała pojemnosć tego zestawu
Prorokuje sobie długą love z tym fragrance

No powiem, ze po czystkach perfumowych spory kawałek temu tez mam jakiś niedosyt teraz i chętnie bym cos capneła. Najchetniej jakiegos Fodziaka, ale cenowo nie wyrobie

A Daim Blond, jaki jest na Tobie? A Fajf o klok?
Uwielbiam ten stan, przepadnięcia w zapachu, opiszesz jak na Tobie pachnie? W którą stronę uderza? Które nuty się wybijają? Raczej pralinka czy raczej słodycz owoców? Co bierze prym?

Daim Blond na mnie odpada - nie mogę skórzanych, śmierdzą na mnie

5 o'clock - mocno wędzone. Za mocno. Zupełnie nie wiem czemu ? Imbir? Jets ok, ale na dni kiedy mam ochotę na ten charakterystyczny aromat. Jest jakby ostry?


Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
1 .niestety, widziałam takie osobniczki na żywo. Nawet mam wrażenie ,ze wiecej jest bez porow niż z porami jak kratery


O, proszek do pieczenia, to je to

Tak czy inaczej świetny zapach
Prawie tak jak Cedr i Pomarańcza
1. Me too Normalnie polerka

2. Yesssssss

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2015-12-01 o 16:43
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 16:51   #1874
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Ja bym chciała być prochem gdziekolwiek, bez oznaczonego miejsca. Żeby nikt nie musiał sobie zawracać głowy odwiedzaniem i - nie daj borze - sprzątaniem.

Wystarczy mi tego, ze moi se zażyczyli być rozgrzebani każde w innym miejscu, ale żeby se sprokurować z trójkę potomstwa, zeby o to dbało, to już kurna nikt nie pomyślał
Mam dokładnie takie samo podejście. Nie chcę ludziom robić kłopotu. szczególnie ludziom, których kocham.
I nie wierzę w to, że trupa obchodzi to, czy mu przyniosą kwiatki, czy nie.

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Zaszalałam i poszłam do fryzjera. Powoli wyglądam jak człowiek, jak się jeszcze ufarbuję to zacznę wyglądać jak ja, a nie własna babcia.
Pokaaaa...



Powinnam też. przestały mi się kręcić włosy. Nie wiem czemu. Ale wiem, że teraz wymagają jakiejś fryzury.

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
1)
2) to by oznaczało brak kontaktów do jej śmierci - znam jej zawziętość, przerabiałam nie odzywanie się przez półtora roku, chociaż przez Tatę wiedziała, że jestem w szpitalu
Wiesz... Ty się możesz "zachować" i kontaktować, ale dziecko? Po co mu to?
W kwestii ustępowania mam takie zdanie, jak Neska:
Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Nic nie usprawiedliwia zachowania babci, a zachowała się jak dziecko... A Akceptowanie i tłumaczenie takiego zachowania bo ktoś tak ma, prowadzi do tego, że stajemy się mało asertywni , dajemy sobą pomiatać bo ktoś tak ma... Też bym się wściekła ...
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
1. No tak, ale ja tym razem chcę! Tylko wszystko mnie uwiera. Peemesik jak nic Jak nic, użyję znów Escentric 02. Ale ileż można. To mój zapchajdziurek , wypełniacz perfumowy, kiedy nic nie leży.
Dni kiedy nie potrzebuję perfum, bo tak lubię, też mam.
Ja właśnie pakuję zapachy na najbardziej szaloną imprezę w roku...
Biorę Malefic Tattoo.
Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
A to już coś w niej zmienili?
Nie, ale czytanie ma uświadomić ludziom, że istnieje i że nowy rząd i przeydent jej nie przestrzegają/
to znaczy tak myślałam, dopóki nie poszłam na czytanie.
Na miejscu okazało się, że PO niczego, ale to niczego się nie nauczyło. Ta sama buta, brak szacunku dla ludzi i brak kontaktu z rzeczywistością. Smutno mi.
Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
3.ja miałam upatrzone miejsce na rozsypkę względnie pochówek w gołej ziemi , ale wybudowali tam ośrodek sportu i rekreacji
W ten sposób Twoje zwłoki będą w świetnej kondycji.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 16:58   #1875
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Znowu bajka z potencjałem do obejrzenia: http://www.filmweb.pl/film/%C5%81owc...du-2016-684721 trąci GoTem a Freya Daenerys. Nawet Chris jakoś przystojnie wygląda.
Macie z mym chuopinem podobny gust, już któryś z kolei film wspólny Namawia mnie an królową, a ja jestem chętna.

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Mam dokładnie takie samo podejście. Nie chcę ludziom robić kłopotu. szczególnie ludziom, których kocham.
I nie wierzę w to, że trupa obchodzi to, czy mu przyniosą kwiatki, czy nie.



Nie, ale czytanie ma uświadomić ludziom, że istnieje i że nowy rząd i przeydent jej nie przestrzegają/
to znaczy tak myślałam, dopóki nie poszłam na czytanie.
Na miejscu okazało się, że PO niczego, ale to niczego się nie nauczyło. Ta sama buta, brak szacunku dla ludzi i brak kontaktu z rzeczywistością. Smutno mi.

W ten sposób Twoje zwłoki będą w świetnej kondycji.
1. Otóż to!

2. Mnie jest smutno tym bardziej, że to cechy chyba każdego ugrupowania politycznego w tym kraju.

3.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 17:02   #1876
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
I nie wierzę w to, że trupa obchodzi to, czy mu przyniosą kwiatki, czy nie.
Moja matka już na zapas ma żale, że pewnie z lenistwa nie będę jeździć na jej grób i sprzątać

Prochy to tak można sypać gdzie się chce?
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 17:11   #1877
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

A mnie się podoba Petru - ma potencjał przejąć elektorat zarówno PO jak i nieco lewicy


Kurna zaczynam chodzić na myśl o jutrzejszej komisji ZUSowskiej dziś nawet miła pani z ZUSu dzwoniła, żeby mi o tym przypomnieć
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 17:20   #1878
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Uwielbiam ten stan, przepadnięcia w zapachu, opiszesz jak na Tobie pachnie? W którą stronę uderza? Które nuty się wybijają? Raczej pralinka czy raczej słodycz owoców? Co bierze prym?

Daim Blond na mnie odpada - nie mogę skórzanych, śmierdzą na mnie

5 o'clock - mocno wędzone. Za mocno. Zupełnie nie wiem czemu ? Imbir? Jets ok, ale na dni kiedy mam ochotę na ten charakterystyczny aromat. Jest jakby ostry?
A ja nie umiem opisywac zapachów A tak bym chciała chociaż w połowie tak ładnie, jak Sab opowiedzieć, jak na mnie coś siedzi
Na pewno słodycz jest wyczuwalna przez cały czas na skórze u mnie, ale przy takiej kompozycji to nie dziwota, jednak im dłuzej siedzi, tym bardziej robię się taki, jak Pe w reklamie - uwodzicielski, ale i mroczny. Powiedziałabym, że wybija kadzidło i ukochana paczula z dodatkiem vanillii,przez co jestem zachwycona, ze akurat te nuty, który wielbie najbardziej U mnie ta paczula jest własnie taka zadziorna, tajemnicza, to ona chyba mnie uwodzi z dodatkiem kadzidła Fantastyczny duet na skórze.Wyczuwam też odrobinę liczi.
Chaotyczny opis, ale nie mam talentu i kuniec

Daim u mnie tak slicznie pachnial delikatnie bardzo, ale tak nietrwale, ze nie było sensu, abym go zostawiła dla siebie

Hmm, mówisz ze Fajf wędzone u Cię? No zskoczyłas mnie, ze z tego tak moze wyjsc, na mnie słodko-przyprawowo pachnial. W sumie podobał mi sie i nie pogardziłabym butelczyna

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Kurna zaczynam chodzić na myśl o jutrzejszej komisji ZUSowskiej dziś nawet miła pani z ZUSu dzwoniła, żeby mi o tym przypomnieć
Ja mam we wtorek komisje
Trzymam kciuki za Twoja jutro
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 17:23   #1879
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A ja nie umiem opisywac zapachów A tak bym chciała chociaż w połowie tak ładnie, jak Sab opowiedzieć, jak na mnie coś siedzi
Na pewno słodycz jest wyczuwalna przez cały czas na skórze u mnie, ale przy takiej kompozycji to nie dziwota, jednak im dłuzej siedzi, tym bardziej robię się taki, jak Pe w reklamie - uwodzicielski, ale i mroczny. Powiedziałabym, że wybija kadzidło i ukochana paczula z dodatkiem vanillii,przez co jestem zachwycona, ze akurat te nuty, który wielbie najbardziej U mnie ta paczula jest własnie taka zadziorna, tajemnicza, to ona chyba mnie uwodzi z dodatkiem kadzidła Fantastyczny duet na skórze.Wyczuwam też odrobinę liczi.
Chaotyczny opis, ale nie mam talentu i kuniec

Daim u mnie tak slicznie pachnial delikatnie bardzo, ale tak nietrwale, ze nie było sensu, abym go zostawiła dla siebie

Hmm, mówisz ze Fajf wędzone u Cię? No zskoczyłas mnie, ze z tego tak moze wyjsc, na mnie słodko-przyprawowo pachnial. W sumie podobał mi sie i nie pogardziłabym butelczyna
Wcale nie chaotycznie, bardzo konkretnie Dzięki. Potestuję na sobie, jednak skoro inaczej na nas zapachy się układają, to najprawdopodobniej tylko zaspokoję ciekawość Liczyłam na kawę i praliny A liczi to już klimaty nie dla mnie

No Fajf prawie że nie słodki, zdziwiona jestem, bo moja skóra wysłądza zapachy, jak widać nie zawsze, nie wszystkie. Lubię go, ale nie na flachę
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-01, 17:32   #1880
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Dziękuję w imieniu moim i butów Koleżanka się na mnie obraziła, że potrafię wyłowić takie perełki- martensów na obcasie za 60 zł dalej mi nie wybaczyła

Pisałam, że dostałam od koleżanki zapas minerałów Anabelle- okazuje się, że te rozświetlające są całkiem całkiem.

Czy jak jest dziś dzień darmowej dostawy to można zaplacić np jutro Dziś klikam, jutro płacę. Zostawiłam tel w pracy, a na niego mi przychodzą piny potwierdzające każdą transakcję
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 17:33   #1881
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
martensów na obcasie za 60 zł dalej mi nie wybaczyła
Poka jakie! Czarne długie sznurowane?
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 17:41   #1882
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Kurna zaczynam chodzić na myśl o jutrzejszej komisji ZUSowskiej dziś nawet miła pani z ZUSu dzwoniła, żeby mi o tym przypomnieć




yorkshire gold jest pycha
myślałam że mam wersję zwykłą, do której musiałam się przyzwyczajać
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 17:42   #1883
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Poka jakie! Czarne długie sznurowane?
Ło takie http://archiwum.allegro.pl/oferta/dr...342679265.html


Tylko, że moje nówki kosztowały 50 zeta
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 17:43   #1884
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Wcale nie chaotycznie, bardzo konkretnie Dzięki. Potestuję na sobie, jednak skoro inaczej na nas zapachy się układają, to najprawdopodobniej tylko zaspokoję ciekawość Liczyłam na kawę i praliny A liczi to już klimaty nie dla mnie

No Fajf prawie że nie słodki, zdziwiona jestem, bo moja skóra wysłądza zapachy, jak widać nie zawsze, nie wszystkie. Lubię go, ale nie na flachę

Widocznei mamy całkiem rózne pH
A wiesz, ze kawy ani grama nie wyczuwam ? A liczi to szczerze nie wiem, czy go czuje, czy mi sie wydaje Ale paczule poznam wszedzie zawsze

Fajnie ze na kazdym nieco inaczej pachna perfumy, czasami mozna mocno się zdziwić, co wychodzi z kompozycji
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 17:52   #1885
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość

Kurna zaczynam chodzić na myśl o jutrzejszej komisji ZUSowskiej dziś nawet miła pani z ZUSu dzwoniła, żeby mi o tym przypomnieć
Na pewno będzie dobrze, ale rozumiem stres i

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Ło takie http://archiwum.allegro.pl/oferta/dr...342679265.html


Tylko, że moje nówki kosztowały 50 zeta
Reweeeeeeeeeeelaaaaa
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 17:53   #1886
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Winter bo Ty jesteś okropna wyczajasz wszystkie najlepsze okazje ever! O! Nieładnie innym się też należy


To poproszę kciukasy jutro o 11tej
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 17:54   #1887
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Takie właśnie miałam na myśli
Też Cię już nie lubię
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 18:00   #1888
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Takie właśnie miałam na myśli
Też Cię już nie lubię
Bo one mają rózną numerację- jeden jest 40, drugi 41. W niczym to nie przeszkadza, bo są wiązane i z nogi nie spadają.
Jak Panda z Rachelą je zobaczyły to chciały mi z nogi zwinąć

No za taką cenę musiałam wziąć, nie krzyczcie
Zresztą mam bzika na punkcie nietypowych martensów- mam 4 pary upolowane. Oczywiście ceny korzystne
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby

Edytowane przez winter76
Czas edycji: 2015-12-01 o 18:01
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 18:05   #1889
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość

Wreszcie się odblokowałam na basenie. tzn. wreszcie przepływam cały basen z deską na brzuchu i nie musze robić 3 przystanków na zadyszkę lub wypluwanie wody za tydzień mam zaczać ćwiczyć ręce do żabki, nareszcie jakiś postęp

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość





Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość

za to znaleźliśmy fajne sushi - ja miałam boxa ze smażonymi rollsami, krewetami i warzywami w tempurze i kalifornia rollsami
francuską kawiarnie na śniadania i lancze
ale bym zjadła dobre sushi
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Czy na Was też UBV jest delikatne? Jestem w szoku, bo z reguły Lutki są na mnie mocarne. Pozytywny to szok, gdyż szukam delikatniuchów takich mięciutkich
na mnie na początku jest ostry ale później delikatnieje
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość

Ad szminek w kredce Golden Rose jakby to kogo interesowało bo dziś wreszcie doszły:
nr 05 to piękny kolor wina Ale tak strasznie rzuca się w oczy, nie wiem czy mam odwagę go nosić, może na jakieś okazje, randki (pff, z kim) i inne takie.
Nr 19 w sam sedes, dość ciemny brudny róż ale wygląda naturalnie więc mogę w nim wystąpić na codzień. Może i Rejcz by pasował
Muszę je jutro obczaić w świetle dziennym.
super ze udało sie coś dopasować
Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość

I porownanie Annabel Minerals i CB

Annabel bardzo fajne,ale dużo barzdiej błyszczące/ma wyrażne drobinki. Jak sypnęłam na dłoń, to się pzrestraszyłam. Na szczęście na twarzy giną. Robi taki fajny weet look, przynajmniej na mojej paszczy. Tylko nie daje takiego efektu zwężenia poróv jak CB. CB jest bardziej subtelne i jakoś lepiej się wtapia.
AM jest chyba idealne dla ludzi bez porow. Nie mowię że nie zużyję, bo zużyję możliwe że skuszę się na pelny wymiar.

Warte potestowania.

Pzryleciało do mnie 14 gram Goldena 620 z CB
ja testuje właśnie próbki CB i fajne są
ale jeszcze nie podjęłam decyzji czy chciałabym któryś odcień w większym opakowaniu a jeśli tak to który
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Mam dokładnie takie samo podejście. Nie chcę ludziom robić kłopotu. szczególnie ludziom, których kocham.
I nie wierzę w to, że trupa obchodzi to, czy mu przyniosą kwiatki, czy nie.

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość

Kurna zaczynam chodzić na myśl o jutrzejszej komisji ZUSowskiej dziś nawet miła pani z ZUSu dzwoniła, żeby mi o tym przypomnieć


---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Ło takie http://archiwum.allegro.pl/oferta/dr...342679265.html


Tylko, że moje nówki kosztowały 50 zeta
ale superowe
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 18:26   #1890
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
ja testuje właśnie próbki CB i fajne są
ale jeszcze nie podjęłam decyzji czy chciałabym któryś odcień w większym opakowaniu a jeśli tak to który
Ja jestem zdecydowana na 610 tylko czekam na rozpakowanie żeby znowu nie wtopić z terminem 28 grudnia już powinien być dawno po (chyba że urodzę słonia), ciekawe czy przyślą mi kod zniżkowy na urodziny.
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-05 23:54:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:55.