Panny Młode 2012 :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-11, 21:16   #61
Madziallena:)
Raczkowanie
 
Avatar Madziallena:)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 315
Dot.: Panny Młode 2012 :)

dziękujemy Obrosłyśmy w piórka)
Przysięga mówiona z pamięci brzmi po prostu ładnie. Nie raz w kościele głośniej słychać księdza, niż Pannę Młoda która za nim powtarzaDużo jest jeszcze takich rzeczy, które idzie zrobić ładnie
Ja i mój TŻ mieszkamy daleko od siebie i tak było od początku, więc dobrze wiedzieliśmy, na co się decydujemy będąc razem. On mieszka na śląsku, ja w bieszczadach. Dzieli nas 350 km... Widzimy się raz na miesiąc przez 5-7 dni... Więc może nie jest tak najgorzej, bo ten tydzień kiedy jesteśmy razem, to mamy siebie non stop i w dzień i w nocy... Ale czasami są takie chwile, że bardzo Go potrzebuję, a Go nie ma i muszę czekać np. 18 dni tak jak teraz do naszego spotkania. Codziennie rozmawiamy na skypie albo przez telefon... Ale prawda jest taka, że odległość to najgorsze co może chyba być... Pocieszam się tym, że w sierpniu planujemy wynieść się do Anglii a więc zamieszkać razem i razem już być bez takich miesięcznych rozłąkAle do sierpnia jeszcze mnóstwo czasu... No, ale nie ma co smutać, przecież mamy się z czego cieszyć dziewczynki! Za dwa lata z kawałkiem będziemy już żonkami
__________________

Madziallena:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 21:27   #62
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Cytat:
Napisane przez luellee Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że można? Ja co prawda pierścionka jeszcze nie mam, ale mój TZ powiedział, że 17.06.2012 ślub będzie tak, że mimo, iż oficjalnie jesteśmy jeszcze na etapie "chodzenia" ze sobą, to już powoli zabieramy się do planowania.
Teraz tylko czekam na pierścionek :P

Poza tym witam wszystkie Panny Młode 2012 i ciesze się razem z Wami

to jestesmy w takiej samej sytuacji
mozna wyznaczyc date slubu,nie majac jeszcze pierscionka doczekamy sie
a co do zalatwiania,to ja mysle,ze jest jeszcze duzo za wczesnie,nie chca rezerwowac tak odleglych terminow
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 21:54   #63
luellee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 169
Dot.: Panny Młode 2012 :)

martha330, Mój TŻ sam wybrał datę Widzę, że podobny staż mamy w związkach, bo my od 19.10.2007

Madziallena,Wiem, coś o odległości, bo mojego TŻ nie ma w Polsce już prawie 2 miesiące, a poza tym, że pochodzimy z jednej miejscowości, to ja jestem na studiach, tak że nie widujemy się też codziennie tylko od piątku do niedzieli. Tylko wakacje mamy prawie całe dla siebie. Tak, że na co dzień ja sobie siedzę i zakuwam gdzieś tam daleko od mojego TŻ ALe mnie "gnębi" ( a raczej gnębił, jak był w Polsce) telefonami, czasem i nawet 4 godziny dziennie (mamy wykupiony pakiet do siebie, tak że za 10 zł mamy przez miesiąc rozmów i smsów ile chcemy).
Jakim cudem wytrzasnęłaś faceta z tak daleka ?

Mnie wyszło, że jeszcze 2 lata i 8 miesięcy

A jak z nazwiskami? Chcecie mieć dwa? Czy tylko swoje? Czy tylko przyszłego męża?
__________________


24 października 2009- APARATKA
luellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 22:03   #64
Madziallena:)
Raczkowanie
 
Avatar Madziallena:)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 315
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Heh nasze poznanie to dłuuuga historia i baaaardzo skomplikowana, od kiedy do tego doszło, zaczęłam wierzyć w prawdziwe przeznaczenie i w to, że jednak co nam pisane to ma być. Może kiedyś opiszę jak zechcecie, bo nie chciałabym zanudzać Fajnie wiedzieć, że jest ktoś jeszcze kto rozumie tak ciężką sytuację związku na odległość My do siebie też często wydzwaniamy, też mamy ten sam pakiet Raz nawet mieliśmy sytuację, że wstaliśmy o 9 rano i od 10 zaczęliśmy rozmawiać, przez całą szkołę TŻta łącznie z lekcjami i na lekcjach, po przez moją szkołę i lekcje aż na wieczorku w domu później przerzuciliśmy się na skype żeby naładować komórki, ale pech chciał że mi net siadł, więc znowu się wzięliśmy za komórki i tak gadaliśmy i gadaliśmy w międzyczasie poszliśmy się wykapac cały czas gadając później gadaliśmy w łóżkach aż wkońcu oboje usnęliśmy i nasze połaczenie trwało całą noc!! Obudził mnie dźwięk o 5:50 i wtedy się cichutko rozłączyłam żeby nie obudzić TŻta. hehe śmiać mi się z tego chciało a telefon gorący jak żelazko (miałam iść nim bluzkę wyprasować ) Co do nazwiska to biorę od TŻta bo śmiesznie by było gdybym miała mieć moje i jego haha
__________________

Madziallena:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 22:12   #65
Lady Hellsing
Rozeznanie
 
Avatar Lady Hellsing
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 963
Dot.: Panny Młode 2012 :)

dziewczyny wasze pierścionki takie nietuzinkowe, podobają mi się mój jest bardziej klasyczny - z białego złota, z malutkim diamentem może kiedyś wrzucę fotkę, teraz niestety nie mam jak jej zrobić.

Cytat:
Napisane przez Madziallena:) Pokaż wiadomość
Nie raz w kościele głośniej słychać księdza, niż Pannę Młoda która za nim powtarza
byłam na ślubie na którym ani ksiądz ani państwo młodzi nie mówili do mikrofonu i przysięgi nie słyszał chyba nikt...

Cytat:
Napisane przez luellee Pokaż wiadomość
A jak z nazwiskami? Chcecie mieć dwa? Czy tylko swoje? Czy tylko przyszłego męża?
waham się jeszcze, ale prawdopodobnie zdecyduję się na dwa nazwiska
Lady Hellsing jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 22:26   #66
kinia860
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 470
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Dziewczyny czy ja tez tak skromnie moglabym sie do was przylaczyc?? Choc niewiem czy moge.Co prawda nie mam jeszcze pierscionka,ale to jest dla mnie najmniej istotne.Tz ostatnio coraz czesciej wspomina o zareczynach,a ja glupia mu mowie eee cos ty zwariowales:p a on na to no co ty nie chcesz pierscionka?!A date 18.08 2012 juz sobie jakies pol roku temu wymarzylam w sumie to najpierw mi sie przysnila,wiec jak to ze mna jest date sobie wymarzylam,a jak tz wspomina o zareczynach to ja albo zmieniam temat albo mowie ze oszalal:p i zniechecam chlopa Dodam ,ze tz myslenie jest takie,ze w przeciagu pol roku od zareczyn trzeba sie ozenic.Dopiero ja go na ziemie sprowadzilam,ze nie ma tak kolorowo i teraz to na ok.2 lata wczesniej trzeba rezerwowac sale ,bo wyz demograficzny sie zeni i nie ma tak latwo:p Na co on no cos ty tyle bedziemy czekac :P Serdecznie gratuluje panna mlodym 2012
kinia860 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 22:32   #67
Madziallena:)
Raczkowanie
 
Avatar Madziallena:)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 315
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Witamy następną!! Oczywiście możesz do nas dołączyć, będzie nam niezmiernie miło) Co do pierścionka, nie przejmuj się. Na pewno znajdziecie jakieś rozwiązanie. Jak się uda, to slub w tym samym dniu co my Uwierz, że pierścionek zaręczynowy do niczego nie zmusza, jego noszenie nie jest kłopotliwe a Ty żadnych kosztów ponosić nie musisz Jeżeli boisz się oficjalnych zaręczyn, mogą się odbyć tylko we dwoje. Nie wiem, jakie masz obawy, ale myślę, że jeżeli TŻ wziął by Cię z zaskoczenia, byłabyś zachwycona. A może właśnie o to chodzi? Że chciałabyś niespodziankę, a Twój TŻ mówi wszystko prosto z mostu i najchętniej poszedłby z Tobą do jubilera? Jeżeli tak to porozmawiaj z nim, albo tylko powiedz, że chciałabyś niespodziankę A ja zmykam spać Dobranoc
__________________


Edytowane przez Madziallena:)
Czas edycji: 2009-10-11 o 22:33
Madziallena:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-11, 22:32   #68
Lady Hellsing
Rozeznanie
 
Avatar Lady Hellsing
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 963
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Kinia witaj jesteś już trzecią przyszłą panną młodą, której spodobała się data 18.08.2012

Madziallena może zrobisz w pierwszym poście taką listę kto i kiedy jak np tu https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...4&postcount=81
Lady Hellsing jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 22:46   #69
kinia860
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 470
Dot.: Panny Młode 2012 :)

TZ wie,ze chcialabym niespodzianke i on tym bardziej nie jest za jakimis oficjalnymi zareczynami ,tylko on ma chyba jakies obawy, ze ja moge powiedziec NIE!!dlatego mnie tak podpytuje.Nie wiem skad mu przyszlo na mysl,ze ja po 4 latach zwiazku powiem NIE.Generalnie mowi,ze moment oswiadczyn bedzie dla niego kolejnym najbardziej stresujacym momentem w zyciu zaraz po obronie pracy mgr( ktora juz zreszta ma za soba ).A co do mnie to owszem marzy mi sie pierscionek,ale nie chce zeby myslal,ze ja tylko na to czekam ,bo tak wcale nie jest.
kinia860 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 09:05   #70
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Cytat:
Napisane przez luellee Pokaż wiadomość
martha330, Mój TŻ sam wybrał datę Widzę, że podobny staż mamy w związkach, bo my od 19.10.2007

Mnie wyszło, że jeszcze 2 lata i 8 miesięcy

A jak z nazwiskami? Chcecie mieć dwa? Czy tylko swoje? Czy tylko przyszłego męża?

hm tak podobny staz mamy,widze,ze niedlugo druga rocznica u Was bedzie!no,no...
i czy ja dobrze widze,ze wszystkie poki co macie te sama date slubu? 18.08.2012? niezle...
ja chcialabym we wrzesniu slubowac,taki sentyment....
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 09:25   #71
Madziallena:)
Raczkowanie
 
Avatar Madziallena:)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 315
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Dziewczyny zrobiłam ten kalendarz ale coś mi nie wychodzi i nie umiem go zrobić na środku
martha330 Ciebie nie wpisałam, bo nie masz chyba konkretnej daty jeżeli zauważyłam? Jeżeli chcesz, dopiszę Cię gdzieś tylko napisz gdzie... Jeżeli kogoś pominęłam lub palnęłam błąd prosze poinformujcie mnie bo jestem chora i nie najlepiej się czuje a zaraz muszę wiać do szkoły pozdrawiam
__________________

Madziallena:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-12, 10:53   #72
luellee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 169
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Madziallena, też nam się zdarzyło zasnąc z telefonami przy uszach

kinia860, nie przejmuj sie, bo ja pierścionka też jeszcze nie mam choć datę już mam Tak, że będziemy czekać razem na zaręczyny, choć ja bym chciała teraz i zaraz :P ALe poczekam, aż mój mężczyzna wykaże się inicjatywą

Ja zawsze chcialam mieć dwa nazwiska, a w związku z tym, iż będę się najprawdopodoniej bronić w okolicach mojego ślubu (tak planuję), to będzie troche mniej zachodu, jak dodatkowo będę miała jeszcze swoje nazwisko

Ja mam właśnie chwile przerwy, wróciłam z zajęć i o 15 jadę znów ;/
__________________


24 października 2009- APARATKA
luellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 12:32   #73
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Cytat:
Napisane przez Madziallena:) Pokaż wiadomość
Dziewczyny zrobiłam ten kalendarz ale coś mi nie wychodzi i nie umiem go zrobić na środku
martha330 Ciebie nie wpisałam, bo nie masz chyba konkretnej daty jeżeli zauważyłam? Jeżeli chcesz, dopiszę Cię gdzieś tylko napisz gdzie...

ja we wrzesniu,ale poki co nie chce zdradzac daty,zeby nie zapeszyc nic

a kalednarz ladnie Ci wyszedl
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 12:42   #74
luellee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 169
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Kalendarz śliczny
Tylko ja jak zwykle roztrzepana jak przeczytałam o nim to miałam popatrzeć a tu dupa, bo zapomniałam Ale ze mną tak zawsze
Strasznie miłe uczucie tak się patrzeć na ten kalendarz i widzieć siebie.
__________________


24 października 2009- APARATKA
luellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 12:44   #75
kamisiaa88
Raczkowanie
 
Avatar kamisiaa88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 364
GG do kamisiaa88
Dot.: Panny Młode 2012 :)

W sumie chyba też się mogę dołączyć bo planujemy ślub na 2012 ) ale dokładnej daty jeszcze nie mamy
kamisiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 12:56   #76
luellee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 169
Dot.: Panny Młode 2012 :)

kamisiaa88, jesteś może z 88 roku? Bo jak tak to w moim wieku jesteś

w ogóle ile macie lat dziewczyny? JA się już przyznałam, że poraz drugi skończyłam 20 :P
__________________


24 października 2009- APARATKA
luellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 12:59   #77
kamisiaa88
Raczkowanie
 
Avatar kamisiaa88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 364
GG do kamisiaa88
Dot.: Panny Młode 2012 :)

tak jestem z 88 )
kamisiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 13:51   #78
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Panny Młode 2012 :)

dzień dobry, mogłabym się przyłączyć?

Mamy wstępnie już ustaloną datę naszego ślubu, w tym miesiącu będziemy wiedzieć, czy może ona być, gdyż nie wiemy czy są wolne terminy w wymarzonej sali
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 15:32   #79
kinia860
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 470
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Lasoa witaj,pewnie ,ze mozesz sie przylaczycMadziallena dziekuje za wpisanie mnie do kalendarza To dopiero poczatek ,ale widze,ze 18.08.2012juz rzadzi Luellee jak to to ty nie wiesz .ze wszystkie mamy po 18 lat??A tak na powaznie to chyba moj wiek zdradza nick.Dobrze,ze nie jestem sama w czekaniu na pierscionekZmykam kochane jakis szybki obiadek ugotowac ,bo dopiero wrocilam do domu.
kinia860 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-12, 15:34   #80
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Wróciłam ze szkoły więc nadrabiam

Cytat:
Napisane przez Madziallena:) Pokaż wiadomość
haha ja też tak mam A przysięgę też umiem na pamięć każdy ślub przeżywam i kiedy słyszę wypowiadane słowa przysięgi to aż mnie ciarki przechodzą
ja tez kiedy jakieś tam wstępy w całej mszy przewijam jeśli ogladam czyjąś płytę czy kasetę, tak moment przysięgi zawsze ogladam i strasznie się ekscytuje

Cytat:
Napisane przez luellee Pokaż wiadomość
Obydwie macie przepiękne pierścionki! Prześliczne i w ogóle najcudniejsze na świecie

Ja też chciałabym, abyśmy przysięgę mówili z pamięci, bo nie podoba mi się takie powtarzanie za księdzem, mój TŻ też tak uważa, tak, że nie będzie problemu.

Właśnie rozmawiałam z moim (pisałam już, że jest na obczyźnie, bo na pierścionek zarabia) i coś tam mu wspominałam, to powiedział, że musi coś wymyślić ciekawego. Że on w sumie chciałby wcześniej ślub wziąć, ale ja będę miała za 13 dni aparat na zęby zakładany, tak, że musimy poczekać Choć stwierdził, że chciałby żebym brała ślub z aparatem

Cieszę się strasznie, że nie jestem sama w oczekiwaniu na ten 2012 rok ach, żeby już był choć 2011
I cieszę się, że macie takie śliczne pierścionki
(Dziś w ogóle jakaś strasznie zadowolona jestem)
Dziękuje dziękuję
co do przysiegi moze byc problem z ksiedzem bo nie zawsze chca sie zgodzic by mowic z pamieci
Ja znowu nosze okulary i chciałam przed ślubem zrobic sobie operacje oczu ale pewnie nie zdarze wiec postanowiłam ze na poczatku 2012 zaczne nosic soczewki zeby ludzie sie przyzwyczaili do mnie bez okularów a TŻ mowi ze przeciez okulary to nic takiego, ale ja ich po prostu nie lubie

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
to jestesmy w takiej samej sytuacji
mozna wyznaczyc date slubu,nie majac jeszcze pierscionka doczekamy sie
a co do zalatwiania,to ja mysle,ze jest jeszcze duzo za wczesnie,nie chca rezerwowac tak odleglych terminow
Cytat:
Napisane przez luellee Pokaż wiadomość
martha330, Mój TŻ sam wybrał datę Widzę, że podobny staż mamy w związkach, bo my od 19.10.2007

Mnie wyszło, że jeszcze 2 lata i 8 miesięcy

A jak z nazwiskami? Chcecie mieć dwa? Czy tylko swoje? Czy tylko przyszłego męża?
to chyba ja będę miała najdłuższy staż bo 13 stycznia 2010 minie nam 5 lat

jeżeli zostaniemy przy tej dacie którą jest to zostało nam do ślubu
2 lata 7 miesięcy i 21 dni

a nad nazwiskiem jeszcze się zastanawiam dlatego ze moje jest bardzo unikalne szczegolnie w tym regionie gdzie mieszkam

Cytat:
Napisane przez kinia860 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ja tez tak skromnie moglabym sie do was przylaczyc?? Choc niewiem czy moge.Co prawda nie mam jeszcze pierscionka,ale to jest dla mnie najmniej istotne.Tz ostatnio coraz czesciej wspomina o zareczynach,a ja glupia mu mowie eee cos ty zwariowales:p a on na to no co ty nie chcesz pierscionka?!A date 18.08 2012 juz sobie jakies pol roku temu wymarzylam w sumie to najpierw mi sie przysnila,wiec jak to ze mna jest date sobie wymarzylam,a jak tz wspomina o zareczynach to ja albo zmieniam temat albo mowie ze oszalal:p i zniechecam chlopa Dodam ,ze tz myslenie jest takie,ze w przeciagu pol roku od zareczyn trzeba sie ozenic.Dopiero ja go na ziemie sprowadzilam,ze nie ma tak kolorowo i teraz to na ok.2 lata wczesniej trzeba rezerwowac sale ,bo wyz demograficzny sie zeni i nie ma tak latwo:p Na co on no cos ty tyle bedziemy czekac :P Serdecznie gratuluje panna mlodym 2012
oczywiście ze można serdecznie zapraszamy, a pierścionkiem się nie przejmuj na pewno będzie

Cytat:
Napisane przez Madziallena:) Pokaż wiadomość
Dziewczyny zrobiłam ten kalendarz ale coś mi nie wychodzi i nie umiem go zrobić na środku
bardzo ładny kalendarz

Cytat:
Napisane przez kamisiaa88 Pokaż wiadomość
W sumie chyba też się mogę dołączyć bo planujemy ślub na 2012 ) ale dokładnej daty jeszcze nie mamy
zapraszamy zapraszamy

Cytat:
Napisane przez luellee Pokaż wiadomość
kamisiaa88, jesteś może z 88 roku? Bo jak tak to w moim wieku jesteś

w ogóle ile macie lat dziewczyny? JA się już przyznałam, że poraz drugi skończyłam 20 :P
ja za 16 dni kończę 20

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
dzień dobry, mogłabym się przyłączyć?

Mamy wstępnie już ustaloną datę naszego ślubu, w tym miesiącu będziemy wiedzieć, czy może ona być, gdyż nie wiemy czy są wolne terminy w wymarzonej sali
serdecznie prosimy coraz więcej nas, no dobrze dobrze
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 15:40   #81
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Cytat:
Napisane przez m_martka Pokaż wiadomość

serdecznie prosimy coraz więcej nas, no dobrze dobrze
Dziekuje za miłe przywitanie Ja chyba będę w tym wątku najmłodsza
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 15:43   #82
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Panny Młode 2012 :)

lasoa widzę ze zaręczona jesteś od miesiąca wiec gratuluje

nawet nie zauważyłam ze w 2012 1 września to sobota mogłabym wtedy wyjść za mąż bo tego dnia się zaręczyliśmy i to tez była sobota, ale chyba bym się obawiała o pogodę, a poza tym kuzynka TŻ wyszła za mąż 8 bodajże a ja chce inaczej
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 15:47   #83
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Cytat:
Napisane przez m_martka Pokaż wiadomość
lasoa widzę ze zaręczona jesteś od miesiąca wiec gratuluje
dziekuje, tak, tak ja jestem świeżą narzeczoną
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 15:49   #84
kinia860
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 470
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
Dziekuje za miłe przywitanie Ja chyba będę w tym wątku najmłodsza
A ja chyba najstarsza buuu bede stara panna mloda;(
kinia860 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 15:53   #85
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Panny Młode 2012 :)

jaka stara ! Przeciez Ty młodziutka!
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 16:00   #86
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Panny Młode 2012 :)

właśnie jaka stara mój TŻ jest z tego samego roku
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 17:23   #87
kamisiaa88
Raczkowanie
 
Avatar kamisiaa88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 364
GG do kamisiaa88
Dot.: Panny Młode 2012 :)

No w sumie ja też jestem zaręczona od niedawna )

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Skoro tak idziecie troche datą zaręczyn wybierając date ślubu to my z Tż moglibyśmy się zastabnowić nad 30 czerwca no dość fajna data
kamisiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 17:28   #88
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Panny Młode 2012 :)

ej to czy tylko ja jestem zaręczona tak długo???
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 17:30   #89
kamisiaa88
Raczkowanie
 
Avatar kamisiaa88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 364
GG do kamisiaa88
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Cytat:
Napisane przez m_martka Pokaż wiadomość
ej to czy tylko ja jestem zaręczona tak długo???
oj ale też długo )
kamisiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 17:52   #90
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Panny Młode 2012 :)

czy Wy kobiety musicie marudzić? (i mowi to ta co ciągle marudzi )
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.