Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-16, 18:01   #511
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Witajcie Ale macie tempo! Chwilę człowieka nie ma , a tu nie dosyć,że nowy wątek to już 17 stron naklepane

Pytałam dzisiaj w Douglasie dlaczego oferta dnia ze strony nie jest dostępna stacjonarnie? Nie potrafili odpowiedzieć. Stwierdziły konsultantki ,że internetowy sklep ich niedługo wykończy
też to usłyszałam gdy poszłam oddać tusz do rzęs kupiony stacjonarnie - parę dni później była noc zakupów więc nabyłam dużo taniej. Kasjerka była niepocieszona ze wszyscy nic tylko oddają
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 18:12   #512
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Witajcie Ale macie tempo! Chwilę człowieka nie ma , a tu nie dosyć,że nowy wątek to już 17 stron naklepane

Pytałam dzisiaj w Douglasie dlaczego oferta dnia ze strony nie jest dostępna stacjonarnie? Nie potrafili odpowiedzieć. Stwierdziły konsultantki ,że internetowy sklep ich niedługo wykończy
Dobrze im tak sami do tego doprowadzili, ile razy przewala się tu temat zakupów stacjonarnych bez próbek może wyciągną w końcu jakieś wnioski

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
też to usłyszałam gdy poszłam oddać tusz do rzęs kupiony stacjonarnie - parę dni później była noc zakupów więc nabyłam dużo taniej. Kasjerka była niepocieszona ze wszyscy nic tylko oddają
Pewnie się dziwią, dlaczego ludzie wolą zamawiać przez internet niż kupować w stacjo
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 18:17   #513
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Szkoda, że zestaw świąteczny czarna róża niedostępny na stronie, ze zniżką wyszłaby fajna okazja

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------



Odcień Neutral jeśli chodzi o moje zdanie - to dla mulatek ale ja jestem bladzioch, więc moja opinia jest baaaaaardzo subiektywna
Dla.mnie neutral jest idealny a sis nie opalam )
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 18:44   #514
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dobrze im tak sami do tego doprowadzili, ile razy przewala się tu temat zakupów stacjonarnych bez próbek może wyciągną w końcu jakieś wnioski
Nie wypada mi się nie zgodzić
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 18:46   #515
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dobrze im tak sami do tego doprowadzili, ile razy przewala się tu temat zakupów stacjonarnych bez próbek może wyciągną w końcu jakieś wnioski

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------



Pewnie się dziwią, dlaczego ludzie wolą zamawiać przez internet niż kupować w stacjo
popieram! nie wiem jak Wy, ale ja w stacjo D jeszcze nigdy nie dostałam żadnej fajnej próbki przy kasie. Czasem tylko mi konsultantka jakiejś marki zrobi próbkę kremu czy podkładu ale przy kasie nie dostaję nigdy nic :/
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 18:56   #516
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
popieram! nie wiem jak Wy, ale ja w stacjo D jeszcze nigdy nie dostałam żadnej fajnej próbki przy kasie. Czasem tylko mi konsultantka jakiejś marki zrobi próbkę kremu czy podkładu ale przy kasie nie dostaję nigdy nic :/
U mnie to samo. Wchodzę, biorę co chcę, proszę o próbki (najczęściej podkładów) i chyba te podkłady są traktowane już jako gratis, bo ostatnio dostałam oprócz nich próbkę zapachu...dla mężczyzn.
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 19:16   #517
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Ja w Douglasie stacjonarnym byłam tylko raz i kupowałam 1 rzecz - bazę Artdeco za 29 zł. I dostałam przy kasie próbkę Alien Eau Extraordinaire. Gorzej, że zapach mi się spodobał na tyle, że marzę o własnej flaszce.
Dla porównania przy zamówienie on line nazbierałam chyba 9 próbek zapachowych i nic mi nie podeszło.
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-16, 19:17   #518
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
popieram! nie wiem jak Wy, ale ja w stacjo D jeszcze nigdy nie dostałam żadnej fajnej próbki przy kasie. Czasem tylko mi konsultantka jakiejś marki zrobi próbkę kremu czy podkładu ale przy kasie nie dostaję nigdy nic :/
U mnie ostatnio dają, bo straszną lipę mają i chcą chyba klientki odzyskać.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 19:40   #519
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Okazało się, że mam ten Neutral zachomikowany 2x7ml. Dla mnie za ciemny o 3 tony.

Co do konsultantek z D., to część z nich upłynnia próbki na allegro, więc to trochę obłudne z ich strony.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-12-16 o 19:44
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 19:51   #520
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Co do konsultantek z D., to część z nich upłynnia próbki na allegro, więc to trochę obłudne z ich strony.
Konsultantki, pracownice aptek sieciowych
Miałam kiedyś przygode jak w Superpharmie poprosiłam w aptece o próbkę filtra Vichy. Pani z krzywym uśmiechem stwierdziła, że nie mają, a druga, która stała za jej plecami wtrąciła się do rozmowy, że owszem mają i zaraz mi przyniesie.
To wszystko zależy od człowieka.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 20:46   #521
her_green_eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 661
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Konsultantki, pracownice aptek sieciowych
Miałam kiedyś przygode jak w Superpharmie poprosiłam w aptece o próbkę filtra Vichy. Pani z krzywym uśmiechem stwierdziła, że nie mają, a druga, która stała za jej plecami wtrąciła się do rozmowy, że owszem mają i zaraz mi przyniesie.
To wszystko zależy od człowieka.
Jak pracowałam kiedyś w perfumerii to nie było takich cyrkow, do zakupów pracowniczych nie mogłam w ogóle dostawać próbek, takich gotowych próbek tez nigdy nie mogłam zabierać do domu. Co to się teraz dzieje, to nie wiem...; (
her_green_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-16, 21:39   #522
m_anita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 153
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Czy któraś z dziewczyn ze złotą kartą Sephory miałby może chęć podzielić się jej numerem? Nie chodzi o zbieranie pudełek, tylko zwykłe, mniejsze zamówienia robione co jakiś czas, które robiłabym sobie sama, podobno do tego wystarczy numer. Jeśli znajdzie się jakaś pomocna dusza, będę wdzięczna za info na priv.

A jeśli chodzi o próbki, ja jestem ogromnym wrażliwcem i w większości apteczne rzeczy mi szkodzą. Często próbuję "wyżebrać" jakąś próbkę i zazwyczaj też dostaję odpowiedź, że nie mają żadnych po czym podchodzi inna babeczka, otwiera szuflady a tam się wylewa.
__________________
***
http://instagram.com/1983emi
***
m_anita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 21:42   #523
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Dziewczyny, co to jest za miniaturka z kodu SNIEG z D.?
Chodzi mi o tę pierwszą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (3,6 KB, 284 załadowań)

Edytowane przez xmdln
Czas edycji: 2014-12-16 o 21:45
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 21:45   #524
m_anita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 153
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xmdln Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co to jest za próbka z kodu SNIEG z D.?
Chodzi mi o tę pierwszą.
Tusz do rzęs Estee.. wg mnie bez rewelacji, ale nie jest zły.
__________________
***
http://instagram.com/1983emi
***
m_anita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 21:47   #525
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez m_anita Pokaż wiadomość
Tusz do rzęs Estee.. wg mnie bez rewelacji, ale nie jest zły.
O, super! Lubię testować tusze.
Przynajmniej jedna miniaturka mi się przyda
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 21:49   #526
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez m_anita Pokaż wiadomość
Tusz do rzęs Estee.. wg mnie bez rewelacji, ale nie jest zły.
Ja go uwielbiam i moja ciocia tez Dla jednego hit dla drugiego kit
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 22:05   #527
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Amicitia_ Pokaż wiadomość
Walczę, teraz już jestem tak wkurzona, ze nie chcę żeby mi dosyłali, tylko żeby zwrócili mi hajs, ale nie odpowiadają ani na maile ani na telefony.
Tak, właśnie mam wrażenie, że to taka polityka firmy. Nie odpowiadać, to może zbędą klienta. Lubię ich niektóre kosmetyki, ale trzy razy zastanowię się, zanim coś tam kupię.

A co u Ciebie spsocili?
U mnie brak jednego zestawu promocyjnego, a drugi super prezent to krem do rąk, którego niby zapas był wyczerpany, według innego kodu. Do tego brak ozdobnego pudełka, o które prosiłam, bo chciałam mieć pięknie zapakowany prezent, nie w celofany, no i skarpeta zamiast ozdobnej puszki, dla której właściwie skusiłam się na te kremy. Skarpeta...


Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ja z Clinique wzięłam 1 zestaw męski dla Tż, z kodem od150 wyszło 128zł. Wzięłam za pobraniem, bo nie wiem, czy paczka zdąży dojść do pracy przed urlopem z miniatur wzięłam dwufazówkę i krem na noc "youth coś tam" kiepskie mają te miniatury, mogliby przed świętami się postarać i dać jakieś mini szminki czy lakiery
Ooo który zestaw? Też go chciałam. Ten matujący? Krem jest podobno dobry, taką dostałam recenzję więc idąc za ciosem, chciałam cały zestaw, tylko był akurat niedostępny. Tam jest też pełnowymiarowy krem pod oczy, już widzę, jak facet go będzie używał Ciekawa jestem składu, ale już sobie wymyśliłam, że wzięłabym go sobie
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 22:56   #528
Amicitia_
Ekspert ds. fantastyki
 
Avatar Amicitia_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: dom czerni i bieli
Wiadomości: 1 153
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Tak, właśnie mam wrażenie, że to taka polityka firmy. Nie odpowiadać, to może zbędą klienta. Lubię ich niektóre kosmetyki, ale trzy razy zastanowię się, zanim coś tam kupię.

A co u Ciebie spsocili?
U mnie brak jednego zestawu promocyjnego, a drugi super prezent to krem do rąk, którego niby zapas był wyczerpany, według innego kodu. Do tego brak ozdobnego pudełka, o które prosiłam, bo chciałam mieć pięknie zapakowany prezent, nie w celofany, no i skarpeta zamiast ozdobnej puszki, dla której właściwie skusiłam się na te kremy. Skarpeta...



Ooo który zestaw? Też go chciałam. Ten matujący? Krem jest podobno dobry, taką dostałam recenzję więc idąc za ciosem, chciałam cały zestaw, tylko był akurat niedostępny. Tam jest też pełnowymiarowy krem pod oczy, już widzę, jak facet go będzie używał Ciekawa jestem składu, ale już sobie wymyśliłam, że wzięłabym go sobie

O, to widzę mamy ten sam problem, w jednym zamówieniu nie mam powitalnego prezentu a w drugim spakowali mi w skarpetę kremiki z kodu winter. Ogólnie jak dzwoniłam w zeszłym tygodniu to zostałam przekonana, że do piątku mi doślą brak w zamówieniu, a teraz nikt nie odbiera i nie odpisuje. W piątek zamierzam zadzwonić do "lokalnego" rzecznika praw konsumenta, bo piekielnie mnie wkurzyli tym brakiem kontaktu
__________________
zapraszam na insta https://instagram.com/cudownie.jest/
Amicitia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 00:18   #529
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
aha

-20% na stronie Tołpy

Chyba z tego skorzystam niż z promocji w Hebe, choć jeszcze pomyślę


Jednak bardziej opłaca się w Hebe, bo na Tołpie nie ma darmowej wysyłki
Na merlin.pl jest Tołpa do -30% http://merlin.pl/tolpa/hb/search.htm...rt=rank&page=1

Odbiór osobisty w ich punktach za darmo
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-17, 06:36   #530
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ooo który zestaw? Też go chciałam. Ten matujący? Krem jest podobno dobry, taką dostałam recenzję więc idąc za ciosem, chciałam cały zestaw, tylko był akurat niedostępny. Tam jest też pełnowymiarowy krem pod oczy, już widzę, jak facet go będzie używał Ciekawa jestem składu, ale już sobie wymyśliłam, że wzięłabym go sobie
Wzięłam ten dla suchej skóry: http://www.clinique.com.pl/product/1...taw/index.tmpl
mój akurat lubi się kremować, więc na pewno będzie używał mam nadzieję, że te kremy będą dobrze nawilżały bardzo lubię Clinique, oby linia męska była równie dobra, co damska

---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------

Po lekturze Waszych wpisów o problemach z L'occitane jestem w szoku. Niby taka exkluzywna firma, a poziom obsługi klienta poniżej krytyki

---------- Dopisano o 07:36 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------

Dziś w ofercie dnia w D. tusz Clarinsa Wonder Perfect za 75zł
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 06:45   #531
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
Na merlin.pl jest Tołpa do -30% http://merlin.pl/tolpa/hb/search.htm...rt=rank&page=1

Odbiór osobisty w ich punktach za darmo
Ooo, to tam się skuszę. U mnie nie ma punktu odbioru, ale poproszę siostrę żeby mi odebrała w Krakowie.

Polecacie coś antycellulitowego Tołpy?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 07:46   #532
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ooo, to tam się skuszę. U mnie nie ma punktu odbioru, ale poproszę siostrę żeby mi odebrała w Krakowie.

Polecacie coś antycellulitowego Tołpy?
Miałam aktywne serum antycellulitowe i byłam całkiem zadowolona. Wiadomo, że sam kosmetyk cudów nie zdziała, ale w połączeniu z ćwiczeniami (u mnie orbitrek) efekt był. Skóra była napięta, elastyczna, wygładzona. Cellulit może nie zniknął całkiem, ale zmniejszył się i był dużo mniej widoczny.
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 08:30   #533
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Miałam aktywne serum antycellulitowe i byłam całkiem zadowolona. Wiadomo, że sam kosmetyk cudów nie zdziała, ale w połączeniu z ćwiczeniami (u mnie orbitrek) efekt był. Skóra była napięta, elastyczna, wygładzona. Cellulit może nie zniknął całkiem, ale zmniejszył się i był dużo mniej widoczny.
Mój orbitrek od 15 lat stoi na balkonie u rodziców nieużywany


Wypadałoby mi kupić coś antycellulitowego, bo niby ciążowych kg już nie mam (a nawet jest -2kg), to jednak nadal trochę mi brakuje do mojej stałej wagi sprzed 3 lat. Uda mam w cellulicie i zastanawiam się czy brać z Tołpy, czy sprawdzone Eveline
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2014-12-17 o 08:56
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 08:43   #534
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez m_anita Pokaż wiadomość
Tusz do rzęs Estee.. wg mnie bez rewelacji, ale nie jest zły.
A ja go uwielbiam! 10000x lepszy, niż Clinique.
Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ja go uwielbiam i moja ciocia tez Dla jednego hit dla drugiego kit
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 08:53   #535
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mój orbitrek od 15 lat stoi na balkonie u rodziców nieużywany


Wypadałoby mi kupić coś antycellulitowego, bo niby ciążowych kg już nie mam (a nawet jest -2kg), to jednak nadal trochę mi brakuje do mojej stałej wagi 3 lat. Uda mam w cellulicie i zastanawiam się czy brać z Tołpy, czy sprawdzone Eveline
Ja swój kupiłam w sierpniu, we wrześniu mi dobrze szło. Włączałam mecz siatkówki i "biegałam". Październik już był słabszy. Listopad jakoś tak przeleciał, że nawet nie wiem kiedy. Grudzie... Tak, może od jutra zacznę albo od poniedziałku...
Kosmetyków z Eveline nie miałam, więc nie mam porównania...

A możecie mi polecić jakąś odżywkę do paznokci. Zawsze były mocne i twarde, a ostatnio osłabiły się bardzo. Zrobiły się miękkie, pękają, ale nie rozdwajają się. Kwestia witamin, to raczej to nie jest, od jakiegoś czasu na śniadanie piję smoothie szpinakowo-jarmużowe... No ale, paznokcie potrzebują wsparcia. Ktoś? coś?
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 08:57   #536
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Nawrzucałam do koszyka, powyrzucałam i jak na razie zakupy wyglądają tak:
Towary

Łączna wartość: 85,94 zł






No i jednak u mnie jest punkt odbioru - na telefonie wyświetliła mi się chyba jakaś inna lista bo nei było na niej mojego miasta

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ja swój kupiłam w sierpniu, we wrześniu mi dobrze szło. Włączałam mecz siatkówki i "biegałam". Październik już był słabszy. Listopad jakoś tak przeleciał, że nawet nie wiem kiedy. Grudzie... Tak, może od jutra zacznę albo od poniedziałku...
Kosmetyków z Eveline nie miałam, więc nie mam porównania...

A możecie mi polecić jakąś odżywkę do paznokci. Zawsze były mocne i twarde, a ostatnio osłabiły się bardzo. Zrobiły się miękkie, pękają, ale nie rozdwajają się. Kwestia witamin, to raczej to nie jest, od jakiegoś czasu na śniadanie piję smoothie szpinakowo-jarmużowe... No ale, paznokcie potrzebują wsparcia. Ktoś? coś?
Ja uwielbiam odżywkę Sally Hansen Miximum Growth
Drugą ukochaną, też SH, ale w formie płynu Growth activator wycofali
W duecie działały super - pazury mocne, szybko rosnące
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 09:00   #537
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xmdln Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co to jest za miniaturka z kodu SNIEG z D.?
Chodzi mi o tę pierwszą.
Tusz godny polecenia miałam dużo próbek tego tuszu i byłam zadowolona.

Cytat:
Napisane przez angelikaw
A ja go uwielbiam! 10000x lepszy, niż Clinique.
Ja tuszy z Clinique nie lubię, dają zbyt delikatny efekt

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Wzięłam ten dla suchej skóry: http://www.clinique.com.pl/product/1...taw/index.tmpl
mój akurat lubi się kremować, więc na pewno będzie używał mam nadzieję, że te kremy będą dobrze nawilżały bardzo lubię Clinique, oby linia męska była równie dobra, co damska

---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------

Po lekturze Waszych wpisów o problemach z L'occitane jestem w szoku. Niby taka exkluzywna firma, a poziom obsługi klienta poniżej krytyki

---------- Dopisano o 07:36 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------

Dziś w ofercie dnia w D. tusz Clarinsa Wonder Perfect za 75zł
Uff czyli nic ciekawego
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 09:00   #538
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nawrzucałam do koszyka, powyrzucałam i jak na razie zakupy wyglądają tak:
Miałaś już może ten tonik-mgiełkę? Bo od trzech dni siedzę i nad nim dumam No i nad kremem pod oczy Futuris 30+
Na pewno chcę żel do mycia twarzy i oczu bo po zużyciu próbek bardzo mi się spodobał.
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 09:03   #539
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
Miałaś już może ten tonik-mgiełkę? Bo od trzech dni siedzę i nad nim dumam No i nad kremem pod oczy Futuris 30+
Na pewno chcę żel do mycia twarzy i oczu bo po zużyciu próbek bardzo mi się spodobał.
Nie miałam

Krem pod oczy Futuris 30+ mam w zapasach, ale czytałam o nim sporo dobrego (ale wybór był spontaniczny w SP).

Piszesz o żelu Physio? Mi po próbkach się nie spodobał, bo bardzo ściągnął mi skórę, sądziłam, że jest delikatniejszy. Lepiej spisuje się pod tym wzgledem olejek do mycia Liście zielonej oliwki z Ziai
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 09:03   #540
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Uff czyli nic ciekawego
I tak trzymać
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-18 09:07:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:27.