Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-02, 11:47   #3691
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez zagubiona94 Pokaż wiadomość
A tego to nie wiedziałam, ale co tam, zużyje się, a ten dmdm cośtamcośtam to nie zauważyłam, by mi krzywde robił, więc liczę, że jako silikonowe coś te odżywki się sprawdzą
Ten składnik jest w mskach pilomax i mi koszmarnie podrażnił skórę głowy, mimo że to niskie stężenie. Oczywiście wiem że nie każdy kosmetyk kładzie się na skórę głowy ale taka odżywka i tak zawsze jakoś tej skóry głowy może dotknąć np. przy spłukiwaniu więc dobrze na to uważać Z Alberto fajna jest ta miodowa maska w tubie, można ją dostać w poundlandzie o ile nadal ją sprzedają.
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-02, 13:06   #3692
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Też u was zdarza się wysyp czerwonych (lub takich "do wyciśnięcia") krostek na skalpie? U mnie występuje to szczególnie w okolicach skroni i karku.

Edytowane przez Nieszka__
Czas edycji: 2016-08-02 o 13:08
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-02, 14:52   #3693
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Pokaż wiadomość
Też u was zdarza się wysyp czerwonych (lub takich "do wyciśnięcia") krostek na skalpie? U mnie występuje to szczególnie w okolicach skroni i karku.
Mi się zdarzało tak bardziej za uszami albo przy czole i na zakolach, ale od kiedy biorę witmainę A i cynk to już nie mam tego Tylko że u mnie to były dosyć spore takie jakby bąble, niektóre były małe i trochę bolały ale nie wiem czy to o to chodzi.
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-02, 16:40   #3694
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Mi się zdarzało tak bardziej za uszami albo przy czole i na zakolach, ale od kiedy biorę witmainę A i cynk to już nie mam tego Tylko że u mnie to były dosyć spore takie jakby bąble, niektóre były małe i trochę bolały ale nie wiem czy to o to chodzi.
Mnie też potrafi boleć, chociaż rzadko. Może sobie maścią cynkową będę smarować na noc w tych miejscach, gdzie powstają krostki. Coś tam może wysuszy...
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-02, 17:19   #3695
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Pokaż wiadomość
Mnie też potrafi boleć, chociaż rzadko. Może sobie maścią cynkową będę smarować na noc w tych miejscach, gdzie powstają krostki. Coś tam może wysuszy...
Masz może podobne krostki na ramionach i dekolcie? Jeśli są tylko na głowie to możliwe że potrzebujesz dokładniej myć te miejsca bo czasami od odżywki się mogą takie wypryski robić, szczególnie za uszami. Wtedy lepiej spłukiwać odżywki głową w dół i przecierać problematyczne miejsca tonikiem. A jak są na dekolcie i ramionach to cynk i witamina A w formie suplementu pomogą
Jakiego szamponu używasz?
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-02, 19:04   #3696
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Masz może podobne krostki na ramionach i dekolcie? Jeśli są tylko na głowie to możliwe że potrzebujesz dokładniej myć te miejsca bo czasami od odżywki się mogą takie wypryski robić, szczególnie za uszami. Wtedy lepiej spłukiwać odżywki głową w dół i przecierać problematyczne miejsca tonikiem. A jak są na dekolcie i ramionach to cynk i witamina A w formie suplementu pomogą
Jakiego szamponu używasz?

Tak, na ramionach pojawiają się pojedyncze krostki. Na dekolcie swojego czasu miałam istny wysyp (na plecach również), ale obecnie te miejsca są ładne Zależy jak leży...

A używam Sylveco pszeniczno-owsianego lub Hipp dla dzieci. Raz, dwa razy na tydzień pokrzywowa Eva Natura.
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-02, 20:06   #3697
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Pokaż wiadomość
Tak, na ramionach pojawiają się pojedyncze krostki. Na dekolcie swojego czasu miałam istny wysyp (na plecach również), ale obecnie te miejsca są ładne Zależy jak leży...

A używam Sylveco pszeniczno-owsianego lub Hipp dla dzieci. Raz, dwa razy na tydzień pokrzywowa Eva Natura.
To może kup sobie cynk i witaminę A i bierz przez 2 tygodnie, już po tygodniu widać różnicę
A jesteś pewna, że te szampony nie robią krostek? JUż nie raz czytałam o tym że szampony dla dzieci lubią takie krostki wywoływać, może spróbuj zmienić szampon na jakiś czas i np. myj tylko Sylveco i Evą
Jeszcze zapomniałam dodać że mogą się te kroskti robić od olejowania. Właśnie wczoraj olejowałam sezamem i mi wyskoczyła jedna za uchem, trzeba uważać na niektóre oleje żeby nie dotykały skóry
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa

Edytowane przez Klaudenc
Czas edycji: 2016-08-02 o 20:14
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-02, 20:10   #3698
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Są tu jakieś fanki maski aloesowej natur vital? Bo chyba wyrzuciłam pieniądze w błoto, nijak mi nie podchodzi, spróbuję jeszcze nałożyć pod olej..
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-02, 20:17   #3699
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Soupir bordeaux Pokaż wiadomość
Są tu jakieś fanki maski aloesowej natur vital? Bo chyba wyrzuciłam pieniądze w błoto, nijak mi nie podchodzi, spróbuję jeszcze nałożyć pod olej..
A co Ci się po niej dzieje? Zobacz jaki jest punkt rosy, spróbuj dodać do niej oleju ewentualnie.
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-02, 20:45   #3700
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
To może kup sobie cynk i witaminę A i bierz przez 2 tygodnie, już po tygodniu widać różnicę
A jesteś pewna, że te szampony nie robią krostek? JUż nie raz czytałam o tym że szampony dla dzieci lubią takie krostki wywoływać, może spróbuj zmienić szampon na jakiś czas i np. myj tylko Sylveco i Evą
Jeszcze zapomniałam dodać że mogą się te kroskti robić od olejowania. Właśnie wczoraj olejowałam sezamem i mi wyskoczyła jedna za uchem, trzeba uważać na niektóre oleje żeby nie dotykały skóry

Dzięki za radę, na pewno spróbuję i kupię wymienione witaminy

Oleju na skalp w ogóle nie nakładam, bo wypadają mi nadmiernie po takim przedsięwzięciu włosy. Ogólnie moja skóra głowy jest strasznie wrażliwa, byle co potrafi jej dokuczyć... Staram się nie nakładać na nią żadnych masek, odżywek itp... Nawet wcierki potrafią mi zaszkodzić Kozieradka np. zamiast pomóc na wypadanie przyczyniła się do wzmożonego tracenia kłaczków

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Soupir bordeaux Pokaż wiadomość
Są tu jakieś fanki maski aloesowej natur vital? Bo chyba wyrzuciłam pieniądze w błoto, nijak mi nie podchodzi, spróbuję jeszcze nałożyć pod olej..
Mi też niezbyt podchodziła, ale uwielbiałam za to wersję granatową. Niestety nie mogę już jej dostać w swojej drogerii w mieście...
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-02, 21:05   #3701
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Pokaż wiadomość
Dzięki za radę, na pewno spróbuję i kupię wymienione witaminy

Oleju na skalp w ogóle nie nakładam, bo wypadają mi nadmiernie po takim przedsięwzięciu włosy. Ogólnie moja skóra głowy jest strasznie wrażliwa, byle co potrafi jej dokuczyć... Staram się nie nakładać na nią żadnych masek, odżywek itp... Nawet wcierki potrafią mi zaszkodzić Kozieradka np. zamiast pomóc na wypadanie przyczyniła się do wzmożonego tracenia kłaczków
Też za wcierkami nie przepadam, teraz używam jednej z OGX i faktycznie fajna ale to już jakiś fenomen bo zazwyczaj byłó kuku p owcierkach. Za to uwielbiam szampony wzmacniające
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-02, 21:26   #3702
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Też za wcierkami nie przepadam, teraz używam jednej z OGX i faktycznie fajna ale to już jakiś fenomen bo zazwyczaj byłó kuku p owcierkach. Za to uwielbiam szampony wzmacniające
Którą konkretnie wcierkę używasz? Pierwszy raz słyszę o OGX

A używasz na co dzień szamponów bez sls, tych łagodniejszych?
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-02, 21:42   #3703
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Pokaż wiadomość
Którą konkretnie wcierkę używasz? Pierwszy raz słyszę o OGX

A używasz na co dzień szamponów bez sls, tych łagodniejszych?
Wcierkę mam tą:
http://www.boots.com/en/OGX-Niacin-C...spray_1795530/

Szampon ten:
http://www.boots.com/en/OGX-Niacin-C...385ml_1795538/

Chcę jeszcze kupić ten:
http://www.boots.com/en/Yes-to-Carro...80-ml_1697429/

I mam jeszcze Joannę RZepę fioletową której używam od lat. Dla mnie ważne by szampon nie miał chlorku sodu bo wtedy bardzo wysusza i podrażnia.
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-02, 22:22   #3704
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Szorstkie są po niej i bez życia :-/ punkt rosy szaleje to prawda
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-03, 05:35   #3705
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Soupir bordeaux Pokaż wiadomość
Szorstkie są po niej i bez życia :-/ punkt rosy szaleje to prawda
Dla mnie tez byla taka beznadziejna.Meczylam ja bardzoooo dlugo, bo kasy bylo szkoda.Wiecej jej nie kupie.Objawy takie jak u Ciebie po niej.
__________________
Dbam o włoski!
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-03, 09:59   #3706
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Dla mnie tez byla taka beznadziejna.Meczylam ja bardzoooo dlugo, bo kasy bylo szkoda.Wiecej jej nie kupie.Objawy takie jak u Ciebie po niej.
Dokładnie, całe szczęście, że w promocji kupiłam. Ale spróbuję jeszcze pod olej nałożyć, bo próbowałam ją już mieszać z innymi maskami, olejami i dalej lipa. Chyba, że po prostu moje włosy nie lubią aloesu, ale z balsamem mrs potters się bardzo lubią. Niezła zagadka.
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-03, 11:05   #3707
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Soupir bordeaux Pokaż wiadomość
Dokładnie, całe szczęście, że w promocji kupiłam. Ale spróbuję jeszcze pod olej nałożyć, bo próbowałam ją już mieszać z innymi maskami, olejami i dalej lipa. Chyba, że po prostu moje włosy nie lubią aloesu, ale z balsamem mrs potters się bardzo lubią. Niezła zagadka.
Ta maska ma też glicerynę, poza tym może się nie sprawdzać przez punkt rosy albo ldatego że miałaś niedawno przenawilżone włosy i ta maska może pogarszać sprawę No a potters ma też proteiny więc sprawa ma się inaczej
Miałam kiedyś odżywkę z aloesem i ona albo rozgumiała albo puszyła mi włosy, ale nie przesuszała ich, zaś jak już była z aloesem i gliceryną to była susza stulecia i nieważne czy pod olej czy dobry punkt rosy - było źle albo bardzo źle
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa

Edytowane przez Klaudenc
Czas edycji: 2016-08-03 o 11:25
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-03, 12:18   #3708
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Ta maska ma też glicerynę, poza tym może się nie sprawdzać przez punkt rosy albo ldatego że miałaś niedawno przenawilżone włosy i ta maska może pogarszać sprawę No a potters ma też proteiny więc sprawa ma się inaczej
Miałam kiedyś odżywkę z aloesem i ona albo rozgumiała albo puszyła mi włosy, ale nie przesuszała ich, zaś jak już była z aloesem i gliceryną to była susza stulecia i nieważne czy pod olej czy dobry punkt rosy - było źle albo bardzo źle
Punkt rosy na pewno nie pomaga ale racja, proteiny też zmieniają sprawę. Glicerynę moje włosy lubią całe szczęście.
Na razie koniec z eksperymentami, bo póki co na dobre mi to nie wychodzi
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-03, 19:14   #3709
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

U mnie sprawdza się żel aloesowy. Nakładam go zaraz po odżywce b/s ale to kilka cm od skalpu.

Polubiłam się z olejem awokado Nałożyłam na całą noc i dzisiaj po myciu wygladają tak jak w załącznikach. Odpuściłam sobie stylizację, schły sobie samodzielnie i chyba polubię się z tymi niewydarzonymi falami

Klaudenc - ten aplikator we wcierce ogx zdaje egzamin?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1593.JPG (138,3 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1594.JPG (124,7 KB, 30 załadowań)
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-03, 19:37   #3710
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
U mnie sprawdza się żel aloesowy. Nakładam go zaraz po odżywce b/s ale to kilka cm od skalpu.

Polubiłam się z olejem awokado Nałożyłam na całą noc i dzisiaj po myciu wygladają tak jak w załącznikach. Odpuściłam sobie stylizację, schły sobie samodzielnie i chyba polubię się z tymi niewydarzonymi falami

Klaudenc - ten aplikator we wcierce ogx zdaje egzamin?
Bardzo ładne masz te fale, czasami próbuję sobie tak włosy ułożyć ale się nie dają Aplikator przy wcierce jest super
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-03, 20:33   #3711
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
U mnie sprawdza się żel aloesowy. Nakładam go zaraz po odżywce b/s ale to kilka cm od skalpu.

Polubiłam się z olejem awokado Nałożyłam na całą noc i dzisiaj po myciu wygladają tak jak w załącznikach. Odpuściłam sobie stylizację, schły sobie samodzielnie i chyba polubię się z tymi niewydarzonymi falami

Klaudenc - ten aplikator we wcierce ogx zdaje egzamin?
Super cięcie. Ładny kolor. Świetnie wg mnie to wygląda wizualnie

Mi się włosy zrobiły prostsze i tak właśnie się zastanawiam co by tu robić, by nie nakładać stylizatorów, nie harmonijkować i nie ugniatać, a dać im luzem zwisać, dając efekt lekkich fal.


Klaudenc widzę, że z zagranicy. Ale i dostępne na allegro. Szkoda, że takie drogie. Wydajny jest ten spray?

Edytowane przez Nieszka__
Czas edycji: 2016-08-03 o 20:35
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-03, 21:01   #3712
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Bardzo ładne masz te fale, czasami próbuję sobie tak włosy ułożyć ale się nie dają Aplikator przy wcierce jest super
Dziękuję Bo to pewnie chodzi o to żeby nie układać. Ja mam dziwną manię przeczesywania włosów rękami od góry. No i musisz siedzieć w domu cały dzien w dreasch, wtedy na pewno fryzura będzie iście hollywoodzka Bo przecież ironią losu zaawsze jak się siedzi w domu bez konkretnych planów włosy są ekstra.

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Pokaż wiadomość
Super cięcie. Ładny kolor. Świetnie wg mnie to wygląda wizualnie
Dziękuję
Niestety ze ścięcia nie jestem zadowolona, z tyłu to taki odwrócony trójkąt i wygląda jakby mi coś u dołu na środu włosy wyżarło A kolor chciałam rudy ale fryzjerka namówiła na taki bo rudy podobno nie będzie mi pasował. Następną wizytę u niej mam za 2 miesiące, tym razem postawię na swoim (o ile nie wymyślę jeszcze czegoś innego )

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Pokaż wiadomość
Mi się włosy zrobiły prostsze i tak właśnie się zastanawiam co by tu robić, by nie nakładać stylizatorów, nie harmonijkować i nie ugniatać, a dać im luzem zwisać, dając efekt lekkich fal.
Może po prostu lniany glut i luźny warkocz?

Edytowane przez little.b.blue
Czas edycji: 2016-08-03 o 21:03
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-03, 21:33   #3713
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Pokaż wiadomość
Klaudenc widzę, że z zagranicy. Ale i dostępne na allegro. Szkoda, że takie drogie. Wydajny jest ten spray?
Nie wiem w sumie czy wydajny, sporo psikam bo chcę żeby działało ale nie ubywa go dużo. Ja to kupiłam w promocji, ten spray i 2 szampony za 14 funtów.
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 00:10   #3714
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomości: 9 866
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Ale tu się dzieje. Dużo nadrabiania miałam. I tyle znowu kosmetyków było poleconych. A ja ciągle denkuję... (no dobra, przywiozłam sobie z Polski kilka odżywek i mask Ziai, ale je już znam, więc to się nie liczy :P)

Cytat:
Napisane przez ShrinkingViolet Pokaż wiadomość
Natomiast swędzi dalej, ale na to dostałam jakiś szampon łagodzący świąd głowy z Ziaji gratis.
Jaki jaki? Daj znać, czy działa.

Cytat:
Napisane przez sandra1515 Pokaż wiadomość
W ogóle przerzuciłam się na szampon Equilibry żałuje, że tak późno jest mega tak samo odżywka o której pisała Klaudenc biała elseve jak tylko będzie promocja kupuje 5 na zapas bije na głowę tą z olejkami.
Oooo, muszę kupić! Akurat powoli kończę inne odżywki Elseve.

Cytat:
Napisane przez ShrinkingViolet Pokaż wiadomość
Za radą Klaudenc zrobiłam sobie maskę z kallosa latte, zółtka i oleju rzepakowego. Faktycznie poprawiło stan włosów choć na zdjęciu są troche zsianione bo są po nocy. Poprawiło mi to humor bo dawno już nie było sytuacji w której moje włosy reagowały jakkolwiek na cokolwiek, cały czas tkwiły w tym samym miejscu. Dziękuję jeszcze raz za pomoc.
Tak wyglądają po nocy??? :O WOW! Cudne!

Moje loki w Polsce były super, a po powrocie do Stanów znów koszmar. To musi być woda. Nawet zaraz po stylizacji loki są tak spuszone, że muszę je upinać, żeby jakoś wyglądały. Jeśli nakładam więcej stylizatora, to z kolei robią się pozlepiane strąki. Jak żyć? :/
__________________
To nie bezsenność, to inna strefa czasowa.
krolewna_smieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 14:46   #3715
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Pokaż wiadomość

Jaki jaki? Daj znać, czy działa.
Klik

Jak pisałam wcześniej - ufam, że pani aptekarka posiada jakąś sekretną wiedzę dotyczącą produktu bo słowo "łupież" nie padło ani raz na opakowaniu i przez chwile zastanawiałam się czy nie pomyłiła produktów. Co do działania to chyba działa, używam go sporadycznie bo ten łupież nie jest jakiś wielki i uciążliwy, dlatego tyle zwlekałam ze zrobieniem czegokolwiek z nim. Nie wiem jak z działaniem długofalowym bo użyłam go dopiero dwa razy bo nienawidzę myć głowy, mam straszny problem z dotarciem do samej skóry ale łupież został zmyty. Przynajmniej tam gdzie dotarłam.

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Pokaż wiadomość
Tak wyglądają po nocy??? :O WOW! Cudne!
Dziękuję, moje włosy w sumie zawsze wyglądają lepiej po nocy bo jak są zrzucone za poduszkę to potem mam +50 do objętości, a jak wyschną tak normalnie, opadając na ramiona to niestety jest smutek.

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Pokaż wiadomość
Moje loki w Polsce były super, a po powrocie do Stanów znów koszmar. To musi być woda. Nawet zaraz po stylizacji loki są tak spuszone, że muszę je upinać, żeby jakoś wyglądały. Jeśli nakładam więcej stylizatora, to z kolei robią się pozlepiane strąki. Jak żyć? :/
Niestety woda potrafi dużo zmienić. Moje włosy na zmiany wody są odporne, ale pamiętam jak współlokatorka z akademika przywoziła sobie wodę z drugiego końca Polski, taką zwykłą z kranu od siebie do mycia, bo po tej akademikowej miała sianowate włosy. I nic jej nie pomagało.

Edytowane przez ShrinkingViolet
Czas edycji: 2016-08-04 o 14:48
ShrinkingViolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 15:16   #3716
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Wczoraj się cieszyłam że włosy się odgumiły, nałożyłam sezam na godzinę i znowu guma, mam dosyć, poddaję się. Wszystko co lubiłam przestało się sprawdzać i po co testować i sprawdzać skoro p oznalezieniu pielęgnacj idealnej za miesiąc trzeba wszyskto próbować od nowa xD Słonecznikowy jeszcze spróbuję, może coś z tego będzie bo rok temu mnie rozugmiał to może teraz będzie ok
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 18:48   #3717
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomości: 9 866
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Kurczę, w Stanach są zupełnie inne produkty L'Oreal niż w Europie, a nawet inne niż w Kanadzie... :/ Jak to ogarnąć?
Jest taka (link1) i taka (link2) odżywka Total Repair... Klaudenc, czy któraś z nich jest coś warta? Wzięłabyś którąś dla siebie? Zazwyczaj mi pasują te same kosmetyki co Tobie.
Nie ma też olejku w kremie L'Oreal, tzn. jest jakiś inny. A właśnie mi się skończył i chciałam kupić nowy, bo bardzo go lubię. :/ Jest jakiś taki (link3), skład ma chyba trochę podobny. Zaryzykuję, bo ma dobre opinie.

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:
Napisane przez ShrinkingViolet Pokaż wiadomość
Klik

Jak pisałam wcześniej - ufam, że pani aptekarka posiada jakąś sekretną wiedzę dotyczącą produktu bo słowo "łupież" nie padło ani raz na opakowaniu i przez chwile zastanawiałam się czy nie pomyłiła produktów. Co do działania to chyba działa, używam go sporadycznie bo ten łupież nie jest jakiś wielki i uciążliwy, dlatego tyle zwlekałam ze zrobieniem czegokolwiek z nim. Nie wiem jak z działaniem długofalowym bo użyłam go dopiero dwa razy bo nienawidzę myć głowy, mam straszny problem z dotarciem do samej skóry ale łupież został zmyty. Przynajmniej tam gdzie dotarłam.
Oj chodziło mi o tę odżywkę Ziai. Raczej nie mam łupieżu, ale swędzący skalp zdarza mi się często. No i lubię produkty Ziai.
__________________
To nie bezsenność, to inna strefa czasowa.
krolewna_smieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 18:53   #3718
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Pokaż wiadomość
Kurczę, w Stanach są zupełnie inne produkty L'Oreal niż w Europie, a nawet inne niż w Kanadzie... :/ Jak to ogarnąć?
Jest taka (link1) i taka (link2) odżywka Total Repair... Klaudenc, czy któraś z nich jest coś warta? Wzięłabyś którąś dla siebie? Zazwyczaj mi pasują te same kosmetyki co Tobie.
Nie ma też olejku w kremie L'Oreal, tzn. jest jakiś inny. A właśnie mi się skończył i chciałam kupić nowy, bo bardzo go lubię. :/ Jest jakiś taki (link3), skład ma chyba trochę podobny. Zaryzykuję, bo ma dobre opinie.
Nie wzięłabym absolutnie bo poza emulsją i toną perfumy nic w nich nie ma, no ta druga ma tylko parafinę przed zapachem Ale kaszana, normalnie Elseve mają fajne składy przynajmniej te europejskie.
Oleje przed zapachem ma olej kokosowy, jak lubisz to może być fajny
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 20:37   #3719
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
U mnie sprawdza się żel aloesowy. Nakładam go zaraz po odżywce b/s ale to kilka cm od skalpu.

Polubiłam się z olejem awokado Nałożyłam na całą noc i dzisiaj po myciu wygladają tak jak w załącznikach. Odpuściłam sobie stylizację, schły sobie samodzielnie i chyba polubię się z tymi niewydarzonymi falami
Świetne włosy!
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-05, 05:30   #3720
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomości: 9 866
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Nie wzięłabym absolutnie bo poza emulsją i toną perfumy nic w nich nie ma, no ta druga ma tylko parafinę przed zapachem Ale kaszana, normalnie Elseve mają fajne składy przynajmniej te europejskie.
Oleje przed zapachem ma olej kokosowy, jak lubisz to może być fajny
O jaaa, ale lipa z tymi odżywkami...
Lubiłam polski olejek w kremie L'Oreal, on też miał wysoko olej kokosowy, to zaryzykuję z tym amerykańskim. W sumie i tak go używam tylko na drugi i trzeci dzień po myciu, żeby włosy były bardziej miękkie.
__________________
To nie bezsenność, to inna strefa czasowa.
krolewna_smieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-03 12:42:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.