Wspólne odchudzanie od 8 lipca! - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-20, 19:17   #601
malutka20068
Zadomowienie
 
Avatar malutka20068
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 118
Dot.: Wspólne odchudzanie od 8 lipca!

Cytat:
Napisane przez miyusakoshi Pokaż wiadomość
to może zacytuję z wątku "Zły GINEKOLOG - kogo nie polecamy":
"Właśnie wróciłam z wizyty u niej, jestem oburzona, wściekła i nie dowiedziałam się NICZEGO na temat mojego zdrowia. Wypytywała mnie o moje życie prywatne, wyśmiała mnie i nazwała "mimozą" ( jakis tam kwiatek wrażliwy na dotyk). Wyśmiała to, że idę na studia, powiedziała że zakocham się,zajdę w ciążę i moje plany legną w gruzach!Powiedziała, że moje nieregularne miesiączki SĄ CAŁKOWICIE NORMALNE. Powiedziałam, że wcześniej było w porządku, a ona na to "kiedyś było w porządku, a teraz się uwrażliwiłaś" - ze śmiechem na ustach. Zero profesjonalizmu!" tak jakby to, że miałam/ może znowu mam( nie wiem, nie dowiedziaam się) torbiel na jajniku i nieregularne miesiączki były spowodowane, że jestem wrażliwą osobą?! skąd ona w ogóle może wiedzieć jaka jestem, skoro mnie pierwszy raz na oczy widziała?! :|

napisane tak... delikatnie i oszczędnie.. bo wiele gorszych rzeczy mi tam powiedziała... -.-

na obiad : tuńczyk + sałata + troszkę papryki + pomidor + jakieś tam przyprawy :P

później jabłko i marchewka


jak jestem zdenerwowana to jem więcej, dlatego od rana ( od czasu powrotu od tej starej wariatki) chce mi się jeść :< ale powstrzymuję się *.*
Pani ginekolog chyba się zapędziła i pomyślała, że jest psychologiem albo wróżką i przepowiedziała Ci przyszłość No ale cóż pozostaje znaleźć kogoś normalnego- ja już 2 sprawdziłam i nadal szukam

A ja na kolacje zjadłam naleśniki z przepisu dukana a więc mogę uznać że kolacja była czysto białkowa a do tego jaka pyszna
__________________
20/40
waga: 51->53,5->54,5->55,5
malutka20068 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 19:26   #602
miyusakoshi
Raczkowanie
 
Avatar miyusakoshi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Mazury/Warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Wspólne odchudzanie od 8 lipca!

Malutka, raczej kiepska z niej wróżka była xD bo ja zupełnie inaczej widzę swoją przyszlość :p zwłaszcza, że już jestem zakochana, dziecka nie mam i to raczej nie możliwe bym je miała w najbliższym czasie xD
ja już byłam chyba u 4 lekarzy... i za każdym razem słyszę to samo.. po co zmieniam , dlaczego nie zostałam u poprzedniego-.-
jedna tak boleśnie badała, że myślałam że będę miała siniaku na brzuchu, na dodatek byla opryskliwa, do drugiej dostać się to jakiś cud, przez dwa miesiące byłam na dwóch wizytach; trzeciej doktor nie widziałam nawet na oczy, byłam zarejestrowana, po czym na miejscu okazało się, że mimo to i tak musze się rejestrować... niby o 8 miała przyjmować, a wychodząc przed godziną 10 jeszcze jej nie było,tam czekało z 40 kobiet, po historiach, że niektóre próbowały się dostać po 3 tygodnie po prostu wyszłam itp itd... nie wiem czy jest jeszcze jakiś ginekolog w moim mieście -.-

głupie pytanie mam : gdy jesteśmy zdenerwowani, to skacze nam adrenalina, prawda? no więc, czy nie spalamy wtedy więcej kalorii ? o.0 z ciekawości pytam =p

a ja dwa małe serki zjadłam :< ( to tak jak połowa normalnego danio) godzine po tym jabłku i marchewce o.0

nadal stres mnie trzyma, do tego jest tak gorąco i duszno :<<< i głośniki mi się psują.. kiepski dzień =.=


słyszałyście o tabacie? z pół roku temu zrobiłam jeden trening i mialam zakwasy półtora tygodnia! O.O na drugi raz się już nie odważyłam =p
__________________
"\O.o/"

Edytowane przez miyusakoshi
Czas edycji: 2010-07-20 o 19:30
miyusakoshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 20:48   #603
malutka20068
Zadomowienie
 
Avatar malutka20068
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 118
Dot.: Wspólne odchudzanie od 8 lipca!

Cytat:
Napisane przez miyusakoshi Pokaż wiadomość
Malutka, raczej kiepska z niej wróżka była xD bo ja zupełnie inaczej widzę swoją przyszlość :p zwłaszcza, że już jestem zakochana, dziecka nie mam i to raczej nie możliwe bym je miała w najbliższym czasie xD
ja już byłam chyba u 4 lekarzy... i za każdym razem słyszę to samo.. po co zmieniam , dlaczego nie zostałam u poprzedniego-.-
jedna tak boleśnie badała, że myślałam że będę miała siniaku na brzuchu, na dodatek byla opryskliwa, do drugiej dostać się to jakiś cud, przez dwa miesiące byłam na dwóch wizytach; trzeciej doktor nie widziałam nawet na oczy, byłam zarejestrowana, po czym na miejscu okazało się, że mimo to i tak musze się rejestrować... niby o 8 miała przyjmować, a wychodząc przed godziną 10 jeszcze jej nie było,tam czekało z 40 kobiet, po historiach, że niektóre próbowały się dostać po 3 tygodnie po prostu wyszłam itp itd... nie wiem czy jest jeszcze jakiś ginekolog w moim mieście -.-

głupie pytanie mam : gdy jesteśmy zdenerwowani, to skacze nam adrenalina, prawda? no więc, czy nie spalamy wtedy więcej kalorii ? o.0 z ciekawości pytam =p

a ja dwa małe serki zjadłam :< ( to tak jak połowa normalnego danio) godzine po tym jabłku i marchewce o.0

nadal stres mnie trzyma, do tego jest tak gorąco i duszno :<<< i głośniki mi się psują.. kiepski dzień =.=


słyszałyście o tabacie? z pół roku temu zrobiłam jeden trening i mialam zakwasy półtora tygodnia! O.O na drugi raz się już nie odważyłam =p
Co do tej adrenaliny to nie wiem, pewnie ma to jakiś wpływ na większe spalanie kalorii, tak jak np. śmiech- podobno, czy sex heh ale to kropla w morzu.

Co do ginekologa to taka rzeczywistość, że trudno o dobrego i już, niestety sama na tym ubolewam....

A o tabacie nie słyszałam
__________________
20/40
waga: 51->53,5->54,5->55,5
malutka20068 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 23:09   #604
miyusakoshi
Raczkowanie
 
Avatar miyusakoshi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Mazury/Warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Wspólne odchudzanie od 8 lipca!

próbowałam kilka miesięcy temu ( z innym filmikiem):
http://csw.blox.pl/2010/02/Tabata-wymiata.html

przez kolejny tydzień zdychałam, bolały mnie mięśnie, o których istnieniu nie zdawałam sobie nawet sprawy *.*
mimo, że regularnie ćwiczyłam i biegałam.. a mimo to taaaakie zakwasy! przez jakieś następne 20-25 minut lał się ze mnie pot jak z kranu xD
ostrzegam.. masakra! xD
__________________
"\O.o/"
miyusakoshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 23:42   #605
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Wspólne odchudzanie od 8 lipca!

miyusakoshi, nie przejmuj się! Doskonale Cię rozumiem...

Mnie kiedyś wysłali do 'przemiłej' pani neurolog. Bada mnie, bada i nagle odkrywa tatuaż na plecach. Na co pada uwaga: "ło jezu, zamiast się tatuować to byś se dziecko coś ze zgryzem zrobiła, bo szkoda pieniędzy". Myślałam, że zabiję kobietę na miejscu, tak mnie tym z równowagi wyprowadziła...
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 23:57   #606
miyusakoshi
Raczkowanie
 
Avatar miyusakoshi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Mazury/Warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Wspólne odchudzanie od 8 lipca!

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
miyusakoshi, nie przejmuj się! Doskonale Cię rozumiem...

Mnie kiedyś wysłali do 'przemiłej' pani neurolog. Bada mnie, bada i nagle odkrywa tatuaż na plecach. Na co pada uwaga: "ło jezu, zamiast się tatuować to byś se dziecko coś ze zgryzem zrobiła, bo szkoda pieniędzy". Myślałam, że zabiję kobietę na miejscu, tak mnie tym z równowagi wyprowadziła...
o matko... 0.0 nie rozumiem jak tacy ludzie idą na medycynę. Przecież to oczywiste, że będą mieć kontakt z wieloma różnymi ludźmi ;/ nie są od tego by kogoś oceniać, tylko leczyć =s

<przytul>
__________________
"\O.o/"
miyusakoshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 07:15   #607
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Wspólne odchudzanie od 8 lipca!

Bry śpiochy !

Niestey moje biegi dziś nie wypaliły, ale już poćwicze 8 minut na brzuch i inne wygibasy, a jutro już napewno jogging

Zaraz śniadanko, 2 kromki chleba plus serek wiejski ze szczypiorkiem i rzodkiweką
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 07:27   #608
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Wspólne odchudzanie od 8 lipca!

Jezus Maria, trzeci dzień z rzędu o 8 budzi mnie remont za ścianą
Już mam tak bardzo dosyć, że jestem w rozpaczy! Mam wrażenie, że mam za ścianą lotnisko - to jest taki dziwny hałas. Najgorsze jest to, że nic nie mogę zrobić, bo nie dość, że to wprowadza się kolega mojego ojca, to jeszcze jest strażnikiem miejskim.
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 07:39   #609
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Wspólne odchudzanie od 8 lipca!

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
Jezus Maria, trzeci dzień z rzędu o 8 budzi mnie remont za ścianą
Już mam tak bardzo dosyć, że jestem w rozpaczy! Mam wrażenie, że mam za ścianą lotnisko - to jest taki dziwny hałas. Najgorsze jest to, że nic nie mogę zrobić, bo nie dość, że to wprowadza się kolega mojego ojca, to jeszcze jest strażnikiem miejskim.
U mnie w bloku to remont za remontem! Taki okres;/

Już po śniadanku, mogę zaczynać pracę
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 07:46   #610
Rebelious
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 592
Dot.: Wspólne odchudzanie od 8 lipca!

Cytat:
Napisane przez miyusakoshi Pokaż wiadomość
próbowałam kilka miesięcy temu ( z innym filmikiem):
http://csw.blox.pl/2010/02/Tabata-wymiata.html

przez kolejny tydzień zdychałam, bolały mnie mięśnie, o których istnieniu nie zdawałam sobie nawet sprawy *.*
mimo, że regularnie ćwiczyłam i biegałam.. a mimo to taaaakie zakwasy! przez jakieś następne 20-25 minut lał się ze mnie pot jak z kranu xD
ostrzegam.. masakra! xD
Nawet nie będę tego próbować. Zresztą nie wiem czy bym dała radę.

Dziś na śniadanie, dla odmiany... owsianka.
I lecę do pracy zaraz.

Wy też tak wolno jecie? Wszyscy się drą na mnie zawsze, zwłaszcza TŻ jak zabiera mnie gdzieś na jedzenie, bo on zje i potem musi na mnie pół godziny czekać.
Rebelious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 08:58   #611
miyusakoshi
Raczkowanie
 
Avatar miyusakoshi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Mazury/Warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Wspólne odchudzanie od 8 lipca!

ja właśnie szybko piję i jem o.0 próbowałam to zmienić, ale jakoś mi nie wychodzi =P

nie wiem co zjeść na śniadanie :<<

moi sąsiedzi z góry co raz coś wiercą... nie wiem czy oni tam jakieś meble robią przez kilka lat, czy co?!;/
nie wiem co remontujący ludzie myśla o 8 nad ranem... dali by pospać =.='
__________________
"\O.o/"
miyusakoshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 09:03   #612
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Wspólne odchudzanie od 8 lipca!

Cytat:
Napisane przez miyusakoshi Pokaż wiadomość
ja właśnie szybko piję i jem o.0 próbowałam to zmienić, ale jakoś mi nie wychodzi =P

nie wiem co zjeść na śniadanie :<<

moi sąsiedzi z góry co raz coś wiercą... nie wiem czy oni tam jakieś meble robią przez kilka lat, czy co?!;/
nie wiem co remontujący ludzie myśla o 8 nad ranem... dali by pospać =.='
Ja mam problem z obiadem Chyba zrobie dziś coś na wzór omleta z jakims smaczynym, białkowym farszem Oby Tż zasmakowało
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 09:21   #613
miyusakoshi
Raczkowanie
 
Avatar miyusakoshi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Mazury/Warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Wspólne odchudzanie od 8 lipca!

a mogę zjeść jajecznicę na śniadanie? o.0 czy tak nie bardzo?=p
__________________
"\O.o/"
miyusakoshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 09:24   #614
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Wspólne odchudzanie od 8 lipca!

Cytat:
Napisane przez miyusakoshi Pokaż wiadomość
a mogę zjeść jajecznicę na śniadanie? o.0 czy tak nie bardzo?=p
Pewnie. Bez kiełbachy i tłuszczu
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 09:26   #615
miyusakoshi
Raczkowanie
 
Avatar miyusakoshi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Mazury/Warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Wspólne odchudzanie od 8 lipca!

i tak nie jem mięcha xD

postanowiłam jednak zrobić dwie kanapeczki *.* :P

aj, leń ze mnie xD
__________________
"\O.o/"
miyusakoshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 12:31   #616
malutka20068
Zadomowienie
 
Avatar malutka20068
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 118
Dot.: Wspólne odchudzanie od 8 lipca!

Cytat:
Napisane przez miyusakoshi Pokaż wiadomość
próbowałam kilka miesięcy temu ( z innym filmikiem):
http://csw.blox.pl/2010/02/Tabata-wymiata.html

przez kolejny tydzień zdychałam, bolały mnie mięśnie, o których istnieniu nie zdawałam sobie nawet sprawy *.*
mimo, że regularnie ćwiczyłam i biegałam.. a mimo to taaaakie zakwasy! przez jakieś następne 20-25 minut lał się ze mnie pot jak z kranu xD
ostrzegam.. masakra! xD

Hmmm... obejrzałam filmik właśnie, na pierwszy rzut oka wydaje się nieco nudny ale wieczorem spróbuje- teraz się boje bo dopiero obiad zjadłam. A więc podzielę się wrażeniami po ćwiczeniach i jutro rano (o ile podniosę się po tym z łóżka)*

*A może w ogóle nie próbować, co? jak radzisz?
__________________
20/40
waga: 51->53,5->54,5->55,5
malutka20068 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 12:51   #617
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Wspólne odchudzanie od 8 lipca!

Piję kawke, bo umieram z bólu głowy !

Jak nie brzuch to głowa Musze zbierać kase na okulary, podejrzewam, że to główna przyczyna no i godziny pracy przed komputerem robią swoje
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 13:49   #618
miyusakoshi
Raczkowanie
 
Avatar miyusakoshi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Mazury/Warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Wspólne odchudzanie od 8 lipca!

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Piję kawke, bo umieram z bólu głowy !

Jak nie brzuch to głowa Musze zbierać kase na okulary, podejrzewam, że to główna przyczyna no i godziny pracy przed komputerem robią swoje
<glaszcze> ajj :< bóle głowy sa najgorsze *.*


a ja niedługo zrobię sobie jajecznicę z uwaga ! ... świeżą, młodą pokrzywą! ^^

uznam to za obiad *.*


na pierwszy rzut oka wydaje się to bardzo proste, ale na prawdę jest męczące :P zakwasy gwarantowane
__________________
"\O.o/"
miyusakoshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 13:52   #619
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Wspólne odchudzanie od 8 lipca!

Cytat:
Napisane przez miyusakoshi Pokaż wiadomość
<glaszcze> ajj :< bóle głowy sa najgorsze *.*


a ja niedługo zrobię sobie jajecznicę z uwaga ! ... świeżą, młodą pokrzywą! ^^

uznam to za obiad *.*


na pierwszy rzut oka wydaje się to bardzo proste, ale na prawdę jest męczące :P zakwasy gwarantowane
Ciekawostka z tą pokrzywą Ciekawe jak smakuje
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 14:24   #620
miyusakoshi
Raczkowanie
 
Avatar miyusakoshi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Mazury/Warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Wspólne odchudzanie od 8 lipca!

jak zrobię, to wam powiem

nazrywałam sobie jeszcze babki zwyczajnej, na ukąszenia komarów, bo na nogach mam milion tysięcy miliardów czerwonych, swędzących kropek :<
__________________
"\O.o/"
miyusakoshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 14:34   #621
Domzdrowia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 29
Dot.: Wspólne odchudzanie od 8 lipca!

Chętnie się dołączę choć trochę spóźniona jestem. Ja mam sporo do schudnięcia. Cel: - 20 kg. Nie mam zamiaru gwałtownie się odchudzać tylko 1 kg tygodniowo. Trochę trzeba się pomęczyć. Mam do Was pytanie czy nie znacie może dobrego dietetyka w Krakowie, którego możecie polecić? Nie wiem czy sama dam radę..
Domzdrowia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 15:02   #622
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Wspólne odchudzanie od 8 lipca!

ehh ja juz po obiadku pstraga wsuwałam tylko był mega wielki wiec przed połową skapitulowałam:P
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 15:57   #623
miyusakoshi
Raczkowanie
 
Avatar miyusakoshi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Mazury/Warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Wspólne odchudzanie od 8 lipca!

Cytat:
Napisane przez Domzdrowia Pokaż wiadomość
Chętnie się dołączę choć trochę spóźniona jestem. Ja mam sporo do schudnięcia. Cel: - 20 kg. Nie mam zamiaru gwałtownie się odchudzać tylko 1 kg tygodniowo. Trochę trzeba się pomęczyć. Mam do Was pytanie czy nie znacie może dobrego dietetyka w Krakowie, którego możecie polecić? Nie wiem czy sama dam radę..
witaj, witaj

nie mieszkam w Krakowie, więc nie doradzę :<


jajecznica z pokrzywą - boska! i superzdrowa chcecie przepis?^^
__________________
"\O.o/"
miyusakoshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 16:31   #624
kazza06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 43
Dot.: Wspólne odchudzanie od 8 lipca!

czesc dziwczyny
ja biegam juz kilka dni ale slabo mi to idzie, maksymalnie wytrzymuje jakies 4 min a wy ile biegacie?? bo jak czytam ze niektore z was biegaja po 30 min to masakra, to ze mnie cienki bolek w takim razie; oczywiscie cwicze jeszcze ale wlasnie z tym bieganiem jest kiebsko.
A na dodatek jak biegam to musze sobie cycki trzymacbo mi lataja troche haha i znosza na boki i biegam jak pijana hahaha i dobiegam zasapana
kazza06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 16:54   #625
miyusakoshi
Raczkowanie
 
Avatar miyusakoshi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Mazury/Warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Wspólne odchudzanie od 8 lipca!

Cytat:
Napisane przez kazza06 Pokaż wiadomość
czesc dziwczyny
ja biegam juz kilka dni ale slabo mi to idzie, maksymalnie wytrzymuje jakies 4 min a wy ile biegacie?? bo jak czytam ze niektore z was biegaja po 30 min to masakra, to ze mnie cienki bolek w takim razie; oczywiscie cwicze jeszcze ale wlasnie z tym bieganiem jest kiebsko.
A na dodatek jak biegam to musze sobie cycki trzymacbo mi lataja troche haha i znosza na boki i biegam jak pijana hahaha i dobiegam zasapana
musisz zmienić stanik, przede wszystkim!
byćmoże za szybko biegasz, to musi być trucht, a nie sprint
biegać musisz w miarę wolno, na pierwszych stronach, któraś dziewczyna pisała chyba jak powinien wyglądać bieg :P
kilka minut biegu + kilka ( mniej) chodzenia, tak na początek
później można już biec i biec i biec!
__________________
"\O.o/"
miyusakoshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 20:03   #626
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Wspólne odchudzanie od 8 lipca!

Cytat:
Napisane przez Domzdrowia Pokaż wiadomość
Chętnie się dołączę choć trochę spóźniona jestem. Ja mam sporo do schudnięcia. Cel: - 20 kg. Nie mam zamiaru gwałtownie się odchudzać tylko 1 kg tygodniowo. Trochę trzeba się pomęczyć. Mam do Was pytanie czy nie znacie może dobrego dietetyka w Krakowie, którego możecie polecić? Nie wiem czy sama dam radę..
Witam. Moja siostra nie tak dawno schudła sama bez lekarza ponad 20 kilogramów, więc wszystko jest możliwe. Ci ciekawe z dietetykiem jej waga ani drgnęła przez długi czas. Starała się odżywiać racjonalnie, mniejsze i częstsze porcje i rezultaty są super! Wszystkie razem jakoś damy radę Trzymam za Ciebie kciuki

Cytat:
Napisane przez kazza06 Pokaż wiadomość
czesc dziwczyny
ja biegam juz kilka dni ale slabo mi to idzie, maksymalnie wytrzymuje jakies 4 min a wy ile biegacie?? bo jak czytam ze niektore z was biegaja po 30 min to masakra, to ze mnie cienki bolek w takim razie; oczywiscie cwicze jeszcze ale wlasnie z tym bieganiem jest kiebsko.
A na dodatek jak biegam to musze sobie cycki trzymacbo mi lataja troche haha i znosza na boki i biegam jak pijana hahaha i dobiegam zasapana
Chyba o to w bieganiu chodzi żeby być "zasapany" Wtedy do każdej komórki w naszym ciele dostarczana jest spora ilość tlenu który jest niezbędny do spalania tłuszczyku Ja nie patrze na czas. Biegne tyle, ile potrafie. Krótki spacerek i znowu biegne. Jak już czuje, że opadam z sił to wracam do domu. Nie ma co robić z siebie Korzeniowskigo. Jak biegam regularnie widze, że każdego dnia mogęubiec dłuższy dystans. Jutro pewnie będzie z tym problem, bo miałam przerwę, ale ciesze się, że wracam do tego !

Coś cicho siedzicie U mnie dziś ostatni posiłek o 16.30. Miałam w planach jeszcze coś wszamać, ale jest tak gorąco, że nie daje rady !

Do jutra
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 22:57   #627
miyusakoshi
Raczkowanie
 
Avatar miyusakoshi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Mazury/Warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Wspólne odchudzanie od 8 lipca!

dobranoc!
__________________
"\O.o/"
miyusakoshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 05:08   #628
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Wspólne odchudzanie od 8 lipca!

Wstawać śpiochy !

Już po bieganku, zaraz ćwiczenia na brzuch i chłodny prysznic
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 06:38   #629
malutka20068
Zadomowienie
 
Avatar malutka20068
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 118
Dot.: Wspólne odchudzanie od 8 lipca!

dodaja szalona jesteś, podziwiam twoje chęci do porannego biegania ja już po porannej kawce i zaraz biorę się za porcje ćwiczeń póki jeszcze się da oddychać Ale ogólnie to tak jestem zadowolona, waga mi spada powolutku ale zawsze
__________________
20/40
waga: 51->53,5->54,5->55,5
malutka20068 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 06:49   #630
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Wspólne odchudzanie od 8 lipca!

Cytat:
Napisane przez malutka20068 Pokaż wiadomość
dodaja szalona jesteś, podziwiam twoje chęci do porannego biegania ja już po porannej kawce i zaraz biorę się za porcje ćwiczeń póki jeszcze się da oddychać Ale ogólnie to tak jestem zadowolona, waga mi spada powolutku ale zawsze
Ja widze, że Tobie kilogramy ładnie lecą Od 8 działasz?
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:00.