Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011 - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-01, 12:15   #3271
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Sonia, kochana Ty
Mi się skumulowało. Wyrzuty, że mojego kochaniutkiego zaraziłam, wczorajsza kłotnia z rodzicami, złe samopoczucie i mordercze myśli w stosunku do babć
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 12:20   #3272
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Archi ja to Cie podziwiam Super mamusia z Ciebie Tez u was nielekko z Piotrusiem ale zawsze pozytywnie nastawiona i uśmiechnięta jesteś

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Acha danika teraz mi tak do głowy przyszło. Wy też macie tą bazę Maxi Cosi family fix nie? I fotelik cabrio fix teraz. Rozglądacie się już za kolejnym fotelikiem? Do tej naszej bazy to pasuje chyba tylko maxi cosi pearl nie?
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 12:24   #3273
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Acha danika teraz mi tak do głowy przyszło. Wy też macie tą bazę Maxi Cosi family fix nie? I fotelik cabrio fix teraz. Rozglądacie się już za kolejnym fotelikiem? Do tej naszej bazy to pasuje chyba tylko maxi cosi pearl nie?
no ale ten Pearl wcale mi sie nie podoba chyba kupimy Roemera King Plus

jeszcze jakis fotelik chyba pasuje do tej bazy, ale nie pamietam
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 12:29   #3274
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
no ale ten Pearl wcale mi sie nie podoba chyba kupimy Roemera King Plus

jeszcze jakis fotelik chyba pasuje do tej bazy, ale nie pamietam
a dlaczego się nie podoba?
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 12:39   #3275
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
a dlaczego się nie podoba?
ma strasznie słabo osłoniętą głowę, wogóle taki mało osłonięty jest jak dla mnie
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 12:41   #3276
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Jest nadzieja na trochę spokoju Widać już kreskę na dziąśle w miejscu drugiego ząbka (a rano jeszcze jej nie było) czyli jak dobrze pójdzie to za dwa dni będzie

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Ogólnie to ciężko jest. Kamil jest często bardzo marudny. W dzień prawie nie śpi. jedynie na spacerach albo przytulony do mnie (ewentualnie do mojej mamy). Spać chodzi późno (podobnie jak Cotkowy Filipek) ale na szczęście chociaż w nocy mogę się w miare wyspać. I tak kocham go nad życie i jest dla mnie moim małym WIELKIM cudem
No to współczuję U nas też nie było kolorowo ze spaniem ale zaczyna się to jakoś normować, także pewnie i u was niedługo się to zmieni

Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
Wlasnie dostalam kubek doidycup...bedziemy zaraz ciwczyc picie zniego
Daj znać jak wam poszło

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
I jednak zaraziłam małego
Co prawda nie stwierdziła że to przeziębienie, ale szczepienie za tydzień i jak będzie temp. czy coś to iść na dzieci chore.
Mały marudny, oczka ma takie biedniutkie, gile lecą- takie małe nieszczęście no.
Jeszcze byliśmy na ważeniu i też jakoś średnio przybrał.

I co gorsze poszłam do apteki a tam babcie, tona babć. Kolejka niby jedna, ale babcia sprytna chciała być to się ustawiła w jednej, to ja hopsa do drugiej. I moja kolej a ta biegnie, że ona się nastała, że była wcześniej i wyciąga trylion recept. I koniecznie na każdej napisać, podać cenę itp. Ok... czekam dalej a tu się wraca babcia która chwilę temu coś kupowała i staje przede mną i czeka... i jak by tego było mało jakaś z tyłu z laseczką pyta czy ona aby przede mną nie była. Mówię, że nie, że stoje długo i nie puszczę jej bo dziecko chore czeka w zimnym aucie to ta przede mną że na nią córka czeka . I oczywiście w kolejce w której już miałam podchodzić nagle zrobiła się metrowa kolejka więc nic nie kupiłam. Wyszłam i się poryczałam. Wkurza mnie to, że człowiek stoi, grzecznie zwraca uwagę, chce kupić durne jedne krople a wszysktkie babcie z receptami na trylion produktów sądzą że są najważniejsze. I wracam do domu a tu kolejna babcia... babcia mojego szkraba i co gorsze nie teściowa... i wariuję no serio wariuję. I jeszcze Filip chorutki.

Idę sobie poryczę dalej
Babcie aptekowe... nie płacz cotuś

Cytat:
Napisane przez kellysss Pokaż wiadomość
hej hej..

Ciekawe czy mnie jeszcze pamieytacie

U nas nadal czasu nie zawiele.....

Wczoraj moj starszy synek skonczyl 3 latka...
Ja sie pytam kiedy to zlecialo

Z cycem pozegnalismy sie na dobre jakies 2 tyg. temu...
Mala juz byl na aptamilu (to odpowiednik pl bebilonu) i cos sie zawsze wiercila po jedzeniu i stekala i do tego robila kupke raz na 3 dni z wielkim trudem..
Od tygodnia jestesmy na SMA (to chyba polski bebilon) Niby kupka jest czesciej i nie ma takich problemow z jej zrobieniem ale nadal zielona .. Po jakim czasie powinny te kupki sie uregulowac???


Monia....Ja tak mialam z Alanem nie chcial jesc z butli jak zaczal zabkowac...
i wlasnie lyzeczka slicznie jadl...
Ale ile sie nawioslowalam to szok.... Czesto mu to mleczko zageszczalam kleikiem (kukurydzianym lub ryzowym) bo samo mleko lyzeczka to byla straszna mordega .... No i tak sie przezwyczail do lyzeczki ze butle to tylko czasami na spiaco zjadl i tak do roku czasu juz wogole butelek nie uzywalismy.....

Natka.....Gratuluje zabala...

Nie wiem ile tutaj juz zabkow forumowych jest bo nie nadrobie nigdy w zyciu tego co nadrukowalyscie ale wszystkim dzieciaczka ich gratuluje a mamusia zycze wytrwalosci w dalszym zabkowaniu.....

Kiara tez zaczel sie bardzo slinic i pchac raczki do buzki ale narazie dziaselka wygladaja normalnie....


No i tez czekam do 4 miesiaczka zeby zaczac rozszezanie dietki

Jutro mamy kontrole u poloznych (tutaj robia po skonczonych 3 miesiaczkach) zobaczymy jak mala przybiera i jak sie rozwija... Ale wydaje sie mi ze wszytko w normie...

Mam nadzieje ze dam rade teraz luknac do Was chociaz raz dziennie...


Cotka ...Masakra z tymi babciami.... Ja chyba bym nie miala tyle cierpliwosci i bym im nagadala i nie wpuscila zadnej bez kolejki...
Dzieciatko wazniejsze od uprzejmosci
Pamiętamy

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Mamusie może tak wyskoczę teraz ni z gruszki ni z pietruszki ale jakich używacie pieluszek? dada rządzi? Jakie chusteczki?
U nas dada Chociaż i tak najbardziej pampersa lubię, no ale cena... Chusteczki teraz też mam z dady i fajne są
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 12:44   #3277
SONIA004
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 254
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cześć Aiszka!!!!
Co tam u Was???

Małgonia łe ar ju?
Jak Kwilonek??? Lepiej z brzusiem?
SONIA004 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-01, 12:44   #3278
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Natka wlałaś w me serce wielką nadzieję na poprawę jesteś wielka!!!
I dziękuję za opinię o pieluszkach. U nas podobnie. Dada ze względu na cenę ale i tak pampersy najmilsze dla małej pupci. A z chusteczek Babydream rossmanowe

I brawo dla ząbków!
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 12:46   #3279
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Hello ale dziś produkcja wre a ja się wbić nie potrafię czytam czytam i nic sorrryy
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 12:50   #3280
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Hello ale dziś produkcja wre a ja się wbić nie potrafię czytam czytam i nic sorrryy
Cze Nie martw się ja to już w ogóle wbić się nie umiem bo nie było mnie tu z wami szmat czasu Pisz co u was

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
ma strasznie słabo osłoniętą głowę, wogóle taki mało osłonięty jest jak dla mnie
mówisz? ja go jesczze na żywo nie widziałam... Ale kurcze szkoda nie wykorzystać tej bazy skoro już się tyle kasy na nią wydało.
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 12:52   #3281
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
puszka tuńczyka w sosie własnym, duża smietana 18%, pół szklanki bulionu, mały słoiczek oliwek, pół szklanki wina białego, bazylia, oregano, pieprz marynowany (nie musi być)

zagotować wino, dodać smietanę, zioła i oliwki, pogotować 5 minut.
dodać tuńczyka i łyżeczkę pieprzu z zalewą i bulion ( w zależności od tego jakie wyszło gęste)
pogotwać jeszcze z 5 minut

na patelnię albo do garnka wrzucić makaron i zalać sosem, wymieszać i jeść
faktycznie zapomniałam o tuńczyku, tylko ja robie bez wina (z nim spróbuje) i oliwek bo jakoś mi nie podchodzą

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
hihi -dz

To co polecąła natka to jeszcze dodaje ugotowane różycczki brokuła

Albo makaron mieszam z usmażonymi pieczarkami (z cebulką) na oliwie i do tego jeszcze ścieram orzechy włoskie no ale przy piersi orzechy odpadają raczej i można posypać jeszcze pzieloną pietruchą albo zjeść z rucolą



matka wariatka
to z serkiem spróbuje, tylko nie mam ich na stanie orzechy mówisz?
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-01, 12:55   #3282
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

O fuck mam 7 stopni w pokoju No ale co ja zrobię, ze się oderwać od was nie mogę?
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 13:03   #3283
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

moonik aha przyprawa do ziemniaków? serio serio? mam z prymata więc się chyba nada?

Cotka zdrówka dla Filipka ah te babcie

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez kellysss Pokaż wiadomość
hej hej..
witaj zgubo Alan to już duży mężczyzna

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
O fuck mam 7 stopni w pokoju No ale co ja zrobię, ze się oderwać od was nie mogę?
widze, że więcej dzieciaczków lubi chłodek jak moja Kaja, dzis dałam jej tylko zasnąć na balkonie i fru do domu
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 13:06   #3284
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Ja jestem ciekawa jak to będzie na spacerach gdy się ciepli. Pewnie koniec z drzemkami i będzie obserwowanie świata albo darcie się ile sił w płucach O ja nie wierzę moja marudera śpi już prawie 2,5 h! Wprawdzie z małymi przerwami ale bujanie w wózku zadziałało. Oby to zapowiadało dziś lepszy dzień
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 13:11   #3285
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Jest nadzieja na trochę spokoju Widać już kreskę na dziąśle w miejscu drugiego ząbka (a rano jeszcze jej nie było) czyli jak dobrze pójdzie to za dwa dni będzie



No to współczuję U nas też nie było kolorowo ze spaniem ale zaczyna się to jakoś normować, także pewnie i u was niedługo się to zmieni



Daj znać jak wam poszło



Babcie aptekowe... nie płacz cotuś



Pamiętamy



U nas dada Chociaż i tak najbardziej pampersa lubię, no ale cena... Chusteczki teraz też mam z dady i fajne są
Super że już drugi ząbek widać

My lecimy na pampersach i dadach na przemian, czasami rossmannowskie pieluszki używamy ale to sporadycznie a chusteczki tylko pampers sensitive (zielone uczulają Zuzie, podobnie jak dady i babydream) ewentualnie huggisy i nivea - od reszty pupa odparzona

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Ja jestem ciekawa jak to będzie na spacerach gdy się ciepli. Pewnie koniec z drzemkami i będzie obserwowanie świata albo darcie się ile sił w płucach O ja nie wierzę moja marudera śpi już prawie 2,5 h! Wprawdzie z małymi przerwami ale bujanie w wózku zadziałało. Oby to zapowiadało dziś lepszy dzień
Zazdroszczę u nas od 7 jedna drzemka na spacerze 15 minutowa i tyle - maruda marudna że szok
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 13:13   #3286
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
I jednak zaraziłam małego
Co prawda nie stwierdziła że to przeziębienie
Jeszcze byliśmy na ważeniu i też jakoś średnio przybrał.
Cotuś - nie przejmuj się
A ile waży Twój przystojniak?

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Mamusie może tak wyskoczę teraz ni z gruszki ni z pietruszki ale jakich używacie pieluszek? dada rządzi? Jakie chusteczki?
witaj dobrze, że jesteś
My premium care, a chusteczki activ baby

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
O fuck mam 7 stopni w pokoju No ale co ja zrobię, ze się oderwać od was nie mogę?
brrrrr ja tam jestem ciepłolubna i u Ciebie bym sobie nie posiedziała haha
A pisałaś, że już niedługo na swoim - przeprowadzka? Chwal się
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 13:49   #3287
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Aguś moi rodzice budują dom i cała góra będzie nasza Także w sumie nie az tak bardzo na swoim bo nadal rodzice blisko będą no ale ja i tak się cieszę, bo w porównaniu z tym co jest teraz czyli jednym pokoikiem w którym się gnieździmy to normalnie luksusy Ale do tego jeszcze troszkę. Planujemy na jesień przeprowadzkę.

Premium care bardzo fajne pieluszki. Używaliśmy na początku jak Kamilek miał strasznie odparzoną pupcię i pomogły.

martunia u nas też na ogół jest nieciekawie ze spaniem w dzień. Jak już to tylko przytulony do mnie śpi. Więc rozumiem co czujesz

A teraz uciekam bo już się obudził Gigi i o dziwo z uśmiechnięta buźką więc trzeba korzystać i się pobawić
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 13:55   #3288
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Aguś mój przystojniak 7520 g. Wcześniej jak wazyliśmy w domu to było coś ok 7640g. Niby wg obliczeń wynika że 24g dziennie a 17 do dolna granica, ale wcześniej tył ok 30g. Chociaż słyszałam coś o tym, że podobno już teraz dziecko przybiera mniej. Nie?
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.

Edytowane przez cotynato
Czas edycji: 2012-02-01 o 14:00
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 13:58   #3289
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Archi ja to Cie podziwiam Super mamusia z Ciebie Tez u was nielekko z Piotrusiem ale zawsze pozytywnie nastawiona i uśmiechnięta jesteś
ze mnie?????????? NO co Ty Chyba mnie z kimś mylisz zamieniłam sie we wredne, poirytowane babsko z czerwonymi i podkrążonymi oczyma. A na syna sie normalnie obrazam jak marudzi
Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Jest nadzieja na trochę spokoju Widać już kreskę na dziąśle w miejscu drugiego ząbka (a rano jeszcze jej nie było) czyli jak dobrze pójdzie to za dwa dni będzie
eno eno
Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
I dziękuję za opinię o pieluszkach. U nas podobnie. Dada ze względu na cenę ale i tak pampersy najmilsze dla małej pupci. A z chusteczek Babydream rossmanowe

I brawo dla ząbków!
My tez dada- uzywalismy pampersow białych- ale jak sie okazalo ze nie maja takiej siateczki w srodku od nr bodajze 3 i wygladaja jak kazde inne pampy to przerzucilismy sie na te biedronkowe.

Do tyłka uzywam paltkow bawełnianych nasączonych wodą przegotowana.
Wcześniej uzywałam pampers sensitive ale od historii z odparzeniami poszły w kąt- a raczej do szuflady. Mam jeszcze 2 opakowania
Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość
to z serkiem spróbuje, tylko nie mam ich na stanie orzechy mówisz?
nooooooooooom
Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
O fuck mam 7 stopni w pokoju No ale co ja zrobię, ze się oderwać od was nie mogę?


---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Aguś mój przystojniak 7520 g. Wcześniej jak wazyliśmy w domu to było coś ok 5640g. Niby wg obliczeń wynika że 24g dziennie a 17 do dolna granica, ale wcześniej tył ok 30g. Chociaż słyszałam coś o tym, że podobno już teraz dziecko przybiera mniej. Nie?
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-01, 14:35   #3290
malina201
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 50
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

hej dziewczyny
na razie bez nadrabiania bo mam problem z małą i moze bedziecie wiedzialy co jej jest wczoraj w nocy obudzila sie z placzem 3 godziny z nia walczylam.. caly czas straszliwie plakala nie wiedzialam co ja boli uspokoila sie na moment a za chwile znowu przerazliwyu placz. myslalam, ze uszko pozniej, ze dziąsła ja bolą albo ma kolke ale czekokolwiek nie dotknęłam mała płakala jakby własnie to ja bolalo i przy odbijaniu plakała bardziej, dzisiaj to zostalo jak sie naje i odbija to zaczyna płakac nie wiem co jej jest czy moze mialyscie cos takiego? myslalam ze moze gardlo ja boli ale zakrztusila sie i nie plakala a przy odbijaniu tak
malina201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 14:40   #3291
SONIA004
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 254
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

malina a ulewa albo wymiotuje?
SONIA004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 14:40   #3292
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość
moonik aha przyprawa do ziemniaków? serio serio? mam z prymata więc się chyba nada?
serio też byłam zdziwiona kiedyś ale faktycznie fajnie smakuje też chyba prymat u mnie był.
daj znać co Ci wyszło z tego

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Ja jestem ciekawa jak to będzie na spacerach gdy się ciepli. Pewnie koniec z drzemkami i będzie obserwowanie świata albo darcie się ile sił w płucach O ja nie wierzę moja marudera śpi już prawie 2,5 h! Wprawdzie z małymi przerwami ale bujanie w wózku zadziałało. Oby to zapowiadało dziś lepszy dzień
ciesz się niektóre dzieci nie śpią wcale lub góra 15min w dzień
pieluchy my używamy Dady a chustki też Dady na zmianę z rossmanowskimi
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 14:46   #3293
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

A ile dada kosztują? Tzn liczyłyście ile mniej więcej za sztukę?
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 14:46   #3294
malina201
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 50
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

sonia004 ulewa od urodzenia lekarz mowil ze to normalne ale nie chlustajaco
malina201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 14:54   #3295
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
A ile dada kosztują? Tzn liczyłyście ile mniej więcej za sztukę?
jakoś 29zł za 52 lub 54 szt nie pamietam dokładnie

edit- 54 szt.

Edytowane przez archinta
Czas edycji: 2012-02-01 o 14:56
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 14:56   #3296
SONIA004
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 254
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

malina idz do lekarza z małą... tak sobie myślę, że może to być refluks... ale ja nie lekarz
SONIA004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 14:59   #3297
malina201
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 50
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

no wlasnie tez mysle ze to refluks;/ ide do lekarza jutro rano. dzieki za odpowiedz.
malina201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 15:35   #3298
Malgosia1983
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 658
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Dzień dobry
I pewnie na tym się skończy bo jak wszystko przeczytam, to się Kwilon obudzi...
__________________
"Moja matka nauczyła mnie aby stać prosto, siedzieć wyprostowaną i palić najwyżej sześć papierosów dziennie..." - Audrey Hepburn
Malgosia1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 15:51   #3299
Aiszka22
Raczkowanie
 
Avatar Aiszka22
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 250
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez SONIA004 Pokaż wiadomość
Cześć Aiszka!!!!
Co tam u Was???
Cześć Kochana
Ale mnie złapałaś... Dziękuję, że pytasz
U nas nie najlepiej...a jak coś się dzieje to uciekam z forum... Podczytuję Was raz na jakiś czas i głupio mi trochę, że się nie odzywam, ale jakoś nie mam siły i nie chcę truć...
Mój Małuch ma podejrzenie wzmożonego napięcia mięśniowego - od kilku tygodni non stop marudzi i płacze, napina się, robi mostek, a przy tym krzyczy jakby go ze skóry obdzierali A ja kompletnie nie wiem jak mu pomóc. Oczywiście głupia naczytałam się o porażeniu mózgowym i innych bzdurach, nawet nie będę o tym pisać, bo aż strach o tym wszystkim myśleć.

Ściskam Was Mamusie i pamiętam o Was cały czas

Edytowane przez Aiszka22
Czas edycji: 2012-02-01 o 15:54
Aiszka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 15:54   #3300
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Aguś mój przystojniak 7520 g. Wcześniej jak wazyliśmy w domu to było coś ok 7640g. Niby wg obliczeń wynika że 24g dziennie a 17 do dolna granica, ale wcześniej tył ok 30g. Chociaż słyszałam coś o tym, że podobno już teraz dziecko przybiera mniej. Nie?
to duży chłopak! Amciol 6800
i fakt - teraz dzieci będą przybierać mniej

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Aguś moi rodzice budują dom i cała góra będzie nasza Także w sumie nie az tak bardzo na swoim bo nadal rodzice blisko będą no ale ja i tak się cieszę, bo w porównaniu z tym co jest teraz czyli jednym pokoikiem w którym się gnieździmy to normalnie luksusy Ale do tego jeszcze troszkę. Planujemy na jesień przeprowadzkę.
fiu fiu
my dopiero na wiosnę ruszamy z budową, więc wszystko przed nami
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:16.