Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011 - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki tytuł nowego wątku?!
"Raczkowanie trudna sprawa wie o tym każdy maluch i jego mama" 2 6,25%
"Po dywanie dzieci buszują, a mamy wciąż na forum plotkują " 6 18,75%
"Tu ząbek, tam raczek, rozwija się nam każda dziewczynka i każdy chłopaczek" 0 0%
"Bolące dziąsła nam sen z powiem zabierają, w nagrodę siekacze nam dają" 1 3,13%
"Fikołek tu , fikołek tam, dzieci fikają nam " 1 3,13%
"Idzie raczek nieboraczek jak ugryzie będzie znaczek" :P:P:P 22 68,75%
Głosujący: 32. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-28, 11:50   #901
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

W ogóle mam przez Was doła, że takie chude jesteście .
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 11:55   #902
MoniaZ82
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaZ82
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 390
GG do MoniaZ82 Send a message via Skype™ to MoniaZ82
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Ancia u mnie tez sie nie mierzy maluszkow.... no chyba ze poprosze... ale raz w miesiacu chodze mala wazyc..a w domu sama ja mierze
Ale musze sie niezle przy tym nagimnastykowac

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
W ogóle mam przez Was doła, że takie chude jesteście .
A wez przestan ..... zobaczysz jak Franio zacznie chodzic.... bedziesz za nim biegac to zgubisz te swoje niby kilogramy
MoniaZ82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 12:01   #903
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość
Glutenu też się boję. Coraz bardziej
Ja nie mogę spać w związanych bo leci jeszcze więcej włosów

Faktycznie rozmiar 32 słabo dostępny:/ Chciałabym choć trochę przytać, ale przy takiej diecie to nie ma szans
Tzn. ja się boję ilości, żeby nie za dużo itp. Ale wszystko dla ludzi. A skoro Ancia pisze, że wie od innych mam, że nie trzymały się sztywno reguł i było ok to chyba nic się nie stanie.

W związanych leci Ci jeszcze więcej? Coś Ty?!

Biedna

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
1. A czemu nie wolno dawać dużo - wiesz? bo ja tylko czytałam, a wiem od innych mam, że nie trzymały się sztywno tych 2 miesięcy.
2.Jak się manewruje Twoim wózkiem po trudnych terenach- błoto, piasek, nierówne chodniki itp? Jak się podbija na podjazdach? Jak buja dziecko - jest miękkie?
O maclarenie pisałam wyżej - wiesz, boję się tych małych kółek i płytkiego siedziska. Muszę dokładnie oblukać w sklepie.
3. Dzięki
4. Bez uzgodnienia z lekarzem?
1. Na to, że nie można dawać za dużo od razu natknęłam się chyba wszędzie, gdzie piszą o ekspozycji glutenu. I szczerze nie wnikałam co i jak dokładnie, bo nie mam parcia na kaszki i tym podobne cuda. Im mniej tym lepiej w moim przypadku.
2. U mnie są wszędzie trudne tereny las, wertepy, dziury, piaski i śmigam bez większych problemów Ma skrętne koła - jak dla mnie rewelacja. Wózek nie buja się zbytnio, ani nie kołysze, ale też dzieckiem nie trzęsie. Dla mnie ok.
A Ty chciałabyś kupić znów taki 3w1?
4. Bez
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 12:05   #904
rabarbar83
Rozeznanie
 
Avatar rabarbar83
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 719
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
1
Ciężki przypadek z Hani. Miałam kiedyś szefową Hanię, to też był ciężki przypadek. Może Hanie tak mają .


Karmię to zakladam śliniak i czasem pielucha tetrowe, najczęściej nie jest źle, ale czasem w trakcie jedzenia Franek zaczyna gadać i wtedy wyglądamy oboje ciekawie.
to czemu mnie nie uprzedziłaś jak był czas na zmianę imienia

z karmieniem tak samo, ale po tym jak mała chciała koniecznie coś powiedzieć z pełną buzią marchewki to chyba zacznę zakładać na siebie jakiś stary tshirt ona była czysta a ja w kropki

udało się przełożyć szczepienie na jutro, bo mąż oczywiście w czwartek nie może ehh i znów bym musiała sąsiada prosić o podrzucenie

Hania już nie śpi więc mykam bo się z nerwów zapluje
__________________
HANIA
rabarbar83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 12:43   #905
thelilah
Zadomowienie
 
Avatar thelilah
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 745
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

widzę, że tyle stron do czytania, to pierwsze co pomyślałam - produkcja idzie pełną parą... a potem na szybko zerknełam, że jedna z Was cytowała bordanę i już się domyśliłam, że będzie gorąco... no nic, idę poczytać
thelilah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 12:48   #906
stokrotka_
Zadomowienie
 
Avatar stokrotka_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 604
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

helloł


tak ogólnikowo napisze..bo przewijał się temat

my w spacerówce od końca stycznia.. a wcześniej chwile w foteliku wpiętym.
krzesełko do karmienia używamy od wczoraj-ma regulowane oparcie więc jest w pozycji takiej jak w huśtawce.

co do glutenu...olałam temat i po prostu zaczęłam podawać słoiczki i jakieś kaszki które go zawierają.. skoro są przeznaczone dla Sary przedziału wiekowego- to znaczy,że ilość jest odpowiednia a ja mam problem z głowy .. i mannę na zbyciu

z mięska.. my jemy kurczaka,indyka,beef, szynka ogólnie słoiczki tak jak wiekowo przeznaczone daje , dziś powtórkę lasagnii robię,bo poprzednio pomidorek uczulił trochę.


Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Ooooooooo widzisz, znalazła się użytkowniczka . Dziękuję Ci za taką szczegółową relację. A jak sobie radziłaś na podjazdach? Bo one sa w końcu dla 3-kołowców robione? I jakiej masz firmy?
.


na podjazdach- tyłem wjeżdzałam dwoma kółkami ja mam i candy

..ale świetne wózki -jako spacerowe są z http://www.google.pl/imgres?q=baby+j...0&tx=66&ty=115

koleżanka ma... i sobie chwali.

Cytat:
Napisane przez BordAna Pokaż wiadomość
aa... ja niestety należę do osób które nie potrafią wygarnąć czegoś odrazu. Dużo spraw trzymam w sobie a na końcu wybucham.
sorka..ale lepiej by było byś wybuchła...niż ściemniała po całości

tak czy innaczej..jeśli jesteś w ciązy.. to maleństwu życzę jak najlepiej.

Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość

Jesli chodzi o ubieranie to ja sama mam dylemat jak mala ubierac.... bo niby jest te 14 st ale tez nie chce jej zbyt lekko ubrac bo teraz latwo mozna sie przeziebic.Wiec ma zalozone body na krotki rekaw, bluzke na dlugi, rajstopki, spodnie , kurteczka, czapeczka,przykryta kocem plus okrycie z wozka... Ale to przy temp jaka teraz mam u siebie...
.
u nas ubranie podobnie...nieraz bez spodni tylko spódniczka do rajtuz,nieraz spodnie i skarpetki i mam taki pokrowiec na polarku do wózka..kocyka już nie daje.

Cytat:
Napisane przez Caltea Pokaż wiadomość
Czeeee!

Słuchajcie, czy Wam też tak POTWORNIE wychodzą włosy. To chyba od karmienia, choć pięknie łykam femibion codziennie. Staję się łysa, bo u mnie to już trwa 3 mies.
mi też wypadają....

Cytat:
Napisane przez tusia872 Pokaż wiadomość


i ogólnie jestem zła bo mam poprawke z dniu chrzcin Kamci pisałam to tej baby czy moge w innym terminie to napisac ale bez odpowiedzibede dzwonic do dziekanatu co mam zrobic tez sobie baba termin wymysliła
kurcze....masakra... może przełoży Tobie termin.

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Stokrotka- nasz Sherlocku


Czyy tylko ja nie prasuję??
.
no cooooo taka moja szpiegowska natura hahahaha

a tak serio... madzialena pytała jak na to wpadłam... chyba za długo byłam/jestem modem na innym forum...i takie spamiki i inne historie jakoś często(ale nie zawsze) rzucają mi się w oczy...


ja też nie prasuje

Cytat:
Napisane przez madzialena-lublin Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy Wasze dzieciaczki juz same siedzą, że do spacerówek się przenosicie? Bo wydawało mi się że to wtedy się z gondolki przesiada No i to samo pytanie odnośnie fotelików do karmienia...
moja nie siedzi.tzn.potrafi jak się ją posadzi..ale póki sama nie usiadła..to jednak nie sadzam.
a fotelik i spacerówka mają regulowane oparcia na ileś razy..więc narazie pozycje maks. półleżąca.



Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość

A powiedzcie jak karmicie dzieci to ubieracie w jakieś dyżurne ciuchy czy jak?? Bo ja jestem lekko załamana...

my mamy..jak to małż nazywa- kaftan bezpieczeństwa pod spodem śliniak i jest git wszystkie ciuszki całe a ja nie mam prania... bo ten kaftan to foliowy -pod wodą umyje i tyle

http://www.petit.pl/230201/sliniak-p...as-wysylka-24h

coś w tym stylu


Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
Help
Jakie mięso podałyście jako pierwsze?
chyba kurczak...taaak jrzynowa z kurczakiem
__________________
Sara


Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie uśmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"





stokrotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 13:02   #907
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
Archi krzeselko jest rozkladane.... moze nawet w nim spac.... i jezdzic no i jest tak jak w lezaczku jadla... tzn nie siedzi....
aaaaaaaa- takie rzeczy- poka jakie??
Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
pewnie zalamana jestes praniem tych plam .... ja tez i ubieram jej jedna bluzeczke ktora juz pewnie nie dopiore nigdy..... no i sliniak i pielucha tetra
chyba tez jakas dyzurną bluzeczkę wezme
Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość
W przyszłym tygodniu mamy iść. Ignaś dobrze znosi szczepienia, nie gorączkuje, nie płacze, ale bardzo pogarsza mu się skóra. Cały czas walczymy z uczuleniem, jest względnie dobrze. A jak sobie pomyślę, że znowu się zaostrzy to...
bardzo mocne będę trzymała
Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
U nas kret w natarciu co tydzień niestety.
No właśnie o tych witaminach pamiętałam, że ktoś pisał. Dziennie drogo nie wychodzi, a patrzyłaś ceny w internetowych aptekach?
w internetowych tak do 70zł, pod domem 74- to się nie opłaca na przesyłkę tracić

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Karmię to zakladam śliniak i czasem pielucha tetrowe, najczęściej nie jest źle, ale czasem w trakcie jedzenia Franek zaczyna gadać i wtedy wyglądamy oboje ciekawie.
Mój wczo w trakcie kichnął Zdążyłam tylko przystawić mu dłoń tak z 5 cm od twarzy... i tak było ciekawie

Cytat:
Napisane przez rabarbar83 Pokaż wiadomość
dziiieeeeekkkiiiiii
usmarkałam się
ju łelkom - czy jakoś tak
Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
W ogóle mam przez Was doła, że takie chude jesteście .
A Ty chcesz wyglądać tak??? :

Cytat:
Napisane przez rabarbar83 Pokaż wiadomość
z karmieniem tak samo, ale po tym jak mała chciała koniecznie coś powiedzieć z pełną buzią marchewki to chyba zacznę zakładać na siebie jakiś stary tshirt ona była czysta a ja w kropki

udało się przełożyć szczepienie na jutro, bo mąż oczywiście w czwartek nie może ehh i znów bym musiała sąsiada prosić o podrzucenie

Hania już nie śpi więc mykam bo się z nerwów zapluje
No ja mam na sobie dodatkowy t-shirt zawsze

za szczep

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość

co do glutenu...olałam temat i po prostu zaczęłam podawać słoiczki i jakieś kaszki które go zawierają.. skoro są przeznaczone dla Sary przedziału wiekowego- to znaczy,że ilość jest odpowiednia a ja mam problem z głowy .. i mannę na zbyciu

z mięska.. my jemy kurczaka,indyka,beef, szynka ogólnie słoiczki tak jak wiekowo przeznaczone daje , dziś powtórkę lasagnii robię,bo poprzednio pomidorek uczulił trochę.
Uwielbiam Twoje podejście



Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość

no cooooo taka moja szpiegowska natura hahahaha

a tak serio... madzialena pytała jak na to wpadłam... chyba za długo byłam/jestem modem na innym forum...i takie spamiki i inne historie jakoś często(ale nie zawsze) rzucają mi się w oczy...
dobrze.ze tacyy ludzie jak Ty są wśród nas
Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość

ja też nie prasuje
po raz kolejny ufff

Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość

my mamy..jak to małż nazywa- kaftan bezpieczeństwa pod spodem śliniak i jest git wszystkie ciuszki całe a ja nie mam prania... bo ten kaftan to foliowy -pod wodą umyje i tyle

http://www.petit.pl/230201/sliniak-p...as-wysylka-24h

coś w tym stylu
ooooooooo widzisz- tzreba bedzie kupic
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-28, 13:07   #908
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
No coś w ten deseń
Bo miałysmy tutaj malutkie kłopociki - dosłownie 2 strony wstecz...i nagle nowa mama...
A tak serio, to witamy Was oczywiście serdecznie
Napisz coś o Zosi. grzeczna, czy łobuz? Zęby ma? Ładnie śpi?
A to tego nie doczytałam, w wolnych chwilach się cofnę i zobaczę co się tu u was działo.
Zosia grzeczna (odpukać), śpi pięknie, uśmiecha się do mamusi całe dnie. Ząbków nie ma, ale ślini się okrutnie i rączki w buzi non stop, także czekam...
Wróciłyśmy właśnie ze szczepienia i pan doktor kazał jej zacząć podawać pierwsze zupki, także dziś debiutujemy z jedzeniem czegoś innego niż cycuś mamusi... Nie ukrywam, że jestem tym lekko przerażona.
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 13:08   #909
irmith
Wtajemniczenie
 
Avatar irmith
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: miasto morza i marzeń..
Wiadomości: 2 969
GG do irmith
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Bry

Nadrabiałam sobie, miałam poplotkować a tu malutka mi się obudziła i tyle z gadania

Ale kicha, nikomu nie można ufać chyba
__________________
Martusieńka 11.10.2011
Szymon16.07.2013

Magdalenka 5.11.2014

i wystarczy nam tego miodu
irmith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 13:10   #910
thelilah
Zadomowienie
 
Avatar thelilah
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 745
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Aha a co sądzicie o wózkach trojkołowych?
ja mam 3kołowy... nie zamieniłabym na żaden inny
dla mnie jest idealny, przede wszystkim lekki i obrotny. tutaj się sprawdził w 100%, bałam się co będzie w Pl, bo mieszkam na wsi, ale dał radę a serio plenery na spacerki to mieliśmy różne różniaste i jest ok

Cytat:
Napisane przez miss.hot Pokaż wiadomość
Żenada po prostu jak dla mnie
W życiu realnym niestety tak nie zrobisz, że będziesz kimś innym
Ile Ty masz lat dziewczyno, że takie rzeczy robisz ??
Nie każdy może odpisywać na wszystkie pytania innych, ciężko to zrozumieć ?

I co - teraz myślisz, że dostaniesz "rozgrzeszenie" i będzie jak dawniej ?
jak dla mnie też, więc nie komentuję już tego.
chciała być w centrum uwagi i jest

Cytat:
Napisane przez madzialena-lublin Pokaż wiadomość

Mi się nie podobają.
Poza tym zwróć uwagę, że nie nadają się na wszelkiego rodzaju podjazdy (takie jak są przy schodach np)- trójkołowe trzeba po nich wciągać, bo inaczej nie wjedziesz. No i położna w SR mówiła ze są mniej stabilne i jak dziecko się wierci to trzeba mocno uważać.
no to racja z tymi podjazdami, tutaj się nie spotkałam z takimi, jak są to już raczej taki jeden ciągły pas, a nie dwa oddzielne (wiecie o co chodzi)

jeśli chodzi o stabilność to mój ma takie zaczepy, które np gondolę trzymały i się nie chybotała

Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
a dlaczego którakolwiek z Nas miałaby Tobie teraz wierzyć? że to nie kolejna bajka? pomyśl jak będzie teraz jak będzie chciała dołączyć nowa osoba? czy przyjmie się ją z otwartymi ramionami jak mmmarinę? nie..będzie przyjęta pod kontem oszustwa..i tego,że może to kolejna osoba kogoś udaje...

po któreś z kolei...dodałaś zdjęcie ...no właśnie-czyje zdjęcie? wiesz co myślę ja,co myśli teraz pewnie większość z Nas?? może to jakaś fotka z neta? może nie powinnam dodać więcej zdjęć,bo ktoś je gdzieś wykorzysta..

po kolejne.. life is brutal.. i nie czarujmy się nie będzie nigdy tak,że na x osób każdy będzie pałał ku sobie miłością.. mnie też tu trochę osób nie lubi,nie cytuje... i vice versa :brzyda l: i że ja nie zacytuje kogoś..no trudno-są różne powody-nie lubię,nie zauważe,nie wiem co odpowiedzieć i omijam.. i z tym samym liczę się jeśli chodzi o pisanie-odpisywanie mi.

kurcze, tej nie lubię to jej nie odpiszę? bo nie rozumiem?
to mnie tu chyba większość nie lubi, bo rzadko mi odpisują

i chociaż mało się udzielam to staram odpisywać wszystkim bez wyjątku

nie powiesz,że nikt tu cię nie lubiał,nie odpisywał...sorra...ale takim stwierdzeniem to przeginasz.. ja sama-jak i większość dziewczyn pamięta twoje problemy z ciśnieniem w ciąży,pobyty w szpitalu ... kibicowałyśmy Tobie wtedy -nawet nie zawsze odpisując...
teraz tylko pytanie- czy Tobie..osobie,która wsparcia potrzebowała?
czy komuś nieistniejącemu??

dokłądnie

to jest mocno nie fair...
a dobrze pamiętam, że Ty już do pracy wróciłaś? czy jakoś na dniach masz wrócić? u mnie już odliczanie dni do powrotu i już mi się beczeć chce, dosłownie


Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
Ancia...jeśli o trójkołowe chodzi.. to ja takowy posiadam. i byłam nim 1,5 miesiąca w Pl..więc pozaliczałam chodników,krawężników i innych takich przeszkód sporo i...mój się sprawdził w 100% mam 3 koła..ale są pompowane, przednie skrętne, tylnie mają takie małe amortyzatory czy jak to nazwać. i powiem szczerze,że miałam okazję prowadzić 4kołowy kuzynki.. i mój o wiele przyjemniejszy był w prowadzeniu, w manewrowaniu nim,zakrętach. Nawet kuzynka,która jest zagorząłą przeciwniczką 3kółek...potwierdziła,że jest b.fajny w użyciu
spacerówkę jeszcze nie wiem jaką kupię...ale zastanawiam się nad 3 kołową quinny..albo innym trójkołowcem
a ja pamiętam jaki masz wózek
(quinny miała koleżanka, nie była zadowolona, ale to pewnie zależy co komu przypasuje)

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
A poza tym czytam nasz stary wątek i albo łzy mam w oczach ze wruszenia albo śmieję się w głos. Jaki ten nasz wątek był fajny i zabawny. A teraz taki się robi, aż go nie poznaję.

Same zobaczcie- https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=558383&page=26
Zaraz dojdę do swojego porodu to wybaczcie ewentualne eksyctacje. Oj poryczę sobie
tak to już jest niestety....

Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
Ja sie balam wprowadzac gluten ze wzgledu na brzuszek... tzn balam sie zeby jej nie bolal ..... no i bolal.... odstawilam i po kilku dniach znowu zaczelam podawac i jest ok....
Teraz juz jej daje biszkopty z glutenem do jogurtu na sniadanko....

Ancia a codziennie dajesz Franiowi gluten ??


My juz od paru dni smigamy w spacerowce i jestem bardzo zadowolona...z tym ,ze mam wozek 3 w 1 ale spacerowka jest bardzo ciepla wewnatrz a buda ladnie sie zamyka . Olivka jest na pol-lezaco i podziwia swiat.... nawet nie chce teraz spac na spacerze
dzisiaj wlasnie dostalam spacerowke-parasolke ale jeszcze nie bedziemy w niej jezdzic bo jest jeszcze za zimno... czekamy do lata


Jesli chodzi o ubieranie to ja sama mam dylemat jak mala ubierac.... bo niby jest te 14 st ale tez nie chce jej zbyt lekko ubrac bo teraz latwo mozna sie przeziebic.Wiec ma zalozone body na krotki rekaw, bluzke na dlugi, rajstopki, spodnie , kurteczka, czapeczka,przykryta kocem plus okrycie z wozka... Ale to przy temp jaka teraz mam u siebie...



Bordana.... nie Ty jedna piszesz i zostajesz bez odpowiedzi.... ale zadna z nas tak nie postapila... ale widocznie jestes jeszcze zbyt dziecinna .... moze warto zastanowic sie nad swoim postepowaniem....
jogurciki wow
rosną dzieciaczki rosną

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość

jak przyjmowali Szymka do szpitala to miał mocne zapalenie oskrzeli i skurcze oskrzeli, przez co miał duszności. Teraz jest niby lepiej ale nadal ciężko się mu oddycha, biedny Szkrabek
przekaż Natce kciuki i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia

Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
witam środowo., znaczy wtorkowo. hihi

napisze co nieco....
wiecie co, to wszystko przez niecytowanie wypowiedzi?????????
to jest po prostu coraz bardziej załamujące, bo wypowiedzi nie były cytowane.... BordAna, nie rób z siebie ofiary losu, bo obecnie nie wierzę w ani jedno twoje słowo. a co do sytuacji ze "skrobanką", o której lekarz powiedział, sama napisałaś, ze trzeba bedzie "to" zakończyć. no sory, ale to jest nawet karane w naszym prawie. sama tak napisałaś.
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2201

a to, że marine przyjęłyśmy dobrze to tylko dobrze o nas świadczy, że jesteśmy otwarte.
no, tylko teraz każdej nowej osobie wszystkie będziemy się przyglądać...

idę czytać dalej
thelilah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 13:15   #911
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

doczytuje własnie powolutku i czuje się jak na cenzurowanym, ale ok, rozumiem, że ktoś bardzo zawiódł wasze zaufanie
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-28, 13:21   #912
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez thelilah Pokaż wiadomość
ja mam 3kołowy... nie zamieniłabym na żaden inny
dla mnie jest idealny, przede wszystkim lekki i obrotny. tutaj się sprawdził w 100%, bałam się co będzie w Pl, bo mieszkam na wsi, ale dał radę a serio plenery na spacerki to mieliśmy różne różniaste i jest ok
jaki

No dobra- czas się zbierać- do później- albo wrócę mega hepi albo będziecie miały tu tonę łez
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 13:37   #913
thelilah
Zadomowienie
 
Avatar thelilah
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 745
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez Caltea Pokaż wiadomość
Czeeee!
Próbuję nadrobić ale najpierw się witam, że żyję (choć ledwo).
Wczoraj jak próbowałam Was nadrobić, to mi się dzieć obudził i tyle. W ogóle wczorajszy dzień, to koszmar jakiś. Leone w ogóle nie spał, był rozdrażniony, nie chciał zupki (poddałam się, gdy rozchlapał marchewkę na pół kuchni i całego siebie), nie pozwolił się ubrać na spacer w południe, a jak już poszliśmy ok. 15 to przyszła śnieżyca i wróciliśmy przewiani i biali jak bałwanki. Do tego moje dziewuchy dawały w kość. Aż sobie poprzeklinałam pod nosem, choć nie zaśmiecam bez potrzeby języka.


Słuchajcie, czy Wam też tak POTWORNIE wychodzą włosy. To chyba od karmienia, choć pięknie łykam femibion codziennie. Staję się łysa, bo u mnie to już trwa 3 mies.

BordAna w ciąży. Ale nowina!!!

Idę czytać, ale od razu przyznaję się bez bicia, całości nie nadrobię
tak, wypadają... wszystkim tu chyba wypadają niestety...
jak coś będziemy składać zbiorowe zamówienie na peruki

a tak serio, u mnie wychodzą tak okropnie, ze mam je wszędzie tylko nie na głowie... olejuję włosy i chyba wychodzi mniej, ale mam jeszcze szampon na wzmocnienie i nie wiem czy od tego czy od tego.

Cytat:
Napisane przez tusia872 Pokaż wiadomość

i ogólnie jestem zła bo mam poprawke z dniu chrzcin Kamci pisałam to tej baby czy moge w innym terminie to napisac ale bez odpowiedzi bede dzwonic do dziekanatu co mam zrobic tez sobie baba termin wymysliła
dzwoń dzwoń...
za poprawkę

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
Witam,
drugi dzień czytam watek i będzie nam bardzo miło dołączyć do Was z moją córcią Zosią.
Urodzona 24.09.2011 3300 i 57 cm czystego szczęścia
Pozdrawiam
witaj

Cytat:
Napisane przez madzialena-lublin Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy Wasze dzieciaczki juz same siedzą, że do spacerówek się przenosicie? Bo wydawało mi się że to wtedy się z gondolki przesiada No i to samo pytanie odnośnie fotelików do karmienia...
moje nie siedzi, ale usilnie próbuje
moja spacerówka jest rozkładana, od pozycji leżącej do siedzącej, póki co nie używamy

o foteliku już myślę, bo wydaje mi się, ze będzie łatwiej się karmiło, mamy co je mają, łatwiej jest?

Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość
No właśnie ja dlatego nie zamieszczam w necie żądnych zdjęć dziecka- boję się, że ktoś może sobie je przywłaszczyć, czy użyć w jakimś dziwnym celu. Wiem, trochę przewrażliwiona jestem

Nas też czeka kolejne szczepienie- wzw b. Jak ja nie cierpię szczepień
nie jesteś przewrażliwiona, według mnie normalne podejście masz

za szczepienie

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość

A powiedzcie jak karmicie dzieci to ubieracie w jakieś dyżurne ciuchy czy jak?? Bo ja jestem lekko załamana...
my mamy takie pseudo ubranko/śliniak. takie co to zakłada się na rączki i wygląda jak bluzeczka... bo początki jedzeniowe były hmm kiepskie. jadło wszystko tylko nie buźka teraz już jest o niebo lepiej, ale w czasie jedzenia w pogotowiu mamy jeszcze tetrówkę




Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
co do glutenu...olałam temat i po prostu zaczęłam podawać słoiczki i jakieś kaszki które go zawierają.. skoro są przeznaczone dla Sary przedziału wiekowego- to znaczy,że ilość jest odpowiednia a ja mam problem z głowy .. i mannę na zbyciu

z mięska.. my jemy kurczaka,indyka,beef, szynka ogólnie słoiczki tak jak wiekowo przeznaczone daje , dziś powtórkę lasagnii robię,bo poprzednio pomidorek uczulił trochę.
ale Ty agentka jesteś...
muszę zacząć myśleć tak jak Ty

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
jaki

No dobra- czas się zbierać- do później- albo wrócę mega hepi albo będziecie miały tu tonę łez
mamy beep+, tutejszy wózek. taki 3 w 1.

obyś wróciła zadowolona
thelilah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 13:43   #914
monis1206
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 54
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

hej przywitałam się jakiś czas temu i się zmyłam przepraszam z góry za niegrzeczność ale moje dziecie miało trudny okres czyli przysłowiowy SKOK normalnie się "dogadać" nie mogłyśmy Albo ręce albo ryk z zasypianiem problemy.....ale czytałam na bieżąco

Dziewczyny czytam i czytam te wasze wypowiedzi o glutenie i nie wiem nic chyba jakas ciemna jestem od 5 miesiąca zalecają go wprowadzać tak?
__________________


Laura

Edytowane przez monis1206
Czas edycji: 2012-02-28 o 13:45
monis1206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 13:53   #915
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

pierwsze zupki dawałyście dziecku po karmieniu piersią, czy przed? bo gdzieś przeczytałam, że najpierw się karmi dziecko piersią, a potem podaje ewentualnie stały pokarm, gubię się w tym powoli, a Zośka zaraz powinna się obudzić głodna
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 14:00   #916
irmith
Wtajemniczenie
 
Avatar irmith
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: miasto morza i marzeń..
Wiadomości: 2 969
GG do irmith
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Po piersi chyba jakis czas po.
__________________
Martusieńka 11.10.2011
Szymon16.07.2013

Magdalenka 5.11.2014

i wystarczy nam tego miodu
irmith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 14:03   #917
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość
Po piersi chyba jakis czas po.
chyba przełożymy to na jutro, bo może to za duży stres po szczepieniu?
czytam i widzę, że każda ma swój sposób
mam nadzieję, że uda się nam jakiś własny system wypracować, byśmy obie były zadowolone !
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 14:05   #918
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Dzien dobry
Po pierwsze-Cotka wielkie podziękowania za wczoraj, spędziłam dluuugie godziny czytając nasze stare watki zaśmiewając się i placzac na przemian, swietne czasy, swietne wspomnienia!
Monia Z-gratuluje debitutu jedzenia w krzesełku
Celtus mi wlosy wypadaja tak, ze naprawde placze czasami jak je probuje rozczesac. Zaczelam pic magnez i brac belisse, zobaczymy jak to dalej będzie.
Madzialena my jeszcze tez w gondoli, Mikul na razie nie siada ale mamy wiekszy problem-te nosidełka do samochodu, najchętniej już bym go wsadzila w fotelik, no ale trzeba siedzieć.
Sisku, Mikul ostatnio zapaćkał bodziaki marchewka i dziadostwo nie zeszlo, wiec do takiego jedzenia zapodaje cos ala „bodziaki dyżurowe”
Małgoś my dzisiaj probujemy kurczaczka
Kaileight ja tez z tym glutenem to weźźźźź nie wiem co to, nie wiem z czym to się je i na razie niczego takiego nie daje, jestesmy na słoiczkach w tym momencie
Anciu, archi to swietnie zobrazowala chudzielcu jeden co Ty chcesz jeszcze? Być tak chuda ze aż czarna?
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 14:17   #919
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
doczytuje własnie powolutku i czuje się jak na cenzurowanym, ale ok, rozumiem, że ktoś bardzo zawiódł wasze zaufanie
Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
pierwsze zupki dawałyście dziecku po karmieniu piersią, czy przed? bo gdzieś przeczytałam, że najpierw się karmi dziecko piersią, a potem podaje ewentualnie stały pokarm, gubię się w tym powoli, a Zośka zaraz powinna się obudzić głodna
No niestety...
A z tym cycem i pokarmem stałym to ja oczywiście na odwrót. Chociaż u mnie to mój mały co chwila na cycu więc może i w sumie po w każdym razie cyca ma przed i po.a co !

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Po pierwsze-Cotka wielkie podziękowania za wczoraj, spędziłam dluuugie godziny czytając nasze stare watki zaśmiewając się i placzac na przemian, swietne czasy, swietne wspomnienia!
Monia Z-gratuluje debitutu jedzenia w krzesełku
Celtus mi wlosy wypadaja tak, ze naprawde placze czasami jak je probuje rozczesac. Zaczelam pic magnez i brac belisse, zobaczymy jak to dalej będzie.
Madzialena my jeszcze tez w gondoli, Mikul na razie nie siada ale mamy wiekszy problem-te nosidełka do samochodu, najchętniej już bym go wsadzila w fotelik, no ale trzeba siedzieć.
Sisku, Mikul ostatnio zapaćkał bodziaki marchewka i dziadostwo nie zeszlo, wiec do takiego jedzenia zapodaje cos ala „bodziaki dyżurowe”
Małgoś my dzisiaj probujemy kurczaczka
Kaileight ja tez z tym glutenem to weźźźźź nie wiem co to, nie wiem z czym to się je i na razie niczego takiego nie daje, jestesmy na słoiczkach w tym momencie
Anciu, archi to swietnie zobrazowala chudzielcu jeden co Ty chcesz jeszcze? Być tak chuda ze aż czarna?
Też się pośmiałam i powzruszałam.
Gdyby nie to, że obok mam Filipka, który jest cudny to bym nawet powiedziała, ze lekko tęskno mi się zrobiło.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-28, 14:20   #920
Sharifa
Rozeznanie
 
Avatar Sharifa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tanger
Wiadomości: 810
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Witam sie w koncu, kurcze pozaznaczalam cytaty, ale to tak dawno bylo, ze juz zdarzylam zapomniec co chcialam

Glutenu tez sie boje - glownie dlatego, bo nie wiem ile kaszki bedzie zawierac 2-3g glutenu na razie daje plaska lyzeczke, potem zwieksze do lyzki, bo w ulotce bobovity chyba czytalam, ze akurat 2-3g glutenu w ich kaszkach to wychodzi plaska lyzka. A kaszke mam Nestle i tam nie ma nic na ten temat.
No i balam sie alergii, ale na razie jest ok.

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Ooo dobra myśl z tym rożkiem - mój leży i się kurzy - tylko czy on mi się zmieści do gondoli bo po rozłożeniu to raczej kwadrat się z niego robi niż prostokąt
Ja skladalam rozek na pol, wychodzil prostokat i wykladalam spod gondoli.

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
A powiedzcie jak karmicie dzieci to ubieracie w jakieś dyżurne ciuchy czy jak?? Bo ja jestem lekko załamana...
Mi sie nie chce przebierac, ale w domu nie zakladam tych wyjsciowych Pisaly tutaj dziewczyny o tetrze - nie pomyslalam, a chyba tez tak zaczne robic, bo sliniaczek nie daje rady, mam taki gumowy, ale ma za duzy otwor na szyje i odstaje.

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
Help
Jakie mięso podałyście jako pierwsze?
Indyka, wczoraj


My tez jeszcze w gondoli jezdzimy i jakos nie spieszy mi sie do spacerowki. Na razie bedzie ta od zestawu, a jak zjedziemy do Polski latem (mam nadzieje) to babcia fundnie Nadii Mclaren techno xt. Bratowa ma i sobie chwali, prowadzilam go kiedys i tez nie byl zly, ale probowalam jedynie na krzywych chodnikach i trawniku + ubitej sciezce w parku

Zapomnialabym
Mamo Zosi - witaj czytalam Twoj watek i nawet przez chwile zastanawialam czy nie jestes moja kolezanka ze studiow, ale data urodzenia Zosi sie nie zgadza
__________________
Totalna fanka oleju arganowego
Sharifa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 14:21   #921
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
pierwsze zupki dawałyście dziecku po karmieniu piersią, czy przed? bo gdzieś przeczytałam, że najpierw się karmi dziecko piersią, a potem podaje ewentualnie stały pokarm, gubię się w tym powoli, a Zośka zaraz powinna się obudzić głodna
ja daję odwrotnie - stały pokarm, a potem do popicia cyc
A gluten - powinno się podawać między 5-6 mies. (jeśli karmisz cycem) ok 2-3 gr na 100 ml
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 14:30   #922
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez SONIA004 Pokaż wiadomość
pozbierać, jakaś depresyja czy cuś... słońca mi brak
juz bedzie wiosna bedzie lepiej


Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
A czemu lepiej z pozycji do raczkowania?
Franek jak siada, to trzymany i od razu pada twarzą do przodu .

Szkoda, że tak jest, ale co zrobić, takie czasy. WIesz, tak myślałam ostatnio o tym, co pisalaś o kolejnej ciąży, że odejdzie ten psychiczny czynnik blokujący - bo już się ma jedno dziecko. Chciałabym, by to była prawda, ale znając moje szczęście, jak zacznę starania, to się włączy i tyle. Dlatego myslę, by iść kolejnym razem na żywioł i po prostu od pewnego momentu przestać się zabezpieczać. I co będzie, to będzie.
siadanie - ponoć tak lepiej dla kręgosłupa dziecka, kumpela fizjoterapeuta tak twierdzi...ale juz chyba nic z tego u nas

ja tez bym chciała isć na żywioł, zobaczymy


Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
k
pewnie zalamana jestes praniem tych plam .... ja tez i ubieram jej jedna bluzeczke ktora juz pewnie nie dopiore nigdy..... no i sliniak i pielucha tetra
chyba tez musze taki zestaw do zaplamienia zrobić


Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość
Jeden lekarz zabrania (alergolog), drugi (pediatra) zaleca podawanie. I nie mam pojęcia co zrobić
ja bym jednak słuchała alergologa, chyba ze masz duże zaufanie do pediatry...ja do mojej niespecjalnie wiec średnio jej słucham



Cytat:
Napisane przez rabarbar83 Pokaż wiadomość
no jak prawdziwy samuraj...mina też taka wojownicza bo noc z moją córką w jednym łóżku to poważna honorowa walka
hahaha super


Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość

A wez przestan ..... zobaczysz jak Franio zacznie chodzic.... bedziesz za nim biegac to zgubisz te swoje niby kilogramy
o to to, poza tym Anciu- tyś wysoka kobieta to nie możesz być jak szczypiorek bo byś się w pół złamała


Cytat:
Napisane przez rabarbar83 Pokaż wiadomość

udało się przełożyć szczepienie na jutro, bo mąż oczywiście w czwartek nie może ehh i znów bym musiała sąsiada prosić o podrzucenie
fajnego masz sąsiada



Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość

Mój wczo w trakcie kichnął Zdążyłam tylko przystawić mu dłoń tak z 5 cm od twarzy... i tak było ciekawie
wyobrażam sobie jak wyglądaliście


Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
Wróciłyśmy właśnie ze szczepienia i pan doktor kazał jej zacząć podawać pierwsze zupki, także dziś debiutujemy z jedzeniem czegoś innego niż cycuś mamusi... Nie ukrywam, że jestem tym lekko przerażona.
dasz rade pomalutku, po kilka łyżeczek


Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
No dobra- czas się zbierać- do później- albo wrócę mega hepi albo będziecie miały tu tonę łez
oby happy a nawet jak nie to wszystko przyjmiemy na klatę
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 14:42   #923
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

E nie mogę was nadrobić, bo Francisław dzisiaj bezsenność złapał.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 14:47   #924
irmith
Wtajemniczenie
 
Avatar irmith
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: miasto morza i marzeń..
Wiadomości: 2 969
GG do irmith
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość



dasz rade pomalutku, po kilka łyżeczek
Właśnie na poczatku będzie ciężko a potem poleci moja już je ładnie a mąż się śmieje że ja jej ładuję do buzi tak szybko że ona nie ma czasu otwierać ust za to mój mąż czeka aż mała zrobi "aaaa"
__________________
Martusieńka 11.10.2011
Szymon16.07.2013

Magdalenka 5.11.2014

i wystarczy nam tego miodu
irmith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 14:49   #925
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Witam się i ja Próbuję nadrobić ale ciężko jakoś mi idzie. Wybaczycie, ze nie przeczytam wszystkiego?
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 14:51   #926
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

był cycuś, teraz gada w kojcu do swojego słonia i za jakiś czas spróbujemy

jesteście "słoiczkowe" czy same gotujecie?
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 14:53   #927
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

mama zosi witaj
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 15:02   #928
irmith
Wtajemniczenie
 
Avatar irmith
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: miasto morza i marzeń..
Wiadomości: 2 969
GG do irmith
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
był cycuś, teraz gada w kojcu do swojego słonia i za jakiś czas spróbujemy

jesteście "słoiczkowe" czy same gotujecie?
ja słoiczkowa na słoiczku robię też budyń, poza tym daję małej trochę banana świeżego
__________________
Martusieńka 11.10.2011
Szymon16.07.2013

Magdalenka 5.11.2014

i wystarczy nam tego miodu
irmith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 15:10   #929
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
W ogóle mam przez Was doła, że takie chude jesteście .
ja też

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
był cycuś, teraz gada w kojcu do swojego słonia i za jakiś czas spróbujemy

jesteście "słoiczkowe" czy same gotujecie?
witaj
i'm słoiczkowa
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 15:15   #930
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
był cycuś, teraz gada w kojcu do swojego słonia i za jakiś czas spróbujemy

jesteście "słoiczkowe" czy same gotujecie?
my jak narazie na słoiczkach jedziemy Nie mam dostępu do warzywek z pewnego źródła. Ale jak Kamil juz się przyzwyczai i będzie jadł większe porcje to mam zamiar sama gotować mu obiadki i deserki. jak narazie to szczerze mówiąc nie mam ani czasu ani ochoty na to
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:58.