Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011 - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki tytuł nowego wątku?!
"Raczkowanie trudna sprawa wie o tym każdy maluch i jego mama" 2 6,25%
"Po dywanie dzieci buszują, a mamy wciąż na forum plotkują " 6 18,75%
"Tu ząbek, tam raczek, rozwija się nam każda dziewczynka i każdy chłopaczek" 0 0%
"Bolące dziąsła nam sen z powiem zabierają, w nagrodę siekacze nam dają" 1 3,13%
"Fikołek tu , fikołek tam, dzieci fikają nam " 1 3,13%
"Idzie raczek nieboraczek jak ugryzie będzie znaczek" :P:P:P 22 68,75%
Głosujący: 32. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-02, 14:57   #1231
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

ja nie dziękuje , mówił że ma ostatnią paczkę , kończy ją i rzuca
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 15:02   #1232
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
Agus nie uznał, ale ja o to nie zabiegałam, Zosia ma moje nazwisko, a w rubryce ojciec ma nieznany
aha..a o alimentach nie myslałaś? ja ma nerwa strasznego na ojca Michasi...no ale przynajmniej mam pomoc finansową z jego strony...więc plusy i minusy...jak wszędzie

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
O kurcze i u Ciebie podobnie. Przytulam mocno. I podziwiam, ze same dajecie tak dzielnie radę.
nie dzięki ale dziękija mam dużo pomocy ze strony moich rodzicow, bo mieszkamy razem, no ale nie chcę ich aż tak bardzo obciążać choć sami czasem się do opieki garną hiihih

Mówisz? Ja to z panikar. Chociaż tu to raczej trochę zła jestem że wszystkie złe cechy ( nerwus, leń i maruda) odziedziczył po mnie.
ach, nie mów tak....może akurat nie będzie tak źle...
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 15:05   #1233
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
u mnie mo tż... ale nauczył się że jak będzie miał głośny dzwonek albo będzie głośno gadał przez koma to będzie uspiał małego.
Nie ma rozmów w domu ani głośnego dzwonka

wogóle wczoraj wieczorem mnie zastrzelił.
Powiedział że chce rzucić palenie. Sam z własnej woli
zobaczymy jak to będzie
Dobra myśl. Chociaż pewnie by mnie trafilo.
Wczoraj dałam małego tż to tak marudził aż mu usnął na kolanach. Aż poszłam zobaczyć co się dzieje że taka cisza
Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość
No masakra, moja mama też słabiej słyszy to sobie TV też głośno włącza, jej komórka ciągle dzwoni ale mama nie ściszy TV tylko się wydziera. Drzwi oczywiście nie zamknie do swojego pokoju - mieszkamy w bloku więc korytarzyk raczej skromny
Albo jak małą karmię (w leżaczku bujaczku) moja mama siada koło mnie i zaczyna do małej gadać

A dziś o 5 rano przestawiała gary do zmywania bo się same przez noc nie umyły () a kuchnie ja mam za ścianą oczywiście nie spałam
Czyli widzę mamy podobne atrakcje
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 15:08   #1234
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Poddaje się
próbowałyśmy zupkę dwa dni, nie je
dziś poszła kaszka, fuj i nerw straszny
a ona taka chudzinka się robi!
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 15:11   #1235
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość


Zaczęliśmy dzień nieciekawie- wizytą w przychodni i morfologią Ale moje dziecko to aniołek, pielęgniarki pobierały krew z paluszka prze kilka minut, a on nawet nie zapłakał, co więcej rozsyłał promienne uśmiechy



Może zadzwoń do szpitala tam zawsze są pielęgniarki laktacyjne, albo zamów prywatną wizytę do domu?



E tam nie potrzebuje.. Będzie Cię zawsze potrzebował- tylko inaczej. Pamiętam jaki szok przeżyłam jak moje przytulaśnikowe dziecko, pierwszy raz mnie odepchnęło kiedy go ścisnęłam Przegrałąm z zabawką na horyzoncie




Gratki

Dziś kończymy 6 miesięcy:party :

Na razie w ramach świętowania zrobiliśmy sobie małą sesję zdjęciową i odbiliśmy stópkę Ignasia w gipsie na pamiątkę
za półroczku
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 15:14   #1236
irmith
Wtajemniczenie
 
Avatar irmith
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: miasto morza i marzeń..
Wiadomości: 2 969
GG do irmith
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Dobra myśl. Chociaż pewnie by mnie trafilo.
Wczoraj dałam małego tż to tak marudził aż mu usnął na kolanach. Aż poszłam zobaczyć co się dzieje że taka cisza

Czyli widzę mamy podobne atrakcje
Taa to się rozumiemy moja mała ma skazę białkową już od nie pamiętam kiedy a moja mama kupuje mi drożdżówki z serem i się obraża że gardzę i nie chcę jeść i tak możemy się przerzucać przykładami pewnie do rana

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
Poddaje się
próbowałyśmy zupkę dwa dni, nie je
dziś poszła kaszka, fuj i nerw straszny
a ona taka chudzinka się robi!
A może daj jej deserek owocowy, jakiś banan jabłuszko czy coś takiego na początek. Dobrze jest jak dziecko nie chce jeść na pierwszy raz podać wymieszane z mlekiem którym dziecko jest karmione. Jak karmisz piersią to musisz udoić trochę a jak mm to poprostu robisz trochę i mieszasz z tym co chcesz dać
__________________
Martusieńka 11.10.2011
Szymon16.07.2013

Magdalenka 5.11.2014

i wystarczy nam tego miodu
irmith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 15:15   #1237
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
Poddaje się
próbowałyśmy zupkę dwa dni, nie je
dziś poszła kaszka, fuj i nerw straszny
a ona taka chudzinka się robi!
Może zacznij od jabłuszka, albo daj małej łyżeczkę do rączki niech sama je a Ty podstępem drugą łyżeczką karm ją
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-02, 15:20   #1238
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Na razie wylądowała w kojcu, bo mamusia się poirytowała i nic by z tego już dobrego nie było...
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 15:23   #1239
irmith
Wtajemniczenie
 
Avatar irmith
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: miasto morza i marzeń..
Wiadomości: 2 969
GG do irmith
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Może zacznij od jabłuszka, albo daj małej łyżeczkę do rączki niech sama je a Ty podstępem drugą łyżeczką karm ją
hehe niezły patent nie każdy maluch się tak da oszukać ale warto próbować pamiętam jak moja niunia była mała i nie chciała pić mleka to dawałam jej smoka possać a potem podmieniałam na butlę

Dobrze zacząć od owoca którego się często je, ja całą ciążę objadałam się bananami i teraz też jest to podstawa mojej diety mała na pierwszy rzut dostała banana ale nie ze słoiczka a takiego swieżego poskrobanego łyżeczką i jadła jak by nigdy nic lepszego nie dostała

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

A tak poza tym zastanawiam się co tam u naszej "matki założycielki" Agnyski słychać? Nie wiecie co z nią się dzieje??
__________________
Martusieńka 11.10.2011
Szymon16.07.2013

Magdalenka 5.11.2014

i wystarczy nam tego miodu
irmith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 15:28   #1240
indygo79
Zadomowienie
 
Avatar indygo79
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 772
GG do indygo79
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

wróciłam ze spaceru, a tu... wyszło słońce

cytaty zżarło, ten wizaż mnie wkurza

kaileight dla Ignasia dzielnego i za 6 miesięcy

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
byłam w ciucholandzie i zakupiłam wór ciuszków dla myszy małej i sobie fajną bluzkę jak wyschnie to sie pochwalę

poka, poka

i do lekarza chciałam sie zarejestrować, Dermatolog - na listopad

na kiedy???????

super, ze nie płakała, moja rano spoko, wieczorem ryczy jak zarzynany bóbr
kochana Agacia

ale porównanie z tym bobrem





Cotuś ale teraz juz dzieci tak szybko nie rosną jak na początku na pewno wszystko ok

dokładnie pediatra powiedziała, że 400 gr na miesiąc może byc
Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Archi jesteś wielka, wiesz!!!!!!!!!!!
Po prysznicu poszło, aż nie wierzę normalnie.
Masz u mnie medal złoty!!!
no to super a pod prysznicem myślałaś o Archi

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Masakra co?
I to jeszcze rozumiem, że tato niedosłyszy i telewizor na fulla ( szczególnie wieczorem, kiedy usypiam małego a nawet mnie to drażni tak, że nie mogę się na niczym skupić a co dopiero małego) - nie mogę mu zabronić oglądać- bo nie jego wina, że słuch mu się pogorszył teraz. To jeszcze mama zawsze wchodzi i mówi podniesionym tonem i jak jej zwrócę uwagę lub mały się rozedrze to przeprasza- bo zapomniała. Po 5 miesiącach ciągle zapomina, że ma wnuka który sobie drzemie i fajnie, żeby sprawdziła czy śpi zanim zacznie sobie gadać w najlepsze . To tż ma na fulla melodie które mnie stawiają na równe nogi- to jak odbiera to mówi tak jakby rozmawiał przez okno. No mówię wam A robią to ponieważ wiedzą, że to ja małego usypiam a oni nie mają roboty.
no masakra

a z tą głuchotą 3-letnia córka mojej kuzynki była przez 3 tyg pilnowana przez babcię swoja przygłuchą nieco, żeby babcia słyszała trzeba było dosłownie krzyczeć. słuchajcie mała potem do wszystkich tak głośno mówiła, ze można było paść ze smiechu odzwycazic od krzyczenia jej nie mozna było

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość


Ancia ja chciałabym kupić/myślę nad kupnem jakąś lekką parasolkę, bo z Roana spacerówka jest fajna, ale budka się nie składa i zajmuje dużo miejsca w aucie. Ogólnie wizualnie podobał mi się maclaren - bo jest mały po złożeniu, ale przestraszyłam się tych kółek plastikowych, bo u mnie na tych wertepach mógłby być z nimi kłopot. Obecnie mam skrętne koła i jak zablokuje tą funkcję to nie umiem jechać wózkiem.
Więc chciałabym coś z pompowanymi i skrętnymi kołami, w dodatku coś lekkiego i małego po złożeniu - znasz coś co spełnia moje kryteria?

Dla Ignasia z okazji 6 mies.
no padłam ale masz wymagania

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
a powiedz, uznał dziecko choć czy wogóle?u mnie jest, że ojciec młodej ją uznał, ale ona ma moje nazwisko no i co jakiś czas ją widuje....

dobrze, że ma twoje nazwisko łatwiej w szkole, w przedszkolu nie? a swoją drogą faceci są beznadziejni, beznadziejni - kobieta na zawsze jest już matką, dziecko jest dla niej najwazniejsze a oni, na pięcie w tył zwrot ech


Cotka, ja też czasem schizuję, że młoda nei robi czegoś co powinna no ale staram się wyluzowywać...widać rozwija się po swojemu i w nosie ma wszelkie tabelki
Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
u mnie mo tż... ale nauczył się że jak będzie miał głośny dzwonek albo będzie głośno gadał przez koma to będzie uspiał małego.
Nie ma rozmów w domu ani głośnego dzwonka

wogóle wczoraj wieczorem mnie zastrzelił.
Powiedział że chce rzucić palenie. Sam z własnej woli
zobaczymy jak to będzie
wow, no to kciuki



Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
Poddaje się
próbowałyśmy zupkę dwa dni, nie je
dziś poszła kaszka, fuj i nerw straszny
a ona taka chudzinka się robi!
nie martw sie, u nas też tak było, nadejdzie JEJ dzień a rady ponizej jak najbardziej wypróbuj

Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość
Taa to się rozumiemy moja mała ma skazę białkową już od nie pamiętam kiedy a moja mama kupuje mi drożdżówki z serem i się obraża że gardzę i nie chcę jeść i tak możemy się przerzucać przykładami pewnie do rana



A może daj jej deserek owocowy, jakiś banan jabłuszko czy coś takiego na początek. Dobrze jest jak dziecko nie chce jeść na pierwszy raz podać wymieszane z mlekiem którym dziecko jest karmione. Jak karmisz piersią to musisz udoić trochę a jak mm to poprostu robisz trochę i mieszasz z tym co chcesz dać
Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Może zacznij od jabłuszka, albo daj małej łyżeczkę do rączki niech sama je a Ty podstępem drugą łyżeczką karm ją
właśnie, właśnie
__________________
Agatka

"w pewnym momencie kobieta powinna ustalić ile ma lat. I konsekwentnie się tego trzymać". M.C.


indygo79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 15:30   #1241
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość
A tak poza tym zastanawiam się co tam u naszej "matki założycielki" Agnyski słychać? Nie wiecie co z nią się dzieje??
no też tak się ostatnio zastanawiałam....

Mamozosi..jak pisały dziewczyny...spróbuj od owocka, ja zaczełam rozszerzanie od jabłuszka a potem to już jakos poszło...
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-02, 15:40   #1242
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Indygo no myślałam o Archi, masowałam i śpiewałam .

Aga wiem, taki wózek to ideał, jak znajdę, to się podzielę. Mój mąż chce ten.
Ja myślę, że kupimy ten plus jakąś niedrogą spacerówkę-parasolkę, na szybkie zakupy, na lato itd. Może wtedy nie maclaren, ale coś z tańszych, np. chicco czy roan. W weekend będę jeszcze w sklepach, dorwę jakiegoś sprzedawcę, to może mi pomoże i coś z niego wyciągnę.
A do jakiej kwoty byś chciała?


Sorki dziewczynki, zaraz was ponadrabiam. Uśpiłam mojego gadzika, w patelni gotuje się farsz do rybki z ananasami (Martusia ). Mam dzisiaj dzień świra.

Była moja mama, wzięła Franka na spacer, pół dnia ratowałam cycka, teraz chwilę odpoczynku i zaraz prasowanie szybciutko muszę strzelić, bo jutro znów pobudka o 3 lub 4 nad ranem i szkoła.

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Aha Cotka Franek też jest mega leń, serio, wszystko robi z opóźnieniem, nawet butelki mu się nie chce trzymać, mało tego jak je chrupki to też lubi, by mu trzymać, a o jakimś dźwiganiu, siadaniu czy raczkowaniu to moge jeszcze zapomnieć na dlugi czas .
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 15:40   #1243
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość
A tak poza tym zastanawiam się co tam u naszej "matki założycielki" Agnyski słychać? Nie wiecie co z nią się dzieje??
też tak się ostatnio zastanawiałam co tam u niej i Benka słychać...sie mi coś zdublowało
Indygo jest łatwiej i w przedszkolu i w szkole,choc jak tak obserwuję to coraz więcej jest teraz dzieci z róznymi nazwiskami ale wiadomo im starsze, tym więcej pytań

Edytowane przez agus1978
Czas edycji: 2012-03-02 o 15:55
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 15:53   #1244
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
no padłam ale masz wymagania
jeszcze nie napisałam, że powinien być tani, ale to chyba oczywiste ?

Ancia z kasą to tak myślę ok. 1000 zł. Ten Roan mi się podoba, ale ciekawa jestem jak te koła piankowe by się sprawdziły. Mnie się jeszcze nie pali z zakupem, ale w lipcu jedziemy nad morze i do tego czasu coś bym chciała kupić. Chyba, że się zmieścimy z obecną spacerówką do auta to wtedy kupię coś lżejszego na przyszłe lato. Sama już nie wiem
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.

Edytowane przez agnieszka 0605
Czas edycji: 2012-03-02 o 16:12
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 16:20   #1245
kaileight
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 1 309
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość

a z tą głuchotą 3-letnia córka mojej kuzynki była przez 3 tyg pilnowana przez babcię swoja przygłuchą nieco, żeby babcia słyszała trzeba było dosłownie krzyczeć. słuchajcie mała potem do wszystkich tak głośno mówiła, ze można było paść ze smiechu odzwycazic od krzyczenia jej nie mozna było

[/COLOR]A tak poza tym zastanawiam się co tam u naszej "matki założycielki" Agnyski słychać? Nie wiecie co z nią się dzieje??


Właśnie, też ostatnio myślałam o Agnysce...

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
[

Sorki dziewczynki, zaraz was ponadrabiam. Uśpiłam mojego gadzika, w patelni gotuje się farsz do rybki z ananasami (Martusia ). Mam dzisiaj dzień świra.

Była moja mama, wzięła Franka na spacer, pół dnia ratowałam cycka, teraz chwilę odpoczynku i zaraz prasowanie szybciutko muszę strzelić, bo jutro znów pobudka o 3 lub 4 nad ranem i szkoła.[COLOR="Silver"]
.
Ryba z ananasem??? Mogę przepis?


Indygo, Martunia, Agus1978, agnieszka0609, Sharifa Baardzo dziękujemy za gratulacje i życzenia
__________________
Maluszek
kaileight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 16:23   #1246
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
ja nie dziękuje , mówił że ma ostatnią paczkę , kończy ją i rzuca


agus1978- dobrze , że chociaż macie alimenty, chociaż na prwno lepiej aby tatuś się nawrócił
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 16:51   #1247
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość


agus1978- dobrze , że chociaż macie alimenty, chociaż na prwno lepiej aby tatuś się nawrócił
jak narazie to tatuś płaci z własnej woli, a razem raczej już nie bedziemy, jedynie teraz łączy nas dziecko
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 17:26   #1248
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Dziękuję za rady w kwestii karmienia Zośki.
Jutro próbujemy od nowa!
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 17:28   #1249
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
Dziękuję za rady w kwestii karmienia Zośki.
Jutro próbujemy od nowa!
Ano pewniedacie radę
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-02, 17:35   #1250
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
Ano pewniedacie radę
Nie mamy innego wyjścia, bo ona jest długa bardzo, a chuda za to się robi z każdym dniem bardziej.

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
jak narazie to tatuś płaci z własnej woli, a razem raczej już nie bedziemy, jedynie teraz łączy nas dziecko
tylko się cieszyć, że płaci!
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 18:13   #1251
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Archi jesteś wielka, wiesz!!!!!!!!!!!
Po prysznicu poszło, aż nie wierzę normalnie.
Masz u mnie medal złoty!!!

miało się zastój raz czy dwa- czy ze dwadzieścia razy to się wie

A przyszłam tu bo miałam jeszcze pisać - bo mi się przypomniało jak Natka pisała,że gdzieś wyczytała,ze dobrze jest też zrobić pranie ręcznie ale widzę już nie potrzeba
Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
i do lekarza chciałam sie zarejestrować, Dermatolog - na listopad
o dżizas!

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
a powiedz, uznał dziecko choć czy wogóle?u mnie jest, że ojciec młodej ją uznał, ale ona ma moje nazwisko no i co jakiś czas ją widuje....
o kurde- i sama jesteś z małą czy rodzice pomagają??
Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
no to super a pod prysznicem myślałaś o Archi

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Indygo no myślałam o Archi, masowałam i śpiewałam .

Kurde- ja nigdy nie śpiewałam- może to też tzreba dopisać do "listy"
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 18:18   #1252
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cześć dziewczyny
I ja znowu nie dam rady nadrobić. Chodzę jak zombi i powiem wam że jest coraz gorzej Dziś wstawałam chyba milion razy do Kamila. I to już trwa od trzech tygodni. Do tego n brzuchu i rączkach jakaś dziwna wysypka i odstawiłam wszystko inne niż mleczko. I teraz bądź tu mądry co to za dizadostwo?
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 18:23   #1253
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
I ja znowu nie dam rady nadrobić. Chodzę jak zombi i powiem wam że jest coraz gorzej Dziś wstawałam chyba milion razy do Kamila. I to już trwa od trzech tygodni. Do tego n brzuchu i rączkach jakaś dziwna wysypka i odstawiłam wszystko inne niż mleczko. I teraz bądź tu mądry co to za dizadostwo?
u nas to samo (poza wysypką)

3maj się dzielnie mama

Mykam do kąpielki -do jutra -paaaaaaaaaaaaaaaa
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 18:30   #1254
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Archi wiem wiem, ze u was też odwiecznie nieprzespane nocki Ale dopiero teraz mogę powiedzieć szczerze, ze wiem co czujesz i jak Ci ciężko. Aj kiedy te nasze łobuzy się ustabilizują?
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 19:03   #1255
AneczkaJ
Rozeznanie
 
Avatar AneczkaJ
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 517
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Ja mam parasolkę Maxi Cosi Mila. Moim zdaniem takie kółeczka jak w parasolkach to się tylko do galerii handlowych nadają, po polskich chodnikach się tym jeździć nie da... Czasem do przychodni jeszcze jadę, ale to tylko 50m od mojej klatki.
Za to do auta się taki wózeczek pakuje o niebo lepiej, niż wózek 2 w1, nawet bez gondoli, my musimy koła odpinać, bo inaczej nie wchodzi do bagażnika.
AneczkaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 19:39   #1256
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Moje dziecko dziś po raz pierwszy piło herbatkę z butelki! I nawet jej smakowało. Po przebojach z obiadem byłam już taka zrezygnowana, a tu taką niespodziankę mi Zo zrobiła. Dodam, że ona jest nie smoczkowa i każda próba do tej pory smoczka czy butli kończyła się krzywieniem!
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 19:53   #1257
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość

o kurde- i sama jesteś z małą czy rodzice pomagają??
mieszkamy z moimi rodzicami więc mam z ich strony pomoc, więc dajemy sobie radę - trzy pokolenia pod jednym dachem

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
I ja znowu nie dam rady nadrobić. Chodzę jak zombi i powiem wam że jest coraz gorzej Dziś wstawałam chyba milion razy do Kamila. I to już trwa od trzech tygodni. Do tego n brzuchu i rączkach jakaś dziwna wysypka i odstawiłam wszystko inne niż mleczko. I teraz bądź tu mądry co to za dizadostwo?
współczucia...moj a Misia ma na plecach w sumie non stop cos jak wysypkę, ale myślę że to potówki, zresztą za tydzień szczepienie wiec pokażę to lekarce

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
Moje dziecko dziś po raz pierwszy piło herbatkę z butelki! I nawet jej smakowało. Po przebojach z obiadem byłam już taka zrezygnowana, a tu taką niespodziankę mi Zo zrobiła. Dodam, że ona jest nie smoczkowa i każda próba do tej pory smoczka czy butli kończyła się krzywieniem!
dla Zosito teraz bedzie tylko lepiej

Młoda leży w łóżeczku i walczy z zabawką, a ja oglądam "Got to dance"...takie zboczenie zawodowe - trzeba ocenić nowe cudo polskiej telewizji

Edytowane przez agus1978
Czas edycji: 2012-03-02 o 19:57
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 20:20   #1258
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

heeeej, wpadłam Wa pomachać bardzo chciałabym nadrobić ale taki leń we mnie siedzi

napisze Wam tylko wieści od Natki i Szymka - ciągle im mówią że jeszcze troszke w szpitalu posiedzą, niestety. Ale Szymkowi wrócił aptety, humor i już nie chce tak ciągle na rączki, więc jest poprawa. Kolega z sali daje popalić ale co się dziwić, podobno ostatino cały oddział sie zleciał zobaczy co sie dzieje, takie cuda kolega wyczynial
Pozdrawiam ich cały czas od wszystkich, przesyłam buziaki i kciuki


Spróbuje cosik poczytać

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość

Młoda leży w łóżeczku i walczy z zabawką, a ja oglądam "Got to dance"...takie zboczenie zawodowe - trzeba ocenić nowe cudo polskiej telewizji
tez oglądam

kurde kiedy to było kiedy sama takie cuda wyczyniałam
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 20:33   #1259
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
napisze Wam tylko wieści od Natki i Szymka - ciągle im mówią że jeszcze troszke w szpitalu posiedzą, niestety. Ale Szymkowi wrócił aptety, humor i już nie chce tak ciągle na rączki, więc jest poprawa. Kolega z sali daje popalić ale co się dziwić, podobno ostatino cały oddział sie zleciał zobaczy co sie dzieje, takie cuda kolega wyczynial
Pozdrawiam ich cały czas od wszystkich, przesyłam buziaki i kciuki
dobrze, że Szymkowi się poprawiło...to teraz tylko trzymać kciuki, żeby do domku szybko wyszli


tez oglądam

kurde kiedy to było kiedy sama takie cuda wyczyniałam
mogę spytać, w którym zespole tańczyłaś?a program...może być choć w tym ludowym (a to moja miłość głównie) to same błęy widziałam..no ale tak juz mama ogólnie..może być
młoda śpi...oby tak do rana..tfu tfu...

Edytowane przez agus1978
Czas edycji: 2012-03-02 o 20:34
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 20:43   #1260
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
mieszkamy z moimi rodzicami więc mam z ich strony pomoc, więc dajemy sobie radę - trzy pokolenia pod jednym dachem

dla Zosito teraz bedzie tylko lepiej

Młoda leży w łóżeczku i walczy z zabawką, a ja oglądam "Got to dance"...takie zboczenie zawodowe - trzeba ocenić nowe cudo polskiej telewizji
To fajnie masz, że z rodzicami. Moi mieszkają za granicą, także my tylko we dwie, ale nie narzekam.

Zośka za to spać się dziś nie wybiera, ale po sukcesie herbatkowym, jakoś mi to nie przeszkadza. Siedzi w leżaczku i patrzy na mamusię. Jak zechce to zaśnie, jakoś nie mam ciśnienia by na siłę usypiać.

a ten program to nagrywam, może zobaczę. Warto?
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:38.