Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 2011 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki tutuł
"Koko Koko Mamuśki wrześ-paź są spoko!" 0 0%
"Dzieciaczki nam po podłodze zasuwają, na kawę i wizaż nam czasu nie daja!" 10 31,25%
"pierwszy ząbek, pierwszy kroczek zbliża się dzieciaczków roczek" 13 40,63%
"dawno temu były brzuszki, a tu raczkują nam maluszki' 2 6,25%
"Pełzam sobie po pokoju, zabawki w rączki i do boju!" 4 12,50%
"Jestem bobo i wy nie wiecie ze mam najlepsza mame na swiecie!" 1 3,13%
"Mama pyszne zupki gotuje, a dziecku z radości pupka podskakuje' 0 0%
"Stawiamy pierwsze kroczki, za chwilę świętujemy roczki " 2 6,25%
Głosujący: 32. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-14, 20:52   #91
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
Jak mi marudzi w łóżeczku, że nie chce spać, a trze oczy to go biorę do zabawy. Jak mi znowu marudzi podczas zabawy to spowrotem do lóżka
To u mnie nie podziała, bo ja mam zbyt częste marudzenie. Jakbym go za każdym razem kładla do łóżka, to czasem by z niego nie wychodził .
Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Ancia - co zrobiłaś żeby Franek przeprosił się z butelką??? Bo mój drugi tydz ma focha,ze koniec. Bardzo wychowawczo zaczęłam karmić go przed tv ale i tak wypija raptem 40 ml
Zaczęłam podawać soki i herbatki łyżeczką, jak załapał smaka - to smok. Jak wypluwał - znów lyżeczka i tak do skutku. Kilka dni to trwało. Teraz pije nawet 3 herbatki dziennie, dzisiaj to w ogóle lepiej pił niż jadł. U nas reklamy działają odwrotnie - zamiast jeść zagapia się i zapomnij matka.


Ogólnie jedzenie to temat nr 1. Je krzesło, ręce, zabawkę, rękaw, ale nie to co daję. Liczę autentycznie do 100 jak go karmię, wszystko mam upierniczone, cały jest do mycia i przebrania .
Zrywa śliniaki, drze się podczas zakładania, no makabra.
Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
ja własnie wyprodukowalam 3-bita mniam bedzie mam nadzieje
wpadam jutro na kawę i ciasto.
Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
A w ogóle rejestrowałyście paragony gerbera? My niby koszulkę wygraliśmy wolałabym dresaa
Gerbera?? JA bobovitę usilnie zbieram.
Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Poza tym moje dziecko wczoraj pierwszy raz wstało samo w łóżeczku i teraz przy byle okazji to powtarza No i śmieszek z niego niemożliwy, ledwie otworzy oczy to już ma uśmiech na twarzy
Wstało???????

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Anciu och ja ja Cię rozumiem Dziś mój tata zaproponował, że weźmie wnuczka na spacer. Myślałam, że trochę spokoju będę miała to zaraz wrócił, bo był taki rycz, ze skończyło się usypianiem i spaniem u mnie na rękach..
A weź nic nie mów nawet. Spotkałam sąsiadkę i u niej to samo.
Masakra jakaś, coś w powietrzu było.

Dzięki dziewczyny za pocieszenie, muszę jakiejś meliski więcej pić bo nie wyrabiam. Denerwuję się i zła jestem sama na siebie, że nie mam więcej tej cierpliwości.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 21:03   #92
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Ancia a co w bobovicie?

CO wy. Nie widziałyście tego konkursu z kadrą. Przecież przy produktach nestle, gerbera i bobo fruta są takie karteczki
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 21:06   #93
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Nie widziałam, u nas przy bobovicie byly karteczki . Nie wiem w sumie co tam do wygrania, zarejestrowałam pierwszy paragon. Za 10 etykiet jest 20% rabatu w cocodrillo.

Ja powinnam mieć bana na zakupy. Franek ma tyle bodziaków, spodni, bluz, swetrów, że ja nawet nie ogarniam ilości. Ciągle odkrywam nowe ubrania, które kupiłam i o nich zapomniałam. Masakra prawdziwa.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 21:06   #94
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Ancia a co w bobovicie?

CO wy. Nie widziałyście tego konkursu z kadrą. Przecież przy produktach nestle, gerbera i bobo fruta są takie karteczki
a miałam to nawet wczoraj w ręce i czytałam , ale jakieś takie chłopięce te nagrody mnie sie wydały więc porzuciłam szybko pomysł w tym uczestniczenia.
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 21:07   #95
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

A czego ile trzeba nazbierać?
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 21:11   #96
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Ancia a co w bobovicie?

CO wy. Nie widziałyście tego konkursu z kadrą. Przecież przy produktach nestle, gerbera i bobo fruta są takie karteczki
jesli mogę to z Bobovity jak uzbierasz 10 etykiet ze obiadków i zupek to masz 20% obniżki w Coccodrilloja juz skorzystałam dwa razy...a z gerbera to nie widziałam jeszcze...
Anciapodwójnie...musimy jakoś ten czas przetrwać potem będziemy go mile wspominać
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 21:11   #97
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Nie widziałam, u nas przy bobovicie byly karteczki . Nie wiem w sumie co tam do wygrania, zarejestrowałam pierwszy paragon. Za 10 etykiet jest 20% rabatu w cocodrillo.

Ja powinnam mieć bana na zakupy. Franek ma tyle bodziaków, spodni, bluz, swetrów, że ja nawet nie ogarniam ilości. Ciągle odkrywam nowe ubrania, które kupiłam i o nich zapomniałam. Masakra prawdziwa.
myślałam, że tylko ja tak mam
Zo ma już cała szafę sukienek na lato, z których nim przyjdzie to lato to pewnie wyrośnie!

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
A czego ile trzeba nazbierać?
rejestrujesz paragon za min 25 pln
co tydzień do wygrania 20 tys pln
codziennie dresy i koszulki

o kurcze, dopiero teraz doczytałam że pieniądze się też wygrywa, zobaczyłam dresy i zrezygnowałam od razu - tylko gdzie ja teraz paragon znajdę?!

Edytowane przez mama zosi
Czas edycji: 2012-04-14 o 21:12
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-14, 21:11   #98
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Zakupy na 25 zł z gerbera i nestle itp. Więc z palcem w nosie przy naszych małych żarłoczko/pijaczkach soczkowych
A nagrody faktycznie męskie trochę, ale może kasa skusi chociaż to niełatwo już wygrać i ja prędzej liczę na dresik

A mam też problem z ilością ciuchów. Co gorszę ja mimo to nie umiem przestać kupować
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 21:13   #99
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

A ja żadnych karteczek nie widziałam ani przy Bobovicie ani przy Gerberach u nas :P

Ancia a jakie herbatki podajesz Frankowi?
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 21:15   #100
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
myślałam, że tylko ja tak mam
Zo ma już cała szafę sukienek na lato, z których nim przyjdzie to lato to pewnie wyrośnie!
ja jeszcze nie kupuję młodej nic na lato, bo nie wiem jaka będzie...ona jest trochę "niewymiarowa" i jak coś kupuję to muszę jej to przymierzyć jakoś


rejestrujesz paragon za min 25 pln
co tydzień do wygrania 20 tys pln
codziennie dresy i koszulki

o kurcze, dopiero teraz doczytałam że pieniądze się też wygrywa, zobaczyłam dresy i zrezygnowałam od razu - tylko gdzie ja teraz paragon znajdę?!
ja zarejestrowałam paragon i nic nie wygrałama paragon - zawsze mozna iść na zakupy

Kupiłam Michaśce herbatkę owocową z HIPP'a BIO w torebkach do zaparzania, bez cukru i nawet to dobre jestkosztuje majątek bo 10zł w Tesco, ale skoro memu dziecku smakowało to będę jej kupować

Edytowane przez agus1978
Czas edycji: 2012-04-14 o 21:19
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 21:15   #101
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Zakupy na 25 zł z gerbera i nestle itp. Więc z palcem w nosie przy naszych małych żarłoczko/pijaczkach soczkowych
A nagrody faktycznie męskie trochę, ale może kasa skusi chociaż to niełatwo już wygrać i ja prędzej liczę na dresik

A mam też problem z ilością ciuchów. Co gorszę ja mimo to nie umiem przestać kupować
Zośce to kupuje jak opętana, nawet książki zaczęłam. A jak mam coś kupić sobie to ostatnio ciężko mi to idzie, sto razy się zastanowię czy naprawdę potrzebuję i z reguły wychodzi że jednak nie potrzebuje wcale! ale przed świętami trochę odświeżyłam wiosennie szafę sobie
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-14, 21:16   #102
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość

A mam też problem z ilością ciuchów. Co gorszę ja mimo to nie umiem przestać kupować
też mam problem z ilością ciuchów dla młodego, cześci nawet nie założyłam
jaa dostałam tone ciuchów i dalej dostaje,a jak wchidzę do sklepu i cos mi się poodba, to musze bastować, bo za dużo mam w domu, więc nie dla mnie przyjemność kupowania dla dziecka
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 21:21   #103
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

HEJAAA
tyle stron hehe? a ja zalatana
a jeszcze mały tylko mama i mama, musze do niego gadac, wygłupiac sie a ten sie chichra a wy tui produkcja pełna para

Cotus ja tez z gerbera 1 zarejestrowałam-pewnei i tak nic z tego ale jak ju zmam to co mi tam
Ancia w bobovicie tez grasowałam

hehe ja to jak widze to potem odszukuje paragony i heja


co do ubranek to ja ostatnio zrobiłąm małemu porzadki w szafie i juz wiem co i jak, tez znalazłam kupe rzeczy w których nigdy nie był i juz nie założy bo za małe
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 21:23   #104
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
Zośce to kupuje jak opętana, nawet książki zaczęłam. A jak mam coś kupić sobie to ostatnio ciężko mi to idzie, sto razy się zastanowię czy naprawdę potrzebuję i z reguły wychodzi że jednak nie potrzebuje wcale! ale przed świętami trochę odświeżyłam wiosennie szafę sobie
ja mam tak, że jak już coś przymierzę to bardziej mi sie to podoba na iweszaku niż na mnie i nie kupuję sobie a Michaśce to bezproblemowo, choć ostatnio dałam se bana....musi wychodzić to co ma w szafce
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 21:23   #105
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
też mam problem z ilością ciuchów dla młodego, cześci nawet nie założyłam
jaa dostałam tone ciuchów i dalej dostaje,a jak wchidzę do sklepu i cos mi się poodba, to musze bastować, bo za dużo mam w domu, więc nie dla mnie przyjemność kupowania dla dziecka
ja sie ograniczam teraz tylko kukam co potrzebuje, bedzie potrzebował i zakupuje no chyba ze trafie coś ekstra, albo cos co mi sie mega podoba-choć z tym ostatnio krucho , jakoś wczesniej fajniejsze te rzeczy były
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 21:24   #106
kaileight
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 1 309
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20



Chwilę mnie nie było ale ponadrabiałam
U nas kolejne zęby. poprawa z uczuleniem i poranne wstawanie- pobudka godz 5.25 ZAWSZE, CODZIENNIE

Do tego dzidziuś nauczył się pełzać i czworakować, więc zasuwa po mieszkaniu i nabija sobie pierwsze guzy



Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Ja testuję, używaliśmy już 2 razy i fajna sprawa to emolium, ale nerw mnie na reklamę bierze.

I 100 lat dla Bartusia oczywiscie!!!

Mamy 7-miesięczniaków i starszych - ile wasze dzieci śpią w dzień? Franek śpi 3 razy, z tego 2 razy po 20 minut i raz dłużej do 2 h i nie wiem, czy to nie za dużo, bo czasem ciężko go uspać.
W nocy od 19 do 5.25, w ciągu dnia 3 razy; 2 razy po 30- 40 min, 1 raz 1,5-2 h

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
My mamy tą camilię, podobno dobra, raz trochę pomogła na marudzenie,. innym razem nie -widocznie było od czego innego
Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
u mnie się sprawdza, młody nie rzuca się tak w nocy, może dlatego druga jedynka nam wyszła bezboleśnie i bez większego lamentu
budził się jak zawsze ale takiego ryku nie było, i nie walił się po buzi pieścią, ani nie rzucał głową na boki, łatwiej usypiał
U nas czopki pomogły- Viburcol

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Dziewczyny może zapiszmy się na to testowanie emolium, bo zaraz mnie %&$#@!&* trafi! To tylko na mamusiowym wątku się pojawia $#@!&^%$#!
Zapisałam się i też mi cały czas ta reklama miga:/

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
A ja żadnych karteczek nie widziałam ani przy Bobovicie ani przy Gerberach u nas :P

Ancia a jakie herbatki podajesz Frankowi?
Ja nie Ancia ale odpowiem- na trawienie, koperkową, malinę z dziką róża i jabłko z melisą. Do tego czasem sama zaparzam Ignasiowi słabą zieloną herbatkę lub rumianek

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Zakupy na 25 zł z gerbera i nestle itp. Więc z palcem w nosie przy naszych małych żarłoczko/pijaczkach soczkowych
A nagrody faktycznie męskie trochę, ale może kasa skusi chociaż to niełatwo już wygrać i ja prędzej liczę na dresik

A mam też problem z ilością ciuchów. Co gorszę ja mimo to nie umiem przestać kupować
A u nas ciuchowy niedobór Muszę się wybrać na zakupy.
Za to kupiliśmy dziś nocnik
__________________
Maluszek
kaileight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 21:24   #107
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Aguś słyszałam o tych herbatkach. Chyba Archi kiedys pisała o nich ale u mnie nie ma w Tesco ich

Matko ja głupia zamiast kłąść się spać to weszłam spragniona dlugą nieobecnością do was i buszuję po wizażu Wygońcie mnie do łóżka bo potem znowu nieprzytomna będę
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 21:25   #108
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Ja teraz nic nie kupuję, basta. Nie mam chyba żadnej koszulki z krótkim rękawem, to więc tylko to.
Właśnie też się boję Franka wymiarów na lato, dlatego też nie kupuję teraz.

Caroline daję herbatkę z bobovity - melisa, lipa i rumianek. I czasem hippa herbatka na trawienie.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 21:25   #109
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Nie widziałam, u nas przy bobovicie byly karteczki . Nie wiem w sumie co tam do wygrania, zarejestrowałam pierwszy paragon. Za 10 etykiet jest 20% rabatu w cocodrillo.

Ja powinnam mieć bana na zakupy. Franek ma tyle bodziaków, spodni, bluz, swetrów, że ja nawet nie ogarniam ilości. Ciągle odkrywam nowe ubrania, które kupiłam i o nich zapomniałam. Masakra prawdziwa.
Ja zarejestrowałam dwa paragony z bobovity i :dupa: nic nie wygrałam a z gerbera też nie widziałam ani nie wiedziałam że jest jakiś konkurs

Zuzia ma też całą szafę ciuszków - też odkrywam co chwilę nowe nie założone ani razu a za małe ale co zrobić jak babcia z dziadkiem tak rozpieszczają wnusię i kupują wszystko w dużych ilościach ja tylko uzupełniam garderobę jak czegoś brakuje lub czegoś nie ma
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-14, 21:26   #110
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Nie wiem co za dzień dzisiaj. Miałam ochotę skoczyć z balkonu normalnie. Spać nie, jeść nie, spacer nie. Wszystko na nie .
Nie wiem, czy to zęby, czy marudzenie z innej okazji.

Dziękuję za wasze odpowiedzi o spaniu, z tego wynika, że spanie Franka jest (a raczej było) całkiem normalne. Teraz problem zszedł mi z głowy, bo od 2 czy 3 dni śpi 3 razy po 30 minut. Nie ma żadnego dłuższego spania, które trwało nawet 2-3 h. Szlag mnie trafia, nie wiem, co mu się porobiło. Nic nie mogę zrobić, dopiero skończyłam prasowanie.

To się pożaliłam.
żal się żal-byleby Ci ulzyło choć troche

Archi leże i kwicze z tyraj misiu
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 21:27   #111
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Ja też idę do wanny i spać. I zanim się wykąpię to pewnie 23 będzie.

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Dobrze, że nie tylko ja taka szurnięta z tymi ciuchami jestem. Dzisiaj aż przejrzałam i wyjęłam kilka mniejszych na wierzch, żeby zakładać.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 21:27   #112
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Aguś słyszałam o tych herbatkach. Chyba Archi kiedys pisała o nich ale u mnie nie ma w Tesco ich

Matko ja głupia zamiast kłąść się spać to weszłam spragniona dlugą nieobecnością do was i buszuję po wizażu Wygońcie mnie do łóżka bo potem znowu nieprzytomna będę
zostań

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Ja teraz nic nie kupuję, basta. Nie mam chyba żadnej koszulki z krótkim rękawem, to więc tylko to.
Właśnie też się boję Franka wymiarów na lato, dlatego też nie kupuję teraz.

Caroline daję herbatkę z bobovity - melisa, lipa i rumianek. I czasem hippa herbatka na trawienie.

hehe no włąsnei te wymiary...dlatego ja ju zna przód nie kupuje bo nei wiem jak to bedzie
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 21:28   #113
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

największą radochę z konkursów gerbera i bobovity ma mój kot, bo te ulotki na słoiczkach są na gumeczkach, które on potem gania jak szalony po mieszkaniu!
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 21:28   #114
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Ja też idę do wanny i spać. I zanim się wykąpię to pewnie 23 będzie.

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Dobrze, że nie tylko ja taka szurnięta z tymi ciuchami jestem. Dzisiaj aż przejrzałam i wyjęłam kilka mniejszych na wierzch, żeby zakładać.
nie idz zostan z nami
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 21:28   #115
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

kaileight gratulujemy ząbków i raczkowania! U nas z obiema rzeczami jesteśmy daleko w tyle A o herbatkach pewnie piszesz tych w granulkach? Ja nie z abardzo chcę je małemu podawać bo mają dużo cukru A ZRESZTĄ kAMIL NIE ZA BARDZO JE LUBI. mAM BAŁE OPAKOWANIE TA Z KOPRU WŁOSKIEGO i stoi i się kurzy. Sorry za Caps Locka ale jestem nieprzytomna trochę
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 21:30   #116
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

No nie idź, nie idź, a kto sie za mnie wyśpi
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 21:30   #117
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

A ja się muszę pochwalić zrobiłam dzisiaj Zuzi budyń dodałam owoców i zjadła z apetytem

No i dzisiaj już Zuzia czworakowała pełną parą, tylko trochę panele się do raczkowania nie nadają - ślizga mi się bidulka na nich

Ja to jakaś mega wariatka jestem - cieszę się jak głupia jak jedziemy na zakupy i kupuję małej pampersy, kaszki, słoiczki, soczki itp no debilka normalnie szkoda tylko że Zuzia w ogóle soczków nie pije ani herbatek - odmówiła jakiegokolwiek dopajania co ja mam z tym począć może mi się odwodnić
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 21:31   #118
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Asik osz Ty niedobra!!!!!!!!!!!!! Każda minuta snu jest cenna gdy maluchy tak nam dają w kość!

A tak na marginesie. Pisałaś kiedyś, ze szukacie butków dla synka. Gdzie w końcu kupiliście? Bo ja musze jakieś zakupić. Od świąt jeździmy w spacerówce i już nie wystarczają nam szmaciane kapcie
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 21:31   #119
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Mój soczków nie pije, coś tam czasem w niego wmuszę, ale niewiele.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 21:32   #120
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
No nie idź, nie idź, a kto sie za mnie wyśpi
no jak kto? Franio
albo ja



mój mały dzis jak szalony o 4 sobie zrobił przerwe w spaniu, smiał sie w łożeczku, włanczał karuzele, aż mama poszła i wyłączyła guzikiem i nici z zabawy i poszedł dalej spac-szalony coś mu sie przestawiło
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:31.