Studia przez internet - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-06, 19:18   #1
malinowapaulina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 4

Studia przez internet


Cześć dziewczyny Na stałe mieszkam w Anglii w tym roku chciałam rozpocząć na nowo studia tym razem przez Internet. Czy może któraś z Was ma jakieś doświadczenia w tej kwestii?
malinowapaulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 19:54   #2
Mariposa58
Raczkowanie
 
Avatar Mariposa58
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 55
Dot.: Studia przez internet

Witam. Ja zamierzam rozpocząć studia w tym roku, i też się zastanawiam nad nauką przez internet. Aktualnie uczestniczę w LO Multimedialnym i w ESKK, więc mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z tego sposobu nauki. Materiały dostaję w formie książek, mam regularny kontakt, kiedy chcę z nauczycielami i muszę tylko przyjechać na egzaminy końcowe. W tym czasie, w którym powinnam być w 'normalnej' stacjonarnej szkole, mogę normalnie pracować i robić z czasem co chcę. Jeśli tylko znajdę za granicą odpowiadający mi Uniwersytet, to od razu się zgłoszę. W Stanach to jest bardzo znane, w Polsce jest z tym gorzej.
Mariposa58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 11:27   #3
Andamaner
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Górny śląsk
Wiadomości: 8
Dot.: Studia przez internet

Cytat:
Napisane przez Mariposa58 Pokaż wiadomość
Witam. Ja zamierzam rozpocząć studia w tym roku, i też się zastanawiam nad nauką przez internet. Aktualnie uczestniczę w LO Multimedialnym i w ESKK, więc mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z tego sposobu nauki. Materiały dostaję w formie książek, mam regularny kontakt, kiedy chcę z nauczycielami i muszę tylko przyjechać na egzaminy końcowe. W tym czasie, w którym powinnam być w 'normalnej' stacjonarnej szkole, mogę normalnie pracować i robić z czasem co chcę. Jeśli tylko znajdę za granicą odpowiadający mi Uniwersytet, to od razu się zgłoszę. W Stanach to jest bardzo znane, w Polsce jest z tym gorzej.
a gdzie sie zapisujecie na studia przez internet?macie juz wybrane uczelnie?
Andamaner jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 22:00   #4
Matka z matecznika
Raczkowanie
 
Avatar Matka z matecznika
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 34
Dot.: Studia przez internet

Witam
Ja zastanawiam sie nad pedagogiką w Polskiej Akademii Otwartej prowadzonej przez społeczną akademią nauk. Problem w tym ze na żadne moje maile z pytaniami nie odpowiadają... Jeżeli ktoś tam studiuje w takiej formie, ten sam kierunek to proszę napiszcie swoje opinie.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Matka z matecznika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 13:53   #5
leokadiaananas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 21
Dot.: Studia przez internet

Fajna sprawa, tylko zastanawiam się jak to się ma do zdobytej wiedzy? Niby najwięcej można nauczyć się samemu, ale studiowanie to nie tylko książki. A gdzie życie studenckie?!
__________________
<ciach_reklama>
leokadiaananas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 17:44   #6
Matka z matecznika
Raczkowanie
 
Avatar Matka z matecznika
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 34
Dot.: Studia przez internet

To dość popularna forma nauki na zachodzie. Np open university - studiują tam ludzie z całego swiata. Skoro poziom kursów nie różni sie od tych, które odbywają sie w uczelni to dlaczego by nie spróbować?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Matka z matecznika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-07 18:44:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:51.