Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-28, 22:22   #3331
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Dziewczyny, była gdzieś mowa o Bare Kiss? Nic nie mogę znaleźć, a bardzo się ostatnio tą firmą interesuję. Chyba źle szukam, bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że nikt jeszcze o niej nie wspominał.
ja zamawiałam podkłady Bare Kiss 3 marca, 24 marca dostałam maila z przeprosinami i informacją o tym, że sprzedajaca miała problemy z z dostawcą interneru (brak dostępu do swojego konta oraz brak możliwości sprawdzenia zamówień i danych do wysyłki), więc wysłała dopiero po 3 tygodniach od zamówienia. Do dzisiaj jeszcze nic nie dotarło i po cichu liczę, że przyjdzie w tym tygodniu. Jak tylko dostanę, przetestuję, zdam relację
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
I dzięki temu kupować więcej, bo przecież się oszczędza na innych kosmetycznych wydatkach
o, takie podejście bardzo mi się podoba
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 22:31   #3332
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
to ja mam akurat odwrotnie
po konsultacjach z pastereczką [chylę czoła przed jej "okiem"] przeczytaniu sporej ilości informacji i obejrzeniu całego albumu skompletowałam sobie Free Sample Kit i do tego zamierzam dokupić jeszcze pędzle:
Flat Top lub LHK - do podkładu, nie mogę się zdecydować, zależy mi na miękkości, bo mam wrażliwą twarz [coś jak Czarny Elf]
Eye kabuki do korektora
i potrzebuję jeszcze czegoś do primera i rozświetlacza - skunks by się nadał
nieeee, to tak ogólnie było, że pierwsze samodzielne zamówienie, założenie konta itp.
pierwszą przesyłkę zamówiła mi Rzabbcia
trochę nie trafiłyśmy z kolorami , ale poznałam przyjemniaczka flat topa
drugie zamowienie to wybory Pastereczki . Zastanawiam się jeszcze nad rózem, bo nie wiem jaki i z której rodziny. Chcę dołożyć STF i pędzel. Byłabym przeszczęśliwa, gdyby szybko udało mi się znaleźć idealny odcideń i idealną formułę, zeby mozna było zamówić pełnowymiarowe opakowanie i po kłopocie.
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 01:28   #3333
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Lorri kiedy zrobisz te sklady? wklej juz czesciowo- przeciez bedziesz mogal edytowac a duzo osob sie pyta.
Pastereczko, muszę znaleźć chwilę, żeby zrobić z tego PDF (za dużo materiału, żeby wrzucić do jednego wątku i żeby dało się po tym swobodnie poruszać; przy wstawianiu linków do nawigacji miałabym masę dodatkowej roboty i problemy z edycją w przyszłości; na plotkarskim pisałam o tym). W tej chwili mam nawał pracy, ale postaram się na dniach.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-03-31 o 07:26
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 10:59   #3334
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
ja zamawiałam podkłady Bare Kiss 3 marca, 24 marca dostałam maila z przeprosinami i informacją o tym, że sprzedajaca miała problemy z z dostawcą interneru (brak dostępu do swojego konta oraz brak możliwości sprawdzenia zamówień i danych do wysyłki), więc wysłała dopiero po 3 tygodniach od zamówienia. Do dzisiaj jeszcze nic nie dotarło i po cichu liczę, że przyjdzie w tym tygodniu. Jak tylko dostanę, przetestuję, zdam relację
Cathy, moje próbki już doszły, choć też z kilkutygodniowym opóźnieniem, Co dziwne, do mnie napisali, że opóźnienie wynika z przebytej choroby. Już się zastanawiałam, o co chodzi, bo w Lumiere babka też się ostatnio grypą tłumaczyła Co do próbek, to podkłady bardzo przypadły mi do gustu, choć zaskoczyło mnie, że wszystkie odcienie mają w sobie dużo błysku. Kiedy robiłam próbę na ręce, aż się wystraszyłam efektu bombki. Ale na twarzy w niewytłumaczalny cudowny sposób jakoś ten glow znika, skóra jest po prostu ładnie ożywiona, makijaż wygląda naturalnie. Jedynie krycie pozostawia nieco do życzenia, chyba nie byłyby zadowolone osoby mające sporo do zamalowania, ale podkład ładnie współpracuje z korektorami edm. Jestem bardzo ciekawa innych opinii. Może któraś z was testowała duży zestaw sampli (ja akurat wzięłam zestaw 3 próbek podkładów do jasnej cery) i może powiedzieć coś więcej na temat innych produktów? W dużym zestawie, z tego co pamiętam, oprócz podkładów jest bronzer, primer, puder, kilka róży i cieni.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 12:39   #3335
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Ilonko, Ty tu??? cudownie Mnie wlasnie to forum pograzylo od kilku miesiecy i cos nie moge sie wydostac Chodz do nas, spokojnie mineralki mozna pod pielegnacje podciagnac, jak Dominka pisze. Ja ze swojej strony sluze darmowymi probkami czego tam bedziesz chciala Lirenke kupilam tutaj: http://www.i-apteka.pl/product-pol-3...ja-SPF-50.html
przyslali po kilku dniach, zero problemu.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 15:41   #3336
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

dziękuję za przygarnięcie
Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ilonko, Ty tu??? cudownie Mnie wlasnie to forum pograzylo od kilku miesiecy i cos nie moge sie wydostac Chodz do nas, spokojnie mineralki mozna pod pielegnacje podciagnac, jak Dominka pisze. Ja ze swojej strony sluze darmowymi probkami czego tam bedziesz chciala Lirenke kupilam tutaj: http://www.i-apteka.pl/product-pol-3...ja-SPF-50.html
przyslali po kilku dniach, zero problemu.
ano, tu
no oczywiście, że pielęgnacja
jak tak dalej pójdzie, to moja nowa w drogerii więcej nie postanie - no chyba że po perfumy, bo jakoś zacięcia do kompozycji zapachowych nie posiadam

na razie wybrałam [z trudem] startowy zestaw i powstrzymuje się, coby nie dokładać do niego
zostaje złożyć zamówienie i grzecznie czekać - a tego to ja zbytnio nie lubię
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 09:47   #3337
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Wklejam testy Anecki dotyczące produktów Beautiful Girl Minerals:

"BGM maja swietnie kremowa konsystencje, dla suchej skory jest super, tylko krycie małe, ale kilka warstw i jest OK. Translucent Veil dla mnie boombowy.. róz flirty me, jasnoblady róz - rewelacyjny, bronzer.. nie umiem nakladac, ale ladnie wyglada. Probki duze, bede przesypywac do jednego pojemniczka z EDM to zobacze jak tam.
Co prawda zamowilam 10 probek z BGM, dostalam gratis jakis cien jasny tzn probke no i 2 probki byly pomylone, bo zamiast podkladu light olive dostalam light neutral, ktory jest bardzo cieply, cieplejszy od light beige.
Korektor multi tasking po prostu kosmicznie brązowy :/
Cienie bardzo ładne. Nie mniej ja jestem urzeczona cieniami z JR.. bez bazy swietnie sie trzymaja, kolory przecudne!

Pozdrawiam Was wszystkich"
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-31, 11:32   #3338
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Hejka Wam.. przyznam ze nie chce misie nic czytac, bo jestem w dolku, ale mam chwile, to wklepie zdjecia mojego zamowienia z BGM i EDM [te nagrody]. Swatche pozniej zrobie z BGM. Piekne slonce jest.. 15 stopni..
Nie wiem czy DominkaB juz pisala o tym jak postrzegam BGM, ale nie bede sie powtarzac, bo byc moze Dominka wklei moja wypowiedz.

Z EDM przyszly mi nagrody po 6 dniach, wiec szok. Tylko dziwi mnie fakt iz sloiczki niby pelnowymiarowe tych cieni a na jednym pisze 3,5g / 123 oz a na dwoch 2,5g / 08 oz

W kazdym razie jesli chodzi o BGM to musze to napisac.. porownalabym je do Lumiere VV bo tylko to testowalam, a korektor Multi Tasking to "o zgrozo" jest tak ciemny ze nadawalby sie na bronzer chyba.
Ogolnie probki duze, aczkolwiek musze nalozyc pare warstw podkladu BGM bo wydaje mi sie ze slabo kryje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1090342.jpg (121,6 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1090343.jpg (134,1 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1090344.jpg (115,0 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1090341.jpg (120,8 KB, 47 załadowań)
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 16:04   #3339
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Anecko!
wszyscy się martwią Twoją nieobecnością.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 17:11   #3340
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Swatche obiecane.

Podklad z BGM przesypalam do sloiczka EDM no i jednak jest duzo mniej, bo okolo polowa sloiczka.

rozwielitko, ja sama tez sie martwie.. dziekuje Wam za wsparcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1090349.jpg (104,4 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1090350.jpg (97,1 KB, 24 załadowań)
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 18:34   #3341
reziolki
Raczkowanie
 
Avatar reziolki
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: okolice Lubina
Wiadomości: 487
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Mam prośbę, dostałam pierwszą paczkę z Joopa, niestety chyba nie trafiłam z kolorami. Jutro mam w planach zrobić makijaż jopowy, tylko doradźcie który podkład wziąść żęby w miarę normalnie wyglądać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2679_1.jpg (52,0 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2695_1.jpg (43,0 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2699_1.jpg (36,0 KB, 49 załadowań)
__________________
Walczę z kilogramami
reziolki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-31, 19:00   #3342
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Mam pytanie odnośnie kolorystyki podkładu mineralnego Vichy. Czy któraś z was może wie, który odcień jest najjaśniejszy i jak wygląda na twarzy? Niestety, w okolicznych aptekach nie ma próbek, więc liczę na was
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 09:16   #3343
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Dziewczyny czy mogłybyście mi doradzic który z mineralnych podkładów kupic? Zastanawiam się miedzy trzema:

1)Vichy - Aera Teint Mineral - boje sie jednak kolorów. Ja potrzebuję podkładu bez różowegopigmentu. Czyli jakiś jasny beżyk.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...t-mineral.html

2)ArtDeco - Mineral Powder Foundation
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...oundation.html

3)L'oreal - True Match(czy tam odpowiednik admerykansji Bare) - ale tu tez głupieje przy kolorach. Na pewno wiem ze bede musiala szukac czegos z literą N na początku. Boje sie jednak czy N3 dostepny w Pl bedzie dobry...

Nigdy nie mialam zadnego podkladu mineralnego. Mam normalną cere (kiedys byla sucha ale dzieki Bogu juz nie jest).
__________________
Go Vegetarian


Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 09:37   #3344
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Jula, ja bym Ci nie radziła żadnego z tych podkładów.
Zacznij od lektury: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=306835
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 11:30   #3345
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Jula, ja bym Ci nie radziła żadnego z tych podkładów.
Rozwielitka powiem szczerze ze nie zalezy mi specjalnie na tym zeby te podklady mialy 100 % mineralów.. bo wiem ze nie maja. CHodzi mi o to zeby efekt byl ladny...A piszew tym watku bo wiem ze dziewczyny tu mogly z ktoryms z nich miec kontakt
Mam nadzieje ze sie nie narazilam minerałomaniaczkom
__________________
Go Vegetarian


Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 11:41   #3346
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Dzisiaj pomalowalam oczy. Nalozylam bazowy rare silk EDM, namalowalam kreske postcardsami i na to butterfly kisses EDM. Jestem w szoku, chyba nigdy tak ladnie nie wygladalam (ale jestem skromna ) Moje mineraly EG sprawuja sie tak, ze nie mam ochoty zamawiac juz zadnych innych, mam mysli podklad, wykonczeniowke i roz.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 11:42   #3347
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Rozwielitka powiem szczerze ze nie zalezy mi specjalnie na tym zeby te podklady mialy 100 % mineralów.. bo wiem ze nie maja. CHodzi mi o to zeby efekt byl ladny...A piszew tym watku bo wiem ze dziewczyny tu mogly z ktoryms z nich miec kontakt
Mam nadzieje ze sie nie narazilam minerałomaniaczkom
To ja chyba polecę Ci w takiej sytuacji Artdeco. Kolor 03 (calkie trudno go dostac) w rzeczywistosci jest ciemniejszy niz na wszystkich zdjeciach i ma ładny ciepły kolor.

chociaz prawdziwe mineraly sa niezastąpione

Pranie, moze podzielisz sie z nami zdjęciem oczka?

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2009-04-01 o 11:43 Powód: +
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 11:45   #3348
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Rozwielitka powiem szczerze ze nie zalezy mi specjalnie na tym zeby te podklady mialy 100 % mineralów.. bo wiem ze nie maja. CHodzi mi o to zeby efekt byl ladny...A piszew tym watku bo wiem ze dziewczyny tu mogly z ktoryms z nich miec kontakt
Mam nadzieje ze sie nie narazilam minerałomaniaczkom
Tylko za tą samą lub dużo niższą cenę możesz mieć podkład 100 % mineralny bardzo ładnie wyglądający i do tego dobrze wpływający na Twoją skórę
Prawdę mówiąc możesz mieć problem ze znalezieniem osoby, która Ci coś o tych podkładach napisze, bo my tu rzeczywiście prawdziwe minerałomaniaczki Wydaje mi się, że L'oreal True Match ma swój osobny wątek, może reszta podkładów przez Ciebie wymienionych też. Ja ze swojej strony polecam stuprocentowe minerałki, ceny te same lub niższe, ilość podkładu większa i na pewno większy wybór kolorów
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 11:56   #3349
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Tylko ze mnie przeraza szukanie takiego podkladu... bo kompletnie nie znam sie na tych firmach ktore rzeczywsicie 100% mienralne podklady robia. A jak pomysle o szukaniu odpowiedniego koloru to...
Ja mam w sklepie z testerków problem a co dopiero wybieranie odpowiedniego odcienia "na odległość" W watku któy Rozwielitka wkleiła (o podst informacjach) przeczytalam ze moze wystapic "uzaleznienie" skóry od minerałów i się przestraszyłam...

W sumie to nie chce tez przekombinować bo na cere nie moge narzekac. Nie mam tradziku, przebarwien ani blizn. Skóre mam normalną (podobno najrzadsza). Chcialabym jedynie ujednolicić kolor
__________________
Go Vegetarian


Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-01, 12:17   #3350
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Tylko ze mnie przeraza szukanie takiego podkladu... bo kompletnie nie znam sie na tych firmach ktore rzeczywsicie 100% mienralne podklady robia. A jak pomysle o szukaniu odpowiedniego koloru to...
Ja mam w sklepie z testerków problem a co dopiero wybieranie odpowiedniego odcienia "na odległość" W watku któy Rozwielitka wkleiła (o podst informacjach) przeczytalam ze moze wystapic "uzaleznienie" skóry od minerałów i się przestraszyłam...

W sumie to nie chce tez przekombinować bo na cere nie moge narzekac. Nie mam tradziku, przebarwien ani blizn. Skóre mam normalną (podobno najrzadsza). Chcialabym jedynie ujednolicić kolor
W EDM 5 próbek (w tym 3 podkłady, gdzie każdy starcza na miesiąc) to koszt 4,60 $ (tylko koszt przesyłki). Joppa 3 próbki podkładów to 3,50 $, a 5 próbek (podkłady + róż i korektor) 5 $ (przesyłka darmowa). Mogłabym tak mnożyć dalej, ale naprawdę wszystko można doczytać w pierwszych postach danych wątków. Będę Cię namawiać do spróbowania, bo naprawdę warto
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 12:59   #3351
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Dziewczyny a co powiecie na podklad mineralny RHEA. Znalazlam takie cos:

http://www.allegro.pl/item590558413_...ral_light.html
__________________
Go Vegetarian


Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 13:02   #3352
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co powiecie na podklad mineralny RHEA. Znalazlam takie cos:

http://www.allegro.pl/item590558413_...ral_light.html
Szczerze mówiąc to prawie żadnej Wizażance on nie odpowiada, chociaz z tego co pamietam miał zwolenniczke. Wpisz w wyszukiwarkę to na pewno znajdziesz
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 15:05   #3353
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Rozwielitka powiem szczerze ze nie zalezy mi specjalnie na tym zeby te podklady mialy 100 % mineralów.. bo wiem ze nie maja. CHodzi mi o to zeby efekt byl ladny...A piszew tym watku bo wiem ze dziewczyny tu mogly z ktoryms z nich miec kontakt
Mam nadzieje ze sie nie narazilam minerałomaniaczkom
no to l'oreala, żadnej wersji zdecydowanie nie polecam. Robił ciasto na twarzy.
Nawet jeśli nie zależy Ci na 100% minerałach z racji dbania o skórę to ona zwyczajnie...lepiej wyglądają.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 15:16   #3354
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
To ja chyba polecę Ci w takiej sytuacji Artdeco. Kolor 03 (calkie trudno go dostac) w rzeczywistosci jest ciemniejszy niz na wszystkich zdjeciach i ma ładny ciepły kolor.

chociaz prawdziwe mineraly sa niezastąpione

Pranie, moze podzielisz sie z nami zdjęciem oczka?
mam akurat próbki nr3 i nr4
nr3 jest jaśniejszy, ale wpada w róż
nr 4 wzglada na mnie jak brazer nieomal
Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Dzisiaj pomalowalam oczy. Nalozylam bazowy rare silk EDM, namalowalam kreske postcardsami i na to butterfly kisses EDM. Jestem w szoku, chyba nigdy tak ladnie nie wygladalam (ale jestem skromna ) Moje mineraly EG sprawuja sie tak, ze nie mam ochoty zamawiac juz zadnych innych, mam mysli podklad, wykonczeniowke i roz.
zdjecie poprosze
co to rare silk bo chyba mi umknął gdy przeglądałam stronę

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Cytat:
Napisane przez reziolki Pokaż wiadomość
Mam prośbę, dostałam pierwszą paczkę z Joopa, niestety chyba nie trafiłam z kolorami. Jutro mam w planach zrobić makijaż jopowy, tylko doradźcie który podkład wziąść żęby w miarę normalnie wyglądać.
nie jestem znawca ale chyba light #1
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 15:54   #3355
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Rozwielitka powiem szczerze ze nie zalezy mi specjalnie na tym zeby te podklady mialy 100 % mineralów.. bo wiem ze nie maja. CHodzi mi o to zeby efekt byl ladny...A piszew tym watku bo wiem ze dziewczyny tu mogly z ktoryms z nich miec kontakt
Mam nadzieje ze sie nie narazilam minerałomaniaczkom

Moja siostra kupila sobie niedawno vichy i jest zachwycona, z kolei nie miala dobrego zdania o EDM. Warto pojsc do apteki ,poszukac takiej gdzie sa konsultacje i poprosic o nalozenie tego podkladu
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 21:15   #3356
modlinka
Przyczajenie
 
Avatar modlinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 28
Kosmetyki Jane Iredale

Gdzieś kiedyś widziałam podkład mineralny i nie mogę sobie przypomnieć ani jego nazwy ani firmy ani niczego! Może po moim opisie któraś z Was będzie wiedziała o co mi chodzi
To jest podkład w przezroczystym szklanym pojemniczku z dozownikiem. Wygląda tak jakby w jakimś gęstym przezroczystym płynie pływały kuleczki podkładu. Bardzo Was proszę o pomoc!
Pozdrawiam
modlinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 21:41   #3357
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Pomożecie? :)

Nie wiem czy to to, ale coś podobnego widziałam na pólkach ARTDECO
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 22:09   #3358
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Adusiadu, Ilonko, obiecuje zdjecie jak popracuje nad technika (i makijazu i fotografowania )
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 22:47   #3359
modlinka
Przyczajenie
 
Avatar modlinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 28
Unhappy Dot.: Pomożecie? :)

Niestety to nie jest ARTDECO ten podkład ma jakieś logo, nie napis.
16.jpg to ten podkład. Nie mogę rozpoznac tego logo.
__________________
One day...
modlinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 22:51   #3360
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Pomożecie? :)

Artdeco ma coś podobnego a to nie YSL albo EL?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:59.