perfumeria Douglas - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-24, 11:56   #181
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: perfumeria Douglas

Cytat:
Napisane przez agnieszka1970 Pokaż wiadomość
Zauważyłyście, że wysyłka jest z Niemiec?
Sprawdzam na stronie kuriera wysłaną paczkę i trochę mnie to zdziwiło... Przecież muszą mieć jakieś magazyny w Polsce... chyba ze z Niemiec idą rzeczy, które sa w jakiejś promocji, której nie będzie w Polsce... Sama nie wiem...
To wielce prawdopodobne. Wiele produktow w sklepie internetowym Douglas ma ceny nizsze niz te, ktore obowiazuja w sklepach stacjonarnych. Np. kiedys perfumy Juicy Couture klasyczne byly b.tanie w sklepie internetowym - niestety teraz, kiedy juz cala linia weszla do stacjonarnych sklepow ceny w necie tez podskoczyly. Obecnie widze zestawy swiateczne w bardzo atrakcyjnych cenach np. Happy Clinique czy Diory - w zyciu takich cen nie bylo w lokalnych sklepach.
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 18:32   #182
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: perfumeria Douglas

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
To wielce prawdopodobne. Wiele produktow w sklepie internetowym Douglas ma ceny nizsze niz te, ktore obowiazuja w sklepach stacjonarnych. Np. kiedys perfumy Juicy Couture klasyczne byly b.tanie w sklepie internetowym - niestety teraz, kiedy juz cala linia weszla do stacjonarnych sklepow ceny w necie tez podskoczyly. Obecnie widze zestawy swiateczne w bardzo atrakcyjnych cenach np. Happy Clinique czy Diory - w zyciu takich cen nie bylo w lokalnych sklepach.
Ja przed zakupem internetowym dzwoniłam do Douglasa, żeby sprawdzić, czy zestaw Diora jest dostępny (myślałam, ze może zaoszczędzę na przesyłce). Ale niestety nie było . Z drugiej strony stwierdziłam, że to może akurat do olsztyńskiego Douglasa nie dostarczyli, bo my w stosunku do W-wy czy Gdańska to trochę "odstajemy" jeśli chodzi o centra handlowe, perfumerie itd. itp. Ale ta wysyłka z Niemiec mnie zastanowiła. Tylko ciekawe kiedy dotrą? Na stronie kuriera piszą, że do państw sąsiadujących 24 godz... a do mnie od wtorku idzie i w statusie cały czas w magazynie jakimś niemieckim tkwi

Edytowane przez agnieszka1970
Czas edycji: 2011-11-24 o 18:33
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 19:36   #183
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: perfumeria Douglas

Cytat:
Napisane przez agnieszka1970 Pokaż wiadomość
Ja przed zakupem internetowym dzwoniłam do Douglasa, żeby sprawdzić, czy zestaw Diora jest dostępny (myślałam, ze może zaoszczędzę na przesyłce). Ale niestety nie było . Z drugiej strony stwierdziłam, że to może akurat do olsztyńskiego Douglasa nie dostarczyli, bo my w stosunku do W-wy czy Gdańska to trochę "odstajemy" jeśli chodzi o centra handlowe, perfumerie itd. itp. Ale ta wysyłka z Niemiec mnie zastanowiła. Tylko ciekawe kiedy dotrą? Na stronie kuriera piszą, że do państw sąsiadujących 24 godz... a do mnie od wtorku idzie i w statusie cały czas w magazynie jakimś niemieckim tkwi
Hmmm... moze to nie wina dostarczyciela (kuriera, poczty) tylko zapasow w magazynie?
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 21:13   #184
ewikk
Rozeznanie
 
Avatar ewikk
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 749
Dot.: perfumeria Douglas

w Poznańskim Douglasie w Starym Browarze, do kolekcji Armani Prive dołączyły Bois D'encens i Royal Oud
__________________
Koty. Koty są miłe.
T. Pratchett
ewikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 00:14   #185
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: perfumeria Douglas

W Galerii Krakowskiej są Royal Oud, Ambre Orient, Rose cośtam Pierre de Lune, Eau de Jade, Eclat de Jasmin, Ambre Soie, Cuir Amethyste i Bois d'Encens

I niby wszystko fajne ale też jakieś... wtórne
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 10:36   #186
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: perfumeria Douglas

W sobotę odebrałam swój błyszczyk Nikt mnie nie powiadomił, że już dotarł do sklepu, więc gdybym przy okazji zakupów nie zapytała, to poszedłby w zapomnienie

Oczywiście skorzystałam również ze zniżki -20% i kupiłam perfumy upominkowe na gwiazdkę, a właściwie zestaw w cenie perfum Do tego dostałam pokaźną ilość zapachowych próbek i tusz do rzęs IsaDora. Niebawem planuję powtórne wykorzystanie bonu
... dostałam również zaproszenie na makijaż

Edytowane przez Emiks
Czas edycji: 2011-12-12 o 10:38
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 15:47   #187
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: perfumeria Douglas

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
W Galerii Krakowskiej są Royal Oud, Ambre Orient, Rose cośtam Pierre de Lune, Eau de Jade, Eclat de Jasmin, Ambre Soie, Cuir Amethyste i Bois d'Encens

I niby wszystko fajne ale też jakieś... wtórne
Ooo, to ci niespodzianka A jest tam tez Rose Alexandrie? To chyba jedyny zapach, ktory przypadl mi do gustu, ale niuchalam w ZT latem - moze wtedy mialam troche inny nastroj, a teraz na zime ta subtelna roza chyba nie bardzo...
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-12, 17:04   #188
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: perfumeria Douglas

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Ooo, to ci niespodzianka A jest tam tez Rose Alexandrie?
Jest tylko Rose d'Arabie, o ile dobrze pamiętam nie ma żadnego z tych w przeźroczystych butelkach, ale mogłam przeoczyć, bo jednym okiem łypałam na Bois d'Encens, a drugim na Oud Royal
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 18:51   #189
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: perfumeria Douglas

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Jest tylko Rose d'Arabie, o ile dobrze pamiętam nie ma żadnego z tych w przeźroczystych butelkach, ale mogłam przeoczyć, bo jednym okiem łypałam na Bois d'Encens, a drugim na Oud Royal
Dzieki, w takim razie nie musze wydawac kasy
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 09:41   #190
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: perfumeria Douglas

mieszkające woj. kujawsko-pomorskim, informuję, że w Grudziądzu otwiera się Douglas, otwarcie galerii Alfa 14.03.2012r. kto chętny myślę może już aplikować...
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 20:47   #191
moni092
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 18
GG do moni092
Dot.: perfumeria Douglas

Nie wiem czy to dobre miejsce na tego posta, ale mam do was pytanie. Co wiecie na temat makijażu w douglasie? To prawda że jest wykonywany za darmo? Jeśli tak, to czy muszę się umawiać i jak wgl to wygląda?
__________________
zegarmaturalny.net odliczamy
moni092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-11, 01:23   #192
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: perfumeria Douglas

Cytat:
Napisane przez moni092 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to dobre miejsce na tego posta, ale mam do was pytanie. Co wiecie na temat makijażu w douglasie? To prawda że jest wykonywany za darmo? Jeśli tak, to czy muszę się umawiać i jak wgl to wygląda?
Trzeba wcześniej się umówić. Terminy są różne w zależności od salonu. Nie wiem jak jest w chwili obecnej, ale pół roku temu w moim D., teoretycznie był za darmo. Ale tylko teoretycznie, bo praktycznie w dniu malowania trzeba było najpierw kupić dwa kolorowe kosmetyki jednej firmy powyżej jakiejś tam kwoty a wtedy makijaż był wykonywany za darmo kosmetykami tej firmy. Bez zakupów kosztowała ta przyjemność chyba 70 zł.
A samo malowanie jak malowanie - siadasz na fotelu w salonie i Pani Cię maluje tak jak chcesz. Tylko nie wiem, czy jest to usługa dla wszystkich czy tylko dla posiadaczek karty.
Słyszałam też, że makijaż proponują przy większych zakupach, ale mnie takowego nigdy nie zaproponowano. Więc nie wiem czy to tylko plotki, czy trafiam do innych salonów, czy tylko zostawiane tam kwoty przeze mnie na kolorowe kosmetyki są zbyt niskie.
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 15:17   #193
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: perfumeria Douglas

Cytat:
Napisane przez moni092 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to dobre miejsce na tego posta, ale mam do was pytanie. Co wiecie na temat makijażu w douglasie? To prawda że jest wykonywany za darmo? Jeśli tak, to czy muszę się umawiać i jak wgl to wygląda?
Powiedzmy, jako gratis do zakupów i nie muszą to być zakupy kolorówki, czy też ogólnie kosmetyków do makijażu, mogą to być również perfumy. Działa to na zasadzie otrzymania zaproszenia na makijaż (choć nie tylko) termin ustalasz od razu, bądź później telefonicznie lub osobiście.

Kilkakrotnie miałam przyjemność korzystać z makijażowych zabiegów w Douglas, wykonanych kosmetykami z najwyższej półki Jest to jednocześnie reklama, mająca na celu zachęcenie klientek do zakupu

Teraz również mam takie zaproszenie, otrzymałam je wraz z próbkami kremów i zapachów, przy zakupie w grudniu zestawu Euphoria edp + balsam.

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Trzeba wcześniej się umówić. Terminy są różne w zależności od salonu. Nie wiem jak jest w chwili obecnej, ale pół roku temu w moim D., teoretycznie był za darmo. Ale tylko teoretycznie, bo praktycznie w dniu malowania trzeba było najpierw kupić dwa kolorowe kosmetyki jednej firmy powyżej jakiejś tam kwoty a wtedy makijaż był wykonywany za darmo kosmetykami tej firmy. Bez zakupów kosztowała ta przyjemność chyba 70 zł.
A samo malowanie jak malowanie - siadasz na fotelu w salonie i Pani Cię maluje tak jak chcesz. Tylko nie wiem, czy jest to usługa dla wszystkich czy tylko dla posiadaczek karty.
Słyszałam też, że makijaż proponują przy większych zakupach, ale mnie takowego nigdy nie zaproponowano. Więc nie wiem czy to tylko plotki, czy trafiam do innych salonów, czy tylko zostawiane tam kwoty przeze mnie na kolorowe kosmetyki są zbyt niskie.
Proponuję, abyś przy najbliższych zakupach sama poprosiła o takie zaproszenie i myślę,
że Panie nie odmówią
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 11:45   #194
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: perfumeria Douglas

Cytat:
Napisane przez moni092 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to dobre miejsce na tego posta, ale mam do was pytanie. Co wiecie na temat makijażu w douglasie? To prawda że jest wykonywany za darmo? Jeśli tak, to czy muszę się umawiać i jak wgl to wygląda?
Ja dostałam propozycję przy zakupach, i nie były to zakupy za jakaś astronomiczna kwota, 160 zł może? Skorzystałam tylko z makijażu Chanel, ale pani proponowała mi jeszcze kilka innych (niestety wyjeżdżałam, nie to, że innymi firmami gardzę ), w sklepie mają rozpiskę i umawiasz się na pasujacy Ci termin, makijaż jest za darmo, pani makijażystka pyta, czy chcesz dzienny, czy wieczorowy itd. Bardzo miło to wspominam.
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 15:08   #195
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: perfumeria Douglas

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Ja dostałam propozycję przy zakupach, i nie były to zakupy za jakaś astronomiczna kwota, 160 zł może? Skorzystałam tylko z makijażu Chanel, ale pani proponowała mi jeszcze kilka innych (niestety wyjeżdżałam, nie to, że innymi firmami gardzę ), w sklepie mają rozpiskę i umawiasz się na pasujacy Ci termin, makijaż jest za darmo, pani makijażystka pyta, czy chcesz dzienny, czy wieczorowy itd. Bardzo miło to wspominam.
Ja skorzystalam tylko raz - z makijazu Armaniego i wspominam bardzo zle Nie dosc, ze kobieta poszla w cieple kolory (w ktorych wygladam na chora) to jeszcze dobrala mi trupio blady podklad, do ktorego zakupu mnie wrecz zmusila. Musialam jeszcze zamowic u niej baze, ktora jest przciez niezbedna. W sumie wydalam wiec na ten darmowy makijaz 4 stowki, a potem okazalo sie, ze podklad sie swieci, szybko splywa z twarzy i w ogole masakra
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 19:21   #196
moni092
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 18
GG do moni092
Dot.: perfumeria Douglas

Jednak zrezygnowałam z tego makijażu, bo nie było wolnych terminów. Ale dostałam wizytówkę i mogę się zawszę umówić. Następna okazja w kwietniu
__________________
zegarmaturalny.net odliczamy
moni092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 12:36   #197
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: perfumeria Douglas

Z okazji dnia kobiet w sklepie internetowym Douglas jest 10% rabatu za zakupy powyżej 150zł

Kod: KOBIETA78

__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 21:34   #198
Y a s m i n e
Rozeznanie
 
Avatar Y a s m i n e
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Paris/ Toruń
Wiadomości: 987
Dot.: perfumeria Douglas

Dla stałych klientek, z kartą- przy zakupie dowolnych kosmetyków Clinique za minimum 220zł- kosmetyczka z 5 miniaturami gratis. Oferta ważna do 12. marca wyłącznie dla posiadaczy Karty Douglas
__________________
Y a s m i n e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 23:47   #199
star_4u
Przyczajenie
 
Avatar star_4u
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21
Dot.: perfumeria Douglas

A ja dostałam następującego sms-a: "50% rabatu na wybrane produkty do makijażu przy zakupach za min. 99zł z okazji Dnia Kobiet, tylko do 11 marca! Zapraszamy do Perfumerii Douglas!" Nic więcej nie wiem, ponieważ w portfelu pustki, więc nawet się nie pytałam w D co i jak
star_4u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-10, 09:03   #200
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: perfumeria Douglas

Dziewczyny czy któraś z Was dostała kiedyś darmowy karnet na makijaż w Douglasie ?
i jak to wygląda musze się wczesniej zapisać na ten makijaż czy mogę przyjść nie wiem w dany dzień i mieć wykonany makijaz ?
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 11:47   #201
harrisonka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 685
Dot.: perfumeria Douglas

Musisz się zapisać.
Jeśli interesuje cię sobota to nawet ze sporym wyprzedzeniem.
Makijaż może być u konsultanki marki lub pani z Douglasa.

Czekam właśnie na realizazje zamówienia i kupon. Mam nadzieję umówić się na sobotę 25 marca. Najchętniej - Guerlain, bo słabo znam te kosmetyki (poza cieniami).

Jeśli interesuje was Chanel to polecam w Warszawie wysokiego, szczupłego pana.

Proszę za to o cynk, jeśli któraś z was dostanie sms -20% w Douglasie z okazji rocznicy urzędowania Douglasa w jakimś CH lub "urodzin" CH.
harrisonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 11:57   #202
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: perfumeria Douglas

a jeżeli mi nie zalezy na danym dniu to tak czy tak musze się zapisać ?
w takim razie zadzwonie bo mam karnet ważny do 31 marca
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 17:55   #203
N!kita
Raczkowanie
 
Avatar N!kita
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 30
Dot.: perfumeria Douglas

mam pytanie odnośnie płatności za zakupy w sklepie Douglas.pl - robiąc przelew online jest on "traktowany" jako krajowy czy zagraniczny?
Z góry dziękuje za odwiedź
N!kita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 18:17   #204
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: perfumeria Douglas

Cytat:
Napisane przez N!kita Pokaż wiadomość
mam pytanie odnośnie płatności za zakupy w sklepie Douglas.pl - robiąc przelew online jest on "traktowany" jako krajowy czy zagraniczny?
Z góry dziękuje za odwiedź
jak krajowy
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 12:34   #205
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: perfumeria Douglas

W douglas promocja - przy zakupie dowolnego zapachu Tom Ford miniaturka zapachu (do wyboru 2 zapachy m.in black orchidea).
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 17:40   #206
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: perfumeria Douglas

Ja chyba jako jedyna przedstawicielka swojej plci nie znoszę darmowych czy nie makijaży robionych przez panie konsultantki - nie dam się nikomu umalować, i tak sama to zrobie najlepiej

A w D. w Starym Browarze zniesmaczyła mnie łażąca za mną pani konsultantka (wcześniej ofkors oferowała pomoc) - naprawdę ubrana byłam czysto i nie miałam złych zamiarów.

W ogóle, jesli one już są szkolone żeby napastować klientów (bo pewnie o to chodzi) to czy do owych szkoleń nie dałoby się dołożyć podstaw wiadomości o typach kliencta DISC czy coś - ja jestem klasycznym typem C i nagabywana po prostu wychodzę z kina.
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 17:41   #207
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: perfumeria Douglas

Z okazji dnia mamy w internetowym Douglas'ie jest 15% rabatu na wszystkie perfumy przy dowolnych zakupach od 120zł

kod: DLAMAMY
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 18:32   #208
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: perfumeria Douglas

Mam pytanie odnośnie karty upominkowej z Douglasa:
Otóż dzisiaj przyszła do mnie przesyłka właśnie z kartą upominkową na 200 zł. Co ciekawe nie zamawiałam tej karty, ani raczej nikt też nie kupił jej dla mnie...
Czy w ogóle spotkałyście się z takim 'prezentem' od Douglasa?
nie ukrywam, ze fajnie byłoby dostać ot tak 200 zł na zakupy, ale jakoś nie wierzę w cuda...
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 06:16   #209
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: perfumeria Douglas

hmmm zbyt piekne żeby było prawdziwie
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 17:24   #210
kredka22
Raczkowanie
 
Avatar kredka22
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 105
Dot.: perfumeria Douglas

Ja dla mnie to bardzo droga drogeria:/
kredka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-07 10:56:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:48.