Trudne zwiazki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-29, 23:06   #1
Babel1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 397

Trudne zwiazki


Hej,
Mam taki probkem ze ostatnio mi chłopak zarzucił ze jak się nie zmienię to zawsze będę mieć problemy w każdym związku ... podejrzewam że to przez to ze nie umiem się przyznać do błędu ze coś źle zrobiłam i zawsze mam na wszystko 10000 wymówek i usprawiedliwien. Myślicie że to jest poważna wada w związku ?
Babel1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-30, 00:29   #2
80672f9efaa6a5051e08f4fad642b1521503c830
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 82
Dot.: Trudne zwiazki

Tu nie chodzi o to, że to poważna wada tylko w związku, ale w ogóle wpływająca na relacje z ludźmi.
80672f9efaa6a5051e08f4fad642b1521503c830 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-30, 00:41   #3
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Trudne zwiazki

Cytat:
Napisane przez Babel1991 Pokaż wiadomość
Hej,
Mam taki probkem ze ostatnio mi chłopak zarzucił ze jak się nie zmienię to zawsze będę mieć problemy w każdym związku ... podejrzewam że to przez to ze nie umiem się przyznać do błędu ze coś źle zrobiłam i zawsze mam na wszystko 10000 wymówek i usprawiedliwien. Myślicie że to jest poważna wada w związku ?
Oczywiście, że tak. Nie chciałabym być z kimś, kto zamiast szukać sposobów na poprawę swoich wad i naprawę błędów, potrafi jedynie znaleźć 1000 dowodów na to, że przecież nie musi niczego w sobie zmieniać.
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-30, 07:07   #4
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Trudne zwiazki

Uuu, no jedna z najgorszych. Uciekam od takich ludzi niezależnie od ich płci. Szkoda mi nerwów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-30, 08:03   #5
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Trudne zwiazki

To tak jakbys chciala zawsze wygrac w dyskusji (niekoniecznie uczciwie), nie traktowala drugiej strony jako partnera. Mi sie to kojarzy glownie z takimi przekupkami na targu, ktore nigdy nie przyznaja sie, ze pomidory sa pryskane chemia/nieswieze etc. Taka troche przepychanka.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-30, 13:02   #6
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 336
Dot.: Trudne zwiazki

Cytat:
Napisane przez Babel1991 Pokaż wiadomość
Hej,
Mam taki probkem ze ostatnio mi chłopak zarzucił ze jak się nie zmienię to zawsze będę mieć problemy w każdym związku ... podejrzewam że to przez to ze nie umiem się przyznać do błędu ze coś źle zrobiłam i zawsze mam na wszystko 10000 wymówek i usprawiedliwien. Myślicie że to jest poważna wada w związku ?
Ma troche racje, poniewaz z takimi osobami bardzo ciezko sie funkcjonuje w zyciu i w zwiazku. To jest bardzo meczace. Moj byly taki byl i juz pozniej te jego wymowki strasznie mnie wkurzaly,

Nikt nie jest idealny i Ty nie musisz byc. Jak czlowiek przewini to zawsze warto przeprosic, przyznac sie do bledu i wyciagnac wnioski. Chyba korona z glowy Ci nie spadnie.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-30, 13:31   #7
Canttouchthis
Raczkowanie
 
Avatar Canttouchthis
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 93
Dot.: Trudne zwiazki

Cytat:
Napisane przez Babel1991 Pokaż wiadomość
Hej,
Mam taki probkem ze ostatnio mi chłopak zarzucił ze jak się nie zmienię to zawsze będę mieć problemy w każdym związku ... podejrzewam że to przez to ze nie umiem się przyznać do błędu ze coś źle zrobiłam i zawsze mam na wszystko 10000 wymówek i usprawiedliwien. Myślicie że to jest poważna wada w związku ?
Czy powiedział Ci, że o tę konkretną wadę chodzi? Czy widzi ją tylko on czy ty sama też?

Pytam, bo poza twoim zachowaniem jest jeszcze kwestia jego podejścia do ciebie - czy często wytyka ci twoje wady i każe ci się zmienić?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Canttouchthis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-30, 16:09   #8
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Trudne zwiazki

Poza zazdrością to chyba druga w kolejności przeze mnie nieakceptowalnych. Nie tylko w związkach - ale ogólnie w relacjach.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-30 17:09:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:56.