Rozstepy u młodych dziewczyn! ;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-17, 10:37   #1
mala1712
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5
Unhappy

Rozstepy u młodych dziewczyn! ;(


Witam . mam wielki problem
mam 19 lat w wieku 18 urodzilam corke i w zwiazku z tym troche przytylam niestety tego efektem sa straszne rozstepy mam je wszedzie na lydkach udach posladkach piersiach boczkach i brzuchu !!! jestem zalamana mysle caly czas o najgorszym! nie potrafie sie ich pozbyc!! jestem bardzo niska osoba o jasnej karnacji a rozstepy sa strasznie widoczne ;(
prosze o jakas pomoc.Czy jest dla mnie jescze jakas nadzieja?
powiem tylko tyle ze uzywam kremow i pare razy uzywalam roll ona ale nie widze zadnej poprawy....

nieszczesliwa .... ;( ;( ;(
mala1712 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 17:03   #2
mimi91
Wtajemniczenie
 
Avatar mimi91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 799
Dot.: Rozstepy u młodych dziewczyn! ;(

Ja też mam 19 lat, jestem szczupła, niska i też mam rozstępy - na pośladkach :/ Też smaruję przeróżnymi kremami od ponad roku i nie widzę efektów, wręcz przeciwnie :/ Także nie jesteś sama
__________________
"Rób swoje i nigdy się nie zrażaj!"
♥szafa♥

mimi91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 12:01   #3
nowa_kacha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 152
Dot.: Rozstepy u młodych dziewczyn! ;(

A ja ostatnio czytałam fajny artykuł na temat rozstępów. Wynika z niego, że tak jak piszecie, kremy są niestety nieskuteczne
Polecają za to zabiegi, które można wykonać u kosmetyczki - laser, zastrzyki z odżywczych substancji i specjalny masaż pod ciśnieniem. Także nie załamujcie się dziewczyny są sposoby na walkę z rozstępami!

A tu link do tego artykułu http://kobieta.interia.pl/uroda/piel...y,1520208,1665
nowa_kacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 00:04   #4
kejtiii_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
GG do kejtiii_
Dot.: Rozstepy u młodych dziewczyn! ;(

Ja na przykład nigdy nie przytyłam dużo z reszta musze walczyć o każdy kilogram zeby zatrzymać i również mam rozstepy i do w dość dziwnych miejscach na kolanach i pod kolanami oraz na pośladkach...

Dodam ze nie stosowalam zadnych kremów ale chodziłam na lasery ale dziewczyny wierzcie mi szkoda kasy! Na prawde nic nie dają...
kejtiii_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 09:13   #5
mala1712
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5
Dot.: Rozstepy u młodych dziewczyn! ;(

Byłam kiedys sie pytac o ten laser frakcyjny na rozstepy... babka zaspiewala mi ze na cala powierzchnie ciala gdzie mam te rozstepy wyjdzie jakies 20 tys bo zabiegi trzeba wykonac co najmniej 4-5 razy ! szok. Teraz aktualnie sie odchudzam cwicze ujedrniam cialo i uzywam delmarollera na rozstepy i powiem ze jest ciut lepiej bo skora sie ujedrnia dodatkowo jak gdzies wychodze to smaruje sie samoopalaczem i wtedy rozstepy tak mocno sie nie rzucaja w oczy.ale i tak sa najbardziej dobija mnie to ze nigdy nie wyjde w stroju kapielowym a jestem taka mloda dziewczyna ... ;(

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

w ciazy przytylam 13 kilo tyle co moja matka ale ona nie miala nwet jednego rozstepu a teraz wyglada lepiej ode mnie jak modelka ;( to dopiero mnie dobija...
zycie jest takie niesprawiedliwe nie dosc ze meczymy sie z rodzeniem dzieci to jeszcze dostajemy gratis super prezent ;(
w przyszlosci chcialam miec jeszcze co najmniej jedno dziecko ale boje sie ze bede miala dopiero wiecej rozstepow ... nie wiem co mam robic ;( licze na jakies wsparcie z waszej strony.
mam tez pytanko jest moze tutaj jakas dziewczyna ktora ma rozstepy lecz figurke ma super tzn plaski brzuszek itd. chcialabym wiedziec jak wygladaja rozstepy na takim ladnym cialku czy takze mocno je widac? a wy jak czujecie sie ze swoimi rozstepami?
mala1712 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 22:15   #6
tk90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 43
Dot.: Rozstepy u młodych dziewczyn! ;(

heh rozstepy to nie tylko zmora mlodych dziewczyn ale tez chlopakow ;] Zadne kremy tego nie usuna niestety, szkoda pieniedzy. Znam inny sposob Od jakiegos czasu, moze pol roku, systematycznie wsmarowuje w moj pokiereszowany tymi wstretnymi bialymi paskami tylek i w lydki Atrederm o najwiekszym stezeniu i musze przyznac ze efety sa bardzo zadowalajace Rozstepy staja sie mniej widoczne, "wtapiaja sie". Skora na poczatku stosowania byla bardzo zaczerwieniona i swedziala ale teraz tylko sie luszczy,luszczy i wygladza Jest naprawde pieknie.Na poczatku nie nalezy przesadzac bo Atrederm jest silnym lekiem(wydawanym na recepte,wiadomo, ale z tym chyba nie bedziecie mialy problemu), z czasem skora sie przyzwyczai jak macie jakies pytania to piszcie, odpowiem na wszystko
tk90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 11:01   #7
mala1712
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5
Dot.: Rozstepy u młodych dziewczyn! ;(

a ile kosztuje ten Atrederm?
na prawde sa efekty ?
a masz moze zdjecia z przed i po uzyciu tego kremu?
mala1712 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-02, 14:27   #8
tk90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 43
Dot.: Rozstepy u młodych dziewczyn! ;(

jeden flakonik tak 25 zl (to nie jest krem,kremy nic nie daja jak juz pisalem,ATREDERM to mocno zluszczajacy kwas!) ;] ja to kupuje masowo:P Ostatnio 8 opakowan (mysle ze na dluzszy okres mi wystarczy) Robilem sobie zdjecia ,wiadomo ^^ dokumentacja musi byc...uzywam go tak ze doprowadzam skore do mocnego luszczenia, potem czekam az sie ladnie zagoi i tak wkolko...kiedys to to strasznie wygladalo, same takie biale perlowe paski wzdluz i wszerz a teraz to dopiero jak sie uwaznie przyjrze cos dostrzeze... mysle ze za jakis czas bedzie bardzo pieknie

Edytowane przez tk90
Czas edycji: 2010-09-02 o 14:43
tk90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 08:52   #9
mala1712
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5
Dot.: Rozstepy u młodych dziewczyn! ;(

a no to w takim razie w przyszlym tygodniu lece do lekarza po recepte ...
moze to mi cos pomoze
dzieki za wypowiedz i pomoc ;*

jesli ktos jeszcze zna jakies sposoby na wygladzenie i zmniejszenie rozstepow to prosze pisac !
mala1712 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 09:42   #10
tk90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 43
Dot.: Rozstepy u młodych dziewczyn! ;(

polecam sie na przyszlosc
tk90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:50.