Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-23, 08:04   #3571
electra2006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

hehe no widzisz na darmo do niej poszłaś trzeba było wyznaczyć sobie np.100zł i szukac gdzie najlepiej przekłuwają. a za tą kase co wydałaś to spokojnie byś miała już dobrze zrobionego ;p w odpowiednich warunkach ;D

ja też robiłam u kosmetyczki ale oczywiście pierwsze co to weszłam i zaczełam czytac te certyfikaty i to wszystko co na ścianie wisiało ;D a że robi przy granicy to dobra jest,znana i polecana.

a mój język goi się długoooo tak jak zresztą pępek goił mi sie ponad pół roku masakra;/
a język? czwarty tydzień ;/

a tak na marginesie to jednak powinnaś ją 'ukarać' za to co robi. naślij na nią ten sanepid.
electra2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 17:17   #3572
kika467
Raczkowanie
 
Avatar kika467
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wołomin.
Wiadomości: 222
GG do kika467
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

a mój język goi się długoooo tak jak zresztą pępek goił mi sie ponad pół roku masakra;/
a język? czwarty tydzień ;/

he he mi się pempuszek goił bardzo szybko a jeżeli chodzi o język najdłużej go miałam hmmm 3 dni i jak po 2 przekłuciu bolał to nie był taki ból straszny tylko taki denerwujący ze miałam ochote go wyrwac ;/ każda dziewczyna to przechodzi

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

a za 2 tyg lece do salonu profess mój facet był tak wkur***że powiedział teraz ze da mi kase i pójdzie ze mną na klczyk... pomimo wszystko i tak go chce mieć ...
Żeby mogło sie prawidłowo goić trzeba przemywać ranki... język ?? kostki lodu na opuchlizne i szałwia lub rumianek polecam szałwię ma lepszy zapach
kika467 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 17:43   #3573
electra2006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

taaak ;D ja w drugi dzień już miałam dosyć kolczyka w języku...ten ból...mma sobie jadła pizze a ja patrzyłam ;/ męczyłam się z rosołem a oni wszyscy jedli ;/ było ciężko ale przetrwałam....
electra2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 17:48   #3574
ewusiiaa
Raczkowanie
 
Avatar ewusiiaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 71!
Wiadomości: 257
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

eee nie przesadzaj.. ;p pizza nie zając ;D przecież nie może to być aż takie nie do przeżycia! ;D
heheh najważniejsze, że przetrwałaś ! ;D
__________________
"Sto tysięcy dni albo sto tysięcy sekund przede mną.."
E. <3

'..g-funk'iem poprawiamy humor' ;D
ewusiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 18:26   #3575
kika467
Raczkowanie
 
Avatar kika467
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wołomin.
Wiadomości: 222
GG do kika467
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez electra2006 Pokaż wiadomość
taaak ;D ja w drugi dzień już miałam dosyć kolczyka w języku...ten ból...mma sobie jadła pizze a ja patrzyłam ;/ męczyłam się z rosołem a oni wszyscy jedli ;/ było ciężko ale przetrwałam....

ja już 1 dnia kilka godz po przekł jadłam frytki , oczywiscie nie prosto z patelni ale tak po 1 miutach po zdjęciu na talerz owszem to nie jest takie straszne jak sie wydaje i jak piszą i opowiadają bzdury


ja za 2 tygodnie już po raz 3 bede sie męczć


ale w pempuszku co niektórym bardzo wolno sie goi naprawdę
kika467 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 18:35   #3576
Panikaa
Zadomowienie
 
Avatar Panikaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 582
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez kika467 Pokaż wiadomość
ja już 1 dnia kilka godz po przekł jadłam frytki , oczywiscie nie prosto z patelni ale tak po 1 miutach po zdjęciu na talerz owszem to nie jest takie straszne jak sie wydaje i jak piszą i opowiadają bzdury


ja za 2 tygodnie już po raz 3 bede sie męczć


ale w pempuszku co niektórym bardzo wolno sie goi naprawdę
Dlaczego bzdury? Każdy inaczej to przechodzi. Ja przez dwa dni prawie nic nie jadłam, tylko Kubusie piłam, tak mnie cholernie bolało, nie było mowy o "mieleniu" jęzorkiem. Innych boli bardzo, innych mniej. A zagoił mi się po ponad tygodniu. A jeśli chodzi o pępek....uuu tragedia,,,3 razy miałam przekłuwany(2 razy góra i raz dół) i ani razu mi się nie zagoił. Ślimaczyło się cholernie... dbałam jak tylko mogłam, nie moczyłam, nie zdarzało się żebym o coś zahaczyła a i tak nie zagoił się. Trzeci, przez przypadek TŻ mi wyrwał ale i tak prawie rok nie mógł się zagoić..tragedia.. Kusi mnie dalej na przebicie, ale zapewne znowu się nie zagoi tak więc daję spokój.. a pępek mój jest strasznie pokiereszowany
Panikaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 19:11   #3577
Yurichika
Rozeznanie
 
Avatar Yurichika
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: JG
Wiadomości: 655
GG do Yurichika
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Panikaa Pokaż wiadomość
Dlaczego bzdury? Każdy inaczej to przechodzi. Ja przez dwa dni prawie nic nie jadłam, tylko Kubusie piłam, tak mnie cholernie bolało, nie było mowy o "mieleniu" jęzorkiem. Innych boli bardzo, innych mniej. A zagoił mi się po ponad tygodniu. A jeśli chodzi o pępek....uuu tragedia,,,3 razy miałam przekłuwany(2 razy góra i raz dół) i ani razu mi się nie zagoił. Ślimaczyło się cholernie... dbałam jak tylko mogłam, nie moczyłam, nie zdarzało się żebym o coś zahaczyła a i tak nie zagoił się. Trzeci, przez przypadek TŻ mi wyrwał ale i tak prawie rok nie mógł się zagoić..tragedia.. Kusi mnie dalej na przebicie, ale zapewne znowu się nie zagoi tak więc daję spokój.. a pępek mój jest strasznie pokiereszowany
biedna

Mi się teraz marzy cleavage albo neck piercing Świetnie wyglądają, niestety boję się że będą migrować Blizny później nie wyglądają ładnie
__________________
"And I see all the young believers Your target audience
I see all the old deceivers We all just sing their
song"


Yurichika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-23, 19:28   #3578
skaz
Zadomowienie
 
Avatar skaz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 004
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Yurichika Pokaż wiadomość
biedna

Mi się teraz marzy cleavage albo neck piercing Świetnie wyglądają, niestety boję się że będą migrować Blizny później nie wyglądają ładnie
hardcorowa dziewczyna jesteś ;D
__________________
Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni, niż leżąc w łóżku,
z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem,
którym żegnamy lub przeklinamy mijający dzień.
skaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 19:33   #3579
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

szczerze powiem ze ostatnio tez mi się strasznie podoba cleavage śliczny jest ;D ahh te ograniczenia wiekowe ;D
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 20:26   #3580
kika467
Raczkowanie
 
Avatar kika467
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wołomin.
Wiadomości: 222
GG do kika467
Question Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ja widziałam rany u swojej koleżanki są widoczne no zależy gdzie sie kuje czy między piersiami czy na rękach... są rany są .... ale ciekawa jestem jak to sie wkłuwa ..... ktos wie ?? jestem tego strasznie ciekawa
kika467 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 20:48   #3581
Yurichika
Rozeznanie
 
Avatar Yurichika
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: JG
Wiadomości: 655
GG do Yurichika
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

No bierze się skórę w szczypce, wenflon, przekłuwa, przeciąga kolczyka-musi być długi dość i miękki z biolplastu myślę, ale ułożył się do kształtu ręki przy gojeniu. Tak myślę
__________________
"And I see all the young believers Your target audience
I see all the old deceivers We all just sing their
song"


Yurichika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-24, 21:05   #3582
kika467
Raczkowanie
 
Avatar kika467
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wołomin.
Wiadomości: 222
GG do kika467
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

o ła .... mi sie podobaja jak one sie nazywają .... corset piercing ... super to wygląda wplatywanie wstąrzeczki.....coś pięknego...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ist2_3486765-corset-piercing.jpg (13,8 KB, 39 załadowań)
kika467 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 06:06   #3583
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Po prostu gorset ;]
moze i ładnie wyglada ale pewnie strasznie długo sie goi, boli i pewnie duzo kosztuje ;P
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 12:51   #3584
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Yurichika Pokaż wiadomość
No bierze się skórę w szczypce, wenflon, przekłuwa, przeciąga kolczyka-musi być długi dość i miękki z biolplastu myślę, ale ułożył się do kształtu ręki przy gojeniu. Tak myślę
przekłucia powierzchniowe powinno wykonywac się bez uzycia narzędzi,aby nadac przy przekłuwaniu odpowiedni kształt kanału pod kolczyka który nazywa się surfacebar
do kazdego przekłuci apowierzchniowego powinny byc zywane wyłacznie surface bary-jesli ktoś próbuje wam włozyc coś inego tzn,że nie nadąża za swoim zawodem

Cytat:
Napisane przez kika467 Pokaż wiadomość
o ła .... mi sie podobaja jak one sie nazywają .... corset piercing ... super to wygląda wplatywanie wstąrzeczki.....coś pięknego...
jest to rodzaj piercingu który ja nazywam "okazyjnym" do sesji zdjęciowej,w trakcie pokazu piercingu itp.-nie do noszenia i wygojenia na codzień
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 16:23   #3585
aniula22856
Raczkowanie
 
Avatar aniula22856
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 32
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Chciałam przebić dzisiaj język i co byłam w trzech salonach, nademną chyba wisiało jakieś fatum.. i w 1 piercerka była na urlopie i może by mi przebiła bo było do niej nawet dzwonione, ale niestety narzędzia były oddane do sterylizacji, a w 2 piercera nie było bo gdzieś pojechał( natomiast w 3 piercerki też akuratnie nie było ehh.. no, ale do tego ostatniego umówiłam się na jutro ) Happyy.. no i teraz mam pytanie bo bez tego by się nie obeszło heh:P Bo w tym ostatnim salonie do którego wybieram się jutro babka powiedziała, żę będzie trzeba wypełnić jakąś ankiete, i jak któraś z was też wypełniała tą ankiete to o co w niej kaman?? A i zapomniałabym oczyiście we wszystkich trzech salonach potrzebna zgoda rodzica i jeszcze najlepiej byłoby przyjść z rodzicem.xD no ale jakoś bez tego się obejdzie bo troche kitu powciskałam :P. No więć trzymajcie jutro za mnie kciuki, żebym w końcu przebiła ten jęzorek i zdam sprawozdanie jak było. Pozdro
__________________


gówno mnie to obchodzi
kto na forum komu lodzi
kto na forum komu słodzi
kto podobny jest do Dodzi
kto z kim tutaj zaszedł w ciąże
od miłości mi nie dobrze.

aniula22856 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 17:46   #3586
Yurichika
Rozeznanie
 
Avatar Yurichika
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: JG
Wiadomości: 655
GG do Yurichika
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Na jaki temat jest ta ankieta?
__________________
"And I see all the young believers Your target audience
I see all the old deceivers We all just sing their
song"


Yurichika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 17:49   #3587
zxc000
Raczkowanie
 
Avatar zxc000
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 143
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Yurichika Pokaż wiadomość
Na jaki temat jest ta ankieta?
Koleżanka nad Tobą właśnie się o to pyta...
__________________
Moda jest formą brzydoty tak nieznośną, że musimy ją zmieniać co kilka miesięcy -->Oskar Wilde
zxc000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 17:57   #3588
Pozytywka
Raczkowanie
 
Avatar Pozytywka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Ldz
Wiadomości: 72
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

To ja aniula22856 powiadamiam, iż zmieniłam login!!. No ja właśnie nie wiem na jaki temat jest ta ankieta tzn. tyczy się ona kolczyka w języku, a chciałam się dowiedzieć tak mniej więcej co tam pisze, czego mogę się spodziewać
Pozytywka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 18:00   #3589
Panikaa
Zadomowienie
 
Avatar Panikaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 582
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Pozytywka Pokaż wiadomość
To ja aniula22856 powiadamiam, iż zmieniłam login!!. No ja właśnie nie wiem na jaki temat jest ta ankieta tzn. tyczy się ona kolczyka w języku, a chciałam się dowiedzieć tak mniej więcej co tam pisze, czego mogę się spodziewać
Ja nawet nie słyszałam o takiej ankiecie Może teraz tak się robi
Panikaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-25, 18:02   #3590
Yurichika
Rozeznanie
 
Avatar Yurichika
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: JG
Wiadomości: 655
GG do Yurichika
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez zxc000 Pokaż wiadomość
Koleżanka nad Tobą właśnie się o to pyta...
A faktycznie, przepraszam. Źle przeczytałam
__________________
"And I see all the young believers Your target audience
I see all the old deceivers We all just sing their
song"


Yurichika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 18:54   #3591
aniulap
Raczkowanie
 
Avatar aniulap
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 151
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

a ja mam takie pytanie czy idąc do dentysty musze wyciagnąć kolczyk? bo nie chce pojsc i zostac odesłana z kwitkiem ze tak powiem kolczyka nie bede mogła na miejscu odkręcić, bo od jakiegoś czasu mam z nim problem i nie umiem tego zrobić. nie wiem czy piercer mi go za mocno zakręcił, czy ja go jakoś źle odkręcam... ale wydaje mi sie ze to pierwsze, bo juz próbowałam na wszelkie sposoby;d i juz nie wiem co mam robic. wybrac sie do salonu?
a i boje sie ze w tym czasie dziurka moze mi zarosnąć ;/ (jak bede u dentysty) kolczyk mam juz pół roku, ale słyszałam ze to nie ma znaczenia i jezyk bardzo szybka zarasta...
__________________
Czas na zmiany

aniulap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 19:08   #3592
Yurichika
Rozeznanie
 
Avatar Yurichika
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: JG
Wiadomości: 655
GG do Yurichika
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ja mam kolczyka ponad miesiąc, dzisiaj byłam u dentysty. Nie usłyszałam słowa na temat kolczyka Zmieniłam tylko z długiego pręta, który noszę na codzień, na krótszy, żeby nie obijał lusterka czy innych narzędzi jakie tam się wkłada do buzi
__________________
"And I see all the young believers Your target audience
I see all the old deceivers We all just sing their
song"


Yurichika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 19:55   #3593
kika467
Raczkowanie
 
Avatar kika467
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wołomin.
Wiadomości: 222
GG do kika467
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

o jej nawet o tym nie pomyślałam ... ja ide na przeklucie za tydz bo mi stara dziurka goi i opuchlizna ... a ze jestem w kl maturalnej żle nauczyciele zareagują będą niezadowoleni bo nie bede mogłą mówić za bardzo a u mnie jest taki dentysta ze zwraca uwagę na kolczyki dobrze ze teraz nie mam przeklutego bo jestem chora i by u lekarza byyło gadane


A czy ktoś z Wam miał jakies przpadki ze naderwałs sobie rane jak Wam sie zaczepił kolczyk o zęby ????
kika467 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 20:43   #3594
DominikA099
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

mi nigdy sie nic takiego nie zdazylo...(mam kolczy juz z rok)...na samym poczatku czasem mi sie zachaczal (zazwyczaj przy jedzeniu) ale bylo to bardzo zadko i nigdy nic mi sie nie naderwalo:P
DominikA099 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 20:59   #3595
kika467
Raczkowanie
 
Avatar kika467
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wołomin.
Wiadomości: 222
GG do kika467
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

mi sie zdarzało już jak miałam kolczyk 3 dni (musiałam go wyjąć ) jak miałam 2 raz też mi sie zaczepiał teraz jak pójde na 3 raz na przeklucie to po 2 tyyg zmienie na płaską nakładkę zamiast kulki ciągle sie bałam jak jadłam pomimo tych kilku dni ;/
kika467 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 23:02   #3596
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 544
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Mam pytanie co do dentysty - wyjmować czy jakąś nakładkę zakładać? W 30-40minut może zarosnąć dziurka?
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 23:22   #3597
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez aniulap Pokaż wiadomość
a ja mam takie pytanie czy idąc do dentysty musze wyciagnąć kolczyk? bo nie chce pojsc i zostac odesłana z kwitkiem ze tak powiem kolczyka nie bede mogła na miejscu odkręcić, bo od jakiegoś czasu mam z nim problem i nie umiem tego zrobić. nie wiem czy piercer mi go za mocno zakręcił, czy ja go jakoś źle odkręcam... ale wydaje mi sie ze to pierwsze, bo juz próbowałam na wszelkie sposoby;d i juz nie wiem co mam robic. wybrac sie do salonu?
a i boje sie ze w tym czasie dziurka moze mi zarosnąć ;/ (jak bede u dentysty) kolczyk mam juz pół roku, ale słyszałam ze to nie ma znaczenia i jezyk bardzo szybka zarasta...
Spróbuj chwycić kulki przez kawałki materiału lub chusteczki higieniczne, powinno pomóc
A jak nie, to idź do salonu, moim zdaniem to żaden wstyd.

Cytat:
Napisane przez vendettka Pokaż wiadomość
Mam pytanie co do dentysty - wyjmować czy jakąś nakładkę zakładać? W 30-40minut może zarosnąć dziurka?
Dziurka nie zarośnie przez 40 minut, bo organizm nie ma takich zdolności regeneracyjnych natomiast to kwestia indywidualna, czy się dziurka zaciśnie na tyle mocno, że kolczyka nie da się włożyć z powrotem. U mnie to trwa kilka godzin, ale to nie jest reguła.
Mojemu dentyście nie przeszkadza kolczyk, nawet z długą sztangą.
Nais jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 04:40   #3598
skaz
Zadomowienie
 
Avatar skaz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 004
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez vendettka Pokaż wiadomość
Mam pytanie co do dentysty - wyjmować czy jakąś nakładkę zakładać? W 30-40minut może zarosnąć dziurka?

Nic nie kombinuj, można miec zwykły kolczyk.
Jak byłam to nawet mi uwagi nie zwróciła.
__________________
Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni, niż leżąc w łóżku,
z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem,
którym żegnamy lub przeklinamy mijający dzień.
skaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 08:01   #3599
electra2006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez kika467 Pokaż wiadomość
o jej nawet o tym nie pomyślałam ... ja ide na przeklucie za tydz bo mi stara dziurka goi i opuchlizna ... a ze jestem w kl maturalnej żle nauczyciele zareagują będą niezadowoleni bo nie bede mogłą mówić za bardzo a u mnie jest taki dentysta ze zwraca uwagę na kolczyki dobrze ze teraz nie mam przeklutego bo jestem chora i by u lekarza byyło gadane


A czy ktoś z Wam miał jakies przpadki ze naderwałs sobie rane jak Wam sie zaczepił kolczyk o zęby ????
taaak to naderwanie zapamiętam do końca życia ;/ kilka razy zdarzyło mi się zachaczyć kolczykiem o zęby i to tak porządnie ale nie było krwi i to naderwanie też nie jest wielkie tylko tam na powierzchni skórka było rozdarta ale to właśnie zaczeło puchnąć bo jadłam wszystko co popadnie i teraz mi sie nie chce zagoić mam to opuchnięcie z przodu przy górnej kulce bo mi sie tak kolczyk układa a ja mam go przebitego tak bardziej do tyłu po skosie.
ps jeszcze troche ropieje no i to opuchnięcie ciągle jest a dzisiaj mija czwarty tydzień...ale jestem cierpliwa i wierze że do końca miesiąca się zagoi ;D wkoncu do dwóch miesięcy może się goić więc nie jest tak źle.
electra2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 12:42   #3600
aniulap
Raczkowanie
 
Avatar aniulap
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 151
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Nais Pokaż wiadomość
Spróbuj chwycić kulki przez kawałki materiału lub chusteczki higieniczne, powinno pomóc
A jak nie, to idź do salonu, moim zdaniem to żaden wstyd.

o matko a ja się tak męczyłam dziękuję! odkręciłam



czyli do dentysty pójdę z tym kolczykiem, najwyżej na miejscu wyjme. nie chce ryzykowac tym ze potem go nie bede umiala wlozyc ; |
__________________
Czas na zmiany

aniulap jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:45.