Patenty na bycie NAJ :) - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-06, 13:23   #2221
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

A próbował ktoś spać w kłosie? Albo jeszcze lepiej w kłosie dobieranym?
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 15:01   #2222
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez zagubiona_w_swoich_snach Pokaż wiadomość
A nie znacie jakis "dlugotrwalszych"? Tzn te trzeba zuzyc do 10 dnia od otwarcia , tak pisze na opakowaniu a raczej w 10 dni zuzyje sie polowe a reszta do smieci?
mi ostatnio mama kupiła jakieś kropelki do oczu, które są do użycia 60 dni od otwarcia. Najlepiej idź do apteki i zapytaj
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 20:21   #2223
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Patent z warkoczem jest dobry - ja ciasno zaplatam bardzo,na lekko wilgotnych włosach fale są lepiej zdefiniowane i dłużej się trzymają
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 15:35   #2224
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ja oprócz warkocza czasem robię tak: prawie suche już włosy nawijam pasmami na palec i przypinam je takie zawinięte wsówką. Potem wklepuje delikatnie żel aloesowy Palomy, tak żeby ich nie rozwalić, po tym żelu lepiej się układają i dłużej trzymają. Rano odpinam wsówki i spryskuje czystym sokiem z aloesu I mam lekkie fale.

I mój nowy patent: gdy nie chce mi się smarować balsamem do sławnego płynu babydream'a dodaje troche oliwki hipp, mniej wiecej 1/3 oliwka, 2/3 babydream i myje tym cialo, czasem twarz Oczyszczona i nawilzona skora w jednym
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 16:05   #2225
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Mam takie intymne pytanie.. Może wprost nie łączy się to z patentem na bycie naj ale własciwie... skoro na dobre samopoczucie, a co za tym idzie czucie się naj wpływa piękna bielizna (którą właściwie tylko my widzimy i ew. tż), to myślę że dbanie o okolice intymne też ma niemałe znaczenie dla kobiety. Wiadomo, mycie płynem do higieny intymnej, depilacja. Ale tylko tyle? Używacie jakiś kremów do tych okolic? Czy w ogóle jest taka potrzeba? Przecież jest ta naturalna flora.. Taka mnie naszła refleksja Ktoś się wypowie?
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 16:15   #2226
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Mam takie intymne pytanie.. Może wprost nie łączy się to z patentem na bycie naj ale własciwie... skoro na dobre samopoczucie, a co za tym idzie czucie się naj wpływa piękna bielizna (którą właściwie tylko my widzimy i ew. tż), to myślę że dbanie o okolice intymne też ma niemałe znaczenie dla kobiety. Wiadomo, mycie płynem do higieny intymnej, depilacja. Ale tylko tyle? Używacie jakiś kremów do tych okolic? Czy w ogóle jest taka potrzeba? Przecież jest ta naturalna flora.. Taka mnie naszła refleksja Ktoś się wypowie?
Tak jak napisałaś, zawsze ubieram jakąś fajną bieliznę, nawet jak idę po ziemniaki do spożywczaka, albo jak siedzę sama w domu cały dzień Chyba każda kobieta powinna tak robić, czuć się cały czas wyjątkowo Nawet jeśli nikt jej nie ogląda, to dla samej siebie trzeba spalić stare gacie i zainwestować w coś ekstra
Oczywiście mycie płynem do higieny intymnej, depilacja.. Ja zazwyczaj po depilacji wklepuję zwykły krem nawilżający (ale o lekkiej konsystencji, bo wiadomo, że po wyrywaniu włosków z cebulkami skóra jest bardzo wrażliwa i nie wyobrażam sobie rozsmarowywania czegoś tłustego ), ale to i tak jedynie "z wierzchu" tzn. na wzgórku
Pozatym nie znam żadnych patentów dotyczących okolic intymnych
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 16:19   #2227
RedApple
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: JapkoLandia
Wiadomości: 3 443
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Na podrażnienia po goleniu i kroski ponoć sudocrem pomaga, ale nie sprawdzałam na sobie jeszcze.
RedApple jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-13, 16:20   #2228
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Maggie93 Pokaż wiadomość
Tak jak napisałaś, zawsze ubieram jakąś fajną bieliznę, nawet jak idę po ziemniaki do spożywczaka, albo jak siedzę sama w domu cały dzień Chyba każda kobieta powinna tak robić, czuć się cały czas wyjątkowo Nawet jeśli nikt jej nie ogląda, to dla samej siebie trzeba spalić stare gacie i zainwestować w coś ekstra
Oczywiście mycie płynem do higieny intymnej, depilacja.. Ja zazwyczaj po depilacji wklepuję zwykły krem nawilżający (ale o lekkiej konsystencji, bo wiadomo, że po wyrywaniu włosków z cebulkami skóra jest bardzo wrażliwa i nie wyobrażam sobie rozsmarowywania czegoś tłustego ), ale to i tak jedynie "z wierzchu" tzn. na wzgórku
Pozatym nie znam żadnych patentów dotyczących okolic intymnych
tak, ja też dodatkowo jak bardziej podrażniona to mascią cynkowa się ratuję.
też nie znam innych patentów dlatego zapytałam, ale chyba takowe nie istnieją
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 16:39   #2229
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Są specjalne kremy do higieny intymnej w aptece i też widziałam taki w orfilame. Ponadto są różne żele antygrzybiczne, nawilżajace, antybakteryjne, środki do płukania miejsc intymnych, które stosuje się nie tylko gdy coś się stanie, tylko zapobiegawczo, dla świeżości i komfortu, albo spray'e i chusteczki do higieny intymnej w celu pielęgnacji i komfortu
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml



Edytowane przez illegale
Czas edycji: 2009-07-13 o 16:47
illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 16:41   #2230
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

O wiem O ile to się zalicza Ćwiczenia mięśni dna miednicy (mięśnie Kegla, czy jakoś tak ) Parę miesięcy temu czytałam o tym artykuł w jakiejś gazecie chyba.. W każdym razie nie zaszkodzi Ponoć dzięki temu seks jest lepszy, nie ma się problemu z nietrzymaniem moczu i są pomocne po porodzie
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 16:54   #2231
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Maggie93 Pokaż wiadomość
O wiem O ile to się zalicza Ćwiczenia mięśni dna miednicy (mięśnie Kegla, czy jakoś tak ) Parę miesięcy temu czytałam o tym artykuł w jakiejś gazecie chyba.. W każdym razie nie zaszkodzi Ponoć dzięki temu seks jest lepszy, nie ma się problemu z nietrzymaniem moczu i są pomocne po porodzie
też o tym słyszałam

a teraz mam nowy problem bo mam płatki róży.. i chcę je wykorzystac do jakiegoś kosmetyku domowej roboty ale nie mam przepisu żadnego.. znacie może jakiś?
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-13, 19:29   #2232
kasa8686
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 89
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;13159165]Patent z warkoczem jest dobry - ja ciasno zaplatam bardzo,na lekko wilgotnych włosach fale są lepiej zdefiniowane i dłużej się trzymają[/QUOTE]
ja robię tak, po umyciu głowy wieczorem lekko poduszam włosy nierozczesując ich i nakładam pankę do włosów Palmolive.następnie zaplatam dobieranego i do wyra...nastepnego dnia piekne fale,a i oczywiście po rozplecieniu dobierańca nie czesać włosów tylko formować palcami ;-))
kasa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 19:32   #2233
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Wiecie co, rzeczywiście jest coś w tym, że to od fryzjerki zależy jak szybko włosy rosną.
Może ktoś się na tym zna, i mi powie w czym rzecz? Czy chodzi o nożyczki, czy sposób cięcia czy raczej o kosmetyki
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 20:00   #2234
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ja odkryłam świetny sposób na ładne włosy- robię mieszankę-trochę keratyny hydrolizowanej z mazideł i trochę hydrolatu-jakiś fajnie pachnący, żeby zneutralizować smród keratyny. Wlewamy do butelki z atomizerem i spryskujemy włosy kiedy nam się żywnie podoba-najlepiej podczas czesania. Ja nie poznaję swoich włosów. Są mega miękkie i błyszczące.I to nie jest efekt krótkotrwały-nawet po kilku dniach nieużywania keratyny moje włosy są nadal w świetnej kondycji. Keratyna kosztuje grosze-ok.3 zł. Efekt zniewalający
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 20:32   #2235
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
Ja odkryłam świetny sposób na ładne włosy- robię mieszankę-trochę keratyny hydrolizowanej z mazideł i trochę hydrolatu-jakiś fajnie pachnący, żeby zneutralizować smród keratyny. Wlewamy do butelki z atomizerem i spryskujemy włosy kiedy nam się żywnie podoba-najlepiej podczas czesania. Ja nie poznaję swoich włosów. Są mega miękkie i błyszczące.I to nie jest efekt krótkotrwały-nawet po kilku dniach nieużywania keratyny moje włosy są nadal w świetnej kondycji. Keratyna kosztuje grosze-ok.3 zł. Efekt zniewalający
a gdzie można nabyc keratynę i hydrolat?
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 22:30   #2236
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
a gdzie można nabyc keratynę i hydrolat?
www.mazidla.com kupisz tam zarówno hydrolaty jak i keratynę
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 09:08   #2237
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
www.mazidla.com kupisz tam zarówno hydrolaty jak i keratynę
dzięki zaraz przejrzę
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 22:00   #2238
palema
Zadomowienie
 
Avatar palema
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 217
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
Ja odkryłam świetny sposób na ładne włosy- robię mieszankę-trochę keratyny hydrolizowanej z mazideł i trochę hydrolatu-jakiś fajnie pachnący, żeby zneutralizować smród keratyny. Wlewamy do butelki z atomizerem i spryskujemy włosy kiedy nam się żywnie podoba-najlepiej podczas czesania. Ja nie poznaję swoich włosów. Są mega miękkie i błyszczące.I to nie jest efekt krótkotrwały-nawet po kilku dniach nieużywania keratyny moje włosy są nadal w świetnej kondycji. Keratyna kosztuje grosze-ok.3 zł. Efekt zniewalający
a można to wykonać bez konserwantów i używać kiedy się żywnie podoba i przez dowolny czas? na stronie mazidel jest taki przepis z konserwantem i jeszcze z witaminą b5. więc czy można wykonać tę "odżywkę" bez dodatkowych skłądników?
__________________

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...




l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 22:08   #2239
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

a nie mozna tego kupic gdzies w sklepie/aptece ?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-14, 22:19   #2240
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

keratyna ma być hydrolizowana? Przejdę się do pobliskiego sklepu zielarskiego, może tam mi się uda ją zdobyć
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 00:53   #2241
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
dragon_she ktory to krem?

Hmm a czy patentem na ladne fale jest moze warkocz dobierany?
Chcialam robic sobie dwa na noc zeby rano miec fale, robil ktos tak?
Bo nie wiem czy sie uczyc go robic czy nie :P
Po dwoch ma sie fale od polowy wlosow a ja chce miec na calosci..
przepraszam ze tak pozno odpisuje

oto krem: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=6534


a co do fal na pewno nie powstana na calej glowie, moga wyjsc nierowno, bo od samego czubka nie uda Ci sie zaplesc.... ale nie mam rady na ladne fale bo WIELE razy probowalam roznych sposobow i nigdy nie wyszly ladne

---------- Dopisano o 00:53 ---------- Poprzedni post napisano o 00:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Maggie93 Pokaż wiadomość
Tak jak napisałaś, zawsze ubieram jakąś fajną bieliznę, nawet jak idę po ziemniaki do spożywczaka, albo jak siedzę sama w domu cały dzień Chyba każda kobieta powinna tak robić, czuć się cały czas wyjątkowo Nawet jeśli nikt jej nie ogląda, to dla samej siebie trzeba spalić stare gacie i zainwestować w coś ekstra
jutro robie kolejny przeglad w bieliznie!
wyrzuce w koncu te poszarzale gacie
__________________
WW Start - 16.03.2016r. - 61,3kg
Ważenie 1 - 23.03.2016r. - 60,4kg
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 11:34   #2242
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

z tą bielizną to święta racja, powinnysmy zawsze się czuć wyjątkowo a co do sudocremu to własnie wczoraj w takim celu go kupiłam, bo mam tam strasznie podrażnioną skórę, powrastały mi włoski i ogólnie masakra więc zdam relacje co i jak
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 11:43   #2243
KoalaFromCambodia
Raczkowanie
 
Avatar KoalaFromCambodia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 251
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
z tą bielizną to święta racja, powinnysmy zawsze się czuć wyjątkowo a co do sudocremu to własnie wczoraj w takim celu go kupiłam, bo mam tam strasznie podrażnioną skórę, powrastały mi włoski i ogólnie masakra więc zdam relacje co i jak
Przyłączę się do tematu, bo wiadomo, że każda z nas chce się czuć jak najbardziej naj...
Również noszę ładną bieliznę i poprawiam sobie tym humor, nikt tego nie widzi, ale ja mam świadomość, że mam na sobie coś ładnego. Od razu lepiej A Sudocrem jest rewelacyjny, wystarczy raz posmarować, baaardzo łagodzi podrażnienia.
KoalaFromCambodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 11:49   #2244
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Skarbnica wiedzy jestem na samym początku i jestem już zachwycona

Dziękuję dziewczyny
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 22:22   #2245
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Na podrażnienia po depilacji miejsc intymnych pomaga balsam po goleniu dla mężczyzn, zero podrażnień czy zaczerwienień. Na to można jeszcze posypać zasypką dla niemowląt!
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 08:05   #2246
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

ja testuję sudocrem drugi dzień i jest coraz lepiej, jestem zadowolona z efektu bo była masakra, ale spróbuję z tym balsamem po goleniu dla mężczyzn, a to jakiś konkretny??
omg....zmieniam się w faceta
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 08:35   #2247
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Wink Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
ja testuję sudocrem drugi dzień i jest coraz lepiej, jestem zadowolona z efektu bo była masakra, ale spróbuję z tym balsamem po goleniu dla mężczyzn, a to jakiś konkretny??
omg....zmieniam się w faceta
Ja stosuję Nivea zero irritation system extreme comfort lub Adidasa balm hydrating. Tylko trzeba pamiętać, żeby posmarować się zaraz po depilacji, najlepiej delikatnie wklepać
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 09:01   #2248
metamorfoza
Rozeznanie
 
Avatar metamorfoza
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 607
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Co do bielizny to zgadzam się w 100%. Czy sudocrem pomoże na krostki powstałe po depilacji woskiem wąsika? Usunełam go wczoraj i dziś patrzę a tu czerwone podrażnienie i krosteczki malutkie. Wąsik był jasny ale i tak mnie denerwował, ale wolałam go niż te krosteczki które mam teraz. Co radzicie? Wygląda to nieciekawie muszę maskować się grubszą warstwą podkładu.
metamorfoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 09:20   #2249
kasiekasiek
Zadomowienie
 
Avatar kasiekasiek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 431
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez metamorfoza Pokaż wiadomość
Co do bielizny to zgadzam się w 100%. Czy sudocrem pomoże na krostki powstałe po depilacji woskiem wąsika? Usunełam go wczoraj i dziś patrzę a tu czerwone podrażnienie i krosteczki malutkie. Wąsik był jasny ale i tak mnie denerwował, ale wolałam go niż te krosteczki które mam teraz. Co radzicie? Wygląda to nieciekawie muszę maskować się grubszą warstwą podkładu.
spróbuj kremu Bepanten. Jest antybakteryjny, przyspiesza gojenie. Ja po depilacji wąsika zawsze smaruję sobie nim skórę i jest super.
kasiekasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 10:24   #2250
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Dla mnie Sudocrem to w ogóle KWC, wyleczył mój trądzik
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:26.