Styl gwiazd: Aneta Zając - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-11-12, 09:44   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Styl gwiazd: Aneta Zając


W cyklu "Styl gwiazd" pytamy aktorkę Anetę Zając, które marki i projektanci należą do jej ulubionych, co nosi najchętniej, a czego nigdy nie założy. czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 14:38   #2
panna lucy
Raczkowanie
 
Avatar panna lucy
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 260
Dot.: Styl gwiazd: Aneta Zając

Zdjęcia są cztery, a w którymś z nawiasów umieszczono cyferkę 5- odnośnik do nieistniejącej fotografii, przez co panuje w tym artykule bałagan.
Olaboga, jedna z najbardziej irytujących polskich gwiazdeczek- aktorka jednej roli - na szczęście (w polsatowskim, marnym tasiemcu) i jednego uśmiechu, przyprawiającego o mdłości.
Stylizacja na drugiej fotografii bardzo według mnie nieudana; niedobrana do figury (a może samo zdjęcie jest w przedziwny sposób skadrowane...). Ta pierwsza również mnie nie przekonuje.

Edytowane przez panna lucy
Czas edycji: 2012-11-12 o 14:39
panna lucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 23:00   #3
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: Styl gwiazd: Aneta Zając

Cytat:
Napisane przez panna lucy Pokaż wiadomość
Zdjęcia są cztery, a w którymś z nawiasów umieszczono cyferkę 5- odnośnik do nieistniejącej fotografii, przez co panuje w tym artykule bałagan.
Olaboga, jedna z najbardziej irytujących polskich gwiazdeczek- aktorka jednej roli - na szczęście (w polsatowskim, marnym tasiemcu) i jednego uśmiechu, przyprawiającego o mdłości.
Stylizacja na drugiej fotografii bardzo według mnie nieudana; niedobrana do figury (a może samo zdjęcie jest w przedziwny sposób skadrowane...). Ta pierwsza również mnie nie przekonuje.
Bałagan w artykule? Poprzez jeden błąd, jakim jest marna cyfra?
Nie widzę sensu Twojego wywodu, artykuł ten jest o modzie, mały wywiad o ciuchach i projektantach, a Ty wylewasz swoje frustracje całkowicie nie na temat, jakbyś nie miała nic innego do roboty.
Mnie ona też irytuje, ale nie widzę powodu, dla którego mam wygłaszać całemu światu poematy na temat, który nikogo nie interesuje.

Co do stylizacji, to nic specjalnego, bardzo codzienne.
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 20:56   #4
panna lucy
Raczkowanie
 
Avatar panna lucy
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 260
Dot.: Styl gwiazd: Aneta Zając

Cytat:
Napisane przez Eshi Pokaż wiadomość
Bałagan w artykule? Poprzez jeden błąd, jakim jest marna cyfra?
Nie widzę sensu Twojego wywodu, artykuł ten jest o modzie, mały wywiad o ciuchach i projektantach, a Ty wylewasz swoje frustracje całkowicie nie na temat, jakbyś nie miała nic innego do roboty.
Mnie ona też irytuje, ale nie widzę powodu, dla którego mam wygłaszać całemu światu poematy na temat, który nikogo nie interesuje.

Co do stylizacji, to nic specjalnego, bardzo codzienne.
Po cholerę komentujesz, skoro nie masz nic do powiedzenia? Frustracja? Doprawdy, litości... Dobrze, że Ty dzięki mojej skromnej osobie masz coś do roboty- nie ma to jak Internet; próby analiz komentarzy obcych ludzi, do których słowem by się w rzeczywistości poza siecią nie odezwało Miłego wieczoru
panna lucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 22:08   #5
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: Styl gwiazd: Aneta Zając

Cytat:
Napisane przez panna lucy Pokaż wiadomość
Po cholerę komentujesz, skoro nie masz nic do powiedzenia? Frustracja? Doprawdy, litości... Dobrze, że Ty dzięki mojej skromnej osobie masz coś do roboty- nie ma to jak Internet; próby analiz komentarzy obcych ludzi, do których słowem by się w rzeczywistości poza siecią nie odezwało Miłego wieczoru
Prawda, to muszę przyznać, że w rzeczywistości nawet bym się słowem nie odezwała do Ciebie, bo szkoda by mi było po prostu mojego czasu dobranoc
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 16:03   #6
classic_chic
Zadomowienie
 
Avatar classic_chic
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: L.A.
Wiadomości: 1 904
Dot.: Styl gwiazd: Aneta Zając

a ja się nie będę rozwodzić
po prostu jestem na NIE
classic_chic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 12:46   #7
Patkiszon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 42
Dot.: Styl gwiazd: Aneta Zając

Nie jestem fanką stylu Pani Anety Zając, ale zawsze odbierałam ją jako miłą osóbkę. Może Pani Aneto więcej wyrazistości
Patkiszon jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:34.