Brązowowłose farbowane Cz.IV - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-06, 14:12   #3751
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Pomocy! Pomarańczowe odrosty!

Cytat:
Napisane przez Gleriana Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim, z tej strony Gleiriana Moją wizażową przygodę niestety muszę zacząć od błagania o waszą fachową pomoc w sprawie moich włosów, a właściwie tego co z nich zostało... Szukałam dość długo podobnego tematu żeby nie zaczynać nowego i nie bulwersować użytkowniczek, ale niestety nie znalazłam osoby która się znalazła w takiej sytuacji jak ja...

Jakieś 2 lata temu zaczęłam przyciemniać włosy. Najpierw szamponetkami, potem szamponami. Zawsze wychodziły kasztanowe, piękne, mieniące się. Aż dwa miesiące temu jak co jakiś czas postanowiłam znowu nałożyć magiczny specyfik na swoją głowę. Po spłukaniu i wysuszeniu włosów okazało się że zamiast 'jasnego, naturalnego brązu' otrzymałam czerń która nie miała zamiaru się spłukać. Delikatnie tylko schodziła, a trwało to o wiele dłużej niż przekonywało mnie opakowanie. Nie umiałam się pogodzić z kolorem moich włosów i postanowiłam spróbować je po prostu rozjaśnić. Na szampony koloryzujące nie ma co liczyć w kwestii rozjaśnienia przyciemnianych włosów więc sięgnęłam po piankę stałą z welli (wellaton 9/1). Kiedy ją spłukałam włosy zmieniły odcień prawie niezauważalnie na całej długości.. oprócz odrostów które miały jasny, blond kolorek. W przerażeniu od razu zabrałam się za farbowanie włosów farbką brązową (Garnier Color Naturals 4.3 - Złoty brąz). I tu - kolejna niespodzienka - chyba najgorsza ze wszytskich. Odrosty (wcześniej blond) miały mocny, pomarańczowy kolor. Chcę zaznaczyć że w dotyku są okropne, szorstkie. Szybko nakarmiłam je cięższymi, regenerującymi preparatami, ale nigdy nie miałam mocnych i grubych włosów, więc wiem że bardzo musiałam je dzisiaj zniszczyć.

Proszę o pomoc - co mam zrobić żeby pozbyć się odrostów, ale nie wracać do szokująco ciemnych włosów. Chciałabym upragniony jasny brąz, zdrowe, błyszczące włosy. Od razu też powiem że fryzjerów omijam szerokim łukiem, nie ufam, nie lubię, za każdym razem wychodzę z łzami w oczach, a również teraz po prostu mnie na to nie stać.. :ma
d:

Proszę o jak najszybszą pomoc... Nie mogę patrzeć na siebie...
Kup jakiś jasny brąz i naloz na sam odrost
Spróbuj odzywic włosy a później będziesz mogła pomyśleć o czymś jasniejszym
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 14:56   #3752
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: Pomocy! Pomarańczowe odrosty!

ja proponuje kapiel rozjasniajaca i uzycie farby 6.0 - czyli ciemny blond bez zadnych refleksow i potem zetnij spalone konce i zacznij o wloski dbac oleje odzywki maski itp

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

z farb jesli chcesz miec ciemne ale nie zniszczone wlsoy a co maja super kolorki to polecam perfect mousse- nie niszcza wlosow wrecz nawilzaja tylko ze sa dosc drogie bo niecale 20 zl za opakowanie.
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 15:05   #3753
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Pomocy! Pomarańczowe odrosty!

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Pokaż wiadomość
ja proponuje kapiel rozjasniajaca i uzycie farby 6.0 - czyli ciemny blond bez zadnych refleksow i potem zetnij spalone konce i zacznij o wloski dbac oleje odzywki maski itp

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

z farb jesli chcesz miec ciemne ale nie zniszczone wlsoy a co maja super kolorki to polecam perfect mousse- nie niszcza wlosow wrecz nawilzaja tylko ze sa dosc drogie bo niecale 20 zl za opakowanie.
Ja też pomyślałam w pierwszej chwili o kąpieli ale jesli już teraz włosy są bardzo zniszczone to chyba to nie najlepszy pomysł
No chyba że koleżanka będzie chciala ciachnac te jeszcze bardziej zniszczone
__________________
życie jest piękne

Edytowane przez metaxa
Czas edycji: 2012-12-06 o 15:16
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 15:42   #3754
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Pomocy! Pomarańczowe odrosty!

Znacie jakieś farby drogeryjne na poziomie jasnego brązu, które mają złote, ale nie rudawo-czerwone refleksy?
softgrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 17:16   #3755
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
oto moje fotki
zdjęcia, jak to zwykle bywa, nie oddają w 100% rzeczywistego koloru
w rzeczywistości maja bardziej miedzianą poświatę
odrost wyszedł jaśniejszy co widać w szczególności na drugim zdjęciu
na pierwszym zdjęciu nie zdązyłam ustawić się odpowiednio na czas stąd ta głupia mina-dziubek
slicznotka kolejna , świetny kolor

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Pokaż wiadomość
A ja pochwalę się efektem wygładzenia włosów keratyną
wow efekt cudowny jakie gładkie... zastanawiałam sie kiedys nad takim wygładzeniem ale boje sie ze bedzie u mnie za duzy "przyliz" dlatego wybieram odzywki wygładzajace ktore nakładam na włosy ponizej ucha i jest gładko

jak wrazenia po zabiegu?


Kachula wracaj do formy jak najszybciej dla dzieci na pewno nowa sytuacja ze mama lezy i nie jest na kazde zawołanie i dlatego zycze aby te 8 tyg zleciało bardzo bardzo szybko i wszystko wrociło do normy.
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2012-12-06 o 17:20
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 18:21   #3756
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
slicznotka kolejna , świetny kolor

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------



wow efekt cudowny jakie gładkie... zastanawiałam sie kiedys nad takim wygładzeniem ale boje sie ze bedzie u mnie za duzy "przyliz" dlatego wybieram odzywki wygładzajace ktore nakładam na włosy ponizej ucha i jest gładko

jak wrazenia po zabiegu?


Kachula wracaj do formy jak najszybciej dla dzieci na pewno nowa sytuacja ze mama lezy i nie jest na kazde zawołanie i dlatego zycze aby te 8 tyg zleciało bardzo bardzo szybko i wszystko wrociło do normy.
Dziękuję kochana
My wszystkie mamy w sobie to coś, bez photoshopa
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 19:13   #3757
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pomocy! Pomarańczowe odrosty!

naolejowałam dziś włosy pierwszy raz od dawien dawna i... błyszczące i mięciutkie
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-06, 19:34   #3758
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: Pomocy! Pomarańczowe odrosty!

Hej wszystkim mam do was pytanie jaki kolor i jaką farbę nałozyć na rozjaśniane włosy?? by nie wyszły zielone ani czarne?? chodzi mi o jakiś ładny ciepły brąz... jasny albo czekoladowy.... błagam pomóżcie bo mam tragedię na głowie a czy jakaś koloryzujący szampon by dał radę???? pomocy
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 19:45   #3759
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Pomocy! Pomarańczowe odrosty!

Cytat:
Napisane przez ciassteczkowa Pokaż wiadomość
Hej wszystkim mam do was pytanie jaki kolor i jaką farbę nałozyć na rozjaśniane włosy?? by nie wyszły zielone ani czarne?? chodzi mi o jakiś ładny ciepły brąz... jasny albo czekoladowy.... błagam pomóżcie bo mam tragedię na głowie a czy jakaś koloryzujący szampon by dał radę???? pomocy
Najlepiej coś z poziomu 7, na pewno nie niżej
Ciepłe kolorki to 3 (zloty) lub 4 (miedziany) po przecinku
Numer 5 to zdaje się że czerwień
To zależy też jaka tonacje mają Twoje włosy obecnie
Jeśli są w ciepłej to po użyciu tych numerów zieleń wyjść Ci nie powinna
__________________
życie jest piękne

Edytowane przez metaxa
Czas edycji: 2012-12-06 o 19:53
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 19:51   #3760
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: Pomocy! Pomarańczowe odrosty!

Dziękuję za odpowiedz tylko że ja się wogóle na tym nie znam nie znasz może jakieś dobrej farby która mi nie zzielenieje na głowie.... błagam do fryzjerów się zraziłam na maksa, a za pół roku mam ślub i nie chcę ich zniszczyć
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 20:02   #3761
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Pomocy! Pomarańczowe odrosty!

Cytat:
Napisane przez ciassteczkowa Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedz tylko że ja się wogóle na tym nie znam nie znasz może jakieś dobrej farby która mi nie zzielenieje na głowie.... błagam do fryzjerów się zraziłam na maksa, a za pół roku mam ślub i nie chcę ich zniszczyć
Skoro tak, to może zastanów się nad jakąś profeska
7,3 to zdaje się średni złoty brąz
Jeśli lubisz miedzianą poswiate to możesz wziąć 7,4 bądź 7,34
Zależy to też od palety jaką posiada dany producent
U jednego 7 będzie ciemniejsza a u innego jasniejsza
Ja ostatnio robiłam kallosem
Są ładne kolory i cena bardzo przystępna
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-06, 20:06   #3762
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Pomocy! Pomarańczowe odrosty!

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
naolejowałam dziś włosy pierwszy raz od dawien dawna i... błyszczące i mięciutkie
Że też Ci się chciało...


Cytat:
Napisane przez ciassteczkowa Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedz tylko że ja się wogóle na tym nie znam nie znasz może jakieś dobrej farby która mi nie zzielenieje na głowie.... błagam do fryzjerów się zraziłam na maksa, a za pół roku mam ślub i nie chcę ich zniszczyć
To może jednak fryzjer? I niekoniecznie farbowanie, a jakaś regeneracja włosów itp...
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 20:06   #3763
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Pomocy! Pomarańczowe odrosty!

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość


Kachula wracaj do formy jak najszybciej dla dzieci na pewno nowa sytuacja ze mama lezy i nie jest na kazde zawołanie i dlatego zycze aby te 8 tyg zleciało bardzo bardzo szybko i wszystko wrociło do normy.
Właśnie, aby wróciło do normy...

Cytat:
Napisane przez ciassteczkowa Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedz tylko że ja się wogóle na tym nie znam nie znasz może jakieś dobrej farby która mi nie zzielenieje na głowie.... błagam do fryzjerów się zraziłam na maksa, a za pół roku mam ślub i nie chcę ich zniszczyć
Jaki masz kolor teraz? Rozjaśniany żółty, złoty czyli ciepły blond czy platyna, chłodny, popielaty?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 20:12   #3764
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: Pomocy! Pomarańczowe odrosty!

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Właśnie, aby wróciło do normy...



Jaki masz kolor teraz? Rozjaśniany żółty, złoty czyli ciepły blond czy platyna, chłodny, popielaty?
Dziękuje wszystkim za odpowiedz... teraz mam coś ala balejaż (na brązowo karmelowy nałożony bardzo gęsto rozjaśniacz) jedne pasemka wyszły na bardzo jasny blond inne w złoty

Mam ciemną oprawę oczu i ja nie wiem co mi przyszło do głwoy by zrobić to co mam na głowie bardzo źle się czuje w tym pomocy
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 20:12   #3765
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Pomocy! Pomarańczowe odrosty!

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Właśnie, aby wróciło do normy...
Dobrze, że poszłaś z tym kolanem do lekarza. Gorzej gdyby się jakoś źle zagoiło i miałabyś potem problemy...
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 20:30   #3766
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Dobrze, że poszłaś z tym kolanem do lekarza. Gorzej gdyby się jakoś źle zagoiło i miałabyś potem problemy...
jak to czeka na Ciebie jasny brąz ????? nie boisz się, że wyjdzie za ciemno skoro chodzi Ci po głowie rozjaśnianie??? czyli już nie robisz drugi raz orzechowym brązem z tego co zrozumiałam z Twojego bloga
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 20:36   #3767
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Kupiłam dzisiaj farbę, chyba ją wykorzystam, ale to nie jest pewne. Nic nie jest pewne, sama nie wiem czego chcę
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 20:45   #3768
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj farbę, chyba ją wykorzystam, ale to nie jest pewne. Nic nie jest pewne, sama nie wiem czego chcę
a to mnie nie dziwi, bo i ja nie wiem w końcu czego chcę, mam to 7,32... ale po teście pasemkowym stwierdziłam, że on mi chyba tylko pogłębi to co mam teraz na włosach... ale zobaczymy, może się mylę
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 21:00   #3769
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Pomocy! Pomarańczowe odrosty!

Cytat:
Napisane przez ciassteczkowa Pokaż wiadomość
Hej wszystkim mam do was pytanie jaki kolor i jaką farbę nałozyć na rozjaśniane włosy?? by nie wyszły zielone ani czarne?? chodzi mi o jakiś ładny ciepły brąz... jasny albo czekoladowy.... błagam pomóżcie bo mam tragedię na głowie a czy jakaś koloryzujący szampon by dał radę???? pomocy
z doświadczenia wiem że najlepsza po rozjaśnianiu jest NATURA (czyli "0" po przecinku), żeby nie wyszły Ci niespodzianki typu zieleń. Jak natura ładnie złapie dobrze odczekać np miesiąc i potem położyć kolor docelowy
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-06, 21:03   #3770
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Pomocy! Pomarańczowe odrosty!

Cytat:
Napisane przez ciassteczkowa Pokaż wiadomość
Dziękuje wszystkim za odpowiedz... teraz mam coś ala balejaż (na brązowo karmelowy nałożony bardzo gęsto rozjaśniacz) jedne pasemka wyszły na bardzo jasny blond inne w złoty

Mam ciemną oprawę oczu i ja nie wiem co mi przyszło do głowy by zrobić to co mam na głowie bardzo źle się czuje w tym pomocy
Na pewno nic ciemnego mocno na początek. Ciężko mi powiedzieć co dokładnie bo jednak dobrze by było zobaczyć fotkę włosów i wtedy coś doradzać. Polecam ci użyć zwykłej natury. Nie popielate, nie ciepłe bo skoro masz taką tęcze na głowie to szkoda ryzykować. Natura powinna być w sam raz. Jeśli drogeryjne to np Palette Salon Colors. Im bardzo ładnie natura wychodzi np 6-0 ciemny blond albo jaśniejszy 7-0. A może warto w profesjonalną zainwestować?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7-0.jpg (54,0 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg thumb31_9133440.jpg (54,8 KB, 3 załadowań)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 21:09   #3771
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Pomocy! Pomarańczowe odrosty!

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Dobrze, że poszłaś z tym kolanem do lekarza. Gorzej gdyby się jakoś źle zagoiło i miałabyś potem problemy...
Jak pomyślę ile czasu łaziłam z pękniętą rzepką to aż ciary mi idą bo to strasznie ciężko się goi i zrasta Pocieszam się, że zdążyłam na wyprzedaży upolować prezenty dla całej rodzinki, obkupić się już na urodzinki synka i zrobić co miesięczne zapasy jedzenia aż się wysypuje. Dzięki temu grudzień to spokojne czekanie na Święta i już bo wszystko mam w domu. Chyba mi intuicja mówiła kupuj więcej bo nigdy nic nie wiadomo.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 21:10   #3772
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: Pomocy! Pomarańczowe odrosty!

niestety nie posiadam zdjęcia obecnego a nie bedzie mi sie wypłukiwał do zielonego?? bo raz już tak miałam zafarbowalam garnierem i był nalot zielony boję się teraz tego
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 21:12   #3773
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Pomocy! Pomarańczowe odrosty!

Cytat:
Napisane przez ciassteczkowa Pokaż wiadomość
niestety nie posiadam zdjęcia obecnego a nie bedzie mi sie wypłukiwał do zielonego?? bo raz już tak miałam zafarbowalam garnierem i był nalot zielony boję się teraz tego
nikt Ci tego nie zagwarantuje, ale przy farbowaniu naturą jest największa szansa że nie
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 21:46   #3774
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ciassteczkowa Pokaż wiadomość
niestety nie posiadam zdjęcia obecnego a nie bedzie mi sie wypłukiwał do zielonego?? bo raz już tak miałam zafarbowalam garnierem i był nalot zielony boję się teraz tego
no właśnie nie ma gwarancji, dlatego też polecamy bardziej profesjonalne bo te trzymają się tonacji. Np w Garnier wszystkie brązy jak dla mnie to wyłącznie ciepłe brązy i wypłukują się na rudo.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 07:10   #3775
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pomocy! Pomarańczowe odrosty!

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Że też Ci się chciało...




To może jednak fryzjer? I niekoniecznie farbowanie, a jakaś regeneracja włosów itp...
i tak jestem uwieziona w domu z powodu choroby

co do Twojego farbowania nie szkoda Ci klasc 5.0? nie boisz sie ze bardzo ciemno wyjdzie? teraz masz taki piekny kolor
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 08:14   #3776
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj farbę, chyba ją wykorzystam, ale to nie jest pewne. Nic nie jest pewne, sama nie wiem czego chcę
Ech, te kobiety

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
z doświadczenia wiem że najlepsza po rozjaśnianiu jest NATURA (czyli "0" po przecinku), żeby nie wyszły Ci niespodzianki typu zieleń. Jak natura ładnie złapie dobrze odczekać np miesiąc i potem położyć kolor docelowy
W tym przypadku to będzie chyba najlepsza opcja
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 09:10   #3777
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

No dziewczynki muszę zamówić farbę i nie wiem jaką.
Czy posłać teściową do Rossmanna po Palette Salon Colors 6-0 czy Matrix Color Sync 6A z wodą Matrixa 2,7%, czy w ogóle coś innego. Na pewno chce efektu jak po Palette (taki odcień) ale dobrze by było zaopatrzyć się farbę z większą pojemnością aby lepiej przykryła.
DO tego wiem jaki tort zrobię starszemu synkowi na urodziny Mam już wzór i lukier zamówiony.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jolly-santa-cake.jpg (29,3 KB, 2 załadowań)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 09:19   #3778
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
No dziewczynki muszę zamówić farbę i nie wiem jaką.
Czy posłać teściową do Rossmanna po Palette Salon Colors 6-0 czy Matrix Color Sync 6A z wodą Matrixa 2,7%, czy w ogóle coś innego. Na pewno chce efektu jak po Palette (taki odcień) ale dobrze by było zaopatrzyć się farbę z większą pojemnością aby lepiej przykryła.
DO tego wiem jaki tort zrobię starszemu synkowi na urodziny Mam już wzór i lukier zamówiony.
Ja bralabym matrixa
Ale zarabisty tort
Umiesz zrobić coś takiego?
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 10:51   #3779
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
Ja bralabym matrixa
Ale zarabisty tort
Umiesz zrobić coś takiego?
Ponoć Matrix ciemno wychodzi ale to "ton w ton" i wiem, że wielu dziewczynom ładnie się wymywał itp.

A tort to tylko trochę lukru plastycznego i lepienie jak z plasteliny Czego się dla dzieci nie robi
Kiedyś sama lukier robiłam ale to dużo roboty i ugniatania. Z tą nogą to wolę kupić lukier i tylko rozwałkować, a nie stać godzinę w kuchni.

Uff... Kolejny zastrzyk w brzucho poszedł

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Nie będzie Matrixa... Doczytałam i rudo może wyjść albo spłukuje się do rudego. Odpada. Myślę dalej o Ce-Ce Essence 6,01 albo o czymś innym
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 10:51   #3780
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Ponoć Matrix ciemno wychodzi ale to "ton w ton" i wiem, że wielu dziewczynom ładnie się wymywał itp.

A tort to tylko trochę lukru plastycznego i lepienie jak z plasteliny Czego się dla dzieci nie robi
Kiedyś sama lukier robiłam ale to dużo roboty i ugniatania. Z tą nogą to wolę kupić lukier i tylko rozwałkować, a nie stać godzinę w kuchni.

Uff... Kolejny zastrzyk w brzucho poszedł
Może i by mi taki tort wyszedl tylko nie wiem czy przypominaloby to mikołaja
Bierzesz te zastrzyki na układ krwionosny przeciwko zakrzepicy ?
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:45.