nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 176 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-05, 14:02   #5251
nataliak1993
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Koniec Świata
Wiadomości: 56
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

ja mam 180 to weź swój podkład, którego używasz i znajdź na necie zdjęcia podkładów revlona i spróbuj dopasować

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

aa może 250 Fresh Beige będzie pasował?? znajdź i porównaj do tego, który masz teraz
nataliak1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 12:12   #5252
Loczek24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 46
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Wcześniej używałam z EM ale skoro tak zachwalacie to spróbuję na miejscu w douglas'ie i ja. Tylko na początku bedę maiła problem z dobraniem koloru fajnego bo teraz zimą mam jaśniejszą cerę.
Loczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 18:57   #5253
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez nataliak1993 Pokaż wiadomość
szczerze mówiąc to też mam taką cerę i mam do cery mieszanej/tłustej
ja tez
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 10:24   #5254
karolinkack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 9
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Mam już swój nowy nabytek i podzielę się z Wami wrażeniami skuszona do zakupu po recenzjach niestety nie jestem w pełni zadowolona... Mój revlonik z softlexem nie wytrzymuje całego dnia w szkole,świecę się a myślałam że tego uniknę co prawda nie ściera się jakoś bardzo, ale też krycia jak dla mnie rewelacyjnego nie ma.. Plusem jest to że trafiłam w odpowiedni odcień co dla mnie jest nie lada wyzwaniem Jednak nie jest on lepszy od mojego poprzedniego podkładu, więc narzekać bardzo nie mogę ma ktoś jeszcze jakieś propozycje co do podkładu do cery mieszanej w jakiejś rozsądnej cenie ? chętnie wypróbuje i poszukam swojego ideału
karolinkack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 10:39   #5255
milk_choocoolate
Rozeznanie
 
Avatar milk_choocoolate
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 785
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja tam zastanawiam się nad color stay a astor lift me up i za cholere nie wiem co kupić
podziwiam, że możecie tak w "ciemno" kupić sobie CS, patrząc jedynie na obrazek w internecie, ja bym za nic w świecie nie zaryzykowała
__________________
Tak Ci miałam wiele do opowiedzenia...
Wydawało mi się, że o życiu, ale okazuje się , że tylko o sobie...
O sobie w Tobie...
Albo raczej o Tobie we mnie ... '



zapuszczam włosy
pasmo kontrolne: 74 cm
cel pierwszy: 80 cm
milk_choocoolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 11:07   #5256
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja kupiłam sobie nową wersję podkładu i oj, jest o wiele gorsza od starej. Nie kryje, to przede wszystkim. Stara wersja Revlonu kryła i trzymała się od rana do wieczora, a nowy Revlon nie daje sobie z tym rady w ogóle. Nie wierzę, że nie kombinowali przy składzie, bo to nawet widać po konsystencji podkładu - nowa wersja jest lejąca, stara była bardziej gęsta.
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 11:18   #5257
barbarka444
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Ja kupiłam sobie nową wersję podkładu i oj, jest o wiele gorsza od starej. Nie kryje, to przede wszystkim. Stara wersja Revlonu kryła i trzymała się od rana do wieczora, a nowy Revlon nie daje sobie z tym rady w ogóle. Nie wierzę, że nie kombinowali przy składzie, bo to nawet widać po konsystencji podkładu - nowa wersja jest lejąca, stara była bardziej gęsta.
Ja miałam starą - teraz mam nową i nie widzę żadnej różnicy. A co do krycia to stara wersja u mnie również słabo kryła. Ogólnie nie wiem skąd wzieły się opinie, że to podkład mocno kryjący, u mnie czerwonych przebarwień ani jedna ani druga wersja nie zakrywała. Mimo tego i tak uważam, że to jeden z lepszych podkładów.
barbarka444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-10, 11:32   #5258
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez karolinkack Pokaż wiadomość
ma ktoś jeszcze jakieś propozycje co do podkładu do cery mieszanej w jakiejś rozsądnej cenie ? chętnie wypróbuje i poszukam swojego ideału
Lumene Triple
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 10:31   #5259
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Nieaktualne
Bardzo pilnie potrzebuję małej odlewki (wielkości słoiczka z Douglasa/Sephory) podkładu do cery tłustej/mieszanej:
300, 310, 320 i 330.
W zamian mogę odlać trochę z moich podkładów:
- EL DWL w kolorze 3.0
- Smashbox Studio Skin w kolorze 2.1
- MAC Prolongwear w kolorze NC35
- MAC Prolongwear w kolorze NC20
- Bobbi Brown Long Even w kolorze 4.25
- nowy Dior Nude w kolorze 31
Mogę też odsypać puder
- Guerlain Les Voilettes 03
- La Prairie Cellular Treatment Loose Powder 02
Mogę też oddać coś z mojego wątku wymiankowego

Edytowane przez -mimbla-
Czas edycji: 2013-02-12 o 16:05
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 08:20   #5260
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez barbarka444 Pokaż wiadomość
Ja miałam starą - teraz mam nową i nie widzę żadnej różnicy. A co do krycia to stara wersja u mnie również słabo kryła. Ogólnie nie wiem skąd wzieły się opinie, że to podkład mocno kryjący, u mnie czerwonych przebarwień ani jedna ani druga wersja nie zakrywała. Mimo tego i tak uważam, że to jeden z lepszych podkładów.
Jeśli masz czerwone przebarwienia, polecam bazę korygującą zaczerwienienia (zielona), baza + podkład pamiętaj, że baza zielona musi być nałożona w małej ilości i wklepana, na to podkład.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 08:22   #5261
nataliak1993
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Koniec Świata
Wiadomości: 56
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

betty0502 gdzie można taką bazę dostać i jaką polecasz?
nataliak1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-13, 15:03   #5262
barbarka444
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Jeśli masz czerwone przebarwienia, polecam bazę korygującą zaczerwienienia (zielona), baza + podkład pamiętaj, że baza zielona musi być nałożona w małej ilości i wklepana, na to podkład.
Dzięki ale mi chodzi o przebarwienia czerwone po pryszczach, na to potrzebny dobry korektor ale jeszcze takiego nie znalazłam
barbarka444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 11:15   #5263
Diamond1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez dziama_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z was ma porównanie podkładów:
* Rimmel Lasting FINISH 16h foundation o kolorku 400 Natural Beige (chyba najciemniejszy) - tego podkładu już nie produkują, ale może któraś kiedyś używała
* Revlon ColorStay

..i no właśnie. porównanie takie, że znajdę odnośnik do tego kolorku w RCS albo chociaż ciut jaśniejszy, o dosłownie pół tonu. to też będzie dobrze
Hey Ja używałam z lasing finish kolor 400 teraz sa na allegro dostępne A jesli chodzi o Revlon do cery suchej/mieszanej to 330 albo 320 trochę jaśniejszy nie wiem czy na wiosna lato nie będzie za jasny 320 ale tak to ładny kolorek
Diamond1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 14:02   #5264
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

W końcu zdecydowałam się na podkład do cery tłustej/mieszanej w odcieniu 300 Jest troszkę zbyt jasny, ale jestem zadowolona, dobrze kryje i wcale nie jest tak ciężki jak myślałam.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 14:06   #5265
nataliak1993
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Koniec Świata
Wiadomości: 56
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
W końcu zdecydowałam się na podkład do cery tłustej/mieszanej w odcieniu 300 Jest troszkę zbyt jasny, ale jestem zadowolona, dobrze kryje i wcale nie jest tak ciężki jak myślałam.

to fajnie, że jesteś zadowolona i dobrzę, że zamówiłaś ten do cery tłustej/mieszanej
nataliak1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 20:03   #5266
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez nataliak1993 Pokaż wiadomość
to fajnie, że jesteś zadowolona i dobrzę, że zamówiłaś ten do cery tłustej/mieszanej
Też się cieszę, bo wcale nie wysusza, a tamten do suchej pewnie by dobrze nie krył
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 20:21   #5267
nataliak1993
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Koniec Świata
Wiadomości: 56
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

no ja też jestem zadowolona wkońcu znalazłam odpowiedni podkład, który nie wysusza i po którym się nie błyszczę :P
nataliak1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 09:45   #5268
Siganda
Raczkowanie
 
Avatar Siganda
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 239
GG do Siganda
podklad Revlon, ColorStay tłusta czy sucha?

Witam.
Zamierzam zakupić podkład
Revlon, ColorStay



kolor mam już dobrany - na pewno idealnie pasuje mi odcień 150 Buff bo kiedyś miałam okazję go wypróbować.


Niestety nie wiem jaki powinnam wybrać
Ten do cery tłustej i mieszanej czy suchej i normalnej


Niestety nie mam możliwości wypróbowania na żywo
więc zwracam się z pomocą.


Mam cerę problematyczną i nie chciałabym żeby podkład podkreślał suche skórki czy strupki na twarzy (wiecie o co mi chodzi)


Który więc będzie lepszy?
Siganda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 12:44   #5269
joannaabram
Raczkowanie
 
Avatar joannaabram
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 188
Dot.: podklad Revlon, ColorStay tłusta czy sucha?

A testowałaś może Revlon Photoready HD? Jeśli masz dylemat odnośnie rodzaju, to pewnie nie masz typowo tłustej skóry - Photoready jest lżejszy i ładnie rozprasza światło, dzięki czemu cera wygląda świeżo i ma naturalny połysk, minimalny. Colorstay daje zdecydowanie mocniejsze krycie, wiec zależy jak bardzo problematyczna jest twoja skóra..
__________________
Zapraszam na bloga - o makijażach, metamorfozach, i nie tylko
joannaabram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-25, 16:33   #5270
aaash
Raczkowanie
 
Avatar aaash
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 130
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Hej dziewczyny Nie orientujecie się może, w jakich drogeriach, albo po prostu gdzie dostałabym (bezproblemowo i bez krzywego wzroku typu: "o przyszła znowu jakaś sępić o próbki zamiast kupić") próbkę revlonu colorstay do cery tłustej/mieszanej? Nie jest to najtańszy podkład, więc nie chcę ryzykować i od razu kupować pełnowymiarowego opakowania, chciałabym najpierw wypróbować. Czekam na wasze odpowiedzi
__________________
"Dam radę, kto jak nie ja?!"
aaash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 18:59   #5271
Freya666
Rozeznanie
 
Avatar Freya666
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 882
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Gdy szukałam odpowiedniego koloru Revlonu do mieszanej/tłustej, odwiedziłam Douglas. Wahałam się pomiędzy kolorami i ekspedientka doradziła mi odpowiedni, a na pytanie o możliwość sprawdzenia podkładu na twarzy zaproponowała aplikację na miejscu albo odlewkę do domu.

Edytowane przez Freya666
Czas edycji: 2013-02-25 o 19:01
Freya666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 19:55   #5272
aaash
Raczkowanie
 
Avatar aaash
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 130
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Freya666 Pokaż wiadomość
Gdy szukałam odpowiedniego koloru Revlonu do mieszanej/tłustej, odwiedziłam Douglas. Wahałam się pomiędzy kolorami i ekspedientka doradziła mi odpowiedni, a na pytanie o możliwość sprawdzenia podkładu na twarzy zaproponowała aplikację na miejscu albo odlewkę do domu.
Ok, dzięki bardzo
__________________
"Dam radę, kto jak nie ja?!"
aaash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 23:24   #5273
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: podklad Revlon, ColorStay tłusta czy sucha?

Cytat:
Napisane przez Siganda Pokaż wiadomość
Witam.
Zamierzam zakupić podkład
Revlon, ColorStay



kolor mam już dobrany - na pewno idealnie pasuje mi odcień 150 Buff bo kiedyś miałam okazję go wypróbować.


Niestety nie wiem jaki powinnam wybrać
Ten do cery tłustej i mieszanej czy suchej i normalnej


Niestety nie mam możliwości wypróbowania na żywo
więc zwracam się z pomocą.


Mam cerę problematyczną i nie chciałabym żeby podkład podkreślał suche skórki czy strupki na twarzy (wiecie o co mi chodzi)


Który więc będzie lepszy?
nie bardzo rozumiem w czym problem, przecież w samej nazwie producent określa dla jakiej cery jest przeznaczony, w sensie sucha/normalna lub tłusta/mieszana - kupujesz dla takiej, dla jakiej jest przeznaczony

bo samo określenie "problematyczna" nikomu nic nie mówi - problemy ma każdy rodzaj z ww. cer (no, może poza normalną, ale też nie do końca)
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 20:08   #5274
Sweet Devil
Raczkowanie
 
Avatar Sweet Devil
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 41
Dot.: podklad Revlon, ColorStay tłusta czy sucha?

A ja doradzę do cery suchej/normalnej.
Miałam jeden cały i byłam zadowolona, postanowiłam spróbować też do cery tłustej- dla porównania i z ciekawości.
Do skóry suchej/normalnej jest lekki, nie podkresla skórek itd, ale nie kryje bardzo mocno, dlatego nakładałam 2 warstwy i efekt była zadowalający.
Natomiast ten do tłustej- bardzo gęsty jak na płynny fluid, krył mocniej niż powyższy, ale z nałożeniem drugiej warstwy były problemy- po prostu nie dało się jej nałożyć, robiła sie "plastelina". Po niedługim czasie uwidaczniają się suche skórki. Jest dosyć ciężki.
Tak więc moim zdaniem wybierz do skóry suchej/normalnej, na pewno "zaszkodzi" Twojej skórze mniej niż ten do tłustej )
Aha, cos mi się przypomina (chyba czytałam gdzieś) że odcienie tych podkładów się trochę różnią- tzn buff do suchej może być jasniejszy/ciemniejszy niż buff do tłustej ale jak to jest to do końca nie wiem, ja testowałam do tłustel buff i sand beige (niewielka różnica) oraz do suchej fresh beige.

Edytowane przez Sweet Devil
Czas edycji: 2013-03-03 o 20:12
Sweet Devil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 22:21   #5275
Freya666
Rozeznanie
 
Avatar Freya666
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 882
Dot.: podklad Revlon, ColorStay tłusta czy sucha?

Cytat:
Napisane przez Sweet Devil Pokaż wiadomość
A ja doradzę do cery suchej/normalnej.
Miałam jeden cały i byłam zadowolona, postanowiłam spróbować też do cery tłustej- dla porównania i z ciekawości.
Do skóry suchej/normalnej jest lekki, nie podkresla skórek itd, ale nie kryje bardzo mocno, dlatego nakładałam 2 warstwy i efekt była zadowalający.
Natomiast ten do tłustej- bardzo gęsty jak na płynny fluid, krył mocniej niż powyższy, ale z nałożeniem drugiej warstwy były problemy- po prostu nie dało się jej nałożyć, robiła sie "plastelina". Po niedługim czasie uwidaczniają się suche skórki. Jest dosyć ciężki.
Tak więc moim zdaniem wybierz do skóry suchej/normalnej, na pewno "zaszkodzi" Twojej skórze mniej niż ten do tłustej )
Aha, cos mi się przypomina (chyba czytałam gdzieś) że odcienie tych podkładów się trochę różnią- tzn buff do suchej może być jasniejszy/ciemniejszy niż buff do tłustej ale jak to jest to do końca nie wiem, ja testowałam do tłustel buff i sand beige (niewielka różnica) oraz do suchej fresh beige.
Do mieszanej/tłustej Buff jest jaśniejszy.
Freya666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 22:27   #5276
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: podklad Revlon, ColorStay tłusta czy sucha?

...
dobierz do takiej jaka posiadasz..ten do suchej i normalnej kryje minimalnie...a raczej tonuje jak krem koloryzujący...do mieszanej/tłustej ma średnie krycie jak dla mnie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 15:49   #5277
aleksandrija_n
Raczkowanie
 
Avatar aleksandrija_n
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 39
Dot.: podklad Revlon, ColorStay tłusta czy sucha?

Mam podkład Revlon ColorStay do cery tłustej/mieszanej ponieważ mam drugi typ cery i jestem zadowolona. Kolor wybrałam w prosty sposób, złożyłam wizyte w Douglasie i tam wybrałam odpowiedni odcień zaś kosmetyk zamówiłam przez Allegro, ponieważ wychodzi połowę taniej łącznie z przesyłką.

Nie testowałam podkładu do cery suchej ale o tym mogę powiedzieć tyle, że jest jednym z lepszych jakie kiedykolwiek używałam. Daje efekt zmatowienia, jest trwały (ok. 7-8 godzin bez poprawek), odcienie są bardzo naturalne, nie mam problemów z ich aplikacją, jest wydajny (używam około 3 tygodni a zużycie jest na + - 2mm). Ten który testowałam w perfumerii był chyba trochę bardziej matowy, ten który zamówiłam nie daje takie mocnego efektu zmatowienia, ale tak to jest z kupowaniem on-line, mozliwe że został rozcieńczony przez co jego właściwości się pogorszyły a możliwe, że jak ogólnie wiadomo tester był na tyle super, aby zachęcić klientki. Tak czy inaczej w strefie T muszę go lekko utrwalać pudrem.
aleksandrija_n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 22:24   #5278
tujestem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 199
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cześć dziewczyny!
Mam pytanie, czy macie sprawdzonego dostawcę na allegro?
Chcę kupić sobie revlona do cery suchej ale boję się że kupię przeterminowany bubel..
Jak nie możecie tutaj napisać to chętnie przyjmę sugestie w prywatnej wiadomości
tujestem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 22:27   #5279
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez tujestem Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Mam pytanie, czy macie sprawdzonego dostawcę na allegro?
Chcę kupić sobie revlona do cery suchej ale boję się że kupię przeterminowany bubel..
Jak nie możecie tutaj napisać to chętnie przyjmę sugestie w prywatnej wiadomości
...
vera shop
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 16:53   #5280
Rysia Siarzewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 436
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Jeśli masz czerwone przebarwienia, polecam bazę korygującą zaczerwienienia (zielona), baza + podkład pamiętaj, że baza zielona musi być nałożona w małej ilości i wklepana, na to podkład.
Od dawna szukam jakiejś sensownej zielonej bazy pod makijaż, bardzo trudno znaleźć ten kolor nie mówiąc już o tym żeby niwelowała ona jakiekolwiek zaczerwienienia (najczęściej nie robi nic jak np baza z delii). Czytałam że fajną zieloną baze ma bourjois, ale w Polsce jest raczej niedostępna.

Może możesz polecić konkretną bazę albo korektor .


Odnośnie nowego Revlonu CS 24h niestety ja też zauważyłam że jest mniej kryjący i niestety ściera się w niektórych miejscach u mnie np. koło nosa i na policzkach. Ehh wielka szkoda że tak 'ulepszyli' mój ulubiony podkład
Rysia Siarzewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 08:33:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:16.