Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-27, 22:06   #541
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez ellie* Pokaż wiadomość
ja juz rok zapuszczam , włoski mi rosna masakrycznie wolno, po roku zapuszczania, odrosty sa na wysokosci oczu dopiero
wloski mam tak z 10 cm poza ramiona. ostatnio musialam je mocno sciachac , bo rok wczesniej zafundowalam im niezlą traume, farbownaie za farbowaniem, pasemka, prostowanie ,suszenie itd,
a kiedys mialam piekne wloski, teraz zostaly strąki, nie potrafilam docenic tego co mam ;(
teraz stawiam przedewszystkim na regeneracje, mimo ze wiem ze nei da sie z nimi nic juz zrobic oprocz sciecia.. ale staram sie by chociaz wmiare wygladaly...
jak to jest z tymi szamponetkami do 8 -6 myć? moja kumpela mowi ze jej calkowiciw zeszlo po tym okresie, nie zostailo zadnej rudej poswiaty itd, ale na opakowaniu wyczytalam ,ze nie moga uzywac je osoby po rozjasnianiu? czyli te z np pasemkami jak moje? czy dobrze to rozumie ?
Moze jakis srodek dopingujacy zapuszczanie? Czytalas juz watek o przyspieszaniu porostu wlosow?
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 23:27   #542
N47aLQS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 270
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Również sie przylaczam ;] Ja juz farbuje wlosy ohoho nawet nie pamietam;p Miałam na głowie wszystko : czarny - nawet przez rok po nieudanym doborze farby, rude przez przypadek, białe, brazowe, czerwone. No a w listopadzie pofarbowałam włosy na kolor bardzo zblizony do mojego naturalnego (ciemny blond). Już teraz farba się trochę wymyła i odrosty są widoczne ale nie dużo ;] Kiedyś miałam takie piękne, długieee włosy ahhh Musiałam te piękne włosiska sciac 3 lata temu po nieudanej probie zrobienia pasemek w domu , która skonczyla sie spaleniem włosow No, ale włosy nie reka, odrosna
__________________

You'll Never Find Nobody Better Than Me !
Of Course !



N47aLQS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 11:05   #543
nimrodel
Rozeznanie
 
Avatar nimrodel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 895
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

hmmm, nie farbowalam juz 3 miesiace ale wcale mi nie widac odrostow! zastanawialam sie nawet czy mi w ogole rosna, ale na zdjeciach sprzed 3 miesiecy widac duza roznice.

juz wiem o co chodzi uzywam szamponu John Frieda do wlosow ciemny braz i wydaje mi sie ze przez to moje wlosy wygladaja o niebo lepiej. nie widac odrostow, zmienil, znaczy sie poglebil mi, kolor wlosow przez co wszystkie sa jednakowo pieknie ciemno brazowe. dzieki niemu kolor mi w ogole nie plowieje, nie spiera sie np na rudo.

dzieki temu szamponowi powrot do naturanych wlosow bedzie o niebo lepszy i lzejszy bo przeciez farbujemy pod naglym impulsem w stylu: "ale mi sie kolor spral! nie wytrzymam- musze zafarbowac!"

moja zlota rada: zainwestowac w szampony dla danego koloru wlosow, aby powrot do naturalnych byl mnie bolesny
nimrodel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 11:37   #544
Mloda999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

a ja nie wytrzymalam ... dzis maluje na moj "naturalny" kolor bo normalnie chyba 10 lat bede czekac az mi zejdzie farba ..
Mloda999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 16:34   #545
entropia
Rozeznanie
 
Avatar entropia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków i okolice
Wiadomości: 505
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Moj odrost jak to okropnie wyglada na żywca...:P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dddd.JPG (19,5 KB, 124 załadowań)
entropia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 15:59   #546
Nika0503
Zakorzenienie
 
Avatar Nika0503
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kaczawa
Wiadomości: 4 063
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

no to i ja zawitam tu naturalne mam średni blond z naturalnymi różniastymi pasemkami,teraz mam jasny blond i też chcę wrócić do naturalnego, ale... nie udaje mi się to . Moje włosy bardzo ciężko zafarbować - po ostatnich ciemnych pasemkach nie ma śladu, heh nawet fryzjerka była zdziwiona, że nic nie widać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg po.JPG (30,6 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (101,9 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.JPG (29,3 KB, 50 załadowań)
Nika0503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 16:00   #547
Nika0503
Zakorzenienie
 
Avatar Nika0503
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kaczawa
Wiadomości: 4 063
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

zdjęcia... heh na drugim najbardziej na czasie zdjęcie, a te dwa to takie jak wyglądały kiedyś
Nika0503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-29, 16:42   #548
frida26
Rozeznanie
 
Avatar frida26
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 689
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ja zafarbowałam loreal casting machoń i bardzo żałuję, bo teraz dopiero doceniłam mój naturalny kolor włosów( ciemny brąz). mam wielką nadzieję, że pod wpływem częstego mycia kolor choc w połowie się zmyje
Jakie są Wasze doświadczenia z Castingiem?
frida26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 17:18   #549
entropia
Rozeznanie
 
Avatar entropia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków i okolice
Wiadomości: 505
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Moje czarne wlosy sa efektem uzywania szamponu casting, pozniej uzywalam brazu i co moge powiedziec... szybko sie spiera do bardzo plowego koloru.
entropia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 18:14   #550
Aisza21
Wtajemniczenie
 
Avatar Aisza21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 980
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

A co ja mam zrobic dziewczyny z moimi odrostami? Mam naturalne wlosy brąz, a farbowalam castingiem na czerń granatu. Myslalam , ze ten kolor sie zmyje, bo bylo napisane do 28 myć. Ale niestety minelo 3 mce a ja mam okropny odrost.

Chcialabym wrocic do swojego naturalnego koloru. Czy mozecie polecic mi jakies szampony, ew. szamponetki ktore by zmaskowaly jakos tę czerń??

Będę wdzięczna.
Aisza21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 06:53   #551
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

I zglasza sie tutaj Ilona ktora zmienila fryzure obciela wlosy i ma juz caly swoj naturalny kolorek

Czekalam z 10 m-cy obcinalam z 7 razy wlosy.

Wklejam fotke mojego koloru

Dziewczyny nie farbujcie
Warto czekac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.JPG (9,7 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 136.jpg (35,6 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy 2.jpg (18,5 KB, 103 załadowań)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-30, 08:33   #552
beatka030500
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 119
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Dziewczyny, a ja chciałabym nie farbować, ale mam coraz więcej siwych włosów. Dodam, ze mam dopiero 25 lat. Ostatnio zrobiłam sobie gdzie niegdzie pasemka blond, żeby zakryc siwiznę, no i troszeczke pocieniowałam włosy. Na poczatku nie mogłam patrzeć na te pasma blond, fryzjerka zrobiła je jakos tak nierówno. Z jednej strony jest ich pełno (biała plama) z innej mniej. Jak to zobaczyłam w lustrze to sie poryczałam w domu, kurcze jeszcze tyle za to zapłaciłam. Teraz już sie przyzwyczaiłam do nich. Nie wiem teraz czy lepiej farbować te włosy czy nie. Wiele lat nie farbowałam i miałam ładne, lśniące swoje włoski. Boje sie,że jak juz zaczne to koniec.... Kurcze, ale te siwe nie będa dobrze wyglądały. Co radzicie?
beatka030500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 09:01   #553
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ilo16na, masz naprawdę śliczny kolor włosów

beatka, niestety musze Cię zmartwić. Moja mama zaczęłą siwieć w liceum (wtedy było niewiele tych siwych włosów, ale z każdym rokiem ich liczba się zwiększała). Dosżło do tego, że w wieku 33 lat była już siwa i wyglądała bardzo niekorzystnie. Teraz farbuje włosy co 1,5-2 miesiące i jest jej o wiele lepiej w farbowanych (niż w siwych). Dlatego nie jestem aż tak bardzo przekonana, że każdemu dobrze jest w naturalnych (szczególnie gdy te naturalne sa siwe). Ale puki masz mało takich włosów, to zostaw je wogóle bez farbowania, a nawet bez pasemek (chyba że lubisz pasemka). I zmień fryzjera
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 09:30   #554
beatka030500
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 119
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Do tego fryzjera już nie pójdę! Zresztą jak wogóle pomyśle o fryzjerze to mnie skręca. Chyba tylko raz w życiu trafiłam na takiego co mnie porzadnie ściął.
U mnie siwe włosy we wczesnym wieku sa dziedziczne-mam to po tatusiu. Szkoda tylko, że właśnie ja a nie moje siostry (ale ze mnie egoistka).
Na razie chyba poczekam z tym farbowaniem, ale za 5 lat to chyba bez tego sie nie obedzie.
Dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam!
beatka030500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 10:18   #555
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Dziewczyny, ja mam 21 i rowniez pierwsze siwulce. Zostal mi polecony Vitapil, ktory ma temu zapobiec
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 10:47   #556
beatka030500
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 119
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja mam 21 i rowniez pierwsze siwulce. Zostal mi polecony Vitapil, ktory ma temu zapobiec
Też zamierzam się do jego zakupu, ale szczerze mówiąc to nie wiem czy to coś da.
Może, któraś z was dziewczyny to używała, albo cos innego co pomaga?
beatka030500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 13:48   #557
space
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 36
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cześc jestem tu nowa więc przede wszystkim chiałabym się przywitaćno i oczywiście pożlić. włosy farbuje od 7 lat, próbowqlam prae razy to rzucac, ale byłam za słaba, w pewnym momencie przerzuciałam sie na naturalną henne kupowaną w sklepie indyjskim, trzeba przyznać, że przepiekny trójwymiarowy rudy kolor, ale to dziadostwo w ogóle nie pasowało do mojej urody i szafy; okazało się, że nie da się tego ściągnąć niczym, próbowałam u wieeelu fryzjerów, wszyscy mówili, ze nie ma szans; od września sie nie farbujęodrost zaczyna być powolutku widać, a ja czuję sie straszliwie, to wygląda na tak skrajne zaniedbanie, naprawde, zwłaszcza, że od spranej rudości odrasna srebrzysty, stalowy ciemny blond, wygląda to okropnie po prostu, dziewczyny jak Wy sobie z tym radzicie, wydaje mi się, że to jeszcze conajmniej 1,5 roku zapuszczania, a wiem, że najgorsze jeszcze przede mną, po jaką ........ja kombinowałam z tymi włosami teraz to dopiero "pięknie" wyglądam:
space jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 13:54   #558
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
ilo16na, masz naprawdę śliczny kolor włosów
Dziekuje ale to dlatego ze zdjecia z lampa -dlatego blyszcza i jeszcze po fryzjerze.

Ale nie zamierzam juz farbowac
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 14:14   #559
Rosa90
Raczkowanie
 
Avatar Rosa90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 42
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

witam , ja też marzę o powrocie do naturalnego koloru - ciemnego blondu, ale... jakoś ciężko mi czytałam o tych farbach bez amoniaku, ale nie wiem gdzie mi takie cudo zrobią i ile to będzie kosztować
__________________
*** Shake your Pom Pom ***

1. Dieta
2. Codzienne ćwiczonka
3. Przyjemność - taniec



Rosa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-30, 16:09   #560
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez space Pokaż wiadomość
Cześc jestem tu nowa więc przede wszystkim chiałabym się przywitaćno i oczywiście pożlić. włosy farbuje od 7 lat, próbowqlam prae razy to rzucac, ale byłam za słaba, w pewnym momencie przerzuciałam sie na naturalną henne kupowaną w sklepie indyjskim, trzeba przyznać, że przepiekny trójwymiarowy rudy kolor, ale to dziadostwo w ogóle nie pasowało do mojej urody i szafy; okazało się, że nie da się tego ściągnąć niczym, próbowałam u wieeelu fryzjerów, wszyscy mówili, ze nie ma szans; od września sie nie farbujęodrost zaczyna być powolutku widać, a ja czuję sie straszliwie, to wygląda na tak skrajne zaniedbanie, naprawde, zwłaszcza, że od spranej rudości odrasna srebrzysty, stalowy ciemny blond, wygląda to okropnie po prostu, dziewczyny jak Wy sobie z tym radzicie, wydaje mi się, że to jeszcze conajmniej 1,5 roku zapuszczania, a wiem, że najgorsze jeszcze przede mną, po jaką ........ja kombinowałam z tymi włosami teraz to dopiero "pięknie" wyglądam:
Wspolczuje. Ja na Twoim miejscu zaopatrzylabym sie w zapas szamponetek i radzila sobie w ten sposob. Sama nie jestem w az tak trudnej psychicznie sytuacji, bo zawsze farbowalam wlosy na podobny kolor. Oczywiscie, sa wyrudziale i nieciekawe, ale to jednak nie taki wielki kontrast. Mimo wszystko badz dzielna, bo na pewno warto. Przemysl te szamponetki...Moja kolezanka w tej chwili wraca do naturalnego ciemnego blondu z czarnego...I daje rade
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 16:19   #561
kubulinka
Raczkowanie
 
Avatar kubulinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 306
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Dziewczyny, pokażę Wam moje włosy. Oceńcie same jak to wyglądą po "farbowaniowej abstynencji" od 13.10.06 (wtedy farbnęłam ostatni raz)
__________________
'i depend on You.
when You're down i'm down too,
when You're up i'm in heaven.'


olejuję od: 2.12.
kubulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 16:21   #562
kubulinka
Raczkowanie
 
Avatar kubulinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 306
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Kurcze, nie dodały się zdjęcia...

Teraz powinno być ok.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przod.jpg (39,4 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tyl.jpg (41,8 KB, 97 załadowań)
__________________
'i depend on You.
when You're down i'm down too,
when You're up i'm in heaven.'


olejuję od: 2.12.
kubulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 16:37   #563
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez kubulinka Pokaż wiadomość
Kurcze, nie dodały się zdjęcia...

Teraz powinno być ok.
Wygladaja bardzo dobrze. Chron koncowki, bo szkoda by bylo je skracac
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 16:46   #564
kubulinka
Raczkowanie
 
Avatar kubulinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 306
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

tulipanna - CZYM?
__________________
'i depend on You.
when You're down i'm down too,
when You're up i'm in heaven.'


olejuję od: 2.12.
kubulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 16:51   #565
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez kubulinka Pokaż wiadomość
tulipanna - CZYM?
To zalezy ile mozesz na to poswiecic pieniedzy
Dziewczyny czesto polecaja serum na koncowki Joanny "Z apteczki babuni"(kosztuje ok.5zl). Tez je mam i wydaje mi sie calkiem dobre, jednak jakos bardziej wierze w jedwab Farouk Biosilk - do kupienia na allegro. Mozesz zaczac od malej buteleczki za chyba 3-4zl. Taka buteleczka starcza na ho ho i jeszcze dluzej - ostroznie przy nalewaniu na lapke, bo to przezroczysty plyn i moja rodzona siostra wylala tak sobie pol butelki Odrobinka wystarczy.
No albo szarpnac sie i zainwestowac w jakies serum na koncowki Matrixa. Rowniez na allegro - taniej
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 20:37   #566
kami123
Przyczajenie
 
Avatar kami123
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 26
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
I zglasza sie tutaj Ilona ktora zmienila fryzure obciela wlosy i ma juz caly swoj naturalny kolorek

Czekalam z 10 m-cy obcinalam z 7 razy wlosy.

Wklejam fotke mojego koloru

Dziewczyny nie farbujcie
Warto czekac
Ilonka gratuluje,twój przykład daje mi nadzieje że ja też w końcu dotrwam a brakuje mi jakieś 4cm do naturalnego koloru.Ciężko to idzie bo miałam włosy w okropnym stanie.Prostowanie i rozjaśnianie zrobiły swoje.
kami123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 10:40   #567
kubulinka
Raczkowanie
 
Avatar kubulinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 306
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
To zalezy ile mozesz na to poswiecic pieniedzy
Dziewczyny czesto polecaja serum na koncowki Joanny "Z apteczki babuni"(kosztuje ok.5zl). Tez je mam i wydaje mi sie calkiem dobre, jednak jakos bardziej wierze w jedwab Farouk Biosilk - do kupienia na allegro. Mozesz zaczac od malej buteleczki za chyba 3-4zl. Taka buteleczka starcza na ho ho i jeszcze dluzej - ostroznie przy nalewaniu na lapke, bo to przezroczysty plyn i moja rodzona siostra wylala tak sobie pol butelki Odrobinka wystarczy.
No albo szarpnac sie i zainwestowac w jakies serum na koncowki Matrixa. Rowniez na allegro - taniej
Biosilk miałam nie raz, ale kupowany tu u mnie, w Poznaniu - 10zł za buteleczkę... Trochę się boję kupować na Allegro, bo słyszałam, że niezłe cuda wyprawiają z tym biosilkiem... No ale może czegoś poszukam. Co do Joanny i tej "babuniowej" serii - gdzie to dostanę? I jeszcze pytanie odnośnie Matrixa - polecisz mi jakąś?

No ostatnie pytanko - kuzynka mojego TŻa jedzie do hurtownii fryzjerskiej - poprosiłam o jakąś maskę do włosów, ale bez konkretów. Może mi podpowiecie? A ja sprecyzuje jej co dokładnie chcę.

Z góry dziękuję!
__________________
'i depend on You.
when You're down i'm down too,
when You're up i'm in heaven.'


olejuję od: 2.12.
kubulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 23:44   #568
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez kubulinka Pokaż wiadomość
Biosilk miałam nie raz, ale kupowany tu u mnie, w Poznaniu - 10zł za buteleczkę... Trochę się boję kupować na Allegro, bo słyszałam, że niezłe cuda wyprawiają z tym biosilkiem... No ale może czegoś poszukam. Co do Joanny i tej "babuniowej" serii - gdzie to dostanę? I jeszcze pytanie odnośnie Matrixa - polecisz mi jakąś?

No ostatnie pytanko - kuzynka mojego TŻa jedzie do hurtownii fryzjerskiej - poprosiłam o jakąś maskę do włosów, ale bez konkretów. Może mi podpowiecie? A ja sprecyzuje jej co dokładnie chcę.

Z góry dziękuję!
Sa sprawdzeni sprzedawcy Poszukaj, na wizazu jest jakas biala lista u kogo warto kupowac. Seria Z Apteczki Babuni jest dostepna u mnie w Carrefourze. Mysle, ze jesli nie tam to warto tez sprawdzic Nature i Rossman. http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12843 -moze to serum matrix?

Co do masek - ja strasznie lubie serie biolage nawilzajaca firmy Matrix Jest tez wzmacniajaca. Moze cos stad? Poza tym stosowalam tylko L'oreal absolut hair repair - owszem dobra, ale za ciezka do czestszego uzywania.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 18:56   #569
gabi_st
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 25
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

jest dziewczyny jakis sposób na pozbycie sie rdawej poswiaty z włosków, zapuszczam naturalne odrostu, róznicy koloru drastycznej nie ma bo farba sie wypłukuje, ale pozostaje ta paskudna rudawwa poswiata..??
gabi_st jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 19:50   #570
nimrodel
Rozeznanie
 
Avatar nimrodel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 895
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

niektore szampony specjalnie do brązowych włosów pomagają, np GlissKur, John Frieda, L'Oreal...
nimrodel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:50.