kosmetyki Alterra - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-18, 17:30   #211
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: kosmetyki Alterra

mi podpasował szampon z granatem mam dość suche włosy a on jest super,nieźle sie pieni,wlosy sie dobrze rozczesuja no i ogólnie nie pojawia sie łupiez swędzenie ani nic z tych rzeczy,no i włoski sa takie hmm miękkie i lśniące? ze ja wczesniej nie wpadłam zeby go kupic jest po prostu łagodny i taki szmapon byl mi potrzebny ale od czasu do czasu jednak umyje Joanna ze slesami dla takiego lepszego oczyszczenia (chociaz ten dobrze myje ale dobrze tak porządnie doszorowac wlosy czyms mocniejszym nieraz xd)
planuje olejek do masazu kupic
o i mydełko różane alterry tez całkiem całkiem jest
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 19:07   #212
QueenOfDamned
Raczkowanie
 
Avatar QueenOfDamned
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 262
Dot.: kosmetyki Alterra

Maska granat i aloes uratowała moje włosy po słonej wodzie z morza śródziemnego.Jest cudowna,nic tak nie wygładziło i odżywiło moich włosów.
QueenOfDamned jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 20:38   #213
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
mi podpasował szampon z granatem mam dość suche włosy a on jest super,nieźle sie pieni,wlosy sie dobrze rozczesuja no i ogólnie nie pojawia sie łupiez swędzenie ani nic z tych rzeczy,no i włoski sa takie hmm miękkie i lśniące? ze ja wczesniej nie wpadłam zeby go kupic jest po prostu łagodny i taki szmapon byl mi potrzebny ale od czasu do czasu jednak umyje Joanna ze slesami dla takiego lepszego oczyszczenia (chociaz ten dobrze myje ale dobrze tak porządnie doszorowac wlosy czyms mocniejszym nieraz xd)
planuje olejek do masazu kupic
o i mydełko różane alterry tez całkiem całkiem jest
Następnym razem kupię ten szampon z granatem skoro tak sobie chwalisz
oooo! też poluję na olejek do masażu....będę masować!!!

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez QueenOfDamned Pokaż wiadomość
Maska granat i aloes uratowała moje włosy po słonej wodzie z morza śródziemnego.Jest cudowna,nic tak nie wygładziło i odżywiło moich włosów.
Myślałam nad tą maską może kiedyś teraz używam maski biowax i baaaardzo sobie chwalę i oczywiście bez syfu w składzie
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 21:12   #214
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: kosmetyki Alterra

Zastanawiam się, czy cos ze mną jest nie tak...Mam krem z Alterry z dziką różą na dzień i drugi na noc ale z orchideą. Dziewczyny piszą, że kremy są ciężkie, że słabo się wchłaniają, szczególnie ten z orchideą. W moim przypadku jest zupełnie odwrotnie. Oba wchłaniają się błyskawicznie i do matu. Mało tego, ściągają mi skórę. Na razie nie narzekam, bo cera jest ładna i nic mi nie wyskakuje. Nie wiem czy to zasługa tych kremów, ale jak na razie jestem zadowolona. Zapach tego z orchideą jest prawie niewyczuwalny.
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 21:14   #215
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
Zastanawiam się, czy cos ze mną jest nie tak...Mam krem z Alterry z dziką różą na dzień i drugi na noc ale z orchideą. Dziewczyny piszą, że kremy są ciężkie, że słabo się wchłaniają, szczególnie ten z orchideą. W moim przypadku jest zupełnie odwrotnie. Oba wchłaniają się błyskawicznie i do matu. Mało tego, ściągają mi skórę. Na razie nie narzekam, bo cera jest ładna i nic mi nie wyskakuje. Nie wiem czy to zasługa tych kremów, ale jak na razie jestem zadowolona. Zapach tego z orchideą jest prawie niewyczuwalny.
Co skóra to inna reakcja Najważniejsze, że Ci odpowiada.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 21:23   #216
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: kosmetyki Alterra

który szampon wybrać do włosów normalnych(myje co 2-3dni) z rozdwojonymi końcówkami? ten z granatem czy z morelą? teraz kosztują 6,99 w promocji w R, tak?
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 06:15   #217
QueenOfDamned
Raczkowanie
 
Avatar QueenOfDamned
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 262
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Następnym razem kupię ten szampon z granatem skoro tak sobie chwalisz
oooo! też poluję na olejek do masażu....będę masować!!!

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------


Myślałam nad tą maską może kiedyś teraz używam maski biowax i baaaardzo sobie chwalę i oczywiście bez syfu w składzie
Właśnie z tego co wiem to ta maska granat i aloes nie ma w sobie silikonów,a nabłyszczyła mi i odżywiła włosy jakby miała silikony.Zawsze bałam się bezsilikonowej pielęgnacji,że włosy będą matowe i trudne do rozczesania,ale tą maskę mogę polecić nawet fankom drogeryjnych produktów do włosów typu Loreal itd

To jedyny produkt Alterry poza mydłami z jakim miałam do czynienia.Chcę jednak przejść na pielęgnację bez świństw w składzie.Mam mieszaną cerę,troszkę odwodnioną,z tendencją do wyprysków w strefie T-wiele rzeczy mnie zapycha,a potrzebuję nawilżenia i uspokojenia cery.
Jak myślicie dziewczyny,jesteście bardziej doświadczone z Alterrą niż ja,czy istnieje w ich ofercie krem i inne produkty odpowiednie do mojej cery?
QueenOfDamned jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-19, 09:04   #218
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: kosmetyki Alterra

Domyślam się,że ta maska z Alterry jest bez silikonów dlatego spróbuję jej po Biovaxie. Wcześniej po prostu dorwałam Biovax zachęcona samymi dobrymi opiniami. Już się przekonałam,że brak silikonów nie jest taki zły nawet dla moich mega kręconych, nieujarzmionych włosów. Bardzo mnie zdziwiło,że szampony Alterry tak się pienią, z kosmetyków naturalnych zawsze pamiętałam szare mydło w płynie, którego za nic nie mogłam spienić
Co do kremów to sama nie wiem i szukam jakiś bardziej doświadczonych tutaj Na KWC bardzo polecają ten do skóry bardzo wrażliwej. Pewnie każdy z tych kremów byłby super gdyby nie ten alkohol przy tłustej cerze jaką ja posiadam. Mam dylemat Czytałam również na forum, że ten alkohol w naturalnych to "inny alkohol" i nie nalezy się go bać

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
który szampon wybrać do włosów normalnych(myje co 2-3dni) z rozdwojonymi końcówkami? ten z granatem czy z morelą? teraz kosztują 6,99 w promocji w R, tak?
Myślę, że każdy z serii, bo szampon nie rozprawi się z rozdwojonymi końcówkami tylko oczyści włosy i skórę głowy. Dodatkowo polecam odżywkę właśnie z granatem i aloesem. Świetna!!!
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 10:29   #219
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Następnym razem kupię ten szampon z granatem skoro tak sobie chwalisz
oooo! też poluję na olejek do masażu....będę masować!!!
ja tez!Tż sie o masaz dopomina pozatym slyszalam ze do ciala mozna uzyc po kąpieli na wilgotną skóre albo na włosy (dla fanek olejowania cos nowego do wypróbowania )ja akurat wole balsamy a olejowanie tez za bardzo mi nie sluzy
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 11:44   #220
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Co do kremów to sama nie wiem i szukam jakiś bardziej doświadczonych tutaj Na KWC bardzo polecają ten do skóry bardzo wrażliwej. Pewnie każdy z tych kremów byłby super gdyby nie ten alkohol przy tłustej cerze jaką ja posiadam. Mam dylemat Czytałam również na forum, że ten alkohol w naturalnych to "inny alkohol" i nie nalezy się go bać
Krem do skóry bardzo wrażliwej jest najlepszy z ich kremów Mi się żaden oprócz tego nie spodobał. A alkohol nie podrażnia, sama mam wrażliwą skórę i nic się nie działo - choć tylko kremu do skóry wrażliwej używałam przez dłuższy czas. Ogólnie już zrezygnowałam z ich kosmetyków, bo zbyt intensywnie pachną, a ja nie lubię owocowo-kwiatowo-cukierkowych zapachów. Poza tym działanie maja średnie, a nie średniaków szukam. Tylko ta seria dla wrażliwców jest dobra według mnie
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 13:04   #221
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: kosmetyki Alterra

ja niedawno zakupiłam sobie właśnie szampon z morelą i pszenicą (odżywkę miałam już wcześniej) - po pierwszym myciu mogę stwierdzić, że szampon pieni się zadziwiająco dobrze, włosy są miękkie i gładkie zobaczymy jak przy dłuższym stosowaniu. Odżywka też jest ok, ładnie pachnie, włosy dobrze się rozczesują.

Też mam Biovax w spreju - jestem z tej odzywki bardzo zadowolona
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-19, 16:14   #222
QueenOfDamned
Raczkowanie
 
Avatar QueenOfDamned
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 262
Dot.: kosmetyki Alterra

Kupiłam dziś i właśnie nałożyłam krem z aloesem na dzień.Chyba machnęłam trochę za dużo,bo moja twarz w dotyku jest jak świeczka
Ale całkowicie mnie zmatowił,nawilżył-zero suchych skórek a miałam pełno,zaczerwienione pryszcze przestały być czerwone Jeśli tylko nie będzie zapychał,będę zadowolona
QueenOfDamned jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 17:17   #223
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez SamSzef Pokaż wiadomość
ja niedawno zakupiłam sobie właśnie szampon z morelą i pszenicą (odżywkę miałam już wcześniej) - po pierwszym myciu mogę stwierdzić, że szampon pieni się zadziwiająco dobrze, włosy są miękkie i gładkie zobaczymy jak przy dłuższym stosowaniu. Odżywka też jest ok, ładnie pachnie, włosy dobrze się rozczesują.

Też mam Biovax w spreju - jestem z tej odzywki bardzo zadowolona
A czy ten zestaw nawilża włosy?

Do tej pory próbowałam jedynie zestawu z granatem i aloesem - szampon, odżywka i maska. Byłam zadowolona, całkiem nieźle działał na włosy, były miękkie, gładkie i błyszczące. Zastanawiam się czy nie skorzystać z promocji w Rossmannie i nie zaopatrzyć się w kolejny zestaw.

Poza zestawem z granatem używam też kremu aloesowego, chusteczek do demakijażu, dezodorantu w kulce, emulsji do mycia twarzy i kremu pod oczy z dziką różą, żelu do mycia ciała z borówką i wanilią, no i jeszcze olejku do masażu z migdałem i papają.

W planach mam powiększenie zbiorku, bo generalnie jestem bardzo zadowolona z tych kosmetyków.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 19:31   #224
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
ja tez!Tż sie o masaz dopomina pozatym slyszalam ze do ciala mozna uzyc po kąpieli na wilgotną skóre albo na włosy (dla fanek olejowania cos nowego do wypróbowania )ja akurat wole balsamy a olejowanie tez za bardzo mi nie sluzy
Mam ten sam problem z Tż
Dzisiaj umyłam włosy szamponem z brzoskwinią - tym dodającym objętości, a później nałożyłam odżywkę z granatem i aloesem. Pierwszy raz trzymałam ją dłużej na włosach i jestem zachwycona!!! Włosy są mega miękkie i błyszczące. U mnie to wręcz niemożliwe,bo mam z natury bardzo suche włosy.

Cały czas u mnie leży krem z dziką różą...boję się o ten alkohol i że pryszcze powrócą
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 22:40   #225
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Cały czas u mnie leży krem z dziką różą...boję się o ten alkohol i że pryszcze powrócą
Ja wprawdzie zużywam teraz krem aloesowy, ale o ile pamiętam to on też ma alkohol w składzie, a krzywdy mi nie robi..

Nałożyłam olejek z migdałem i papają na włosy, same oleje zawiera więc powinien się spisać - zostawię go na noc, ciekawe jak jutro włosy będą wyglądały.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 23:35   #226
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Ja wprawdzie zużywam teraz krem aloesowy, ale o ile pamiętam to on też ma alkohol w składzie, a krzywdy mi nie robi..

Nałożyłam olejek z migdałem i papają na włosy, same oleje zawiera więc powinien się spisać - zostawię go na noc, ciekawe jak jutro włosy będą wyglądały.
Czekamy na opis rezultatów
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 17:01   #227
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: kosmetyki Alterra

zakupiłam dziś krem do twarzy brązujący brzoskwiniowy. ma taki dziwny kolor jak fluid....on sie wchłonie? jutro będe próbowac
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 17:54   #228
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
zakupiłam dziś krem do twarzy brązujący brzoskwiniowy. ma taki dziwny kolor jak fluid....on sie wchłonie? jutro będe próbowac
To nie jest krem brązujący (chociaż nazwa na to wskazuje) tylko tonujący. U mnie stapia się cerą, ale się nie wchłania, zachowuje się jak bardzo lekki fluid.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 18:33   #229
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: kosmetyki Alterra

Kupiłam wczoraj mydełko z Alterry z miodem i oczywiście już wczoraj go wypróbowałam Pachnie obłędnie, szkoda, że na skorze nie zostawia zapachu. Ogólnie to zapach kojarzy mi się z maseczką z Perfecty miód i migdały Umyłam mydłem całe ciało i nie zauważyłam żeby go wysuszyło, a nawet lekko nawilżyło. miała któraś z was z nim do czynienia?
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-24, 18:40   #230
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Czekamy na opis rezultatów
Użyłam tego olejku już kilka razy i jestem zadowolona - włosy były zdecydowanie gładsze i bardziej błyszczące.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 19:31   #231
Hosea
Raczkowanie
 
Avatar Hosea
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 116
Dot.: kosmetyki Alterra

Witajcie !

Właśnie tak sobie myślę,ze od pewnego czasu stopniowo "przechodzę na Alterrę "
Mam szampon i odżywkę (używałam wszystkich i są super, zwłaszcza delikatne szampony), mam mydło (lubię myć twarz mydłem i to się doskonale sprawdza), lubię też maseczkę z różowej serii, z orchideą. Zachęcona jej puszystą konsystencją i zniewalającym zapachem kupiłam krem z tej serii,ale mi nie odpowiada.Jakoś tak dziwnie się wchłania, niweluje gładkość skóry , w dodatku długo i uparcie brzydko pachnie Oprócz tego zapycha. Zastanawiam się, czy pozostałe kremy są podobne.
Za to olejki uwielbiam. Mam ten z granatem i cytrusowy antycelulit! Używam na ciało i na twarz, są super, polecam, jeśli ktoś lubi olejki.
__________________

Let me tell you...a small lilac garden!
Hosea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 22:28   #232
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
Kupiłam wczoraj mydełko z Alterry z miodem i oczywiście już wczoraj go wypróbowałam Pachnie obłędnie, szkoda, że na skorze nie zostawia zapachu. Ogólnie to zapach kojarzy mi się z maseczką z Perfecty miód i migdały Umyłam mydłem całe ciało i nie zauważyłam żeby go wysuszyło, a nawet lekko nawilżyło. miała któraś z was z nim do czynienia?
W takim razie muszę zakupić te miodowe następnym razem Mam teraz lawendowe i jestem zadowolona, chociaż mam uczucie ściągnięcia skóry, tak jak po każdym myciu. Miód będzie w sam raz na jesień/zimę.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Użyłam tego olejku już kilka razy i jestem zadowolona - włosy były zdecydowanie gładsze i bardziej błyszczące.
Następnym razem jak będę w R. to się zaopatrzę i wypróbuję na sobie. Chciałabym aby działało w stylu jedwabiu
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 08:17   #233
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Hosea Pokaż wiadomość
Zastanawiam się, czy pozostałe kremy są podobne.
O nie! Krem z dziką różą jest wręcz genialny. Używam od 3 miesięcy (i dopiero połowa drugiej tubki). Mam ten na noc. Ładnie się wchłania, wygładza, dobrze nawilża. Mam wrażenie takiego mocnego odżywienia, zagęszczenia skóry ale nie zapycha. Zapach przystępny.Polecam z całego serca

Zastanawiam się za to nad tym żelem do mycia twarzy z dziką różą bo na KWC opinie raczej średnie. Chcę jeszcze wypróbować nowy żel z AA i nie wiem na który się zdecydować.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 08:47   #234
Hosea
Raczkowanie
 
Avatar Hosea
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 116
Dot.: kosmetyki Alterra

aber -dziękuję ! W takim razie zdecyduję się na ten z różą ! Myślałam też o brzoskwiniowym-tonującym,ale ten chyba jest matujący,a ja lubię błysk
__________________

Let me tell you...a small lilac garden!
Hosea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 09:18   #235
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
O nie! Krem z dziką różą jest wręcz genialny. Używam od 3 miesięcy (i dopiero połowa drugiej tubki). Mam ten na noc. Ładnie się wchłania, wygładza, dobrze nawilża. Mam wrażenie takiego mocnego odżywienia, zagęszczenia skóry ale nie zapycha. Zapach przystępny.Polecam z całego serca
Też mam ten krem na noc z dziką róża. Użyłam go ze dwa razy i miłe uczucie, taka treściwa, ale nie ciężka konsystencja. Nic nie szczypie. Odżywia. Dlaczego tylko 2 razy? Strasznie się boje zapychania i jakiegoś wysypu, a po ostatnim kremie na noc leczyłam się dermatologicznie ponad rok
Mam tłustą skórę ale jej też należy się nawilżenie, będę używać go w te "lepsze dni" mojej cery To tylko moje fobie, tak to polecam jest naprawdę świetny, taki inny niż wszystkie. Podoba mi się ta tubka
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 12:20   #236
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
O nie! Krem z dziką różą jest wręcz genialny. Używam od 3 miesięcy (i dopiero połowa drugiej tubki). Mam ten na noc. Ładnie się wchłania, wygładza, dobrze nawilża. Mam wrażenie takiego mocnego odżywienia, zagęszczenia skóry ale nie zapycha. Zapach przystępny.Polecam z całego serca

Zastanawiam się za to nad tym żelem do mycia twarzy z dziką różą bo na KWC opinie raczej średnie. Chcę jeszcze wypróbować nowy żel z AA i nie wiem na który się zdecydować.
Żel do mycia Alterry jest średni, bardzo mało wydajny (producent zaznacza, żeby używać dużej ilości emulsji do mycia), nie pieni się w ogóle, myje przeciętnie, zapach jest zbyt intensywny dla mnie, więc po kilku myciach wylądował w koszu, nie chciałam się już męczyć
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 12:38   #237
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Żel do mycia Alterry jest średni, bardzo mało wydajny (producent zaznacza, żeby używać dużej ilości emulsji do mycia), nie pieni się w ogóle, myje przeciętnie, zapach jest zbyt intensywny dla mnie, więc po kilku myciach wylądował w koszu, nie chciałam się już męczyć
Skutecznie mnie przekonałaś żeby lepiej go sobie odpuścić
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 12:51   #238
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Skutecznie mnie przekonałaś żeby lepiej go sobie odpuścić
Proszę bardzo
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 14:03   #239
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: kosmetyki Alterra

Kosmetyki naturalne ciężko się pienią...
Albo natura albo mega piana Dlatego zaskoczeniem są szampony.
Żele do mycia, zwłaszcza na okres jesień/zima, polecam z Iwostinu. Na przykład z serii Lipida. Super są!
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 14:11   #240
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Kosmetyki naturalne ciężko się pienią...
Albo natura albo mega piana Dlatego zaskoczeniem są szampony.
Żele do mycia, zwłaszcza na okres jesień/zima, polecam z Iwostinu. Na przykład z serii Lipida. Super są!
Niekoniecznie, mogą się pienić, ale ta emulsja w ogóle się nie pieni. Po prostu myje się... kremem. Takie miałam wrażenie. Nic się nie wytwarza z tej emulsji. A mi to nie odpowiadało, nie muszę mieć mega piany - normalnie do mycia twarzy używam płynu micelarnego, nie wody z czymś tam, więc w ogóle nie ma piany Ale jednak w produktach myjących z wykorzystaniem wody chciałabym, żeby się jakaś delilkatna piana wytwarzała, jak np. w żelu Babydream. Nie dużo, ale wystarczająco.
A szampony Alterra to dla mnie bubel straszny, nie mam z nimi dobrych wspomnień. Najlepiej myje mi się mydłami Albo zwykłymi, drogeryjnymi szamponami po prostu.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-08 02:02:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:27.