dziwna wydzielina - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-30, 21:43   #1
lunatyczka2
Przyczajenie
 
Avatar lunatyczka2
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5

dziwna wydzielina


Kilka dni temu miałam swój pierwszy raz, chociaż w sumie to nie wiem czy można to tak nazwać, bo mój tż wszedł bardzo płytko, nawet nie wiem czy została rozerwana błona, bo krwi nie było, jednak odczuwałam straszny ból, prawdopodobnie za bardzo się zestresowałam i byłam zbyt spięta, dlatego zdecydowaliśmy, że spróbujemy trochę później. Jednak potem mój chłopak sięgnął do moich miejsc intymnych, spojrzał i stwierdził, że powinnam wziąć prysznic. Myślałam, że chodzi o krew, jednak w łazience okazało się, że to jakaś dziwna brunatna wydzielina. Jest jej bardzo mało, normalnie pewnie bym się nią zupełnie nie przejęła, jednak jestem ciekawa, czy może to oznaczać np. przerwanie błony. Wydzielina jest od 3 dni, powoli ustępuje.
lunatyczka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 06:54   #2
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: dziwna wydzielina

Cytat:
Napisane przez lunatyczka2 Pokaż wiadomość
Kilka dni temu miałam swój pierwszy raz, chociaż w sumie to nie wiem czy można to tak nazwać, bo mój tż wszedł bardzo płytko, nawet nie wiem czy została rozerwana błona, bo krwi nie było, jednak odczuwałam straszny ból, prawdopodobnie za bardzo się zestresowałam i byłam zbyt spięta, dlatego zdecydowaliśmy, że spróbujemy trochę później. Jednak potem mój chłopak sięgnął do moich miejsc intymnych, spojrzał i stwierdził, że powinnam wziąć prysznic. Myślałam, że chodzi o krew, jednak w łazience okazało się, że to jakaś dziwna brunatna wydzielina. Jest jej bardzo mało, normalnie pewnie bym się nią zupełnie nie przejęła, jednak jestem ciekawa, czy może to oznaczać np. przerwanie błony. Wydzielina jest od 3 dni, powoli ustępuje.
Mogło to być trochę krwi w śluzie, a mogło być coś innego. Takie rzeczy powinno się sprawdzać u lekarza - przez forum nic nie poradzimy.
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 15:29   #3
paddy_1
Zadomowienie
 
Avatar paddy_1
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 223
Dot.: dziwna wydzielina

U mnie podczas pierwszego razu nie było również krwi tylko właśnie taka wydzielina. Jednorazowa.
Chociaż byłam tuż po okresie, do tej pory nie wiem co to było.

Jeśli wydzielina nie ustanie polecam wizytę u ginekologa
__________________
I'm better than I was yesterday but not as good as I'll be tomorrow
Runmageddon Nocny Rekrut 9.04
Runmageddon Classic 9.04
paddy_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:06.