* Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-25, 19:53   #1
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841

* Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...


Cześć dziewczyny

Podglądam Was czasem, komentuję i bardzo często jestem pod ogromnym wrażeniem Waszych dokonań

Postanowiłam również czymś się tutaj podzielić i jestem otwarta na wszystkie sugestie Mam świadomość faktu, że zdjęcie nie jest najlepsze i najwyraźniejsze ale jak tylko nabiorę minimum umiejętności obróbki zdjęć, obiecuję się poprawić. Zdjęcie nie było obrabiane w Photoshopie - jedyne co na razie (z cudem ) opanowałam, to pomniejszanie

Na początek coś niekontrowersyjnego... Szkoda, że kolory są strasznie "pozjadane" przez aparat

ZAZNACZAM, ŻE NIE ZEZWALAM NA KOPIOWANIA MOICH ZDJĘĆ BEZ MOJEJ OSOBISTEJ ZGODY.

***

Do makijażu użyłam:

TWARZ:
- Perfection Make Up Base, Sephora
- Teint de Jour, YSL - odcień 3
- paleta korektorów, Sephora
- Prisme Again!, Givenchy, odcień 09, Cool Beige
- róż Burżuj, Lilas D'or odcień 33
- róż Dior, Diorshow Powder Backstage Makeup,Color in a Flash Loose Powder - odcień Catwalk Pink

OCZY:
- cienie Clinique, kolory Sugar Sugar i Bewitched
- kredka do brwi Oriflame, kolor Chocolate Brown
- eyeliner Rimmel, czarny
- tusz Effet Faux Cils, YSL, czarny

USTA:
- błyszczyk Beauty Rush, Victoria's Secret, kolor Piece of Cake

***


Zdjęcia usunięte przez Moderatora.

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-07-23 o 14:33
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 20:01   #2
śnieżka_
Zakorzenienie
 
Avatar śnieżka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 696
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

pierwsze co mi się rzuciło w oczy to posklejane rzęsy .. ;]
a na temat reszty po tych zdjęciach niewiele widać..
śnieżka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 20:03   #3
krek
BAN stały
 
Avatar krek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa / Lublin
Wiadomości: 262
GG do krek
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

sorki ze to powiem ale wole być raczej szczery niżeli miły.
wypisałas game tyh kosmetykow a tak naprawde nic tu nie widać... ?!
wyglada jakbys posmarowłąa sie zwyklym visage young 2w1 pomalowała 2 cieniami oko wytuszowała rzęsy i młusneła usta błyszczykiem.

p.s-cholernie posklejane rzesy
krek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 20:04   #4
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

chcemy zblizen
__________________
największa jędza w tym kurniku !!!
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 20:06   #5
olivia7
Zakorzenienie
 
Avatar olivia7
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 3 642
GG do olivia7
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

Mnie pierwsze co sie rzuciło w oczy to twoja uroda a reszty niestety nie widac
__________________
Polecam link www.fridayimage.com -coś więcej niz zwykła fotografiaoraz poleecaam www.yourstime.eu
gg 7758327
www.sephora.maxmodels.pl
olivia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 20:10   #6
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

Cytat:
Napisane przez śnieżka_ Pokaż wiadomość
pierwsze co mi się rzuciło w oczy to posklejane rzęsy .. ;]
a na temat reszty po tych zdjęciach niewiele widać..
To fakt.
Co do zdjeć - obiecuję się poprawić

Cytat:
Napisane przez krek Pokaż wiadomość
sorki ze to powiem ale wole być raczej szczery niżeli miły.
wypisałas game tyh kosmetykow a tak naprawde nic tu nie widać... ?!
wyglada jakbys posmarowłąa sie zwyklym visage young 2w1 pomalowała 2 cieniami oko wytuszowała rzęsy i młusneła usta błyszczykiem.

p.s-cholernie posklejane rzesy
Zapewniam, że tych kosmetyków nie wypisałam tu dla szpanu Naprawdę użyłam wszystkich wymienionych w pierwszym poście - z tym że efekt jest nienajlepiej widoczny z powodu zdjęć, nierobionych z myślą o opublikowaniu ich na MM.

Poza tym nawet ja zdążyłam już zauważyć, że w ocenach kierujesz się czymś, co nazywasz "szczerością".

Cytat:
Napisane przez Monicoor Pokaż wiadomość
chcemy zblizen
Zbliżeń nie posiadam
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 20:15   #7
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

Makijażu raczej za dużo nie widac jestes bardzo ładna rzesy okropnie posklejane . Sprobuj może nastepnym raczem zrobić zbliżenia ,w dziennym świetle i bez lampy błyskowej ?
__________________
Adoptuj ślicznego Kota

Del jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-25, 20:24   #8
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

Może coś wyjaśnię odnośnie "kwestii rzęs" Otóż osobiście nie bardzo lubię efektu dokładnie rozczesanych rzęs, wyglądu grzebyka - przepraszam jeśli kogoś uraziłam, ale prawda jest taka, że mi się to nie bardzo podoba.

Takie teoretycznie posklejane rzęsy w moim odczuciu wyglądają "prawdziwiej" - w końcu w rzeczywistości rzęsy nie są superwyczesane. Ale to pewnie tylko moje subiektywne odczucie W załączniku jest zdjęcie makijażu Sienny, która również ma "posklejane rzęsy" i u niej mi się to podoba

Bardzo dziękuję za miłe słowa odnośnie mojej urody. To na razie jedyny pozytywny aspekt....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg maikjaż sienny.jpg (33,9 KB, 338 załadowań)
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 20:42   #9
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

wielka pochwała za szczegółową listę kosmetyków- z numerkami i odcieniami
Makijażu nie ocenię bo trudno cokolwiek zauważyć na zdjęciach
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 20:58   #10
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

Niestety mało widać na zdjęciach poza rzęsami i błyszczykiem.

A propos posklejanych rzęs-ostatnio sama mam taką zajawkę na takie malowanie rzęs, ale przyznaję szczerzę, że nie u każdego mi się to podoba, nie każdemu to wychodzi [choć nie powinno być większej filozofii w poskelajniu rzęs]. Zwłaszcza na rzęsach krótkich takie tuszowanie wyglada fatalnie...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 20:59   #11
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

A ja sie wylamie
Dla mnie jest OK. Wrecz podziwiam to, ze przy uzyciu takiej baterii kosmetykow, osiagnelas subtelny efekt Nie znosze makijazy , w ktorych widac kazda warstwe nalozonej "tapety". IMHO makijaz ma podkreslac urode, a nie istniec jako maska
Co do rzes: tez takie lubie- szczegolnie, ze wbrew pozorom nie na kazdych rzesach da sie osiagnac taki efekt

Jedyny zarzut mam do jakosci zdjec- naprawde malo na nich widac
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-25, 21:13   #12
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Niestety mało widać na zdjęciach poza rzęsami i błyszczykiem.

A propos posklejanych rzęs-ostatnio sama mam taką zajawkę na takie malowanie rzęs, ale przyznaję szczerzę, że nie u każdego mi się to podoba, nie każdemu to wychodzi [choć nie powinno być większej filozofii w poskelajniu rzęs]. Zwłaszcza na rzęsach krótkich takie tuszowanie wyglada fatalnie...
Pomadko, Twojej oceny wyczekiwałam chyba najbardziej

A co sądzisz o posklejaniu w moim wykonaniu ?

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
A ja sie wylamie
Dla mnie jest OK. Wrecz podziwiam to, ze przy uzyciu takiej baterii kosmetykow, osiagnelas subtelny efekt Nie znosze makijazy , w ktorych widac kazda warstwe nalozonej "tapety". IMHO makijaz ma podkreslac urode, a nie istniec jako maska
Co do rzes: tez takie lubie- szczegolnie, ze wbrew pozorom nie na kazdych rzesach da sie osiagnac taki efekt

Jedyny zarzut mam do jakosci zdjec- naprawde malo na nich widac
Kattarino

Naprawdę strasznie żałuję, że nie udało mi się uchwycić całego makijażu I co gorsza nie za bardzo wiem dlaczego... W aparacie ustawiłam funkcję automatycznego dopasowania intensywności flesza i opcję portretowania Ehhh...

No i oczywiście tego nie widać, ale makijaż jest zarówno "podkreślający: jak i "korygujący" Moi dermatolodzy bardzo chwalili moje umiejętności na tym polu Dopiero kiedy u nich w gabinecie zmyłam makijaż zozumieli z jakimi problemami do nich przyszłam
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 21:24   #13
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Pomadko, Twojej oceny wyczekiwałam chyba najbardziej
E no, nie żartuj sobie.
Fakt, że moja recenzja mogłaby być bogatsza gdyby zdjęcia były wyraźniejsze. Czekam na następny makijaż i wtedy to będzie...

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
A co sądzisz o posklejaniu w moim wykonaniu ?
Jest ok., bo w przeciwnym wypadku już bym Cię zganiła za takie (w domyśle posklejane) rzęsy.
Jak napisała Katarina-nie na kazdych rzęsach i nie każdym tuszem da się "coś takiego" zrobić.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 21:28   #14
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Kattarino

Naprawdę strasznie żałuję, że nie udało mi się uchwycić całego makijażu I co gorsza nie za bardzo wiem dlaczego... W aparacie ustawiłam funkcję automatycznego dopasowania intensywności flesza i opcję portretowania Ehhh...

No i oczywiście tego nie widać, ale makijaż jest zarówno "podkreślający: jak i "korygujący" Moi dermatolodzy bardzo chwalili moje umiejętności na tym polu Dopiero kiedy u nich w gabinecie zmyłam makijaż zozumieli z jakimi problemami do nich przyszłam
Kochana, znam ten bol Kiedys cierpialam katusze , z powodu bolesnego tradziku (czasem i 30 wielkich wulkanow na twarzy ) i gdy je zakamuflowalam, znajome do ktorych sie zalilam na okropny stan cery, patrzyly na mnie jak na klamczuche. Do czasu, gdy zobaczyly moje prawdziwe oblicze

Co do zdjec- robilas je "pod swiatlo" wpadajace przez okno- prawdopodobnie to rozregulowalo ostrosc i jasnosc
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 21:47   #15
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

Mi się osobiście takie rzęsy nie podobają, na załączonym zdjęciu Sieny, ma ona może i posklejane, ale równe i ułożone rzęsy. A Ty masz je takie rozmierzwione. Ale jesteś bardzo ładna i nie będę się bardziej czepiać.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 21:57   #16
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
E no, nie żartuj sobie.
Fakt, że moja recenzja mogłaby być bogatsza gdyby zdjęcia były wyraźniejsze. Czekam na następny makijaż i wtedy to będzie...
Jest ok., bo w przeciwnym wypadku już bym Cię zganiła za takie (w domyśle posklejane) rzęsy.
Jak napisała Katarina-nie na kazdych rzęsach i nie każdym tuszem da się "coś takiego" zrobić.
Mówię śmiertelnie poważnie

Z pewnych przyczyn nie wszystkie opinie i oceny są dla mnie w takim samym stopniu cenne. Twoje cenne są

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Kochana, znam ten bol Kiedys cierpialam katusze , z powodu bolesnego tradziku (czasem i 30 wielkich wulkanow na twarzy ) i gdy je zakamuflowalam, znajome do ktorych sie zalilam na okropny stan cery, patrzyly na mnie jak na klamczuche. Do czasu, gdy zobaczyly moje prawdziwe oblicze

Co do zdjec- robilas je "pod swiatlo" wpadajace przez okno- prawdopodobnie to rozregulowalo ostrosc i jasnosc
Ehhh... dzięki bogu stan się stopniowo stabilizuje Ale hormoony czasem robią swoje

Dziękuję Wezmę sobie do serca tą wskazówkę - nawet jesli nie zamieszczę już swoich fotek na MM
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 22:04   #17
Mrówka24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 246
GG do Mrówka24
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

rany te rzesy!!!! To ze jakas gwiazda sie tak maluje wcale nie znaczy ze to jest cool.... Mam nadzieje ze to dopiero poczatek i niebawem pokazesz nam cos nowego!!
Mrówka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 22:23   #18
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

Cytat:
Napisane przez Mrówka24
rany te rzesy!!!! To ze jakas gwiazda sie tak maluje wcale nie znaczy ze to jest cool.... Mam nadzieje ze to dopiero poczatek i niebawem pokazesz nam cos nowego!!
Tak, to początek mojej przygody z makijazem. Właściwie to, co miałas przyjemnośc obejrzeć jest moim pierwszym w życiu podejściem do makijażu.

A właśnie że jestem cool, tak jak gwiazdy! Co ja mówię. Przecież jestem lepsza od każdej gwiazdy. A dowodem na to jest mój makijaż (a właściwie sposób pomalowania rzęs). To, że się nie umiesz poznać, nie znaczy, że tak nie jest
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 23:03   #19
Mrówka24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 246
GG do Mrówka24
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

Naprawde nie chciałąm cie obrazic! mi osobiscie nie podobaja sie tak pomalowane rzesy... ale to jest wyłącznie moje zdanie.... a propos t
o chyba o to tu chodzi abyśmy pisały co myślimi o tym co zostaje pokazane na tym forum. Masz ładną buzie i mozesz ją podkreślic w zupełnie inny sposób...aleeee zrobisz jak uwazasz
Mrówka24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-25, 23:29   #20
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
A ja sie wylamie
Dla mnie jest OK. Wrecz podziwiam to, ze przy uzyciu takiej baterii kosmetykow, osiagnelas subtelny efekt Nie znosze makijazy , w ktorych widac kazda warstwe nalozonej "tapety". IMHO makijaz ma podkreslac urode, a nie istniec jako maska
(
Zgodze sie w 100%.Ma widac Ciebie a nie makijaz-jak dla mnie bardzo ladny makijazI Ty tez bardzo ladna
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 03:25   #21
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

Daigee, to są Twoje wasne, naturalne, niedoczepiane, niesztukowane i niedoklejane rzęsy?!

Ty lepiej szybko napisz, że nie, bo inaczej natychmiast zżółknę tu z zawiści!

A co do makijażu: ja jestem zwolenniczką makijaży, których nie widać. Bo przecież zależy mi na tym, żebym to ja wyglądała ładnie, a nie żeby ludzie na mój widok myśleli: "ale super makijaż, na ładniejszej buzi pewnie by powalał na kolana". To makijaż ma upiększać kobietę, a nie kobieta być wystawą tapety.
Jak dla mnie jest dobrze: Ty wyglądasz prześlicznie, makijaż nie odwraca uwagi, od Twojej urody, jesli istnieją mankamenty, to zręcznie je ukrywa.

A co do rzęs: nie znoszę posklejanych, ale te akurat zupełnie niespodziewanie mi się podobają.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 06:22   #22
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

Dziewczyny i nie tylko juz wszystko napisaly, podpisuje sie poprostu pod tymi wypowiedziami zeby sie nie powtarzac.
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 08:31   #23
katrina_
Raczkowanie
 
Avatar katrina_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 290
GG do katrina_
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

Bardzo słabo widać . Posklejane rzęsy mnie też się podobają , ale tylko u niektórych , eh kiedyś oglądałam Tole czy tam Ale z Blog 27 i też miała tak posklejane , ale wyglądała poprostu ochydnie moim zdaniem przynajmniej
__________________

Bo ja chce znać każdy kawałek Twojego
ciała i duszy ...







katrina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 08:49   #24
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

nieźle nieźle
Pomimo wielu kosmetyków uzyskałaś lekki nieprzeładowany efekt, to z pewnością plus. Rzęsy wyszły bardzo fajnie, podoba mi się efekt takich kępek, tym bardziej że masz śliczne i długie rzęsy.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 08:49   #25
Julia91
Zadomowienie
 
Avatar Julia91
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa-Wesoła
Wiadomości: 1 026
GG do Julia91
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

Moim zdaniem jest Ok, troche rzesy posklejane no ale trudno , tylko napradwe malo widac jakby apart wytarl wszyskie kolorki...
Julia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 08:53   #26
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Zgodze sie w 100%.Ma widac Ciebie a nie makijaz-jak dla mnie bardzo ladny makijazI Ty tez bardzo ladna
Dziękuję, aż się zaczerwieniłam

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Daigee, to są Twoje wasne, naturalne, niedoczepiane, niesztukowane i niedoklejane rzęsy?!

Ty lepiej szybko napisz, że nie, bo inaczej natychmiast zżółknę tu z zawiści!

A co do makijażu: ja jestem zwolenniczką makijaży, których nie widać. Bo przecież zależy mi na tym, żebym to ja wyglądała ładnie, a nie żeby ludzie na mój widok myśleli: "ale super makijaż, na ładniejszej buzi pewnie by powalał na kolana". To makijaż ma upiększać kobietę, a nie kobieta być wystawą tapety.
Jak dla mnie jest dobrze: Ty wyglądasz prześlicznie, makijaż nie odwraca uwagi, od Twojej urody, jesli istnieją mankamenty, to zręcznie je ukrywa.

A co do rzęs: nie znoszę posklejanych, ale te akurat zupełnie niespodziewanie mi się podobają.
Pogrubiona wypowiedź o również moje motto w makijażu Myślę, że jest to dojrzałe myślenie

Rzęsy moje, jak najbardziej Kiedy na imprezę osiemnastkową dorzuciłam sobie jeszcze pasek sztucznych to dopiero wyglądałam

Może właśnie z powodu ich długości nie podoba mi się gdy są superrozczesane... Wyglądają wtedy jak taki grzebyczek

Cytat:
Napisane przez katrina_ Pokaż wiadomość
Posklejane rzęsy mnie też się podobają , ale tylko u niektórych , eh kiedyś oglądałam Tole czy tam Ale z Blog 27 i też miała tak posklejane , ale wyglądała poprostu ochydnie moim zdaniem przynajmniej
Dzięki bogu nie wyglądam jak Tola z Blog27
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 08:56   #27
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
nieźle nieźle
Pomimo wielu kosmetyków uzyskałaś lekki nieprzeładowany efekt, to z pewnością plus. Rzęsy wyszły bardzo fajnie, podoba mi się efekt takich kępek, tym bardziej że masz śliczne i długie rzęsy.
Ago, dostac od Ciebie nawet najmniejszy komplement na temat makijażu, uważam już za COŚ
Misja została wykonana

Właśnie, użyłaś tego słóweka, którego mi cały czas brakowało. Kępki Przecież nawet sztuczne rzęsy kupujemy jako kępki. Paski sztucznych rzęs (w szczególności te równe i rozdzielone) powoli już całkowicie "wychodzą" .
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 13:23   #28
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

Cytat:
Napisane przez krek Pokaż wiadomość
sorki ze to powiem ale wole być raczej szczery niżeli miły.
wypisałas game tyh kosmetykow a tak naprawde nic tu nie widać... ?!
wyglada jakbys posmarowłąa sie zwyklym visage young 2w1 pomalowała 2 cieniami oko wytuszowała rzęsy i młusneła usta błyszczykiem.

p.s-cholernie posklejane rzesy
Z bólem w sercu, muszę się zgodzić...
Rzęsy w "kępki" są fajne... pod warunkiem ze są "posklejane" tylko u nasady, a koncówki potraktowane są delikatnie... Ale Twoje wykonanie chyba zbyt obciąża oko.
No i cera się dziwnie świeci, jakbyś nic (albo bardzo niewiele) czegokolwiek tam miała...
Kaja-ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 15:38   #29
princess_69
Raczkowanie
 
Avatar princess_69
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 165
GG do princess_69
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

Cytat:
Napisane przez krek Pokaż wiadomość
sorki ze to powiem ale wole być raczej szczery niżeli miły.
wypisałas game tyh kosmetykow a tak naprawde nic tu nie widać... ?!
wyglada jakbys posmarowłąa sie zwyklym visage young 2w1 pomalowała 2 cieniami oko wytuszowała rzęsy i młusneła usta błyszczykiem.

p.s-cholernie posklejane rzesy


Jestem Tego samego zdania.
__________________
...Co Mnie Nie Zabije To Mnie Wzmocni...
princess_69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 15:56   #30
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

Makijaż bardzo subtelny- ale przydałyby się zbliżenia oka, powieki
Co do zjadania kolorów przez aparat- ja mam tak samo, kiedyś chciałam wkleić na MM swój makijaż, bo wyglądał super, ale jak zrobiłam fotki to sie załamałam nic nie było widać :P
Tak jak i Ty, ja też używam wielu kosmetyków do twarzy- a to podkład, a to taki puder, a to jeszcze taki, a to brązer, a to róż, rozświetlasz, a to korektor i się uzbiera- więc tutaj doskonale Cię rozumiem i też osiągam subtelny efekt, więc mnie to nie dziwi że użyłaś wielu kosmetyków a uzyskałaś nieprzerysowany efekt

Mi się makijaż podoba, nawet te lekko posklejane rzęsy

Czekam na kolejne makijaże - ze zbliżeniami

p.s. i powtórzę jeszcze raz co kiedyś pisałam- ładna z Ciebie dziewczyna
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:56.