TANIEC towarzyski!!!!!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-24, 11:25   #31
Vanilla_xD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Heaven ^^
Wiadomości: 311
GG do Vanilla_xD
Dot.: TANIEC towarzyski!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez latysia Pokaż wiadomość
hej! zacznę od tego, że naprawdę polecam taniec a szczególnie towarzyski tańczę drugi rok nie licząc kiedyś tam w 2 klasie podstawówki.... czy się chudnie?? zależy od intensywności treningów, ja tańczę niestety tylko 2 razy w tygodniu. taka intensywność raczej nie daje efektu odchudzającego ale na pewno jak każdy ruch pomaga utrzymać formę i figurę. dobra bo się zaraz rozpisze ;p dodam jeszcze, że nie warto się zniechęcać gdy coś nie wychodzi nawet po kilku miesiącach nauki ja niektóre błedy wyłapałam po roku
a masz stałego partnera ?? i jakąs klase taneczną ??
Vanilla_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 16:32   #32
latysia
Zadomowienie
 
Avatar latysia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 089
Dot.: TANIEC towarzyski!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Vanilla_xD Pokaż wiadomość
a masz stałego partnera ?? i jakąs klase taneczną ??
partnera nie mam (płeć męska miała wyższe aspiracje i przeszła do sportu). a na taniec sportowy się powoooli nastawiam
__________________

latysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 16:39   #33
kaczuszkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 59
Dot.: TANIEC towarzyski!!!!!!!

Ja Tańczyłam towarzyski przez 2 lata, lecz nie był on w moim guście (do tego mała ilość partnerów) Od roku zajęłam się tańcem nowoczesnym i jeśli chodzi o sprawność fizyczną ogólno, to on mi daje większe "zyski" Nauczyłam się szpagatu, którego wcześniej nie umiałam itp. Polecam taniec z tego powodu nawet, że nadaje twemu ciału wyczucia rytmu, porozciągania i spalenie tu i ówdzie tłuszczyku!
kaczuszkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 16:53   #34
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: TANIEC towarzyski!!!!!!!

ja jestem początkującą w tancu towarzyskim...ale juz bardzo mi się podobaw jakich szkolach tanczycie na sląsku?
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 12:41   #35
martyna05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 118
Dot.: TANIEC towarzyski!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
ja jestem początkującą w tancu towarzyskim...ale juz bardzo mi się podobaw jakich szkolach tanczycie na sląsku?

Ja tańczę w Awangardzie w Katowicach
martyna05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 13:12   #36
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: TANIEC towarzyski!!!!!!!

Ja również ale zastanawiam sie nad zmianą szkoły na jakim poziomie jesteś? Ja jestem dopiero na początkującym To było do Martyny05
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 15:49   #37
Vanilla_xD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Heaven ^^
Wiadomości: 311
GG do Vanilla_xD
Dot.: TANIEC towarzyski!!!!!!!

a ja własnie mam zamiar zmienic szkole tanca .. narazie tancze w zwyklym klubie takim przy domu kultury i ehh to nie jest to czego oczekuje :P a zastanawiam sie nas As'em , Pasją albo Stylem Kraków
Vanilla_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-25, 17:17   #38
latysia
Zadomowienie
 
Avatar latysia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 089
Dot.: TANIEC towarzyski!!!!!!!

ja widzę że jedyna nie jestem ja też zastanawiam się nad zmianą klubu... do sportu mi się nie chce...
__________________

latysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 17:38   #39
Vanilla_xD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Heaven ^^
Wiadomości: 311
GG do Vanilla_xD
Dot.: TANIEC towarzyski!!!!!!!

a skąd jestes ?
Vanilla_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 17:47   #40
latysia
Zadomowienie
 
Avatar latysia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 089
Dot.: TANIEC towarzyski!!!!!!!

szczecin
__________________

latysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 15:00   #41
martyna05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 118
Dot.: TANIEC towarzyski!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Ja również ale zastanawiam sie nad zmianą szkoły na jakim poziomie jesteś? Ja jestem dopiero na początkującym To było do Martyny05
Tańcze tam od września, zaczęłam od poziomu podstawowoego ... na stronie internetowej pisze, że podstawowy trawa 4 miesiące jest egzamina potem następny poziom, a ja już tańcze 6 mies i nie było,żadnego egzaminu ... pan prowadzący powiedział że zwykle rozdziela grupy(to było przed świętami chyba) ale naszej nie? i dalej tańcze w tej samej tyle, że zmienili nam prowadzącego na taką panią A Ty z kim masz zajęcia?
martyna05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-26, 16:07   #42
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: TANIEC towarzyski!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez martyna05 Pokaż wiadomość
Tańcze tam od września, zaczęłam od poziomu podstawowoego ... na stronie internetowej pisze, że podstawowy trawa 4 miesiące jest egzamina potem następny poziom, a ja już tańcze 6 mies i nie było,żadnego egzaminu ... pan prowadzący powiedział że zwykle rozdziela grupy(to było przed świętami chyba) ale naszej nie? i dalej tańcze w tej samej tyle, że zmienili nam prowadzącego na taką panią A Ty z kim masz zajęcia?

Ja tańczę dopiero 2 miesiąc. Zajęcia są ze słynnym Cezarym Nie powiem, smiesznie jest, ale wolalabym gdyby mówił każdemu gdzie popełnia błędy, bo czasem nie wiem czy jego uwagi tyczą się mnie czy nie. Poza tym jakoś tak wolno idzie ten kurs...Czy dalej jest jeden krok za zajęciach? O sprawdziane tanca wiem tylko tyle, że wygląda tak, że Pan przynosi odbite na ksero "dyplomy" dla każdego - na których nawet podpis jest odbity Bez tego dyplomu nie można kontunuowac kursu ponoc, ale zawsze wszyscy go dostają Teraz masz porównanie...z kim są lepsze zajęcia? Pozdrawiam
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 16:48   #43
aga.vip022
Zadomowienie
 
Avatar aga.vip022
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 225
Dot.: TANIEC towarzyski!!!!!!!

ja właśnie zastanawiałam sie albo nad Awangardą albo nad Novą szkołą tańca... kiedyś dzwoniłam do Awangardy podpytać co i jak w sprawie kursu ale pani jakoś tak niechętnie odpowiadała, niemrawo i półsłowkami...więc jakoś tam mnie nie zachęciło...byłam już na paru zajęciach,gdzie były organizowane zajęcia w jakiejś szkole podstawowej ale tam same dziewczyny prawie a partnerów brak zresztą jak w większości szkół....ehhh
__________________
aga.vip022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 19:14   #44
martyna05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 118
Dot.: TANIEC towarzyski!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Ja tańczę dopiero 2 miesiąc. Zajęcia są ze słynnym Cezarym Nie powiem, smiesznie jest, ale wolalabym gdyby mówił każdemu gdzie popełnia błędy, bo czasem nie wiem czy jego uwagi tyczą się mnie czy nie. Poza tym jakoś tak wolno idzie ten kurs...Czy dalej jest jeden krok za zajęciach? O sprawdziane tanca wiem tylko tyle, że wygląda tak, że Pan przynosi odbite na ksero "dyplomy" dla każdego - na których nawet podpis jest odbity Bez tego dyplomu nie można kontunuowac kursu ponoc, ale zawsze wszyscy go dostają Teraz masz porównanie...z kim są lepsze zajęcia? Pozdrawiam
Ja na początku miałam zajęcia z panem Adamem i taż baaardzo wolno poznawaliśmy kroki, ale on za to bardzo dobitnie mówił co się źle robi...czasmi brał dwie osoby na środek i pokazywał która z nich robi dobrze a która nie i co to za błędy to czasem mogło być krępujące dla tych co źle robili. A ta pani bardzo szybko i dobrze uczy Na jednych zajęciach uczymy się tylu nowych kroków co u Adama na dwóch czy trzech lekcjach Na początku wydawało mi się, że troche za szybko ale tearaz widze, że jest dobrze.
Pozdrawiam.
martyna05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 19:21   #45
martyna05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 118
Dot.: TANIEC towarzyski!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez aga.vip022 Pokaż wiadomość
ja właśnie zastanawiałam sie albo nad Awangardą albo nad Novą szkołą tańca... kiedyś dzwoniłam do Awangardy podpytać co i jak w sprawie kursu ale pani jakoś tak niechętnie odpowiadała, niemrawo i półsłowkami...więc jakoś tam mnie nie zachęciło...byłam już na paru zajęciach,gdzie były organizowane zajęcia w jakiejś szkole podstawowej ale tam same dziewczyny prawie a partnerów brak zresztą jak w większości szkół....ehhh

Ja tez jak dzwoniłam do Awangardy to pani niezbyt chetnie mi odpowiadała, ale jak poszłam tam osobiście to uzyskałam wszystkie informacje. Ogolnie jestem zadowolona z Awangardy...tylko szatnie są bardzo ciasne.A słyszałam kilkakrotnie, że Nova jest lepsza...ale nie wiem- nie znam osobiście osób, które tam chodzą. A co do partnerów to u nas też ostatnio kiepsko. Na poczatku było prawie tyle co dziewczyn ale teraz jest troche mniej i czasami musze byc partnerem...zresztą nie tylko ja
martyna05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 19:45   #46
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: TANIEC towarzyski!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez aga.vip022 Pokaż wiadomość
ja właśnie zastanawiałam sie albo nad Awangardą albo nad Novą szkołą tańca... kiedyś dzwoniłam do Awangardy podpytać co i jak w sprawie kursu ale pani jakoś tak niechętnie odpowiadała, niemrawo i półsłowkami...więc jakoś tam mnie nie zachęciło...byłam już na paru zajęciach,gdzie były organizowane zajęcia w jakiejś szkole podstawowej ale tam same dziewczyny prawie a partnerów brak zresztą jak w większości szkół....ehhh

Co do pani w recepcji w Awangardzie to nie mam większych zastrzeżen..natomiast do Novej jak najbardziej. Dzwonilam tam , kiedy wybieralam szkołe- pani była bardzo niemiła- jakby robiła łaskę, że ze mną rozmawia. Gdy chciałam się dowiedzieć o dokładny termin rozpoczecia kursu- to niemal wywrzeszczała, że przecież już mówila Na moje pytanie o partnera- odpowiedziala, ze jak sama przyjdę to bede sama tanczyc, to juz nie jej problem. Na kilku stronach znalazlam później opinie, że panuje tam niemila atmosfera... Ja jednak chyba wybiore sie raz za zajecia, zeby miec porownanie jak uczą gdzie indziej
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 19:52   #47
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: TANIEC towarzyski!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez martyna05 Pokaż wiadomość
Ja na początku miałam zajęcia z panem Adamem i taż baaardzo wolno poznawaliśmy kroki, ale on za to bardzo dobitnie mówił co się źle robi...czasmi brał dwie osoby na środek i pokazywał która z nich robi dobrze a która nie i co to za błędy to czasem mogło być krępujące dla tych co źle robili. A ta pani bardzo szybko i dobrze uczy Na jednych zajęciach uczymy się tylu nowych kroków co u Adama na dwóch czy trzech lekcjach Na początku wydawało mi się, że troche za szybko ale tearaz widze, że jest dobrze.
Pozdrawiam.
To widzę, że nie trafiłas na pana Cezarego (vel Prezes). Jest to pan sympatyczny, jednak o błedach mówili do wszystkich i nie wiadomo tak naprawdę kogo się to tyczy, co mi przeszkadza, bo wolalabym wiedziec,gdzie robię błędy Może kiedyś trafie na pana Adama Jest malo miejsca na sali, wchodzimy caly czas na siebie i to nie jest za fajne, a na początku mówili, że będzie mało osob Czy na Twoim kursie też obowiązuję zasada- tanczy kazdy z kazdym?

Cytat:
Napisane przez martyna05 Pokaż wiadomość
Ja tez jak dzwoniłam do Awangardy to pani niezbyt chetnie mi odpowiadała, ale jak poszłam tam osobiście to uzyskałam wszystkie informacje. Ogolnie jestem zadowolona z Awangardy...tylko szatnie są bardzo ciasne.A słyszałam kilkakrotnie, że Nova jest lepsza...ale nie wiem- nie znam osobiście osób, które tam chodzą. A co do partnerów to u nas też ostatnio kiepsko. Na poczatku było prawie tyle co dziewczyn ale teraz jest troche mniej i czasami musze byc partnerem...zresztą nie tylko ja
Jak ja dzwonilam do Awangardy, to pani byla mila i odpowiedziala mi na wszystkie pytania. A szatnie faktycznie są malenkie. A co do bycia partnerem- skąd ja to znam na szczescie już rzadko mi się to zdarza, chyba że mój nie przyjdzie.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 20:12   #48
martyna05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 118
Dot.: TANIEC towarzyski!!!!!!!

[quote=Lynn;4010850] Czy na Twoim kursie też obowiązuję zasada- tanczy kazdy z kazdym?

Jak był pan Adam to co chwilę się zamienialiśmy ale teraz tańczymy całą lekcje z jedną osobą
martyna05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 19:51   #49
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: TANIEC towarzyski!!!!!!!

coś cisza na tym wątku
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-05, 19:56   #50
latysia
Zadomowienie
 
Avatar latysia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 089
Dot.: TANIEC towarzyski!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
coś cisza na tym wątku
a ja bym mogła ręczyć, że taniec temat rzeka

cóż, jak widać nie zawsze
__________________

latysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 10:27   #51
martyna05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 118
Dot.: TANIEC towarzyski!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
coś cisza na tym wątku
No to może ja cos napisze Wczoraj byłam na tańcach, chociaż myślałam, że w Wielki Czwartek nie będzie zajęć...a jednak. Uczylismy się nowych kroków do samby(dawno się tak nie zmeczyłam ) zresztą prawie wszyscy , w sumie niezbyt lubię sambe. Do tej pory moim faworytem jest cha cha , ale zobaczymy jak poznam wszystkie tańce.

P.S. jaki jest Wasz ulubiony taniec?
martyna05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 10:45   #52
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: TANIEC towarzyski!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez martyna05 Pokaż wiadomość
No to może ja cos napisze Wczoraj byłam na tańcach, chociaż myślałam, że w Wielki Czwartek nie będzie zajęć...a jednak. Uczylismy się nowych kroków do samby(dawno się tak nie zmeczyłam ) zresztą prawie wszyscy , w sumie niezbyt lubię sambe. Do tej pory moim faworytem jest cha cha , ale zobaczymy jak poznam wszystkie tańce.

P.S. jaki jest Wasz ulubiony taniec?

Samby jeszcze nie tańczyłam, więc trudno mi się wypowiedzieć, ale tak jak patrze, to bardzo mi się ten taniec podoba natomiast póki co, również cha cha jest moim faworytem Czy na poziomie podstawowym uczy się kroków podstawowych wszystkich tanców? Coś mi się obiło o uszy, że rumbę uczą pozniej Czekam z niecierpliwością na kroki jiva i walca wiedeńskiego i coś się doczekać nie mogę. I oczywiście na sambę też Paso doble też już chciałabym mieć Jedynie cieszę się, że póki co nie było Tanga i Quickstepa ...i że foxstrot zatrzymał się na jednym kroku - nie lubię tego tańca
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 11:08   #53
aga.vip022
Zadomowienie
 
Avatar aga.vip022
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 225
Dot.: TANIEC towarzyski!!!!!!!

najcudowniejszy taniec dla mnie to rumba..
__________________
aga.vip022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 13:25   #54
latysia
Zadomowienie
 
Avatar latysia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 089
Dot.: TANIEC towarzyski!!!!!!!

ulubionego nie mam więc w drugą stronę najbardziej na świecie nie cierpie cha chy... cała akcja z przeprostami br.....
__________________

latysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 17:16   #55
szpilka_77
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krk ;]
Wiadomości: 1 073
Dot.: TANIEC towarzyski!!!!!!!

a czy któraś z Wizażanek zna może Skarlet w Krk?? zapisałyśmy się tam z koleżanką na I stopień i bardzo nam się podobałoteraz czekamy kiedy zacznie się drugi.....
a swoją drogą idąc na ten kurs nie spodziewałam się, że to może tak wciągać!!naprawdę super sprawa
__________________


szpilka_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 20:34   #56
martyna05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 118
Dot.: TANIEC towarzyski!!!!!!!

Czy na poziomie podstawowym uczy się kroków podstawowych wszystkich tanców? Coś mi się obiło o uszy, że rumbę uczą pozniej

Ja się uczylam już na początku kursu tylko, że narazie tylko kilka kroków podstawowych...pewnie niedługo będziemy mieli więcej.
martyna05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 21:22   #57
brawurka1988
Raczkowanie
 
Avatar brawurka1988
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 96
Dot.: TANIEC towarzyski!!!!!!!

Rumba i samba potem jive a na końcu cha cha bo nie dość ,że szybka to jeszcze trzeba mocny przeprost mieć. Zestandardu to tango, quickstep, angielski i wiedeński oczywiscie na końcu. Ale ogólnie lubie kazdy taniec.
__________________
Miłość jest treścią naszego istnienia.
Jeśli jej się wyrzekniemy,
umrzemy z głodu pod drzewem życia,
nie mając śmiałości, by zerwać jego owoce.
Paulo Coelho
brawurka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 22:31   #58
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: TANIEC towarzyski!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez martyna05 Pokaż wiadomość

Ja się uczylam już na początku kursu tylko, że narazie tylko kilka kroków podstawowych...pewnie niedługo będziemy mieli więcej.

To może się doczekam tej rumby jednak
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 14:04   #59
iwaniwiol
Rozeznanie
 
Avatar iwaniwiol
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Siedliszcze
Wiadomości: 605
GG do iwaniwiol
Dot.: TANIEC towarzyski!!!!!!!

Dziewczyny a może macie coś ,tzn.kursy tańca na dvd albo jakieś linki aby nauczyć sie samemu w domu.Bardzo bym prosiła.Może na emaila iwaniwiol@wp.pl
__________________
Moja strona internetowa:http://bizuteriazkoralikow.c0.pl
Sama ją stworzyłam i ciągle ja rozbudowuję. Pozdrawiam.
Dobrych ludzi nikt nie zapomina
iwaniwiol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:59.