Nie wyglądam na swój wiek :(( - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-25, 16:35   #271
Ija
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 551
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Uwierzcie, że lepiej jest wyglądać na młodszą może nie w każdej sytuacji, ale ja w wieku lat 13 byłam uznawana za 17-18 latke... co chwilami mnie śmieszyło, ale częściej było denerwujące... np. kiedy przystawiali się do mnie starsi mężczyźni... teraz już się nauczylam jak mam reagować, ale jak podchodził do mnie "zaśliniony" facet (ja zwykle na takich trafiam ) i prosił o numer telefonu, jednocześnie rozbierając mnie wzrokiem, albo rzucał jakimś dwuznacznym tekstem to czułam się... kurde... no prawie jak zmolestowana, jeśli mozna tak powiedzieć... dla jasności dodam, że nie maluje się i ubieram się na sportowo. Jedyne co może ludzi mylić to mój wzrost (170cm), ale to chyba nie powód żeby dodawać mi 5 lat Zawsze jak z siostrą gdzieś ide to mnie biorą za starszą (siostra ma 21 lat ja 15) z tym, że ona, w przeciwieństwie do mnie, wygląda na młodszą i jest niższa z 15 cm Nawet nie wiecie ile dałabym, żeby ludzie zamiast dodawać, odejmowali mi lat
Ija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 19:22   #272
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Cytat:
Napisane przez gosiaska Pokaż wiadomość
hehe też jestem w tym Klubie mam 22 lata a ludzie daja mi miedzy 15 a 18 cieszy mnei to bo cholernie nie chce wygladac staro w ogole si enie czuje na tyle lat co mam i mam bardziej mentalnosc osoby nastoleniej niz super dojrzalej

szkoda ze tylko w dowodzie jest brutalna prawda :/

Ale to racja kwestia dobrych genow moi rodzice tez wygladaja młodo jak na swoj wiek. Obcy ludzie czesto mysla ze moja mama to moja starsza siostra DD Alkohol i wjescie na impreze z dowodem to standard. Poki tak jets spie spokojnie A wiec cieszmy si etym dziewczyny !!))))) Buziolki
Ja tak samo, bez makijażu mam wręcz dziecinną buźkę, w każdym razie wyglądam bardzo młodo i bardzo mi z tym dobrze.
Co do duszy, uważam się za dojrzałą osobę która ma dużo z dziecka w sobie i nie zamierzam tego zmieniac.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 01:21   #273
natalia089
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 10
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Heh dziewczyny nie przejmujcie sie, ostatnio jakis pan na parkingu nakrzyczal na mnie czy zdaje sobie sprawe, ze samochod mozna prowadzic dopiero od 18 i to z prawem jazdy nie chcialo mi sie tlumaczyc ze lada chwila 20stka ze mnie bedzie
natalia089 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 11:39   #274
mart989
Wtajemniczenie
 
Avatar mart989
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 680
GG do mart989
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

oj to chyba i moj problem.. we wrzesniu stuknie mi 20 a mi ludzie daja 14,15 lat... to wina tego ze mam niski wzrost -158, chudziutka i mam buzke taka dziecinna.. nawet w sklepie babki ktore mnie dobrze znaja pytaja sie zawsze o dowod a pozniej im glupio bo do mnie zawsze na Ty... z jednej strony sie ciesze bo za kilka lat to bedzie moj atut ale z drugiej teraz jest to cholernie meczace.. i czasami przykre.. no ale trudno.. trzeba sie z tym jakos pogodzic
mart989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 11:48   #275
mysia79
Raczkowanie
 
Avatar mysia79
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 117
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Mam 29 lat, a wyglądam na ok 22 i bardzo się z tego cieszę. Całkiem niedawno przy kupowaniu alkoholu zapytano mnie w sklepie o dowód, a gdy przychodzą do nas akwizytorzy to pytają czy jest w domu mama Jest nadzieja, że mi tak zostanie i gdy stuknie mi czterdziestka będę wciąż laseczką Także nie martwcie się dziewczyny, taka sytuacja ma dużo plusów.
mysia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 16:47   #276
Sethra
Raczkowanie
 
Avatar Sethra
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 91
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Ja mogę powiedzieć tylko, że zawsze dawali mi więcej niż miałam a w tym roku kończę 20'tkęnawet w pewnym pubie dziewczyny dały więcej lat mi niż mojej siostrze o 20 lat starszej, ja miałam wtedy 18 a dały mi 23 a siora 38 a dały jej 20, tak więc chyba z dowodem latać nie muszę Gorzej będzie jak będę miała 30 a będą dawać mi trzydzieścipare
Sethra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 23:13   #277
muchomorrr
Raczkowanie
 
Avatar muchomorrr
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 112
GG do muchomorrr
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

ja jestem "dwudziestoletnią szesnastą" :P ... przynajmniej za kilka lat w przeciwieństwie do koleżanek, obejdę się bez botoksu etc. :P
muchomorrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-29, 11:34   #278
BelleMare
Raczkowanie
 
Avatar BelleMare
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 100
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

hehe
ja myślę, że wyglądanie na młodszą może być powodem do radości

mam podobny "problem", mam prawie 24 lata ale jak się nie wymaluje, nie ubiorę "poważnie" to ludzie biorą mnie za małolatę...

niedawno spotkała mnie zabawna sytuacja w Media Markt:
poszłam kupić grę, na której pudełku było napisane od 18lat
podchodzę do kasy a tam pani do mnie: "Ale ta gra jest od 18lat!"

byłam w szoku i strasznie mnie to oburzyło, ale nic nie mówiłam tylko wyciągnęłam kartę aby zapłacić i ze zniesmaczoną miną jej podałam...

jak wróciłam do domu opowiedziałam wszystko mojemu TŻ a on się tylko śmiał....

tak to jest jak się idzie na zakupy bez makijażu, włosach w nieładzie i bluzie dresowej

buziaki dla wszystkich

Aga
BelleMare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 15:59   #279
Lady_kejsi
Raczkowanie
 
Avatar Lady_kejsi
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Po prawej okno, po lewej łóżko...
Wiadomości: 222
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

a ja mam 21 a dają mi 25-30 to jest dopiero masakra
__________________
C a p o e i r a m e u a m o r . . .


Kocham od początku
'każdy nowy dzień zaczyna się głęboką nocą'
Lady_kejsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 07:53   #280
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Mnie tez odejmują lat, ale co mozna z tym zrobic? NIC...
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 08:57   #281
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Ja moge sie pochwalic tym, że wczoraj nie sprzedali mi piwka ... bo nie miałam przy sobie dowodu.
Dowód mi sprawdzaja prawie zawsze, ale akurat tym razem zapomniałam i musialam sie wrócić...ale juz do innego sklepu , bo tu mi bylo wstyd.

Zaznacze, ze niedlugo bede miała 28 lat
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-30, 20:51   #282
malenstfo24
Rozeznanie
 
Avatar malenstfo24
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 969
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Specjalnie zakupiłam portfel z kilkoma przezroczystymi przegródkami, jak go otwieram to ślepy by nie zauważył dowodu i unikam w ten sposób pytania, do którego wciąż się nie mogę przyzwyczaić "18lat jest?''nie muszę odburkiwać, że już od ponad 6lat
__________________


6 Lipiec 2013
<3<3

14.08.2016 Bartek moj Najwiekszy Skarb

malenstfo24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 01:43   #283
pepitka
Raczkowanie
 
Avatar pepitka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Legnica / Wrocław
Wiadomości: 229
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Ja w takich sytuacjach odpowiadam: "Ależ Oczywiście!!!", ewentualnie, jak nie mam przy sobie, to: "A legitymacja studencka może być...???"
Na dnaich skończe 23.

W październiku byłam z mężem u fryzjera. Siedząc w fotelu mogłam obserwować w lustrze, co z nim robi jego fyzjerka. W którymś momencie paplaniny z moją, zaczęłam się głośno zastanawiać, co mąż powie na moją nową fryzurę ( włosy do połowy pleców ścinałam na krótkie). Babeczka do mnie: "mężatka? a ja myślałam, że tu jakaś licealistka siedzi!" Na koniec, jak już ułożyła mi włoski powiedziała jeszcze: " No, to teraz wyglądasz jak dziewczynka z podstawówki" Ale bardzo sympatyczna była Tylko ja mam 177 cm wzrostu i cyc z tych pokaźniejszych. Więc jak to się dzieje???...
pepitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 09:39   #284
nati360
Zakorzenienie
 
Avatar nati360
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słoneczna strona miasta
Wiadomości: 4 113
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Cytat:
Napisane przez pepitka Pokaż wiadomość
Ja w takich sytuacjach odpowiadam: "Ależ Oczywiście!!!", ewentualnie, jak nie mam przy sobie, to: "A legitymacja studencka może być...???"
Na dnaich skończe 23.

W październiku byłam z mężem u fryzjera. Siedząc w fotelu mogłam obserwować w lustrze, co z nim robi jego fyzjerka. W którymś momencie paplaniny z moją, zaczęłam się głośno zastanawiać, co mąż powie na moją nową fryzurę ( włosy do połowy pleców ścinałam na krótkie). Babeczka do mnie: "mężatka? a ja myślałam, że tu jakaś licealistka siedzi!" Na koniec, jak już ułożyła mi włoski powiedziała jeszcze: " No, to teraz wyglądasz jak dziewczynka z podstawówki" Ale bardzo sympatyczna była Tylko ja mam 177 cm wzrostu i cyc z tych pokaźniejszych. Więc jak to się dzieje???...
Też wyglądam na młodszą, bywa bardzo denerwujące, ale są tez plusy... np. kiedy będąc za garanicą płaciłam mniej niż połowę ceny za bilet, bo wyglądam na licealistkę, w PL też się zdarza. Nie zawsze jestem z tego powodu szczęśliwa, bo nie dość, że malutka i drobniutka to jeszcze wyglądam na 17stkę...
nati360 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 11:19   #285
malenstfo24
Rozeznanie
 
Avatar malenstfo24
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 969
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Przypomniało mi się jak w Mielnie byłam nad morzem tam takie busy do Koszalina jeżdżą, 2.50płaciłam ale zdziwiona byłam płacąc za cały bilet a koleś reszty mi wydał tak to był plus z jednej strony, z drugiej znajomi potem mnie tylko do miasta delegowali po zakupy
__________________


6 Lipiec 2013
<3<3

14.08.2016 Bartek moj Najwiekszy Skarb

malenstfo24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 12:05   #286
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;10656815]Ja tak samo, bez makijażu mam wręcz dziecinną buźkę, w każdym razie wyglądam bardzo młodo i bardzo mi z tym dobrze.
Co do duszy, uważam się za dojrzałą osobę która ma dużo z dziecka w sobie i nie zamierzam tego zmieniac.[/QUOTE]

ja się nie maluje bo mam strasznie dziecięca buźka i 21 lat a makijaż tylko tusz i róż lubię to ze wyglądam na młodsza ale często po prostu traktują mnie jak gówniarę

Edytowane przez Agula 88
Czas edycji: 2010-08-16 o 14:56
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 14:02   #287
yaggie
Raczkowanie
 
Avatar yaggie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 159
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

ja tez mam ten sam problem ;/ tzn teraz mi to przeszkadza, ale wiem, że za 10 lat będę się z tego cieszyc ;d mam 155 cm, łagodne rysy, włosy jasne.. pewnie dlatego ;d najbardziej mi to przeszkadza przy wchodzeniu do klubów, bo głupio mi jak jestem ze znajomymi, to jeśłi nas nie wpuszczą, to zazwyczaj przeze mnie.. i czuję się winna :p
najśmieszniejsze jest to, że jedna moja przyjaciółka jest 5 cm niższa ode mnie ;o [i nie zanosi sie na to, żebysmy kiedykolwiek urosły] więc nawzajem sobie zaniżamy wiek
ale ona szczęściara za to jest brunetka.. ;p
yaggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 14:03   #288
yaggie
Raczkowanie
 
Avatar yaggie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 159
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

a z tymi klubami to dlatego, że 18stke mam dopiero w sierpniu ;[
yaggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 21:41   #289
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

oj,widze watek dla mnie...
Mnie na codzien ludzie daja mniej lat niz naprawde mam,zazwyczaj bardzo mi to nie przeszkadza,bo tlumacze sobie,ze za kilka lat bede za to wdzieczna matce naturzeale sa sytuacje kiedy duza bym dala,zeby wygladac na swoj wiek,czyli 24 lata...
Najbardziej denerwuje mnie to w pracy,gdzie mam kontakt z ludzmi,glownie mezycznami. Przeprowadzam z nimi rozmowy rektuacyjne i ciska mnie jak od wejscia takiego pana widze,ze traktuje mnie jak jakas malolate...Nawet sobie nie wyobrazie jak sie musze nagimnastykowac,zeby zdobyc "szacunek"w oczach takiego czlowieka i zeby go przekonac,ze znam sie na mojej pracy i zasluguje na powazne traktowanie...

Zastanawialam sie nie raz co moglabym zmienic w swoim wygladzie,ale jakos nie widze dobrego roziwazania...no bo nie zaczne sie nienaturalnie i bardzo mocno malowac, czy farbowac wlosow,bo efekt bedzie oplakany-"nastolatka"robiaca sie na starsza babke...Zostaje chyba tylko pogodzic sie z tym jak nas odbieraja inni, zacisnac zeby gdy nas to irytuje i cieszyc sie,ze za kilka lat nadal bedziemy przyciagac spojrzenia
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-13, 23:08   #290
Ceith
korzonek
 
Avatar Ceith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z gór i równin.
Wiadomości: 6 010
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Gdy chce się wyglądać dojrzalej to taki problem jest rzeczywiście problemem, ale w końcu każda z nas będzie chciała wyglądać na jak najmłodszą i wtedy będziemy błogosławić taki "niepasujący do wieku wygląd" ;D
Ze mną jest podobnie, ludzie często dają mi ok 4 lat mniej niż mam w rzeczywistości. Wydaje mi się, że to dlatego, że nie ubieram się w taki sposób jak moje rówieśnice, które chcą za wszelką cenę się "wydoroślić", nie maluję się.
Z drugiej jednak strony, gdy patrzę na gimnazjalistki, a czasem nawet na uczennice podstawówek, które wyglądają doroślej ode mnie to nie wiem co lepsze...
Teraz im młodszy rocznik, tym szybciej stylizuje się na dorosłego...
Ceith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 10:54   #291
5cr33m0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Ja również wyglądam na mniej niż mam, ale naprawę zabolało tylko raz, gdy szłam po chodniku, a pewien chłopak mnie zaczepił i uraczył tekstem "gdybyś była tylko starsza". Może dlatego wyglądam na 14 lat bo jestem raczej filigranowa i strasznie zazdroszcze dziewczyną które nie są. Teraz już sie do tego przyzwyczaiłam i naprawdę nie ma sie czym przejmować .
__________________

5cr33m0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 11:01   #292
paznokciarka
Raczkowanie
 
Avatar paznokciarka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 43
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Ja w tym roku skończe 21 lat a wszyscy dają mi 16 lat oczywiscie jak jestem mocno umalowana jak sie nie umaluje to wyglądam na 14 lat istne szaleństwo a jak ide na dyskoteke to wokół mnie zawsze pełno 17latków najbardziej lubie zdziwienie na twarzach osób, które dowiadują się ile naprawde mam lat Mam nadzieje, że w przyszłości zacznę wyglądać troche poważniej, niedługo skończe studia zaczne szukać pracy i wydaje mi się, że z wyglądem 16latki nikt nie będzie traktować mnie poważnie i wtedy może być problem
paznokciarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 11:12   #293
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Moja przyjaciółka ma 27 lat, a wygląda na 16 Często proszą ją w sklepie o dowód, a jak widzą rocznik, to są w szoku Ale zawsze padają miłe komentarze i uśmiechy i atmosfera jest bardzo miła
Ona się tym nie przejmuje, w końcu to dobrze wyglądać na mniej lat, niż mamy
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 15:39   #294
gusiagatko
Zakorzenienie
 
Avatar gusiagatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 202
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Mnie również biorą za młodszą mam 26 lat, a sprzedawcy stale pytają mnie w sklepach o dowód i skończone 18 lat (gdy staram się kupić piwo dla męża). Mój mąż też nie wygląda na swój wiek i często w sklepach mamy niezły ubaw
__________________

06.07.2011
06:06
gusiagatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 15:33   #295
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Cytat:
Napisane przez gusiagatko Pokaż wiadomość
Mnie również biorą za młodszą mam 26 lat, a sprzedawcy stale pytają mnie w sklepach o dowód i skończone 18 lat (gdy staram się kupić piwo dla męża). Mój mąż też nie wygląda na swój wiek i często w sklepach mamy niezły ubaw

Mam podobnie, tylko że jestem młodsza o 2lata. Oj... z moim TŻ, też jest podobnie, od Niego też chcą dowód a jest rok młodszy ode mnie. Zawsze, jak podchodzimy aby zapłacić np. za wódkę, to obstawiamy czy pani ekspedientka poprosi o dowód, czy też nie
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 15:45   #296
Sandruś88
Rozeznanie
 
Avatar Sandruś88
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 828
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Cytat:
Napisane przez nika_88 Pokaż wiadomość
Witam!

Otóż, na tym polega moj problem, że ludzie czesto uwazaja mnie za mlodsza niz w rzeczywistosci jestem.... W tym roku koncze 20 lat, a ludzie czesto oceniaja mnie na 16, 17 a nawet 14 Od dluzszego czasu mecze sie z tym, czasami mam przez to okropny humor.....

W te wakacje bylam za granica u rodziny. Pewnego dnia ciocia wziela mnie ze soba na zakupy. Akurat kupowala warzywa a ja stalam obok niej, w pewnej chwili pani sprzedawczyni wyciaga do mnie reke i wpycha cala garsc cukierkow Nie wiedzialam czy mam sie cieszyc czy plakac.....

Kolejna sytuacja... Bedac ostatnio u lekarza (pierwszy raz u niego bylam) on zadal mi pytanie "czy juz miesiaczkuje" a ja na to, ze od paru ladnych lat... Byl w szoku, bo myslal, ze dopiero zaczynam dojrzewac

Moze powinnam sie cieszyc, ze tak mlodo wygladam, ale to zaczyna byc dla mnie uciażliwe.... wrrrr....
no z tych dwóch sytuacji faktycznie poległam

Ale rozumiem Twój problem, sama go miałam tyle, że w odwrotną stronę.
W wieku 14stu lat ludzie często dawali mi 17, 18, 19 a nawet zdarzało się, że 20 lat

Znalazłam wtedy na to proste rozwiązanie, zmieniłam styl ubierania. Oczywiście nie zrobiłam tego specjalnie, ale po jego zmianie same wyszły skutki. Wreszcie dostaję tyle lat ile naprawdę mam.
Może Ty powinnaś zmienić styl na bardziej elegancki, kobiecy? Zakładać szpilki? Wiem, że jeśli np. tego nie lubisz to może być uciążliwe na początku, ale uwierz mi, że mnie też było trudno przerzucić się ze szpilek na adidasy. Mam nadzieję, że to Ci choć trochę pomoże
__________________



Daj mi przeżyć, bo życie ma zbyt wysoką cenę!






Edytowane przez Sandruś88
Czas edycji: 2009-04-07 o 15:51
Sandruś88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 22:05   #297
Semele
Raczkowanie
 
Avatar Semele
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 497
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Oj dziewczyny mam tak samo Mam 19 lat a inni mi dają 15-16?? Cóż dla mnie to straszne, ale za kilka lat pewnie to docenie kiedy bede miala lat 30 a bedą mnie oceniali na 24 (oby wtedy tez tak oceniali)
__________________
"Początek może być tam gdzie tylko zechcemy"
Semele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 18:50   #298
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Ostatnio zaczol mnie irytowac moj mlody wyglad, gdyz na studiach coraz czesciej wykladowcy zwracaja sie do mnie ( do innych mlodo wygladajacych osob) na TY... No nie wiem, jakos mi to nie odpowiada mam te 20 lat, a co niektorzy chyba uwazaja, ze z gimnazjum wyszlam... No ale troche szacunku wydaje mi sie, musi byc... :/
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 19:25   #299
beri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

a ja mam 24 i ciągle nie mogę kupić piwa bez dowodu a w klubie też często muszę się wylegitymować. Ludzie zwykle dają mi tak 16 lat Teraz mnie to co najwyżej śmieszy ale pamiętam, że dawniej strasznie mnie to wkurzało (zwłaszcza zaraz po otrzymaniu dowodu)
beri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 20:42   #300
Princess Lolita
Raczkowanie
 
Avatar Princess Lolita
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 37
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Widzę, że nie tylko ja mam ten problem ;p
W mojej rodzinie wszystkie kobiety do 30-tki wyglądały na jakieś...18
Ja podobno wyglądam na 15. Kiedyś umowilam się na randkę ze starszym facetem, jeszcze jak byłam w LO, nasze pocałunki w parku wywołały okropne zgorszenie, bo ludzie prawdopodobnie sądzili ze jestem nieletnia. Stąd Lolita. Teraz dla każdego faceta jestem małolatą dopoki nie wyjme dowodu ;p
__________________
Princess Lolita is...
...an asian beauty...
Princess Lolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-20 16:38:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:34.