sushi - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-30, 11:44   #421
luljusz
Raczkowanie
 
Avatar luljusz
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 31
Dot.: sushi

Cytat:
Napisane przez Clara 11 Pokaż wiadomość
Sensacyjny artykuł wydaje mi się mało logiczny. Tytuł jak rozumiem- "wykryto robaki w głowie", potem badanie ( skanowanie mózgu i rentgen)- nieskuteczne. Wreszcie jakieś ruchy pod skórą...No i na koniec autor raczy nas :"anestezą miejscową"- i "poważnym zabiegiem chirurgicznym"- wybaczcie , ale kupy się to nie trzyma! Jakim zabiegiem chirurgicznym ( poważnym ?!) się posłużono, aby usunąć "to" co im tak wypełazło... Z tego co mi wiadomo, pasożyty lokują się w dużych mięśniach i gruczołach np. - wątrobie czy też płucach. Moim zdaniem artykuł jest niewiarygodny... Jedzmy sushi !( mam nadzieję, że na zdrowie !!!)
Mi sie wydaje ze moze jest w tym troszke prawdy ale napewno nie ma co sie martwić ja ten artykuł dostałem od znajomego wiec wiecie to byla strona internetowa do ktorej link podalem na swojej stronce jedzcie sushi bo jest zdrowe

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

A więc tak kombu jest w kuchniach świata na 80% gotowej zalewy nie trzymamy w lodowce to jest ocet i to ma mniej wiecej date przydatnmości na okolo pol roku wiec nie przejmuj sie tym ze bedzie go za duzo bo jezeli lubisz np wakame to mozesz tą zalewe przerobic na sos do wakame kolejna sprawa to taka ze ryz zalewamy gotowa mieszanka a nie mieszamy wszystkiego z ryzem kombu wrzycasz do zalewy juz gotowej (rozpuszczony cukier sol z octem) i dopiero wrzucasz i odstawiasz na okolo 12h i gotowe wyciagasz kombu i przelewasz do jakiejs butelki powodzenia
__________________
Zapraszam do nowo otwartej restauracji sushi w Warszawie

SUSHI KING
Nowy wymiar smaku
10 lat doswiadczenia

http://www.sushi-king.pl
luljusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 11:45   #422
Clara 11
Zadomowienie
 
Avatar Clara 11
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 110
Dot.: sushi

Cytat:
Napisane przez luljusz Pokaż wiadomość
Mi sie wydaje ze moze jest w tym troszke prawdy ale napewno nie ma co sie martwić ja ten artykuł dostałem od znajomego wiec wiecie to byla strona internetowa do ktorej link podalem na swojej stronce jedzcie sushi bo jest zdrowe
Jasne, nie ma co panikować. Zawsze przy jedzeniu surowych pokarmów istnieje ryzyko jakiejś "zarazy". Jednak surowe jajko, owoce ( w kórych też można żyjątka trafić ), lub tatar , to norma, a wypadki- no cóż - chodzą po ludziach...
Clara 11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 14:15   #423
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 166
Dot.: sushi

Luljusz artykuł mogłeś sobie faktycznie darować .
Nadal będę jeść sushi .
just75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 18:50   #424
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: sushi

Cytat:
Napisane przez luljusz Pokaż wiadomość
Mi sie wydaje ze moze jest w tym troszke prawdy ale napewno nie ma co sie martwić ja ten artykuł dostałem od znajomego wiec wiecie to byla strona internetowa do ktorej link podalem na swojej stronce jedzcie sushi bo jest zdrowe

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

A więc tak kombu jest w kuchniach świata na 80% gotowej zalewy nie trzymamy w lodowce to jest ocet i to ma mniej wiecej date przydatnmości na okolo pol roku wiec nie przejmuj sie tym ze bedzie go za duzo bo jezeli lubisz np wakame to mozesz tą zalewe przerobic na sos do wakame kolejna sprawa to taka ze ryz zalewamy gotowa mieszanka a nie mieszamy wszystkiego z ryzem kombu wrzycasz do zalewy juz gotowej (rozpuszczony cukier sol z octem) i dopiero wrzucasz i odstawiasz na okolo 12h i gotowe wyciagasz kombu i przelewasz do jakiejs butelki powodzenia
Ale nie chodziło mi czy mogę kombu trzymać w lodówce ale czy tą gotową zalewę mogę trzymać i ile max? no bo litr zalewy to tak szybko nie zużyję
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 20:20   #425
luljusz
Raczkowanie
 
Avatar luljusz
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 31
Red face Dot.: sushi

Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Pokaż wiadomość
Ale nie chodziło mi czy mogę kombu trzymać w lodówce ale czy tą gotową zalewę mogę trzymać i ile max? no bo litr zalewy to tak szybko nie zużyję
mi też chodziło o zalewę możesz ją trzymać w temperaturze pokojowej i nawet lepiej i do pół roku data przydatności
__________________
Zapraszam do nowo otwartej restauracji sushi w Warszawie

SUSHI KING
Nowy wymiar smaku
10 lat doswiadczenia

http://www.sushi-king.pl
luljusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 12:13   #426
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: sushi

Przebrnełam przez wątek zakupy już zrobione teraz szukałam przepisów.. tak więc chyba w drugi dzień Świat będę eksperymentować
__________________
"Karzeł, który siedzi w człowieku, potrafił sklecić róże bez zapachu i trzęsące się pinczery, ale musiał pogodzić się, z chłodną odmową, jaką dały mu koty i lilie."
Eugen Skasa - Weiss
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 14:37   #427
veloute
Raczkowanie
 
Avatar veloute
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Blisko Warszawy
Wiadomości: 326
Dot.: sushi

Witam, to mój pierwszy post - długo się czaiłam chyba, żeby coś napisać
Też uwielbiam sushi
Jest taki sklepik w którym nie ma jeszcze wszystkiego do przyrządzania tej potrawy, ale to co jest wydaje mi się, że nie jest aż tak strasznie drogie
http://faktoriasmaku.pl/index.php?k3...jatyckie-sushi
veloute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-17, 09:53   #428
zagubiona123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: sushi

Załozyłam watek ale znalazłam ten to napisze i tu Przepraszam za moje niedopatrzenie. Jadlyscie moze sushi w galeri malta w poznaniu?
zagubiona123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 16:23   #429
paimejka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: sushi

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
wszytsko mozna kupic w dziale orientalnym w kazdym duzym markecie ,ja wczoraj widzialm produkty do sushi w carefurze ,sa tez w tesco,auchan.
nie wiem czemu uparliście się na te markety?
wystarczy poszukać dobrze w necie, w markecie po przeliczeniu
te rzeczy jednak wychodzą drożej i nie są wcale rewelacyjne.

znalazłam taki sklep w internecie, nie byłam zbytnio przekonana,
ale sprawdziłam ich komentarze (są na allegro) a także
przejrzałam ich stronę internetową.

Kupiłam u nich pare razy, mają dużo produktów do sushi, całkiem dobre ceny i wysyłają produkty tam gdzie im się powie Naprawdę spoko.
rzućcie w google : sklep Pan Azja, czy też Wam podam www.panazja.pl

nie to że słodzę, ale sushi mnie cholernie wkręciło :P
paimejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 21:49   #430
Miusia
Raczkowanie
 
Avatar Miusia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 49
Dot.: sushi

pajmejka, mało subtelna ta reklama
Miusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 21:32   #431
paimejka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: sushi

Cytat:
Napisane przez Miusia Pokaż wiadomość
pajmejka, mało subtelna ta reklama
oj, od razu reklama... chlopaki dobrzy są to niech ludzie wiedzą.
Po prostu jak czytam że kupujecie jakieś marketowe pierdoły po
4-krotnych cenach to ja zapraszam kupić tam

Wyraziłam swoje zdanie. Sushi nie musi kosztować fortuny.
paimejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-21, 20:52   #432
miss.a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 60
Dot.: sushi

Czy któraś z Was się orientuję gdzie mogłabym hurtowo kupić ryż i algi do sushi? Oczywiście interesuje mnie sklep/hurtownia, gdzie przy zakupie hurtowym zapłacę mniej
miss.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 17:31   #433
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: sushi

Witam się
Coś tu cicho u Was, słychać tylko jak przełykam ślinę
No pięknie Wam wychodzą te cuda, gratuluję amatorkom bo o zawodowcu nawet nie wspominam. Postanowiłam zacząć produkować swoje własne sushi, bo żywienie tym specjałem we Wrocku (w ilościach które miałabym ochotę wsuwać) zbyt słono kosztuje.
W ryby zamierzam zaopatrywać się w Auchan i mam pytanie odnośnie ryb. Czytałam tu dyskusję na temat konieczności mrożenia ryby przed wykonaniem sushi. Czy to się nie kłóci z faktem, ze tak jak ktoś wspomniał ryby są uprzednio mrożone na czas transportu? Zgłupiałam do reszty


Backie Ty ze Szczecina , jadasz czasem czasem w Ishin w Berlinie?? (zazdroszczę bliskości)
http://www.ishin.de/speisekarte/sushimenue.html
Ja się nie moge oprzeć i zawsze nawtryniam się tam wszelakimi specjałami maksymalnie za naprawdę niewielkie pieniądze. No i przede wszystkim, jeszcze nie trafiłam na tak pyszne dania u nas w kraju


Licze, ze ktoś jeszcze czasem zagląda do tego wątku
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 18:34   #434
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: sushi

DO LULJUSZ:
hej, wspaniale piszesz o sushi, przeczytałam wszystkir Twoje posty;
mówiąc o knajpce 77 masz na myśli sieciówkę? mój mąż niestety w sushi 77 zatruł się dość ciężko :-(

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Cytat:
Napisane przez paimejka Pokaż wiadomość
nie wiem czemu uparliście się na te markety?
wystarczy poszukać dobrze w necie, w markecie po przeliczeniu
te rzeczy jednak wychodzą drożej i nie są wcale rewelacyjne.

znalazłam taki sklep w internecie, nie byłam zbytnio przekonana,
ale sprawdziłam ich komentarze (są na allegro) a także
przejrzałam ich stronę internetową.

Kupiłam u nich pare razy, mają dużo produktów do sushi, całkiem dobre ceny i wysyłają produkty tam gdzie im się powie Naprawdę spoko.
rzućcie w google : sklep Pan Azja, czy też Wam podam www.panazja.pl

nie to że słodzę, ale sushi mnie cholernie wkręciło :P
hej
ja też kupuje u tego Pana na allegro taniej niż w sklepach i naprawdę godny polecenia
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 22:50   #435
luljusz
Raczkowanie
 
Avatar luljusz
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 31
Red face Dot.: sushi

[QUOTE=marsi11;13671805]DO LULJUSZ:
hej, wspaniale piszesz o sushi, przeczytałam wszystkir Twoje posty;
mówiąc o knajpce 77 masz na myśli sieciówkę? mój mąż niestety w sushi 77 zatruł się dość ciężko :-(

powiem ci że nie pamiętam a propo czego tyczył sie temat siudemek fajnie jak byś wspomniała przykro mi ze sie zatrul mam nadzieje ze nie powaznie a markety to moim zdaniem bezsensowny temat nie warto wydawac kasy w marketach produkty jakościowo są do banii i kaza za nie placic krocie zastanowcie sie czy warto kupic 50 lisci nori za 20,- czy 10 za 30,- a ryby najlepiej znajdzcie w boblizu swoich miejsc zamieszkania jakies dobre polecane sklepy a nie lazicie do marketów. Łazicie do nich z lenistwa bo nie chce wam sie poszukac i popytac ja obok swojego miejsca zamieszkania mam 4 sklepy rybne ktore znalazlem i ztestowalem badz zostaly mi polecone a i ceny nie sa takie odstraszające kochani tylko troszke checi i wiary a znajdziecie to czego szukacie tak blisko ze nawet sie nie spodziewacie pozdrawiam

p.s. sushi to to nie potrawa futomaki hosomaki uramaki to ewentualnie mozna zaliczyc do potraw z tym jak z autem np. audi - sushi, a8 - danie latwe nie
__________________
Zapraszam do nowo otwartej restauracji sushi w Warszawie

SUSHI KING
Nowy wymiar smaku
10 lat doswiadczenia

http://www.sushi-king.pl
luljusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 18:41   #436
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: sushi

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Backie Ty ze Szczecina , jadasz czasem czasem w Ishin w Berlinie?? (zazdroszczę bliskości)


Wbrew pozorom.
Choć menu wygląda zachęcająco.

Jak Twoje eksperymenty z sushi?

Ostatnio wylądowałam tutaj:
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 16:04   #437
pepitka
Raczkowanie
 
Avatar pepitka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Legnica / Wrocław
Wiadomości: 229
Dot.: sushi

luljiusz, a czy byłbyś tak miły i podałbyś przepis na tą sałatkę (?), która widnieje na twoim avatarze? Byłabym zobowiązana
pepitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 16:51   #438
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: sushi

Wklejam zdjęcia z dzisiaj.
Wybaczcie jakość, ze względu na regulamin wymazałam Paintem , menu, jak i nazwę restauracji.

Czy ktoś tu jeszcze zagląda?

cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 11:16   #439
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: sushi

Cytat:
Napisane przez cbc6429be45513368b51b71e3 40d921ce6d338a3 Pokaż wiadomość
Wklejam zdjęcia z dzisiaj.
Wybaczcie jakość, ze względu na regulamin wymazałam Paintem , menu, jak i nazwę restauracji.

Czy ktoś tu jeszcze zagląda?

hej, hej ja jestem!
to ostatnie zdjęcie jest piękne! wiesz, u mnie często taki obraz był aż...do ostatniego razu kiedy opyliłam z moim małżonkiem dosłownie wszystko.
Jak wstałam od stołu to powiedziałam: " oj, chyba sushi przejadło mi się na najbliższe miesiące" finał był taki, że na śniadanie poleciałam z powtórka hihihih

Dodam,że robię sama w domu po tym jak mój przystojny zatruł się w knajpce.

Mam już niezła wprawę i ciągle eksperymentuje i zaskakuje, ostatnio na imprezie zasłyszałam jak mój małzonek mówił, że jestem mistrzem w robieniu sushi.

Zauważyłam też ostatnio,że produkty do sushi dość znacznie potaniały, mam na myśli sosy, wasabi, ryż, kiedyś jak szłam do sklepu to zaraz było czuć wir w portfelu a teraz widzę zmianę cen nawet o 1/3
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-31, 16:46   #440
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: sushi

Znowu za późno wpadłam na to, żeby zrobić zdjęcie.
Miejsce i zestaw jak zwykle ten sam.
Dzisiejsze sushi pałaszowanie.

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
Dodam,że robię sama w domu.
Wkrótce zamierzam pójść w Twoje ślady...
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 17:49   #441
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: sushi

Ja też jeszcze tu zaglądam
W piątek robiłam sushi trzeci raz w życiu, staję się powoli specjalistką od futo-maki bo zwykłe maki jakoś nie chcą mi wyjść, próbuję też robić inside-outy, co widać na załączonych obrazkach. Oczywiście zdjęcia robiłam podczas przygotowań, a potem w połowie imprezy, jak zostało niewiele
Moje spostrzeżenia są takie - najważniejsze - ryż. Jak się ugotuje elegancko bez podnoszenia pokrywki - to cudownie, jak zacznie kipieć i sklei się w jedną wielką bryłę - lepiej podnieść pokrywkę, pomieszać - i tak da się go zjeść
Drugie. Zakwaszony ryż - ponieważ nie miałam już funduszy na zalewę/ocet ryżowy, użyłam octu prawie modeńskiego, ciemnego. Było dobre Grunt to improwizacja.
Trzecie i najpiękniejsze - cena! Za niecałe 100 zł można stworzyć tyle jedzenia, że z kilograma ryżu (bez połowy szklanki, zostawiłam sobie na później ) i 9 nori najadło się do syta 7 osób. W której knajpie byłoby tak opłacalnie?

Robiłam miks dodatków z papryką, awokado, ogórkiem, serkiem Almette, łososiem wędzonym i paluszkami krabowymi. Do tego sos sojowy, imbir i gotowe A jaka zabawa ze zwijaniem
Także skutecznie jestem zarażona bakcylem suszenia, niedługo wezmę się za jakieś bardziej skomplikowane formy.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 07:28   #442
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 166
Dot.: sushi

[QUOTE=martaboy;16860089]Ja też jeszcze tu zaglądam

Ja tez tu jeszcze zagladam
Sushi pałaszuję tylko w knajpkach, muszę się w końcu zrobić sama, ale jakoś nie mogę się zabrac.
just75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 22:25   #443
hiroko1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 19
Dot.: sushi

Mam pytanie, czy mogę rano przygotować ryż do sushi, a sushi zrobić kilka godzin później?
hiroko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 10:37   #444
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: sushi

Wydaje mi się, że tak, musisz tylko nie dopuścić do wysuszenia ryżu, musi być przez czas oczekiwania dokładnie przykryty.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 02:05   #445
luljusz
Raczkowanie
 
Avatar luljusz
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 31
Smile Dot.: sushi

Witam po długiej nie obecności praca praca praca i jeszcze raz praca, tak szybko odpowiem na pare pytań:
1. Po pierwsze jeżeli jesteś w ciąży, to zależy tylko od ciebie czy zjesz sushi czy nie, jako sushi-maker w mojej knajpie podam ci herbatę lub colę surowego sushi w życiu, kobietą w ciąży nie wolno jeść surowych rzeczy tylko te poddane obróbce termicznej, począwszy od mięsa przez ryby nabiał itd. (Surowe nie, gotowane piczone grillowane duszone itd. tak )

2. ryżna drugi dzień- faktycznie trzeba ryż przykryć szczelnie żeby nie wysechł najlepiej folja spożywcza, a żeby ci sie dobrze robiło po kilku godzinach od jego ugotowania wrzuć go do miski i odgrzej tak mniej wiecej do 40 stopni ( czyli żeby cie nie parzył w rece jak coś już bedziesz robić)

3.Przepis na sałatkę z mojego avatara- Sałatka WAKME
zalewa nazywa się sosem SU
mitzkan 0.1l
sos sojowy 0.05l
cukier lyżka 1 - 2
sriracha sos chili - malutka łyżeczka
a, wakame ogórek, i polecam kielki lucerny do dekoracji i zjedzenia
nie ma za co

A tak wogóle ja cały czas mam wasze poczynania odnośnioe tego forum na oku wiec widze i czytam i ogladam, jak macie pytania to kierujcie je na forum bez pośrednio do mojej osoby to czybko wam odpowiem widze postępy w domowym przygotowaniu sushi u niektorych z najbardziej nadgorliwych i musze powiedzieć WOW WOW WOW jesteście lepsi z dnia na dzien.

strony nie mam i nie bede mial moja firma mi broni bo to konflitk interesów w skrócie, czekam na pytania i nowe zagadki pozdrawiam
__________________
Zapraszam do nowo otwartej restauracji sushi w Warszawie

SUSHI KING
Nowy wymiar smaku
10 lat doswiadczenia

http://www.sushi-king.pl

Edytowane przez luljusz
Czas edycji: 2010-02-06 o 02:14
luljusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 20:02   #446
flaytec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: sushi

LuLjusz- ryby nie moga byc mrozone bo traca kolor ,zapach i smak. Takie ryby sa w najtanszych restauracjach.

Tam gdzie pracowałem przylatywały samolotami- i na lodzie(nie mrozone) takie ryby sa z tego co wiem 3-4 razy drozsze.

Ktoś z Krakowa moze robi amatorsko sushi?

Kupujecie w Dorado składniki czy w marketach?

Mam kolegę suszaka z 6 letnim doswiadczeniem, nigdy nie miałem na to ochoty sie uczyć ale teraz mam(bo dziewczyna sie odchudza i tajskiej i Chinskiej kuchni nie tyka)

Mam zamiar kupić składniki i pokrecić samemu-miałem to na codzien w pracy ale wtedy nie miałem ochoty..a zima mrozna i nie ma co robić w domu... Narazie z kolega robimy kuchnie jak w restauracji by bylo gdzie krecić w domu w dobrych warunkach.Za tydzien powinnismy skaczyc

Edytowane przez flaytec
Czas edycji: 2010-02-10 o 20:22
flaytec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 16:09   #447
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: sushi

Dzisiejsze .
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 21:19   #448
mamrotka
Wtajemniczenie
 
Avatar mamrotka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 422
Dot.: sushi

Przebrnelam przez caly watek i Moze i ja sprobuje zrobic w domu Musze tylko skompletowac potrzebne skladniki i beda proby
mamrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 12:46   #449
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: sushi

Cytat:
Napisane przez aresza Pokaż wiadomość
Witaj,
W sklepie internetowym spam.org. znajdziesz produkty do Sushi.



Zapraszam również na kurs kulinarny SPAM.


Szczegóły i zapisy na ww stronie
ZAPRASZAM!!
reklama jest płatna
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-09-09 o 14:20
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 16:13   #450
VeroniczkaA
Zadomowienie
 
Avatar VeroniczkaA
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 143
Dot.: sushi

witam wszystkich sushimaniakow

Ostatnio odkrylam swietny ryz do sushi w Geantcie 5zl za 1/2 kg

nie wiem czy podanie firmy nie bedzie potraktowanie jako reklama w zwiazku
VeroniczkaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-07 19:53:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:23.