mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-26, 20:21   #2491
MAGDA1704
Zakorzenienie
 
Avatar MAGDA1704
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: irgendwo in Polen
Wiadomości: 3 111
GG do MAGDA1704
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Cytat:
Napisane przez Niebieska88 Pokaż wiadomość
Powodzenia w odnalezieniu aparatu Czekamy na foto!
I witamy serdecznie w naszych progach

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Pakuję się właśnie na wyjazd:
Czy żel 2w1 werbena nie zrobi krzywdy włosom i skórze głowy?
Zastanawiam się, czy muszę koniecznie brać szampon...
hmmm...nie ryzykowalabym- wez jakis maly szampon (mini-produkt) lub ulej do malej buteleczki po jakims kosmetyku zeby nie dzwigac duzej butli ja akurat zele 2w1 uzywam tylko do ciala, kiedys uzylam do wlosow (zelu zielona herbata) i jakos dziwnie mnie po nim swedziala glowa
MAGDA1704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 20:36   #2492
pepitka
Raczkowanie
 
Avatar pepitka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Legnica / Wrocław
Wiadomości: 229
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Dziękuję za miłe przyjęcie

Aparat odnaleziony, teraz dokarmiam bateryjkę - jak opatrzność się nade mną zlituje, to jakieś koślawe foty jeszcze dziś wrzucę
__________________
...you gotta squeeze that lemon...
pepitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 20:39   #2493
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Właśnie położyłam 2 nowe żele w łazience:
PN wanilia i JdM Pomarańcza z "Florydy"
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 20:44   #2494
Hejnarka
Rozeznanie
 
Avatar Hejnarka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 729
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Cytat:
Napisane przez martaem89 Pokaż wiadomość
A ja się przymierzam do sprzedaży So Elixir edp 30 ml za 60zł - psikany do sprawdzenia zapachu. Dobra cena?
Masz szansę sprzedać za jakieś max 40 zł, ponieważ nowe 30ml na Allegro są od 40zł (zafoliowane).
Hejnarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 20:46   #2495
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Żel kawowy , a tak sie przed nim wzbraniałam Normalnie teraz jak wchodze do łazienki, to pierwsze co robię, chwytam butelkę z żelem do ręki i wącham....to jakaś obsesja Mogliby zrobic jeszcze balsam do ciała o tym zapachu
tak, tak, tak
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 20:59   #2496
forssiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 766
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

my się tutaj tak jaramy YR, a tymczasem czytam sobie recenzje na fragrantice i natknęłam się na coś takiego:

"I must first say that the Yves Rocher brand is viewed as cheap and low-quality in my country, France"... (tutaj, recenzja Beautymist do tendre jasmin), zakładam,że wiekszość z Was zna ang. więc nie tłumaczę

ps. dostałam beret jako prezent do urodzinowej i jestem z niego bardziej zadowolona, niz z VN
i jeszcze fajowski jest balsamik PN wanilia oraz żel kwiat bawełny z indii
__________________


forssiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 21:08   #2497
Namalei
Raczkowanie
 
Avatar Namalei
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 229
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Cytat:
Napisane przez forssiczka Pokaż wiadomość
my się tutaj tak jaramy YR, a tymczasem czytam sobie recenzje na fragrantice i natknęłam się na coś takiego:
Któraś z dziewczyn już mówiła kiedyś, że u nas YR to niby takie lepsze kosmetyki (same ceny dość mówią ), a we Francji to coś jak Bielenda u nas.
Namalei jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-26, 21:09   #2498
forssiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 766
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Cytat:
Napisane przez Namalei Pokaż wiadomość
Któraś z dziewczyn już mówiła kiedyś, że u nas YR to niby takie lepsze kosmetyki (same ceny dość mówią ), a we Francji to coś jak Bielenda u nas.
pamiętam, i że pierre ricauld to taka podrasowana linia
__________________


forssiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 21:09   #2499
asiunia89
Rozeznanie
 
Avatar asiunia89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 522
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Ja nie uwazam YR za nic specjalnego
Za takie kosmetyki uwazam L'occitane
__________________
...
asiunia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 21:39   #2500
thugmisses
Rozeznanie
 
Avatar thugmisses
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 852
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Clinique w USA jest tańsze niż YR, W UK Body Shop, a u nas Ziaja. To zupełnie normalne, że dla francuza to nie jest jakiś luksus (co nie zmienia faktu, że będąc w Paryżu zauważyłam, że w Yves Rocher były TŁUMY ) Dla mnie produkty YR są BARDZO dobrej jakości.
__________________
thugmisses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 22:00   #2501
baska224
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 42
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

dziewczyny, wkrecilam brata w YR zamowil krok1, paczka przyszla a w niej wszystko oprocz kremu cs,ktory mial byc dla mnie, co robic?
a ,mleczko jasmin pachnie(?) jak perfumowana pasta do butow, na szczęście po jakims czasie wietrzeje : )
baska224 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-26, 22:06   #2502
thugmisses
Rozeznanie
 
Avatar thugmisses
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 852
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Cytat:
Napisane przez baska224 Pokaż wiadomość
dziewczyny, wkrecilam brata w YR zamowil krok1, paczka przyszla a w niej wszystko oprocz kremu cs,ktory mial byc dla mnie, co robic?
a ,mleczko jasmin pachnie(?) jak perfumowana pasta do butow, na szczęście po jakims czasie wietrzeje : )
Musi napisać do boku i załączyć skan faktury i kopię zamówienia internetowego
__________________
thugmisses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 22:07   #2503
mosumi
Raczkowanie
 
Avatar mosumi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 481
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Cytat:
Napisane przez baska224 Pokaż wiadomość
dziewczyny, wkrecilam brata w YR zamowil krok1, paczka przyszla a w niej wszystko oprocz kremu cs,ktory mial byc dla mnie, co robic?
a ,mleczko jasmin pachnie(?) jak perfumowana pasta do butow, na szczęście po jakims czasie wietrzeje : )
jeśli nie ma nic "nadprogramowego", to po prostu zapomnieli. Niech napisze do BOKu, że nie dostał prezentu za kod KROK1
mosumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 22:13   #2504
baska224
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 42
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

jest to bardzo niezreczna sytuacja, ale chyba tak musi zrobic, albo ja w jego imieniu, dzieki
baska224 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 23:36   #2505
trisse
Rozeznanie
 
Avatar trisse
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 542
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

napisałam tydzień temu do BOKu prośbę o ofertę na DK, dostałam odp że przygotują i w ciągu 7 dni dostanę pocztą no i jest
co prawda spersonalizowany prezent taki sobie (MING SHU edp 30ml) - więc nie wiem czy wykorzystam tę ofertę czy złożę przez internet i wezmę coś innego, ale plus jest taki że mam gazetkę i wszystko mogę obejrzeć, pomacać i na spokojnie wybrać, ze skanów jakoś mnie szybko irytuje oglądanie ofert, bo się gubię i nie widzę

ps. ciekawostka - moja oferta jest na inne imię i nazwisko, wszystkie dane są nadrukowane ale nie moje, niby są zaklejone białą naklejką ale i tak wiem jaki Pani Edyta ma adres i nr tel na wierzch przykleili wydrukowaną nalepkę z moimi danymi, ciekawa taktyka ;P chyba nie mieli co mi wysłać to wzięli cokolwiek ;P

Edytowane przez trisse
Czas edycji: 2013-02-26 o 23:37
trisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 06:20   #2506
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Cytat:
Napisane przez thugmisses Pokaż wiadomość
Clinique w USA jest tańsze niż YR, W UK Body Shop, a u nas Ziaja. To zupełnie normalne, że dla francuza to nie jest jakiś luksus (co nie zmienia faktu, że będąc w Paryżu zauważyłam, że w Yves Rocher były TŁUMY ) Dla mnie produkty YR są BARDZO dobrej jakości.
Ja też bardzo lubię kosmetyki z YR, szczególnie kremy do twarzy, balsamy i żele pod prysznic Mój TŻ też ich musiał polubieć
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 06:50   #2507
ankaw192
Raczkowanie
 
Avatar ankaw192
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 235
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

ja tam też nie uważam YR za jakiś luksus, uważam że to kosmetyki ze średniej półki i generalnie to sprawa marketingu, że zawyżają ceny, żeby móc je potem po promocji sprzedać a i tak jest to opłacalne. Dla mnie luksus to np. Chanel , YSL czy Lancome, myślę że dla Francuzów również Na pewno nie kupowałabym kosmetyków YR w regularnej cenie, bo nie są tego warte, czy np perfumy. Wystarczy porównać perfumy jakiejkolwiek liczącej się firmy. Ja np ostatnio dostałam Hermesa. Jeden psik i od rana do poźnej nocy czułam na sobie, a YR juz po kilku godzinach nie pachną, bo są za słabe. Kiedyś zdecydowanie kosmetyki YR miały lepsze składy i jakość
ankaw192 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 07:01   #2508
Niebieska88
Zakorzenienie
 
Avatar Niebieska88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: KK
Wiadomości: 4 153
GG do Niebieska88
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Cytat:
Napisane przez MAGDA1704 Pokaż wiadomość
hmmm...nie ryzykowalabym- wez jakis maly szampon (mini-produkt) lub ulej do malej buteleczki po jakims kosmetyku zeby nie dzwigac duzej butli ja akurat zele 2w1 uzywam tylko do ciala, kiedys uzylam do wlosow (zelu zielona herbata) i jakos dziwnie mnie po nim swedziala glowa
Za Twoją radą dopakowałam mini szampon
Zaraz po pracy wyjeżdżam!

Cytat:
Napisane przez forssiczka Pokaż wiadomość
my się tutaj tak jaramy YR, a tymczasem czytam sobie recenzje na fragrantice i natknęłam się na coś takiego:

"I must first say that the Yves Rocher brand is viewed as cheap and low-quality in my country, France"... (tutaj, recenzja Beautymist do tendre jasmin), zakładam,że wiekszość z Was zna ang. więc nie tłumaczę

ps. dostałam beret jako prezent do urodzinowej i jestem z niego bardziej zadowolona, niz z VN
i jeszcze fajowski jest balsamik PN wanilia oraz żel kwiat bawełny z indii
Beret rocherowy lepszy od VN?

A mnie takie opinie nie ruszają, sama wiem, co mi odpowiada Moja siostra przez kilka lat mieszkała w Hiszpanii i często zaopatrywała się w YR, bo jak na tamtejsze warunki - dobra jakość w dobrej cenie. W PL inaczej zarabiamy, stąd kosmetyki YR musimy wrzucić na inną półkę cenową. Najważniejsze, to być zadowolonym z tego, co się używa

Cytat:
Napisane przez trisse Pokaż wiadomość
napisałam tydzień temu do BOKu prośbę o ofertę na DK, dostałam odp że przygotują i w ciągu 7 dni dostanę pocztą no i jest
co prawda spersonalizowany prezent taki sobie (MING SHU edp 30ml) - więc nie wiem czy wykorzystam tę ofertę czy złożę przez internet i wezmę coś innego, ale plus jest taki że mam gazetkę i wszystko mogę obejrzeć, pomacać i na spokojnie wybrać, ze skanów jakoś mnie szybko irytuje oglądanie ofert, bo się gubię i nie widzę

ps. ciekawostka - moja oferta jest na inne imię i nazwisko, wszystkie dane są nadrukowane ale nie moje, niby są zaklejone białą naklejką ale i tak wiem jaki Pani Edyta ma adres i nr tel na wierzch przykleili wydrukowaną nalepkę z moimi danymi, ciekawa taktyka ;P chyba nie mieli co mi wysłać to wzięli cokolwiek ;P
Najważniejsze, że doszła Tylko zaraz Cię wszystkie Edyty z wątku dopadną, cy to przypadkiem nie ich adres Też lubię mieć ofertę na papierze Ostatnio swoją co wieczór przeglądam i obmyślam, co zamówię
A prezent spersonalizowany chyba nie najgorszy

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ja też bardzo lubię kosmetyki z YR, szczególnie kremy do twarzy, balsamy i żele pod prysznic Mój TŻ też ich musiał polubieć
Jejku, ciekawe, czy ja mojego zdołam przekonać... Taki z niego minimalista. Ale póki nie mieszkamy razem, nie będę się martwić na zapas

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

Cytat:
Napisane przez baska224 Pokaż wiadomość
jest to bardzo niezreczna sytuacja, ale chyba tak musi zrobic, albo ja w jego imieniu, dzieki
Napisz, na pewno doślą

Cytat:
Napisane przez pepitka Pokaż wiadomość
Dziękuję za miłe przyjęcie

Aparat odnaleziony, teraz dokarmiam bateryjkę - jak opatrzność się nade mną zlituje, to jakieś koślawe foty jeszcze dziś wrzucę
Wypatruję fot i nie ma Może dziś w dziennym świetle uda Ci się zrobić?
__________________

Insta


PM 2018
Niebieska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 07:07   #2509
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Też nie myślę, że YR to luksus, ale mam sporą listę firm gdzie widać różnicę:
np:
Ziaja
Bielenda
Nivea
Joanna
Lirene
Avon
Oriflame
i jeszcze dużo innych które mi teraz na myśl nie przychodzą.

Jednak przewagą YR jest to , że te kosmetyki są bardziej naturalne.
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-27, 07:08   #2510
czarnaowca5
Raczkowanie
 
Avatar czarnaowca5
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 438
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Cytat:
Napisane przez ankaw192 Pokaż wiadomość
ja tam też nie uważam YR za jakiś luksus, uważam że to kosmetyki ze średniej półki i generalnie to sprawa marketingu, że zawyżają ceny, żeby móc je potem po promocji sprzedać a i tak jest to opłacalne. Dla mnie luksus to np. Chanel , YSL czy Lancome, myślę że dla Francuzów również Na pewno nie kupowałabym kosmetyków YR w regularnej cenie, bo nie są tego warte, czy np perfumy. Wystarczy porównać perfumy jakiejkolwiek liczącej się firmy. Ja np ostatnio dostałam Hermesa. Jeden psik i od rana do poźnej nocy czułam na sobie, a YR juz po kilku godzinach nie pachną, bo są za słabe. Kiedyś zdecydowanie kosmetyki YR miały lepsze składy i jakość
Ja akurat perfumy uważam za udane (zapachy) i porządne (trwałość). Poza tym to wszystko rzecz gustu i preferencji. Lubię pachniec tym co mi sie podoba nawet jak nie ma szlachetnej marki.
Co do reszty kosmetyków się zgadzam. Ale i tak je lubię.
czarnaowca5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 07:13   #2511
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
Też nie myślę, że YR to luksus, ale mam sporą listę firm gdzie widać różnicę:
np:
Ziaja
Bielenda
Nivea
Joanna
Lirene
Avon
Oriflame
i jeszcze dużo innych które mi teraz na myśl nie przychodzą.

Jednak przewagą YR jest to , że te kosmetyki są bardziej naturalne.
Z tą naturalnością to też zaczynają schodzić na psy, np. nie wiem czy jest jeszcze jakiś szampon (w tej większej butelce), który nie zawiera w swoim składzie agresywnych detergentów, np. SLS

Według mnie YR też nie jest jakimś mega luksusem, ale trzeba przyznać, że posiadają w swojej ofercie nietuzinkowe zapachy, np. żel kawowy. W każdym razie jedno jest pewne - YR ma świetny marketing, co też widać po niniejszym wątku
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 07:14   #2512
czarnaowca5
Raczkowanie
 
Avatar czarnaowca5
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 438
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Cytat:
Napisane przez thugmisses Pokaż wiadomość
Clinique w USA jest tańsze niż YR, W UK Body Shop, a u nas Ziaja. To zupełnie normalne, że dla francuza to nie jest jakiś luksus (co nie zmienia faktu, że będąc w Paryżu zauważyłam, że w Yves Rocher były TŁUMY ) Dla mnie produkty YR są BARDZO dobrej jakości.
Jeszcze a propos YR i ich jakości. Kiedyś przeczytałam w gazecie że ludzie kupujący kosmetyki tzw. "luksusowe" maja lepsze samopoczucie i są bardziej optymistyczni.
Myślę że dla wielu z nas te kosmetyki stanowia taka właśnie namiastkę lususu i za to je lubimy. Bo niezaleznie od ich rzeczywistej jakości czy wartości w podświadomości naszej tkwi że właśnie używamy np. kremu za 115 zł. Chyba niewiele z nas rzeczywiście kupiłoby go za 115zł., ale skoro mamy i używamy to od samego myslenia o tym jesteśmy piękniejsze.
czarnaowca5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 07:14   #2513
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Cytat:
Napisane przez czarnaowca5 Pokaż wiadomość
Ja akurat perfumy uważam za udane (zapachy) i porządne (trwałość). Poza tym to wszystko rzecz gustu i preferencji. Lubię pachniec tym co mi sie podoba nawet jak nie ma szlachetnej marki.
Co do reszty kosmetyków się zgadzam. Ale i tak je lubię.
Ja lubię So elixir purple... a już mi się kończy
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 07:15   #2514
czarnaowca5
Raczkowanie
 
Avatar czarnaowca5
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 438
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Z tą naturalnością to też zaczynają schodzić na psy, np. nie wiem czy jest jeszcze jakiś szampon (w tej większej butelce), który nie zawiera w swoim składzie agresywnych detergentów, np. SLS

Według mnie YR też nie jest jakimś mega luksusem, ale trzeba przyznać, że posiadają w swojej ofercie nietuzinkowe zapachy, np. żel kawowy. W każdym razie jedno jest pewne - YR ma świetny marketing, co też widać po niniejszym wątku
Dzień dobry Tereska! Coś tu wczoraj nie było, czy ja coś niedokładnie śledziłam?! Są takie osoby na wątku, których brak od razu widać ;-)
czarnaowca5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 07:19   #2515
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Cytat:
Napisane przez czarnaowca5 Pokaż wiadomość
Jeszcze a propos YR i ich jakości. Kiedyś przeczytałam w gazecie że ludzie kupujący kosmetyki tzw. "luksusowe" maja lepsze samopoczucie i są bardziej optymistyczni.
Myślę że dla wielu z nas te kosmetyki stanowia taka właśnie namiastkę lususu i za to je lubimy. Bo niezaleznie od ich rzeczywistej jakości czy wartości w podświadomości naszej tkwi że właśnie używamy np. kremu za 115 zł. Chyba niewiele z nas rzeczywiście kupiłoby go za 115zł., ale skoro mamy i używamy to od samego myslenia o tym jesteśmy piękniejsze.
chyba coś w tym jest
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 07:21   #2516
Niebieska88
Zakorzenienie
 
Avatar Niebieska88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: KK
Wiadomości: 4 153
GG do Niebieska88
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Przekroczyłyśmy magiczną połowę wątku... Po niecałych dwóch tygodniach!

Zaczynam już odliczanie do marcowej oferty w sklepie internetowym, oby były ładne prezenty
__________________

Insta


PM 2018
Niebieska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 07:22   #2517
201608171256
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 792
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Cytat:
Napisane przez forssiczka Pokaż wiadomość
my się tutaj tak jaramy YR, a tymczasem czytam sobie recenzje na fragrantice i natknęłam się na coś takiego:

"I must first say that the Yves Rocher brand is viewed as cheap and low-quality in my country, France"... (tutaj, recenzja Beautymist do tendre jasmin), zakładam,że wiekszość z Was zna ang. więc nie tłumaczę

ps. dostałam beret jako prezent do urodzinowej i jestem z niego bardziej zadowolona, niz z VN
i jeszcze fajowski jest balsamik PN wanilia oraz żel kwiat bawełny z indii
Przy ich zarobkach to YR jest tanie. Natomiast u nas, jak wejdzie się do salonu YR i chce coś kupić w cenie regularnej nie jest już tak różowo. Dla przykładu moja ulubiona lawendowa seria do stóp. Gdyby nie promocja, na pewno bym nie kupiła: 39,90 za 50 ml balsamu do stóp to przegięcie. Jesli zrobia promocję -50 % to kupię, chociaz przy moich niestety (polskich) zarobkach ta kwota tez nie jest bez znaczenia.

Cytat:
Napisane przez Namalei Pokaż wiadomość
Któraś z dziewczyn już mówiła kiedyś, że u nas YR to niby takie lepsze kosmetyki (same ceny dość mówią ), a we Francji to coś jak Bielenda u nas.
Tak zawsze jest. Pomijając różnice w zarobkach, przeważnie firmy szukają szczęścia poza swoim krajem; dla przykładu chociażby lakiery Sally Hansen (u nas kosztują sporo, za granicą są dużo tańsze). Kiedyś czytałam, że za granica dr irena eris sprzedaje się jako wyższa półkę, a u nas te kosmetyki nie są drogie

Oczywiście, że YR nie jest jakimś tam luksusem ale uważam, że w tej cenie (promocyjnej) są przyzwoitej jakości. Poza tym trafia do mnie otoczka produkcji w zgodzie z naturą
201608171256 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 07:23   #2518
Niebieska88
Zakorzenienie
 
Avatar Niebieska88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: KK
Wiadomości: 4 153
GG do Niebieska88
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
chyba coś w tym jest
Na pewno coś w tym jest...
__________________

Insta


PM 2018
Niebieska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 07:30   #2519
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Cytat:
Napisane przez czarnaowca5 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Tereska! Coś tu wczoraj nie było, czy ja coś niedokładnie śledziłam?! Są takie osoby na wątku, których brak od razu widać ;-)
Dziękuję za miłe słowa Wczoraj byłam w pracy dłuuuuuugo, mam dość ciężką pracę, więc jak przychodzę to tylko łóżkiem mi pachnie stąd moje takie czasowe nieobecności, ale myślami jestem z Wami i oczywiście nowymi prezentami z YR

Cytat:
Napisane przez Niebieska88 Pokaż wiadomość
Przekroczyłyśmy magiczną połowę wątku... Po niecałych dwóch tygodniach!

Zaczynam już odliczanie do marcowej oferty w sklepie internetowym, oby były ładne prezenty
Niedługo będą musieli założyć osobny Wizaż na nasze wątki

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Wooden_Pints Pokaż wiadomość
Przy ich zarobkach to YR jest tanie. Natomiast u nas, jak wejdzie się do salonu YR i chce coś kupić w cenie regularnej nie jest już tak różowo. Dla przykładu moja ulubiona lawendowa seria do stóp. Gdyby nie promocja, na pewno bym nie kupiła: 39,90 za 50 ml balsamu do stóp to przegięcie. Jesli zrobia promocję -50 % to kupię, chociaz przy moich niestety (polskich) zarobkach ta kwota tez nie jest bez znaczenia.



Tak zawsze jest. Pomijając różnice w zarobkach, przeważnie firmy szukają szczęścia poza swoim krajem; dla przykładu chociażby lakiery Sally Hansen (u nas kosztują sporo, za granicą są dużo tańsze). Kiedyś czytałam, że za granica dr irena eris sprzedaje się jako wyższa półkę, a u nas te kosmetyki nie są drogie

Oczywiście, że YR nie jest jakimś tam luksusem ale uważam, że w tej cenie (promocyjnej) są przyzwoitej jakości. Poza tym trafia do mnie otoczka produkcji w zgodzie z naturą
Podpisuję się pod tym co napisałaś obiema rękoma i nogami i jeszcze czym się tam da Myślę, że YR nie miałoby nawet połowy swoich obrotów gdyby nie tak ponętne gratisy
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 07:34   #2520
201608171256
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 792
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Cytat:
Napisane przez ankaw192 Pokaż wiadomość
ja tam też nie uważam YR za jakiś luksus, uważam że to kosmetyki ze średniej półki i generalnie to sprawa marketingu, że zawyżają ceny, żeby móc je potem po promocji sprzedać a i tak jest to opłacalne. Dla mnie luksus to np. Chanel , YSL czy Lancome, myślę że dla Francuzów również Na pewno nie kupowałabym kosmetyków YR w regularnej cenie, bo nie są tego warte, czy np perfumy. Wystarczy porównać perfumy jakiejkolwiek liczącej się firmy. Ja np ostatnio dostałam Hermesa. Jeden psik i od rana do poźnej nocy czułam na sobie, a YR juz po kilku godzinach nie pachną, bo są za słabe. Kiedyś zdecydowanie kosmetyki YR miały lepsze składy i jakość
Mam sporo oryginalnych zapachów Chanel, Hermes, Dior, YSL i innych i tez nie uważam tego za jakiś luksus. Kwestia dobrej reklamy i tego żeby ludzie uwierzyli, ze to dobro luksusowe. Oczywiście jeśli chodzi o zapachy w.w. firm to zgadzam się, nie ma nawet co porównywać z YR (nie ta jakość). Ale z całą pewnością zapachy YR doskonale sprawdzą się na co dzień.
201608171256 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:11.