Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15 - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł 16 części naszego wątku ??
Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013, cz.16 0 0%
Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013, cz.16 - Rozpakowywanie trwa 11 17,46%
Czas leci jak szalony, niedługo nasz poród upragniony. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.16 2 3,17%
Przed porodem stracha mamy, ale dzielnie się wspieramy. Mamy V-VI 2013 cz.16 2 3,17%
Kolejnych porodów nadchodzi czas co cieszy ale i przeraża nas! Mamy V-VI 2013 cz.16 1 1,59%
Do dnia porodu już całkiem blisko ale jesteśmy gotowe na wszystko. V-VI 2013 cz.16 5 7,94%
Część maluszków już jest z nami, na resztę niecierpliwie czekamy! V-VI 2013 cz.16 3 4,76%
Obniżone nasze brzuchy, bo już wychodzą z nich maluchy. Mamy V-VI 2013 cz.16 0 0%
Obniżają nam się brzuszki - chcą wychodzić z nich maluszki! MAJ-CZERWIEC 2013 cz.16 4 6,35%
Mamy już pierwsze maluszki, reszta nisko nosi brzuszki. Mamy V-VI 2013 cz.16 5 7,94%
Mamy pierwsze maluszki, reszta już rozchyla nóżki. Mamy V-VI 2013 cz.16 1 1,59%
Sexi orki maluchy witają, okładów z samca nie zaprzestają. Mamy V-VI 2013 cz.16 9 14,29%
Szamańśkie metody stosujemy, maluchy przywołać chcemy. Mamy V-VI 2013 cz.16 2 3,17%
Regularnie się myjemy, do porodów szykujemy. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.16 2 3,17%
Są już bliźniaczki i inne dzieciaczki, niecierpliwie czekamy na kolejne robaczki. 10 15,87%
Są już bliźniaczki i inne dzieciaczki, właśnie rodzą się kolejne robaczki. V-VI 2013 6 9,52%
Głosujący: 63. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-04, 14:21   #2551
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Odp: Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2

Cytat:
Napisane przez niunka045 Pokaż wiadomość
Jak dziecko jest ruchliwe szaleje w brzuchu to samo zakręca sobie na pepowinie taki węzeł. Który w pewnym momencie sie zaciska a dziecko po prostu umiera. Pepowina była krótka w naszym wypadku do tego.
Nie mieliśmy na to żadnego wpływu i nikt nie ma :,( Nie chciałam im go oddać. Psycholog bedzie niedługo u mnie. Ale wydaje mi sie ze dzięki połoznym lekarzom jakos sobie poradzę. Nie miałam na to wpływu naprawę nie miałam :'(
kochana, ja ci się nie dziwię, że go oddać nie chciałaś... już taki duży twój maluszek był, spokojnie by sobie poradził... i człowiek może się zadręczać pytaniami... co by było gdyby... ale to wszystko nie ma sensu nie mogłaś absolutnie nic zrobić
a że małego z rąk nie chciałaś wypuścić - nie dziwię się absolutnie. piszesz, że wyglądał, jakby spał. bo on śpi, twoje maleństwo śpi sobie spokojnie, zasnęło w twoim brzuszku. i to twoje ciepło i twoją miłość czuło non stop.
przerażające jest, jak bardzo można kochać taką małą istotkę...
może marna pociecha, ale pozytywne w tym wszystkim jest to, że z tobą wszystko w porządku, że ciąża była zdrowa i możesz z czasem, jak odetchniesz, spokojnie pomyśleć o braciszku lub siostrzyczce dla Jasia

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Ja chciałam się wbić z Marchewką, ale widzę, że i Cloche i Karolina już tam urzędują, więc nie wiem czy mnie przyjmą do swego pałacu
w pałacu spokojnie starczy miejsca i dla was
Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
a jak bella italia albo grecja to mogę zrezygnować z tego mazowieckiego..
no to bella italia. w grecji przerażają mnie kierowcy i te ich drogowe wygibasy... no i kryzys mają pełną parą... chociaż w italii też nie jest różowo, to mimo wszystko oni są tam jacyś bardziej optymistyczni
Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Spoko Sofia będzie miała Wojtusia, Antosia i (być może) Florka za rycerzy
taaa... być może Florka... temat dalej nie ruszony od daaawien dawna pewnie imię będzie totalnym spontanem męża, a ja się dowiem jakie po wyjściu ze szpitala...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 14:22   #2552
anika_s
Wtajemniczenie
 
Avatar anika_s
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 381
Dot.: Odp: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez niunka045 Pokaż wiadomość
O godzinie 12 w 37tc przez sn urodził sie Jaś ważył 3 kg mierzył 57 centymetrów. Nasz synek jest teraz w niebie opiekuje sie innymi aniołkami...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Boshe Kochana - bądź silna
__________________
15-07-2006 jestem żona
od 13-04-2013 najszczęśliwsza mama na świecie
http://suwaczki.slub-wesele.pl/201304134865.html
anika_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 14:43   #2553
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: Odp: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez niunka045 Pokaż wiadomość
Jest mi tak ciezko. Duży był maleńki mój. Wyglądał jakby spał... Dużo ciemnych włoskow na głowie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kochana..

poryczałam sie
[']
__________________
córcia
synuś 26tc ♡
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 14:50   #2554
maluska88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 353
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

troszkę mnie nie było a tu tyle maluszków.Gratulacje dla mam. I niunka 045 współczuje aż się z mężem popłakaliśmy .

Edytowane przez maluska88
Czas edycji: 2013-05-04 o 14:53
maluska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 14:54   #2555
niunka045
Zadomowienie
 
Avatar niunka045
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 719
Odp: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Leze na ginekologii. Naladowali mnie jedzeniem potem proszkami na uspokojenie.

Mi Juz tu wszystko wytłumaczyli węzeł był naprawde duży wielkości jego rączki i to jest tak że pepowina często sie tak zawiązuje tyko u nas była krótka no i stało sie Jak sie stało. Można na usg zobaczyć taki węzeł dlatego proscie lekarzy o sprawdzenie. To ze on sie robi wcale nie znaczy ze sie zacisnie.. takze spokojnie Kochane naprawde
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
niunka045 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 15:07   #2556
vvgh
Wtajemniczenie
 
Avatar vvgh
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Odp: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez niunka045 Pokaż wiadomość
Lekarka powiedziała że po porodzie zrobia mojemu aniołkowi sekcję i wszystko bedzie wiadomo... Najgorszy jest ten płacz tych dzieci obok...
Nie umiem nic powiedzieć. Nie ma chyba takich słów... Wczoraj leżałam i myślałam o Tobie cały czas. Chciałabym Cię wziąć, przytulić mocno i żebyś nie musiała o niczym myśleć.

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Cytat:
Napisane przez niunka045 Pokaż wiadomość
Leze na ginekologii. Naladowali mnie jedzeniem potem proszkami na uspokojenie.

Mi Juz tu wszystko wytłumaczyli węzeł był naprawde duży wielkości jego rączki i to jest tak że pepowina często sie tak zawiązuje tyko u nas była krótka no i stało sie Jak sie stało. Można na usg zobaczyć taki węzeł dlatego proscie lekarzy o sprawdzenie. To ze on sie robi wcale nie znaczy ze sie zacisnie.. takze spokojnie Kochane naprawde
.
Jeny... chyba zaraz pojadę do szptala i każę wywołać poród.

Wczoraj leżałam w łóżku i płakałam. Kochana, kiedy puszczą Cię do domu???? Po co masz tam oglądać inne dzieci i to wszystko w koło.

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Cytat:
Napisane przez niunka045 Pokaż wiadomość
Ruszyli właśnie z oksytocyna. Z takiego urządzenia jest to podawane. Ja wiem że Juz nic nie moge zrobić tak bardzo mi ciężko. Caly czas mam nadzieję ze urodzi sie żywy wiecie... Caly czas
.
COOOO?! Kazali Ci go urodzić?! Po*ebało ich?!
__________________
"Je suis Saint Esprit
Je suis sain d'esprit."
vvgh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 15:09   #2557
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Niunka, strasznie mi przykro Nie potrafię sobie wyobrazić co przeżywacie... Nie znamy się a płaczę taka tragedia [*] dla Jasia

Jesteś niesamowita! bardzo silna! Napewno jeszcze wszystko Wam się ułoży!


Mamusia,styczeń 2013
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Edytowane przez s i l v e r
Czas edycji: 2013-05-04 o 16:02
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-04, 15:12   #2558
nuna2
Zakorzenienie
 
Avatar nuna2
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6 103
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Niunka tak strasznie mi przykro Trzymaj się kochana...
Jasiu, mam nadzieję, że będziesz szczęśliwy tam na górze...

Sharp
a tak czekałaś na tego grilla... No tak złote rady wszystkich w koło...

Co do ruchliwości małej... Moja też szaleje, jak nie wiem... Dziś to pierwszy raz w życiu takie wygibasy robiła... Muszę poprosić gina o sprawdzenie tej pępowiny...
Jestem przybita... Nie wiem, co pisać... Co powiedzieć...
__________________
MYŚLI I SŁOWA BY ZNOWU BUDOWAĆ NOWY DZIEŃ, NOWY, NOWY DZIEŃ...
nuna2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 15:13   #2559
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Co by nie mówić, to akurat fajnie z jej strony. Nie płakałabym, jakbym przez pierwszy tydzień nie musiała myśleć o gotowaniu
ja już myślę o diecie

Cytat:
Napisane przez niunka045 Pokaż wiadomość
Leze na ginekologii. Naladowali mnie jedzeniem potem proszkami na uspokojenie.

Mi Juz tu wszystko wytłumaczyli węzeł był naprawde duży wielkości jego rączki i to jest tak że pepowina często sie tak zawiązuje tyko u nas była krótka no i stało sie Jak sie stało. Można na usg zobaczyć taki węzeł dlatego proscie lekarzy o sprawdzenie. To ze on sie robi wcale nie znaczy ze sie zacisnie.. takze spokojnie Kochane naprawde
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Niuńka podziwiam Cię, pomimo własnej tragedii uspokajasz nas żebyśmy się nie martwiły
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 15:13   #2560
vvgh
Wtajemniczenie
 
Avatar vvgh
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Odp: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez niunka045 Pokaż wiadomość
To naprawde do nas nie dociera. Juz nie ma sił płakać. Nawet sie nie odzywamy do siebie... Gdzie jest Bóg teraz... Jest ni lżej jak tu pisze głupie może ale strasznie sie z wami związałam
.
Pisz co tylko potrzebujesz . My wszystkie się związałyśmy i będziemy się wspierac!!
__________________
"Je suis Saint Esprit
Je suis sain d'esprit."
vvgh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 15:13   #2561
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Odp: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez vvgh Pokaż wiadomość
COOOO?! Kazali Ci go urodzić?! Po*ebało ich?!
tak się robi...
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-04, 15:14   #2562
Luna0
Zakorzenienie
 
Avatar Luna0
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 340
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Niunka Jesteś bardzo dzielną kobietą!
Serce mi pęka jak pomyśle że przytulałaś swojego synka.. cały czas mam to przed oczami Tak bardzo mi przykro że nie wiem co napisać.. chyba to co wszyscy. Będziecie mieć jeszcze dziecko które zapłacze wiele razy... a Aniołek Jaś będzie nad wami czuwał. Aniołek kochany
Wpadnij kochana na wątek Aniołkowych Mam jak będziesz miała czas... wielu aniołkowym mamom pomógł lepiej niż psycholog.
Będę się o was modlić!

Mama marcowa 2013 i Mama Aniołka maj 2012


Co do ruchliwości dzieci to nie wpadajcie w panikę dziewczyny. Warto powiedzieć lekarzowi żeby pępowine sprawdził, ale ruchliwych dzieci jest dużo.. Mój był tak ruchliwy że lekarz się mówił co to będzie jak się urodzi, no i miał racje bo mimo że ma 1,5 miesiąca to ruchliwy jest strasznie, ale zdrowy, to najważniejsze
__________________
Żona
Synuś

Aniołek 25.05.2012
"...Widze Ciebie w głowie, nosze Ciebie w sobie..."

Edytowane przez Luna0
Czas edycji: 2013-05-04 o 15:17
Luna0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 15:16   #2563
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Odp: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez vvgh Pokaż wiadomość
Nie umiem nic powiedzieć. Nie ma chyba takich słów... Wczoraj leżałam i myślałam o Tobie cały czas. Chciałabym Cię wziąć, przytulić mocno i żebyś nie musiała o niczym myśleć.

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------



Jeny... chyba zaraz pojadę do szptala i każę wywołać poród.

Wczoraj leżałam w łóżku i płakałam. Kochana, kiedy puszczą Cię do domu???? Po co masz tam oglądać inne dzieci i to wszystko w koło.

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------



COOOO?! Kazali Ci go urodzić?! Po*ebało ich?!
Niunka tak strasznie mi przykro :-( Jaś będzie patrzył na Was z nieba.




Z nami jest coraz gorzej. Nie pomagają leki dozylnie ani zastrzyki w dupsko
Prawdopodobnie cesarka nas czeka w najbliższym tygodniu. Tylko chyba nie ma komu decyzji podjąć bo każdy się boi. Bo dziś ciśnienie 170 na 110 zawroty głowy drgawki. Także nie jest ciekawie.
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 15:17   #2564
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

dziewczyny tylko nie przesadzajcie teraz, bo więcej szkody wyrządzicie nerwami; widzę, że zaczyna się grupowa panika, jeśli ma się coś stać to chociażbyśmy miały codziennie usg to i tak się nie uchronimy przed tym
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 15:18   #2565
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Odp: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Z nami jest coraz gorzej. Nie pomagają leki dozylnie ani zastrzyki w dupsko
Prawdopodobnie cesarka nas czeka w najbliższym tygodniu. Tylko chyba nie ma komu decyzji podjąć bo każdy się boi. Bo dziś ciśnienie 170 na 110 zawroty głowy drgawki. Także nie jest ciekawie.
trzymam za Was
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 15:24   #2566
vvgh
Wtajemniczenie
 
Avatar vvgh
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Odp: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
tak się robi...
Chyba bym im w łeb dała, jakby kazai mi urodzić. To jest chore. Kobieta w takim stanie ma urodzić. To jest tak niedozeczne, że aż nie mogę uwierzyc.

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
tak naprawdę się nie znamy, każda z nas jest inna i pewnie nigdy się nie spotkamy, nawet jakbyśmy przechodziły obok siebie to byśmy o tym nie wiedziały, a jednak stworzyłyśmy sobie tu na wizażu nasz mały wspólny swiat, w któym, radości czy problemy jednej dotykają w jakiejś części wczystkie z nas
Masz rację,tak właśnie jest. To jest wspaniałe,że możemy tu na siebie liczyć i się wspierać, wysłuchać,zrozumieć, doradzić.
__________________
"Je suis Saint Esprit
Je suis sain d'esprit."
vvgh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 15:25   #2567
potterka
Zakorzenienie
 
Avatar potterka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 833
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

niunka podziwiam Cię za siłę jaką w sobie masz

niestety taka prawda, że na takie sytuacje nie mamy wpływu... czy to jak maluszki są w naszych brzuchach, czy jak już będą na świecie.. niestety nie da sie przewidzieć co może się wydarzyć
potterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 15:25   #2568
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Odp: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez vvgh Pokaż wiadomość
Chyba bym im w łeb dała, jakby kazai mi urodzić. To jest chore. Kobieta w takim stanie ma urodzić. To jest tak niedozeczne, że aż nie mogę uwierzyc.
pewnie jakby się uprzeć to zrobią cc...
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 15:25   #2569
potterka
Zakorzenienie
 
Avatar potterka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 833
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Motylek
potterka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-04, 15:28   #2570
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Odp: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz

dziewczyny - niunka na pewno nie chciała siać paniki. same widzicie, jak dzielnie tłumaczy i uspokaja nas (szacun ogromny niunka ). więc jak barwineczek pisze, bądźmy spokojniejsze... maluszkom się nasze nerwy udzielają. chyba niepotrzebnie, co?
po prostu słuchajmy naszego instynktu i w razie czego jedźmy na izbę przyjęć bez strachu, że ktoś nas o panikarstwo osądzi.
Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Z nami jest coraz gorzej. Nie pomagają leki dozylnie ani zastrzyki w dupsko
Prawdopodobnie cesarka nas czeka w najbliższym tygodniu. Tylko chyba nie ma komu decyzji podjąć bo każdy się boi. Bo dziś ciśnienie 170 na 110 zawroty głowy drgawki. Także nie jest ciekawie.
a wiadomo skąd to ciśnienie? sprawdzali, czy nie ma zatrucia? chyba faktycznie będzie trzeba się pospieszyć... ale niech sprawdzą lepiej co tam u bejbika słychać. każdy dzień jest cenny, więc póki was obserwują i wszystko jest w ramach, można jeszcze troszkę poczekać
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 15:34   #2571
niunka045
Zadomowienie
 
Avatar niunka045
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 719
Odp: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Motylku bede trzymać za was kciuki. Wiele wiele ludzi na pw bardzo mi pomogło. Dziewczyny naprawde nie możecie sie denerwować takie rzeczy po prostu sie zdarzają a my nie mamy na to wpływu. Jest mi ciezko jest ni źle caly czas płacze to niesprawiedliwe. Ale Nie mieliśmy wpływu na to co sie stało. Jezeli dostanę jeszcze kiedyś szczęście w postaci dziecka w sobie to w tych szpitalach będą mieli mnie dość. Może to źle ze mam takie podejście, obwiniam sie trochę że tak myślę ze sie nie Załamałam.

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
pewnie jakby się uprzeć to zrobią cc...
Oni zapytali o jedno i drugie wytłumaczyli wszystkie za i przeciw cesarki i porodu naturalnego. Dzis rano totalnie sie Załamałam zaczęłam sie rzucać ma łóżku dali mi leki przyszedł lekarz z nowej zmiany i powiedział ze zrobi wszystko żebym urodziła do 12 tylko znieczulenie może iść dopiero przy bólach partych muszę trochę pocierpiec i Tak zrobil.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
niunka045 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 15:36   #2572
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Odp: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez niunka045 Pokaż wiadomość
Motylku bede trzymać za was kciuki. Wiele wiele ludzi na pw bardzo mi pomogło. Dziewczyny naprawde nie możecie sie denerwować takie rzeczy po prostu sie zdarzają a my nie mamy na to wpływu. Jest mi ciezko jest ni źle caly czas płacze to niesprawiedliwe. Ale Nie mieliśmy wpływu na to co sie stało. Jezeli dostanę jeszcze kiedyś szczęście w postaci dziecka w sobie to w tych szpitalach będą mieli mnie dość. Może to źle ze mam takie podejście, obwiniam sie trochę że tak myślę ze sie nie Załamałam.
Ja Cię podziwiam za to myślenie bo sama bym się pewnie załamała i to nie byłoby dla mnie dobre. Ty z Twoją siłą poradzisz sobie z tą sytuacją i jakoś wyjdziesz na prostą... Wszystkie tu jesteśmy z Wami
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 15:42   #2573
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Odp: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz

cloche wyniki mam wszystakie dobre. nie.ma zatrucia. a skoki ciśnienia w ciąży się zdarzają i są tak samo niebezpieczne jak utrzymujące się długo. NA SZCzęście.jutro jest mój to inaczej będzie mi się rozmawiać.

niunka masz rację że nie.miała.wpływu na.to !!! Mój brat urodził się trzy razy obkręcony pepowina i zawinieyt a na.supel naale.jego uratowało to że była nadzwyczaj długa. także zdarza się i cZłowiek niestety nie jest w stanie nic zrobic .
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 15:42   #2574
vvgh
Wtajemniczenie
 
Avatar vvgh
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Odp: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
pewnie jakby się uprzeć to zrobią cc...
Podziwiam ją. Ja bym się nie zdecydowała na naturalny poród.
__________________
"Je suis Saint Esprit
Je suis sain d'esprit."
vvgh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 15:45   #2575
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Odp: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez niunka045 Pokaż wiadomość
Motylku bede trzymać za was kciuki. Wiele wiele ludzi na pw bardzo mi pomogło. Dziewczyny naprawde nie możecie sie denerwować takie rzeczy po prostu sie zdarzają a my nie mamy na to wpływu. Jest mi ciezko jest ni źle caly czas płacze to niesprawiedliwe. Ale Nie mieliśmy wpływu na to co sie stało. Jezeli dostanę jeszcze kiedyś szczęście w postaci dziecka w sobie to w tych szpitalach będą mieli mnie dość. Może to źle ze mam takie podejście, obwiniam sie trochę że tak myślę ze sie nie Załamałam.
masz doskonałe podejście nie obwiniaj się... swoje musisz wypłakać, to oczywiste. ale jeszcze tylu kruszynkom możesz dać życie... to bardzo dobrze, że patrzysz na przód. to godne podziwu a tego szczęścia w postaci dzidziusia życzę ci z całego serca! w komplecie ze świetnymi lekarzami, którzy zrozumieją, że masz prawo się bać każdego dnia bardziej niż wszystkie ciężarne razem wzięte

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
cloche wyniki mam wszystakie dobre. nie.ma zatrucia. a skoki ciśnienia w ciąży się zdarzają i są tak samo niebezpieczne jak utrzymujące się długo. NA SZCzęście.jutro jest mój to inaczej będzie mi się rozmawiać.
to aż dziw z tym ciśnieniem... chyba lepiej faktycznie jak pogadasz ze swoim ginem, on jednak całą ciążę ci prowadził, to może mu będzie łatwiej coś zadecydować. jutro będziemy czekać na wieści
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 15:47   #2576
vvgh
Wtajemniczenie
 
Avatar vvgh
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Odp: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz

Kupiłam dziś fotelik samochodowy firmy Recaro. Bardzo polecali i mówili, że na razie najlepszy na rynku.
__________________
"Je suis Saint Esprit
Je suis sain d'esprit."
vvgh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 15:52   #2577
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
taaa... być może Florka... temat dalej nie ruszony od daaawien dawna pewnie imię będzie totalnym spontanem męża, a ja się dowiem jakie po wyjściu ze szpitala...
Oby to była przyjemna niespodzianka Jak nie będzie Florek, to dam mu taką ksywkę

Cytat:
Napisane przez maluska88 Pokaż wiadomość
troszkę mnie nie było a tu tyle maluszków.Gratulacje dla mam. I niunka 045 współczuje aż się z mężem popłakaliśmy .
Cześć Maluska!! Pisz koniecznie jak u Was! Jak tam Emilek?

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Z nami jest coraz gorzej. Nie pomagają leki dozylnie ani zastrzyki w dupsko
Prawdopodobnie cesarka nas czeka w najbliższym tygodniu. Tylko chyba nie ma komu decyzji podjąć bo każdy się boi. Bo dziś ciśnienie 170 na 110 zawroty głowy drgawki. Także nie jest ciekawie.
Kurcze, z czego to ciśnienie? I że nic na nie nie działa, masakra!
Trzymajcie się tam ciepło z Matyldą. Jeśli cc to teraz dla Was najlepsze wyjście to mam nadzieję, że szybko się zdecydują i będziecie z Matyldą już razem Trzymam za Was mocno kciuki!

Cytat:
Napisane przez niunka045 Pokaż wiadomość
Wiele wiele ludzi na pw bardzo mi pomogło. Dziewczyny naprawde nie możecie sie denerwować takie rzeczy po prostu sie zdarzają a my nie mamy na to wpływu. Jest mi ciezko jest ni źle caly czas płacze to niesprawiedliwe. Ale Nie mieliśmy wpływu na to co sie stało. Jezeli dostanę jeszcze kiedyś szczęście w postaci dziecka w sobie to w tych szpitalach będą mieli mnie dość. Może to źle ze mam takie podejście, obwiniam sie trochę że tak myślę ze sie nie Załamałam.
O nic się nie owiniaj kochana, a już tym bardziej o to, że starasz się sobie radzić w tym koszmarze. Że chwytasz ręce ludzi, który chcą Ci pomóc. To najlepsze co możesz zrobić dla siebie, Jasia a także Jacka i Waszych przyszłych dzieci...
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 15:57   #2578
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Odp: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez vvgh Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś fotelik samochodowy firmy Recaro. Bardzo polecali i mówili, że na razie najlepszy na rynku.
brawo za zakup! ja już mojego cabriofixa też mam. używany, więc muszę wyprać... i niby mam jeszcze miesiąc czasu, a poród wcześniejszy nie grozi, ale nigdy nie wiadomo. zatem za pranie fotelika muszę się zabrać, jak tylko znajdę jakąś miskę w moim bałaganie... (pewnie skończy się na tym, że kupię)

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Oby to była przyjemna niespodzianka Jak nie będzie Florek, to dam mu taką ksywkę
ja w sumie czasem na niego już mówię Florek... a on się nie sprzeciwia tylko tatuś jeszcze nie słyszał. może spróbuję w najbliższym czasie przy tatusiu. zobaczymy, czy zwróci uwagę
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 15:59   #2579
Katate
Raczkowanie
 
Avatar Katate
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 479
Odp: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Niunka podziwiam Cię...jesteś bardzo dzielna. Pewnie przyjdą jeszcze różne chwile,te gorsze też,ale musisz być silna. Z czasem będzie łatwiej...
Ja dziś kolejny dzień płacze...patrzę na mojego synka i płacze...
Katate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 16:00   #2580
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

ciągle boli co czas jakiś..upławy fest, mała przespokojna,tylko n zaczepki odpowiada...
nie chgcę krakać ale może może zmieścimy się w terminie
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:02.