Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15 - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł 16 części naszego wątku ??
Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013, cz.16 0 0%
Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013, cz.16 - Rozpakowywanie trwa 11 17,46%
Czas leci jak szalony, niedługo nasz poród upragniony. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.16 2 3,17%
Przed porodem stracha mamy, ale dzielnie się wspieramy. Mamy V-VI 2013 cz.16 2 3,17%
Kolejnych porodów nadchodzi czas co cieszy ale i przeraża nas! Mamy V-VI 2013 cz.16 1 1,59%
Do dnia porodu już całkiem blisko ale jesteśmy gotowe na wszystko. V-VI 2013 cz.16 5 7,94%
Część maluszków już jest z nami, na resztę niecierpliwie czekamy! V-VI 2013 cz.16 3 4,76%
Obniżone nasze brzuchy, bo już wychodzą z nich maluchy. Mamy V-VI 2013 cz.16 0 0%
Obniżają nam się brzuszki - chcą wychodzić z nich maluszki! MAJ-CZERWIEC 2013 cz.16 4 6,35%
Mamy już pierwsze maluszki, reszta nisko nosi brzuszki. Mamy V-VI 2013 cz.16 5 7,94%
Mamy pierwsze maluszki, reszta już rozchyla nóżki. Mamy V-VI 2013 cz.16 1 1,59%
Sexi orki maluchy witają, okładów z samca nie zaprzestają. Mamy V-VI 2013 cz.16 9 14,29%
Szamańśkie metody stosujemy, maluchy przywołać chcemy. Mamy V-VI 2013 cz.16 2 3,17%
Regularnie się myjemy, do porodów szykujemy. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.16 2 3,17%
Są już bliźniaczki i inne dzieciaczki, niecierpliwie czekamy na kolejne robaczki. 10 15,87%
Są już bliźniaczki i inne dzieciaczki, właśnie rodzą się kolejne robaczki. V-VI 2013 6 9,52%
Głosujący: 63. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-07, 09:30   #3481
komiksowa
Raczkowanie
 
Avatar komiksowa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 418
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
u mnie to samo, pójdziemy na żywioł
Noooo..pójdziemy, obyśmy tylko nie wyszły z siebie

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
Felix zszedł na drugie miejsce - wyraziłam swoje wątpliwości co do brzmienia razem z nazwiskiem znaczy się nie brzmi źle, ale nie przepadam za takim połączeniem no wiem, cuduję! ale chcę jak najlepiej... co by nie było, będzie fazowe imię
Cloche wczoraj były imieniny Floriana i od razu o Tobie pomyślałam, czy jednak się zdecydowałaś na to imię

Kamciatka - przypomniało mi się - dlaczego masz dzisiaj wizytę u ortopedy? Gin kazał Ci iść, czy tak sama z siebie? Mnie ciągle boli spojenie (kość łonowa, czy co tam) i pachwiny. No i już sama nie wiem, jeszcze 5 tygodni, więc chyba nie powinno tak być. Martwię się, więc daj znać po wizycie, co Ci lekarz powiedział.
I z tym bolącym wszystkim muszę dzisiaj do sądu. Mam nadzieję, że po raz ostatni
__________________
Mieszko, Mieszko...nasz koleżko! 15.06.2013
komiksowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 09:31   #3482
Atena564
Zadomowienie
 
Avatar Atena564
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 281
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Hej

Axelka , Ash trzymam kciuki mocno zaciśnięte Niech panienki szybciutko "wychodzą" na świat
Axella mówiłam Ci wczorej, że Zu czeka z wyjściem aż kupisz wózek

Kinga też tzrymam kciuki by się tam wkóncu coś u Ciebie rozkreciło
Klauda obyś się do weekendu rozpakowała
Veronic super że maly rośnie, i że tyle czasu śmiało możecie spacerować Chce mieć tyle siły po porodzie co Ty

Ja odebrałam dziś wyniki morfo i moczu....brak anemii , hemoglobina i hematokryt w normie a zmoczem jak to z moczem u mnie jak zwykle bakterie ale posiewy miałam już robione w ciaży 2 razy i zawsze jałowe wiec ginka mówi że taki mój urok....
Popłudniu wizyta ....tzrymam kciuki......mam troszke stresa co mi powie.....licze ,że powie że niedotrwam do terminu
Atena564 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 09:33   #3483
maarchewka
Zakorzenienie
 
Avatar maarchewka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

tak mnie dzisiaj na biesiadną twórczość zebrało:

już za parę dni, za dni parę.. wezmę torby swe i pojadę
Brzuch napierdzielać będzie mnie, ale Paweł być tam chce...
już za pare dni, cato, cantare!!!!
__________________
/// tralalala///

Wojtek
maarchewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 09:39   #3484
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Dzień dobry
Gratuluję wszystkim mamusiom, za rodzące i czekamy na więcej

A i jeszcze cały czas mam Wam napisać, i zapominam Rewelacyjny jest ten obecny tytuł
Strasznie poprawia mi humor i idealnie oddaje mój obecny stan
Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
mnie juz wszystko cisnie hormony tak daja mi popalic, ze najchetniej pojechalabym rodzic juz. 20kg to zbyt wiele dla kregoslupa, boli mnie spojenie, pecherz, szyjka, no wszystko naraz hehe. a gin mowi, ze mala wysoko sikam co 5 min, pije jak szalona, mam wielki brzuch - ale "wod jeszcze wystarczajaco" - jesli to nie wody to co? ogolnie jakos chyba za duzo sobie obiecywalam po tej wizycie. myslalam, ze uslysze "prosze jechac rodzic" :P a tu zonk.
rozumiem, ze kazdy dzien w brzuszku to dla malej najlepsze rozwiazanie i czuje sie jak wyrodna matka, ze tak mnie to cisnie...ale chce ja jak najdluzej karmic, chce juz cos robic z ta tarczyca - mam dosc czekania. jesli waga dziecka jest ok, zastrzyki na plucka juz mialysmy to moglby sie gin zlitowac i pomoc mi sie rozpakowac te 2 tyg wczesniej...matka-wariatka wiem jeszcze niedawno jeczalam zeby siedziala tam jak najdluzej jutro pewnie mi przejdzie :P
doskonale rozumiem, sama dałabym taki opis mojego obecnego stanu


Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
rodzić to entbinden, ale jak wparujesz na porodówkę, to lepiej krzycz: "mein kind will jetzt raus!" i jak będziesz miała czas na grzeczność, to dodaj "bitte helfen Sie mir!"

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

a w ogóle to nie chcę zapeszać, ale coś dzisiaj zagaiłam rozmowę na temat imienia dla dziedzica i możliwe, że coś się klaruje
to oby zostało
Ja sama nadal nic nie mam wybranego

Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
laski,zaczęło się...
śmigamy rodzić..
błągam o coś przeciw bólowego
bede starala sie informowac,ewentualnie sms...

Oby cukerek była cała i zdrowa,prosze o kciuki!
Trzymam kciuki

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Atena564 Pokaż wiadomość
Hej

Axelka , Ash trzymam kciuki mocno zaciśnięte Niech panienki szybciutko "wychodzą" na świat
Axella mówiłam Ci wczorej, że Zu czeka z wyjściem aż kupisz wózek

Kinga też tzrymam kciuki by się tam wkóncu coś u Ciebie rozkreciło
Klauda obyś się do weekendu rozpakowała
Veronic super że maly rośnie, i że tyle czasu śmiało możecie spacerować Chce mieć tyle siły po porodzie co Ty

Ja odebrałam dziś wyniki morfo i moczu....brak anemii , hemoglobina i hematokryt w normie a zmoczem jak to z moczem u mnie jak zwykle bakterie ale posiewy miałam już robione w ciaży 2 razy i zawsze jałowe wiec ginka mówi że taki mój urok....
Popłudniu wizyta ....tzrymam kciuki......mam troszke stresa co mi powie.....licze ,że powie że niedotrwam do terminu
widzę, ze nie jestem sama u mnie tez zawsze coś wychodzi, a później okazuje się,z e to lipa, i znowu musze teraz zrobić posiew ;/
A moze to wina laboratorium

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
tak mnie dzisiaj na biesiadną twórczość zebrało:

już za parę dni, za dni parę.. wezmę torby swe i pojadę
Brzuch napierdzielać będzie mnie, ale Paweł być tam chce...
już za pare dni, cato, cantare!!!!
hehe weź coś optymistyczniejszego stwórz
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 09:39   #3485
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez maarchewka
nie cudujesz, imie musi być wypaśne i musicie być do niego przekonani, w koncu to coś na całe życie
pewnie że tak. choć mam jednego kolegę, który po ukończeniu 18 lat zmienił sobie imię z Jan na Maksymilian. więc jak coś, to trzeba się trochę namęczyć nad argumentacją ale zmiany są możliwe

Cytat:
Napisane przez kalka
HUMP Przede wszystkim dziękuję za przekazanie moich sms.
Liczyłam się z tym, że w długi weekend mogą być opóźnienia.
A imię zostaje Natalka Patrycja nie grała za dobrze z nazwiskiem.
Jenny dopisz do listy.
nie ma za co - w dużej mierze podziękowania należą się Jenny , bo ja byłam akurat odcięta od internetu przez pewien czas i to ona przekazywała najważniejsze informacje
no i za wybór tym bardziej że wybraliście lepszą opcję
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 09:41   #3486
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

hej
Siedzę sobie przed lapkiem i się zastanawiam, czy jak mnie boli brzuch i cały się spina to są skurcze czy nie skurcze ale regularności żadnej to chyba luz.

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Jedziemy do szpitala (tzn czekamy na taksówke).Jak to nie to, to ja nie chcę wiedzieć jakie są skurcze porodowe
Mam skurcze co 5 minut (choć ostatnie 3 były co 1o, ale tak silne, że mam to gdzieś). Trzymajcie kciuki, żeby to nie były przepowiadacze, bo chyba skoczę z mostu
trzymamy
I mam nadzieję, że w pobliżu nie ma żadnych mostów

Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
laski,zaczęło się...
śmigamy rodzić..
błągam o coś przeciw bólowego
bede starala sie informowac,ewentualnie sms...

Oby cukerek była cała i zdrowa,prosze o kciuki!
Ale na pewno się zaczęło ? POWODZENIA!!

Cytat:
Napisane przez klauda88 Pokaż wiadomość
witam wszystkie. Przyszłam a raczej przyczłapałam do Was się trochę pożalić jestem przeterminowana już 7 dzień ( i nie zapowiada się, żeby mała szybko chciała wyjść wczoraj wieczorem byłam na KTG i co?? i skurczy zero ( już nie mogę się doczekać kiedy urodzę ;/
lekarze chyba wiedzą co robią, skoro jeszcze nie reagują.

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość


a w ogóle to nie chcę zapeszać, ale coś dzisiaj zagaiłam rozmowę na temat imienia dla dziedzica i możliwe, że coś się klaruje
skręca mnie ciekawość jak się wyklaruje, to nie trzymaj nas w niepewności
__________________
16.05.2013
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 09:42   #3487
ankaaa206
Wtajemniczenie
 
Avatar ankaaa206
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 726
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

ufff topie się, chyba z 30 st ciepła jest, byłam w sklepie i standardowo musiałam loda zjeść w drodze powrotnej, aż się panie w sklepie śmiały bo prawie zapomniałabym go kupić
ciekawe jak tam nasze rodzące, wchodzę tu z nadzieją że już coś wiadomo
dziś na obiad: jajo, ziemniaki z koperkiem i mizeria a na deser racuchy z jabłkami
__________________
Nikoś

Julka
ankaaa206 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-07, 09:43   #3488
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Odp: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Narazie to się rozkręca akcja u koleżanki co z nią leżałam na patologi na początku ciąży, termin 1 dzień przede mna i z rana jej wody odeszły. A już w październiku się śmiałam, że jaja będą jak się na porodówce spotkamy i wchodzę wczoraj na salę a tu ona :-D no ale u niej nieźle się rozkręca - skurcze ma już co ok 40 sek. Ja też chcę już!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 09:46   #3489
ankaaa206
Wtajemniczenie
 
Avatar ankaaa206
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 726
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez Atena564 Pokaż wiadomość

Ja odebrałam dziś wyniki morfo i moczu....brak anemii , hemoglobina i hematokryt w normie a zmoczem jak to z moczem u mnie jak zwykle bakterie ale posiewy miałam już robione w ciaży 2 razy i zawsze jałowe wiec ginka mówi że taki mój urok....
Popłudniu wizyta ....tzrymam kciuki......mam troszke stresa co mi powie.....licze ,że powie że niedotrwam do terminu
ja miałam już 6 razy robiony posiew, 4 razy na koszt szpitala i 2 razy na mój i zawsze ujemny, a w ogólnym zawsze kwiatki wychodzą
powodzenia na wizycie

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Narazie to się rozkręca akcja u koleżanki co z nią leżałam na patologi na początku ciąży, termin 1 dzień przede mna i z rana jej wody odeszły. A już w październiku się śmiałam, że jaja będą jak się na porodówce spotkamy i wchodzę wczoraj na salę a tu ona :-D no ale u niej nieźle się rozkręca - skurcze ma już co ok 40 sek. Ja też chcę już!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja też spotkałam się 2 razy z koleżanka szpitalną
a u Ciebie jakies regularne skurczybyki?
__________________
Nikoś

Julka
ankaaa206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 09:48   #3490
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Odp: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Narazie to się rozkręca akcja u koleżanki co z nią leżałam na patologi na początku ciąży, termin 1 dzień przede mna i z rana jej wody odeszły. A już w październiku się śmiałam, że jaja będą jak się na porodówce spotkamy i wchodzę wczoraj na salę a tu ona :-D no ale u niej nieźle się rozkręca - skurcze ma już co ok 40 sek. Ja też chcę już!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Trzymamm kciuki,ze jak razem to razem , żebyś dołączyła do koleżanki jaknajszybciej
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 09:48   #3491
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez Atena564 Pokaż wiadomość
Ja odebrałam dziś wyniki morfo i moczu....brak anemii , hemoglobina i hematokryt w normie a zmoczem jak to z moczem u mnie jak zwykle bakterie ale posiewy miałam już robione w ciaży 2 razy i zawsze jałowe wiec ginka mówi że taki mój urok....
Popłudniu wizyta ....tzrymam kciuki......mam troszke stresa co mi powie.....licze ,że powie że niedotrwam do terminu
za wyniki

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
tak mnie dzisiaj na biesiadną twórczość zebrało:

już za parę dni, za dni parę.. wezmę torby swe i pojadę
Brzuch napierdzielać będzie mnie, ale Paweł być tam chce...
już za pare dni, cato, cantare!!!!
podoba mi się
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-07, 09:49   #3492
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Odp: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Anka a gdzie tam, u mnie szyjka trzyma, zero jakiejkolwiek akcji...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 09:51   #3493
ankaaa206
Wtajemniczenie
 
Avatar ankaaa206
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 726
Dot.: Odp: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Anka a gdzie tam, u mnie szyjka trzyma, zero jakiejkolwiek akcji...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Lili dobrze w brzuchu trzymamy kciuki tu wszystkie za rozkręcenie akcji
__________________
Nikoś

Julka
ankaaa206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 09:52   #3494
Kamciatka
Rozeznanie
 
Avatar Kamciatka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 755
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
Kamciatka propo akupunktury, ciekawe czy da rezultaty? w mojej książce ciażowej jest napisane ze nie ma jakiś medycznych wytłumaczen dlaczego niby miała by działać, ale statystycznie wychodzi, że osoby które sie jej podejmują częściej rodzą w terminie.. także w sumie dobrze spróbować
kurcze marcheweczko mam nadzieję, ze u mnie zadziała Moja przyjacióła rodziła 10 dni po terminie i jak na nią patrzyłam to strasznie jej współczuła - ostatni tydzień to była męka dla niej. Już jej chcieli wywoływać poród, ale tak się przestraszyła tego, że w noc w końcu bóli dostała. Ogólnie nawet połozne mówia, ze lepiej, jak się akcja sama rozkręci
Kamciatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 10:01   #3495
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Ale poszalałam ze spaniem dzisiaj. Co prawda noc miałam niespokojną ale jak już Tż wrócił o 7 to zasnełam i obudziłam się o 10.30. Dawno już tak długo nie spałam.
Lecę was nadrabiać

za wszystkie rodzące.
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 10:03   #3496
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Jedziemy do szpitala (tzn czekamy na taksówke).Jak to nie to, to ja nie chcę wiedzieć jakie są skurcze porodowe
Mam skurcze co 5 minut (choć ostatnie 3 były co 1o, ale tak silne, że mam to gdzieś). Trzymajcie kciuki, żeby to nie były przepowiadacze, bo chyba skoczę z mostu
Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
laski,zaczęło się...
śmigamy rodzić..
błągam o coś przeciw bólowego
bede starala sie informowac,ewentualnie sms...

Oby cukerek była cała i zdrowa,prosze o kciuki!
ale cudne wieści od rana
Dziewczyny

Któraś dostała jakiegoś sms od Axelli?

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość


Mi w końcu "wydali" dziewczyny z patologii na stałe;-)
Także roboty trochę jest bo małe mają jeszcze małe buzki i ciężko im złapać cycka...walczymy cały czas ale póki co wygląda to tak że ściągam pokarm i dokarmiam dziewczyny butla...ale przedtem próbuje przystawiac. Pół godziny do godziny...
Gdyby nie mąż który przesiaduje cały dzień w szpitalu to bym chyba umarła ;-)
Nie wiadomo kiedy wychodzimy. Na pewno czekamy aż dziewczyny przekroczą 2kg. Póki co jest 1950 i 1920...pewnie minimum do końca tego tygodnia
O to super, że masz dziewczynki przy sobie
Wczoraj się właśnie zastanawiałam co tam u Ciebie i Małych bo dawno nie pisałaś. Życzę Ci byś przy końcu tygodnia faktycznie mogła już isć do domku. A dziewczynkom to się w ogóle ładnie waga zrównała

Cytat:
Napisane przez klauda88 Pokaż wiadomość
witam wszystkie. Przyszłam a raczej przyczłapałam do Was się trochę pożalić jestem przeterminowana już 7 dzień ( i nie zapowiada się, żeby mała szybko chciała wyjść wczoraj wieczorem byłam na KTG i co?? i skurczy zero ( już nie mogę się doczekać kiedy urodzę ;/
Biedna się męczysz Ale już na pewno niedługo, bo tak jak pisały dziewczyny i Ty sama po 10 dniach to już jednak starają się wywołać.

Do mnie dziś przyjechało łóżeczko. Kurier burak tzn. wniósł je ale oczywiście marudził przy tym wielce i podkreślał,że on tego w ogóle nie powinien wnosić bo się gabarytowo ani wagowo nie mieści w normie. No ja się domyślam, że się nie mieści i byłam wdzięczna że się tak poświęcił, ale przy takim marudzeniu po chwili to mi już przeszła wdzięczność.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 10:09   #3497
Kamciatka
Rozeznanie
 
Avatar Kamciatka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 755
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Jedziemy do szpitala (tzn czekamy na taksówke).Jak to nie to, to ja nie chcę wiedzieć jakie są skurcze porodowe
Mam skurcze co 5 minut (choć ostatnie 3 były co 1o, ale tak silne, że mam to gdzieś). Trzymajcie kciuki, żeby to nie były przepowiadacze, bo chyba skoczę z mostu


Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
laski,zaczęło się...
śmigamy rodzić..
błągam o coś przeciw bólowego
bede starala sie informowac,ewentualnie sms...

Oby cukerek była cała i zdrowa,prosze o kciuki!

Oby była zdrowa i poszło Wam obu (Tobie i Ash) bezproblemowo. Widzisz Axellka, doczekałaś sie

Cytat:
Napisane przez klauda88 Pokaż wiadomość
witam wszystkie. Przyszłam a raczej przyczłapałam do Was się trochę pożalić jestem przeterminowana już 7 dzień ( i nie zapowiada się, żeby mała szybko chciała wyjść wczoraj wieczorem byłam na KTG i co?? i skurczy zero ( już nie mogę się doczekać kiedy urodzę ;/
biedacwo. Życzę, zebyu sie samo rozkręciło
Kamciatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 10:09   #3498
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez komiksowa Pokaż wiadomość
Cloche wczoraj były imieniny Floriana i od razu o Tobie pomyślałam, czy jednak się zdecydowałaś na to imię
(...)
I z tym bolącym wszystkim muszę dzisiaj do sądu. Mam nadzieję, że po raz ostatni
ja i owszem, zdecydowałam się ale to małż jakoś tak temat omijał... no zobaczymy!

oby z tym sądem już dzisiaj było ostatni raz niech już się laska nie rzuca, wyskoczy z kasy i basta!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 10:13   #3499
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez Kinga_20
Narazie to się rozkręca akcja u koleżanki co z nią leżałam na patologi na początku ciąży, termin 1 dzień przede mna i z rana jej wody odeszły. A już w październiku się śmiałam, że jaja będą jak się na porodówce spotkamy i wchodzę wczoraj na salę a tu ona :-D no ale u niej nieźle się rozkręca - skurcze ma już co ok 40 sek. Ja też chcę już!
fajne spotkanie i żeby Lilka też zdecydowała się wyjść i akcja się rozkręciła na dobre
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-07, 10:16   #3500
Kamciatka
Rozeznanie
 
Avatar Kamciatka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 755
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
tak mnie dzisiaj na biesiadną twórczość zebrało:

już za parę dni, za dni parę.. wezmę torby swe i pojadę
Brzuch napierdzielać będzie mnie, ale Paweł być tam chce...
już za pare dni, cato, cantare!!!!


Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość
Ale poszalałam ze spaniem dzisiaj. Co prawda noc miałam niespokojną ale jak już Tż wrócił o 7 to zasnełam i obudziłam się o 10.30. Dawno już tak długo nie spałam.
Lecę was nadrabiać

za wszystkie rodzące.
Ja teżZaciągnęłam rolety i pocisnęłam do 10
Kamciatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 10:25   #3501
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
Jeju. Ja przez te dziolchy jestem meeeega w tyle.

Sharp, metro, pawie, angie,paulina
GRATULACJE!!
NIECH WAM MALUSZKI ZDROWO ROSNĄ!!

Ash, Axella
Trzymam kcuki!!

Mi w końcu "wydali" dziewczyny z patologii na stałe;-)
Także roboty trochę jest bo małe mają jeszcze małe buzki i ciężko im złapać cycka...walczymy cały czas ale póki co wygląda to tak że ściągam pokarm i dokarmiam dziewczyny butla...ale przedtem próbuje przystawiac. Pół godziny do godziny...
Gdyby nie mąż który przesiaduje cały dzień w szpitalu to bym chyba umarła ;-)
Nie wiadomo kiedy wychodzimy. Na pewno czekamy aż dziewczyny przekroczą 2kg. Póki co jest 1950 i 1920...pewnie minimum do końca tego tygodnia

Jak już tyle ważą to pewnie już nie długo.
Trzymam za laktacje i żeby małe chwytały dobrze.

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Ash, axella - kciuki trzymam za Was!

U nas cisza, nienawidzę szpitali, psychicznie jestem zmasakrowana :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mnie też dlatego nie chciałam iść. Wiadomo, że jak trzeba to trzeba. Ale już nie długo, a przynajmniej jesteś pod kontrolą.


Cytat:
Napisane przez klauda88 Pokaż wiadomość
witam wszystkie. Przyszłam a raczej przyczłapałam do Was się trochę pożalić jestem przeterminowana już 7 dzień ( i nie zapowiada się, żeby mała szybko chciała wyjść wczoraj wieczorem byłam na KTG i co?? i skurczy zero ( już nie mogę się doczekać kiedy urodzę ;/

U nas podobno zgłasza się do szpitala 2 tygodnie po terminie. A próbowałaś jakichś spacerów czy innych sposobów?

Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość

Ja tam swojego zamierzam ściągnąć nawet jak będzie w trasie. W dup.ie mam to co sobie ewentualnie szefy pomyślą. Wiedzą, że jestem w ciąży więc niech się liczą z tym, że chcę mieć Męża przy sobie!

Ja też zamierzam. Jak go nie wypuszczą to sama pojadę do prezeski i powiem, że ma go puścić albo rodzę u niej w gabinecie.
Ale wiesz jakie mają podejście...powiedział kierownikowi, że czeka na dziecko i że urlop chce jak się urodzi, na co kierownik do niego to przecież tydzień Ci wystarczy
Ja mówię, żeby się nie zdiwił bo 2 tygodnie ma wakacyjnego i przecież 2 tygodnie ojcowskiego wiec na dobrą sprawę może nie być go miesiąc.

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
o jakie wiesci ash axel trzymam kciuki


myw nocy mieliśmy ekspresowym poród
dali nam dziewczynę o 10 że skurczaki co 10 minut i rozdarcie na 3 cm o 24 już ją wzięli na.porodowe całea.o.1.30 kupiła już dziecko. do Tego pierwsze dziecko i ona taka młodziutka. porod ideał
A już myślałam, że Tz urodziłaś.


Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ile trwa KTG w szpitalu, bo mam dzisiaj podjechać na badanie a nie wiem czy to takie 2 minuty czy godzina pod aparaturą? Chyba wezmę jakąś książkę na wszelki wypadek i kanapkę, żeby moje burczenie w brzuchu nie zakłócało badania
Ja nie w szpitalu robię ale przy każdej wizycie od 31tc i trwa conajmniej 30 minut jak mała się rusza. Położna mówiła, że jakby spała to dłużej bo musi zanotować ruchy.


Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość

cgoinka zaczynam się bać Bo ja nie chce ZZO ale po waszych opisach....
A ja chcę jak cholera ale jak bede rodzić w W to nie dają. A do BB nie mogę na razie jechać na konsultacje anestezjologa bo mam leżeć wiec pewnie dupa z tego zzo.

Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość

Pytanko mam- czy kosmetyków z Rossmanna (tych dla dzieci) można używać od urodzenia?!?
Ja kupiłam i zamierzam używać.

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
nie jest napisane, ale mają bardzo dobry, delikatny skład , więc chyba można

<<niektóre kosmetyki (na których jest napisane , że można stosować od urodzenia) mają 100 razy bardziej inwazyjne składniki>>

kremik do twarzy (ja używam także do pupy), puder , oliwkę, uniwersalny żel do mycia i szampon polecam w 100%
mam przetestowane

oliwka bardzo pięknie natłuściła suchą, łuszczącą się skórkę Małego po fototerapii, już po 1 dniu widać było efekty

podobno mleczko jest jeszcze dobre, ale ja nie miałam okazji przetestować
JA jak narazie kupiłam ten żel do kąpieli z pompką, krem przeciw odparzeniom ( różowy bo nie było, żadnego z niebieskich ) i oliwkę. No i płatki dla dzieci...ostatnio na promocji były. Mam nadzieję, że na początek wystarczy.

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość

Do mnie dziś przyjechało łóżeczko. Kurier burak tzn. wniósł je ale oczywiście marudził przy tym wielce i podkreślał,że on tego w ogóle nie powinien wnosić bo się gabarytowo ani wagowo nie mieści w normie. No ja się domyślam, że się nie mieści i byłam wdzięczna że się tak poświęcił, ale przy takim marudzeniu po chwili to mi już przeszła wdzięczność.
U nas był wczoraj i nawet z auta sam nie wyjął. przyszedł po Tż, że ma mu pomóc i dobrze, że był w domu bo jakbym sama była to nie wiem.
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 10:33   #3502
Kamciatka
Rozeznanie
 
Avatar Kamciatka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 755
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez komiksowa Pokaż wiadomość
Noooo..pójdziemy, obyśmy tylko nie wyszły z siebie



Cloche wczoraj były imieniny Floriana i od razu o Tobie pomyślałam, czy jednak się zdecydowałaś na to imię

Kamciatka - przypomniało mi się - dlaczego masz dzisiaj wizytę u ortopedy? Gin kazał Ci iść, czy tak sama z siebie? Mnie ciągle boli spojenie (kość łonowa, czy co tam) i pachwiny. No i już sama nie wiem, jeszcze 5 tygodni, więc chyba nie powinno tak być. Martwię się, więc daj znać po wizycie, co Ci lekarz powiedział.
I z tym bolącym wszystkim muszę dzisiaj do sądu. Mam nadzieję, że po raz ostatni
Byłam u ortopedy ze 2 miesiace temu i mi wtedy powiedział, zeby przyjść, jak się pogorszy lub biodra zaczną bolec. Wczoraj posprzatałam całe mieszkanie, takiego miałąm pałera, a potem myślałam, że z bólu szczelę baranka... Nie mogłam chodzić, tak bolało. W nocy tez. A teraz jest lepiej Ale ide tak czy inaczej, zdam relacje potem. Generalnie dmucham tak na zimne, bo jak się spojenie rozejdzie, to potem trzeba i 7 tygodni w szpitalu leżeć, bardzo bym nie chciała
Kamciatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 10:33   #3503
Innocence_89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 956
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Hej dziewczyny
Melduje się że żyje i u mnie i u Mateuszka wszystko w porządku.
Byliśmy półtorej tyg temu u gina na USG wyszło że maluszek waży 2400 i wszystko w porzadku ja tez wyleczyłam sie z infekcji i cytologia w porządku więc mogę rodzić sn
Wczoraj też byłam na kontroli i okazyje sie że szyjka całkowicie zgładzona i rozwarcie na 1 palec do terminu 2 - 3 tygodnie więc ostro zabraliśmy sie za kompletowanie wyprawki.
Odebraliśmy wózek, fotelik z bazą .Dziś zamawiam łóżeczko i Wczoraj zamówiłam mnóstwo rzeczy u Gapa_Kids (za 400zł)

Jeśli chodzi o kosmetyki do pielęgnacji maluszka to ja kupiłam wszystko z linomagu, czytałam bardzo dobre opinie. I mam krem z cynkiem , krem na codzien A+E, oliwke i płyn do mycia całego ciałka i włosków wszystko od pierwszych dni życia.

Aha pytałam też gina odnośnie niunki mówił że też miał raz w życiu taki przypadek i niestety nic sie nie dało z tym wcześniej zrobić....
__________________
Mateuszek - Nasze Szczęście

Storczykomaniaczka : 25
Innocence_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 10:36   #3504
Tity
Zakorzenienie
 
Avatar Tity
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 970
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
dziś na obiad: jajo, ziemniaki z koperkiem i mizeria a na deser racuchy z jabłkami

Jutro robię chłodnik z ziemniakami w takim razie.....
Robię teraz tą chałkę od axelli, zobaczymy co mi z tego wyjdzie, bo musiałam dwie różne mąki pomieszać i masła bo składników mi zabrakło. I nie wiem czy dobrze ciasto wyrobiłam, bo mi się nie chciało długo...
__________________
*Sterylizuj i kastruj swoje zwierzęta*
*Nie rozmnażaj ich bezmyślnie*

L
J
Tity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 10:37   #3505
Innocence_89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 956
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Gratuluje wszystkim mamusiom, które mają już swoje maleństwa przy sobie. Ja już sie nie moge doczekać porodu i wogóle sie nie boje

Dziś idziemy na KTG, przepływy i odebrać wyniki na paciora
__________________
Mateuszek - Nasze Szczęście

Storczykomaniaczka : 25
Innocence_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 10:38   #3506
ankaaa206
Wtajemniczenie
 
Avatar ankaaa206
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 726
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez Kamciatka Pokaż wiadomość
Wczoraj posprzatałam całe mieszkanie, takiego miałąm pałera, a potem myślałam, że z bólu szczelę baranka...
ja dziś mam mega powera, wymyłam szafki w kuchni, starłam kurze, zmyłam podłogi, zaraz idę lodówkę wyczyścić i rozmrozić, a w między czasie wstawić pranie
powodzenia na wizycie oby było ok!
__________________
Nikoś

Julka
ankaaa206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 10:40   #3507
Kamciatka
Rozeznanie
 
Avatar Kamciatka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 755
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Kamciatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 10:40   #3508
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez Innocence_89 Pokaż wiadomość
Gratuluje wszystkim mamusiom, które mają już swoje maleństwa przy sobie. Ja już sie nie moge doczekać porodu i wogóle sie nie boje

Dziś idziemy na KTG, przepływy i odebrać wyniki na paciora
zazdroszczę bo ja z dnia na dzień coraz bardziej się boje.
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 10:43   #3509
potterka
Zakorzenienie
 
Avatar potterka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 833
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

pocytoweałam i

z tego co pamiętam:

Ash, Axella, Kinga za szybkie porody

Aaś dla Twoich księżniczek, już prawie macie te 2 kg

Motylek słownik w tel the best

Veronic


Dzisiejsza noc była straaaaszna w ogóle się nie wyspałam.. wszystko mnie boli, dłonie mam tak spuchnięte, że moje palce wyglądają jak parówki do tego booolą jak próbuję zacisnąć

coraz częściej spina mi się brzuch ale bezboleśnie

i oczywiście znów zapomniałam wydrukować plan porodu
potterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 10:44   #3510
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez Innocence_89
Hej dziewczyny
Melduje się że żyje i u mnie i u Mateuszka wszystko w porządku.
Byliśmy półtorej tyg temu u gina na USG wyszło że maluszek waży 2400 i wszystko w porzadku ja tez wyleczyłam sie z infekcji i cytologia w porządku więc mogę rodzić sn
Wczoraj też byłam na kontroli i okazyje sie że szyjka całkowicie zgładzona i rozwarcie na 1 palec do terminu 2 - 3 tygodnie więc ostro zabraliśmy sie za kompletowanie wyprawki.
Odebraliśmy wózek, fotelik z bazą .Dziś zamawiam łóżeczko i Wczoraj zamówiłam mnóstwo rzeczy u Gapa_Kids (za 400zł)


Cytat:
Napisane przez Tity
Robię teraz tą chałkę od axelli, zobaczymy co mi z tego wyjdzie, bo musiałam dwie różne mąki pomieszać i masła bo składników mi zabrakło. I nie wiem czy dobrze ciasto wyrobiłam, bo mi się nie chciało długo...
ja mieszałam mąki i wyszła przewspaniała. w ogóle w tamtym tygodniu było jakieś dzikie szaleństwo chałkowe - zaczęło się od dwóch chałek przed wyjazdem na wieś, potem robiłam na wsi, a jak wróciłam do Krakowa (gdzie też sobie zrobiłam sobie 1 na weekend ) to się okazało że po naszym wyjeździe ze wsi moja mama robiła chałkę w jeden dzień, a następnego dnia ciasto zagniatał wujek bo się uzależnił od chałki
mi to ciasto dość lepkie wychodziło, i dawałam trochę więcej mąki niż w przepisie.
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:26.