Połowa maluszków już jest z nami, na resztę niecierpliwie czekamy! V-VI 2013 cz.17 - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł 1 wątku na odchowalni ?
Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013, cz.1 - Witamy na odchowalni 10 23,26%
Wszystkie już dzieciaczki mamy, więc dzielimy się radami. Mamy V-VI 2013 cz.1 2 4,65%
Wszystkie maluszki są już z nami, zmagania z trudami wychowania rozpoczynamy. 2 4,65%
Pierwszy uśmiech, duża kupa - nasze dzieci wyszły z brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.1 24 55,81%
Czasem pawik, duża kupa - nasze dzieci wyszły z brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.1 5 11,63%
Głosujący: 43. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-05, 12:49   #1861
anoxee
Zadomowienie
 
Avatar anoxee
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 855
GG do anoxee
Dot.: Połowa maluszków już jest z nami, na resztę niecierpliwie czekamy! V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Przy obchodzie lekarz pytał czy wypisujemy opiekę ale nie na mnie a na Bartka a jak gadałam z moim ginem to powiedział właśnie to co Ty piszesz ale że jeśli będziemy chcieli to mamy przyjść do rejestracji i dostaniemy
Aha. Co do gina, to mi też tak powiedział.

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Nam w szpitalu wystawić nie chcieli, kazali iść do rodzinnego, rodzinny odesłał do ginekologa a tam bez problemu wystawili... za 40 zł
Ciekawe ile mnie skasuje. Tzn. tż-a.

Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość
happy ja na chustę dostałam kasę od teściów, tak to pewnie też byśmy nie kupili.
dla teściów. Jak moja teściowa ujrzy młodego w chuście, to zejdzie na zawał. A tak a propos, to wczoraj wiązałam lalę, ale mi brzuch przeszkadza dość mocno.

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Ech...nie zazdroszcze
Mnie by szlag trafił jakbym co chwila jakieś dostawała.
Ale u mnie to w ogóle z brzuchem śmiesznie, bo wszystkim się wydaje, że zaraz będę rodzić bo jest nisko, a ja całą ciążę mam ten brzuch dość nisko.
Ja też od początku mam nisko.

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Nie martw się paciorem, nic Wam nie zrobi. Trzymam za łóżeczko, pochwal się jakiego masz zdolnego męża i wstaw zdjęcie
Porobiłam mu fotki, ale na każdej robi jakąś durną minę. Świetna pamiątka dla pierworodnego.

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
1


Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość
Ja jak brałam pierwsze L4 to dostałam takie zaświadczenie dla pracodawcy z przewidywanym terminem porodu i moze to też do zusu wysłali razem z L4.
To zaświadczenie jest dla pracodawcy w celu dostosowania stanowiska pracy do kobiety w ciąży. Np. nie możesz pracować więcej, niż 8h/dobę po dostarczeniu takiego zaświadczenia do pracodawcy.

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
to jutro lece do apteki po witaminki jednak. pharmaton jest tanszy od feminionu??
Pharmaton jest drogi - Ja płacę ok. 62-66 zł/60 tabl. w najtańszej aptece.

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
a ja ostrożnie w ciąży łykam najpierw pół, i po godzinie ewentualnie drugie pół jak pierwsze nie pomaga. a tu od razu mogłam ćpać 2
To ja się nie przyznaję, że w razie bólu wciągam panadol extra albo apap ten mocny.

Siemano.

Małż wczoraj złożył łóżeczko i sobie czeka. W sumie miałam tyle planów na dzisiaj, a zrealizowałam na razie może 1/10. Wyszyłam młodemu w końcu literki, jeszcze muszę dorobić na te ciemniejsze żyrafkę i lwa. Ale to później. Teraz idę jeszcze nadrobić kilka stron.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg leon.jpg (51,5 KB, 33 załadowań)
__________________
- Pierwszy i podstawowy sprawdzian
stosunku człowieka do człowieka -


Leon
anoxee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 13:04   #1862
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Połowa maluszków już jest z nami, na resztę niecierpliwie czekamy! V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez anoxee Pokaż wiadomość
Małż wczoraj złożył łóżeczko i sobie czeka. W sumie miałam tyle planów na dzisiaj, a zrealizowałam na razie może 1/10. Wyszyłam młodemu w końcu literki, jeszcze muszę dorobić na te ciemniejsze żyrafkę i lwa. Ale to później. Teraz idę jeszcze nadrobić kilka stron.
omg jakie piękne
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 13:06   #1863
nuna2
Zakorzenienie
 
Avatar nuna2
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6 103
Dot.: Połowa maluszków już jest z nami, na resztę niecierpliwie czekamy! V-VI 2013 cz

za opisy porodówim więcej czytam, tym bardziej chcę Julcie przy sobie.

anoxxe zdolniacha

sharp chyba to prawda, co mówią, że 9 msc ciąży jest najdłuższy
__________________
MYŚLI I SŁOWA BY ZNOWU BUDOWAĆ NOWY DZIEŃ, NOWY, NOWY DZIEŃ...
nuna2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 13:07   #1864
potterka
Zakorzenienie
 
Avatar potterka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 833
Dot.: Połowa maluszków już jest z nami, na resztę niecierpliwie czekamy! V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
dzień dobry
my już po śniadanku, dzieciaki się bawią na macie - mowa o Przemku i kocie kotu coś odbiło dziś i skacze w okolice Przemka jak jest na macie (ale nie na niego), robi podchody i robi mu lekkie <pac> łapką komicznie to wygląda, małemu krzywdy nie robi no ale ją przeganiamy

wrzucam Wam kilka nowych fotek i filmik z maty, filmik na końcu jest fajny jak łobuz się "śmieje" do telefonu
http://w217.wrzuta.pl/film/9Zrvt8hTCTe/mata
jaki słodki
Cytat:
Napisane przez anoxee Pokaż wiadomość

Małż wczoraj złożył łóżeczko i sobie czeka. W sumie miałam tyle planów na dzisiaj, a zrealizowałam na razie może 1/10. Wyszyłam młodemu w końcu literki, jeszcze muszę dorobić na te ciemniejsze żyrafkę i lwa. Ale to później. Teraz idę jeszcze nadrobić kilka stron.
świetne
potterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 13:10   #1865
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Odp: Połowa maluszków już jest z nami, na resztę niecierpliwie czekamy! V-VI 2013 cz.

Anka i Paulina, wielkie dzieki za opisy porodow. Obie byluscie bardzo dzielne. Paulina mialam tak samo z zzo, ze jedna strone mi bardziej zlapalo, do tego do cesarki mialam znieczulenie tez przez ten cewnik i pozniej lewej nogi przez 24h nie czulam wcale. I drgawki tez okropne mialam, ale tu wiekszosc z nas po cc je miala. Do tej pory musze robic sobie opatrunki na piete (i ciagle kustykam) po tym odparzeniu od drgawek i braku czucia w lewej nodze

Dziwna sprawa z tymi bananami, bo mi wszyscy mowili,ze jak najbardziej jesc a dzis sie w tym temacie zgadalam z przyjaciolka, ktora jest 7 tyg po porodzie,ze jej w szpitalu zabronili bananow i biedna od prawie 2m-cy nie jadla... A ja jej mowie,ze przynajmniej 2 dziennie jem i tak ze wszystkim...

Wiecie co, chyba nam wykrakalam te skaze bialkowa. Od dwoch dni Sofia ma na glowce takie zaczerwienione placki z luszczaca sie skorka... Wyglada to jak.zaschniete mleko i na.poczatku myslalam,ze to z ulania sie mleczko zaschniete (choc nie wiem jak by sie dostalo na czolo np ) ale zmylam wacikiem a to nie schodzi. Przypomnialo mi sie, ze moja mlodsza siostra cos takiego miala i okazalo sie, ze to wlasnie skaza bialkowa. Jeszcze jutro rano zadzwonie do poloznej to skonsultowac. Ale chyba czas odstawic mleko

A, i kupilam dzis dady 2 (ale w regularnej cenie 29pln za 78 sztuk) Zobaczymy jak sie sprawdza.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 13:25   #1866
maarchewka
Zakorzenienie
 
Avatar maarchewka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Połowa maluszków już jest z nami, na resztę niecierpliwie czekamy! V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez puchatkowa Pokaż wiadomość

Mam pytanko, być może głupie, no ale...jak kładziecie te dzieciaczki na boku to coś podkładacie za nie, żeby się nie przewróciły tak niechcący? Czy to absolutnie niemożliwe takie obrócenie się dla kilkudniowego noworodka?
ja blokuje poduszka.

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
dzień dobry
my już po śniadanku, dzieciaki się bawią na macie - mowa o Przemku i kocie kotu coś odbiło dziś i skacze w okolice Przemka jak jest na macie (ale nie na niego), robi podchody i robi mu lekkie <pac> łapką komicznie to wygląda, małemu krzywdy nie robi no ale ją przeganiamy

wrzucam Wam kilka nowych fotek i filmik z maty, filmik na końcu jest fajny jak łobuz się "śmieje" do telefonu
http://w217.wrzuta.pl/film/9Zrvt8hTCTe/mata
ale juz duży ten nasz pierworodny

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość

Ale mieliśmy wieczór i noc koszmarną. Zachciało mi się arbuza wczoraj. Mała tak rzygała i tak ulewała, że A od 3 do 6 bolał ją brzuch Będę na samym ryżu bez kitu ...
o to ja też zjadłąm i też żygał.. to możę po tym, bo zastanawiałam się co jest nie tak

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość

Hmm...hm... czyli jeśli rodzice mają konflikt to dziecko może mieć kłopoty z anemią? Pytam bo ja mam z TŹ'tem konflikt więc dla mnie to istotne info...
tylko to nie jest ten konflikt serologiczny ze ja mam RH minus a dziecko ma plus i są przeciwciała, tylko oni to nazywają jakimś zestawem ryzyka?? coś takiego ja mam 0, a mały ma A..

ja do konca nie zrozumiałam z tą anemią.. ze przy takim zestawie możę być podejrzenie i trzeba zrobić morfologię w 4 tygodniu, ale to wszystko pediatra wyznaczy..
__________________
/// tralalala///

Wojtek
maarchewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 13:29   #1867
anoxee
Zadomowienie
 
Avatar anoxee
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 855
GG do anoxee
Dot.: Połowa maluszków już jest z nami, na resztę niecierpliwie czekamy! V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Faktycznie mało Was nierozpakowanych
Mój tż wczoraj się mnie zapytał czy już sama zostałam na forum. Bardzo śmieszne.

Cytat:
Napisane przez komiksowa Pokaż wiadomość
Ja mieszkam w centrum kraju, w mieście, które ma 80 tys. mieszkańców i też nie mam KTG i nie będę mieć no pewnie oprócz szpitala, ale i to nie jest wcale powiedziane, bo ten mój szpital to też jakiś taki.
Ja też nie będę miała ktg pewnie. Gin powiedział, że mogę zrobić jak chcę, ale na razie nie widzi potrzeby, jeżeli czuję ruchy regularnie, to ok. W szpitalu podobno też nie robią na zapisy, jak w niektórych.

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
pochwale sie jeszcze ze karmie piersia byly problemy lzy i nerwy, ale jest ok. Mam jeszcze trudnosci w precyzyjnym przystawianiu do brodawki i Antos bardzo szybko sie denerwuje ale ciagle trenujemy i idzie nam coraz lepiej

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.


Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
karota11 gratuluję

Chyba dopadła mnie depresja przedporodowa... Wczoraj wyłam pół h TŻ BEZ POWODU. Od tak... Żre jak głupia, ciągle jestem głodna a przy tym, wszystkim mam mdłości. Tak mnie wszystko denerwuje, że potłukłabym coś w domu, ale szkoda szklanek. Na wszystko się irytuję, leżę w łóżku i potrafie gapić się w jeden punkt. Na dodatek mała jest mało ruchliwa... Raz za czas się przeciągnie a ja dostaje świra
Nie umiem sobie poradzić z emocjami
Wyjdź do ludzi, zaproś kogoś, może to pomoże?


Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
Wpadłam tylko na chwilke melduję ze u nas ok. Niespodzianka jest to ze za moment wychodzimy ze szpitala. Brakuje łóżek i zgłosiłem sie na ochotnika do wyjścia dzisiaj. Nie chcieli sie zgodzić ale Fin mnie zbadał i w końcu pozwolił
Czekamy tylko na stolec którego nie ma nawet po czopku no ale jak ma być skoro miałam lewatywe przed porodem a pozniej tylko kleiki...

U nas w miarę ok. Od 24h nie biorę przeciwbólowych.. Ale jakoś daje radę. Mały zmasakrowal mi brodawki. Ssie jak szalony tylko mi słabo mleczko leci
Ale sie nie poddamy.

W domku bedzie nam lżej
Super, że idziecie do domku.

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
omg jakie piękne
Fajna czcionka, która wygrała w głosowaniu.

Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
anoxxe zdolniacha

sharp chyba to prawda, co mówią, że 9 msc ciąży jest najdłuższy

Ja bym mogła jeszcze chodzić, a chodzić, na nic nie narzekam (oprócz mojej kumpeli zgagi of kors). Dzisiaj mnie bolał brzuch przez chwilę, później przeszło, później znowu bolał. Trochę się zeschizowałam, ale już jest cisza. Możliwe, że to jakieś przepowiadacze?

Cytat:
Napisane przez potterka Pokaż wiadomość
świetne


Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość

A, i kupilam dzis dady 2 (ale w regularnej cenie 29pln za 78 sztuk) Zobaczymy jak sie sprawdza.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Kicha z tą skazą białkową. Mam nadzieję, że się nie potwierdzi.

Mam właśnie zagwozdkę co z pieluchami. Mamy jedną paczkę jedynek (43 szt.) i jedną dwójek (108 szt.) i zastanawiam się czy nie kupić tej mega-paki Dady dwójek, ale czy my to wykorzystamy? Mielibyśmy dwójek około 260 sztuk. Jeszcze jak ktoś mi przyjdzie w odwiedziny z pieluchami...

Aaaa... nuna, widziałam się 3 tygodnie temu z koleżanką, która miała termin na 19 czerwca, a wczoraj na lokalnej stronie zauważyłam zdjęcie jej córki. Urodzona 1 czerwca.
Stresuję się.
__________________
- Pierwszy i podstawowy sprawdzian
stosunku człowieka do człowieka -


Leon
anoxee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-05, 13:30   #1868
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: Połowa maluszków już jest z nami, na resztę niecierpliwie czekamy! V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Anka i Paulina, wielkie dzieki za opisy porodow. Obie byluscie bardzo dzielne. Paulina mialam tak samo z zzo, ze jedna strone mi bardziej zlapalo, do tego do cesarki mialam znieczulenie tez przez ten cewnik i pozniej lewej nogi przez 24h nie czulam wcale. I drgawki tez okropne mialam, ale tu wiekszosc z nas po cc je miala. Do tej pory musze robic sobie opatrunki na piete (i ciagle kustykam) po tym odparzeniu od drgawek i braku czucia w lewej nodze

Dziwna sprawa z tymi bananami, bo mi wszyscy mowili,ze jak najbardziej jesc a dzis sie w tym temacie zgadalam z przyjaciolka, ktora jest 7 tyg po porodzie,ze jej w szpitalu zabronili bananow i biedna od prawie 2m-cy nie jadla... A ja jej mowie,ze przynajmniej 2 dziennie jem i tak ze wszystkim...

Wiecie co, chyba nam wykrakalam te skaze bialkowa. Od dwoch dni Sofia ma na glowce takie zaczerwienione placki z luszczaca sie skorka... Wyglada to jak.zaschniete mleko i na.poczatku myslalam,ze to z ulania sie mleczko zaschniete (choc nie wiem jak by sie dostalo na czolo np ) ale zmylam wacikiem a to nie schodzi. Przypomnialo mi sie, ze moja mlodsza siostra cos takiego miala i okazalo sie, ze to wlasnie skaza bialkowa. Jeszcze jutro rano zadzwonie do poloznej to skonsultowac. Ale chyba czas odstawic mleko

A, i kupilam dzis dady 2 (ale w regularnej cenie 29pln za 78 sztuk) Zobaczymy jak sie sprawdza.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
spróbój przed kąpielą nasmarować główkę oliwą z oliwek, zostawić na godzinę a po kąpieli dokładnie wyczesać


ja przeszłam na 2, ale mam pampersa, a 1 miałam Dada i widzę, że Nikoś zrobił się pardzo niezadowolony z zakładania pieluchy, nigdy nie płakał a teraz płacze przy przebieraniu i w ogóle zrobił się marudny

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
nie poddaje sie, wierze w to ze jutro wyjdziemy, z calych sil w to wierze

vvgh tez boje sie kazdej nocy, ostatnia poki co byla najgorsza, mam nadzieje, ze dzisiaj bedzie ladnie ssal i pojdzie spac

lonely alez Ci zazdrodzcze tego szybkiego wyjscia do domu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
chyba każda z nas ma podobne początki nocne, potem się jakoś normuje

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------


nam też położna poleciła fridę i chyba dziś spróbujemy do też charczy przez sen jakoś dziwnie...
ja mam fride i gruszkę i zdecydowanie wolę gruszkę, przez jakiś czas używałam wodę morską, ale przestałam


dziewczyny po jakim czasie zaczęłyście wprowadzać do swojej diety inne produkty?
ile Wam zostało jeszcze kg do zrzucenia, a może już cała waga zleciała?
Karmienie piersią pomaga?? mnie się wydaje, że niebardzo
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 13:31   #1869
whatIthink
Raczkowanie
 
Avatar whatIthink
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 409
Dot.: Połowa maluszków już jest z nami, na resztę niecierpliwie czekamy! V-VI 2013 cz

Dzień dobry odchodzi mi dzisiaj krwisty czop, to ile jeszcze do porodu? proszę o info te które miały podobnie (tzn. odejście czopa z krwią + ile potem poród) nie mam skurczy...

W ogóle bardzo dużo tego czopa, ale przezroczystego, odeszło mi w nocy z pt na sobotę i myślałam, że to już koniec bo ile tego może być (było dużo), a dzisiaj druga taka porcja duuużo tego, nie sposób przegapić...

dziś jestem już 5 dni po tp, jak urodzę jutro to się okaże, że TŻ wykrakał powiedział że urodzę 6.06., najlepiej o godzinie 06.06.

jestem szczęśliwa, że cokolwiek się ruszyło i bardzo chcę urodzić sn (najlepiej w miarę szybko, coś a la poród Karoliny )
__________________
Człowiek zawsze dla siebie stanowi 100%, choćby dla innych był kimś zupełnie obojętnym.

06.06.2013 r. - Piotruś
whatIthink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 13:31   #1870
maarchewka
Zakorzenienie
 
Avatar maarchewka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Odp: Połowa maluszków już jest z nami, na resztę niecierpliwie czekamy! V-VI 20

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
---
dziś przyszły mi bluzki z pentelki i dobrze, że wzięłam M L byłaby za duża
do mnie też właśnie przyszły.. u mnie w M tak na styk, ale w sumie kg będą mi spadać raczej niż rosnąć to chyba dobrzez ze M wziełam..
__________________
/// tralalala///

Wojtek
maarchewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 13:31   #1871
anoxee
Zadomowienie
 
Avatar anoxee
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 855
GG do anoxee
Dot.: Połowa maluszków już jest z nami, na resztę niecierpliwie czekamy! V-VI 2013 cz

Nadrobione. To idę pozgarniać resztki muliny i realizować dzisiejsze założenia.

Sija!
__________________
- Pierwszy i podstawowy sprawdzian
stosunku człowieka do człowieka -


Leon
anoxee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-05, 13:34   #1872
nuna2
Zakorzenienie
 
Avatar nuna2
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6 103
Dot.: Połowa maluszków już jest z nami, na resztę niecierpliwie czekamy! V-VI 2013 cz

anoxxe możliwe, że masz przepowiadacze Mi terazz hormony odwalają co mi strasznie przeszkadza Bo zachowuję się jak idiotka
__________________
MYŚLI I SŁOWA BY ZNOWU BUDOWAĆ NOWY DZIEŃ, NOWY, NOWY DZIEŃ...
nuna2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 13:34   #1873
maluska88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 353
Dot.: Połowa maluszków już jest z nami, na resztę niecierpliwie czekamy! V-VI 2013 cz

gratulacje dla nowych mam. Ostanio rzadko zaglądam ale urwanie głowy landlorka chce 100f więcej za wynajem wiec musiałam szukać nowego lokum i znalazłam za ta sama cenę a mam ogród w piątek przeprowadzka. Mam mały problem może któraś pomoże a wiec bolał brzuch jak na okres i w pon zobaczyłam krew na majtkach myślałam o okres i wzięłam pierwsza tabletkę antykoncepcyjna a okazało się ze to tylko plamienie i nie wiem czy brać dalej czy nie miała któraś tak? I mój mały strasznie sie zanosi jak płacze i nie wiem czy jak będę na szczepieniu to powiedzieć o tym niby jak byłam mała to też sie zanosiłam.
maluska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 13:36   #1874
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: Połowa maluszków już jest z nami, na resztę niecierpliwie czekamy! V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Dzień dobry,
Ale szok, jest godzina 12:00 a ja miałam tylko 1 stronę do nadrobienia



Hmm...hm... czyli jeśli rodzice mają konflikt to dziecko może mieć kłopoty z anemią? Pytam bo ja mam z TŹ'tem konflikt więc dla mnie to istotne info...

:
a która to ciąża? miałas do tej pory jakieś poronianeia?
żeby były objawy u dziecka to u matki muszą być przeciwciała, a one są wytwarzane pod wpływem mieszania krwi matki z krwią dziecka, przy pierwszym dziecku nie ma objawów konfliktu
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 13:41   #1875
maarchewka
Zakorzenienie
 
Avatar maarchewka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Połowa maluszków już jest z nami, na resztę niecierpliwie czekamy! V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez anoxee Pokaż wiadomość
j
Małż wczoraj złożył łóżeczko i sobie czeka. W sumie miałam tyle planów na dzisiaj, a zrealizowałam na razie może 1/10. Wyszyłam młodemu w końcu literki, jeszcze muszę dorobić na te ciemniejsze żyrafkę i lwa. Ale to później. Teraz idę jeszcze nadrobić kilka stron.
ekstra

Cytat:
Napisane przez anoxee Pokaż wiadomość

Mam właśnie zagwozdkę co z pieluchami. Mamy jedną paczkę jedynek (43 szt.) i jedną dwójek (108 szt.) i zastanawiam się czy nie kupić tej mega-paki Dady dwójek, ale czy my to wykorzystamy? Mielibyśmy dwójek około 260 sztuk. Jeszcze jak ktoś mi przyjdzie w odwiedziny z pieluchami...
to może 3 kup, bo to faktycznie się duzo robi..

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość


dziewczyny po jakim czasie zaczęłyście wprowadzać do swojej diety inne produkty?
ile Wam zostało jeszcze kg do zrzucenia, a może już cała waga zleciała?
Karmienie piersią pomaga?? mnie się wydaje, że niebardzo
ja 13 dni po porodzie i staneło na razie na 10 kg.. zostało jeszcze 5.. karmienie mi bardzo pomaga głównie w trzymaniu diety, bo tak bym się zaczęła obrzerać wszystkim co popadnie..
Ja na razie jem takie żarcie jak w szpitalu - głównie gotowane, trochę jogurtów, z owoców jabłka i banany, czasami herbatniczki.. Jak ostatnio zjadłam spaghetti to mi tak mały rzygał ze boje eksperymentować. .
__________________
/// tralalala///

Wojtek
maarchewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 13:43   #1876
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Połowa maluszków już jest z nami, na resztę niecierpliwie czekamy! V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez whatIthink Pokaż wiadomość
Dzień dobry odchodzi mi dzisiaj krwisty czop, to ile jeszcze do porodu? proszę o info te które miały podobnie (tzn. odejście czopa z krwią + ile potem poród) nie mam skurczy...

W ogóle bardzo dużo tego czopa, ale przezroczystego, odeszło mi w nocy z pt na sobotę i myślałam, że to już koniec bo ile tego może być (było dużo), a dzisiaj druga taka porcja duuużo tego, nie sposób przegapić...

dziś jestem już 5 dni po tp, jak urodzę jutro to się okaże, że TŻ wykrakał powiedział że urodzę 6.06., najlepiej o godzinie 06.06.

jestem szczęśliwa, że cokolwiek się ruszyło i bardzo chcę urodzić sn (najlepiej w miarę szybko, coś a la poród Karoliny )
tydzień po tym jak wyszła pierwsza porcja, jest tego bardzo dużo. BARDZO.

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
do mnie też właśnie przyszły.. u mnie w M tak na styk, ale w sumie kg będą mi spadać raczej niż rosnąć to chyba dobrzez ze M wziełam..
a wydawało mi się, że mamy podobną figurę ale masz rację, za chwilę będą nawet za duże!
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 13:51   #1877
vvgh
Wtajemniczenie
 
Avatar vvgh
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Połowa maluszków już jest z nami, na resztę niecierpliwie czekamy! V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez whatIthink Pokaż wiadomość
Dzień dobry odchodzi mi dzisiaj krwisty czop, to ile jeszcze do porodu? proszę o info te które miały podobnie (tzn. odejście czopa z krwią + ile potem poród) nie mam skurczy...

W ogóle bardzo dużo tego czopa, ale przezroczystego, odeszło mi w nocy z pt na sobotę i myślałam, że to już koniec bo ile tego może być (było dużo), a dzisiaj druga taka porcja duuużo tego, nie sposób przegapić...

dziś jestem już 5 dni po tp, jak urodzę jutro to się okaże, że TŻ wykrakał powiedział że urodzę 6.06., najlepiej o godzinie 06.06.

jestem szczęśliwa, że cokolwiek się ruszyło i bardzo chcę urodzić sn (najlepiej w miarę szybko, coś a la poród Karoliny )
Mi zaczął wyłazić w szpitalu w piątek, a urodziłam prawie po tygodniu, bo w czwartek. I faktycznie bardzo dużo tego wyłaziło
O, tak poród sn to jest to

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Kalafior wywołuje wzdęcia u dziecka podczas karmienia piersią??????
__________________
"Je suis Saint Esprit
Je suis sain d'esprit."
vvgh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 13:53   #1878
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Połowa maluszków już jest z nami, na resztę niecierpliwie czekamy! V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez vvgh Pokaż wiadomość

Kalafior wywołuje wzdęcia u dziecka podczas karmienia piersią??????
może wywoływać
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 13:56   #1879
vvgh
Wtajemniczenie
 
Avatar vvgh
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Połowa maluszków już jest z nami, na resztę niecierpliwie czekamy! V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
może wywoływać

Eeeeeeeech, a tak bym zjadła.
__________________
"Je suis Saint Esprit
Je suis sain d'esprit."
vvgh jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-05, 13:58   #1880
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Połowa maluszków już jest z nami, na resztę niecierpliwie czekamy! V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez vvgh Pokaż wiadomość
Eeeeeeeech, a tak bym zjadła.
spróbuj trochę, może akurat na Jurka nie będzie działał
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 14:05   #1881
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Połowa maluszków już jest z nami, na resztę niecierpliwie czekamy! V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość

Chyba dopadła mnie depresja przedporodowa... Wczoraj wyłam pół h TŻ BEZ POWODU. Od tak... Żre jak głupia, ciągle jestem głodna a przy tym, wszystkim mam mdłości. Tak mnie wszystko denerwuje, że potłukłabym coś w domu, ale szkoda szklanek. Na wszystko się irytuję, leżę w łóżku i potrafie gapić się w jeden punkt. Na dodatek mała jest mało ruchliwa... Raz za czas się przeciągnie a ja dostaje świra
Nie umiem sobie poradzić z emocjami
już coraz bliżej

Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość
Wczoraj nie dałam rady napisać, więc piszę dzisiaj. Wizyta nie wniosła niczego nowego... Gin zdziwiony, że się jeszcze nie rozsypałam. Wszystko jest już podobno baaardzo nisko. Zaproponował żebym bawiła się swoimi sutkami, bo może to przyspieszyć i wzmocnić skurcze macicy (podobno przy maltretowaniu sutków i brodawek wydziela się więcej oxy niż przy podaniu kroplówki). No więc pobawiłam się wieczorem nimi i nic.. W wynikach wyszła mi anemia i standardowo bakterie w moczu. Tak więc zaczęłam łykać Ascofer i zaraz lecę zanieść siuśki na posiew.

I wiecie co... Nie odbieram telefonów od dzisiaj. Bo mam już dosyć nie dość że pytań czy urodziłam, to jeszcze stwierdzeń, że to moje pierwsze dziecko, w dodatku syn, więc na bank przenoszę ciążę i urodzę pod koniec czerwca!

Oki, idę suszyć głowę, coś zjem i spadam do labo.
ja zwykle nie odbieram telefonu a teraz jeszcze myślę czy by nie zmienić numeru na 1 miesiąc a stary numer wyłączyć

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
M
A ja wczoraj przegapiłam telefon od teściowej, bo mam wyciszony. Oddzwoniłam dopiero wieczorem, a mąż zrobił wykład, że do moich rodziców to bym zadzwoniła a do jego mamy to nie ...
Rozmawiam z teściową, ta wypytuje o wszystko a ten się drze z pokoju "nie spowiadaj się tak" po czym wypytała o wszystko i strzela hasłem "co tam jeszcze?" i właśnie dlatego nie lubię gadać przez telefon, bo nie ma jak zakończyć jak się tematy kończą. Ja jestem teraz zbyt zmęczona żeby podtrzymywać rozmowę, tak jak ona tego wymaga, a nie chcę wyjść na olewającą, zbywającą. Tak więc chyba lepiej nie odbierać i niech przyjdzie osobiście, sama zobaczy, skontroluje
ja nie lubię rozmawiać przez telefon. zwykle taka rozmowa nie trwa dłużej niż 3 minuty bo jedno z moich pierwszych pytań brzmi zwykle o co chodzi a jak o nic to lepiej się spotkać

Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny Chciałabym już urodzić, bo przez to, że Jula mniej fika cholernie się martwię...
a gdzie Julcia ma brykać jak ma coraz mniej miejsca? spokojnie, mamy czas
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 14:06   #1882
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Połowa maluszków już jest z nami, na resztę niecierpliwie czekamy! V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
Wpadłam tylko na chwilke melduję ze u nas ok. Niespodzianka jest to ze za moment wychodzimy ze szpitala. Brakuje łóżek i zgłosiłem sie na ochotnika do wyjścia dzisiaj. Nie chcieli sie zgodzić ale Fin mnie zbadał i w końcu pozwolił
Czekamy tylko na stolec którego nie ma nawet po czopku no ale jak ma być skoro miałam lewatywe przed porodem a pozniej tylko kleiki...

U nas w miarę ok. Od 24h nie biorę przeciwbólowych.. Ale jakoś daje radę. Mały zmasakrowal mi brodawki. Ssie jak szalony tylko mi słabo mleczko leci
Ale sie nie poddamy.

W domku bedzie nam lżej
Ja się załatwiłam w domu po 7 dniach
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 14:11   #1883
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Połowa maluszków już jest z nami, na resztę niecierpliwie czekamy! V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
Chętni są, ale do dupki się już nie mieści... No u mnie też koktajle w ruchu... I ciasta... Uwielbiam piec ciasta. Nie tyle jeść co je komuś piec
Zabijam przez to czas.
no i czemu mieszkasz tak daleko? ja uwielbiam jeść

Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
Witam, melduje sie u Was i gratuluje nowych maluszków!!

pisze tutaj bo sie od wczoraj troche niepokoje...
wczorja obudziłam sie i troche sie wystraszyłam, bo Mała od rana nie dała mi żadnego znaku życia, jednak pojawilo się spinanie brzucha i to dosyc mocne (trwało praktycznie cały dzień), około południa zaczęłam czuć coś nieprzyjemnego w szyjce, pręcik jakiś mi się tam wbijał, chodziłam trzymając sie scian (ale nie był to ból po prostu takie cos nieprzyjemnego).
Mała dała wkoncu znac delikatnymi ruchami ale bardzo ich mało. Potem wziełam nospe i magnez i troche szyjka była spokojniejsza, w nocy jak wstawałam siku tez mnie ciagnęło.
Dzisiaj czuje że dziecko jest bardzo nisko, bo czkawke czułam gdzies przy odbycie (wczesniej to sie nie zdazalo). No i szyjka dalej ma jakieś dziwne napiecia.
Zastanawiam sie czy to uroki końcówki ciąży czy zgłosić sie do lekrza z tym? twardnienie brzucha miałam od 28 t.c ale tak mocnych i długotrwałch nie było. Jutro zaczynam dopiero 37 t.c wiec Mała jeszcze z tydzien-dwa moglaby sobie posiedziec. Ech... nie wiem co myslec, wygoncie mnie do lekarza albo powiedzcie ze schizuje i mam se dac na luz
dla własnego spokoju zadzwoń do lekarza albo idź na ip pewnie nic ci nie dolega, ale będziesz spokojniejsza, a to jest ważne dla nas i dzieciaków

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
wiem, ze to dla jego dobra ale dostaje juz tu swira.. wszyscy wychodza a ja siedze sama na sali.. pierwszy raz w szpitalu i od razu tak dlugo

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.


Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
Wpadłam tylko na chwilke melduję ze u nas ok. Niespodzianka jest to ze za moment wychodzimy ze szpitala. Brakuje łóżek i zgłosiłem sie na ochotnika do wyjścia dzisiaj. Nie chcieli sie zgodzić ale Fin mnie zbadał i w końcu pozwolił
Czekamy tylko na stolec którego nie ma nawet po czopku no ale jak ma być skoro miałam lewatywe przed porodem a pozniej tylko kleiki...

i za wyjście
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 14:11   #1884
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Połowa maluszków już jest z nami, na resztę niecierpliwie czekamy! V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez anoxee Pokaż wiadomość
:

Mam właśnie zagwozdkę co z pieluchami. Mamy jedną paczkę jedynek (43 szt.) i jedną dwójek (108 szt.) i zastanawiam się czy nie kupić tej mega-paki Dady dwójek, ale czy my to wykorzystamy? Mielibyśmy dwójek około 260 sztuk. Jeszcze jak ktoś mi przyjdzie w odwiedziny z pieluchami...
Ja chciałam kupić dzisiaj ta megapake dada ale u mnie od pierwszego dnia promocji nie było już tych pieluch o ile wogole były...


Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
anoxxe możliwe, że masz przepowiadacze Mi terazz hormony odwalają co mi strasznie przeszkadza Bo zachowuję się jak idiotka
Ja ta miałam jakieś 3 tygodnie temu. Sama ze sobą nie mogłam wytrzymać. Ryczałam, a Tż nie wiedział co się dzieje.
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 14:12   #1885
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Połowa maluszków już jest z nami, na resztę niecierpliwie czekamy! V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Ja się załatwiłam w domu po 7 dniach
czyli ze mną jeszcze najgorzej nie było
ale cholera.. upociłam się jak podczas porodu
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 14:12   #1886
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Połowa maluszków już jest z nami, na resztę niecierpliwie czekamy! V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
a która to ciąża? miałas do tej pory jakieś poronianeia?
żeby były objawy u dziecka to u matki muszą być przeciwciała, a one są wytwarzane pod wpływem mieszania krwi matki z krwią dziecka, przy pierwszym dziecku nie ma objawów konfliktu
1-sza ciąża, żadnych poronień wcześniej. I w 28 tc dostałam ten zastrzyk co drugi dostanę po porodzie w związku z konfliktem, ale na wszelkich badaniach nie miałam przeciwciał wytworzonych
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 14:13   #1887
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Połowa maluszków już jest z nami, na resztę niecierpliwie czekamy! V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
Wpadłam tylko na chwilke melduję ze u nas ok. Niespodzianka jest to ze za moment wychodzimy ze szpitala. Brakuje łóżek i zgłosiłem sie na ochotnika do wyjścia dzisiaj. Nie chcieli sie zgodzić ale Fin mnie zbadał i w końcu pozwolił
Czekamy tylko na stolec którego nie ma nawet po czopku no ale jak ma być skoro miałam lewatywe przed porodem a pozniej tylko kleiki...

U nas w miarę ok. Od 24h nie biorę przeciwbólowych.. Ale jakoś daje radę. Mały zmasakrowal mi brodawki. Ssie jak szalony tylko mi słabo mleczko leci
Ale sie nie poddamy.

W domku bedzie nam lżej
Słownik wymiata, szpital międzynarodowy
Na zmasakrowane brodawki polecam Ci z doświadczenia maści, te takie tłuste. W szpitalu dali mi FEMINA ze "skarb matki" troszkę do smarowania, podobno Purelan też jest taki. Teraz mam MALTAN, ale to bardziej nawilżające mniej "maściowate" to na początek gorsze od tamtych dwóch.
Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
dziś przyszły mi bluzki z pentelki i dobrze, że wzięłam M L byłaby za duża
To się zgłoszę do Ciebie na PW o wymiary bluzki i obwód w cyckach jak się zmierzę w końcu, żeby dopasować sobie. Chyba też Mkę wezmę.
Cytat:
Napisane przez vvgh Pokaż wiadomość

Kalafior wywołuje wzdęcia u dziecka podczas karmienia piersią??????
Raz jadłam i było ok, ale wtedy to ja jeszcze wszystko jadłam, teraz żadnej surowizny nie tykam ...

Dzisiaj znowu popołudniu coś ją męczyło. Rano, popołudniu, dzień się jeszcze nie skończył ... wysiądę jak tak będzie na stałe.

Czy wy słyszycie w nocy płacz dziecka? Ja mam twardszy sen niż mąż, jemu wystarczy delikatny dźwięk i w sumie ja się przebudzam jak on już wstanie i przewija małą. Mówi, że ona tylko delikatnie zaczynała sygnalizować i nie płakała jeszcze, no ale matka powinna się obudzić na takie coś
Jak kiedyś mąż padnie i prześpi jej kwękanie to boję się, że ona będzie wyć do rana a ja się nie obudzę chyba budzik będę nastawiać na co 3h żeby się obudzić i posłuchać czy już się zaczyna coś czy jeszcze nie.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 14:14   #1888
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Połowa maluszków już jest z nami, na resztę niecierpliwie czekamy! V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez anoxee Pokaż wiadomość
Wyszyłam młodemu w końcu literki, jeszcze muszę dorobić na te ciemniejsze żyrafkę i lwa. Ale to później. Teraz idę jeszcze nadrobić kilka stron.
śliczne
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 14:15   #1889
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Połowa maluszków już jest z nami, na resztę niecierpliwie czekamy! V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
a dlaczego nie frida? nam polozna kazala kropic do noska sol fizjologiczna i odciagac gluty frida malej tak świszczy i harczy w nosku, ze az mi jej zal...biedna zarazila się od mamusi ;(

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

już po Nelkowej sesji pani fotograf wspaniala! mala modelka tez dala rade jak tylko odbierzemy plytke pochwalimy się fotkami.
no i ile trwała ;>
Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Anka i Paulina, wielkie dzieki za opisy porodow. Obie byluscie bardzo dzielne. Paulina mialam tak samo z zzo, ze jedna strone mi bardziej zlapalo, do tego do cesarki mialam znieczulenie tez przez ten cewnik i pozniej lewej nogi przez 24h nie czulam wcale. I drgawki tez okropne mialam, ale tu wiekszosc z nas po cc je miala. Do tej pory musze robic sobie opatrunki na piete (i ciagle kustykam) po tym odparzeniu od drgawek i braku czucia w lewej nodze

Dziwna sprawa z tymi bananami, bo mi wszyscy mowili,ze jak najbardziej jesc a dzis sie w tym temacie zgadalam z przyjaciolka, ktora jest 7 tyg po porodzie,ze jej w szpitalu zabronili bananow i biedna od prawie 2m-cy nie jadla... A ja jej mowie,ze przynajmniej 2 dziennie jem i tak ze wszystkim...

Wiecie co, chyba nam wykrakalam te skaze bialkowa. Od dwoch dni Sofia ma na glowce takie zaczerwienione placki z luszczaca sie skorka... Wyglada to jak.zaschniete mleko i na.poczatku myslalam,ze to z ulania sie mleczko zaschniete (choc nie wiem jak by sie dostalo na czolo np ) ale zmylam wacikiem a to nie schodzi. Przypomnialo mi sie, ze moja mlodsza siostra cos takiego miala i okazalo sie, ze to wlasnie skaza bialkowa. Jeszcze jutro rano zadzwonie do poloznej to skonsultowac. Ale chyba czas odstawic mleko

A, i kupilam dzis dady 2 (ale w regularnej cenie 29pln za 78 sztuk) Zobaczymy jak sie sprawdza.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

to chyba raczej ciemieniucha;>
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 14:16   #1890
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Połowa maluszków już jest z nami, na resztę niecierpliwie czekamy! V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
To się zgłoszę do Ciebie na PW o wymiary bluzki i obwód w cyckach jak się zmierzę w końcu, żeby dopasować sobie. Chyba też Mkę wezmę.

Raz jadłam i było ok, ale wtedy to ja jeszcze wszystko jadłam, teraz żadnej surowizny nie tykam ...

Czy wy słyszycie w nocy płacz dziecka? Ja mam twardszy sen niż mąż, jemu wystarczy delikatny dźwięk i w sumie ja się przebudzam jak on już wstanie i przewija małą. Mówi, że ona tylko delikatnie zaczynała sygnalizować i nie płakała jeszcze, no ale matka powinna się obudzić na takie coś
Jak kiedyś mąż padnie i prześpi jej kwękanie to boję się, że ona będzie wyć do rana a ja się nie obudzę chyba budzik będę nastawiać na co 3h żeby się obudzić i posłuchać czy już się zaczyna coś czy jeszcze nie.
spoko, zaraz pomierzę

to Ty kalafior na surowo wcinasz?

słyszę chociaż moje dziecko od paru dni non stop przez sen coś "gada", stęka, skarży się, czasem nawet krzyknie i nie wiem co jest grane :| jakieś sny go męczą czy co...
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:06.