Schudniemy do świąt :) - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-28, 13:23   #301
Promyczek Nadziei
Zakorzenienie
 
Avatar Promyczek Nadziei
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 254
Dot.: Schudniemy do świąt :)

Cytat:
Napisane przez Aniaa_89 Pokaż wiadomość
u mnie dzisiaj idealnie dietetycznie nie będzie-śniadanie było ok, ale byliśmy z TŻtem na obiedzie na mieście, więc to już nie było zbyt dietetyczne
no ale to tak powiedzmy w ramach świętowania-załatwiliśmy notariusza i już oficjalnie mamy mieszkanie
ale reszta posiłków dzisiaj będzie już ładna, no i planuję też coś poćwiczyć, więc nie będzie tragedii
Od czasu do czasu można sobie na coś pozwolić, a dzisiaj jak najbardziej Wam się należało, to kiedy się przeprowadzacie?:rolleyes :
U mnie na pewno weekend nie będzie dietetyczny, bo przyjeżdza mój Tż
Promyczek Nadziei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 13:23   #302
dariah4
Raczkowanie
 
Avatar dariah4
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: :D
Wiadomości: 411
Dot.: Schudniemy do świąt :)

Hej, można dołączyć?
Też próbuję się odchudzać ale jakoś mi nie idzie. Może mnie ten wątek zmotywuje. Mam do zrzucenia jakieś 5 kg i mam nadzieję, że mi się to uda. Ogólnie jestem szczupła i nie narzekam jakoś bardzo na swoją figurę, ale w paru miejscach ostatnio pojawiło się trochę tłuszczu który mógłby zniknąć. Brzuch jest moim największym problemem bo tam mi się wszystko odkłada, także zawsze muszę się ubierać tak, żeby go jakos zakryć bo źle się z nim czuję.
dariah4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 13:24   #303
baletka74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 487
Dot.: Schudniemy do świąt :)

PromyczkuNadziei to może wrzuć swoje menu- chętnie podpatrzeWiem, ze nie jest idealne ale żeby od razu tragiczne?
baletka74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 13:32   #304
Promyczek Nadziei
Zakorzenienie
 
Avatar Promyczek Nadziei
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 254
Dot.: Schudniemy do świąt :)

Cytat:
Napisane przez baletka74 Pokaż wiadomość
PromyczkuNadziei to może wrzuć swoje menu- chętnie podpatrzeWiem, ze nie jest idealne ale żeby od razu tragiczne?
wystarczy cofnać się pare stron wcześniej są moje 3 jadłospisy i też Ania wrzucała bardzo fajne jedzonko i Mindless można się wzrować a napisałam Ci że tragiczne żeby Cię ostrzec, bo po co masz sobie krzywdę zrobić, lepiej od razu zaalarmować niż głaskać po główce i mówić,że jest okey ale może być lepiej

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Cytat:
Napisane przez dariah4 Pokaż wiadomość
Hej, można dołączyć?
Też próbuję się odchudzać ale jakoś mi nie idzie. Może mnie ten wątek zmotywuje. Mam do zrzucenia jakieś 5 kg i mam nadzieję, że mi się to uda. Ogólnie jestem szczupła i nie narzekam jakoś bardzo na swoją figurę, ale w paru miejscach ostatnio pojawiło się trochę tłuszczu który mógłby zniknąć. Brzuch jest moim największym problemem bo tam mi się wszystko odkłada, także zawsze muszę się ubierać tak, żeby go jakos zakryć bo źle się z nim czuję.
Hej
Promyczek Nadziei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 13:32   #305
Aniaa_89
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaa_89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26 466
Dot.: Schudniemy do świąt :)

Cytat:
Napisane przez Promyczek Nadziei Pokaż wiadomość
Od czasu do czasu można sobie na coś pozwolić, a dzisiaj jak najbardziej Wam się należało, to kiedy się przeprowadzacie?:rolleyes :
U mnie na pewno weekend nie będzie dietetyczny, bo przyjeżdza mój Tż
15.10 dostajemy klucze od poprzednich właścicieli. Musimy jakąś ekipę remontową znaleźć no i dalej się zobaczy, zależy ile remont będzie trwać mam nadzieję, że w miarę sprawnie to wszystko pójdzie, choć wiadomo jak to z remontami jest

czasem tak trzeba
ja jak mam takie grzeszne dni/weekendy to zawsze sobie wmawiam, że to tak na podkręcenie metabolizmu no ale coś w tym jest, czasem taka rozpusta pomaga przy jakiś zastojach itd no byleby nie popłynąć za bardzo

Cytat:
Napisane przez dariah4 Pokaż wiadomość
Hej, można dołączyć?
Też próbuję się odchudzać ale jakoś mi nie idzie. Może mnie ten wątek zmotywuje. Mam do zrzucenia jakieś 5 kg i mam nadzieję, że mi się to uda. Ogólnie jestem szczupła i nie narzekam jakoś bardzo na swoją figurę, ale w paru miejscach ostatnio pojawiło się trochę tłuszczu który mógłby zniknąć. Brzuch jest moim największym problemem bo tam mi się wszystko odkłada, także zawsze muszę się ubierać tak, żeby go jakos zakryć bo źle się z nim czuję.
hej
Aniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 13:39   #306
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Schudniemy do świąt :)

Cytat:
Napisane przez dariah4 Pokaż wiadomość
Hej, można dołączyć?
Też próbuję się odchudzać ale jakoś mi nie idzie. Może mnie ten wątek zmotywuje. Mam do zrzucenia jakieś 5 kg i mam nadzieję, że mi się to uda. Ogólnie jestem szczupła i nie narzekam jakoś bardzo na swoją figurę, ale w paru miejscach ostatnio pojawiło się trochę tłuszczu który mógłby zniknąć. Brzuch jest moim największym problemem bo tam mi się wszystko odkłada, także zawsze muszę się ubierać tak, żeby go jakos zakryć bo źle się z nim czuję.
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 13:40   #307
Promyczek Nadziei
Zakorzenienie
 
Avatar Promyczek Nadziei
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 254
Dot.: Schudniemy do świąt :)

Cytat:
Napisane przez Aniaa_89 Pokaż wiadomość
15.10 dostajemy klucze od poprzednich właścicieli. Musimy jakąś ekipę remontową znaleźć no i dalej się zobaczy, zależy ile remont będzie trwać mam nadzieję, że w miarę sprawnie to wszystko pójdzie, choć wiadomo jak to z remontami jest

czasem tak trzeba
ja jak mam takie grzeszne dni/weekendy to zawsze sobie wmawiam, że to tak na podkręcenie metabolizmu no ale coś w tym jest, czasem taka rozpusta pomaga przy jakiś zastojach itd no byleby nie popłynąć za bardzo


hej
Ja tym razem postanowiłąm właśnie pozwalać sobie na takie dni i się niczym nie przejmować aby później nie popłynać za bardzo, chcę tym razem odchudzać się z lepszym komfortem psychicznym poza tym na razie spieszyć się nie muszę,bo zanim Tż mi się oświadczy to do ślubu zdąże się wylaszczyć
Promyczek Nadziei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-28, 13:43   #308
Aniaa_89
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaa_89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26 466
Dot.: Schudniemy do świąt :)

Cytat:
Napisane przez Promyczek Nadziei Pokaż wiadomość
Ja tym razem postanowiłąm właśnie pozwalać sobie na takie dni i się niczym nie przejmować aby później nie popłynać za bardzo, chcę tym razem odchudzać się z lepszym komfortem psychicznym poza tym na razie spieszyć się nie muszę,bo zanim Tż mi się oświadczy to do ślubu zdąże się wylaszczyć
no ja też własnie wychodzę z założenia, że czasem lepiej odpuścić, niż ciągle sobie wszystkiego odmawiać, a potem rzucić się na coś jak głupia


a długo już jesteście razem?
Aniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 13:56   #309
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Schudniemy do świąt :)

Cytat:
Napisane przez Aniaa_89 Pokaż wiadomość
u mnie dzisiaj idealnie dietetycznie nie będzie-śniadanie było ok, ale byliśmy z TŻtem na obiedzie na mieście, więc to już nie było zbyt dietetyczne
no ale to tak powiedzmy w ramach świętowania-załatwiliśmy notariusza i już oficjalnie mamy mieszkanie
ale reszta posiłków dzisiaj będzie już ładna, no i planuję też coś poćwiczyć, więc nie będzie tragedii
Gratulacje


Ale mi dzień zleciał Jeszcze godzinka i do domu
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 14:05   #310
Aniaa_89
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaa_89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26 466
Dot.: Schudniemy do świąt :)

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość
Gratulacje
dzięki

dobra zbieram i idę ćwiczyć, bo coś czuję, że jak zaraz się za to nie wezmę to już nic potem z tego nie będzie
Aniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 14:08   #311
Promyczek Nadziei
Zakorzenienie
 
Avatar Promyczek Nadziei
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 254
Dot.: Schudniemy do świąt :)

Cytat:
Napisane przez Aniaa_89 Pokaż wiadomość
no ja też własnie wychodzę z założenia, że czasem lepiej odpuścić, niż ciągle sobie wszystkiego odmawiać, a potem rzucić się na coś jak głupia


a długo już jesteście razem?
Rok czasu dopiero dlatego się śmieję,że do ślubu na pewno zdążę schudnąć
Promyczek Nadziei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-28, 14:16   #312
baletka74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 487
Dot.: Schudniemy do świąt :)

Ok przejrzałam Wasze jadło i chyba wiem w czym rzecz jutro jak wstawie swój okaże się czy jestem pojęta uczennicą.
baletka74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 14:19   #313
Promyczek Nadziei
Zakorzenienie
 
Avatar Promyczek Nadziei
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 254
Dot.: Schudniemy do świąt :)

Cytat:
Napisane przez baletka74 Pokaż wiadomość
Ok przejrzałam Wasze jadło i chyba wiem w czym rzecz jutro jak wstawie swój okaże się czy jestem pojęta uczennicą.
na pewno będzie dobry
Promyczek Nadziei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 14:26   #314
happys
Zadomowienie
 
Avatar happys
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 148
Dot.: Schudniemy do świąt :)

Cytat:
Napisane przez Aniaa_89 Pokaż wiadomość
15.10 dostajemy klucze od poprzednich właścicieli. Musimy jakąś ekipę remontową znaleźć no i dalej się zobaczy, zależy ile remont będzie trwać mam nadzieję, że w miarę sprawnie to wszystko pójdzie, choć wiadomo jak to z remontami jest
Gratuluje własnego mieszkanka. Pamiętam jak my się remontowaliśmy - na początku miało być myk myk i zaraz mieliśmy się wprowadzać, jak przyszedł remont to było pełno łatania dziur, malowania i marnowania czasu na czekanie aż szpachla powysycha.
happys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 14:30   #315
baletka74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 487
Dot.: Schudniemy do świąt :)

Pod Waszym czujnym okiem musi byc dobry

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Ania gratuluje własnego mieszkanka
baletka74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 14:42   #316
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Schudniemy do świąt :)

Cytat:
Napisane przez kaszcik Pokaż wiadomość
Czyli po diecie wracasz do poprzednich nawyków żywieniowych?
Tak, bo bardzo się ograniczam i potem organizm ma braki i jest wygłodzony. Mam nadzieję, że już nie powtórzę tego błędu.

Aniaa, gratuluje mieszkania.

Promyczku, widzę że ktoś w końcu skradł Twoje serce!
mindless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 14:46   #317
BeeAnn
Zakorzenienie
 
Avatar BeeAnn
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 858
Dot.: Schudniemy do świąt :)

Cytat:
Napisane przez Promyczek Nadziei Pokaż wiadomość

no to możemy sobie przybić piątke bo ja mam niemal identycznie... nio ale tym razem damy radę i odbudujemy swoją pewność siebie, uszki do góry i walczymy
dokładnie! to nasze ostatnie podejście do odchudzania i tym razem już się uda! (pominę to, że mówię sobie tak za każdym razem i zawsze kończy się tak samo) a najgorsze jest to, że miałam teraz całe wakacje na to, że coś ze sobą zrobić, 3 miesiące to jednak trochę czasu jest, a ja oczywiście wszystko zaprzepaściłam siedząc na dupie, dołując się i jedząc a chciałam wrócić na uczelnię odmieniona...

Cytat:
Napisane przez mindless Pokaż wiadomość
Ja mam tak samo! Od około 10 lat ciągle chudnę i tyję. Teraz staram się zmienić podejście i schudnąć trwale ostatni już raz, bo tak się nie da przecież. Waga mi niszczy życie, nie chcę tracić kolejnych lat i czuć się tak źle ze sobą jak się czuję teraz.
ja od 6 lat i aż nie chcę myśleć ile fajnych rzeczy mogłam przez ten czas zrobić, a rezygnowałam prawie ze wszystkiego oczywiście ze względu na moją wagę. nie chcę tak dłużej, bo mam wrażenie, że życie ucieka mi przez palce

Cytat:
Napisane przez Aniaa_89 Pokaż wiadomość
ja jak mam takie grzeszne dni/weekendy to zawsze sobie wmawiam, że to tak na podkręcenie metabolizmu no ale coś w tym jest, czasem taka rozpusta pomaga przy jakiś zastojach itd no byleby nie popłynąć za bardzo
i ja właśnie tego nie potrafię, jak już sobie na coś pozwolę to mózg mi się wyłącza i jem wszystko co popadnie

idę zrobić sobie omleta na obiad
__________________

BeeAnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 14:50   #318
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Schudniemy do świąt :)

Cytat:
Napisane przez BeeAnn Pokaż wiadomość
ja od 6 lat i aż nie chcę myśleć ile fajnych rzeczy mogłam przez ten czas zrobić, a rezygnowałam prawie ze wszystkiego oczywiście ze względu na moją wagę. nie chcę tak dłużej, bo mam wrażenie, że życie ucieka mi przez palce
Ty chyba jesteś mną. Doskonale Cię rozumiem, bo mogę sobie przypisać każde Twoje słowo. Może skoro już tyle przeszłyśmy i się czegoś nauczyłyśmy na własnych błędach to tym razem będzie inaczej? Musi być!
mindless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 14:54   #319
mrijijka91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 11
Dot.: Schudniemy do świąt :)

Można się jeszcze dołączyć? Do świąt chce zrzucić 10 kg a co
mrijijka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-28, 15:12   #320
dariah4
Raczkowanie
 
Avatar dariah4
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: :D
Wiadomości: 411
Dot.: Schudniemy do świąt :)

Cytat:
Napisane przez BeeAnn Pokaż wiadomość
i ja właśnie tego nie potrafię, jak już sobie na coś pozwolę to mózg mi się wyłącza i jem wszystko co popadnie
Też tak mam niestety.
U mnie najgorzej jest jak już się zmuszę do tego żeby kilka dni nie jeść słodyczy (bo słodycze to moja wielka słabość ) a potem mówię sobie, że zjem sobie tylko jedno ciastko albo tylko jedną kostkę czekolady i nawet nie wiem kiedy a znika cała tabliczka.

Chciałabym od jutra zacząć zdrowe odżywianie, ale kompletnie nie mam pomysłu co zrobić na obiad żeby było nie tylko zdrowo ale i smacznie, bo czasami te dietetyczne potrawy wcale mi nie smakują i muszę się zmuszać żeby cokolwiek z tego zjeść.
dariah4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 15:34   #321
Promyczek Nadziei
Zakorzenienie
 
Avatar Promyczek Nadziei
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 254
Dot.: Schudniemy do świąt :)

Mindless tak spotkałam cudownego człowieka,dzięki, któremu spojrzałam na siebie łaskawszym okiem i który choć nie zna mojej całej historii związanej z obżeraniem się i środkami przeczyszczającymi umie mnie przywołać do porządku i wyłapać moment kiedy zaczynam za bardzo zamykać się w sobie i wracać do starych nawyków

BeeAnn tym razem nam się uda, najważniejsze to wyłapać moment kiedy wszystko zaczyna wracać na stare dobrze znane tory i przerwać to..
Szkoda życia na wieczne tycie i chudnięcie. Ja trzymam za nas kciuki i wierzę,że tym razem się uda i będziemy wszystkie razem na U

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Cytat:
Napisane przez dariah4 Pokaż wiadomość
Też tak mam niestety.
U mnie najgorzej jest jak już się zmuszę do tego żeby kilka dni nie jeść słodyczy (bo słodycze to moja wielka słabość ) a potem mówię sobie, że zjem sobie tylko jedno ciastko albo tylko jedną kostkę czekolady i nawet nie wiem kiedy a znika cała tabliczka.

Chciałabym od jutra zacząć zdrowe odżywianie, ale kompletnie nie mam pomysłu co zrobić na obiad żeby było nie tylko zdrowo ale i smacznie, bo czasami te dietetyczne potrawy wcale mi nie smakują i muszę się zmuszać żeby cokolwiek z tego zjeść.
http://smak-zdrowia.blogspot.com/ może coś z tego bloga Cię zainspiruje albo popatrz na fb na przepisy od Ewy Chodakowskiej też niektóre są ciekawe i niedrogie w przygotowaniu

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Cytat:
Napisane przez mrijijka91 Pokaż wiadomość
Można się jeszcze dołączyć? Do świąt chce zrzucić 10 kg a co
jasne cześć
Promyczek Nadziei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 15:34   #322
ona003
Zadomowienie
 
Avatar ona003
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 364
Dot.: Schudniemy do świąt :)

Ania gratuluje własnego mieszkania. Taką okazję to jak najbardziej trzeba było uczcić
Ja dziś jakiegoś głoda złapałam, ale próbowałam go zbić kostką gorzkiej czekolady, jabłkiem i śliwkami
ona003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 15:36   #323
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Schudniemy do świąt :)

Promyczku, cieszę się i wytrwałości życzę.
mindless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 15:38   #324
Aniaa_89
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaa_89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26 466
Dot.: Schudniemy do świąt :)

Cytat:
Napisane przez Promyczek Nadziei Pokaż wiadomość
Rok czasu dopiero dlatego się śmieję,że do ślubu na pewno zdążę schudnąć
a z tym to nigdy nie wiadomo nie znasz dnia ani godziny

Cytat:
Napisane przez happys Pokaż wiadomość
Gratuluje własnego mieszkanka. Pamiętam jak my się remontowaliśmy - na początku miało być myk myk i zaraz mieliśmy się wprowadzać, jak przyszedł remont to było pełno łatania dziur, malowania i marnowania czasu na czekanie aż szpachla powysycha.
dzięki
no właśnie, niestety z remontami tak jest zawsze coś niespodziewanego wyskoczy, zawsze się przeciągnie itd ale cóż, trzeba to przetrwać

Cytat:
Napisane przez baletka74 Pokaż wiadomość

Ania gratuluje własnego mieszkanka
dzięki

Cytat:
Napisane przez mindless Pokaż wiadomość
Tak, bo bardzo się ograniczam i potem organizm ma braki i jest wygłodzony. Mam nadzieję, że już nie powtórzę tego błędu.

Aniaa, gratuluje mieszkania.
dla mnie zawsze utrzymanie wagi jest problemem zawsze wcześniej czy później kg wracają schudnąć to schudnąć, ale utrzymać to dla mnie prawdziwe wyzwanie

dzięki

Cytat:
Napisane przez mrijijka91 Pokaż wiadomość
Można się jeszcze dołączyć? Do świąt chce zrzucić 10 kg a co
hej

Cytat:
Napisane przez dariah4 Pokaż wiadomość
Chciałabym od jutra zacząć zdrowe odżywianie, ale kompletnie nie mam pomysłu co zrobić na obiad żeby było nie tylko zdrowo ale i smacznie, bo czasami te dietetyczne potrawy wcale mi nie smakują i muszę się zmuszać żeby cokolwiek z tego zjeść.
obiady to nie problem, jest masa możliwości na zdrowy i pyszny obiad zależy co lubisz itd ale generalnie to w zasadzie każdy posiłek można zrobić w wersji zdrowiej, trzeba tylko trochę pokombinować i pozastępować te składniki które są niezdrowe/kaloryczne



ja już po ćwiczeniach dziś:
Insanity Max 30- Friday Fight Round 1+rowerek stacjonarny

lecę pod prysznic i muszę sobie ogarnąć jakieś jedzonko
Aniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 15:55   #325
dariah4
Raczkowanie
 
Avatar dariah4
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: :D
Wiadomości: 411
Dot.: Schudniemy do świąt :)

Cytat:
Napisane przez Aniaa_89 Pokaż wiadomość
obiady to nie problem, jest masa możliwości na zdrowy i pyszny obiad zależy co lubisz itd ale generalnie to w zasadzie każdy posiłek można zrobić w wersji zdrowiej, trzeba tylko trochę pokombinować i pozastępować te składniki które są niezdrowe/kaloryczne
Lubić to lubię prawie wszystko ale mam też chorobę układu pokarmowego i niestety muszę uważać na to co jem. Często jak widzę jakiś zdrowy przepis to i tak są tam jakieś produkty których nie mogę. No nic, popatrzę gdzieś w internecie i najwyżej będę kombinować i szukać jakichś zamienników tak żebym mogła zjeść bez konsekwencji zdrowotnych.
dariah4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 16:01   #326
Aniaa_89
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaa_89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26 466
Dot.: Schudniemy do świąt :)

Cytat:
Napisane przez ona003 Pokaż wiadomość
Ania gratuluje własnego mieszkania. Taką okazję to jak najbardziej trzeba było uczcić
dzięki

Cytat:
Napisane przez dariah4 Pokaż wiadomość
Lubić to lubię prawie wszystko ale mam też chorobę układu pokarmowego i niestety muszę uważać na to co jem. Często jak widzę jakiś zdrowy przepis to i tak są tam jakieś produkty których nie mogę. No nic, popatrzę gdzieś w internecie i najwyżej będę kombinować i szukać jakichś zamienników tak żebym mogła zjeść bez konsekwencji zdrowotnych.
większość rzeczy można jakoś zamienić, wystarczy trochę pokombinować
Aniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 16:11   #327
ewi156
Raczkowanie
 
Avatar ewi156
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Małopolska :)
Wiadomości: 112
Dot.: Schudniemy do świąt :)

Zważyłam się dzis rano i waga taka sama jak w tamtym tygodniu Ale nie ma co sie dziwic, w sobote wyszalm ze znajomymi i nie żałwoałam sobie alkoholu a wczoraj jedliśmy z chłopakiem pizze. Chociaz tej drugiej nie żałuje bo obiecywałam mu od miesiąca xd wiecie taki cheat meal

Ale od dziś już czysta micha + 45 minut na rowerku zaliczone Dziewczyny co powiecie na jakieś małe wyzwanko z racji zbliżajacego się pazdziernika? Jakiś miesiąc bez słodyczy czy coś
__________________
"Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili, pokaż że się mylili, nie czekaj ani chwili dłużej..." - Magik.





`Mógłby być już piątek`
ewi156 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 16:32   #328
Promyczek Nadziei
Zakorzenienie
 
Avatar Promyczek Nadziei
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 254
Dot.: Schudniemy do świąt :)

Cytat:
Napisane przez mindless Pokaż wiadomość
Promyczku, cieszę się i wytrwałości życzę.
Dziękuje
Ewi ja od razu mówię,że odpadam z takich wyzwań, bo wiem,że to nie będzie dobre dla mojej psychiki, ale jeśli ktoś czuje się na siłach to będę Wam kibicować i trzymać mocno kciuki
Ania, a Wy z Tżtem już długo po ślubie jesteście?
Promyczek Nadziei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 16:43   #329
Aniaa_89
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaa_89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26 466
Dot.: Schudniemy do świąt :)

Cytat:
Napisane przez Promyczek Nadziei Pokaż wiadomość
Ania, a Wy z Tżtem już długo po ślubie jesteście?
20czerwca mieliśmy ślub, także dosyć świeża sprawa
ale jesteśmy ze sobą już ponad 7lat

zjadłam pyszny posiłek po treningowy i teraz już spokojnie mogę się polenić
Aniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 16:44   #330
dariah4
Raczkowanie
 
Avatar dariah4
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: :D
Wiadomości: 411
Dot.: Schudniemy do świąt :)

Cytat:
Napisane przez ewi156 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co powiecie na jakieś małe wyzwanko z racji zbliżajacego się pazdziernika? Jakiś miesiąc bez słodyczy czy coś
Może zacznijmy od tygodnia bez słodyczy? bo miesiąc to już ciężko będzie wytrzymać
dariah4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-22 11:36:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:02.