Garnitur do ślubu - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-26, 20:51   #181
martyna_martyna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: rozowa kraina;)
Wiadomości: 728
Dot.: Garnitur do ślubu

teraz dziewczyny wyjasnijcie mi czy ten kwiatuszek przyczepia sie na kolnierzyku ,tam gdzie jest taka jakby dziurka na guziczek czy przy kieszonce i wtedy ta dziurke pozostawia sie...? bo juz nie wiem? czy ten kwiatuszek koniecznie musi byc na tej dziurce????
martyna_martyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 21:54   #182
pepitka
Raczkowanie
 
Avatar pepitka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Legnica / Wrocław
Wiadomości: 229
Dot.: Garnitur do ślubu

Cytat:
Napisane przez martyna_martyna Pokaż wiadomość
teraz dziewczyny wyjasnijcie mi czy ten kwiatuszek przyczepia sie na kolnierzyku ,tam gdzie jest taka jakby dziurka na guziczek czy przy kieszonce i wtedy ta dziurke pozostawia sie...? bo juz nie wiem? czy ten kwiatuszek koniecznie musi byc na tej dziurce????
Ciężko powiedzieć, ale jakby się chciało trzymać formalnej etykiety męskiej elegancji, to kwiat powinien sie znajdować w butonierce. A butonierka to wlaśnie ta dziurka na klapie marynarki. A kieszonka na piersi to miejsce na poszetkę, czyli taką chusteczkę. Możliwe, że ta kieszonka nosi nazwę "poszetka" (wątpię, ale nie pamiętam dokładnie), w każdym razie jest to miejsce na złożoną białą chustkę (raczej nie powinna byc w kolorze musznika, krawata czy kamizelki). W razie dalszych wątpliwości odsyłam do ksiązki "ABC męskiej elegncji" krakowskiego krawca Turbasy (obszywał Kwaśniewskiego na królewskie śluby i inne wydarzenia, ale tez i Wajdę, gdy odbierał Oskara - znowu, jeśli dobrze pamiętam). Z niej zaczerpnęlam podane przeze mnie informacje, ale w tej chwili nie moge jej znaleźć. Jesli Ci zależy, to jej jeszcze poszukam powodzenia
pepitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 10:09   #183
martyna_martyna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: rozowa kraina;)
Wiadomości: 728
Dot.: Garnitur do ślubu

zalezy mi bylabym wdzieczna
martyna_martyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 13:12   #184
pepitka
Raczkowanie
 
Avatar pepitka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Legnica / Wrocław
Wiadomości: 229
Dot.: Garnitur do ślubu

Cytat:
Napisane przez martyna_martyna Pokaż wiadomość
zalezy mi bylabym wdzieczna
No dobra, już wszystko wiem. Przewertowałam całą książkę i zaraz napiszę wszystko, co tyczyło się butonierki i brustaszy (taką nazwę nosi kieszonka znajdująca się na wysokości serca po lewej stonie marynarki). NIgdzie nie było napisane, że nie można ich ze sobą łączyć, ale zwłaszcza noszeniu poszetki (chusteczki) trzeba sie przyjżeć, bo tu obowiązują pewne zasady. Ale po kolei:
1. Miejscem na kwiat jest zawsze butonierka, czyli obszyta dziurka znajdująca się na klapie marynarki. Butonierka to trochę taki relikt przeszłości, pozostałość po czasach, gdy wpięty do niej kwiat - zwykle goździk - nosiło się nie tylko od wielkiego dzwonu, jakim dzis są śluby.
2. Poszetka również nie jest dziś obowiązkowym składnikiem stroju męskiego, niegdys była wyznacznikiem statusu osoby ją noszącej, dziś jest raczej taką kropką nad "i" dodającą starojowi męskiemu elegancji, świadczy o dbałości o szczegóły. Najlepiej prezentuje się w strojach wieczorowych, gdy jej biel kontrastuje z czernią marynarki (dlatego pasuje np. do smokinku lub fraka, któe z zasady powinny występowac tylko w tym kolorze, ale z powodzeniem można ją stosować w innego rodzaju marynarkach)
3. Najważniejszą zasadą przyświecającą noszeniu chusteczki jest to, by nie była z tego samego materiału i tego samego koloru, co krawat (musznik, fular, krawatnik, cokolwiek noszonego pod szyją). Czyli nie należy sie obkupować w komplety składające się z kamizelki i np. kawatu + poszetki. A jeśli już taki sie nam z jakiegos powodu najbardziej podoba, to darujemy sobie taką poszetkę i albo nie wkładamy jej wcale, albo dobieramy inną.
4. poszetka nie musi być biala, jeśli np.strój nie jest utrzymany w tonacji czerni i bieli, ale, jak mówi zasada, powinna być kompromisem między kolorem krawata a karnacją pana, który ją nosi.
To mniej więcej tyle. I moim zdaniem, jeslitwoj mężczyzna będzie ubrany w bardzo klasyczny garnitur w kolorach czarnym, granatowym i marengo, to możesz go zaopatrzyć w poszetke i kwiat w butonierce, bo wtedy np. biała poszetka i kwait o dowolnym kolorze nie pogryzą się ze strojem, a będą efektownie kontrastować i dodadzą panu młodemu pewnego smaczku i wyróżnią go z tłumu. Jeśli natomiast ubierasz swojego mężczyznę w garnitur innego koloru, a do tego w jakieś żakardowe kamizelki i krawaty, to bezpieczniej będzie sobie poszetkę odpuścić i zastanowić się nad wpięciem do butonierki samego kwiatu. Tylko żeby ten tez pasował i do jego stroju.

Pozdrawiam - jeśli udało mi sie pomóc, to polecam się na przyszłość

Kwiatuszek koniecznie musi byc na dziurce.
pepitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 20:22   #185
martyna_martyna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: rozowa kraina;)
Wiadomości: 728
Dot.: Garnitur do ślubu

dziekuje slicznie pepitka teraz juz nie mam zadnych watpliwosci, moj TZn bedzie mial dzieki tobie kwiatuszka tam gdzie trzeba i chusteczke gdyz garnitur jest klasyczny czarny bez kamizellki kwiecistej:P dziekuje jeszcze raz tylko teraz zastanawia mnie gdzie nabede taka chusteczke sama:
martyna_martyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 22:55   #186
pepitka
Raczkowanie
 
Avatar pepitka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Legnica / Wrocław
Wiadomości: 229
Dot.: Garnitur do ślubu

raczej bez problemu znajdziesz ją w sklepach z ciuchami dla mężczyzn Ale jeszcze to spawdzę, bo na dniach będę chodziła szukać dodatków do smokingu mojego tż-a więc się od razu o chusteczke zapytam i dam ci znać innym pomysłem jest wybrac się do najzwyklejszej cepelii, tam powinni mieć takie zwykle hawtowane chusteczki, a hawt jest najzupelniej dozwolony
pepitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 09:28   #187
martyna_martyna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: rozowa kraina;)
Wiadomości: 728
Dot.: Garnitur do ślubu

wybiore sie i poszukam dziekuje
martyna_martyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-31, 13:14   #188
martyna_martyna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: rozowa kraina;)
Wiadomości: 728
Dot.: Garnitur do ślubu

dzis wybralam sie do centrum w celu zakupienia wyzej wspominanej chusteczki(poszetki) w sklepach z garniturami nie sprzedaja praktycznie osobno takiej poszetkitylko z krawatem,mucha czy kazmizelka w ostatnim sklepie udalo mi sie kupic(chcialam biala gladka) biala lekko prazkowana odetchnelam z ulga nie myslalam ze zdobycie takiej chusteczki bedzie tak ciezkie
martyna_martyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 16:27   #189
iz0lek
Rozeznanie
 
Avatar iz0lek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 516
Dot.: Garnitur do ślubu

Jakieś nowości w temacie?
iz0lek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 18:33   #190
niesie25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 27
Dot.: Garnitur do ślubu

Hej
Potrzebuje pomocy!
Mam sukienkę biała z platynowo- złotymi zdobieniami (koronki) jaki doradzacie garnitur dla mojego narzeczonego?
Nie wiem też jakiego koloru koszula,kamizelka i musznik
Pozdrawiam
niesie25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 20:14   #191
judith8
Rozeznanie
 
Avatar judith8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 905
Dot.: Garnitur do ślubu

wprawdzie na tym watku jeszcze sie nie udzielalam ale chcialam powiedziec wam gdzie mozecie szukac garniturow jezeli wasz tz
  • jest wysoki
  • szczuply
  • wybredny
  • chce miec dopasowana marynarke
  • i spodnie
my kupilismy garnitur w vistuli, w kolorze czarnym http://vistula.pl/lantier/#/pl/collection/3/

a tutaj lepiej widac szczegoly http://vistula.pl/lantier/#/pl/collection/0/

niesie25 ja nie znam sie za bardzo ale sama mam suknie koronkowa i tz bedzie mial czarny garnitur bez kamizelki, krawat
__________________

Edytowane przez judith8
Czas edycji: 2009-06-26 o 20:16
judith8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-27, 01:36   #192
niesie25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 27
Dot.: Garnitur do ślubu

Właśnie zapomniałam dodać ze narzeczony nie chce czarnego
Takie mam kolory i koronkę na sukni...
judith8 dzięki za chęci

Pozdrawiam...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (17,0 KB, 73 załadowań)
niesie25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 11:55   #193
bujawoblokach
Raczkowanie
 
Avatar bujawoblokach
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 130
Dot.: Garnitur do ślubu

podbijam wątek - coś mały ruch w tematach strojenia tych naszch tżtów

niebawem wybieramy się w poszukiwaniu garnituru, zauważyłam, że w wielu sklepach z męską elegancką odzieżą są jeszcze ostatki przecen, więc mam wielką nadzieję, że uda nam się coś upolować. no i chcielibyśmy znależć coś w jeden dzień czyli muszę zaplanować wyprawę niemal z zegarkiem w ręku, mam tylko kłopot bo nie bardzo orientuję się gdzie znajdują się takie sklepy we Wrocławiu.

orientujecie się gdzie możemy zajrzeć? wiem, że w galerii dominikańskiej jest vistula, przyszedł mi na myśl jeszcze Outlet Faktory, ale nie mam pojecia czy akurat tam są jakieś sklepy z garniturami..
bujawoblokach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 15:23   #194
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Garnitur do ślubu

Co myslicie o polaczeniu czekoladowego garnituru (gladkiego lub ewentualnie w drobne prazki) z gladka niebieska kamizelka i fularem (ewentualnie fular moglby byc w niebiesko-brazowe ciapki, esy-floresy, itp.)? TZ ma czarne wlosy, niebieskie oczy i srednia karnacje, ale raczej ciemniejsza niz jasniejsza (i nie znosi typowych kremowych kamizelek slubnych ). Ja mam kremowa suknie, koronkowa rybke, bukiet taki, jak na zdjeciach.

Bo zastanawiam sie jeszcze ewentualnie nad czarnym garniturem albo jasnobrazowym (jak ze zdjecia), tez z taka niebieska kamizelka. Co wam bardziej pasuje?

A tak poza tym, czy w Warszawie jest jakis sklep, gdzie mozna kupic kamizelki w innych kolorach niz te standardowe? Bo znajac TZ bedzie mial problemy z dotarciem do krawca
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kamizelka2.jpg (14,3 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kamizelka3.jpg (15,7 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kamizelka6.jpg (16,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kamizelka5.jpg (12,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg alcor.jpg (71,1 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg delphinium3.jpg (22,7 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg delphinium.jpg (33,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg delphinium2.jpg (50,9 KB, 14 załadowań)

Edytowane przez rocki
Czas edycji: 2011-08-09 o 10:18
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 13:41   #195
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Garnitur do ślubu

Jednak zdecydowalismy sie na czarny garnitur, brazowy wydaje sie jakis taki malo elegancki

Tylko nie rozumiem, dlaczego nikt w tym watku sie nie wypowiada Czy wyglad Pana Mlodego nie jest wazny?

Edytowane przez rocki
Czas edycji: 2011-08-09 o 10:16
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 18:13   #196
capricorno
Raczkowanie
 
Avatar capricorno
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 242
GG do capricorno
Dot.: Garnitur do ślubu

witam , czy wszyscy maja do ślubu kamizelkę? a może być bez ? podobno nie modne sa już , ani muszniki , my kupiliśmy garnitur właściwie taki chyba szary ale w ciepłym odcieniu , i wpada w delikatny brąz , jaką dobrać ewentualnie kamizelkę ? ponieważ zastanawiam się żeby z niej zrezygnować , jakie jest wasze zdanie?
capricorno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 15:58   #197
paulina119a
Zadomowienie
 
Avatar paulina119a
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 271
Dot.: Garnitur do ślubu

Witam serdecznie.
Tak czytam i czytam i już sama nie wiem...
Wybrałam już suknię ślubną. Będzie miała kolor śmietankowej bieli... coś a'la ecri.
Oboje z partnerem mamy ciepłą karnację. Ja jestem blondynką (jasny balejage) on z kolei ciemny blond i niebiesko-zielone oczy.
Co z garniturem dla niego? Nie pasuje do niego czekoladowy brąz, a uparł się na ciemny garniak. Jakoś czarny mi się nie widzi...
POMOCY!!!
W załączniku model mojej sukni (lecz na zdjęciu jest kolor ostrygowy)
paulina119a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 12:31   #198
Rzodkieweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 140
Dot.: Garnitur do ślubu

Hej. Moze ciemno granatowy..... bo szary to cieplej karancji nie pasuje chyba....
Moj ma czarny. Bo mi sie jakos podoba taki gleeeboki czarny kolor
Maly ruch tutaj....Ale malo jest dziewczyn zainteresowanych wygladem TZ ta.
__________________
"Każdy jest czegoś winny, a zwłaszcza ci, którzy nie są. "

— T.P., "Bogowie, Honor, Ankh-Morpork "

ANKIETA: po ilu cyklach udało Wam się zafasolkować?
Rzodkieweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 15:56   #199
Aisha1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 35
Dot.: Garnitur do ślubu

Cześć dziewczyny! Czy któraś z Was orientuje się może ile trzeba zapłacić za uszycie garnituru u Pana Turbasy w Krakowie?
Mój tż jest wysoki i szczupły i baaaardzo wymagający i obawiam się że nie uda nam się znaleźć nic w sklepach... już szukaliśmy ale efekty są słabe
Wydawało mi się że to z suknią będzie większy problem, ale nie! Garnitur to masakra! Szukamy czegoś o angielskim kroju, z dobrej wełny ( np 150) w kolorze czarnym ( materiał nie może się błyszczeć, no oczywiście oprócz naturalnego połysku wełny)
Aisha1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-10, 18:39   #200
Rzodkieweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 140
Dot.: Garnitur do ślubu

4-4,5 tys. zł. z tego co wiem albo więcej
ale coż Wajdę ubierał zdaje się ten pan i książki pisze o garniutarch więc się chyba zna na rzeczy i może się cenić

niemniej jednak za wysokie progi jak dla mnie
potem ten garnitur za 4,5 tys chyba bym powiesiła w małej szafie w mieszkanku w bloku kolo sweterka z ryneczku za 30zł
__________________
"Każdy jest czegoś winny, a zwłaszcza ci, którzy nie są. "

— T.P., "Bogowie, Honor, Ankh-Morpork "

ANKIETA: po ilu cyklach udało Wam się zafasolkować?
Rzodkieweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 19:50   #201
Aisha1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 35
Dot.: Garnitur do ślubu

Rzodkieweczka dziękuję za odpowiedź... A ja głupia łudziłam się że nie będzie tak drogo Dla nas to chyba jednak też za wysokie progi!!!
Ale swoją drogą to chciała bym zobaczyć jak mój ukochany wygląda w takim super skrojonym na miarę garniturze
No to musimy jednak kontynuować maraton po sklepach... tam są przynajmniej ceny bardziej przyjazne !
Aisha1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 13:37   #202
Rzodkieweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 140
Dot.: Garnitur do ślubu

Cytat:
Napisane przez Aisha1 Pokaż wiadomość
Rzodkieweczka dziękuję za odpowiedź... A ja głupia łudziłam się że nie będzie tak drogo Dla nas to chyba jednak też za wysokie progi!!!
Ale swoją drogą to chciała bym zobaczyć jak mój ukochany wygląda w takim super skrojonym na miarę garniturze
No to musimy jednak kontynuować maraton po sklepach... tam są przynajmniej ceny bardziej przyjazne !
Aisha1
ja tez bym chciala mojego zobaczyc takiego odstrojonego

Ale serio to zadzwon i zapytaj. Bo ja tylko slyszalam o tych cenach od mojego ex-szefa, ktory sobie podobno kupil taki garnitur ale
1) Moj byly szef byl, jest i bedzie bucem
2) Garnituru nigdy nie widzialam (zreszta i tak by w nim wygladal jak pol du***a zza krzaka.
3) To klamca byl wiec pewnie przesadzil
__________________
"Każdy jest czegoś winny, a zwłaszcza ci, którzy nie są. "

— T.P., "Bogowie, Honor, Ankh-Morpork "

ANKIETA: po ilu cyklach udało Wam się zafasolkować?
Rzodkieweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 15:22   #203
paulina119a
Zadomowienie
 
Avatar paulina119a
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 271
Dot.: Garnitur do ślubu

Cytat:
Napisane przez Rzodkieweczka Pokaż wiadomość
Hej. Moze ciemno granatowy..... bo szary to cieplej karancji nie pasuje chyba....
Moj ma czarny. Bo mi sie jakos podoba taki gleeeboki czarny kolor
Maly ruch tutaj....Ale malo jest dziewczyn zainteresowanych wygladem TZ ta.
Bardzo mały jest tu ruch... a szkoda, przecież nasi panowie są równie ważni tego dnia jak my

Też mi się wydaje, ze ten grafit to nie bardzo... to w końcu zimny odcień...
Granat ??? Hmm, może?? Musimy w końcu zacząć przymierzać, bo bez tego ani rusz...
Wczoraj w jakimś filmie widziałam aktora ubranego w świetnie skrojony garnitur koloru.... sama nie wiem jak go określić. NA pewno to był ciepły odcień. coś pomiędzy kawą z mlekiem a szarością, popielatym... W każdym razie był jasny.
Jak myślicie, pasuje jasny garnitur Panu Młodemu (ślub w maju)?
paulina119a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 21:57   #204
Aisha1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 35
Dot.: Garnitur do ślubu

Chyba rzeczywiście zadzwonię do tego krawca się upewnić. Mimo wszystko dzięki za info Rzodkieweczka
A co do szefa... no cóż dobrze że już jest były... skoro taki buc z niego !
Pozdrawiam
Aisha1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 07:28   #205
Rzodkieweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 140
Dot.: Garnitur do ślubu

Cytat:
Napisane przez paulina119a Pokaż wiadomość
Bardzo mały jest tu ruch... a szkoda, przecież nasi panowie są równie ważni tego dnia jak my

Też mi się wydaje, ze ten grafit to nie bardzo... to w końcu zimny odcień...
Granat ??? Hmm, może?? Musimy w końcu zacząć przymierzać, bo bez tego ani rusz...
Wczoraj w jakimś filmie widziałam aktora ubranego w świetnie skrojony garnitur koloru.... sama nie wiem jak go określić. NA pewno to był ciepły odcień. coś pomiędzy kawą z mlekiem a szarością, popielatym... W każdym razie był jasny.
Jak myślicie, pasuje jasny garnitur Panu Młodemu (ślub w maju)?
Wielu panów młodych widzałam w jasnych garniturach. Szczególnie latem i wiosną. Myśle, że dużo zależy od kroju. Jak dobrze skrojony to ładnie wygląda w prawie każdym kolorze.
__________________
"Każdy jest czegoś winny, a zwłaszcza ci, którzy nie są. "

— T.P., "Bogowie, Honor, Ankh-Morpork "

ANKIETA: po ilu cyklach udało Wam się zafasolkować?
Rzodkieweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 11:15   #206
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Garnitur do ślubu

Cytat:
Napisane przez Rzodkieweczka Pokaż wiadomość
Wielu panów młodych widzałam w jasnych garniturach. Szczególnie latem i wiosną. Myśle, że dużo zależy od kroju. Jak dobrze skrojony to ładnie wygląda w prawie każdym kolorze.
Dla mnie te jasne garnitury sa malo eleganckie. Zwlaszcza, ze jednak u nas wiekszosc slubow jest dosc pozno i zabawa rowniez w nocy Na dzien, do pracy jakos bardziej mi pasuja.

Edytowane przez rocki
Czas edycji: 2011-08-09 o 10:10
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 11:17   #207
martynalda
Przyczajenie
 
Avatar martynalda
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 8
GG do martynalda
Dot.: Garnitur do ślubu

Dziewczyny w szukajce nie znalazłam nic o tym więc do Was kieruje pytanie... Co sądzicie o kapeluszu dla Pana młodego. Ogolnie dopiero za rok ślub, raczej od zawsze mieliśmy dośc nietypowe pomysły więc stroje też nie badą zwyczajne konkretnie chodzi mi o taki kapelusz i żeby dobrac wszystko fajnie... Chodzi mi kapelusz coś w tym stylu...
__________________
Bo ja wolę być chwilą w Twoim życiu niż wiecznością w życiu innego....
martynalda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 12:07   #208
Rzodkieweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 140
Thumbs up Dot.: Garnitur do ślubu

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Dla mnie te jasne garnitury sa malo eleganckie. Zwlaszcza, ze jednak u nas wiekszosc slubow jest dosc pozno i zabawa rowniez w nocy Na dzien, do pracy jakos bardziej mi pasuja.
Moze i racja...

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Cytat:
Napisane przez martynalda Pokaż wiadomość
Dziewczyny w szukajce nie znalazłam nic o tym więc do Was kieruje pytanie... Co sądzicie o kapeluszu dla Pana młodego. Ogolnie dopiero za rok ślub, raczej od zawsze mieliśmy dośc nietypowe pomysły więc stroje też nie badą zwyczajne konkretnie chodzi mi o taki kapelusz i żeby dobrac wszystko fajnie... Chodzi mi kapelusz coś w tym stylu...
Dla mnie super. Ale ja jestem szalony czlowiek Ale wszystko musi pasowac do siebie.
Kapelusz mi przypomina czasy prohibicji, a jaka masz sukienke? Fajnie by bylo w stylu starego holywoodzkiego glamour, lata 20te
No i jeszcze to wszytsko musi pasowac do Was, jako osob, do Waszych charakterow.
Moi znajomi i rodzina wiedza jaka jestem i nie spodziewaja sie po mnie sukienki z tiulow i koronek utkanej tylko czegos nitypowego wlasnie.
__________________
"Każdy jest czegoś winny, a zwłaszcza ci, którzy nie są. "

— T.P., "Bogowie, Honor, Ankh-Morpork "

ANKIETA: po ilu cyklach udało Wam się zafasolkować?
Rzodkieweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 10:37   #209
paulina119a
Zadomowienie
 
Avatar paulina119a
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 271
Dot.: Garnitur do ślubu

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Dla mnie te jasne garnitury sa malo eleganckie. Zwlaszcza, ze jednak u nas wiekszosc slubow jest dosc pozno i zabawa rowniez w nocy Na dzien, do pracy jakos bardziej mi pasuja.
W sumie faktycznie, że tak jest... nawet o tym nie pomyślałam.
To kolejny argument za ciemnym garniturem.
paulina119a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 17:52   #210
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: Garnitur do ślubu

Cytat:
Napisane przez Rzodkieweczka Pokaż wiadomość
Moze i racja...

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------



Dla mnie super. Ale ja jestem szalony czlowiek Ale wszystko musi pasowac do siebie.
Kapelusz mi przypomina czasy prohibicji, a jaka masz sukienke? Fajnie by bylo w stylu starego holywoodzkiego glamour, lata 20te
No i jeszcze to wszytsko musi pasowac do Was, jako osob, do Waszych charakterow.
Moi znajomi i rodzina wiedza jaka jestem i nie spodziewaja sie po mnie sukienki z tiulow i koronek utkanej tylko czegos nitypowego wlasnie.
Mnie również ten kapelusz kojarzy się z czasami prohibicji , Al Capone i w ogóle ten "gangsta look " Znalazłam coś takiego
Denise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-03 12:38:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:47.